2007'den Bugüne 83,084 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şafak UZUN
Psikolojik Danışman - İzmir
Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi93 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Şafak UZUN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

93

[Psk.Dnş.Şafak UZUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şafak UZUN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

116
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Şafak UZUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şafak UZUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Akın ÖZGÜN
Akın Bey ile ortak aldığımız bazı eğitimler sayesinde tanıştık. Bu süreç içerisinde kendisini yakından tanıma fırsatım oldu. Gerek mesleki gerek de ha...
Adnan DEMİRCİPsk.Dnş.Adnan DEMİRCİ
Adnan Demirci'yi yaklaşık 13 yıldır tanıyorum. Kendisi üniversiteden arkadaşımdır. Bir kaç cümle ile anlatmak gerekirse... Öğrencilik yıllarındaki baş...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sevindirici bir haber, güzel bir akşam yemeği, tuttuğun takımın galibiyeti, keyifle seyrettiğin romantik bir film seni kısa süreliğine iyi hissettirebilir. İyi hissetmek saman alevi gibi gelip geçici ve durumsal bir şeydir. Ancak iyi olmak yaşamın tamamına yayılan bir durumdur. Yaşamın tamamında iyi olmak daha önemli, zor ve uzun soluklu bir iştir. Düşüncelerini ve yaşama bakış açını değiştirebilir ve tüm bunların sonucunda iyi olabilirsin. Herkesin iyi olması dileğimle...

Şafak UZUN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

* Aile Danışmanlığı
* Evlilik Danışmanlığı
* Evlilik Öncesi Danışmanlık
* Öfke Kontrolü
* Yaşam Koçluğu
* Özgüven Sorunları
* Karar Verme
* Kişisel Gelişim
* İş Yaşamında Karşılaşılan Sorunlar
* Stresle Başa Çıkma
* Problem Çözme Becerileri

ÇOCUK PSİKOLOJİSİ

* Dikkat Sorunları
* Okul Sorunları
* Öğrenme Sorunları
* Davranış Sorunları

ERGEN PSİKOLOJİSİ

* Sınav Kaygısı
* Okul Sorunları
* Arkadaş İlişkilerinde Yaşanan Sorunlar
* Davranış Sorunları
* Öfke Kontrolü
* Sınav Danışmanlığı
* Meslek Seçimi
* Öğrenci Koçluğu

Şafak UZUN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Şafak UZUN'un Özgeçmişi
18 yıldır profesyonel olarak devam ettiğim mesleğimde;
psikolojik danışma merkezleri ve eğitim kurumlarındaki
bireysel çalışmalarımdan edindiğim tecrübelerle;

Aile Danışmanlığı, Yetişkin, Ergen ve Çocuk Danışmanlıkları gibi konularda çalışma ve kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Tüm bunların yanı sıra meslek hayatım boyunca birçok eğitime katıldım ve seminerler verdim. Halen İzmir'de mesleki çalışmalarıma etkin bir şekilde devam etmekteyim.


Alınan Sertifika ve Seminerlerden Bazıları

Aile Danışmanlığı Eğitimi (2013)
Ericksonian Hipnoterapi Fundamental Eğitim (2012)
Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (2010)
Bilişsel Davranışçı Terapiler (2006)
Bireyselleştirilmiş Eğitim Programı (2002)
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (2011)
WISC-R Çocuklar İçin Zeka Testi (2001/2003)
Eğitimde Çağdaş Yaklaşımlar (2004)
NLP (2006)...[Devamı...]

Şafak UZUN Tavsiye Yazıları Şafak UZUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 L. YeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.56.YYZ

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101953
Şafak Bey'e internetteki araştırmalarım sonucu ulaştım, doğrusu kendi web sitesindeki yazıları sayesinde nasıl bir destek alabileceğim konusunda ilk pencere açılmış oldu. Daha önce de bir kaç profesyonelden(!) destek almaya çalışmıştım ancak faydasını görmemiş ve 1 - 2 seanstan öteye geçememiştim. Bu ön yargılarımla da ilk randevuya gittim. Açıkça da bunu belirttim. İlk seansın sonunda beni anlayan, dinleyen, ihtiyacım olduğu şekilde yaklaşım sergileyen ve 30 yıllık sorunlarıma kalıcı çözümler sağlayabileceğim biri ile tanıştığımı anladım. Yaklaşık 1 yıl süren seanslarımız süresince, kendi gücümü içimde bulmama, kendimin kim olduğunu anlamama, kendimle yüzleşmeme, sorunlarımı kendi kendime çözebilmeme yardımcı oldu. Ben değiştikçe, eşim, ailem, arkadaşlarım, iş hayatım, bütünüyle hayatım iyileşti. Samimi olursam, aslında bana bağlı olmayan etkenlerin hiç biri değişmedi, benim bakış açım değişti. Şu anda kendi sorunlarıma kendim çözebiliyorum, ve biliyorum ki yetersiz olduğu her anda da kapısını çalabileceğim ve kesin destek alabileceğim bir terapistim var. Ofisinin ortamı, muhteşem kedisi, çalışanların yaklaşımları kesinlikle de bu sürece katkı sağlıyor, güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Şafak Bey'in samimi, dürüst ve cesur tavrı ile bir çok arkadaşıma en azından 1 kere olsun danışmalarını tavsiye ettim. Sonrasında da devam edeceklerinden emin olarak :) Buradan da yazmak istedim ki ihtiyacı olan herkes görebilsin.
     3 Beğeni    

 buket (Danışan)
 IP: 178.240.224.YJW

09-07-2015
 TavsiyeNo: 80071
Şafak Bey'le yaklaşık bir yıl kadar önce, bu site aracılığıyla, bana yardımcı olabileceğini düşünerek tanıştım. ilk görüşmemizde kişisel olarak kendimi tanımak istediğimi ve bu konuda çıkmaza girdiğimi belirttiğimde "iyi olmak", "iyi hissetmek" kavramlarından yola çıkarak, görüşmelerin daha anlamlı olmasına açıklık getirdi. Anlamlı hale gelen süreç, kendimi tanımam konusunda da işlevsel oldu. Mesleki açıdan, diğer uzmanlara göre entelektüel birikiminin olması, genel kültür düzeyinin yüksek olması, kişilere ulaşırken onların mesleki jargonlarını tanıyor olması, özellikle sanat konularında verdiği örneklerin yerinde olması, hatta sinema ve psikoloji alanında çalışmalarının olması, her alandan bireye ulaşma açısından önemli bir kriter diye düşünüyorum. Görüşmelerde güler yüzlü,, kimi zaman düşünceli, kimi zaman içten ama mesafeli olan tavrı, güven verici kılıyor. Bulunduğu ofis, özellikle iç mimari açıdan estetik olmakla birlikte, soğuk bir atmosferde güvensiz hissetmek yerine, keyif alınabilen bir mekan haline geliyor. Kişinin kendini tanıması ve gerçekten içtenlikle tanıması, bunu fark etmesi ve bu farkındalıkla yaşamını sürdürmesi kadar önemli bir yaşamsal gereklilik vardır diye düşünüyorum ve bu nedenle Şafak Bey'i tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 Melis (Danışan)
 IP: 78.175.11.YJF

27-07-2014
 TavsiyeNo: 70552
Safak Uzun'a binlerce kez tesekkur edebilirim. Beni o depresyondan cikartip yuzumun gulmesine sebep oldu 4 4 luk bir psikolojik danisman:) herkesin herzaman farkli bakis acilarina sahip olabilmesi gerekiyor buda uzman bir danismanla gerceklestirilebilir. Ben hicbiseyden korkmuyorum artik Safak Uzun'u tanidiktan sonra.Denizin en derinindeyken dibe vurmusken cikip nefes alabildiginizi gormek buna yol gosteren birinin olmasi yeterince haz verici birsey.daha pozitif bakmak icin hayata bazen bir degisiklik yapmak gerekiyor.herkesin bir danismanin olmasi gerektigini savunuyorum.
     17 Beğeni    

 öner mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.169.175.JY

08-02-2014
 TavsiyeNo: 66249
başa çıkamadıkları sorunlarıyla boğuşan kişilere söylemek istediğim sorunlar konusunda profesyonel yardım almak ve şafak beyden yardım almak çok yerinde ve doğru bir karar olacaktır. ben şafak beyi bu site aracılığı ile tanıdım, dostane yaklaşımı, verdiği güven duygusuyla, hayata olaylara ve insanlara karşı fark etmediğim farklı değerlendirme şekilleri keşfetmeme farklı pencerelerden bakabilmemi sağlaması konularında yardımcı oldu ve olmakta, problemleri çözme ve değerlendirme konularında, dikkatinizi çekmeyen küçücük detayların çözüme giden yolda çok büyük etkenler olduğunu kavramamı sağladı. iyi ki şafak beyi tanımışım. bu site aracılığı ile bir danışmana ihtiyaç duyan kişilere de tavsiye ederim.
     18 Beğeni    

 Pınar BaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.115.32.YF

05-02-2018
 TavsiyeNo: 101866
Şafak Uzun'a bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Kendisinin ilk görüşmemizde bende yarattığı profesyonel izlenim terapiye başlamamda etkili oldu. Kişinin kendi iç dünyasına yaptığı yolculukta iyi bir rehber olduğunu düşünüyorum. Böyle düşünmemin ana sebebi ustalıkla doğru zamanda sorduğu sorular ve size buldurduğu yanıtlar. Bazen hissettiklerini doğru anlamdırsanız bile toplumumuzdaki doğru bilinen yanlışların çokluğu sebebi ile çıkmaza girebiliyorsunuz. Böylesi durumlarda kişisel tavsiyem, Şafak Bey gibi bir profesyonele başvurarak yolculuğunuzda hızlıca ilerlemeniz olurdu.
     3 Beğeni    

 Ece (Danışan)
 IP: 176.88.41.YFL

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99032
Psikoloğum Şafak Uzun'a öncelikle teşekkür ediyorum. Stresli bir sınav senesinde bana gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisi güleryüzlü ve çok samimi bir psikolog. Bazen kimseye anlatamadığım konulardan ona bahsettim ve hiç yarı yolda kalmadım. Dikkatimi toplamamda ve dünyaya, insanlara bakış açımda da çok etkisi oldu. Çoğu insan tanımadığı bir psikologa ön yargılıdır ve genelde şöyle derler ''Tanımadığım bir insana kendimden bu kadar çok bahsedemem.'' Fakat asla böyle bir şey hissetmedim. Bu seanslar kendimi en özgür hissettiğim anlardı. Eğer bir sıkıntınız varsa ve bu dönemde yanınızda yol gösterecek bir psikolog arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Neslihan (Danışan)
 IP: 188.57.98.ZYD

17-10-2013
 TavsiyeNo: 63460
Neslihan (Danışan) Internet'ten konusunda uzman bir isim araştırıyordum. Oğlum 6 yaşında ve yaklaşık 5 yıldır babasından ayrı yaşıyoruz. Oğlum ayrı iki yaşam ve kural karmaşası arasında kaldı ve sorgulamaya başladı.İki ayrı şehir ve birbirinden hiç haz etmeyen iki ayrı taraf ve akrabalar....Babasının açtığı velayet davasının ortasındayız. Şafak Bey' e doğru yolculuğumuz böyle başladı.İnternet sayfasında ki içeriği de çok başarılı ve de iletişim telefonunun hemen karşısında kendisi var.Bir arkadaşınızı arıyor gibi arayabilirsiniz çünkü karşınızda ilk iletişime rağmen son derece içten ve de profösyonel bir uzmanla görüşüyor olacaksınız.Şafak Bey'in de söylediği gibi iki keskin " T " vardı ya Travma ya Terapi. Benimki de travma sonrası terapi oldu. Dar bir vakitte sıkışmış gibi hissediyordum kendimi. Ne geçmişten kurtulmuş ne de gelecekte ne olacak diye düşünmekten vazgeçebiliyordum. Bana "şimdi 'yi " kazandıran Şafak Bey' e buradan teşekkür etmek isterim. Oğlum için hala vaktim olduğunu bilmenin yanında arada kaybettiğim kendi hayatımı hatırlattığı ve de ne olursa olsun yaşamış olduğumuz kimine göre yanlışın bizim doğrumuz olduğunu ve bugünkü bizin yapı taşları olduğunun altını çizdiği için...... Köşe başına geldiğim ve bir şey yapmam gerektiği telaşından beni kurtardığı için.... Bir uzmanın gözünden tamamen objektif kendinize ve bu sayede çocuklarımıza, hayatımızdakilere bakıyoruz ve kendi detaylarımız ,iç seslerimizde göremediklerimizi görüyoruz. İçtenliğinizi bu kadar profösyonel bir üslupla harmanladığınız için teşekkürler.
     20 Beğeni    

 Hande MS. (Danışan)
 IP: 85.159.72.ZBF

15-07-2013
 TavsiyeNo: 61812
Arkadaşımın tavsiyesi ile seansa başladığım, kişisel gelişim alanında tam anlamıyla dengeli uzlaşımı ile destek aldığım ve hayata bakış açımı değiştirmeyi, bireysel gelişimde inovatif düşünceleri oluşturmamı başaran, deneyimine ve bilgisine inandığım, işindeki profesyonelliğini güleryüz ve pozitif enerjisiyle birleştiren, bunu karşı tarafa etkili bir biçimde hissettiren, İzmir'de bu alanda tavsiye edebileceğim tek uzman.
     16 Beğeni    

 N.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.209.YCW

09-09-2017
 TavsiyeNo: 98991
Kesinlikle bir dostunuzla görüşüyorsunuz.Zaman kavramı ile rahatsız olmadan kahvenizi yudumlarken kendinizi muhabbetin ortasında buluyorsunuz.Aslında kızım için tavsiye üzerine kendisine gittik.8.sınıf ,Teog kaygıları ,ergenlik konusunda ona yardımcı oldu ve gayet başarılı bir sınav geçirdi.Aynı zamanda anne olarak kaygılarımı,kontrolümü,ergen kızımla aramdaki bağı ve sınav endişelerimi daha yumuşak bir şekilde yaşamama yardımcı oldu.Hiçbir şekilde yine mi gidiyoruz anne ya da bugün gidiyorum tüh diye düşüncemiz olmadı. Kendisinin sakin duruşu,gelen kişilere danışanı olsa bile arkadaşı gibi davranışı,insana insan gibi davranışı beni çok etkilemiştir.Daha fazla bilgilerini paylaşacağı sosyal sorumluluk projelerinde ortamlarda da kendisini görmek isterim. Kızım için tatlı adam ,benim için iyi bir arkadaş ...uzmanlığı konusunda desteğini sunarken profesyonelce duruşu(Kesinlikle sade)ofisinin huzur veren dizaynı ve yardımcısının kibarlığı...kısaca; Her şey için teşekkür ederiz iyi ki sizi tanıdık kısa zamanda uzun mesafeler aldık.Teşekkürler....
     4 Beğeni    

 gamze (Danışan)
 IP: 195.244.36.YFD

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102121
Annemin sağlık problemleri dolayısıyla korkunç bir stres altındaydım. Sürekli hayali telefon sesi duyuyordum, uyuyamıyordum. Çevremde herkesin normal karşılayıp kanıksadığı bu duruma ben yaşam kalitemi, kendi eşim ve çocuğumu etkilercesine farklı tepkiler gösteriyordum, sebebini bulamıyordum. Endişe, kaygılar, korkularla artık başa çıkamayacağımı anladığım zamanda araştırarak Şafak Bey’i buldum. Öncelikle harika bir pozitif enerjiyle karşı karşıyaydım ve tarif edemeyeceğim bir güven hissettim. Karşısına oturdum ve anlatmaya başladım. Seanslarda ilerledikçe kelimeler ağzımdan rahatlıkla dökülür hale geliyor, bu kadar hızlı düşünebildiğime inanamıyordum. Şafak Bey’in harika bir empatiyle nokta atış yaparak tespitleri, samimiyeti, güleryüzü, her daim pozitif enerjisi... Kendimden emin olamayarak, korkularla ve acaba’larla oturduğum koltuktan kalktığımda artık kendimi tanıyorum ve neden bu tepkileri verdiğimi biliyorum. Ben değiştikçe diğer insanlar değişti. Göremediklerimi görünür kıldığı için ve zihnimi bana geri verdiği için Şafak Bey’e teşekkür edecek kelime bulmam mümkün değil… Bunu yaşamak isteyen herkese kendisiyle görüşmenizi tavsiye ederim…
     2 Beğeni    

 N.Y. (Danışan)
 IP: 85.100.238.YDC

13-09-2012
 TavsiyeNo: 53865
Şafak Uzun'u kalabalık bir toplulukta görüp de fark etmemek mümkün değildir;çünkü onun kendine özgü bir ışığı,sıcak,samimi bir iletişim tarzı,insanları ve onların davranışlarını kolay anlayan,en önemlisi de doğru analizlerle doğru sonuçlara ulaşan,işine saygısı olan ve ona kalbini açan herkese sevgiyle yaklaşan değerli bir insandır. Bir gün, bir psikolojik rehbere ihtiyaç duyarsanız,onun kapısını çaldığınızda düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu anlayacaksınız. Ben,insanlarla,oğlumla, ve yaşamla ilgili pek çok sorunumda,korkularımla yüzleşmede onun desteğini aldım.Bugün, eğer kendimi bu kadar iyi hissediyorsam bunu büyük oranda ona borçluyum. Son bir şey daha eklemek isterim. O,size müşteri olarak bakmaz; "insan" olarak bakar,önce insan der!
     30 Beğeni    

 Erdinç (Danışan)
 IP: 178.233.246.LF

21-10-2017
 TavsiyeNo: 99759
Şafak bey ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Konu o kadar ciddi ve bir o kadarda benim için hayatımı kısıtlayan bir konuydu. Yıllarca psikiyatristler tarafından önerilen ilaç tedavisi gördüm çok faydalarını gördüm. Ancak içinde bulunduğum durumdan çıkabilme yolunu Şafak bey bana öğretti ve maalesef 53 yaşına kadar yapmayı göze alamadığım kaçındığım çekindiğim konuları birlikte aşmayı başardık. Minnettarım ve çok teşekkürler ediyorum. İnsanın sizin gibi bir danışmanı ve hatta arkadaşı olmalı diyorum. Teşekkürler sevgiler
     4 Beğeni    

 şener (Danışan)
 IP: 78.175.204.BY

02-10-2017
 TavsiyeNo: 99435
psikolojik yardıma ihtiyacım olduğunu anladığımda birkaç arkadaşıma sordum. onlardan gelen isimler doğrultusunda internette biraz araştırma yaptım. gerek bu sitede yazılanlar gerekse de kendi yazılarından olsun şafak beyden randevu aldım. daha ofisten içeriye girer girmez içinizi bir rahatlık kaplıyor. ardından ilk görüşme ve doğru yerde olduğumu anladım. terapi seanları sayesinde yaşadığım sorunların kaynağını buldum. hangi duygu ve düşüncelerim beni yönettiğini anladım. artık sorunlar karşıma çıktığında eskisi gibi değilim. onlarla mücadele ediyor ve sorunları çözüme ulaştırabiliyorum. ayrıca şafak beyin her zaman orada olduğunu ve bana yardım edeceğini bilmek de ayrıca bir güven veriyor. kendisi herkese tavsiye edebileceğim bir uzmandır. teşekkürler...
     3 Beğeni    

 E.B (Danışan)
 IP: 31.145.140.C

02-10-2017
 TavsiyeNo: 99429
Şafak bey ile ortak bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık,çocuk için gittikten sonra tavsiyesi ile aile için de danışmanlık aldık en baştan samimi ve dürüst yaklaşımı ile güvenimi kazandı,her konuda çok net olması önce sizi şaşırtıyor sonrasında rahatlayıp arkadaş sohbetine başlıyorsunuz.Bu konuda yaklaşımı oldukça farklı. Aile içerisinde konuşulamayan eşler arasında söylenemeyen her şeyi konuştuk bu bize iyi geldi.. Bireyin istekli katılımı ile çok ciddi kazanımlar elde edilebilir,hayata bakış kendinizi eleştirmeniz ve karşı tarafı anlamanız için güzel ortam yaratıyor.Doktor ilşkisinden çok uzun yıllar tanıdık biriyle sohbet edermiş gibi bir durum ortaya çıkıyor. Özdllikle eşler arası problemlerde bireysel veya aile danışmanlığı düşünenlere tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Kadir (Danışan)
 IP: 94.121.174.YYZ

24-02-2015
 TavsiyeNo: 76447
Şafak beyle 7-8 ay önce görüşmeye başladık.hayatımda yaptığım bir çok değişikşiği şafak beye borçluyum.kendimle ilgi problemlerim çekingenlik, sosyal ortamlarda, yaşadığım sıkıntılar, kaygılarım ailemle yaşadığım problemler ve ders çalışmaktaki sıkıntılarım bunların çoğunu şafak bey sayesinde hallettim hala görüşmelere devam ediyoruz bir psikologda olması gereken bütün özelliklere sahip biri.sizi anlayabilecek problemlerinizi çözmenizde doğru yolu görmenizi sağlayacak birini arıyorsanız kesinlikle şafak beyi tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

 Sinem (Danışan)
 IP: 88.235.59.FL

24-03-2011
 TavsiyeNo: 40587
Şafak bey işini gayet ciddiyetle ve bir o kadar da sevecenlikle yapan ender psikolojik danışmanlardan bana göre.Sorunları ele alışı profesyonel tarzından ödün vermeyen bir tarzda soğukkanlılıkla olduğu gibi,danışanı rahatlatan ve korkulacak bir şey olmadığı hissini veren samimi yaklaşımıyla,psikolojik danışmaların,insan da yarattığı o korku ve endişeyi bir anda yok edip,problemlerin kökenine rahatça bir geçiş yapabilmektedir.Kendisinden danışma aldığım da bende bunun ne kadar da arkadaşça,sanki yakın bir arkadaşıma danışıyormuşum gibi hissedip,akabininde sorunuma,programlı ve her açıdan ince elenip sıkı dokunulmuş bir tedaviyle yaklaşıldığını görmem ve sonuç odağı olarak,gelen danışanların büyük bir kısmının memnun ayrılmasının hedef alındığını gördüğümde içim daha da rahat etti.Danışman-rehber ilişkisinin daha sıcak ve samimi ilişkiler üzerine kurulmasını tercih ediyorsanız eğer ve danışmanızda, danışmanınız ile birlikte her basamağında,etkin çözümleri görebilmek istiyorsanız, Şafak Beyin danışmanlığını almanızı tavsiye ediyorum.
     17 Beğeni    

 B.Y. (Danışan)
 IP: 188.57.66.ZB

14-01-2015
 TavsiyeNo: 75024
Safak Bey'i bir arkadasimin tavsiyesiyle tanidim. Psikolojik danismanlar ozel calistiklari icin kisiye yardimci olmaktan once maddi kaygi tasiyacaklarini ve seanslari uzatacaklarini dusunurdum. Fakat Safak Bey bu onyargilarimi yikti. Kendisiyle hasta danisan iliskisi cercevesinde ofke kontrolu uzerine calistik. Mesleki acidan yeterli, karsisindakini sonuna kadar dinleyen, cozum odakli ve guvenilir bir danismandandir. Anlayisli, cozum odakli ve kisiye deger veren birisi.
     10 Beğeni    

 HAYRİ TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.187.42.CZ

24-09-2012
 TavsiyeNo: 54136
Her insanın yaşamı boyunca altında kalkamadığı destek aradığı dosttan öte bir insan, Kesinlikle sıkıntısı , problemi olan kişilerin hayatındaki kendi göremediği sıkıntılarını birlikte aşabileceği bir danışman. Eğer yaşamınızı etkileyen en ufacık sıkıntınız varsa kendisine gitmekten korkmayın. Doğdunuz günden başlayarak şu anki yaşınıza sizin göremedğiniz kadar hayatınıza etki edebilecek en ufacık bir noktayı titizlikle ayıklayarak sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır...
     17 Beğeni    

 Derya OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.121.166.YYL

03-10-2017
 TavsiyeNo: 99451
Şafak Bey ile bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. 30 aylık oğlumun konuşma geriliği sebebiyle Şafak Bey'e başvurduk. Öncelikle bizimle daha konuşmadan oğlumuzu gözlemledi, daha şüphelendiğimiz şeyi söylemeden ne için kendisine başvurduğumuzu anladı. Kafamızdaki soru işaretlerini bir çırpıda yok etti.Samimi ve sıcakkanlı bir insan olduğunu düşünüyorum. Profesyonelliğine güvenimiz tamdır. Tavsiye ettiklerini uygulamaya geçirerek çok ciddi bir yol kat ettik. Kendisine buradan da teşekkürlerimizi sunarız.
     4 Beğeni    

 Beyhan (Danışan)
 IP: 78.175.215.YBL

30-07-2017
 TavsiyeNo: 98187
Şafak Bey ile bu site aracılığıyla tanıştım. Daha ilk seansta sorunlarımın kaynağını ve nasıl çözmem gerektiğini farkettim. Kendimle ilgili çözemediğim ve uzun yıllardır yaşadığım bazı problemlerim var. Özellikle yakın çevredeki insanlarla anlatmakta ve ilişkilerimi yürütmekte zorluk çekiyordum. Seanslarımız halen devam ediyor. Kendimi her seansta daha iyi hissediyorum. Mesleki birikimi, sorunlara yaklaşım biçimi, ofisi kısacası her anlamda mükemmel. Ofise girdiğiniz andan itibaren içinizi saran bir sıcaklık ve güven duygusu hakim oluyor. Bence sorun yaşayan herkes mutlaka şafak uzun'dan yardım almalı.
     4 Beğeni    

 Kaan (Danışan)
 IP: 88.250.183.DC

16-03-2017
 TavsiyeNo: 95306
Şafak beyle terapiye başlayalı 2 ay gibi bir süre oldu. Kendisi çok iyi bir psikologtan öte çok da iyi ve bilgili bir insan. Daha önce birçok psikologa gitmeme rağmen Şafak beyle olan terapilerimizdeki verimi, hiçbirinde alamadım. Bu kadar kısa sürede kendimde çok fazla gelişme gördüm ve görüyorum. Kendisinin ilk terapide söylediği şey burası dünyanın en rahat ve özgür odası. Bunu sadece söylemiyor aynı zamanda hissettiriyor da. Herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Gunhan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.254.65.YF

08-09-2015
 TavsiyeNo: 81258
Merhaba Ben Gunhan ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Safak Uzun Bey'in 2 aylık hastasıyım.Uzun yıllardır yasadıgım bir problem için psikolojik destek alıyorum.Fakat hıc bir sekılde bana faydalı olan veya benimle arkadas dost ılıskısı kurabilen psikolog ile tanısmamıstım taki bir arkadasım Safak Bey den Bana randevu alana kadar., İnanılmaz profesyonel durust samimi işini para için vakit dolsunda gitsin izlenimi bırakmadan yapan sanki 20 yıllık bir arkadasım gibi herseyimi paylastıgım bir psıkolog. Ofisine ne sekilde adım atarsanız atın oradan cıktıgınızda huzur dolu bi sekılde hayatınıza devam edersiniz.
     6 Beğeni    

 Ö.T. (Danışan)
 IP: 46.196.85.F

07-05-2015
 TavsiyeNo: 78560
Kendisi sizin geçirdiğiniz ve geçirmeye devam ettiğiniz sancılı,karanlık süreçte aydınlanmanız için bir yol gösterici. Opsesyon olsun,saplantı olsun,geçmişe dair bir travma veya travmalar yığını olsun bana bu konularda çok yardımı dokundu. Kendisi ile 2 aylık bir süreçte bunları aştık. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.Dershane hocamın tavsiyesiyle gittiğim ve oldukça memnun kaldığım bir psikolog. Çalıştığı yer güzel rahat koltukları var ; çok birşey yazmaya gerek duymuyorum bu konuda.Kendisinin müziğe merakı var . Eğlenceli ve sempatik bir insan . Açıkçası ilk psikolog deneyimim ve son olacak çünkü gerekeni yaptı.
     6 Beğeni    

 ayşe (Danışan)
 IP: 78.186.208.JJ

23-10-2010
 TavsiyeNo: 36785
oğlumun ergenlik döneminden kaynaklı olduğunu düşündüğümüz sorunları vardı.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine şafak bey'e ulaştık ve bize çok yardımcı oldu.daha ilk görüşmede oğlumla iyi bir iletişim kurdu.oğlum da onu çok sevdi. şafak bey; pozitif enerji veren, güleryüzlü ve iyi bir dinleyici.sorunlara getirdiği alternatif çözümler sayesinde de göremediklerimizi bize gösterdi.kendisiyle görüşmeye devam ediyoruz.yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.ayrıca herkese tavsiye ederim.
     30 Beğeni    

 cem (Danışan)
 IP: 78.175.33.YBY

04-04-2015
 TavsiyeNo: 77688
Bir arkadaşımın tavsiye ile şafak beyle görüşmeye başladık. kız arkadaşımla ilgili sorunlar yaşıyordum. anlaşamıyorduk ve iletişim kurarken zorlanıyorduk. bu durum beni çok öfkelendiriyor ve hayattan zevk almamı engelliyordu. ama şafak bey sayesinde sorunlarımı çözdüm. ilk önce bireysel görüştük daha sonra kız arkadaşım da seanslara dahil oldu. birlikte konuşarak sorunlarımızı çözebildiğimizi farkettik. şafak beye teşekkürlerimi sunuyorum. ve bu psikolojik yardım almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Mehmet (Danışan)
 IP: 78.175.39.YLZ

07-03-2015
 TavsiyeNo: 76788
Bir türlü çözemediğim öfke problemim dolayısıyla Şafak Bey ile görüşmeye karar verdim. Öfkem hayatımı çok fazla olumsuz etkiliyordu. Çevrem de bundan olumsuz etkileniyordu. Birkaç seans sonunda öfkemle baş edebilmeyi öğrendim. seanslarımıza halen devam ediyoruz. sadece öfke sorunu değil hayata dair diğer birçok sorunumu da konuşuyoruz. iyi ki Şafak beyi tanımışım. onun sayesinde birçok şeyi farkettim ve hayatım eskisine göre daha da iyi. herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim birisi.
     9 Beğeni    

 B.K. (Danışan)
 IP: 94.55.216.ZZY

23-06-2011
 TavsiyeNo: 42670
Şafak beyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. İşini son derece iyi yapan, her zaman güler yüzlü, ses tonu ve anlatımıyla pozitif elektrik saçan ve mesleki anlamda son derece donanımlı bir kişidir. Daha önce birçok uzmandan yardım almama karşın hiçbirinde bu elektriği yakalayamamıştım.Şafak bey karşısındaki insana kendini özel hissettiriyor. Tanışmamızdan sonra bir aile yakınım için aracı oldum. Aynı şekilde kendileri de Şafak beyden çok memnun kaldılar. Kendi imkanlarınızla çözemediğiniz her sorununuz için gözüm kapalım tavsiye ederim.
     11 Beğeni    

 özlem (Danışan)
 IP: 88.243.217.ZZF

14-01-2015
 TavsiyeNo: 75033
Şafak Bey ile boşanma sonrası çocuğu için psikolojik yardım alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. İlk görüşmelerimiz de eşimle ayrıldıktan sonra ,kızımın bu durumdan nasıl etkileneceği, bu durumda neler yapmamız gerektiği konularında konuştuk. Daha sonrasın da kızımın boşanma sonrası daha çok babasında kalma isteği ve bana gelmeme isteği oluştu. Bu durum beni haliyle üzdü. Şafak Bey, bu durumda nasıl bir yol izlemem ve nasıl davranış sergilemem gerektiği konularında bana yardımcı oldu. Onun psikolojik yardımıyla bu sorunu çözdük. Mesleki anlamda ,danışanlarına karşı yaklaşımı, sorunları çözmeye çalıştığı yollarla bence deneyimli bir psikolog ve pedagog .Diğer uzmanlara göre danışanları ile ilgili olması noktalarında kesinlikle ayrılıyor. Kendisini hizmetini verdiği uzmanlık alanında başarılı ve yeterli görüyorum. Güvenilir, güleryüzlü , saygılı......bir uzman. Çalıştığı yer ,mekan olarak çok güzel dizayn edilmiş bir yer. Bir insan ,bir mekan yazısıyla da her anlamda farklı olduğunu gösteriyor.
     10 Beğeni    

 İ.Ö. (Danışan)
 IP: 149.0.111.YYZ

03-07-2014
 TavsiyeNo: 69931
İçtenlikle destek alabileceğiniz ve sorunlarınıza profesyonel yardımlar bulabileceğiniz değerli bir insan Şafak bey. Benim de kendisiyle tanışmam internet vasıtasıyla oldu ilk seansta sergilediği pozitif, samimi ve iyi dinleyici tavrı ile güvenimi daha da kazandı.Şafak Bey ile alakalı çok önemli bulduğum noktalardan bir tanesi ise bir takım şeylere çok farklı bakış açıları ile yaklaşmanızı sağlayabilecek fikirler ve yaklaşımlar sunabilmesi. Ayrıca onunla konuşurken gerçekten dikkatle dinlenildiğinizi fark ediyorsunuz. Kendisine çok teşekkür eder; başarılar dilerim.
     8 Beğeni    

 E.B. (Danışan)
 IP: 176.219.145.J

25-06-2014
 TavsiyeNo: 69743
Merhabalar.. Şafak beyi bu siteden buldum.. Daha önce de psikolog yardimi almıştim ama memnun kalmadim.. Yaklaşımlar samimi gelmedi ya da verimli bir psikoterapi değildi benim için. Iliski sorunlari ve özgüven eksikliği ile alakali sorunlarim olmustu.. maddi ve manevi anlamda zor bir dönemdi benim için. Şafak beyin içten ve insancil naif yaklaşımi hoşuma gitti. Iliskilerimde yasadigim sorunlar konusunda bana cok yon gosterdi.. kendi degerimi bilmemi sagladi. O depresif hayata kusmus ben gitmis adımları gitgide saglam basan biri haline gelmiştim. Bir kere kesinlikle iletişimi cok guzel.. kapidan girdiginiz anda kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Icten bir gülümseme ile kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Mesleğinde basarili bir uzman ve gayet mutevazi bir kişilik. Diğer uzmanlara gore musteri kaygisi gütmeyen işini gercekten severek yapan birisi. Ve bu ictenligi siz de gittiginizde goreceksiniz. Psikoterapi tekniği olarak da gayet başarılı. Birkac kelimeyle ozetlemek gerekirse içten, pozitif ve gayet donanimli biri diyebilirim. Yerine göre davranmasini bilen, güleryüzlü ve saygili birisi. Şafak beyin ofisi tam bir ev sicakliginda.. zaten kapidan girince karsilandiginiz andan gidene kadar nezaket ortami hakim.. kesinlikle tavsiye ediyorum.. ben çok memnun kaldim. .
     9 Beğeni    

 Psk.Akın ÖZGÜN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-02-2014
 TavsiyeNo: 66553
Şafak beyi ortak aldığımız eğitimler sürecinde tanıdım. Mesleki donanımı, güler yüzlü oluşu, hayata pozitif bakması ilk fark ettiğim yönleriydi. Şafak bey, "Bilgi paylaşıldıkça çoğalır" görüşüyle hareket etmesi yönüyle kendime yakın hissetmem dolayısıyla hem mesleki olarak güvendiğim hem de bir arkadaş olarak sevdiğim biridir. Danışanlarıyla görüşmelerini yaptığı iş ortamının ulaşım açısından kolay bir yerde olması, düzenleme şeklinin kişiyi rahatlatan ögeleri barındırması tercih edilir olmasında önemli boyutlardır. Uzmanlık alanlarından herhangi bir konu hakkında destek almak isteyen herkese öneririm.
     6 Beğeni    

 ÖZLEM (Danışan)
 IP: 88.255.159.LB

19-01-2014
 TavsiyeNo: 65659
Şafak beyi iki yıldan fazla bir süredir tanıuorum.oğlumun kreşte konuşma zorluğu ve arkadaşlarıyla yaşadığı iletişim problemleri için baş vurdum.daha öncede bir yıl kadar başka bir uzmandan destek alıyordum.ancak şafak beyle daha ilk seansımızda farklı yaklaşımıyla doğru bir yerde oldugumuzu anladım.internetten araştırıp ulaştığım zaman ilk telefon görüşmemizde bile direk problmleri konusup seansa başlar gibi olduk.oğlum şimdi 5 yaşında ve çok rahat konuşup herkesle çok kolay iletişim sağlayan arkadaş canlısı bir çocukk:) oğlum için devam ettiğimiz süre içinde eşimle bazı problmler yaşayıp ayrıldık.çevredeki herkesin mertin ayrılık karşısında verdiği az tepkiyi şaşkınlıkla karşıladı.tabi bunlar şafak bey sayesinde oldu.daha sonra kendim için seansa devam ettim.şu anda hayata bakış açım çok farklı ve mutluyumm.eşimle tekrar birleştik.üçümüz şafak beye minnettarızz.çevremdeki herkese öneriyorum zaten.bu yazıyı okuyan ve şafak beyi aramayı düşünen herkes lütfen hiç tereddüt etmeden hemen başvursunn.tekrar çok teşekkürler şafak bey:)))
     7 Beğeni    

 E.A (Danışan)
 IP: 78.179.4.YBL

29-12-2013
 TavsiyeNo: 65160
Şafak Bey'den Eylül ayından beri yardım alıyorum. Öfke kontrolsüzlüğü problemiyle gittim ve çok faydasını gördüm. Olaylara karşı bu zamana kadar hiç fark etmediğim sebepleri ve sonuçları görmemi sağladı. Kendi kendime düşünmeye, yüzleşmeye korktuğum bazı şeylerle Şafak Bey sayesinde daha rahat yüzleştim ve ikilemlerim oldukça azaldı. Artık bazı şeyleri daha net görebiliyorum. Şafak Bey bir görüşmemizde 'Yaraların üzerini kapatırsanız iyileşemez, hava almasına izin verirseniz daha çabuk iyileşir.' demişti. Gerçekten de öyleymiş. Artık yüzleşmekten de yaşamaktan da korkmuyorum. Çünkü biliyorum ki şimdi yorulsam da sonuç iyi olacak. Bakış açımı değiştirmeme ve olayları farklı açılardan değerlendirmeme yardımcı olduğu için Şafak Bey'e çok teşekkür ediyorum. Danışanlarını çok önemseyen ve her türlü detaya önem veren bir danışman. Onunla tanıştığım için şanslıyım. Konuştukça ona güvenmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Çok memnunum ve tekrar kendisine teşekkür ediyorum
     6 Beğeni    

 Gülşah (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.43.ZZD

04-04-2013
 TavsiyeNo: 59590
Şafak Uzunla 3 yıl birlikte çalışma fırsatı buldum. Kendimi bu konuda şanslı hissediyorum. Şafak mesleğinde çok iyi ve kendini her zaman geliştirmeye devam eden biri. Yanında kendimi her zaman çok rahat hissettim ve her konuda fikrini aldım almayada devam ediyorum. Düşünce yapısına hayran olduğumu söyleyebilirim. Yazılarını takip etmenizi ve ona danışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Onunla yaptığınız konuşmadan sonra eminim kafanızdaki soru işaretleri cevaplarını bulmak için kestirme yollar bulacaktır.
     6 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 149.0.207.YC

09-09-2012
 TavsiyeNo: 53741
Merhaba çare arayanlar; İki senedir Karanlıkta yalniz kalamama korkusuyla yaşamaya çalisirken arkadas vasıtasıyla tanistim Şafak Beyle ve hemen derdimi paylastim kendisi hic düşünmeden 15 dakkalık bi seansla bu korkumdan kurtulabileceğimi söylediğinde sadece imkansiz dedim icimden ama caresizlik ya kabul ettim ve mucize bi sekilde karanlik artik korkum olmaktan çıktı.. Artik her konuda tek danışmanım iyi ki tanımışım.. Teşekkürler Şafak UZUN..
     9 Beğeni    

 okan (Danışan)
 IP: 88.236.130.YD

11-03-2011
 TavsiyeNo: 40209
kesinlikle her türlü probleminizi çok rahatlıkla anlatabileceğiniz bir kişi. bana 3 yıl rehberlik etti çok memnunum kendisinden. kişiliği çözüm bulucuğuyla tam bir profesyonel. ne zaman bir sorun ile karşılaşsam kendimle ilgili, hemen Şafak Bey'e başvurmuşumdur. çok sıcak kanlı olduğu için insana çok daha farklı bir güven veriyor. kesinlikle tavsiye ediyorum...ve bu kişiye verdiği güven ve rahatlıktan dolayı her tür sorun ve danışılacak konuyu büyük bir güvenle ona anlatım çözüm alabilirsiniz. benim problemlerim için bana vermiş olduğu akıllar sayesinde hayatımın düzene girdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.
     10 Beğeni    

 Uzm. Dr. Mücalp Alpay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.232.ZYF

19-04-2011
 TavsiyeNo: 41258
Şafak Uzun mesleğini çok seven , kolay iletişim kurulabilen ve sorunlara akılcı çözümler getirebilen son derece başarılı bir psikolojik danışmandır. İzmir Güzelbahçe MEV kolejinde çalıştığı yıllarda tanışıklık ve dostluğumuz oldu. Okuldaki tüm öğrenci ve öğrenci velileri ile iletişimi son derece başarılı idi. Hastalarına güleryüzlü , bir o kadar ciddi ve samimi yaklaşır, onların sorunlarına içtenlikle çözümler bulurdu. Okuldan ayrılması benim için üzüntü kaynağıdır ama onun üstleneceği her işte başarılı olacağına eminim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp doktoru olduğu Site editörlerimizce doğrulanmıştır.
     12 Beğeni    

 HÜLYA (Danışan)
 IP: 85.100.236.FC

20-11-2012
 TavsiyeNo: 55624
Safak Uzun'la ortak bir arkadaşımız sayesinde(hayatımın zor bir döneminde)tanıştık.Şafak beyin arkadaşımın sıkıntılarına yaklaşımı ve rehberliği beni de yardım almak konusunda cesaretlendirdi.Çünkü ben(eskiden)kendimle ilgili şeyleri paylaşmaktan kaçınan herşeyi kendi içinde çözmeye çalışan biriydim.Şafak Uzun'la konuşmalarımız doğrultusunda olaylara bakış açım değişti.kendimle ilgili bazı şeylerle yüzleştim.bu başta biraz zorladı beni ..o zaman ki sıkıntımı Şafak beyle beraber aştık ama tavsiyeleri hala hayatımı kolaylaştırıyor..
     5 Beğeni    

 H.ÜNAL (Danışan)
 IP: 78.186.88.FB

17-07-2012
 TavsiyeNo: 52525
Şafak Beyden liseye giden oğlumun meslek seçimi konusunda yardım aldık.Meslek seçiminin çok önemli olduğuna inanıyorum çünkü doğru meslekte insan ne kadar zorlanırsa zorlansın sevdiği işi yapacağı için mutlu olur. İki sefer görüşüldü.Oğlum oldukça memnun kaldı, kendisi ve yetenekleriyle ilgili farkındalıkları arttı. Şafak Beyle görüşmeden önce kafası çok karışıktı,taşlar daha bir yerli yerine oturdu.Bitakım testler yapıldı,kendini analiz edebildi. Keşke bizim zamanımızda da böyle imkanlar olsaydı da meslek seçimlerimizi daha bilinçli yapabilseydik. Yaptığı işi sevdiği ve başardığı için Şafak Beyin de kendi meslek seçimini oldukça isabetli görüyor,başarılarının devamını diliyorum...
     6 Beğeni    

 Sevilay (Danışan)
 IP: 78.189.33.C

11-02-2011
 TavsiyeNo: 39393
Ergen yaşta olan oğlumla ilgili ve boşanmış bir anne olarak oğlumun görebileceği zararları en aza indirmek amacıyla internette birtakım araştırmalar yaparken tesadüfen bu sitede Şafak Beyi görünce kendisinden bilgi almak istedim.Güleryüzlü olması ve bana samimi gelmesi nedeniyle Şafak Beyi tercih ettim.Mailime o kadar kısa sürede dönüş yaptıki bu beni çok mutlu etti...İşine verdiği değer ve sorunlara olan yaklaşımı , basit bir dille yardımcı olmasına çok sevindim...Tşkler Şafak Bey...
     8 Beğeni    

 ismail K (Danışan)
 IP: 213.74.229.YBC

04-12-2010
 TavsiyeNo: 37757
Uzun bir süre hem kişisel hem de takım olarak aldığımız terapilerde unutamadığım tek şey Şafak hocamızın samimi ama aynı zamanda ciddi oluşudur.Sorunları o kadar basit çözümlerle başarıya ulaştıran ve sorunlarınızı bir yabancıya değil de sanki öz abinize sanki bir dostunuza anlatıyormuş hissini vermesi bence bu meslekte çok ender bulunan özelliklerdendir.Bu yüzden iyi ki tanıştım dediğim insanlar arasında çok rahatlıkla söyleyebilirim Şafak hocam iyi ki tanışmışız ..
     4 Beğeni    

 Mehmet kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.163.151.LF

14-12-2012
 TavsiyeNo: 56238
Yaşadığım şehir küçük şehir, gerçek manada bir psikologun bulunmadığı bir şehir. Olsa bile öğrenci insanım, maddi açıdan durumum belli. Bu nedenle psikolojik danışman olarak internetten araştırdığım insanlara mecburen güvenerek e-mail atıyorum ve onlardan yardım talebinde bulunuyorum. Fakat Şafak Bey dışında hiç kimse bana geri dönmedi diyebilirim. En ufak bir maddi kaygı gözetmeksizin benim sorunuma yardımcı oldu ve ben iyileşme yolunda sayesinde önemli bir adım atmış oldum. Şafak Bey'le birebir görüşme fırsatım olsa da görüşebilsem keşke. Fakat İzmir'de yaşıyor. İzmir'de olup da ruh sağlığında dalgalanmalar yaşayan arkadaşlar varsa hiç tereddütsüz Şafak Bey'e gidebilir. Beni sanal alemde etkileyen bir insanın birebir terapide nasıl olabileceğini varın siz düşünün :) Saygılarımı ve hürmetlerimi kendilerine ve siz değerli site üyelerine gönderiyorum. İyi günler, iyi akşamlar.
     6 Beğeni    

 by (Danışan)
 IP: 85.100.240.WF

25-05-2012
 TavsiyeNo: 51434
kızımın sınavlarla ilgili sorunları vardı.çok heyecanlanıyordu.ve yapamayacağını düşünüyordu.daha önceleri bu sorunu halledebiliriz diye düşünüyorduk.ama zaman geçtikçe iyice problem kızımı zorlamaya başladı.böyle sıkıntılı bir dönemde şafak beyden yardım almaya başladık.güler yüzü, bilgisi, olaylara yaklaşımı ile kızımın ve benim kafamdaki soru işaretlerini daha ilk görüşmede giderebileceğini hissettim.zaman geçtikçe yanılmadığımı görmek de beni ayrıca mutlu etti.kızımın her görüşmede biraz daha iyi olduğunu gördüm.artık sınavlarda sorun yaşamayan kızım daha mutlu.kendisine teşekkürlerimi sunarım.başarılar dilerim.
     5 Beğeni    

 ES (Danışan)
 IP: 78.169.37.YWD

30-08-2010
 TavsiyeNo: 35511
Ben liseye giden bir öğrenciyim. Sınavlarda aşırı heyecanlanıp, bildiğim soruları dahi yapamıyordum. Bir uzmandan yardım almam gerektiğini her fırsatta ailem dile getiriyordu. En sonunda ben de yardım almaya karar verdim. Ailemim araştırması sonucu Şafak Bey’e gittik. Onun yaptığı çalışmalar sonucunda artık sınav kaygısı yaşamıyorum. Yaptığımız görüşmelerde sadece sınav kaygısı değil arkadaşlarımla da yaşadığım sorunlarda bana yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Aslı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.66.ZYZ

26-08-2011
 TavsiyeNo: 43881
Aslında psikolojik danışman deyince çoğu insanın aklında pek çok değişik şey uyansada, kelimelerden çıkaratabileceğimiz gibi Danışarak sorun,sorun olmaya neden olma ihtimali olan durum ve daha bunun gibi pek çok konuda bizi yol gösteren bir meslek dalı olan psikolojik danışmanlık,Şafak bey sayesinde çokta işe yarar bir hale gelmişti.Kendisi çok keyifli bir birey,samimiyeti sayesinde kişilere sonsuz bir güven aşılamakta,işinde iyi olmasının nedenlerinden en önemli faktörde kişilerle kesinlikle çok iyi iletişimde olması
     4 Beğeni    

 Selimcan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.43.JW

14-05-2011
 TavsiyeNo: 41822
Okullarda, dershanelerde rehberlik saatinde gelip günlük tekrar, düzenli uyku vs. diyen, bir düzine de anket uygulayan rehberlik hocaları, psikolojik danışmalar vardır. Ortaokulda psikolojik danışmanım olan Şafak Uzun, bana göre gerçekten psikolojik danışman sanının altını doldurabilen rehberlik hocalarındandır. Bunun sebeplerinden kısaca bahsetmem gerekirse: Kendisi beni birtakım anketler üzerinden tanımaya çalışmamış, iletişim kurarak tanımıştır. Bu iletişimin gelişmesiyle benim de kendisine olan güvenim gelişmiştir. Bana yeri geldiğinde arkadaş, yeri geldiğinde ağabey, yeri geldiğindeyse öğretmen olarak yaklaşmıştır. Hem derslerle hem de sosyal konularla ilgili danışabildiğim bir kişi olmuştur. Yeri geldiğinde motive edici olmuştur ancak hiçbir zaman abartmamıştır, yani karşısındakine dürüstçe yaklaşır. Liseye geçip rehberlik hocam değiştiğinde bile danışmak için başvurduğum kişi olmuştur. Bunun sebebi alışkanlık da olabilir ancak ben kendimle ilgili doğru ve dürüst değerlendirmeleri alabildiğim içindir diye düşünüyorum. Çocuk veya yetişkin yaştaki site ziyaretçilerine tavsiyede bulunmam doğru olmaz; ancak ergen çağdaki arkadaşlar için gönül rahatlığıyla Şafak Uzun’u tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 hulya (Danışan)
 IP: 78.186.241.F

04-02-2011
 TavsiyeNo: 39227
şafak beyi bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıdım. kişisel problemlerimin çok yoğun olduğu ve kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle görüştüm. görüşmeye giderken tereddütlerim vardı.bu kişi bana yardımcı olacak mı, beni anlayacak mı gibi.ancak zaman ilerledikçe teredütlerimin yersiz olduğunu farkettim. aslında şafak beyin sayesinde bu tereddütlerimin yersiz olduğunu anladım. kendisi güleryüzlü, sorunları anlayan, sizi oyalamayan ve olaylara gerçekçi yaklaşan bir yapıya sahip. şu an görüşmelere devam ediyorum ve kendimi haha iyi hissediyorum. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
     7 Beğeni    

 P.A. (Danışan)
 IP: 78.176.39.ZZL

31-03-2012
 TavsiyeNo: 49892
Şafak Bey ile tanıştığımızda kendisinden ilk olarak aldığım pozitif enerji ve güven duygusu sayesinde çok daha rahat hissederek seanslara başladım. Bence bu gerçekten çok önemli, çünkü kendinizi yanında rahat hissettiğiniz ve güvenebileceğinizi düşündüğünüz için adeta bir dostunuzla sohbet eder, ona içinizi açar gibi hissediyorsunuz. Güleryüzlü ve sakin hali, ilk anda ki gerginliğinizi de unutturuyor size. Zaten daha sonra ki seanslarda gerçekten arkadaşlığı yakalayıveriyorsunuz. Seans günlerini iple çekiyor ve ondan alacağınız tavsiyeler olmadan harekete geçmek istemiyorsunuz. Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Can DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.52.YJC

24-08-2011
 TavsiyeNo: 43821
Şafak Bey , MEV ilköğretim okulunda benim rehberlik öğretmenimdi. Kendisinden her konuda danışmanlık ve destek alarak bir dönem birlikte geçirdik. Bana göre en önemli özelliği herhangi bir konudaki yaklaşımı ,oldukça ilgili ve detaylı açıklamalı olmuştu ki ,buda beni hep memnun etmişti. Kendisi bana karşı herzaman oldukça arkadaşça ve samimi tavırlıydı ve ben kendisini oldukça sevdim.Ancak çalışmak için başka bir bölgeye gitmesi gerekmişti ve ben bu duruma çok üzülmüştüm.
     3 Beğeni    

 Efsun TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.236.131.FB

27-03-2010
 TavsiyeNo: 31822
Şafak Bey'i mezun olduğum okulumda,6 sene önce danışman öğretmenim olarak tanıdım ama kendisi hala ihtiyacım olduğunda bana destek olur.Öğrencisi olduğum yıllarda beni dinleyip tanıdıktan sonra hedeflerime ulaşmamda bana her açıdan yardımcı oldu.Gerek çalışma disiplinim gerek kişilik gelişimim olsun her alanda kendisiyle çekinmeden konuşabildim ve her seferinde beni, benim için en doğru olan kararı almam doğrultusunda yönlendirdi.Bana özelliklerimin ve yeteneklerimin farkına varmayı,kendime güvenmeyi ve mantıklı düşünebilmeyi öğretti.O sizinle konuşurken karşınızda oturmuş sizi susup dinleyen ve kafa sallayan biri değil,size her zaman farklı bakış açılarını da göstermeye çalışan bir danışmandır.Size sorular sorarak aradığınız cevapları sizin bulmanızı sağlar.Bu sayede düşünceleriniz ya da seçimleriniz hakkında ne kadar emin olduğunuzun farkına varırsınız.Kendisiyle konuşmayı en çok bu yüzden severim çünkü kendime olan güvenim artar ve bana aslında hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösterir.Onu 3 sıfatla tanımlasam gerekirse;ileri görüşlü,zeki ve başarılı sıfatlarını seçerdim.Kişisel özelliklerinden bahsedecek olursam da şöyle söyleyebilrim ki kendisi çok güleryüzlü,komik ve size huzur veren bir insandır.Onunla konuşması çok eğlencelidir çünkü çevresindekilere her zaman pozitif enerji yayar.Bence bu meslek kesinlikle ona çok uygun.Alanında çok başarılı ve kendini sürekli yenileyen bir danışmandır.Mektubumdan anlaşılıcağı üzere kendisini içtenlikle tavsiye ederim,pişman olmazsınız. =)
     4 Beğeni    

 Ercan Kılınç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.8.115.YWY

18-08-2011
 TavsiyeNo: 43666
Birlikte aynı okulda 6-7 yıl çalıştık. Birlikte çeşitli nedenlerle aynı ortamda bulundum toplantılarda yer aldık. İşi ile ilgili fikrim bu çalışmlarda oluştu. Herşeyden önce işini seven birisidir. İşlerini yaparken gereksiz ayrıntılarla uğraşmadan hızlı sonuç almaya çalışır. İşini önemsediğini düşünüyorum. Karşılıklı konuştuğunda karmaşık cümleler kurmandan sorduğun sorulara yanıt verebiliyor bu çok güzel bence. Cümleleri gereksiz uzatıp soru sorduğuna pişman etmiyor insanı. Oldukça başarılı buluyorum kendisini.
     2 Beğeni    

 ESMA ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.32.YJL

02-12-2013
 TavsiyeNo: 64452
Merhabalar , Adım Esma , soyadım ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı. Aslen İzmir-Karşıyakalıyım. Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümden memnun değilim ve sınava yeniden hazırlanıyorum. Şafak Beyi internetten tesadüfen buldum. Bir çok psikoloğa mail atmama rağmen kimse geri dönmedi fakat Şafak bey benimle ilgilendi ve her mailime anında cevap vererek yardımcı olmaya çalıştı. Mesleği sadece paradan ibaret değil. Kendini mesleğine adayan insanlara her zaman hayranım. Sayın Şafak Uzun'u herkese tavsiye ediyorum ve teşekkürü bir borç biliyorum. Sevgilerimle.
     2 Beğeni    

 ERAY ÖZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.120.216.ZZ

27-04-2011
 TavsiyeNo: 41420
şafak beyle tanışmam öğretmen olarak görev yaptığım okula psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak atandığında oldu.ortalama bir ay beraber aynı okulda görev yaptık, kısa süre içinde okulumuzdan tayin oldu ve ayrıldı. şunu söyleyebilirim gördüğüm çok meslektaşı içinde bir çok en ile birinci sırada gördüğüm biriydi. en donanımlı en lider en işine hakim en sosyal en saygılı en arkadaş canlısı en çok çabuk güven veren en sporu seven en eğitime çok yönlü bakabilen en akademik başarı kadar diğer alanların da önemli olduğunu bilen en akılda kalan kısa süre birlikte çalışmamıza rağmen yazdığım bu özlliklerin onu tarif etmede yetersiz olduğunu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    

 gokhan ince (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.247.180.YBB

26-04-2011
 TavsiyeNo: 41382
mev kolejinde birlikte çalıştığım değerli mesai arkadaşım konusunda uzman bilgili yeniliğe açık ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahiptir. herzaman pozitif ve soğuk kanlıdır. sevecen ve saygılı kişiliği sayesinde çalışmaya başladığı ilk günden itibaren kendisi herkes tarafından kısa sürede tanınıp sevilen ve aranan bir arkadaşımız olmuştur. çalıştığımız süre içerisinde görev ve sorumluluklarının dışında bir çok alanda da kurumu katkıları fazlasıyla olmuştur. her zaman her konuda güvendiğim ve danıştığım arkadaşıma saygı ve sevgilerimi gönderiyorum iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.
     3 Beğeni    

 Ecem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.120.YBZ

23-10-2010
 TavsiyeNo: 36790
MEV Koleji Özel Güzelbahçe Lisesinde bulunduğu senelerde okulda psikolojik danışman olarak bulunan Şafak Uzun ile geçirdiğim seanslar sayasinde kendi kişisel gelişimim iyi yönde ilerledi.Ailevi,kişisel ve sinirsel problemlerimde bana yardımcı oldu,göremediğim şeyleri görmeme ve olaylara farklı açılardan bakmama sağladı.Sorunları farketmediğimde sorunları gösterip anlamama,çözüm yolu bulmakta ve uygulamada bana her zaman destek oldu.Diğer danışmanların aksine beni içten ve arkadaşça bir tavırla her zaman dinleyip,yol gösterdi.Her zaman gizlilik ilkesine sadık kalan bir danışman oldu.Sadece sorunlarınız olduğunda değil,konuşma,gülmek istediğinizde arıyabiliceğiniz bir arkadaş olduğu gibi,karşılıklı paylaşım konusundada çok başarılı bir insandır.Olumlu,sıcak kanlı ve güvenilir,yol gösterici onu anlatabiliceğim sınırsız sıfattan bazılarıdır.insanlara sınıf farkı yapmaksızın aynı derecede sıcak kanlı ve dostça davranan,herkesle arasını iyi tutan ve herkes tarafından sevilen biridir.Başa çıkamadığım sorunlarla karşılaştığımda hala aradığım ve yardım aldığım,sonsuz güven duyduğum nadir insanlardır.Mesleki ve insani açıdan kendini dört dörtlük geliştirmiş bir danışmandır.
     3 Beğeni    

 Tülin Kırağı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.192.DJ

15-09-2010
 TavsiyeNo: 35812
Şafak Uzun ile aynı kurumda uzunca bir süre çalıştık.Kendisi güleryüzlü,sevecen ve çok sabırlı bir kişiliğe sahip.Öğrencilerin o'nu bu kadar sevmesi ve o konuşurken etki altında kalmaları,Şafak Hocam'ın öğrencilere karşı son derece iyi niyetle yaklaşmasıyla doğru orantılı bence.Sorununu paylaşmak isteyen öğrenciyi teorik bilgi ve kelimelerle kafasını karıştırmaz,kendini gerçekten o'nun yerine koyar,takipçidir,teneffüslerde o'nu tanıdığını ve önemsediğini göstermek için yüksek sesle ve ismiyle hitab eder veya göz kırpar-ki bu hareket bir öğrenciyi bence Psikolojik Danışmana yaklaştıracak en önemli işarettir- böylece öğrenci ile arasında sıcacık ,yakın,çözüm odaklı ,karşılıklı sevgi ve güvene dayalı bir ilişki başlar.Bir Rehberlik uzmanını ilk gördüğünüzde ya sever ya da 'nerden bu mesleği seçmiş' dersiniz.Şafak Hocam'la tanıştığınızda ise 'doğru yerde ve doğru insanlayım' der ve başlarsınız paylaşmaya ,sonunda rahatlama güvencesiyle...
     2 Beğeni    

 Sevgül USLU (Danışan)
 IP: 88.240.108.LL

20-12-2010
 TavsiyeNo: 38133
Birlikte uzun bir süre aynı kurumda çalıştık. bu süreçte öncelikle 4.sınıfa giden kızımın okul değişikliği sırasında yaşadığım sıkıntılarda bana ciddi önerileri ve yardımları oldu. Kızımın ergenlik sürecinde ve okul seçimimizde gerek benimle gerek kızımla yaptığı görüşmeler ve tavsiyeleri ile bu dönemi sorunsuz atlatmamızda çok büyük etkisi olmuştur. Onu farklı kılan bana göre pek çoğu gibi teorik, kitap cümleleri ile değil tamamen hayatın içinden, samimi, dostça konuşmaları. Sizin sorununuzu sizinle yaşaması ve aynı içtenlikle çözüm önerilerinde bulunmasıdır.
     3 Beğeni    

 Fatma Çağlar Çakıroğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.42.ZYC

13-07-2010
 TavsiyeNo: 34460
Meslekdaşım ve arkadaşım olan Şafak Bey'le 6 yıl önce bir yetenek testinin Türkiye standardizasyonun çalışmasında tanıştım. Daha sonra 3 ay süreyle beraber çalışma şansı elde ettim. Son 6 yıl süresince çalışmalarını takip edip mesleki açıdan iletişim içindeydik. Ancak 3 aylık süre boyunca onun mesleki açıdan daha yakından tanıma fırsatı yakaladım. Şafak Beyin mesleğinde son derece başarılı, kendini sürekli yenileyen, araştırmacı ve zeki yönlerini keşfettim. Özellikle çocuk ve ergen psikolojisi,aile danışmanlığı ve zeka, kişilik dikkat testlerindeki uzmanlığı çok başarılı buldum. 12 yıldır aynı mesleğin içinde olmama rağmen ondan öğrendiğim bir çok şey olmuştur. Bu nedenle kendisine müteşekkirim. Şafak Bey' i 3 sıfatla tanımlamak kendisine haksızlık olacak kanaatindeyim. Bana göre iyi bir gözlemci, zeki, araştırmacı, çalışkan ve mesleğine gereken önemi ve değeri veren bir kişi. Bu sadece benim gözlemlerim değil , 3 aylık süre boyunca beraber olduğumuz çalışma hayatında ailelerden aldığım ve şahit olduğum geribildirimlerin de ifadesidir. Kendisinin bu başarısını kutluyorum. Bir meslekdaşı olarak belirtiyorum; ihtiyacınız olduğunda kendisine başvurmak inanın yapacağınız en iyi şey olacaktır.
     5 Beğeni    

 Serkan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.138.ZBZ

15-03-2010
 TavsiyeNo: 31497
İsmim Serkan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı, Şafak beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. kendisine gittiğimde, gerçekten de çok zor bi durumdaydım. Onunla görüşmeden önce birçok kişiye danışmış fakat olumlu sonuç alamamıştım. Kendisi karşısındakine kendi problemini çözümlettirmek konusunda çok yetenekli. işini çok iyi bilen ve bildiklerini çok iyi uygulayabilen birisi. bu da onu daha da güvenilir bir insan yapıyor. samimiyeti ve tüm yaptıkları için minnettarım. herşey için çok teşekkürler.
     8 Beğeni    

 VOLKAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.159.YZJ

25-04-2011
 TavsiyeNo: 41366
Merhaba, Şafak Bey'i yaklaşık beş yıldan uzun bir süredir tanıyorum. Sahip olduğu gerek kişilik, gerek mesleki bazı özelliklerin kendisini meslekdaşlarından ayırdığını düşünüyürum. Şafak Bey mesleğini bir yaşam biçimi haline getirmiş ve mesleki gelişimine son derece önem veren bir psikolojik danışmandır. İnsan ilişkilerindeki doğal ve samimi tavrını mesleki donanımıyla birleştirerek çalıştığı tüm kurumlarda ortaya koyduğu doğru teşhis ve yaklaşımlarının birçok insanın yaşamında çok olumlu etkileri olmuştur. Kendi kariyerimde ve özel yaşantımda karşılaştığım ciddi sorunların çözüm sürecinde kendisinden ciddi destek aldığımı ifade edebilirim. Şafak Bey'i bu satırların okuru olan tüm ilgililere yürekten tavsiye ederim... Saygılar Volkan GÖNEN
     2 Beğeni    

 gökçe (Danışan)
 IP: 85.100.198.ZJF

23-05-2012
 TavsiyeNo: 51382
bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine şafak beyle görüştüm. iyi ki görüşmüşüm. uzun süredir halledemediğim, sürekli ertelediğim problemlerim vardı. geçmişte yaşadığım ve etkilerinin devam ettiği problemler. daha ilk görüşmeden itibaren tespitleri, iletişimi, çözüm önerileri ile görüşmelere devam etmemi sağladı şafak bey. problemleri o kadar büyütmüşüm ki bilmeden. şimdi daha iyi anlayabiliyorum kendime verdiğim zararları. aslında bakış açımı değiştirdi diyebilirim kısaca. kendisine teşekkür eder ve tabii ki de herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Arya (Danışan)
 IP: 85.107.46.ZZD

22-08-2011
 TavsiyeNo: 43750
Şafak Uzun okudugum okulda pisikolojik danısmanlık yapıyordu. Ailemin boşanması ve içimde cozemediğim bir cok konuda yardımcı oldu, cozmemi sagladı. İyi cozum uretebiliyor ve dogruyu bulmanıza yardımcı oluyor. Bunu yaparken duygusal acıdan ikileme dusmuyorsunuz. Kesin ve net sonuclara varabiliyorsunuz. Size ne yapıcagınızı soylemiyor, sadece yol gosteriyor. Yeterince basarılı oldugunu dusunuyorum. İyi konusmacı, içten, sempatik. Gordugum her yerde guler yuzunu esirgemeyen biri. Yapmacıklıktan uzak, renkli bir kişiliği var. Onu dinlerken asla sıkılmazsınız. Diğer meslekaşlarına gore daha iyi bir dinleyici oldugunu dusunuyorum.
     2 Beğeni    

 Aybars ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.196.YLD

22-08-2011
 TavsiyeNo: 43745
Safak Uzun ile ilkokulda tanıstım. Benim rehberlik danısmanımdı. Her sorunumda bana yardım etti. Arkadas sorunlarım , aile sorunlarım vb. Kendisi benim için herzaman zaman buldu. Sorunlarımın çözümünde çok yardım etti. Safak Uzun gayet güleryüzlü ve sorunları çözüm getirebilen ayrıca çok da iyi konusabilen bir insandır. Arkadas canlısı güleryüzlü , karsıdakinin halinden anlayan , konuskan bir yapısı vardır. Avni Akyol'da rehberlik danısmanım oldugu zamanlar okulumda herkes hocamızı cok severdi. Sorunu olan herkes (danısmanı olsun olmasın) Safak hocamıza giderdi.
     2 Beğeni    

 Filiz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.151.YFW

17-12-2010
 TavsiyeNo: 38078
Şafak beyden kızımın okulda alan seçimleri ile ilgili konularda danışmanlık aldım ,gerçekten çok yararlı oldu.Kendisi konuyla çok yakından ilgilenerek bizlere gerekli rehberliği yaptı.Dürüst güvenilir ve sıcak kişiliğiyle herkes tarafından çok sevilen ,fikirlerine değer verilen bir danışmandır,sadece biz değil danışmanlık yaptığı bir çok kişiyi tanıyorum danışanlarına çok faydalı olmuştur. Bence diğer danışmanlardan farklı olduğu yönler ,ilgilendiği konuya yoğunlaşarak konu hakkında detaylı bilgi vermesi ve takip etmesidir.
     2 Beğeni    

 Tlin Hilmioğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.188.YB

04-12-2010
 TavsiyeNo: 37753
Akademik formasyonu çok iyi olan ve belirli sınırlar içine hapsolmadan kendini geliştirmeyi sürdüren, güvenilir bir arkadaşımdır.Arkadaşımdan zaman zaman aldığım öneriler bana da oldukça yardımcı olduğundan ısrarla önereceğim bir isimdir. Okulda birlikte çalıştığımız süre içinde öğrencilerimizle olan iletişimi oldukça iyiydi. Sorunlara yaklaşım şekli oldukça profesyonelce olduğu gibi çok da sıcak ve sevecen bir tarzı vardı. Güler yüzlü, konuşkan, sıcak kanlı ancak iletişiminde sınırlarını da çok iyi çizebilen bir kişidir. Ayrıca soğukkanlı tavrı da görüşme sırasında insanın ona kısa srede güvenmesine neden oluyor.
     1 Beğeni    

 nurcan (Danışan)
 IP: 85.107.42.ZW

05-11-2010
 TavsiyeNo: 37096
kızımın problemleri vardı. çok sinirliydi ve bizimle sürekli kavga halindeydi. bu durumdan çok rahatsızlık duyuyordum ve korkularım vardı. şafak bey'le ilk görüştüğümüzde bize verdiği bilgiler sayesinde korkularım azaldı. daha sonra kızımla ve bizlerle yaptığı görüşmeler sonucunda şu an iyi bir noktaya vardık. eskisi gibi kavgalar olmuyor artık. kızımın sinirlerine hakim olabildiğini görüyorum. birbirimizi daha iyi anlamaya başladık. yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 ender eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.236.173.YF

17-04-2011
 TavsiyeNo: 41206
Sayın ŞAFAK UZUN bey ile ,çocuğumun okuduğu okul aracılığı ile tanışmıştım.. .Kendisinin kızım üzerinde çok olumlu etkileri oldu ve sıkıntılı ergenlik dönemimizin daha profesyonelce atlatılmasını sağladı.. Güvenilir kişiliği ve yaklaşımındaki olumluluk ,hem veli olarak bizi ,hemde çocuğumuzu çok rahatlattı ve çözüm üretemediğimiz dönemlerimizi ,daha olumlu geçirmemizi sağladı.. Kendisi son derece profesyonel bir danışmandır.. Sıkıntılı okul ve ergenlik dönemi geçiren tüm öğrencilere ve ailelerine ,sayın ŞAFAK bey ile tanışmalarını tavsiye ediyorum... Ve kendisine tekrar teşekkür ediyorum .... saygılarımla Ender ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 FirSite Editörleri Tarafından Kapatıldı EcSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.245.229.ZBF

22-08-2011
 TavsiyeNo: 43744
Kendisini okulda tanıdım.1 sene boyunca sınav stresi ve kişisel sorunlarım hakkında bana çok yardımcı oldu.Tavsiyeleri her konuda çok işime yaradı.Onunla konuştuktan sonra kendimi çok rahatlamış hissediyorum.Herşeyin çözülebileceğine inanıyorum.Çok arkadaşcanlısı,güleryüzlü ve güvenilir bir insan.Ona her zaman herşeyimi anlatabileceğime inanıyorum.Diğer uzmanlara göre sorunlarımı çok daha çabuk anlayor.Okulda her zaman en sevdiğim kişilerden oldu.Öğrenciler arasında herkes ona çok saygı duyar ve severdi.
     3 Beğeni    

 burhan (Danışan)
 IP: 78.186.206.ZY

24-03-2011
 TavsiyeNo: 40577
şafak bey'den 5 yıl önce kendimi kötü hissetiiğim dönemde ondan yardım almıştım. ev ve iş hayatımda problemlerim vardı. kendimi bir türlü ifade edemiyordum. sorunların içinde boğulup kalıyordum. sorunların işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı zamanda yardımcı oldu bana. soruna yaklaşım tarzı, açık ve anlaşılır olması, zaman kaybı yaratmaması sayesinde sorunumu çözdük. çözdük diyorum çünkü söylediği "sorunlara beraber çözüm yolu üretmeliyiz" sözüyle aslında kendime olan güvenimi yerine getirdi. beni sorunlarımı kendi başıma çözebileceğime inandırdı. ben hiçbir sorunun çözülmeyeceğine inanırken bana desteğiyle kendimi çok iyi hissettirdi. yaptıklarından dolayı kendisine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 didem (Danışan)
 IP: 88.247.161.ZZW

01-03-2011
 TavsiyeNo: 39906
Şafak beyle kendisinin daha önce danışmanlık yaptığı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Anaokuluna başlayan kızımla ilgili yaşadığım uyum problemlerinde göstermiş oolduğu yöntemler ve yönlendirmeler sayesinde oldukça kısa sürede çözüme ulaştık. Sıcak iletişimi, günlük dili kullanarak,hayatın içinde kullanılabilecek yöntemlerle örneklemeler yapması kendisine olan inancımı arttırdı. Ben ve kızım çok teşekkür ediyoruz. Şafak beyi üç sıfatla tanımlayacak olursam; - Samimi - Güleryüzlü - Sade bir dil kullanarak sizi yönlendiren - Her zaman ulaşılabilir Diğer uzmanlara göre en fazla öne çıkan özelliği psikoloji bilgisi olmayan birinin dahi anlayabileceği dili kullanarak bilgilendirme yapabilmesi.
     2 Beğeni    

 Rukiye Pelin UĞUR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.166.222.YWY

18-12-2010
 TavsiyeNo: 38084
Şafak Uzun üniversiteden sınıf arkadaşımdır. Şafak Bey Samsun Rehberlik Araştırma Merkezinde çalıştığı yıllarda okulumdaki çalışmalarım ve öğrencilerim için profesyonel desteğini aldığım bir meslekdaşımdır. Yenilikleri takip eder, araştırmacı bir ruha sahiptir ve bu özellikleri ile daha mesleğin ilk yıllarında emsalleri tafından tanınan ve çalışmaları takip edilen bir psikolojik danışman olmuştur. İletişim konusunda oldukça donanımlıdır. Riskleri önleme, kriz müdahale gibi ekip çalışmalarında bulunmuştur. Özel eğitime muhtaç öğrenci ve velilerine yönelik çalışmalar yapmıştır. Yaptığı işlerin takip ve izlemesinde çok titiz davranan bir meslekdaşımdır. Okulumdaki öğrenci ve velilerime yönelik sunduğu hizmetlerden hizmet alanların da benim de çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Alandaki yenilikleri de takip eden ve bunları çalışmalarında kullanırken kendi tarzının farkını da görebileceğiniz bir psikolojik danışmandır. Özgün bir çalışma tarzı vardır. Çoğu zaman deneyimlerinden faydalandığım bir arkadaşımdır. İşini ciddiye alan, hobileri olan, esprili, arkadaş çevresinde çok sevilen bir kişidir. Çok iyi bir dinleyicidir. Gelişimin ömür boyu olduğunu unutmadığıu ve bizlere de unutturmadığı için teşekkür ediyorum. Samsundan ayrılması alanımız için bir kayıp olmuştur.
     2 Beğeni    

 Özge TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.253.YZL

17-12-2010
 TavsiyeNo: 38069
Şafak Beyle tanışmamız bır arkadasım sayesınde oldu.Daha onceden arkadasıma bır cok konuda yardımı dokunmustur.Profosyenel anlamda Safak Beyın destegını almıstır. Bundan ıkı ay oncesıne kadar annem ıle babamın bazı sorunları vardı ve kendı başlarına halledılemez bır durum almıstı. Bizde Şafak beyden yardım aldık.ilk zamanlarda her ıkı tarafıda cok sabırlı bır sekılde dınledı ve daha sonra durum analızı yaparak her ıkı tarafıda sakınlestırmeyeı basardı..tabı bunun yanında bır takım psıkolojık testlerde uygulandı.Kendisi gayet esprılı ve karsısındakını ıkna edebılen bırıdır. Şu anda annemle babamın gayet sağlıklı bir ilişkileri var. Her konudakı destegı ıcın sabrı, samımıyetı ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.
     3 Beğeni    

 HAKAN SUSUZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.30.YL

15-12-2010
 TavsiyeNo: 37999
Üniversiteden sınıf arkadaşım olan Şafak Uzun'u mesleki anlamda hep başarılı bulmuş ve takdir etmişimdir.Şu an mesleğimi yapmıyor olmam sebebi ile danışma amacıyla bana gelen bütün tanıdıklarımı gönül rahatlığı ile yönlendiriyorum. Yönlendirdiğim kişilerden de olumlu tepkiler alıyorum. Mesleğe RAM'da Özel eğitim bölümünde başlaması sebebi ile özel test uygulamaları konusunda deneyimli , bireysel görüşmelerde oldukça etkili bir danışmandır.Kendi alanına girmeyen , uzmanlığı olmayan , başarı sağlayamayacağını düşündüğü hiçbir konuda karşısındakini oyalamaz.Faydanın nerede olduğunu , nasıl sağlayacağını izah eder , takipçisi olur.
     2 Beğeni    

 baran (Danışan)
 IP: 85.100.211.L

02-12-2010
 TavsiyeNo: 37689
Şafak beyi yaklaşık 3 aydır tanıyorum. kendisiyle, tavsiye üzerine görüştük. hayatımı bir türlü yoluna koyamıyordum ve beni sürekli meşgul eden problemlerim vardı. çok karamsar bir yapım vardı. her olayın kötü tarafını bulup bunu kendime dert ederdim. ilk başta tabii ki de zorlandım dertlerimi anlatırken. ama zaman ilerledikçe kendimi ve sorunlarımı daha rahat anlatabildim ve de gördüm ki sorunlarım çözüme ulaşmaya başlamış. artık hayata daha pozitif bakabiliyorum. problemlerime çözüm yolları geliştiriyorum. şafak bey'i güler yüzüyle, sizi dinlemesiyle, sorunlara doğru yaklaşımı ve çözüm önerileriyle herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Cem TURAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.55.11.L

18-02-2010
 TavsiyeNo: 30792
Kendisi Meslekdaşım ve sıkı bir dostumdur. Gerek Mesleki Bilgi paylaşımı gerek sır ve dertlerler ilgili olsun gerekse en mutlu anlarımı paylaşmak istedigim nadir dostlardan birisidir. Mesleki olarak kendini geliştirmiş ve özel bir kurumda iyi bir yer edinmiştir. Konulara ve hayata bakış açısından farklı noktalara değenebilen biridir. Dürüst Cana yakın Gelişimci niteliklere sahiptir. Bu zaman kadarki başarılarının devamını dilerim kendinden. sundan eminimki hergün kendine bir şeyler daha katmaktadır.
     4 Beğeni    

 LEYLA (Danışan)
 IP: 78.187.140.YZY

04-02-2010
 TavsiyeNo: 30389
bir arkadaşımın tavsiyesiyle şafak beye ulaştım...samimi güvenilir geldi bana... başta herşey için teşekür ediyorum kendime güvenmemi aynaya bakmayı ögretti bana :))) Her zaman bir güvensizlik ,kendimi begenmeme ve bunu kabul etmeme özelliğim vardı...takıldığım her noktada bunun benim hatam oldugunu kendime güveninim bana faydalarını, altını çize çize bana anlattı:)))evimin her köşesine ayna koydum :)))) çok güzel bir duygu bir sıkıntımda aynaya bakarak kendime gülüyorum... bana hedeflerimin neler oldugunu bunu yapmak için ne beklediğimi sordu...( evet sadece kendime güvenerek istemekti) bişeleri istiyosan kendimle başbaşa kalmamı ve mutlu olmamı sagladı...evet istediğim buydu hedeflerim neyse peşine koşmak..çünkü benim yerime koşacak kimse olmadıgını bana gösterdi:.... teşekürler şafak bey
     6 Beğeni    

 Onur G. Hitit (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.148.ZY

26-08-2011
 TavsiyeNo: 43869
Üniversitede aynı sınıftaydık. Kendisini çok severim. Seneler önceki gibi sık görüşemesek de sevdiğim bir arkadaşımdır. İnsanlara yardım etmeyi sever. Sorun yaratmaktansa sorunlara çözüm bulmayı amaçlayan bir yapıdadır. Mesafeli biri asla değildir. Arkadaş canlısıdır. Sıcak bir insandır çoğu Karadenizli gibi. Konuşkan ve güleryüzlüdür. Üniversitedeyken dersleri gayet iyiydi. Yıllardır görüşemedik. Ama en son görüştüğümüzde Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nde çalışmaktaydı ve işini severek yapmaktaydı. Ciddiyetle ve titizlikle, tam anlamıyla profesyonel bir bilinç ile çalışmaktaydı. Halen de aynı titizlikte, aynı ciddiyet ve özveriyle çalıştığından eminim.
     3 Beğeni    

 öznur (Danışan)
 IP: 85.107.40.ZJJ

08-11-2010
 TavsiyeNo: 37161
daha önce bir psikolojik yardım almamıştım. şafak bey'e ondan yardım alan bir yakınımın tavsiyesi üzerine ulaştım. önceleri başka bir kişinin bana yardım edemeyeceğini düşünüyordum. ama şafak bey'i tanıyınca bu düşüncemden vazgeçtim. gerçekten de kendisi alanına oldukça hakim. pozitif enerji veren bir yapısı var.sizi gerçekten yardımcı olabilmek için dinliyor. yaptığımız görüşmeler sayesinde şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. ayrıca yardım isteyen herkesede tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 celal zSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.186.192.DJ

10-02-2010
 TavsiyeNo: 30545
hem mesleki bilgi hemde kişisel olarak güvenebileceğim, samimiyetine sonuna kadar inandığım nadir insanlardan.En büyük özelliğide sırdaş oluşu...beni yönlendirmede ve çocuğumla ilgili yönlendirmelerde yanılgının çok az olduğunu bilmenizi isterim.Güleryüzlü, cana yakın olması olması sizi dahada rahatlatan özelliklerinden bir tanesidir.beraber çalıştığım kurumda tanıştık kendisiyle.Oğlumun ergen sorunları ile ilgili bilgilendirmelerinden faydalandım,yaptığım bi takım doğru bildiğim şeylerin meğersen ne kadar yanlış olduğunu sayesinde öğrendim.Bunun yanısıra oğlumunda kendisinden öğrendiği ve rahatladığı bir çok konunun olduğunu gördüm.Kişisel gelişimde,ailevi sorunlarda,çevresel sorunlarda kendisinden doğru bilgiler aldığımı bildirmek isterim.
     5 Beğeni    

 ZEYNEL KESKİN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.115.W

24-02-2010
 TavsiyeNo: 30958
Şafak Beyle 2001-2005 yılları arasında aynı işyerinde çalıştım.Kendisi işini son derece ciddiyetle yapan,alandaki gelişmeleri takip eden ve olaylara farklı bakış açısıyla bakabilen bir meslektaşımdır.Meslek hayatında ve arkadaş ortamında iletişime açık birisidir.Genellikle güler yüzlüdürve konuşkandır..Hazırcevap ve yerine göre espirili bir kişiliğe sahiptir.Boş durmayı sevmeyen,sürekli birşeyler üretmek için çalışan aktif biridir.Diğer meslektaşlardan farklı olarak alan ve alan dışı konuları sürekli araştırması ve kendine geliştirmeye çalışması.
     4 Beğeni    

 Sinan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.43.ZB

24-10-2009
 TavsiyeNo: 27468
Şafak Uzun'u üç yıldır tanıyorum. Kişisel problemlerimi yenmemde ve atalet sorunumu yenmemde bana yardımcı olmuştur. Kendime olan güvenimi tazelememe ve kendime yeniden inanmama imkan sağlamıştır. Önceden kişisel problemleri yenmekte, profesyonel yardımın gereksiz olduğuna inanırken, kendisiyle tanıştıktan sonra böyle birtakım kaygıların bir tarafa bırakılması konusunda beni ikna etmiştir. Kendisini yakın çevremle de tanıştırdım ve arkadaşlarım bana teşekkür ettiler. Bu yüzden, profesyonel yardım almak isteyenlerin Şafak Bey'e başvurmaları konusunda hiç şüphe etmeden tavsiyede bulunabilirim.
     6 Beğeni    

 zahide (Danışan)
 IP: 88.236.170.ZD

25-11-2010
 TavsiyeNo: 37494
öncelikle kendisine yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ediyorum. bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine kendisine ulaştık. ilkokula yeni başlayan oğlumun okula uyum problemleri vardı. okula gitmek istemiyor ve beni sürekli yanında istiyordu. bundan dolayı arkadaşlarıyla da problemler yaşıyordu. okul lafını duyunca bile ağlıyordu. şafak bey'în yardımıyla bu sorunu hallettik. bize önerdiği çözümleri uyguladık. biraz zaman aldı ama şu an oğlumun okulla ve arkadaşlarıyla ilgili sorunları yok denecek kadar az. kendisine tekrar teşekkür ediyorum. ve de herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Sevinç Akyazı (Danışan)
 IP: 85.100.9.YYZ

23-02-2010
 TavsiyeNo: 30938
Şafak Bey'le aynı okulda çalıştık. Kişiliğinin yanında profesyonel bilgisinin ve tecrübesinin olduğunu davranışlarından hemen anladım. Kızımın büyüme çağlarında kızıma ve bana tavsiyeleri ile kılavuzluk yaparak, kızımın doğru gelişimi ve anne-kız ilişkilerimizin nesil farkı olmaksızın düzgün gitmesi konusunda önemli katkıları olmuştur. Kendisinden halen her konuda yardım almaktayız. Renkli ve yardımcı kişiliğiyle çevremizdeki yakınlarımızın da psikolojik sorunlarına desteğini esirgememektedir. Bu tür durumlarda aklımıza gelen ilk insandır.
     4 Beğeni    

 alihan bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.102.LF

08-02-2010
 TavsiyeNo: 30509
Bulunduğum kurumda çalışmaktaydı Boşanmıştım o ara boşluktaydım boşanma sürecimde çok sancılı geçiyordu Şafak beyle tanışmamızdan sonra kendisi boşanma sürecinde bana bir çok tasviyelerde bulundu onun sayesinde yaptığım yanlışları anladım nasıl davranacağım konusunda özellikle çoçuklarıma karşı yaklaşımım konusunda ondan çok destek aldım Bu süreç içersinde kendimede uzman desteği verdi ve çok yararını gördüm Şafak bey öncelikligüler yüzlü bir arkadaş arkadaş diyorum çünkü öyle hissettim kendi açımdan mesleki açıdan bakarsam aldığım tasviyeler doğrultusun da fazlaca haklı çıktı desem doğrudur Daha önce bir kaç uzmanın tasviyesine daha ihtiyaç duymuştum bana ilaçla tedavi önerdiler ben ilaç kullanmayı sevmediğim için bu uzmanlara görüşmeye çalışmadım Şafak Bey genelde espirili yaklaşımları ile açık ve net tasviyelerde bulundu kıyas yapamam çünkü başka bir uzmandan böyle bir yaklaşım görmedim a.profesyenel b.iletişimi kuvetli c.yerinde karar veriyor. 1.güler yüzlü (yeri geldiğinde arkadaş gibi) 2.işini severek yapıyor ciddi (hiç bir önerimi geri çevirmedi ve çözümler sundu ) 3.işi konusunda taviz vermiyor kısacası bir uzman yardımı çok iyi bir şekilde aldım bunlar benim şahsi görüşlerimdir saygılarla....
     8 Beğeni    

 Muti (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.247.180.YBB

26-03-2010
 TavsiyeNo: 31794
Kendisiyle 5 yıl boyunca aynı eğitim kurumunda çalıştık..okulumuzun Psikolojik Danışmanlık servisinde çalışırken kendi isteğiyle kurumdan ayrıldı. Kendisinden hizmet almamakla beraber gözlemlerim ve yakınlarımdan duyduğum övgüler, kendisinin işinde gayet başarılı olduğu, ve insan ilişkilerinde son derece sıcak ve güleryüzlü, herkes tarafından sevilen biri olduğu düşüncemi pekiştirdi. Öğrencilerle samimiyeti, ve onların duygu ve düşüncelerine ortak oluşu problem çözme yeteneği sayesinde kurumdan ayrıldıktan sonra bile özlenen biri olarak akıllarda iz bıraktı.
     4 Beğeni    

 MAHSER KILINÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.187.93.ZBF

19-02-2010
 TavsiyeNo: 30810
Kendisi ile 2001-2005 yılları arasında aynı işyerinde çalıştım. İletişime açık bilgi ve becerileri mesleki açıdan yeterli, bilgi paylaşımı konusunda açık bir insandır. Mesleki açıdan zeka testi kullanımı ve bilimsel ve objektif değerlendirmeler yapabilen bir arkadaşımdır. Psikolojik danışma çalışmalarını takdir ettiğim ve gıpta ve takdir ile takip ettiğim bir arkadaşımdır. Çalışmalarında bilimsel yaklaşımları ve bilimsel gelişmelri yakından takip edebilen tam bir profosyeneldir. Her zaman İnsan ilişkileri sıcak ve samimi içten davranır. samimi, dışadönük, sıcakkanlı, çalışkan bi kişidir. Mahser kılınç
     6 Beğeni    

 TUNA (Danışan)
 IP: 88.247.180.YBB

18-02-2010
 TavsiyeNo: 30795
Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığım kurumda Şafak UZUN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanı olarak görev yapmakta idi.Kendisi Dürüst,Çalışkan,Pozitif,Bulunduğu ortama çabuk adapte olan iyi insan.Bir idareci olarak kendisiyle çalışmaktan son derece memnun olduğumu belirtmeliyim.Gerçekten Branşına yakışır bir öğretmenimdi.meslektaşlarından farklı yönleri:sorunların üzerine giden ,çözüm yollarını çabucak bulan,ilgili,konuşkan,güleryüzlü,gerektiğinde mesafesini koyan bir yapıya sahiptir.En beğendiğim yönü branşındaki bilgisi ve kendini yenilemesi.Araştırmacı Ruhu olan biridir.
     5 Beğeni    

 ADNAN DEMİRCİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.241.BC

24-10-2009
 TavsiyeNo: 27459
üniversitede tanıştık, 2 yıl gibi bir sürede tanıdım, bir çok çalışmada beraberdik,dürüst, çalışkan, içi dışı bir olan, kendini geliştiren birisidir. arkadaş canlısıdır.ilgilidir, güleryüzlüdür,mesleki açıdan psikolojik danışmanlık alanında kendini geliştirmiştir. profesyonel bir yardım alsam ilk başvuracağım kişiler arasındadır. rehberlik ve psikolojik danışmanlıkta kendini yaptığı çalışmalarala ortaya koymuştur. bir çok testin uygulanışını bilir.
     10 Beğeni    

 hülya özokur (Danışan)
 IP: 176.41.79.YZZ

03-11-2012
 TavsiyeNo: 55185
evet bu uzman benim elimde büyüdüğü için buldum.şafak oğlumuzu bütün çevre çok sever.yaşlı genç çocuk hiç farketmez herkezin seviyesine inebilecek yapıya sahiptir.daha doğrusu hepimizin danışmanı,şafak uzun karekter olarak mesleğini bulmuş bir uzmanki,mesleğinde başarılı ,evinde başarılı,dışarda başarılı ve saygın rahat yumuşak biruzmanımızdır.diğer uzmanlara göre şafağın karekter yapısı.bir danışman olarak çok başarılıki zaten.uzmanlık alanında şafak uzunu tek geçerim.danışmanımızın insan ilişkisi arkadaş canlısı gülaer yüzlü,konuşkan,sevgi dolu,akıllı,sağlam karekterli,mesleğini özveriyle yapan danışmanımız şafak uzun.dinlemenizi tavsiye edrim. sevgilerle
     4 Beğeni    

 EMİNE T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.163.110.YZF

28-09-2012
 TavsiyeNo: 54259
Aynı mahallenin çoçuklarıyız abim olur...Güvenilir,ahlaklı,terbiyeli kelimeleri Şafak abimi anlatırken gerçek anlamını bulur...Eğer danışmanım olsaydı her sıkıntımı kendisine rahatlıkla ve güvenerek anlatırdım.Kendisi gayet güler yüzlü ,işine sadık,iyi bir dinleyici,etrafına pozitif enerji saçan,yeri gelince ciddi,ailevi bağları güçlü olan ailemizden güvenilir bir dost.Her zaman yanımızda olduğuna inandığımız gerçek dost..Herkese yardım edeceğine inancım sonsuz olduğu için tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 SERPİL AKGÜN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.67.FZ

17-01-2012
 TavsiyeNo: 47384
Şafak hocamla aynı dönemde okuma şansım oldu. Özellikle 3. sınıfatan itibaren alan ile ilgili araştırmalara girmesi , kendini geliştirmesi ,farklı alanlarda da aktif olması nedeniyle hem kendim hemde bölüm hocaları Şafak beyden oldukça faydalandı. Mezuniyetinden sonra samsun Ram ' da çalıştığı sırada hem Psikolojik Danışmanlık Bölümünde hem de özel eğitim bölümünde çalışmasından kaynaklı olarak iki alandada özel kurslara katıldığını biliyorum. Çünkü artvin ram da çalışmam nedeniyle sık sık tecrübelerinden ve kendisinden faydalandım. özellikle alana hakim olması , çalışmalarında titiz ve prensipli olması nedeniyle kendisi alanda en güvendiğim ve inandığım kişidir.
     3 Beğeni    

 Azra BuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.20.CY

07-06-2016
 TavsiyeNo: 88477
Ben Şafak Bey'e kaygılarımdan dolayı gitmiştim.Okulda tanışmıştık onunla .Ve gerçekten bana çok iyi geldi samimiyeti sıcakkanlılığı beni düzeltti.Ve ilk zamanlarıma göre kendimi çok daha iyi hissediyorum.Yaptığımız seanslar sayesinde ve onun sayesinde kendimi daha iyi tanıdığımı düşünüyorum.Beni psikolojik olarak daha iyi bir duruma getirdiğini düşünüyorum. Emeklerinden ve ilgilerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Şafak UZUN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Uçaklar, uçak maketleri» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 851 11 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Şafak UZUN'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Şafak UZUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şafak UZUN Mesleki Videolar Videoları
-

izmir psikolog, psikolog izmir, dikkat eksikliği, dikkat toplama, dikkat, okul sorunları, davranış sorunları, çocukta sorun, davranış bozuklukları, ergenlik, ergenlik dönemi, gelişim sorunları, gelişim dönemi, öfke, özgüven, aile içi iletişim, iletişim, izmir aile danışmanı, aile danışmanı izmir, yaşam koçu, yaşam koçu izmir, izmir yaşam koçu, çift danışmanlığı, çift danışmanı, alsancak psikolog, aile danışmanı, aile danışmanlığı, evlilik danışmanı, evlilik danışmanlığı, izmir psikolojik danışman, psikolojik danışman, psikolog, izmirdeki psikologlar, kişilik testleri, test, dikkat testleri, zeka testleri, evlilik problemleri, sorun, ergen, çocuk, okula hazırlık, ergen psikoloğu, ergen psikologu, doktor korkusu, sbs danışmanı, ygs danışmanı, sınav


16:07
Top