2007'den Bugüne 82,784 Tavsiye, 26,155 Uzman ve 18,362 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ
(Önceki 16 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.214.224.224
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ'ın Size Özel bir Notu Var:

Sorulara verilen yanıtlar genel anlamda yardımcı olabilecek bilgileri içerir. Yanıtlardan elde edilen bilgi ve verilerin sıkıntılı bir durumun giderilmesinde ve ya ruhsal bir bozukluğun tedavisinde kullanılması mümkün değildir. Kişilerin gördüğü psikoterapi ve ya ilaç tedavileriyle ilgili müdahale edici cevaplar verilemez. İlaç kullanımıyla ilgili sorular kesinlikle yanıtlanmayacaktır. Yanıtlara dayanarak bir psikoterapinin, tedavinin kesilmesinden, geciktirilmesinden ve ya yanlış anlama durumunda ortaya çıkabilecek sorunlardan uzman sorumlu değildir. Belirtilen kriterlere uymayan soruların cevaplanmama hakkı sabittir.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

15:47
Top