2007'den Bugüne 89,667 Tavsiye, 27,642 Uzman ve 19,668 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.İbrahim BİLGEN'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.İbrahim BİLGEN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.İbrahim BİLGEN'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.İbrahim BİLGEN
(Önceki 1463 özel mesajı okuma oranı: %56.5]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.235.78.122
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.İbrahim BİLGEN'in Size Özel bir Notu Var:

Eğer zamanınız olursa www.facebook/ibrahim bilgen psikiyatrist adresini ziyaret etmenizi öneriririm.Bu site tamamen sizler için yapılmış arkadaş kabulü olmayan sadece paylaşım, doğru bilgi ve kısa soru ,cevap şeklinde videolarımızın olduğu bir sitedir. Her gün ziyaret ederek sorularınızı yanıtlamaya çalışıyorum.Sağlıcakla Kalın.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

13:22
Top