2007'den Bugüne 84,906 Tavsiye, 26,561 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hasan ARSLAN
Psikolog - İstanbul
Hipnoterpist ve Psikolog

Hasan ARSLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hasan ARSLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hasan ARSLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hasan ARSLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hasan ARSLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolog Hasan Arslan
Zeytinoğlu Cad. No:26 Güneş Palas B-Blok Kat:1 D.4 Akatlar/Beşiktaş
İstanbul
(Komşufırın Karşısı)
Telefon 1 :
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : Mersin
Yabancı Dil : İngilizce,latince
Mezun Olduğu Üniversite
Vancouver Island University Psikoloji (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hasan ARSLAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Hipnoterapi (Klinik)

Hasan ARSLAN Özgeçmis CV Psk.Hasan ARSLAN'ın Özgeçmişi
Bir yıl boyunca Amerika’nın Philadelphia kentinde bulunan St. Joseph’s University’de dil eğitimi aldıktan sonra eğitimime Kanada’nın British Columbia eyaletinde devam ettim. 1.5 yıl bilgisayar programcılığından sonra anadalda Psikoloji ve alt dalda Felsefe eğitimimi tamamladım.

Özel danışmanlık merkezleri ve rehabilitasyon merkezlerinde görev aldıktan sonra ünlü İsrail’li fizyoterapist Ziva Rom’dan Yaygın Gelişimsel Bozukluğu olan çocukların tedavisiyle ilgili eğitim aldım.

Reiki, hipnoterapi, EFT ve psikolojik testler (MMPI – kişilik testi, WISC-R zeka testi) ve gelişim testleri (Denver II) üzerine eğitimler aldım.

İngiltere’de NLP’nin yaratıcısı ünlü Dr. Richard Bandler, eğitmen John LaValle ve Kathleen LaValle’den modelleme, strateji yaratma ve zihin programlama alanında profesyonel eğitimler aldım. Aynı yıl BBC’de danışman olarak görev yapan ses ve kullanımı alanında dünyaca ünlü Laura Spicer’ın ses eğitim çalışmasına katıldım....[Devamı...]

Hasan ARSLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nesli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109122
En büyük travmam bilinçaltı travmalarımın bu denli farkında iken tedavi geliştiremeyişimdi. Madalyonun bir yüzünü net biliyor ancak diğer yüzünü göremiyor ve çözemiyorsunuz. Açıkçası dibe vurduğum noktada en yakın arkadaşımın tavsiyesi ile Hasan Bey e ulaştım. Arkadaşım da hipnoterapi görüyordu ve kendisindeki değişimi de görüyordum. Dibe vurduğunuzda son gücünüzle kendinizi yukarı fırlatırsınız ve o nefes çok değerlidir. Hasan Bey de benim için öyle. Tüm gücümle ve son gücümle kendimi yukarı fırlattım ve Hasan Bey in desteği ile nefes aldım. Sonrası geldi şimdi her nefesimin tadını çıkarıyorum çünkü hipnoterapi çok işe yaradı. Çocukluğundan gelen ve katmerlenerek artan travmalarımın üstesinden geldim, onları dönüştürdüm, enerjim değişti ve her şey olumlu şekilde değişmeye ve gelişmeye başladı. Devam edeceğinden kuşkum yok, bir de öyle bir güven ki travma yaşayacağım varsa Hasan Bey de var :) Kesinlikle kendisine sonsuz güveniyor ve tavsiye ediyorum. Toplumda her bireyin buna ihtiyacı var. Bu bilime ve bu uzmanlara karşı kayıtsız kalmayalım. Her zaman ihtiyacımız var.
     3 Beğeni    
Mça
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2019
TavsiyeNo: 108661
Erken yaşlarda yaşadığım ailevi sorunlar sebebiyle üniversiteye geldiğim zaman,ciddi problemler yaşamaya başladım.Araştırmalarım sonucunda Youtube’de Hasan Bey’e rast geldim.Videolarını izleyerek başlayan süreç gayet verimliydi fakat birebir çalışmanın daha verimli olacağını düşünerek bu değerli insanla iletişime geçtim.4-5 görüşmenin ardından bana bir hayat verebilecek kadar donanımlı,samimi,sevgi yumağı,...meziyetleriyle,benim hayata tutunmamda bana herkesten daha çok yardımcı olan BÜYÜK ADAM.ÖLÜMSÜZ LİDER ATATÜRK’ten sonra bu hayatta saygı ve sevgi beslediğim ender insanlardan.
     2 Beğeni    
F.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98460
Kedisinden eğitim almış tanıdığın vasıtasıyla iletişime geçtim ve şimdiye kadar dört görüşmemiz oldu. Psikolojik olduğunu uzun süren doktor kontrolleri sonunda ögrendigim epilepsiye benzer nöbetlerime ve bununla bırlıkte başlayan ölüm korkuma çare aramaktaydım. Hasan bey'in seansları kısa sürede kendimi daha iyi hissetmeme yardımcı oldu. Ve gitmeye basladigim günden bu yana sadece kısa bir nöbet geçirdim. Bu nöbetler ilk başladığında günde 4 -5 defa yaşadığım ve uzun süreli nöbetlerdi. Kendisinden aldığım destek ile umarım bir daha yaşamayacağım.
     1 Beğeni    
Tanberk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98382
universiteyi uzatan bir ogrenci olarak yillar once bana konan konsantrasyon bozuklugu hastaligini yenmek icin cesitli ilaclar kullandim ama pek bir faydasini goremedim ardindan hasan beye gittim ve kendisi cok yardimci oldu diger terapistlerden farkli olarak kendisi hipnoz yontemini kullaniyor bir kac terapiden sonra farki gordum ve uzun bir aradan sonra akademik olarak yerimde saymak yerine ilerledim kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum ozellikle konsantrasyon bozuklugu konusunda ancak biranda mucize beklemeyin bu hastaligin tedavisi biraz zaman alabiliyor ve ugras istiyor.
     1 Beğeni    
A.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96009
Hasan bey ortaokul arkadaşım olur.yıllardan beri yaşamış olduğum travmalari çözmek amacıyla kendisi en başvurdum.hipnoz tedavisi uyguladı.bugüne kadar birçok psikolog ve psikayatra gitmeme rağmen tek seansta bilinçaltında bugüne kadar yaşamış olduğum travmaların ana nedenine inmeme sebep oldu.ben hayatımda hiç bu kadar fayda gördüğüm bu terapi yaşamadım.Hasan işinde inanılmaz derecede başarılı biri.kendini yetiştirmiş, terazide hangi soruları soracağını çok iyi biliyor. Kendisine sonsuz teşekkürler...
     3 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
30.Mart.2017
TavsiyeNo: 95624
Hasan Bey ile 6 seanslık bir çalışmamız oldu. Kendisini bir tavsiye üzerine aramıştım. Değiştirmek istediğim ama başarılı olamadığım davranış/düşüncelerim ile ilgili destek almak için gitmiştim. Hayatımı tamamen değiştirdiğini söyleyebilirim. Öğrettikleri ile bu güzel etkinin uzun süre devam etmesini sağlayabilmek ise asıl güzel tarafı. Başka bir psikolojik danışman ile daha önce hiç çalışmadığım için karşılaştırma yapamam ama başkasına ihtiyaç duymuyor olmam çok başarılı 6 seans geçirdiğimizin kanıtıdır diye düşünüyorum. Teşekkürler Hasan Bey
     4 Beğeni    
Kemal
29.Mart.2017
TavsiyeNo: 95620
Psikolog Hasan Arslan'a internet ortaminda yaziştığımız ortak bir gurupta rastladım. Daha sonra kendi web sitesini incelediğimde, "Kahramanın Yolculuğu" adli atölye çalişması olduğunu gördüm ve bunun bir de ücretsiz olduğunu öğrendiğimde çok anlamlı buldum ve çok hoşuma gitti. Kendisinden önce 3 farkli kişiye daha gitmiştim ama hiç biri Hasan Arslan kadar samimi, içten değillerdi, sanki sadece para karşılığı bir hizmet sunuyorlardı. Hasan Arslan'ın farkını ilk görüşmemizde fark etmiştim. Dostça sohbet ediyor, candan telkinlerde bulunuyor, bana faydalı olması için gösterdiği çabayı hissediyordum. Güler yüzü ile yaptığımız sohbetlerdeki verdiği örneklerde kendimi buluyordum ve bu da bana iyi geliyordu. Diğer destek aldığım psikologlarla olan en büyük farkı; monolog halinde olmamam ve ikimizin de sohbete katılıp sorunlarımla baş edebilme ve üstesinden gelebilmek için verdiği gayret ve samimi çabaları idi. Kendisini hiç bir zaman saatini doldurup ve akabinde ücretini almak için günü bitirmeye çalışan diğerleri meslektaşları gibi görmedim. Kendisi gayet bilgili, donanımlı ve güven telkin eden bir arkadaş gibi. Onunla yaptığım her görüşmeden sonra inanılmaz bir şekilde kendime güvenir, moralimin tavan yaptığı, mutlu ve her şeyin üstesinden gelebilir duygularla kendisinden ayrılıyordum. Kendisini tanımam bana çok şey kattığı gibi aynı zamanda iyi bir dost edinmeme de vesile oldu.
     4 Beğeni    
Atakan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2017
TavsiyeNo: 95583
12 yaşında bir kızım var. Voleybol oynuyor. Fiziksel yapısı ve doğal yetenekleri bu spora çok uygun. Bu yönüyle hocalarından takım arkadaşlarından hep olumlu eleştiriler alıyordu. Fakat bir şey eksikti, kendine yeterince güvenmiyor ve risk almıyordu. Hata yapma korkusuyla yapabileceği birçok şeyden geri duruyordu. Bu durum bir sporcu için çok kötü. Ben unu nasıl aşabileceğimiz konusunda araştırmalar yaparken, bir arkadaşımın önerisi ile yolumuz Hasan bey ile kesişti. İlk seanstan itibaren kızımın nasıl rahatladığını kendine güveninin nasıl güçlendiğini görerek hayrete düştüm. O içine kapanık kız gitti sanki yerine başarıyı büyük bir çoşkuyla arzulayan ne yapmak istediğinin farkında olan biri geldi. Bu değişim sadece sporda değil okul ve sosyal hayatında da çok olumlu etkiler yarattı. Şimdi takımının vazgeçilmez oyuncularından biri ve hedefleri daha da büyük. Seneye milli takım seçmelerine katılacak. Bu büyük değişime aracılık ettiği için Hasan Bey'e sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95553
Meme kanseri ile mücadele ettiğim bir dönemde gerek uygulamaları ile gerek tavsiye ettiği eğitici kitaplar ile yolumu aydınlattı. Bu hastalıkta inanmak iyileşmeye başlamak demektir.İnancımı güçlendirdi. Uyguladığı seansta kullandığı hipnoterapi yöntemi çok etkileyici ve hızlı çözümleyici bir yöntemdi.Sonuçlar çok gerçekti.Konuşarak uzun zamanda belki ulaşabileceğimiz bilgilere hızlıca yormadan yorulmadan ulaştık.Çok destek aldım.Binlerce kez teşekkür ederim 🙏
     Beğenin    
Tibyan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95545
Psikolog hasan beyi abim tavsiye etmişti. Diş sıkma problemim için danışan olarak gittim kendisine. Profesyonel ve özverili yaklaşımıyla iyiki gitmişim diyebildiğim bir psikolog, hayatıma rehber olan yeni farkındalıklar yarattı bende. Hasan beyle birlikte seanslar, diğer uzmanların aksine huzurlu ve sakin bir yolculuğa dönüşüyor. Güler yüzlü ve rahat davranışlarıyla kendinizi rahat hissedersiniz. Hatta ben daha önce kendisiyle biryerlerde tanışmış gibi hissetttim. Okadar canayakındır kendisi.
     Beğenin    
Kemal ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95541
Hasan Arslan ile konsantrasyon problemlerime destek olması için danıştım. Gerek sıcak kanlılığı ve profesyonelliği gerekse uyguladığı yöntem ile çok kısa sürede 4-5 yıldır sıkıntı çektiğim konuda çözüme ulaştım. Özellikle gevşeme seansı birçok sorunuma çare oluyor. Ayrıca yaptığı radyo programının her bölümünü youtubedan indirip cep telefonuma kaydediyorum. Hem işte hem de yolda dinlemekten ve dinlediklerimi uygulayarak hayatımı daha da keyifli hale getiriyorum. Kendisini tüm şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2017
TavsiyeNo: 95512
Hayatımın en zor ve çaresiz döneminde bir tavsiye üzerine Hasan Bey'den yardım almak için kapısını çaldım. Üstelik her zaman kendi başına çare bulmaya alışmış ve orta yaşlarını bu şekilde devirmiş birisi olarak, çok da inanmadan, sadece çaresizliğimin son çaresi olarak, "bunu da denemedim" dememek için... Çaresiz ama bir o kadar umutsuzken... Bambaşka bir dünyaya adım attığımı bilmeden başladım terapilere... Hayatım boyunca "deneyim"den önce "bilgi"ye saygı duydum. Bilgiye dayalı tecrübeye inandım. Hasan Bey öncelikle bu özelliğimi keşfetti, beni bu açıdan ikna ederek başladı terapilere... "Zorlama olmadan," "kendini severek," "iyi ve güzele odaklanarak," "rahatlama" sözcüklerini hayatımın bir parçası yapmaya ilk defa bu dönemde başladım. Hayatımın çok da önemsemediğim hasarlarını geçmişte bırakmayı, öncelikle kendi kendimi iyileştirebilmeyi öğrendim. "Öğrendim," belki çok iddialı olacaktır. En azından "öğrenmeye başladım," diyelim. Öğrenmek istediğimi fark ettim. Oldukça uzun bir zaman diyebileceğim bir tedavi sürecinde sabrına, bilgisine, objektifliğine, yargılamadan yardımcı olmasına hayranlık duydum. Hayatımda yeni ve çok farklı bir kapı açtığı için kendisine şükran duyuyorum ve çok daha iyi olacağımı artık biliyorum. Eminim herkesin hayatında "milat" diyebileceği anlar, olaylar vardır. Benim için de yaşadığım sıkıntılardan, o sıkıntıların beni içine sürüklediği çaresizlik duygusundan daha çok, Hasan Bey'den öğrendiğim teknikler ve bu tekniklerin beni karanlıklardan aydınlıklara çıkarması "milat" oldu sanırım.
     2 Beğeni    
Begüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85070
Kişisel gelişim ve terapi yolculuğunuzda ne ile karsilasirsaniz karşılaşın güvenebileceginiz, deneyimli bir terapist rehberliginde yol alabilirsiniz. Bazen karsilasacaklarinizin tedirginliği yada yillarin kemikleşmiş aliskanliklari durdurur sizi , harekete geçmek için ihtiyaciniz olan farkindaligi ve cesareti kazandirir, Tecrübesiyle kendi engellerinizi kaldirmaniza yardimci olur. Kendinizi yeniden kazanacaginiz bir yolculuk deneyimlersiniz vee siz o anda hangi duygulari yaşarsaniz yaşayın mutlaka gülümseyerek ayrılırsınız :)
     Beğenin    
Refika ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84682
Kulak krizi geçirdim. Sağ kulagimda %100 işitme kaybı meydana geldi. Isitme kaybının yanisira cok ciddi çınlama olustu. Her turlu tedaviye rağmen sonuç alamadım. Hasan Arslan ' dan 3 kere seans aldım ve düzenli olarak telkin CD lerini dinledim. En çok faydayı bu yöntemde buldum. Isitme kaybım %25 düzeldi. Daha da düzeleceğine inanıyorum. Bu arada şeker hastasıyım. Şeker düzeylerim normale geldi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Elvan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84660
Merhaba. Evet Hasan Arslan la çalışmalar yaptık. Bir diş hekimi arkadaşımdan tavsiye alarak gitmiştim. Ciddi bir operasyon geçirıcektim o zaman arkadaşımdan: iyileşmemin iyi olması ve ameliyata rahat bir şekilde girebilmek için yardım albileceğimi duymuştum. Ve bunu uyguladım. Her şey çok iyi gitti. Nekahat dönemi bittikten sonra da: mental sebeplerden dolayı kanser olmuştum. Olumsuz düşünce kalıplarımı yeniden şekillendirmek için yardım talep ettim. Kendisini: samimi, açık, insancıl, saygılı, tutarlı, kendini sürekli geliştiren, yenilikleri takip eden bir psikolog olarak tanımlarım. Ayrıca, güler yüzlü, konuşkan, arkadaş canlısıdır. Daha önce başka problerim için farklı psikolok ve psikiyatrist lerle de çalıştım. Kendisini yenilemeyen, herkese aynı şablonları uygulayn, bir B planı olmayanları da gördüm. Hatta zamanımı boşa hacayanları da.Bence psikoloklarla çalışmak, daha geliştirici, dönüştürücü , sonuca odaklı oluyor.Sonuç olarak Hasan Beyin danışan olarak, beraber yaptığımız çalışmalardan çok faydalandım Ve kişisel dönüşümlerimi gerçekleştirmeye, daha sorumluluk sahibi bir insan olmaya başladım. Iç huzurumu bulmama yardımcı oldu. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. 6 seansta hızlı bir şekilde yol aldık. Çalıştığı ofis: çok güzel ferah bir apartman dairesi, metroyla gelinebilecek merkezi bir yerde, araba park yeri de var.Ofiste, tek başına çalışıyor. Yardımları ve yol göstericilği için Hasan Bey e teşekkür ediyorum. Saygılarımla.
     Beğenin    
Serpil
4.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84643
Merhaba, Hasan ile geçen yıl şubat ayında oto hipnoz eğitimde tanıştım. Müthiş bir eğitimdi :) dünyama ilginç bir pencere açmamı sağladı. Hasan'ın eğitimde ve sonrasında göstermiş olduğu güven ve ciddiyeti hipnoterapi eğitimi almamda bana büyük cesaret verdi. Kendimi geliştirmemde de ayrıca vermiş olduğu profesyonel destek için de minnettarım. Geçmişten getirdiğim yüklerimden kurtulmamı ve yeni dünyama açılan kapının yolunu fark etmemde, göstermiş olduğu emek ve sabır için teşekkür ederim. Geçmişten getirdiğiniz acılarınızdan kurtulmak yeni bir dünya ya merhaba demek için Hasan yolunuza fener tutabilecek en etkin ve doğru kişi, bu şansı kendinize tanımalısınız.
     1 Beğeni    
Arzu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84640
Merhaba, Benim hikayem biraz farklı. Hasan beye otizmli oğlum için başvurdum. Oğlumun dezavantajından dolayı yaşadığı hayata güvensizlik için neler yapabiliriz diye konuştuk ve Hasan bey bize çeşitli telkinler verdi. Bunu gün içinde dinletmeye başladım. Şimdiye kadar olumsuz düşünen oğlumun düşünce yapısını değiştirip hayatın güvenli olduğunu, kendisinin değerli olduğunu ve sevmeyi, Mutlu ve huzurlu yaşamayı, sevilmeyi hakettiğini, içindeki potansiyeli günyüzüne çıkarabileceğinin farkına varmayı hedefledik. Hissettiği olumsuz duyguları Nasıl dönüştürebileceğini öğretmeye çalışıyoruz. İşe de yarıyor. Kendi adıma çok memnunum. İlk fırsatta Kahraman'ın yolculuğu seminerine katılacağım. İnternetten yazılarını da büyük bir merakla takip ediyorum. Oğlumla beraber bende olumlu düşünmeye başladım ve buna çok ihtiyacım vardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Lale MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84567
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir buçuk yıl önce kendisinden profesyonel yardım aldım.Tüm arkadaşlarıma önerdim. Yardıma gereksiminiz yoksa bile "Kahramanın yolculuğu" adlı konuşmasını dinlemenizi şiddetle öneririm. İşinde çok yetkin,sahici ve samimi,sürekli olarak kendini geliştiren bu özelliğini herkese bulaştıran nadir insanlardan biri.Problemlerinize bambaşka açılardan bakmanızı sağlıyor,kendize olan güveninizi arttırmakla kalmayıp,kendizi daha iyi tanımanızı ,hayatınızı dolu dolu yaşamanızı sağlıyor. Bütün bu süreç sonunda önerileri pırlanta değerinde olan bir arkadaşım oldu.
     1 Beğeni    
Gökçe Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84546
Öncelikle koca bir merhaba ,benim gibi kendisini geliştirmek isteyen tüm meraklılara. Şartlar zorlayınca, dibe vurunca bile odağınızı değiştirip harekete geçmeniz gerektiğini Değerli Psk. Ve hipnoterapi uzmanı Hasan bey, size çok güzel hatirlatiyor. Ben kendisiyle "kahramanın yolculuğu" isimli ücretsiz seminerine internetten görüp katilmamla tanıştım.Sizede bu seminere katilmanizi kesinlike tavsiye ederim.Bu seminer benimde yolculuğumun başlangıcı oldu diyebilirim. Ayrica kendisi dünyaca ünlü hipnoterapist olan john Butler'den eğitim almış biri ve ben özellikle hipnoterapi denemek istediğim için bir süre desteğini almak istedim.Bunun yanında güven veren ve iyi hissettiren bir enerjisi var ve terapide ağrı sızınız dahi olsa seans sonunda, garanti ediyorum hamamdan çıkmış kadar yumuşamiş rahatlamış gidersiniz eve ,yani tabi benim gibi otobüste uyuya kalıp durağı kaçırmazsanız :) Ayrıca hayrınıza olan ,aklınıza bile gelemeyecek birçok eğitim almiş, kendisini sürekli geliştiren biri olmasiylada mutlaka memnun ayrılacağınız ,çözüme kısa yoldan ulaşabiliceğiniz bir psikolog ve sonuna kadar tavsiye edebilirim. Ben Öyle bir noktadaydım ki, ruhsal çöküşümünde etkisiyle kalbimde beklenmedik bir hastalikla karşı karşiyaydim ve Hasan bey'den önceki psikologum kalbimdeki rahatsızlıktan ötürü ,terapi süresinde anksiyetemin artıp kalbimde daha kötü sonuçlar oluşabiliceğini söyleyip terapiyi yarida birakmisti.O siralar surekli bayilip acillere kaldirildigim gunlerdi ve korkmustu yani belkide hakliydi yargilayamam ama kendisine alışmış ve sevmişken, ve yeni tanistigim nefesimi kesen hastaligimla savaşımin en kötü günlerindeyken benden desteğini kesmiş olması ,hepten ümitsiz vaka olduğumu düşündurmustu .Aylar sonra hasan bey'in seminerine katilip, bitiminde durumu anlattiğımda bir sorun olmayacağını söylemiş ve beni kabul ederek mutlu etmişti. Bu sefer başaricam belkide dedim ve yeni bir ışık doğdu içimde. beni kimsenin kabul etmeyeceğini düşünüyordum sanırım içten içe. Normalde çok enerjik neşeli biriyken hatta çevreme bile sıkıntılarında yardimci olurken bildiklerimi kendime uygulayamiyordum ve kendimi ,yaşadıklarimin etkisiyle içimde karanlık bir noktada kitlemis ,kendime olan güvenimi kaybetmistim.Birseyler yapmaya calissamda kendime zerre inanmiyordum ve minicik birseyden mutlu olabilen ben ,bir turlu motive olamiyordum. Ancak Hasan bey'in ihtiyaçlarıma göre, terapide kaydettiği ses kayitlari harekete geçmemde hızlı bir etki gösterdi ve harekete geçemeyen, far görmüş tavşan gibi kitlenen ben ayağa kalkıp kilitlerimi açmaya başladım.Mutluluğum için çabalama enerjimi bu sayede yeniden kazandım ve sürekli ateşliyorum.Dilerim ki sizinde kişisel yolculuğunuz için bir fikir verebilmişimdir. Umarim tercihleriniz için cesaretiniz daim olur, yolunuza ışık tutabilicek işaretleri ve doğru rehberleri bulursunuz..
     4 Beğeni    

Hasan ARSLAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Filmler : Dervisico,Yaban Çilekleri


Hasan ARSLAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
American Council of Hypnotist Examiners

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolog Hasan Arslan
Zeytinoğlu Cad. No:26 Güneş Palas B-Blok Kat:1 D.4 Akatlar/Beşiktaş
İstanbul
(Komşufırın Karşısı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 513 08 08
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Mersin
Mezun Olduğu Üniversite
Vancouver Island University Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Psk.Hasan ARSLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce,latince

Hasan ARSLAN Mesleki Videolar Videoları
4 Mesleki ve Kişisel Video

21:37
Top