2007'den Bugüne 89,667 Tavsiye, 27,642 Uzman ve 19,668 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU
(Önceki 1 özel mesajı okuma oranı: %0]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 34.239.167.149
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.
Lütfen Dikkat : Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU henüz TavsiyeEdiyorum.com'a kayıt yapmamıştır. Mesajınız sitemizde saklanacak ve Doç.Dr.İbrahim Cüneyt BALCIOĞLU sitemize kayıt olduğunda kendisine ulaştırılacaktır.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

20:33
Top