2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Fzt.Halil İbrahim KURMAZ'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Fzt.Halil İbrahim KURMAZ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Fzt.Halil İbrahim KURMAZ'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Fzt.Halil İbrahim KURMAZ
(Önceki 53 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Fizyoterapist
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.239.4.127
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Fzt.Halil İbrahim KURMAZ'ın Size Özel bir Notu Var:

Kaliteli yaşamanın temeli sağlıktan geçer . Yaşam kalitenizi önemseyin, Fizik Tedavi ve Fizyoterapist yaşam kalitenizle uğraşır ve kaliteli yaşamanız için her türlü donanıma sahiptir eğer fiziksel bir probleminiz varsa ve ağrılardan şikayetçiyseniz bir fizyoterapiste danışmanız sizin yaşamınızı değiştirebilir...Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

04:52
Top