2007'den Bugüne 83,890 Tavsiye, 26,327 Uzman ve 18,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ OK'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ OK hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ OK'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ OK
(Önceki 100 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 35.168.112.145
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Meltem BİLGİCİ OK'un Size Özel bir Notu Var:

Sevgili Danışanım; yardım almak istediğiniz konuyla ilgili benimle iletişime geçebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Size en kısa sürede ulaşıp yardım etmeye çalışacağım.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

08:12
Top