2007'den Bugüne 83,897 Tavsiye, 26,330 Uzman ve 18,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU
(Önceki 1947 özel mesajı okuma oranı: %99.6]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.236.8.46
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.Mustafa N. ALİHANOĞLU'nun Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, Özel Assos Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezinde size özel kadın sağlığı -Kürtaj-Kızlık zarı kontrolü ve tamiri yanısıra vajinismus ve genital estetik -konusunda istediğiniz soruyu bize sorabilir, tedavinizi olabilirsiniz. Genital Estetikte Lazerle ameliyatsız genital renk açma whitening ve labioplasty hakkında bilği -randevu için 02324632363 05303883863Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

05:28
Top