2007'den Bugüne 84,616 Tavsiye, 26,457 Uzman ve 18,846 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Celal ŞAHİN
Fizyoterapist
Manuel Terapi

Celal ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Celal ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Celal ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Celal ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ameliyattan önceki son DURAK ! Manuel Terapi / Ağrı Yönetimi / Egzersiz Terapi Graston Tedavisi Kinezyotape Tedavisi Tetik Nokta Tedavisi Bel Fıtığı / Bel Ağrısı Boyun Fıtığı / Boyun Ağrısı Sırt Ağrısı Siyatik Ağrısı Piriformis Sendromu Topuk Dikeni / Plantar Fasiit Diz Kireçlenmesi / Gonartroz Ameliyat öncesi ve Sonrası Rehabilitasyon, Fizik Tedavi Ortopedik Problemler, Kas Eklem Ağrıları Sinir Tuzaklanmaları Karpal Tünel Sendromu
Celal ŞAHİN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : Antakya
Yabancı Dil : English ( İngilizce Tüm )
Mezun Olduğu Üniversite
Mustafa Kemal Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Celal ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Mobilizasyon & Manipulasyon

Mulligan Konsept A-B

Klinik Bantlama

Kinesio Tape , Sporcu Bantlaması

Graston Teknik

Tetik Nokta

Kronik Ağrılar

Bel - Boyun - Sırt Problemleri

Omuz - Dirsek - El Bileği Problemleri

Kalça - Diz - Ayak Bileği Problemler,

Ortopedik Rehabilitasyon

Post-op (Ameliyat Sonrası) Rehabilitasyon

Nörolojik Rehabilitasyon ( Hemipleji/İnme, Karpal Tünel Sendromu, Siyatalji, Siyatik Sinir Problemleri, Sinir Basıları, Sinir Yaralanmaları )

Celal ŞAHİN Özgeçmis CV Fzt.Celal ŞAHİN'in Özgeçmişi
Temmuz – Ağustos 2011 Stajyer, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uyg. Hastanesi
Temmuz – Ağustos 2012 Stajyer, Mersin Toros Devlet Hastanesi
Şubat – Mart 2013 Stajyer, Hatay Özel Defne Hastanesi
Mart – Nisan 2013 Stajyer, Hatay Mustafa Kemal Üni. Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Ağustos 2013 – Ağustos 2014 Fizyoterapist, Hatay Özel Yaşam Sevinci Özel Eğ. Ve Rhb. Mrk.
Ağustos 2014 – Şubat 2015 Fizyoterapist, Adana Özel Güneyli Özel Eğ. Ve Rhb. Mrk.
Şubat 2015 – Ağustos 2015 Fizyoterapist, Mersin Özel Berraksu Özel Eğ. Ve Rhb. Mrk.
Eylül 2015 – Temmuz 2016 Fizyoterapist, Ankara GATA TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi
Kasım 2016 - Şubat 2018 Fizyoterapist, Mersin Fizyotıp FTR Dal Merkezi

Celal ŞAHİN'in Makaleleri Celal ŞAHİN'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Celal ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ceyda
31.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94185
Kendisiyle ayni is yerinde calisiyorum.guleryuzlu,sempatik ve cok sakacidir.boyun ve sirt agrilari cekmekteyim.bu sabah da ani faset eklem tutulmasi sikayetiyle hemen yanina gittim.uyguladigi mobilizasyon islemiyle boyun hareketlerimdeki kisitlilik %80 oraninda azaldi.1,5yildir da dogum sonrasi sirt agrilarim baslamisti.dayanilacak gibi degildi.2 hafta once agrimin artamasi uzerine kendisine basvurdum.uyguladigi yontemle sirt agrim kalmadi.kendisine tesekkur ederim....
     7 Beğeni    
Arzu
30.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94170
Kendisiyle aynı iş yerinde çalışmaktayım.Güler yüzlü, yardımsever ,bilgili ve tecrübeli bir fizyoterapistimizdir. Boynumda ki ağrılardan dolayı şikayetçiydim. Bu şikayetim baş ağrısına sebep olacak kadar ilerleyince kendisine danıştım.Faset sendromu adı verilen bu rahatsızlıktan dolayı beni tedaviye aldı. Gerek bilgisi gerek tecrübesini harmanlayarak uyguladığı tedaviden 10 dakika sonra boynumda ağrının kalmadığını farkettim.uzun uğraşlarına Tekrar teşekkürlerimi sunar mesleki hayatında başarılar dilerim.
     8 Beğeni    
Zeliha Kçr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93956
Ben 2 buçuk ay önce bilegimdeki uç kırığı nedeniyle ameleyat oldum ameleyat sonrası doktorum fizik tedavisi görmem gerektiğini söyledi bileģimde hareket eksikliği vardı tafsiye edilen fizik tedavi merkezinde Celal beyle tanıştık onun azimli çalışması yüksek bilgisi sayesinde doktorların proğramlarının dışışında yaptığı tedavi uygulaması ile 25 gün gibi kısa bir sürede bileğimin eski hareketine kavuşmasına yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum....
     11 Beğeni    
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93871
Sağ omuzumda ve dirseğimdeki şiddetli ağrılardan dolayı gittiğim fizik tedivi kliniğinde tendinit teşhisi koyulduktan sonra fizyoterapist olarak Celal Bey'e yönlendirildim. 10 günlük germe ve masaj terapisinden sonra ağırlarım büyük ölçüde azaldı. Klinikteki tedavi sonrasında uygulamam gereken hareketler ve uzun vadede rahatsızlığımın tekrarlamasını engellemek için neler yapmam gerektiği konularında kendisinden çok detaylı bilgiler aldım. Tavsiyelerine uydum ve şu anda ağrılarımdan tamamen kurtuldum. İşine olan saydısı, hastalara yaklaşımı ve araştırmacı kişiliğinden dolayı Celal Bey'i tebrik ederim. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.
     10 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93609
3 ay önce sağ Kolumda radius ve ulna uc kırığı oluştu.6 haftalık alçı sürecinden sonra bilekte şiddetli ağrı ve hareket kısıtlılığı yaşadım.ortepedi doktorum evde yapacağım egzersizlerle düzeleceğini söyledi.yaptığım egzersizler sadece ağrılarımı azalttı.3.kontrolümde de hareketlerde değişiklik olmayınca fizik tedavi önerildi.celal beyi bu vesilesiyle tanıdım.bir aylık fizik tedavi sürecimin ilk haftasında bile ağrılarım ve hareket kısıtlıĺığım ciddi ölçüde fark gösterdi.kısa sürede beklemediğim sonuçlar aldım.herkesten farklı teknikleri,ilgisi ve mütevaziliğiyle seanslara giderken sanki fizyoterapiste değil de bir arkadaşınızı ziyarete gidiyormuş gibi hissediyorsunuz.işini sadece meslek olarak değil gerçekten severek yapan birisi.tedavi sürecimiz geçen hafta bitti.agrilarimdan ve sikayetlerimden kurtuldum.tekrardan teşekkür ederim celal bey.bundan sonraki meslek hayatınızda da umarım hep böyle başarılı olursunuz.
     11 Beğeni    
Armağan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92891
Yaklaşık 4 ay Önce bir kaza Sonucu radius parçalı uç kırığı oluştuğu için ameliyat geçirdim. ameliyat sonrasında ortopedistim geç yönlendirdiği için yaklaşık iki ay evde fizik tedavi mi kendim yapmaya Çalıştım. ancak bileğim de ciddi bir ödem ve hareket kısıtlılığı vardı. Bunun üzerine fizik tedavi merkezine başvurdum Belli bir yol kat ettim ama yinede istediğim noktaya ulaşamadım. sonrasında Celal beyle tanıştım ve kendisine gitmeye başladım. uygulamaları yaklaşımları ve yetkinlikliği şu ana kadar tanıdığım fizyoterapistlerden çok farklıydı ve yapacağı uygulama ile ilgili anlattıkları Çok mantıklıydı. Yaklaşık 15 yıldır sağlık sektöründe olduğumdan fark yaratan kişileri ve uyguladıkları yöntemleri çok rahat analiz edebilmekteyim. Kendisiyle yaptığımız ilk beş seansta bile çok ciddi ilerlemeler kat ettik ve bugüne kadar Çok sefer boşa canımın yandı ve çok vakit kaybettiğimi farkettim. Celal beye sizlerin nezdinde çok teşekkür ediyorum. kişisel ve mesleki gelişimini önem veren bir fizyoterapist olması nedeniyle bitmek tükenmek bilmeyecek başarılı iş İş hayatı onu bekliyor . Çözümü zor dediğimiz bir çok ortopedik rahatsızlık onun elinde çok çok kolay başarılarının devamını diliyorum .
     16 Beğeni    
Ahmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92803
Sol omzumu kullanamıyordum doktorlar donma var dediler, fizyotıp fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine yönlendirdiler orada görev yapmakta olan Fizyoterapist Celal Şahin ile tanıştım ve bana bu konuda donanımlılığı ve aynı zamanda güler yüzlülüğü ile yardımcı olarak sağlığıma kavuştum , mesleğini en iyi şekilde yerini getirdiğini düşünüyorum ,kolumu rahat bir şekilde kullanmama yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim ve görevinde de başarılar dilerim.
     15 Beğeni    
Hacer Kır
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92105
Ben bir hemşireyim.Spor yaparken diz iç yan bağlarımı sakatladım.Celal Beyden profesyonel yardım aldım.Çok ağrım,hareket kısıtlılığım ve ödemim vardı.Celal bey akrabam olduğu için destek istedim.Değişik manevralarla muayene etti,sorunun ne olduğunu tespit etti.Yapılması gerekenleri anlayabileceğim şekilde anlattı.Önce buz uyguladı.Kremle kas yönlerine göre masaj yaptı.Ardından bandaj sardı.Gün içinde dikkat etmem gereken kuralları belirtti.Psikolojik olarak beni hazırladı.Sıcak,sevecen haliyle sık ziyaretlerde bulunarak tedavi sürecimi yakından takip etti.Sayesinde hızla iyileştim ve sporuma geri döndüm.Çok teşekkür ediyorum sevgili fizyoterapistim...
     16 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 682 33 49  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Antakya
Mezun Olduğu Üniversite
Mustafa Kemal Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Fzt.Celal ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
English ( İngilizce Tüm )

Celal ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

02:05
Top