2007'den Bugüne 86,349 Tavsiye, 26,854 Uzman ve 19,191 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hakan KOYDEMİR
Fizyoterapist - Ankara
NÖROLOJİK-ORTOPEDİK REHABİLİTASYON/MANUEL TERAPİ

Hakan KOYDEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi42 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

42

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hakan KOYDEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

53
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hakan KOYDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hakan KOYDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serkan SEVİMFzt.Serkan SEVİM
Değerli arkadaşım ve meslektaşımla üniversite yıllarında tanıştık.Başarılı bir öğrenciliğin ardından yüksek lisans programını da başarıyla tamamlayıp ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
istediğiniz zaman arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz en kısa sürede cevaplamaya çalışırım
Hakan KOYDEMİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1978 (43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hakan KOYDEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*FELÇ (İNME) sonrası REHABİLİTASYONU
*MULTİPL SKLEROZ (MS)
*PARKİNSON REHABİLİTASYONU
*Guillain-Barré (GBS) REHABİLİTASYONU
*BEL-BOYUN FITIĞI
*ORTODEDİK REHABİLİTASYON
*MANİPULASYON VE MOBİLİZASYON
*KİNESİOTAPE BANTLAMA

Hakan KOYDEMİR Özgeçmis CV Fzt.Hakan KOYDEMİR'in Özgeçmişi
1989-mersin ileri ilkokulu
1992-mersin tevfik sırrı gür lisesi
1995-konya gazi lisesi
2000-hacettepe üniversitesi fizik tedavi rehabilitasyon bölümü
2000-üstün gelişim özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi
2000/2002-izmir hava hastanesi fizik tedavi rehabilitasyon kliniği
2002-algı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi

2002/halen ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci hastanesi fiziksel tıp ve rehabilitasyon kliniği

Hakan KOYDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ebru
10.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89647
Kendisiyle, beyin tümörü ameliyatı sonrasında vücudunda kısmı güç kaybı olan annemin tedavisi döneminde ulaştım. Nörolojik fizyoterapi alanında mesleğini disiplinli ve başarılı bir şekilde icra etmektedir. Kurmuş olduğu etkin iletişim sayesinde hastaya son derece güven telkin etmektedir. Tedaviye başladığımızda yürümekte ve oturduğu yerden kalkmakta güçlük çekmekteydi . Bir kac seanstan sonra walker ile tek basına yürüyüp, koltuktan ise cok hafif bir destekle kalkabilir duruma geldi. Hastalık malesef hızla ilerlemesine rağmen fiziksel olarak durumun kötüye gitmemesi sağlanmış oldu. Hasta yakınlarını da tedavinin gelişimi hakkında açık yüreklilikle bilgilendiren Hakan bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87883
Abim 28 Ocak 2016 günü yüksek tansiyona bağlı olarak çok şiddetli bir beyin kanaması geçirdi. Çok riskli bir ameliyat sonrası 17 gün hastanede yattı. Beyin kanamasına bağlı olarak vücudunun sol yanında felç oluştu. Hastane süreci sonrası bizim için fizik tedavi sürecinin çok önemli olduğunu öğrendik ve bir arayış içine girdik. 45 gün bir merkezde fizik tedavisi aldık ancak pek faydasını göremedik. İşte tam bu süreçte Hakan Bey ile tanıştık. Hakan Bey 3 hafta bir kısa bir sürede abimi ayağa kaldırdı. Abim kısa bir sürede ciddi bir gelişim sergiledi. Halen tedavimiz devam ediyor ve inanıyorum ki çok daha iyi sonuçlar alacağız. Hakan Bey işinin ehli bir uzman. Hastasını ve hasta yakınlarını doğru biçimde yönlendiriyor. İşini layıkıyla yapmasının yanı sıra, gerçekten içten bir kişi. Ben ve ailem Hakan Bey'i tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Kendisine sonsuz desteği için teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    
Ayşegül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87428
bir gün sabah kalktığınızda çok sevdiğiniz bir insanın kanser olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız.Biz bundan 5 ay önce ablamızın eşinin beyninde tümör olduğunu öğrendiğimizde önce ne yapacağımızı bilemedik.Ama bu hastalığın akışı sizi öyle bir yönlendiriyorki her konuda tecrübe sahibi oluyorsunuz.Ameliyat dönemi,nekahat dönemi,kemoterapi evresi,tahliller derken herşeyi öğreniyorsunuz.Ablam ve baba gibi sevdiğimiz eniştemiz 5 aydır Ankarada bizimle beraberler.Çok şanslı insanlarız ki hep çok iyi.başarılı doktorlarla,terapistlerle karşılaştık.Ama bir isim var ki bizim için çok özel.adını bu sitede çok duymuştuk.Yaklaşık 3 aydır bu zorlu süreçte bizi yalnız bırakmayan.yüksek enerjisini eniştemize yansıtıp onun yüzünz güldürebilen,en önemliside eniştemizi ayağa kaldırmayı başaran fizyoterapist HAKAN KOYDEMİR e binlerce kez teşekkür ediyoruz.Dileriz tüm hasta ve hasta yakınları yeni sabahlara mutlu uyansın.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yurdanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81808
Geç yıl Kasım Ayında babam felç geçirdi.O günden itibaren kesinlikle söylediğim birşey var "babam değil,biz felç geçirdik" Çünkü bütün aile felç geçirmiş gibi oluyor hepimiz şoktaydık.babam çok ağır geçirmişti bundan dolayı doktorlarımız fizik tedavinin bile yürümesi için yetersiz olacağını, çok beklentiye girmemiz gerektiğini Söylüyorlardı ama biz tam tersi başarılı bir fizyoterapistle babamın tekrar ayağa kalkacağına inanıyorduk.Yoğun bir arayışın ardından Hakan Bey'le tanıştık. İlk seansta verdiği yüksek moral ve babamın da tedaviye yanıt vermesi ile doğru atım attığımızı bir kez daha anladık. Yüksek maliyetli yürütme robotlarının yaptığını Hakan bey bizzat kendi yaparak babamı ayağa kaldırıp adım attırdı bizim için mucize gibiydi.İşinde ki ciddiyet,espirili olması, hasta beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamasından dolayı kısa sürede ilerleme kaydettik. hastanın psikolojisi ne kadar iyi olursa fiziksel gelişimi de bir o kadar daha hızlı oluyor.Süreci başından beri bilen doktorlarımız babamı şimdi bastonla yürüyerek gördüklerinde ne kadar yanıldıklarını farkettiler.Hakan Bey'e rastlamamız bizim için çok büyük şanstı..Hasta yakını memnuniyetinizi bize fazlasıyla yaşatan Hakan beyin alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum ve biz ona ne kadar çok teşekkür etsek azdır o bizim Süpermanımız..minnettarız...
     4 Beğeni    
Necmiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80559
Talihsizlikler yaşadığımız ve ailecek zor bir dönem geçirdiğimiz süreçte annemin deyimiyle şansızlıklar içinde bizim şansımızdı. Annemin yaşadığı ameliyat sonrası gerçekleşen cauda-equina sendromu sonucu annem bi yanından bi yanına dönemiyodu. Bu hastalığın teşisi konulan bi çok hasta yılda bi kaç adım anca atabiliyolarmış. Annem hakan hocamla çalışmaya başlayalı iki buçuk ay oldu. Şuan gururla söyliyebilirimki annem artık kolumuza girerek rahatlıkla yürüyebiliyor. Fiziksel olarak hızlı bi gelişme sağladık ama hocam ilk önce ruhumuzu tedavi etti bize güç verdi bizi başarabilceğimize inandırdı. Hocam şimdi annemin oğlu,kardeşi yürüme ve zayıflama koçu :)) ailedeki herkesin sevgiyle bahsettiği bi parçamız. Kapıdan her girenin sorduğu güzel insan. Annem eski sağlığına kavuşuncada yakasından asla düşmüyceğim güzel kalpli abim. İyiki varmış iyiki tanımışızın doğru adresi:))
     3 Beğeni    
Ş.Kaleli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80467
Hakan Koydemir'i Felç(inme) nedeniyle almış olduğum rehabilitasyonda hocam olarak tanıdım. Hakan hoca İşlevsiz bir sağ kolla sağ ayağın felç öncesi haline dönmesini sağladı. Hakan beyin hocam olmasını şansızlığın getirdiği şans olarak görüyorum... Hakan Koydemir benim için mükemmel kelimesinin tanımıdır. O mükemmel bir fizyoterapist, mükemmel bir hoca, mükemmel bir psikolog, mükemmel bir arkadaş, mükemmel bir insan... Sevgili hocam,başarının en yakın dostunuz olması dileğiyle teşekkürlerimi sevgi ve saygılarımı iletirim.
     4 Beğeni    
Okan Mutlu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80267
Hakan Bey'i site üzerinden tanıma fırsatına eriştim. Telefonla görüştükten sonra yoğun programına rağmen hiçbir karşılık beklemeden hemipleji hastası olan babamı ziyaret etti. İletişim konusunda sıkıntıları olan babamla hiçbir problem yaşamadan diyalog kurdu ve yapması gerekenler konusunda ikna etti. Gerek babama, gerekse bana ve aileme verdiği tavsiyelerle süreç içinde neler yapabileceğimize karar vermemizi sağladı. Kendisine buradan da ayrıca teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum.
     3 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75799
Hakan Hoca'ya bir tanıdık vasıtasıyla ulaştık annem 7 ay önce trafik Kazası sonucu ağır yaralandı omuriliğinde hasar oluştu ameliyat sonrası fizik tedavi görmesi gerektiği söylendi kısa bi müddet özel bir fizik tedavi merkezinde destek aldık tan sonra evdeki tedavimize Hakan hocamızla devam ettik Marolman çok kötü olmamıza rağmen Hakan hocamız resmen ailecek hepimizin her seansta sadece hastaya deil bizlere de verdiği moralle hepimizin yüzünü güldürdü hem psikolojik destek verdi hemde annemin ayağa kalkmasına vesile oldu pozitif enerjisi ve güleryüzüyle hepimiz çok sevdik burdan herkese tavsiye ediyorum kral adamdır ! 😄
     5 Beğeni    
Cenk ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70068
Hakan Koydemir; o artık bizim için bir fizyoterapist değil, ailemizden biri, benim için bir abi, annem için bir oğul, dost. Sıcak kanlı, samimi, espirili, insan gibi bir insan, işinde uzman, prensibli, işine aşık bir fizyoterapist ve bence iyi bir psikolog. Annem 10 ay önce Viyana'da emboliye bağlı beyin krizi geçirdi ve 2.5 ay boyunca uyku halinde kaldı. Doktorları sol tarafında felç olduğunu ve Türkiyeye dönünce fizyoterapiye başlamamız gerektiğini söylediler. Hemen araştırmalara başladım ve bu site vasıtasıyla Hakan Koydemir ile tanıştım. Hemen kendisini aradım, benimle o kadar sıcak, samimi ve sanki kendi bir yakını hastalanmışcasına konuştuki gerçekten çok etkilendim. Bu konuşma sonucunda beni gerçekten çok rahatlattı ve herşeyin düzeleceğine olan inancım arttı. Daha sonrasında da beni kendinin arayıp annemi sorması, bizle ilgilenmesi beni inanılmaz mutlu etti, aradığımız fizyoterapisti, dostu böylece bulmuştuk. Türkiye'ye dönünce annemin yattığı hastaneye ziyarete geldi ve kendisini yüzyüze tanıyınca güvenimiz bir kat daha arttı ve hemen fizyoterapiye başladık. Bu süreçten sonra Türkiyenin en iyisi denilen birçok fizik tedavi hastanesine gittik ama Hakan abiyi hiç bırakmadık çünkü gerçekten çok memnunduk, annemdeki gelişimi çok iyi bir şekilde görüyorduk. Daha sonra eve çıktık ve Hakan abi 6 aydır haftanın 6 günü hiç aksatmadan (bu kadar zamandır dediği zamandan 10 dakika bile geç kalmadı) anneme geldi ve halen fizyoterapiye devam ediyoruz. Annemle özen göstererek ilgilenmesi, işindenki uzmanlığı ve prensibleriyle çok şükür annem şu anda bastonla yürümeye başladı, merdivenleri çıkabiliyor ve eski yaşantısına dönmeye başladı. En önemlisi Hakan abinin hastayla olan samimi iletişimi, bir psikolog gibi hastaya moral vermesi, kendini sevdirmesi ve hastayı hayata bağlayarak bir dostluk kurmasıdır, annem bu sayede çalışmalara daha istekli, şevkli ve moralli katılmakta hatta Hakan abinin gelmesini dört gözle bekliyor. Bundan sonrasında annemi daha da iyileştireceğini inancım sonsuz. Öncelikle Hakan Koydemir ile tanışmama vesile olan tavsiyeediyorum.com sitesine ve annemin bugun bu kadar iyi olmasını, yürümesini ve hayata daha da bağlı olmasını sağlayan Hakan abiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu ülkede sizin gibi işini seven, samimi, dürüst insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu ediyor. Sevgilerimle...
     6 Beğeni    
Serkan SEVİM Fotoğraf
Fzt.Serkan SEVİM
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70029
Arkadaşım ilk tanıştığımız öğrencilik yıllarından beri, disiplinli çalışması, akılcı yaklaşımı, güncel gelişmeleri takip etmesi ve bilimsel yönü ile hem hastalarına, hem de meslektaşlarına örnek olmuş bir profesyoneldir. Gerek insan ilişkileri, gerekse hastalarına yaklaşımı ile her zaman gurur duyulacak bir fizyoterapist olmuştur. Çoğu meslektaşına göre maddi beklentileri ikinci planda olan, insan yaşamına ve kalitesine önem veren dürüst kişiliğini hep korumuş ve bundan sonra da koruyacağına inandığım bir dostumdur. Kendisine meslek hayatında başarılar diler, onu tercih eden hastaları da tebrik ederim.
     4 Beğeni    
Banu B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66101
Annemin beyninde menenjiyom vardı. 2 yıl önce ameliyat geçirdi ancak tam temizlenemediği için tekrarladı. Özellikle yürüme fonksiyonlarını etkileyen bir bölgede olduğu için yavaş yavaş yürüyememeye başladı. 2. ameliyat için beklerken bir tanıdık vasıtasıyla Hakan bey ile tanıştık. Kendisi sağolsun güleryüzü ve samimi tavırlarıyla psikolojik olarak ta kötü olan annemi tedavi etti. 3 haftanın sonunda annemi tek başına yürüyebilir hale getirdi. Annem 2. ameliyata zor da olsa yürüyerek gitti. Ameliyat oldu şimdi kendisinden tekrar yardım alacağız. İhtiyacı olan herkese Hakan beyi tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Leyla BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2014
TavsiyeNo: 66002
Ben emekli dahiliye uzmanıyım.Oğlum dizinden tümör ameliyatı geçirdi.Arkadaşlarım Hakan beyi önerdiler.Hakan Bey sayesinde yoğun bir çalışma sonunda başarılı bir sonuç alındı.Ameliyattan sonra oğlum koltuk değnekleri ve yardımla zorluklayürüyebiliyordu.Hakan Beyle zorlu bir çalışmanın sonunda şimdi çok iyidir.Hakan Bey bilgili işinin uzmanı mesleğindeki yeniliklere hakim hastayla uyumu ve iletişimi başarıyla sağlayan bir fizyoterapisttir.İş saatleri konusundaki disiplini hastayı motive etme yönündeki başarısı samimiyeti takdire layıktır.Oğlumla birlikte ona çok teşekkür ederiz.
     5 Beğeni    
Güzin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65824
Annem geçirdiği beyin kanaması nedeniyle olduğu beyin ameliyatı sonrasında sağ tarafında felç oluştu. Bir insanın felçli yaşamasının hasta içinde, hasta yakını içinde ne kadar zor olduğunu hastanede 1,5 ay kadar yattıktan sonra taburcu olup evine çıkarttığımız zaman anladık. Annemizin tekrar eski haline gelmiyeceği bize söylenmişti fakat yinede ne yapabiliriz diye araştırırken bir arkadaşımızdan felçli babasının Hakan Beyden yardım aldığını ve çok önemli gelişmeler yaşadıklarını duyunca bizde kendisi ile iletişime geçtik. Hakan bey sağolsun kabul edip, annemin ziyaretine gelip durum tespiti yaptıktan sonra önce hasta yakını olarak bizleri psikolojik ve tıbbi olarak bilgilendirdi. Böylece hem tanışıp dost, arkadaş olduk hem de annemizin tedavisine başlandı. Evde yapılabilecek egzersizlerle ve Hakan beyin kendisine has insani özelliklerinden oluşan sıcak, samimi ve sevgi dolu davranışlarıyla annemin hareketlerinde çok önemli gelişmeler oldu. Hakan Bey sayesinde en azından artık neler yapmamız gerektiğini biliyoruz ve ne zaman bu konu ile bir sıkıntı yaşasak kendisine rahatlıkla ulaşıp, görüşüyoruz. Yaptığı her şey için bu güzel insana çok teşekkür ediyor, böyle bir durumla karşılaşan herkese tereddüt etmeden Hakan Beyi aramalarını da şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
S.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65612
Annem yaklaşık 2 yıldır ALS hastası. Bu süreçte uzman doktorların yanı sıra, bu doktorların tavsiyesi üzerine birkaç defa hastanede fizik tedavi uygulandı. Son günlerde artan ağrı ve kasılmaları nedeniyle, bir fizyoterapistten destek almak amacıyla, bu siteyi ziyaret ettim. Hakan Bey'le ilgili tavsiyelerden gerçekten etkilendim. Bunun üzerine kendisiyle iletişime geçtim. Sağolsun hemen mesajıma cevap yazıp, annemi görebileceğini belirtti. Birkaç gün içinde annemi evde ziyaret edip; çok nazik ve sıcak bir şekilde kendisini dinledi, evde yaptığı egzersizler konusunda bilgi aldı. Ayrıca, evde kendi başına yapabileceği ilave egzersizler ve hastalık hakkında detaylı bilgi verdi. Bunun yanısıra, tatlı diliyle anneme gerçekten moral de verdi. Üstelik tüm bunlar için de bizden herhangi bir ücret kabul etmediği gibi, sadece iyi dilekleriyle bize umut da verdi. Hakan Bey size çok teşekkür ediyorum. Umarım annemi daha uzun süre sayenizde ayakta görebiliriz. Hepimiz için sağlıklı ve güzel günlerde görüşmek dileğiyle....
     3 Beğeni    
Melis YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2013
TavsiyeNo: 59157
Dayım müsküler distrofi hastası.3sene önce kalp krızı gecırdı.Kalp pili takıldı.Pilden 1 sene sonra da felc gecırdı.Sol tarafı hıc tutmuyordu. Hastanede tedavi gördukten sonra bır fızyoterapıstle tedavıye basladı.Bır sure ara verdıkten sonra sans eserı bu sıteyı bulduk ve Hakan hocayla tanıstık. Sanslı gunumuzdeymısız galıba. Hakan hocayla 20 seans calıstktan sonra duz durmaya ve bastonsuz yurumeye basladı. Hakan hoca cok guleryuzlu,esprituel,sıcakkanlı biri.Dayım ve aılenın dıger fertlerı cok sevmısler. cok sağolun hocam.Sayenızde epey bır ılerleme kaydettık.
     3 Beğeni    
Gönül B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58659
Hakan beyin ismini tesadüfen internetten araştırma yaparken buldum.Eşim rafting yaparken boynunu kırdı felç oldu.Bunun üzerine çeşitli terapistlerle çalıştık ama istediğimiz gibi olmuyordu.Hakan bey hakkındaki yorumları okuduktan sonra kendisine ulaştık ve çalışmaya başladık.Herşeyden önce çok iyi ve düzgün bir insan.Hasta ile diyaloğu çok güzel sabırla dinliyor yol gösteriyor hastaya moral ve güven veriyor.Pozitif bir enerjisi var,çok titiz ve dikkatli kendisi ile tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.Böyle terapistlere ihtiyacımız var.Hastası olan herskese tavsiye ediyorum.İyiki varsınız.
     3 Beğeni    
Kemal G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57763
Babam ani bir beyin kanaması sonrası amaliyat oldu ve yaklaşık 1,5 ay yoğun bakımda kaldı. Beynin sol tarafında kan birikmesi nedeni ile sağ kolunu ve sağ bacağını oynatamıyordu. Kısmi felç durumu söz konusu idi. Yoğun bakımdan çıktıktan sonra fizik tedavi süreci başlayacaktı. Çeşitli kanallardan bize yardımcı olacak, konusunda deneyimli, beyin kanaması geçirmiş hastaların fizik tedavisinde de çalışmış, bize yol gösterecek fizyoterapistleri araştırmaya başladık. Biraz şans biraz da eski hastalarının internet ortamına girdiği bilgilerin de etkisi ile Hakan Koydemir’e ulaştık. Babamın durumu ile igili bilgileri kendisine ilettik. Kendisi bu tip hastalık durumlarında neler yapılması gerektiği, nelere ihtiyaç duyacağımız konsunda bize bilgiler verdi. Vakit kaybetmeden ilk buluşmamızı gerçekleştirdik ve Hakan bey babamın durumunu yakından da görmüş oldu. Hemen ardından tedavi sürecini başlattık. Hakan bey babam ile çok iyi bir iletişim kurdu. Pek çok hareketi bıkmadan usanmadan babamı da zorlayarak (bizler gün içimde benzer hareketleri yaptırırken Hakan bey kadar zorlayamıyorduk) arada sırada şakalaşarak, çoğu zaman zorayarak tedaviyi adım adım yerine getirdiler. Babamdaki gelişmeleri çok rahat görebiliyorduk. Hasta ile uzman arasındaki iletişimin fizik tedavide ne kadar önemli olduğunu anladık. Tedavi 2-3 ay devam etti. Babam şu anda tüm ihtiyaçlarını kendisi karşılıyor, elbiselerini kendi giyip çıkarıyor, gazete-kitap okuyor, yemeğini kendi yiyiyor, merdiven inip çıkabiliyor, sokakta yürüyüşler yapıyor. Bu sonuca ulaşmamızda Hakan bey’in emekleri çok büyüktür. Alanında çok yetkin ve işini çok severek yapıyor. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
     6 Beğeni    
Burak ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57314
Hakan Bey; NF tip 1 ve CP rahatsızlığı olan Kızım Aylin'in 8 yıldan bu yana Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde tedavi edildiği süreler içerisinde tedavisiyle en iyi şekilde ilgilenen, mükemmel mesleki bilgisinin yanısıra insani yönü, hastalarıyla güzel iletişimi olan bir fizyoterapist. Kızımızın tedavisinde göstermiş olduğu ilgi ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Tedavi sırasında fizyoterapi çalışmalarını sürdürürken mükemmel iletişimiyle hastalarının psikolojilerini en üst seviyede tutarak iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Burak BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56934
Tümör nedeniyle geçirdiği beyin kanaması sonucu kayınvalidem ameliyat oldu ancak ameliyat sonrası sağ tarafı tutmuyordu. Doktoru bu durumun büyük ihtimal geçici olduğunu ve zamanla hissin geri geleceğini söylediği halde içimiz hiç rahat değildi. Bu durum hakkında ne yapabiliriz diye araştırırken bu sitede Hakan Beyin ismine rastladım. Mevcut durum nedeniyle hastaneye gitmemiz çok zordu ama sağ olsun Hakan Bey eve gelebileceğini belirtti. Yaptığı ayrıntılı muayene sonrasında bu aşamada yapılabilecek en iyi şeyin tam teşekküllü bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine gitmek olduğunu ve böyle bir yer ayarlanıncaya kadar evde bir takım egzersizlerle kendisini güçlendirmesinin çok iyi olacağını açıkladı. Evde yapabileceği egzersizleri de hiç üşenmeden ve acele etmeden uygulamalı olarak tek tek gösterdi. Bu kadar ilgilenmesine rağmen hiçbir maddi talepte bulunmaması ise bizi gerçekten çok duygulandırdı, hatta eşime bu durumu anlattığımda çok şaşırarak “bu zamanda hala böyle insanlar var mı?” dedi. Her şeyden önemlisi gösterdiği sıcak tutum ve yakın alaka sayesinde bize ciddi bir moral verdi. Hakan Bey sayesinde en azından artık neler yapmamız gerektiğini daha net biliyoruz. Gerek kayınvalidemle kurduğu sıcak ilişki ve verdiği moral için gerekse bizim sorduğumuz sayısız soruya sabırla verdiği cevaplar için kendisine çok teşekkür ediyorum. Hakan Bey gibi bir insanı tanımamıza fırsat verdiği için bu siteye de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. İnşallah kimse böyle bir durumla karşılaşmaz ama eğer karşılaşan olursa hiç tereddüt etmeden Hakan Beyi aramalarını da şiddetle tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Engin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56912
Hakan beyin ismini internete yiğenimin hastalığını araştırma yaparken buldum yiğenim Gullıen Barre Sendromu (GBS) gecirdi ve şu an tekerlekli sandalyede kendisi yurt dışında yaşıyor ve ordaki uzmanlar beklemesi gerektiğini söylüyorlar yiğenim 3,5 yıldır hala iyileşmeyi bekliyor benim araştırmalarım sonucunda Hakan beye ulaştım ve Hakan beyin telefonda bile insana güven vermesi bizim kedisi ile görüşme isteği doğdu ve sırf Hakan beyle görüşmek için Adana'dan Ankara'ya gittik ve iyikide gitmişiz Hakan beyin hiç bir maddi beklentisi olmaması işini serevek yapması bize dahada güven verdi Yiğenim Hakan beyle konuştuktan sonra iyileşmesi için yitirdiği ümidini yeniden kazandı ve daha olumlu bakıyor Hakan bey iyiki sizi tanımışız Hakan bey iyi bir fizyoterapist olmasının yanı sıra çok da karakterli bir insan bu yönünün de bilinmesini istedim.sizin gibi insanların çoğalması dileklerimle tekrar teşekkürler..
     5 Beğeni    
Görkem K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55901
hakan beyin ismine anneannemin beynine pıhtı atması nedeniyle sol tarafına felç gelmesi sonucu internette araştırma yaparkan rastladım.anneannem hastaneden çıktığında sol elini kullanamıyordu.en iyi referans bunu yaşayan insanların referansıdır diyerek burada yazılanları okuyordum.gördüm ki çok ağır vakaları bile tedavi edebilen işini şevkle ve layığıyla yerine getiren biriydi hakan bey.anneannem 71 yaşında ve yaşı gereği hergün hastaneye gidip gelmekte zorlanabiliirdi evde tedavi olmasını istedik.hakan beyi aradığımda çok sıcak bir ses tonuyla öncelikle anneannemi görmesi gerektiğini belki kendisine bile gerek kalmayacağını söyledi.ertesi gün anneannemi görmeye gelmiş.(ben şehir dışında yaşadığımdan anneannemin yanında değilim)10 gündür her telefonda mutsuz konuşan anneannemin sesi ilk defa mutlu geliyordu.heyecanla hakan beyi çok sevdiğini kendisine çok moral verdiğini anlattı.kendisinin gelmesine gerek olmadığını anneannemin bazı tavsiyelerle bunun üstesinden gelebileceğini anlatmış.peki ben bunları neden anlatıyorum;eve gelip giderek rahatlıkla paramızı alabilecek bir insanın buna gerek olmadığını söylemesi artı anneanneme adeta bir psikolog gibi davranıp bunun karsılığında hiç bir maddi beklentisi olmaması beni çok mutlu etti.hakan bey iyi bir fizyoterapist olmasının yanı sıra çok da karakterli bir insan bu yönünün de bilinmesini istedim.sizin gibi insanların çoğalması dileklerimle tekrar teşekkürler..
     6 Beğeni    
Kadriye YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42582
Annemde beyin kökü enfaktı sonucu oluşan alt vücüd felcinden dolayı rütin fizik tedavisi için yaptığımız araştırma sonucu sizi internet üzerinden bulduk. İlgi alanınız ve uzmanlığınızı dikkate alarak diğer meslektaşlarınızdan ayırıp tercihimizi sizden yana kullandık. Ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı sizin ile çalışmaya başladıktan sonra anladık. Hasta-Doktor ve yakınları arasındaki ilişkiyi dürüst samimi ve özverili bir şekilde kurmanızdan dolayı çok memnun kaldık. Kısa sürede annemde sağlamış olduğunuz, öncelikle moral motivasyonunu yükseltme ve bunun sonucundada kendi kendine oturma tarzındaki belirgin iyilemeşme bizlere ve anneme ilerisi için umut vermiştir. Annemin Bursa ya kendi evine dönme isteği nedeni ile tedaviyi bitirmek zorunda kaldık. Tedavi en az 6 ay daha devam etmiş olsa idi eminiz ki daha belirgin net sonuçlara ulaşacaktık. Çalıştığınız süredeki tüm yardımlarınız için teşekküreder, sağlık ve başarılar dileriz.
     5 Beğeni    
Dilan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42289
Ben Hakan Beyle bu site üzerinden, kendisiyle ilgili diğer tavsiye yazılarını okuduktan sonra tanıştım. Tam da bu yüzden buraya yazmam, benden sonraki aklı karışık hastalar ve hasta yakınları için yol gösterici olur diye umuyorum. Malum hastalık dönemleri çok zor ve hasta yakınları için doktorlarla iletişim kurmak bazen çok güçleşiyor, sevdiğiniz insanlar adına vermek zorunda olduğunuz bir sürü karar bu işi daha çıkılmaz bir hale getiriyor. Ama ben şanslı hasta yakınlarındandım sanırım, babamın beyin kanaması sonrası kısmi felci ve denge-yürüme problemi için fizyotrapist ararken eşten dosttan aldığım, çok da hakkında bilgi sahibi olmadığım doktor numaralarını bir kenara koyup, gerçekten bu durumu yaşamış insanların tavsiyelerine kulak verdim. Ve Hakan bey gibi iletişimin çok rahat, samimi, güler yüzlü yaşandığı bir doktorla sonunda tanıştım. Hastalığı dolayısıyla biraz da huysuzlaşan babamı bu kadar güzel idare etmesi, yılmadan çalıştırması ve sonunda nerdeyse hiç bir problemi kalmadan ayağa kaldırması bizim için ne kadar mutluluk vericiydi anlatmak zor. Ben başka bir şehirde yaşadığım için, babamın iyileşme sürecini an ve an Hakan Bey'in yolladığı videolarla takip ettim, o videolar o günlerde aldığım en güzel süprizlerdi. Mesleğini yaratıcı yöntemler geliştirerek uyguladığı, hem hasta hem de hasta yakınına dürüst ve umut verici yaklaştığı için çok teşekkür ederim
     8 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41718
Fizyoterapist Hakan KOYDEMIR benim 7 yildir,fizyoterapistimdir. Kendisinin profesyonel yaklasimini hem kendimden hem muayenehanesinde rastladigim diger hastalari ile kurdugu iliskiden gozlemleme sansim oldu. Kendisi son derece tecrubeli, ve basarilidir, dikkatli ve titizdir, cok naziktir. Hastasina düskündür,hastaligindan once ve sonra hastalari ile yakindan ilgilenir.Son derece güler yüzlüdür, en önemlisi aciklayicidir. Hastaligimizla ilgili akliniza gelen her türlü soruyu büyük bir içtenlikle yanitlar. Iyi bir fizyoterapist olmanin yanisira bu ozelliklerin son derecece onemli oldugunu dusunuyorum, en azindan benim icin oyleydi. Bir an önce iyilesmek yada ilerlemek istiyorsanini fizyoterapist Hakan KOYDEMIR i tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Dr.Ali İhsan Gündoğdu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41512
Hakan Bey , primer Santral Sinir Sistemi vasküliti nedeniyle inme geçiren Site Editörleri Tarafından Kapatıldıın tedavisini ilk aşamalarından itibaren takip etti..Çocukla oluşturduğu iletişim ve işine olan hakimiyeti ve becerisine hayran kaldım.Ankara Tıp Fakültesi FTR bölümünde çalışan Hakan Beyi özellikle pediyatrik FTR inme, serebral palsi, inme sonrası rehabilitasyonu , her türlü romatizmal ve travma sonrası rehabiltasonunda rahatlıkla tavsiye ediyorum... Dr.Ali ihsan Gündoğdu 4 nolu Aile Sağlığı merlkezi Adıyaman
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     6 Beğeni    
Gülnur BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37615
en çok sevdigim fizyoterapist hocam çünkü çok espirili ögrencilerini seven ve önemseyen hayatla iç içe olan bir insan onla hareketlerimi yapınca zamanın nasıl geçtigini anlamıyorum keşke hiç bitmese diyorum sizin sürekli ögrenciniz olmak isterdim ama farklı şehirlerde oldugumuz için olmuyor :( bu yüzden ankaraya taşınmayı çok ama çok istiyorum keşke orda yaşasaydık sizle daha çok zaman geçirebilirdim bana çok emeginiz geçti inşlh yürüyerek bunların karşılıgını ödeyebilirim o zaman koşa koşa geleceğim yanınıza:) sizi çok seviyorum hocam.:)
     6 Beğeni    
Demet İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37547
Ben 2005 yıllında doğum yaptım doğumdan 20 gün sonra beyin ameliyatı oldum sağ tarafım felç oldu konuşamıyordun Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik tedavi bölümüne yatım Fizyoterapistim Hakan Koydemir oldu işini çok iyi yapan ve güleryüzlü birisi Hakan abi bana çocuğunda önce yürüyeceksin sen derdi ve allahıma şükürler olsun yürüttü Hakan abi ben ona ne kadar teşekkür etsem azdır Hakan Abi sağyesinde egzersizlerimi hiç bırakmadım Hakan abinin rolü çok büyük beni hiç bizaman umutsulzluğa koymadı ve iiyiki varsınız. etrafımdaki herkeze sizi tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Gülfere
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37156
Hakan beyle 7 yıl önce Ankara tıp fakültesi cebeci hastanesine yattığım zaman tanıştım.Hakan bey başarılı,disiplinli,güler yüzlü ve cana yakın biridir.Egzersizlerime ve yürümeme çokk yardımcı oldu.İyiki tanımışım iyiki o beni çalıştırmış,mükemmel bir insan.Bir hastası olarak Hakan beyle gurur duyuyorum.Emeğine ve yüreğine sağlık,başarılarının devamını diliyorum.Ankara Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi çalışanlarına sonsuz tşklerrrr.Kıbrıs'tan kucakdolusu sevgi ve saygılarımı yolluyorum.''İYİKİ VARSINIZ''(Herkese tavsiye ediyorum).
     10 Beğeni    
Başar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37133
hakan beyle 2 yaşında cebeci fizik ted.hast.tanıştım. kendisi ilk fizyoteapistim oluyor. o benim sadece fizyoteapistim değil aynı zamanda hakan abimdi. ondan sonra bir sürü fizyoterapistim oldu. ama hiç biri onun yerini tutamadı. çünkü o beni çalıştırırken çok eğleniyorduk.hastanede yatarken fizik tedavi saatini iple çekerdim.egzersiz yaparken bana çok sabırlı davranıyordu ve bana da sabırlı olmamı söylerdi.beni okuldan arkadaşlardan falan konuşturup...egzersizleri eğlenceli hale getirirdi.Şehim hocam ve onun sayesinde iyileştim.(bu yazıyı Şehim hocam ve hakan abim okursa çok sevinirim.)
     6 Beğeni    
Sena ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36964
Merhaba Hakan abi,ben Sena ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı...Ben Hakan abiyle 4 yıl önce tanıştım.Geçirdiğim zorlu 11 beyin amelyatı sonucunda tamamen hareketsiz konuşamayan bir insana dönüşmüştüm.Yani kuru bir ağaçtan farkım yoktu.O zaman beyin cerrahiden çıktıktan sonra Cebeci fizik tedaviye gelip Hakan abiyle tanıştım.O günleri hayal meyal hatırlasamda Hakan abinin benim için yaptıkları asla unutulacak şeyler değil.Bu yüzden ona ne kadar teşekkür etsem azdır.İlk önce parmak uçlarımı hareket ettirmekle başladı.Ve hep güvendi, güven verdi.Kesinlikle benim hareket edebileceğime beni ve ailemi inandırdı.Bence iyileşmemin önemli sebeplerinden biride budur.Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadı.Ve ben bu emekleri sonucunda hareket ettim.Kendime hep sorardım acaba ben hareket edebilecek miyim, ben dik durabilecek miyim ve en önemlisi yürüyebilecek miyim diye.Herkese bu dediklerim garip gelebilir ama insan elindekileri kaybettikten sonra değerini anlıyabiliyor.Hakan abiyle görüştüğüm zaman bana herşeyin kıymetini sen daha iyi biliyosundur demişti.Çünkü ben konuşmayı,hareket etmeyi,yürümeyi iki defa öğrendim.Direne beni bağladığı zaman nasıl acı çektiğimi hatırlıyorum.Benim içinde en çok acı veren direne bağlanmaktı.Bağırışlarım, haykırışlarım hala kulağımda yankılanıyor.Ben cidden çok zor bir hastaydım.Elimde olmadanda olsa çok sinirli, inadım inat bir hastaydım.İnsanların ve doktorların bakışıyla iyileşmesi,normal bir insan özellikleri taşıması imkansız bir hastaydım.Ama bu imkansızı Hakan abi başardı.Ve şu anda ben Maşallah çok iyiyim. Yürüyorum, konuşuyorum, hareket ediyorum, dik durabiliyorum. Hatta o imkansız hasta olarak anadolu lisesini kazandım.Şu anda lise 2ye gidiyorum.Ve inşallah Hakan abinin emeklerini boşa çıkarmıyacağım.Doktor olup herkese imkansızlıkların zorlukların aşılabildiğini göstereceğim.Ve hayata nereden olursa olsun devam etmek isteyenler için HAKAN KOYDEMİR E gitmeniz yeterli diyorum.Kimse unutmasınki aslında imkansız diye birşey yoktur.Sadece bizim yapmaktan korktuğumuz,bizim yapmaya cesaret edemediğimiz şeyler vardır.
     7 Beğeni    
Elif Nur ve Babaannesi..
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34967
Şuan 17 yaşındaki torunumla bugüne kadar hastane hastane gezdik .. Fakat Cebeci Tıp fakültesinde Hakan beyden gördüğümüz ilgiye hiçbiryerde rastlamadık.Hakan Beyle 2007 nin 22 Eylülnde tanışma fırsatımız oldu ve iyiki tanışmışız diyoruz..Torunumu ilk götürdüğümde neredeyse iki büklümdü .. ALLAH'ın izni ve Onun gösterdiği sabır ve şefkatle bugünlere gelebildik..Hastanede kalmak hiç kolay birşey değil. Ama güleryüzlü, sevecenliğiyle hastane çekilebilir hale geliyordu..ALLAH herkesin hastalarına şifalar versin . Bu tipte rahatsızlığı olan kardeşlerimiz hiç tereddütsüz Hakan Beyden yararlansınlar derim. :)
     7 Beğeni    
Nur Selin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ve Annesi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33976
Merhabalar Hakan Bey. Ben Nur Selin'in Annesi Esma. Hakan Beyle Tanışmışlığımız 3 YIl Önce 15 Ağustos'ta Başladı.Kızım ve Benim için Hayatımızın DÖnüm Noktası Oldu.Onun Güven Veren, Samimi ve İçten Olması Bildigi Herşeyi PAylaşması Çocuklarımız İçin Elinden GEleni Yapması ve Bizlere İmkansız Kelimesini Unutturan ve Biryerden Başlanıp Ümitlerimizi Yeşerten, çok çok Bambaşka Bir İnsandır.Ayrıca Biz Annelere Herzaman Yardımcı Olmuştur.Nurselin de Şu Anda Çok Daha iyi. İYİKİ VARSINIZ HAKAN BEY Sizi Tekrar GÖrmek Dileğiyle...
     5 Beğeni    
Ahmet ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33754
sevgili kardeşimle tanışmamız on sene öncesine dayanır.geçirdiğim beyin kanamasından sonra oluşan felç illeti sayesinde tanıştım.evime geldin egzersizlerimi yaptırdın fizyoterapisttin ama benim için uzmandan farksız oldun şu anki sağlığıma ve görünümüme senin bilgi ve becerilerinle geldim.çünkü becerinin okulu yok . izmir den seni ziyarete geliyorsam bunun sebebi senin becerindir.herkese tavsiye ediyorum tanrı seni tüm sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı kılsın. izmir den ahmet öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı sevgilerimle.........
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Nazlıgül-Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33585
hakan beyle,kızımın rahatsızlığını öğrendiğimde tanıştık.önceleri çok soru sorup kendisini bunalttıysamda yorum yok cümlesini kullanarak beni araştırmaya itti.şimdi düşünüyorumda iyiki yorum yok demiş zamanında.çünkü ben araştırdım. ve cp hastalığı hakkında şuan bılmediğim yoktur heralde,bunuda hakan beye borçluyum.yıllardır sabırlı,sakin,sevecen çocuklara karşı ve en önemlısıde nedır bılıyormusunuz biz annelerin sorunlarını dinlemesıdır.hastane ortamı çok farklıdır.sıkılırsınız,yorulursunuz ama ınanın sızi sabırla dinler.kısacası çok ıyı kalplidir.inanın taburcu olduğumuza nerdeyse üzülüyoruz kızımla.bana çok şey öğretti hakan bey,kızım bir buçuk ayda çok gelişme gösterdi.onun söylediklerini uygularsanız doğruyu bulacağınıza emınım.taburcu oldum diye üzülmüyorum artık çünkü fırsat buldukca ziyaret edeceğim.herkesin böyle bilgili,sabırlı,neşeli bir fizyoterapiste ihtiyacı vardır eminim.sen hiç yaşlanma hakan bey, :)yoksa çocuklarımızı kıme emanet ederiz :) ALLAHIM seni sevdiklerine ve ailene birde hastalarına bağışlasın.herkese tavsiye ediyorum.cplı olupta hakan beyi tanımamak buyuk bır kayıptır...
     13 Beğeni    
Özkan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33385
Hakan abiyle, yanlış hatılamıyorsam 2002 yılında tanıştım.Fizik tedavi mi ondan alıyordum.Seanslarımız yararlı olduğu gibi, eğlenceli de olurdu.O mesleğinde çok başarılı ve bilgilidir.Tabi güleryüzlü, eğlenceli ve iletişim konusunda da çok iyidir.Benim gibi tüm hastaların onu tanımasını isterim.Bu arada o benim için fizyoerapist değil, bir abi, bir arkadaş gibidir.Hakan abiyi tanıdığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum...
     9 Beğeni    
Mehmet Cengiz KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33130
Hakan hoca kişilik olarak güleryüzlü, disiplinli, eğlenceli, başarılı, sabırlı ve yakışıklı bir fizyoterapistlerden birisidir. Her şeyini seviyorum ama; şu takımını sevmiyorum ne kadarda benle uğraşsada beni fenerbahçeli olmaktan yıldıramad,ı tabi bende onu besıktaslı olmaktan yıldıramadım. Ben Hakan hocamı fizyoterapist olarak degil de bir dostum bİr abim olarak görüyorum artık hastalıĞım hakkında bana bİlgİ veRmiş desteklemis ve beni daima motive etmiştir Hakan hocama sevgilerimi ve saygılarımı yolluyorum...
     8 Beğeni    
Meltem Alkan
5.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30417
Hakan ile 5 yıldır aynı kurumda çalışıyoruz kişilik olarak çok taktir ettiğim bir arkadaş. Yaptığı iş zor bi meslek diye düşünüyorum çünki bilgi, sabır, sorumluluk gerekiyor ayrıca hasta ve hasta yakınları ile iyi iletişim kurulabilmeli...Hakanın bu anlamda iyi bi donanıma sahip olduğunu düşünüyorum arkadaşı olarak onunla gurur duyuyorum. Benim tavsiyem fizyoterapist arkadaşların ve bu mesleğe atılacak yeni arkadaşların Hakanı tanımaları çünki ondan öğrenebilecekleri çok şey var.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Serpil Okyar
5.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30414
Meslektaş olmaktan onur duyduğum arkadaşım, kurumumuzun en güleryüzlü, en sabırlı, en disiplinli ve profesyonel Fizyoterapistlerinden biridir.Gerçek bir özveri gerektiren, pediatrik rehabilitasyon alanında çalışmayı seçen arkadaşımız, çalıştığımız üniversite hastanesinde hasta ve sağlık personeli nezdinde haklı bir saygınlık elde etmiştir. Çoğu profesyonelin zorlanacağı bir alandır çocuklarla çalışmak. fakat hakan bey onlarla o kadar iyi bir iletişim kurmaktadır ki ,başarı kaçınılmaz oluyor.bazen aynı hastayı tedavi etmek durumunda kaldığımız zaman, çocukların ona olan yoğun sevgisini gördüğüm için bu tavsiye yazısını yazmak benim için bir borç oldu. Son olarak kendisinin bundan sonra uzun yıllar bu alanda çalışmasını bütün CP li çocuklar adına diliyorum.
     3 Beğeni    
Cem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29975
Hakan abiyle a.ü. tıp fakültesi cebeci hastanesinde tedavi almaya başladığım zaman tanıştık ve hala sürekli kendisiyle görüşürüm. Hakan abi çok değerli bir kişi onu tanıdıgım için çok mutluyum. Mesleğinde çok başarılı, güleryüzlü (arada bir somurtmayı sever ama idare ediyoruz artık :) ) ayrıca her ihtiyaç duydugumuz konuda elinden gelen yardımı yapmayı seven, bir kardeş bir abi gibi ona yardım eden bir insandır. Sadece bir fizyoterapist değil iyi bir DOSTtur. sevgi ve saygılarımla ;))
     6 Beğeni    
Aylin Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29855
hakan abiyle ankara tıp fakültesi cebeci hastanesinde yattığım zaman tanıştım beni küçüklüğümden beri tanır egzersizlerime ve yürümeme yardımcı oldu kendisi çok iyi bir fiztyoterapist ve de çok yakışıklı birisidir konuşkan ,güleer yüzlü bir insan olmasının yanında iyi bir abidir.çalışmalarımızı çok güzel bir ortamda çok keyifli bir şekilde yapmaktayız terapilerimiz çok eğlenceli geçiyor bana her konuda yardımcı olmaya çalışıyor herşey için teşekkürler
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Senel Gül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29603
hakan hocayla 2006 da cebeci tıpta tanıştık. kendisi çok iyi bir fizyoterapist olduğu kadar da iyi bir arkadaş dost ve ağbim kadar sevdiğim bir insandır.kendisinin bana söylediği ve uyguladığım şeyler çok işe yaradı ve tabii ki doktorum sayesinde hakan hoca iyi kötü günlerimde hep yanımda olmuş zor günlerde bana hep destek cıkmıştır hastalığım hakkında beni olumlu düşüncelerle desteklemiş beni motive etmiştir ona buradan çok teşekkür ediyor ve sonsuz sevgilerimi yolluyorum
     5 Beğeni    
Cengiz DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29087
merhabalar geç de olsa yeni farkedebildiğim bu sayfaya hem hakan bey e hemde ankara üniversitesi cebeci hastahanesine çalışanlarına teşekkür ve şükran mahiyetinde dileklerimi iletmek istedim . hastahaneniz personeli ile oğlum kaan dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı in rahatsızlığı olan guillain-barre hastalığından dolayı tanıştım ve tahmin edemeyeceğim kadar bir ilgi ve alaka ile karşılaştım.şuan kaan çok iyi hakan beyin fizik tedavinin dışında kaan a ve bize karşı göstermiş olduğu ilgi ve moral motivasyon takviyesi bizi hep ayakta tutmuş ve özellikle kaan ın dr. korkusunu yenmesine ve biran önce iyileşme çabasına çok büyük katkıları olmuştur sonsuz teşekkürler hakan hocam sonsuz teşekkürler cebeci hastahanesi....
     16 Beğeni    

Hakan KOYDEMİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği
Spor Fizyoterapistleri Derneği

Hakan KOYDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hakan KOYDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serkan SEVİM
Fzt.Serkan SEVİM
Değerli arkadaşım ve meslektaşımla üniversite yıllarında tanıştık.Başarılı bir öğrenciliğin ardından yüksek lisans programını da başarıyla tamamlayıp ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 337 31 77
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı

Fzt.Hakan KOYDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hakan KOYDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

19:19
Top