2007'den Bugüne 81,686 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,152 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU
(Önceki 57 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Diş Hekimi
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.227.208.153
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.Dt. Ahmet Altuğ SOFUOĞLU'nun Size Özel bir Notu Var:

Sayın hastalarımız; Yoğunluğumdan dolayı gönderdiğiniz mesajları zamanında cevaplamakta zorlanıyorum. Sorularınız için çalışma saatleri içinde klinik telefonumuzdan bize ulasabilirsiniz. Tel: 0322 458 54 30Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

03:44
Top