TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Alper KIZIL

Şehir

Aydın

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

43

[Fzt.Alper KIZIL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Alper KIZIL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Aykut ÖZYALÇIN FotoğrafFzt.Aykut ÖZYALÇIN
Aykutla üniversite yıllarında tanıştık. Üniversite yıllarında birlikte çalışma imkanımız olduğu için mesleki bilgi,beceri,ilgisini yakından biliyorum....
Osman İLHAN FotoğrafUzm.Psk.Osman İLHAN
Osman hocam mesleki bilgi,beceri ve tecrübeleriyle tam bir profesyonel.. Konuştuğunuz ilk cümleden itibaren bir uzmanın karşısından hissediyorsunuz ke...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Sayfama Hoşgeldiz.

Alper KIZIL'in Makaleleri Alper KIZIL Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
4 Makale

Alper KIZIL Tavsiye Yazıları Alper KIZIL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Murat (Danışan)
 IP: 78.167.45.ZBC

23-10-2016
 TavsiyeNo: 91273
Alper KIZIL tanıdığım en iyi fizyoterapisttir. 8 ay çektiğim ayak bileğimdeki ağrıyı onun tavsiyeleri ve yönlendirmesiyle atlattım. Bilgili olması yanında ilgisiyle de meslektaşlarına fark attığını düşünüyorum. Fizik tedavi ile ilgili her türlü sorununuzda kendisine güvenebilirsiniz. Çünkü yaptığı işin hakkını verir. Zor bir branşta çalışmasına rağmen, işini severek yapar. Literatürü takip eder, kişileri doğru yönlendirir. Sistemi sorgulayan bakış açısıyla rutin tedavileri değil, doğru tedavileri uygular. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Begüm KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.246.YC

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91057
Merhaba. On çapraz bağ ve menisküs yırtılmasından dolayı mayıs ayında bir operasyon geçirdim . Daha sonra fizik tedavi ve rehabilitasyon için Alper Bey'e gittim. Korkularım ve endişelerim vardı. Fakat Alper Bey ile yaptığım uzun soluklu çalışmalardan sonra eski sağlığıma kavuştum. Bu süreçte en büyük psikolojik desteği Alper Bey'den gördüm . Anlayışlı ve sabırlı biri olması bu durumdaki en önemli faktördü. Kesinlikle güvenebileceğiniz biri. Tekrar Alper Bey'e bu profesyonel çalışma tarzı için sonsuz teşekkürler.
     3 Beğeni    

 Cemal ciSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.224.WD

10-09-2016
 TavsiyeNo: 90215
Selamlar ben 46 yaşındayım alper beyle tanışmadan 5-6 yıl kadar önce sol omzumdaki ağrı ve topuk dikeni için cok defa doktora gittim. Ağrı kesiciler jeller falan standart fizik tedavi işlemleri neticede sonuç alamadım en sonunda omzumdaki agri icin kortizon tedavisi ayağımdaki topuk dikeni icin kırdırmam gerektigini söylediler. Iğdır'da memur olarak gorev yaparken arkadaşlarımın tavsiyesiyle Alper beyle görüştük durumu anlattim sağolsun ilgiyle dinledi. Sonra kendisi vücut yapısı ve çalışma sistematigi hakkinda bilgi vermeye başladığı zaman emin oldum dogru yerde ve dogru kisiyle tanıştığıma tedavisi cok basitti ama guven duydugum icin hiç tereddüt etmedim. Omzumdaki ağrı için herkesin yapabilecegi basit gundelik ama sistemli hareket programı, topuk dikenim içinde yeni ama onun dedigi özellikteki spor ayakkabı inanın ayak ve ayakkabı hakkında anlattıklarını dinleyince şok oldum. Bu konularda toplum olarak hic bir sey bilmedigimizi bir daha öğrendim . Sonucta 2 senedir ağrı şikayetim yok. Ülkemde sizin gibi degerli ve bilgili insanlara ihtiyaç var eminim sizinle tanisma firsati bulan diger hastalarinizda ayni fikirdedir. Sizi tekrar bulmak cok hoş e-postama iletisim icin mesaj gonderirseniz sevinirim. Selam ve saygilarimla CEMAL ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 Fzt.Kasım Çelik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.88.YBJ

08-09-2016
 TavsiyeNo: 90151
Alperle aynı kurumda çalışmamamız vesilesi ile tanıştık ve tabiki arkadaş olduk. Mesleginin 4 senesinde ve başarılarla dolu bir mesleki yaşantısı var. Çalıştığımız TSK rehabilitasyon memerkezinde İç güvenlik ve Gazilerimizle çalışıyoruz. Alperin hastalarında ettiği başarılar hastalarla iletişimi takdire şayan. Karakteri ve olgunluğu hayatımda tanımaktan memnun olduğum sayılı kişilerdendir. Hayatımda ve meslek yaşantısının bundan sonrada böyle devam etmesi dileğiyle..
     2 Beğeni    

 Murat BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.165.D

06-09-2016
 TavsiyeNo: 90104
Eski ismiyle Tsk rehabiltasyon merkezinde tanıştım boyun omuz bölgemde yaralanmak sonucu tanıştım ve omuzun boyunumu ve bütün kolum ağrılı ve kolum kalmıyordu ilk günler zor geçti fakat ama artık 2 kg kaldıracak kadar kuvvetlendirir ve ağrılarım azaldı. Güleryüzlü disiplinli ve bilgili dir alper hoca. İyileşehrime inandırdı. Ve ağrılarım büyük ölçüde geçti kolumu daha iyi kullanabiliyorum artık. Ev programımı ve görevlerimide aldım yapıcam. Alper hoca ile karşılaşmak şanstır. Ayrıcalıktir.
     2 Beğeni    

 Mesut DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.142.ZF

06-09-2016
 TavsiyeNo: 90103
Ayak bileğimeme meydana gelen yaralanması sonucu ayağıma basamıyorum ve yürüyemiyodum. Alper hoca ile tanıştım hastanede tanıştım ayağım cok ayrılık ve şişmişti. Ayak bileği kaslarım kasılmaşimdi oldugu icin ayak bileğiödeme hareket yoktu. Artıkolay uzerıne basmaya başladım ve yuruken eklemim hareket etmeye başladım. Çok daha iyiyimantıklı daha iyide olacagıda inanıyorum. Alper hocama 10 numara hocasınız tedavi de hem anlata aglatan hem güldüren bol esprili. tanıştığıma cok memnunum.
     2 Beğeni    

 Osman ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.38.JB

01-09-2016
 TavsiyeNo: 89990
Alper hocamla merdivenden düşme sonucunda on çapraz bağlarımı ve yan bağlarımı zedelenmesi ve kopması sonucu tanıştım. Çok cana yakın ve bilgili olmasıve uyguladibi tedavi sonrası dizimi artık tam bukebiliyorum ve ağrılarım azaldı. Aklıma takılan her türlü soruya cevap buldum. Guler yüzü ve bilgili olması sayesinde şimi artık daha rahatım Yürüyorum ve pek yakında koşmayan başlıcam. Hocam size birkez daha çok teşekkürederim. Verdiğinizönerilerlevent çokdaha iyı olacağımi biliyoRum.
     2 Beğeni    

 fzt. hayriye saraç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.253.YDF

25-08-2016
 TavsiyeNo: 89897
Fizyoterapist Alper Kızıl ile TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde bilikte çalıştık.Alper'in kesinlikle işinin ehli ve başarılı bir fizyoterapist olduğunu düşünüyorum. Kendisi işini severek yapan hastaları ile profesyonellikten ödün vermeden samimi bir şekilde ilgilenen genç ve dinamik heyecanlı biri.En önemlisi ise geniş olan bilgi birikimine sahip.Sürekli kendini geliştirmeye devam eden birisi.hastaları için maksimum fayda sağlayacak tedavi yaklaşımlarını kullanır. Kendisi, tereddüt etmeden her hastaya gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir fizyoterapist.
     2 Beğeni    

 Burak ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.145.FC

24-08-2016
 TavsiyeNo: 89874
Alper hocamla tanışalı henüz iki hafta oldu. Sağ dirseğimde oluşan kemikleşme yüzünden kolumu ve dirseğimi hiçbir şekilde kullanamıyodum. Ameliyat oldum ve Alper hocamla fizik tedavi çalışmaya başladık ve bu iki haftada ben kolumu kullanmaya başladım artık yemek yiyebiliyorum su içebiliyorum. Biliyorum ki Alper hocamla biz daha çok güzel yol katedicez. Kendisi hep bana destek olmuştur hep bunu aşıcamı söyleyerek bana moral vermiştir. Kendisine çok güveniyorum. Hastanın halinden çok iyi anlayan güler yüzlü samimi içten bilgi birikimiyle işini çok iyi yapan işini çok seven birididir. Bana emek verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Tahsin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.188.ZZJ

17-08-2016
 TavsiyeNo: 89755
Alper hocamla tsk rehabilitasyon merkezinde tanıştık. Ic guvenlik yaralisi idim. On kolumdan yaralandim ve bacagimdan kemik ve doku aldılar cok zor bir ameliyat geçirmiş tim. Kolum hiç açılıp kapanmıyor ve dönmüyordu. Ve 2 platin var kolumun derisi ve dokuları harap olmuştu. Alper hocamla çalışmaya başladım ve sua n kolum açılıp kapanması tam. Dönme mesi ise ilerleme katettik çok daha iyi.hale çalışmaya devam ediyoruz ve güzel sonuclar alıyoruz Hocama cokkk teşekkür ediyorum. Çok sağolun.
     1 Beğeni    

 yusuf (Danışan)
 IP: 176.40.209.WB

02-08-2016
 TavsiyeNo: 89509
Öncelikle hepinize geçmiş dileklerimi sunarken Alper kızıl hoca ile tanıştığınız için çok şanslı bir hasta olduğunuzu belirtmek isterim.kendisine alper abi olarak hitap ettiğim için yazıma böyle devam edeceğim.Kendisi,kesinlikle tüm hastalaryla bir aile bağı varmışcasına davranışı ve kendine ait,o yüzüne yakışan''alper abi gülümseyişi'' onu alper abi yapmıştı benim için.büyük bir travna atlatmış,zorlu ameliyatlar sonrası tsk rehebilitasyon merkezinde tanışmıştık kendisiyle.Daha ilk günden tam olarak güvenmiştim ve inanın ilk kez bir sağlık kuruluşunda bu kadar ilgi görüyordum diğer doktorların aksine sürekli çok iyi olacağımı eskii günlerime dönebileceğimi söylüyordu ve ilk seansımızın ardından yemek yemeğe başlamıştım.gün içerisinde neler yapmam gerektiğinden bahsediyyor hatta 15 seanslık sürenin ardından bayram tatilinde dahi beni arayıp hem moral veriyor hemde egzezsizleri yapabiliyormuyum diye soruyordu.bugün alper abi ile 25. seansım ve kollarımın artık özgür olduğunu görebiliyorum iyiki onu tanımışım...
     2 Beğeni    

 Yesim Erden (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.180.YDC

01-08-2016
 TavsiyeNo: 89502
Fzt Alper Kızıl la askerliğini yaptığı TSK Reh ve BKM merkezinde beraber çalıştım. Bu süre zarfında meskeki olarak birçok başarılarına tanık oldum. Fizyoterapist olarak hasta kesinlikle güvenli ellerde. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle birçok olumlu sonuçlar elde ettiği gibi hastaya yaklaşımında iletişimi de süper. Ben bir uzman fizyoterapist olarak başıma huznerhangi bir fizik tedaviye ihtiyacim olursa tercih edeceğim bir isim. Alper cim seninle çalışmaktan hep mutlu olsun. Başarılarının bundan sonrada devam edeceğini biliyorum . Meslektaşım olarak seni tüm fizik tedavi hastalarına tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ahmet Mert ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.112.

25-06-2016
 TavsiyeNo: 88929
Öncelikle herkese geçmiş olsun. Alper kızıl hocamı Tsk rehabilitasyon merkezine gittiğimde tanıdım. İlk günden itibaren gerek teknik açıdan, gerekse mesleki açıdan son derece bilgili olduğu anlaşılan ve insana emin ellerde olduğunu hissettiren bir fizyoterapist. Tedavim süresince izlediği yol ve uyguladığı teknikler konusunda sonuna kadar beni bilgilendirerek sadece Fiziksel olarak değil bilinçli bir şekilde iyileşmemi sağladı. Bunların yanı sıra bence bunlar kadar önemli olan bir husus da iyileşme sürecinde bir insanın önce iyileşeceğine sonuna kadar inanması, psikolojisini ve moralini hep üst seviyede tutması gerekiyor; Alper hocam bu konuda da son derece özverili be başarılı bir performans sergiliyor. Muayeneye gittiğim bazı doktorların dizim ile ilgili kurduğu olumsuz cümlelere aldırış etmeyip en fazla yapabileceğimi düşündükleri derecenin de ötesine geçmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Sonuç olarak Alper KIZIL hocam ile çalıştığım için son derece memnunum, benim için hasta doktordan çok birbirine yardım etmeye çalışan çok iyi iki arkadaş gibiydik. Bundan sonraki hayatımda da daima yanımda olacağından şüphem yok. İyileşmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Gürkan ERDEM (Danışan)
 IP: 94.123.231.FJ

25-06-2016
 TavsiyeNo: 88921
Alper KIZIL ile Iğdır da tanıştık. Arkadaş tavsiyesiyle yanınına gittiğimizde bizi gerçekten sıcak ve samimi bir şekilde karşıladı. Küçük bir şehirde böylesine güzide, işini seven bir insanın denk gelmiş olmam benim adıma sevindirici oldu. Ben, ayak baş parmağımdaki eğrilikten dolayı kendisine danıştım.Parmaklarımı taşıyan kasların güçlenmesi için verdiği egzersizler, önerdiği ayakkabılar, gece ve gündüz kullanabileceğim ateller sayesinde eğrilin düzleşmeye başladığını gördüm. Bu sayede hem ayaklarımda oluşan gün sonundaki aşırı yorgunluklardan kurtuldum hemde kullandığım ayakkabıların şekil olarak bozulmasının önüne geçmiş oldum. Kendisine çok teşekkür ederim. şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Dilek Yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.63.YFY

17-06-2016
 TavsiyeNo: 88732
Alper ile üniversite yıllarından tanışıyoruz. Kendisi tanımaktan onur duyduğum kişiler arasında. Sağlam karakteri ve muhteşem iş ahlaki ile çevresine örnek davranışlar sergileyen bir insan. mesleğini de büyük bir özveriyle yapar ve her gününe mutlaka yeni şeyler katarak meslek hayatındaki yoluna devam eder. insanlarla olan iletişimi,sıcak kanliligi ve eşsiz sohbeti onu diğer insanlardan ayıran en önemli özelliklerinden. her şeyden önemlisi de aslında eşsiz bir empati kurma özelliğine sahip oluşu. bu sayede çevresiyle kusursuz bir iletişim kurarak kolayca sonuca ulaşıyor olması onun aranan kişi olmasına yetiyor bile. mesleğinde çok güzel yerlere geleceğinden şüphem yok. şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Emre BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.220.ZCC

12-06-2016
 TavsiyeNo: 88608
Alper bey ile TSK rehabilitasyon merkezinde tanıştım ve kendisinden tedavi gördüm. Alper beyden gördüğüm tedaviden son derece memnun kaldım. Kendisi işinde gayet başarılı bir fizyoterapist. Kendisini alanında geliştirmiş birisi. Ayrıca hastalarına karşı güler yüzlü ve de hoşsohbet birisi. Bu nedenle gördüğüm fizik tedavinin yanında moral motivasyon olarakta verim aldım. Daha önce gördüğüm fizik tedavi seanslarına göre oldukça verimli ve keyifli bi tedavi dönemi oldu. Şu anda ara verdim ama umarım yine kendisiyle seanslara devam ederim.
     2 Beğeni    

 furkan ata adıyaman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.111.YCW

09-06-2016
 TavsiyeNo: 88530
Alper hocam ile Gata'da staj dolayısıyla bulunmamdan ve kendisinin de burada vatani görevini fizyoterapist olarak icra etmesinden ötürü karsilastim. Kendisi hem mesleki duzeyde bilgi ve deneyimi hem de biz geleceğin fizyoterapistlerine bir abi edasıyla hem mesleki hem insani yönden katkilarindan dolayi cok memnun kaldim .stajer ogrenciler icin tam anlamiyla rol model oldugunu dusunmekteyim ve hastalarin gerek hastaya yaklasim ,gerek donanim bakimindan ve guncel mesleki degisimlerin takibi konusunda alper hocama tamamiyle guvenmeleri konusunda TAVSİYE EDİYORUM....
     1 Beğeni    

 Emin Ersat Bilir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.246.W

08-06-2016
 TavsiyeNo: 88491
Alper bey ile Igdir da calismakta oldugum rehabilitasyon merkezinde tanismistik. Pozitif kisiligi ve mesleki yeterliligiyle alaninin en iyilerinden biri olarak gosterebilecegim bir fizyoterapist. Hastalarina olan yaklasimi, teorikte sahip oldugu alan bilgisi ve uygulamadaki becerisiylede hastalarinda gosterdigi olumlu sonuclara sahit olmusumdur. Mesleki yasantimda onu tanimak ve alaninda ondan faydali bilgi ve becerileri kapip tavsiye ve onerilerinden faydalanabildigim icin ne mutlu bana.Ve alaninda uzman birini istiyorsaniz Alper KIZIL i TAVSIYE EDIYORUM.
     1 Beğeni    

 Fzt.Tuğba Özer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.155.YJ

07-06-2016
 TavsiyeNo: 88461
Alper ile üniversitede sınıf arkadaşıydık. Alper hem mesleki hem de sosyal ilişkilerde kendini ön plana çıkarabilen arkadaşımız. Her konuda yetenekli olduğunu düşünüyorum.Mesleki anlamda da çok özverili çalışan,gelişmeleri takip eden,bu konuda bizlerle bilgi alışverişinde bulunan ve çok sevilen bir fizyoterapist ve arkadaşımızdır. Mesleki olarak ii olduğu kadar teknolojiyi de yakından takip etmesiyle farkını ortaya koymakta. Güler yüzlü ve donanımlı bir fizyoterapistle karşılaşmak istiyorsanız tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Aykut ÖZYALÇIN Fotoğraf  Fzt.Aykut ÖZYALÇIN
İstanbul - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-06-2016
 TavsiyeNo: 88437
Alper ile üniversite yıllarından tanışıyoruz.Kendisi üniversite yıllarından beri mesleğimiz için çalışan, araştıran, emek veren hasta odaklı tedavi uygulayan, iletişim becerileri kuvvetli hastalarını tedavi ederken aynı zaman da onları mutlu eden birisidir.Kendisiyle üniversite yıllarından sonra farklı illerde çalışsakta sosyal ağlardan meslek ve hastaları için yaptıklarını takip ediyor, kendisini bu konuda çok başarılı buluyorum.Fizyoterapiye ihtiyaç duyan tüm hastalarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Mehmet Akdemir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.4.YJD

05-06-2016
 TavsiyeNo: 88420
Alper ile üniversitede tanıştık, mezun olduktan sonra da iki yılı aşkın bir süre birlikte çalıştık. Bu süre içerisinde tedavi ettiği hastalardan hep olumlu geri dönüşler oldu. Böyle olumlu bir sonucun oluşmasında iki etken şüphesiz çok önemli oldu: ilki Alperin mesleğimizle ilgili teorik altyapısının iyi olması ikincisi bu zengin altyapıyı pratik ile birleştirebilmesi. Tüm bunları ve burada yazamadığım bir sürü olmlu özelliği nedeniyle Alperi gönül rahatlığıyla TAVSİYE EDİYORUM, hayat boyu başarı diliyorum...
     3 Beğeni    

 Fzt. Aysel KARABULUT (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.84.YYZ

03-06-2016
 TavsiyeNo: 88393
Alper hocamla mezunu olduğumuz Pamukkale Üniversitesinden tanışıyoruz. Girdiği ortamda direk farkını ortaya koyabilen ilk etapta dikkatinizi çekebilecek türde bir insan. Sosyal , pozitif uyumlu ekip çalışmasına hakim üstün liderlik vasıfları taşıyan, mevcut problemleri çözme karşısındaki tutumu açısından gerçekten takdire şayan. şahsi kanaatimce fizyoterapistlik mesleği yoğun emek sabır ve yaratıcılık ister. olanakları sonuna kadar değerlendirip eksik kalınan noktada fizyoterapistin hüneri ve yaratıcılık gücüyle ortaya muazzam sonuçlar çıkarılabilir ve bu tip sonuçların elde edilebilmesi için gerekli olan temel şey mesleğe duyulan derin bağlılıktır. Alper hocamın mesleğine ne kadar bağlı olduğunun nasıl bir tutkuyla bu mesleği icra ettiğinin hastaları ve dönem arkadaşları kadar bende yakın bir tanığıyım. Birini tavsiye etmek birine kefil olmak gerçekten büyük bir sorumluluk ister burada bahsettiğimiz Alper hocam olduğu için gönül rahatlığıyla öneririm kendisini. Alanında başarılı olduğunu biliyorum ve çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum..
     2 Beğeni    

 Seyfullah ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.231.13.YZL

03-06-2016
 TavsiyeNo: 88383
Alper beyle tsk rehabilitasyon merkezinde tanıştım. Yaralanma sonucu sağ bacağımdaki sinirler aşırı zarar görmüştü ve ayak bileğimi kullanamıyordum. Yaklaşık iki haftadır beraber tedaviye devam ediyoruz ve gerçekten çok faydasını gördüm. Araba kullanmaya bile başladım. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Herşeyden önemlisi böyle bi insanı tanığım çok mutluyum. İşinin ehli bir insan ve bundan sonraki iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine eminim..
     2 Beğeni    

 Ceylan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.226.207.DB

03-06-2016
 TavsiyeNo: 88379
Çocuğumu rehabitasyon merkezine götürdüğümde yeni başlayan bir fizyoterapist le karşılaşdım. Nerdeyse 9 yıldır aynı rehabilitasyon merkezine gidiyoruz ve birçok fizyoterapist gördüm. Alper beyi ilk gördüğümde içimden 'yok yaa bundada iş yok' dedim. Neyse seanslara başladıkca farkıda görmeye başladım ve anladımki karşımıza çıkmış ve çıkabilecek en iyi insan, dost, fizyoterapistmiş alper bey. İşini seven insana yaklaşımı mükemmel hasta ilişkisi anlatılmaz bir insan. Kendini belli bir kalıba hapsetmemiş sürekli geliştiren yeniklere açık hep araştıran, hastası için hep daha iyisini isteyen ve bunun için çabalayan bir insan. Gidişine en çok üzülen benim oğlum oldu bence. Alper beyi sadece tavsiye etmiyorum nereye giderse kıymetini bilin diyorum. Yolun açık olsun Alper KIZIL.
     3 Beğeni    

 Erdem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.118.YW

01-06-2016
 TavsiyeNo: 88338
Fizyoterapist Alper Kızıl ile TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde hastası olmam vesilesi ile tanıştım. Bir yıldır devam etmekte olan fizik tedavi sürecimde pek çok fizyoterapistle çalışma fırsatı buldum ve Alper beyin kesinlikle işinin ehli ve başarılı bir fizyoterapist olduğunu düşünüyorum. Kendisi işini severek ve bağlılıkla yapan, hastaları ile profesyonellikten ödün vermeden samimi ve sıcakkanlı bir şekilde ilgilenen genç ve dinamik bir insan. En önemlisi ise halihazırda çok geniş olan bilgi birikimini sürekli kendini geliştirmeye devam ederek güncel tutması. Ağır travmalar yaşayan hastalar bilir iyileşme sürecinde fizyoterapistlerin eskimiş klasik yöntemlere saplanıp kalmadan, çok yönlü ve size maksimum faydayı sağlayacak şekilde tedavi yaklaşımları kullanmaları çok önemlidir. Beraber geçirdiğimiz süre içerisinde ben Alper beyden bu şekilde çok fayda gördüm. Kendisi, tereddüt etmeden her hastaya gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir fizyoterapist. Başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 Erdem SÖĞÜT (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.6.DB

31-05-2016
 TavsiyeNo: 88323
Alper ile üniversitede 5 yıl süren bir arkadaşlığımız oldu. Kendisi gayet sosyal, sorumluluk sahibi bir insan olduğunu ilk günden göstermişti.Mesleki anlamda ise sürekli bir arayış içerisinde olması,yeniliklere açık kişiliği,mesleki teknikleri,hastalara yaklaşımı ve el becerisiyle takdire şayan bir Fizyoterapist olduğunu kanıtladı.Fizyoterapiye ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.Mesleki hayatında başarılarının devamını dilerim..
     3 Beğeni    

 Cumar (Danışan)
 IP: 85.107.232.Y

29-05-2016
 TavsiyeNo: 88280
Yaralanmam nedeniyle tsk rehabilitasyon merkezinde Alper hocamdan tedavi gördüm tedaviye başlamadan önce sol ve sağ kolumu hiç kullanamıyordum fakat Allah razı olsun özellikle Alper hocamın çabalarıyla ve tedavi yöntemleriyle 20 gün tedavi gördüm hiç tahmin etmiyordum ama taburcu olduğumda kendi aracımı kullanarak memleketime döndüm. Hocamız işini Hakkıyla yapan samimi sıcak kanlı gerek iş konusunda gerek kişişel olarak gerçekten iyi bir insandır.
     2 Beğeni    

 Abdurrahim Koçbay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.7.LD

26-05-2016
 TavsiyeNo: 88233
Alper Bey ile üniversite yıllarında tanıştık. Hayata dair vizyonu ve misyonu belirli nadir insanlardandı. Hem kendi alanında hem de başka alanlarda sürekli kendini geliştirirdi. Ve pek çok konuda, teori olsun veyahut pratik olsun sürekli yardımı dokundu ve hala da dokunuyor. Başarılı ve özverili bir çalışma disiplinine sahip olmasıyla beraber yardım severliği ile hayatımda önemli bir yere sahip. Kendisine müteşekkirim. Başarılarının devamını dilerim...
     2 Beğeni    

 Eren yurtseven (Danışan)
 IP: 46.154.39.JZ

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88196
Alper hocam ile tsk rehabilitasyonda tanıştım yaralandıktan sonra kolum pek Iyi degildi kendisinin samimi icten bilgili bilinçli yaklaşımı ile kolum eskisi gibi saglıklı ve güclü kendisinin hastası olduğum icin cok şanslıyım kafamdaki bütün soru isaretleri sildi bilgisi ile kendisine cok Tesekkur ederim hala takıldıgım noktada kendisin yol gosteren bilinçli yönlerdirmelerini dikkate alır uygularım kendisini tanıdıgım için hocama cok Tesekkur ederim tekrar
     2 Beğeni    

 Umut DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.162.YZD

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88183
Alper Beyi TSK Fizik Tedavide hastası olmam vesilesiyle tanıdım.Kolum dirseğimin çıkık olması nedeniyle 3 ay alçıda kalmıştı.Hareket kısıtlılığım ileri derecedeydi.2 hafta gibi bir sürede kolumu normal sayılabilecek derecede açmıştır.Ayrıca mütevazi kişiliği,güleryüzü ve bilgi birikimiyle sadece bana değil tüm hastalarına yardımcı olduğunu gözlemledim.Kolumdaki kas kayıplarını da kolu çalıştırarak eski haline getirmeye başladı.Kesinlikle çok özverili çalıştığına şahit oldum.İşini hakkıyla yapan çok değerli bir fizyoterapisttir.
     2 Beğeni    

 e.y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.221.137.YZ

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88182
Egitim hayatina direkt olarak sahit oldugum alper beyin gerek pratik gerekse de akedemik yeterlilik anlaminda turkiyenin sayili terapistleri arasinda girdigini dusundugum icin bu kalitete bir fizyoterapisten alinacak tadavinjn iyilesme katsayisini buyuk olcude degistirecegini dusunuyorum. Tedavilerden aldigi donutler olsun akedemik alanda ilerleyisi olsun bircok kisiye bir ornek niteliginde. Alper bey e basarilar dileyip siz hastalarina da gozunuz kapali guvenebileceginiz mesleki etigi on planda tutan bu arkadasimizla calismanizi tavsi ederim.saygilarimla
     2 Beğeni    

 huriye yurdabak (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.32.Z

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88169
Alper'le Iğdır'da aynı rehabilitasyonda çalıştık.Evlat iyi ki seni tanımışım.Harika bir dost harika bir fizyoterapistsin.Seni tanımak çok güzeldi yolun açık hep ileri gideceksin biliyorum.Başarılarınla hep gurur duyacağımdan adım gibi eminim.İnşallah Denizli'de tekrar çalışırsın ben ve eşim ilk hastaların olacağından emin olabilirsin :)hatırlıyormusun çok kötü bir bacak kası kasılması yaşamıştım bacaktaki en alttaki kası uyarmışım bütün bacağım tutmuyordu ve sen beni iyileştirmiştin bunun için buradan binlerce kez teşekkürlerrrrrrrrrr
     2 Beğeni    

 Serkan Akıcı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.252.BD

24-05-2016
 TavsiyeNo: 88165
Değerli hocam Alper KIZIL ile 2 yıllık bir çalışma geçmişimiz oldu. Rehabilitasyon hizmetleri veren bir kurumun en büyük şansı sayın Alper KIZIL gibi meleğine aşık ve mesleki yeterlilik konusunda kendisini geliştirmiş bir uzmanla çalışmaktır. Bütün danışan ve hastalarına karşı oldukça nazik ve saygılı davranan, mesleki ahlakının yanı sıra bireysel ahlak konusunda da insanların takdirini kazanan, yardımseverliği cömertliği güler yüzlülüğü ve düzgün kişiliği ile olduğu her ortamda kendini sevdiren mesleğinin uzmanı sayın hocamı kesinlikle bütün danışanlara ve kurumlara tavsiye ederim. Umarım bir daha kendisiyle birlikte çalışma şansımız olur. Şans diyorum çünkü sayın hocam gibi insanlarla çalışmak çok büyük bir şans ve şereftir. Saygılarımla... Iğdır Özel İlk Yeni Ufuklar Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Rehber Öğretmeni
     3 Beğeni    

 Funda Coşgun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.70.178.FY

24-05-2016
 TavsiyeNo: 88150
Alper ile üniversiteden sınıf arkadaşıyız. Okulda da her zaman her konuda yardımımıza koşmuştur hem mesleki olarak hemde teknolojik cihazlarda hemen sorunlarımızı çözerdi. Her zaman yeni yöntemler araştırırdı. Mezun olduktan sonra da özellikle sosyal medyadan takip ediyorum hastalar üzerinde yeni yöntemler denemeye devam ediyor ve sonuçlarını almaya başladığını gördüm. Bize karşı da her zaman güler yüzlü, yardımsever ve özverili olmuştur hastalarına karşı da öyle olduğuna eminim. Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin, Alper ile karşılaşanların da şanslı olduğunu düşünüyorum:) Kariyerinde başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 Tülay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.227.155.YD

23-05-2016
 TavsiyeNo: 88144
Alper beyi, annemin kalça protezi ameliyatı sonrası yattığı Fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinde tanıdım. Annemin, hastanede yattığı 2 haftalık süreçte ve sonrasında Ankara kaldığı 4 aylık nekahet döneminde fizyoterapisti Alper beydi. Mesleğini gerçekten severek yaptığını, sabırlı, özverili, güler yüzlü, hasta ve hasta yakınları ile iletişiminin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bize ve annemin yardımcısına da günlük yaptırmamız gereken egzersiz hareketlerini ayrıntılı bir şekilde anlattı, gösterdi ve takip etti. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Zülfükar (Danışan)
 IP: 66.249.93.YBF

22-05-2016
 TavsiyeNo: 88100
Mesleğine olan ozverisini onu tanıyan her insan bilir ki insanlara yardımını hiç bir zaman eksik etmeyen Alper hoca her şeyden önce çok iyi bir insandır. Alanıda daima gelistirmeyi hedef edinmiş insandir.Güler yüzlü yardımsever cana yakın tavrı sayesinde bende Alper Hocama güvenip, bir seyleri yapabilirisin dedi.Alper Hoca da abi kardeş gibi davranıyordu bana doğruluğu ve öz güveni öğretti doğru yolu gösteren hemen hemen Alper Hocadır fizyoterapirst dısında bana hayatında neler yapabilecekimi öğretti
     2 Beğeni    

 Mert Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 66.249.81.ZBF

20-04-2016
 TavsiyeNo: 87358
Üniversite yıllarından beri tanımaktayım.Kendisi kadar çalışkan, güleryüzlü, mesleğinde gelişmek için çabalayan,işini layıkıyla yapan birisidir.Her ne kadar tam anlamıyla hastası olmasak da bazı sıkıntılarımız olduğunda ilk başvurduğumuz insandır.Hiçbir şekilde başından savmak için yaptığı bir iş olmadı.İster çok kolay halledilebilecek ister çok zor geçebilecek bir hastalığımız olduğunda hiç of demedi.Hastalığınızın sonunda kesinlikle bir arkadaş, bir dost daha kazandım diyebileceğiniz başınız sıkıştığında yardımını sakınmayacak bir insandır.
     5 Beğeni    

 Mehmet ŞAHLANAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.181.YYZ

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87127
Alper hocamla aynı kurumda çalışma imkanına sahip oldum.gerek bilgisi gerek hastalarıyla iletişimi bir fizyoterapist olarak en üst düzeyde diyebilirim.Bir fizyoterapist olarak gözlemim hastalara farklı teknikler uygulaması ve bunu hastalarına anlatarak yaptığı tedaviye hastanın katılımını sağlayarak yapması çok başarılı. Özellikle hastaların sorularına bilimsel ve anlayacakları dilden açıklamasını çok beğendim. Alper hocamı özverili , yetenekli ve sevecen olarak nitelendirebilirim. tüm hastalıklar için kendinizi ve sevdiklerinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir uzman. zatne ilk gördüğünüzde nasıl bir terapistle karşılaştığınızın farkına varacağınızı düşünüyorum. Tüm hastlara acil şifalar diliyorum .
     7 Beğeni    

 Cananb (Danışan)
 IP: 5.46.18.YD

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87123
Mesleğine olan ozverisini onu tanıyan her insan bilir ki insanlara yardımını hiç bir zaman eksik etmeyen Alper Bey, her şeyden önce çok değerli bir insandır. Kendini daima gelistirmeyi hedef edinmiş bilgiye ac bir insandir.Güler yüzlü yardımsever cana yakın tavrı sayesinde hastaları Alper Bey'e güvenip, bir seyleri yapabileceklerine olan inançları artmıştır.ilgilendigi çocukların gelişimini bizzat gördüm.onlar için sınırlı bir vakit ayırmamis onların yardıma ihtiyac duydugu her zaman yanlarında olmuştur. Tüm kalbimle tavsiye edecegim bir fizyoterapist olan Alper Bey'e küçük yüreklere büyük mutluluklar yaşattığı için çok teşekkür eder başarılarının daim olmasını dilerim..
     8 Beğeni    

 Kübra Seçkin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.164.152.B

05-04-2016
 TavsiyeNo: 87035
Alper Bey'i çalıştığı kurumdaki faaliyetlerinden ve yaptığımız birkaç mesleki nitelikli sohbetten biliyorum. Deneyimli, meslek onuruna düşkün duruşu, sağlam kişilikli yapısı, derin düşünce ufku, sorgulayıcı mizacı, alan bilgisine teknik manada hakim olması onu ön plana çıkaran özelliklerden sadece birkaçı. Ayrıca titiz, işini iyi takip eden, planlı programlı biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bu yüzden Alper Bey'i herkese canı gönülden tavsiye eder, başarılı bir şekilde devam eden mesleki kariyerinde ona kolaylıklar dilerim.
     6 Beğeni    

 Erhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.236.YJF

03-04-2016
 TavsiyeNo: 86973
Üniversite yıllarında tanıştım Alper ile... Ben fitness sporu ile ilgilendiğimden sakatlık çok yaşardım, sağolsun kendisi benimle çok ilgilendi ve sakatlıklarım hızlıca iyileşti. Ayrıca hareket bilimine çok iyi hakim olması sayesinde antrenmanlarımdan aldığım verim arttı. Kendisi dünya tatlısı bir insandır. Adam gibi adamdır. Tanıdığı, tanımadığı herkese yardımcı olmaya çalışır. Sorumluluk sahibidir ve bir işi ya tam yapar ya da hiç yapmaz... Ortası yoktur. 3 sözcükle tarif etmem gerekirse: Dürüst, cana yakın, çalışkan :)
     7 Beğeni    

 abdulsamet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.154.YZ

29-03-2016
 TavsiyeNo: 86882
Karayollari genel mudurlugu igdir sube sefliginde teknik personel olarak görev yapıyorum. Sn fizyoterapist alper kizil hocamla ortak arkadasimiz münasebetiyle tanisma sansini yakaladim.2013 yilinda gecirmis oldugum menisküs ameliyati neticesinde ameliyat olmama rağmen ciddi manada rahatsızlıklarim vardi sikintimi alper kizil hocama ortak arkadaşım araciligi ile iletme firsati buldum sn hocamizin güleryüzlü ve mütevazi yaklaşımı sonucu sikintimi hocama detayli olarak anlattim degerli hocamin bana vermis oldugu ekzersiz programlari uygulayarak kosmanin yürümenin ne denli güzel oldugunu anladim.Degerli hocamizin hasta ve hasta yakinlarina göstermiş oldugu ictenlik ve güzel yaklaşımı sayesinde hastalar tedavi uygulamaya baslamadan imkansiz gibi görünen islerin üstesinden geliyor.sozun ozu cok degerli alper kizil hocami bütün degerli arkdaslarima ve hastalara onerir, alper hocama is hayatinda basarilar dilerim.
     8 Beğeni    

Osman İLHAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Osman İLHAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84859
Alper hocamla tsk rahabilitasyon ve arastırma merkezinde birlikte geçirdiğimiz mesailerimiz sayesinde tanıştım, hocam güleryüzlü ve içten bir insan olmasının yanı sıra mesleki tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile de alanına hakim bir uzman olması ile herkesçe takdir edilen birisidir.Fizyoterapist olarak çalıştığı bazı hastalar ile bende psikoterapist olarak çalıştığım için , kendisi hakkında ortak hastalarımızdan da çok olumlu geri dönüşler aldım, özellike hastalarla kurduğu samimi ve içten diyologunun yanı sıra, bir klinisyen olarak yürüttüğü çalışmalarında hastaları ile kısa zamanda çok iyi sonuçlar aldığına şahit oldum, kendisini öncellikle gerçekten iyi bir insan olduğu için daha sonra iyi bir fizyoterapist olduğu için yardıma ihtiyacı olan herkese canı yürekten tavsiye ederim. Saygılarımla.
     20 Beğeni    

Alper KIZIL Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Lisans:

2008-2009 Pamukkale Univeristy School of Foreign Languages 800 Hours
2008-2013 Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

MESLEKİ EĞİTİM

MEZUNİYET ÖNCESİ STAJLAR

• Denizli Devlet Hastanesi / Şubat 2011
• İstanbul 70.Yıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bahçelievler/İstanbul / Haziran 2011
• El Mikro Cerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi (EMOT) İzmir / Haziran 2012
• Atakalp Hastanesi Kalp Hastalıkları Hastanesi/İzmir/Yoğun Bakım Ünitesi ve Rehabilitasyon İzmir / Haziran 2012
• Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi (Ortopedi/Nöroloji/Plastik Cerrahi/Pediatri/Beyin Cerrahi/Kardiyoloji ve Akciğer Hastalıkları) / 2013
• Çınar Gözlem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi / 2013

MESLEKİ KURSLAR,EĞİTİM VE SERTİFİKALAR,SEMİRNERLER, KONGRELER

• III. Fizyoterapi Öğrencileri Platformu Kongresi / Haliç Üniversitesi / Nisan 2010
• International Course on Clinical Reasoning / Unıversıteıt Gent /Belgium / Mart 2010
• Fizyoterapi Sempozyumu Türkiye Fizyoterapistler Derneği / Nisan 2011 / Denizli
• XIV. Fizyoterapide Gelişmeler Kongresi /Hacettepe Üniversitesi ve Türkiye Fizyoterapistler Derneği / Ürgüp-Nevşehir / Nisan 2012
• Türkiye Fizyoterapistler Derneği Gençlik Komisyonu I. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğrenci Kongresi /Hacettepe Üniversitesi / Nisan 2013
• IV. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi,Denizli / Mayıs 2013


MESLEK DIŞI KURSLAR,EĞİTİM VE SERTİFİKALAR,SEMİRNERLER, KONGRELER

• Türk İşaret Dili Eğitimi / European Youth Organisation (Avrupa Gençlik Derneği) Şubat-Mayıs 2012

• +7 Adet.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İlk Yorum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sümer Mah., Beş Eylül Cd. No:238 nazilli / Aydın
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(543) 659 31 62
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2013
Yabancı Dil
İngilizce

Alper KIZIL Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Alper KIZIL Mesleki Videolar Videolar
-

Alper KIZIL  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
fizyoterapist, ağrı, ortopedi, nöroloji, disk henrisi, fıtık, sky sky, spinal kord yaralanması, travmatik beyin yaralanma, tby tby, periferik sinir yaralanma, felç, multiple skleroz, ms ms, cerebral palsy, serebral palsi, cp cp, spina bifida, poliomyelit, kırık, artroplasti, skolyoz, el rehabilitasyonu, spor yaranlanması, acl pcl yaralanması, ampute rehabilitasyonu, osteoartrit, gonatroz, koksartroz, kireçlenme, fibromiyalji, myofascial, kardio-pulmoner rhb, geriartrik rhb, bağ yaralanmaları, kifoz, bel boyun fıtığı, rotator cuff, omuz yaralanmaları, denge kordinasyon bozuklu, sırt ağrısı, kinesiotape, rehabilitasyon, kişiye özel egzersiz

14:51
Top