2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ
(Önceki 18 özel mesajı okuma oranı: %94.4]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 44.201.68.86
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ'ün Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, Programım çok yoğun olduğundan dolayı uzun mesajları okuyamıyorum. Ayrıca internet üzerinden sorunlarınıza yönelik danışmanlık almak için fikrimi sormak istediğinizde genelde daha ayrıntılı değerlendirme yapmamız gerektiği ortaya çıkıyor. Dolayısıyla çoğu zaman yüz yüze görüşmemiz gerektiğini söylemek durumunda kalıyorum. Bilginize, Görüşmek üzere, Uzm. Psk. Cem GümüşMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

13:03
Top