2007'den Bugüne 85,904 Tavsiye, 26,755 Uzman ve 19,086 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ
(Önceki 67 özel mesajı okuma oranı: %95.5]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.227.247.17
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Gülşah AKÇAY CİVRİZ'in Size Özel bir Notu Var:

Merkezimiz Ankara'da bulunmaktadır.Randevu talepleriniz için mail yazmak yerine terapiye gelecek kişinin kendisinin 05359622835 nolu telefonu araması süreci hızlandırır.Görüşmek dileğiyle.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

15:04
Top