2007'den Bugüne 91,466 Tavsiye, 28,074 Uzman ve 19,896 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.Erdal DUMAN'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.Erdal DUMAN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.Erdal DUMAN'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.Erdal DUMAN
(Önceki 643 özel mesajı okuma oranı: %21.6]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 18.232.179.37
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.Erdal DUMAN'ın Size Özel bir Notu Var:

İyi günler sayın hastalarımız. Burada yasal ve etik açıdan yüzününü bile görmediğimiz sadece sizin sözlü beyanlarınızla verdiğiniz bilgilerle bir tanıyı koymak ve tedavi etmek güçtür. Lütfen bir endokrinoloji merkezine başvurunuz. Eğer benimle görüşmek isterseniz lütfen TEL:232-4642932-4632502 gsm:0532-27049310232 den randevu alınızMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

01:57
Top