2007'den Bugüne 81,949 Tavsiye, 25,991 Uzman ve 18,193 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İpek ÖRGÜT

Şehir

Çanakkale

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.İpek ÖRGÜT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İpek ÖRGÜT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

62
(%98.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

İpek ÖRGÜT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İpek ÖRGÜT'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz KOÇAKUzm.Psk.Filiz KOÇAK
Filiz hanım mesleki ve kişisel özelliklerine saygı duyduğum bir meslektaşımdır. Beraber aynı kurumda çalışma vesilesiyle tanıştık. Bu süreçte mesleğin...
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün Hasan ile yollarımız iş hayatında kesişti. İçten bir arkadaşlığın yanı sıra mesleğinde derinleşebilmek için harcadığı emeklere tanık oldum. Ken...

İpek ÖRGÜT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Terapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Fobiler
Depresyon
Kaygı Bozuklukları
Obsesif Kompülsif Bozukluk (takıntılar ve tekrarlar)
Panik Bozukluk
Performans Kaygısı
Sınav Kaygısı
Sosyal Fobi
Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrol
Travma
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yas Süreci
Yeme Bozuklukları (Anoreksiya, blumia, obezite)

İpek ÖRGÜT'ün Makaleleri İpek ÖRGÜT'ün Makale ve Yazıları
2 Makale
3 Yazı/Döküman

İpek ÖRGÜT Özgeçmiş CV Uzm.Psk.İpek ÖRGÜT'ün Özgeçmişi
İpek Örgüt 1985 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Lisans Programı’nı 2007 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince çeşitli yuvalarda, rehabilitayon merkezlerinde ve okullarda stajlar yapmıştır. Bu tecrübelerin ardından klinik psikoloji alanında uzmanlaşma kararı alarak 2008 senesinde Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans proramına başlamış ve 2010 senesinde programı tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” ünvanını almıştır. Yüksek lisans dış stajını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyarti Ana Bilim Dalı Başkanlığı’ nda, iç stajını ise Doğuş Üniversitesi Psikoloji Eğitim Merkezi’ nde 322 saat süpervizyon alarak tamamlamıştır. Bitirme projesi sınav kaygısının farklı kuramlar tarafından ele alınması, tedavisi ve en etkin tedavi yöntemi olarak görülen bilişsel davranış terapisi uygulaması ile yürütülen bir vaka çalışması üzerinedir...[Devamı...]

İpek ÖRGÜT Tavsiye Yazıları İpek ÖRGÜT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 B.. (Danışan)
 IP: 31.209.102.Y

13-02-2018
 TavsiyeNo: 102024
Çanakkale de psikolog araştırıken kendisinin yerine gittim ve denemek için bi kaç seans aldım.sonrasında Bilgi düzeyi,ilgili oluşu seansların devamlılığını sağladı.Yarar olarak kesinlikle tavsiye ediyorum kısa vadede uzun gelişimlere yol aldık.devlet hastanesinde 5dk lık ilgisiz bir doktor yerine kendinize minumum 1 aylık bir izin verin ve özel rehabilitasyona başlayın eminim yararını göreceksiniz şehir dışında olduğum dönemlerde bile gerek skype olsun bir çok kez uzaktanda bağlantı kurarak yardımcı oldu.denemek için başlamıştım ve şuan neredeyse 1 yıldır kendisine danışıyorum ve yararını hala görüyorum tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Nur (Danışan)
 IP: 88.250.254.YLY

28-07-2017
 TavsiyeNo: 98150
İpek Hanım profosyonel duruşu ile güven verici, sıcacık bir psikolog. Konuşması,bilgisi ve güzel diksiyonu ile onunla konuşurken keyif alıyorsunuz. Onun uzman görüşleri, aklınızda olan pek çok soruya ve çıkmaza cevap vermekte;. Ben kendisine, psikolojik yardımı ve bazen çıkmazda hissetsem de birine başvurmayu anlamsız bulurken, kendi direcimi kırıp başvurdum ve iyi ki yapmışım demekten, keyifle ve teşvikleyen uzman görüşünü dinlemekten kendimi alamadım :) kendimi iyi hissetmeden, bir şeyleri yapmak için gerekli gücü bulamadan yaşamak mümkün değildir; bu nedenle kendime bir iyilik, bir hediye olarak görüyorum. Benim gibi öğrenci olan danışanlar için de maddi olarak çok makul bir uzman olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.. Herkese sağlıklı günler dilerm 🙏🏻
     2 Beğeni    

 Onur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.74.YWY

24-04-2017
 TavsiyeNo: 96236
Psikolojik rahatsızlıklarım yüzünden, devlet hastanesi psikiyatri servisinde 7 aylık bir tedavi süreci geçirdim. İlaçların bir yararını görmeyince tedaviyi bıraktım. Bir süre sonra sorunlarım tekrar beni rahatsız etmeye başlayınca psikoloğa gitme kararı verdim. Bu site sayesinde İpek Örgüt'ü buldum ve iletişime geçtim. Kısa bir zamanda -GERÇEK- problemimi, problemime neden olabilecek olayları ve çözüm yollarını bulmamı sağladı.İpek Hanım çözüm odaklı, işini severek yapan, kendini geliştirmiş, tedavi sürecinde teknik yöntemler kullanan bir psikolog. Hayata bakış açımı değiştirdi diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bence birçoğumuzun İpek Hanım gibi kaliteli insanlarla sohbet etmeye, dertleşmeye, hayata dair taktikler almaya ihtiyacı var.
     Beğenin    

Nilgün HASAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Nilgün HASAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-03-2017
 TavsiyeNo: 95427
İpek Örgüt'ü uzun zamandır hem arkadaşım hem bir meslektaşım olarak tanımaktayım.İhtiyaç duyan danışanların sorunlarına çözüm bulacak donanıma sahip olmasının yanı sıra, kendini geliştirmek için bir çok eğitime katılmış ve işini çok severek yapan, alanında oldukça yetkin bir psikologtur. Çalışmalarını davranışsal, bilişsel ve duygusal süreçleri irdelerken, bir yandan da EMDR terapisini entegre ederek başarılı şekilde sürdürmektedir. Başarılarının devamını diler, psikolojik destek almayı düşünen kişilere ve ailelere güvenle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 A.K. (Danışan)
 IP: 78.178.158.ZJB

27-02-2017
 TavsiyeNo: 94886
Geçtiğimiz sene içinde zor dönemler geçirdim. Bu dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle İpek hanıma başladım. Hiçbir şeyin düzelmeyeceğini düşünürken günden güne hayatımı yeniden toparlayarak yavaş yavaş kendime gelmemi sağladı İpek hanım. Bugünkü sıkıntılarımızın geçmişimizde yaşadığımız bazı travmatik olaylardan kaynaklanabileceğini öğretti. Başta her ne kadar da inancım olmasa da İpek hanıma güvendim ve dolayısıyla kendime olan güvenimi geri kazandım zaman içinde. Kendime yetebilmeyi öğrendim. Sorduğu sorularla kimi zaman şaşırttı, düşünürttü. Bence herkes bir psikolog deneyimi yaşamalı. İpek hanımı ulaşabilenlere tavsiye ederim.
     Beğenin    

 MbA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.66.ZYY

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93943
İpek Örgüt, empatisi yüksek, profesyonel ve titiz şekilde çalışan deneyimli bir uzman psikologtur. Emdr gibi hayat değiştiren literatüre yeni katılan yöntemleri yakından takip ettiğinden sorununuza yönelik en uygun yöntemi belirleyerek ve özel ilgi sunarak hayatınızı kaliteli kılmak için en iyi desteği verecektir. Hem geçmiş ve güncel çocuk gelişimi konusundaki tecrübesi, hem de bir erkek çocuk annesi olması sebebi ile çocuk danışanlar konusunda da oldukça tecrübelidir. Alanında uzman bir psikolog ile daha huzurlu, üretken ve neşeli bir hayata başlamak isteyen kişilerin İpek hanım ile çalışmasını tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Filiz KOÇAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Filiz KOÇAK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93938
İpek Hanım, kendisiyle birlikte çalışma fırsatıyla tanıştığım, yıllardır tanıdığım çok değerli bir meslektaşımdır. Alandaki eğitim ve yenilikleri takip ederek kendisini sürekli geliştiren, etik ve titiz çalışan bir uzman olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İpek Hanım ile birlikte çalıştığımız zamandan bu yana kendi gözlemlerim ve mesleki danışmalarımız üzerinden, kendisini tavsiye ediyorum. Çocuklarla çok iyi ilişki kurar ve geliştirir. Mümkün olan en kısa zamanda en yüksek faydayı gözetir.
     Beğenin    

İpek ÖRGÜT'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kemalpaşa Mah. Yakup Sok. Erkek Apt. No:13/2 Merkez Çanakkale


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(286) 217 00 03
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1985
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Doğuş Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

İpek ÖRGÜT'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


İpek ÖRGÜT'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İpek ÖRGÜT Mesleki Videolar Videoları
-04:01
Top