2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Cüneyt KAYA'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Cüneyt KAYA hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Cüneyt KAYA'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Cüneyt KAYA
(Önceki 146 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.235.78.122
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Cüneyt KAYA'nın Size Özel bir Notu Var:

ZORLUKLARI BİRLİKTE AŞMAK İÇİN BANA ULAŞMANIZ YETERLİ... UNUTMAYIN! Psikolojik Danışman,sosyolog, Pratisyen Doktor, Halk Sağlığı Uzmanı , Psikiyatrist, Yaşam Koçu , Kişisel Gelişim Uzmanı ...vb. PSİKOLOG DEĞİLDİR!!! Psikolog üniversitelerin Psikoloji bölümlerinden 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış ve diplomasında Psikolog ünvanı yazan kişidir. Bu nedenle hizmet almadan önce, mutlaka hizmet sunacak kişinin 4 yıllık üniversite eğitimi ve uzman olduğunu belirttiği alanlarda gerekli donanıma sahip olup olmadığı konusunda bilgi edinmenizi lisans diplomasını görmenizi Saygılarımla Öneririm... Psikolog Cüneyt KAYA Aile ve Evlilik Danışmanı PSİKOLİFE AİLE DANIŞMANLIK VE PSİKOLOJİK DESTEK MERKEZİ TEL:0332 320 44 00 GSM:0532 684 02 44 www.psikolife.com.trMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

03:25
Top