2007'den Bugüne 84,890 Tavsiye, 26,552 Uzman ve 18,911 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cemile AKDAĞ ÇEBİ
Psikolog - Ankara
Psikolog, Oyun Terapisti

Cemile AKDAĞ ÇEBİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi69 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

69

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cemile AKDAĞ ÇEBİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

63
(%95.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serpil YILMAN KAYAPsk.Serpil YILMAN KAYA
Serpil Hanım'la çalıştığımız son bir senedir kendisine eğitim koçluğu için yönlendirdiğim tüm danışanlarımın büyük bir fayda sağladığını gördüm. Bu öz...
Rüveyda ÇELENK YILMAZUzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Galiba bizim meslektaşlarımız arasında şöyle bir şey var: İşinin hakkını vermek için çabalayan bir terapist görürseniz takdir ediyorsunuz. İşini iyi y...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her aile küçük bir sosyal sistemdir, mutlu ebeveynler ve mutlu çocuklar ancak doğru çalışan bir sistemin karşılığıdır. Lütfen yorulduğunuz ve yaşadığınız sorunun üstesinden gelemediğinizi hissettiğiniz zamanlarda destek istemekten çekinmeyin.
Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Beştepe Mah. 33. Sk No:1
Ankara
Telefon 1 :
(Randevu ve bilgi için asistanımla iletişime geçebilirsiniz)

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, İtalyanca, Arapça
Mezun Olduğu Üniversite
Baruch Collge - The City University Of New York (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cemile AKDAĞ ÇEBİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Ergen Danışmanlığı

Cemile AKDAĞ ÇEBİ Özgeçmis CV Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Özgeçmişi
2008 yılında New York Baruch College Psikoloji bölümünden mezun oldu. New York Aaron School'da özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarla ve aileleriyle, Türkiye’de Tohum Otizm Vakfı’nda davranış terapisti ve Madalyon Psikiyatri merkezinde psikolog olarak çalıştı. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden yüksek lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2013 yılından itibaren kendi ofisinde danışmanlık vermektedir. Kurumlara yönelik Anne-Baba okulu ve Ebeveynin Oyun Becerileri konularında grup çalışmaları düzenlemiştir, aynı zamanda çocuk televizyonu programlarına senaryo danışmanlık desteği vermiştir. Teorik ve süpervizyon eğitimlerini alarak uyguladığı yöntemlerden en önemlileri Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, Theraplay (Oyun Terapisi), Dışavurumcu Terapiler(Sanat, Kukla, Kum), Şema Terapi, Deneyimsel Oyun Terapisi ve Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi'dir.

Öne Çıkan Eğitimlerim:

Sağlık Bakanlığı Tıbbi Uygulama Yeterlilik Sertifikası...[Devamı...]

Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Makaleleri Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Makale ve Yazıları
3 Makale

Cemile AKDAĞ ÇEBİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasemin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106535
Ben 3 çocuk annesiyim gercekten çocuklarımın ve benim kötü oldugumuz bir dönemde kendisine basvurmustum.oglum için sadece bir seans sonucun da sonuç aldım tabii verdiği nasihat ve oyunları da yaptık. Bir kere de kendim için terapiye girdim orda farketmem gereken şeyleri bana farkettirdi. Ben errafımda psikologa giden arkadaslarımı görüyorum maalesef defalarca gitmelerine ragmen sonuç alamadıklarını gördükçe cemile hanım ın onlardan farklı oldugu kanısına vardım.istanbuldan ankara ya gittiğini duydum ankaralılar için sevindim ama bizim ona istanbul da da ihtiyacımız var. Umarım istanbul için de bir çalışması vardır. Saygılarımla
     Beğenin    
Esra DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83030
Cemile Hanım ile tavsiye üzerine 15 yaşındaki ergenlik problemleri olan kızım için gittiğimde tanıştım.Sakin,sevgi dolu,güleryüzlü, konusunda hakim ,profesyonel.. En önemliside kızımın kendisine güven duyması.İhtiyaç halinde telefonda ulaşılabilmesi,herşeyini anlatabilmesi .Bir anne olarak kendisinden çok şey öğrendim.Kızımda daha rahat ve daha uyumlu .Seanslardan cıktıktan sonra kızımda bende bazı şeylerin farkında olarak ve daha mutlu çıkıyoruz .
     Beğenin    
Mualla
2.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82762
Cemile abla abimin eşi yani yengem. Yardımsever ve işini seven bir insandır. Çocuk ve gençler ile çok iyi anlaşır. Bu alanda yaptığı danışmalığın işe yaradığını tavsiye ettiğim ve yönlendirdiğim arkadaşlarımdan biliyorum. Doktora çalışmalarıyla daha da kendini geliştireceğine ve bir adım öteye geçeceğine inanıyorum.Zaten donanımlı olan kendisini daha da bilgili hale getireceğini düşünüyorum.Kendisini psikolojik danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serhat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82642
Merhaba Cemile ablayı arkadaşımın ablası olarak tanıdım. Arkadaşlık ilişkileri konusunda bana yardımcı oldu, daha önce yaptığım bir hatayı yeniden yapmamı engelledi diyebilirim. İyiki bi vesileyle kendisiyle denk geldim ve kendisinin samimiyetinden çok etkilendim. Kendisi bilgili ve insanı çok rahatlatan bir yapısı var. Kafamın en karışık olduğu zamanda sorunlarımı çözümüne yardımcı oldu. Psikolog olarak pek çok kişiye özellikle gençlere yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Kıymet
28.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82601
Cemile'ye uzun zamandır tavsiye yazmak aklımdaydı ama bu geceye nasip oldu. Cemile'yi eski komşum olarak tanıyorum. Kısaca tarif etmek gerekirse önyargısız, direk çözüme bakabilen, bardağın dolu tarafını gösteren insanlardandır. Mesleki açıdan başarısını çevresinde olan insanlara davranışlarından görebiliyorum. Özellikle aile problemlerinde çoğu kişi ateşe körükle giderken, Cemile insanı dinginleştirir. Bence aile konularını çalışmaya ağırlık verse mesleğinde daha da mükemmel olur. En önemli kişisel özellikleri güleryüzlü ve kendine güvenli olması. İşinde uzman bir dostunuzun olması ve size yol göstermesi çok güzel bir duygu. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Stratus
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82436
Psikoloğum Cemile'yi arkadaşlarıma iyi bir psikolog arıyorum çağrısı yapmamın sonucunda buldum. Arkadasım da başka bir arkadaşı cemile hanıma danıştığı için ilk kez duymuş. Sonrasında randevu aldım. Kendi kuşağımdan bir psikolog arıyordum , yaşlı psikologların kuşak çatışmasından illaki nasiplendiğini düşünüyorum. Ilk defa psikologa gitmiyorum buyüzden başarısını kıyaslayarak anlıyorum. Dinlemesi ofisinin odasının rahatlığı düzeni bile çok etkiliyor. Ve arkadaş gibi yaklaşıyor. Bir de gereksiz samimiyetsiz cümleler sarfetmiyor. Bugün çok şıksınız saçınız çok güzel olmuş gibi.. Cemile hanım benim istediğim saatlere programını ayarlıyor. En önemlisi arkadaş gibi doğal bir üslubu var. Ve tavsiyeleri işe yarıyor.
     1 Beğeni    
Adem
21.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82392
Cemile Hanımla ofisinde bir iş görüşmesi nedeniyle tanıştım. Kendisinin psikolog olduğunu bilmiyordum çünkü aynı zamanda iyi bir iş kadını. Kendisinin ikna kabiliyeti ve arabuluculuğu bir ipucu veriyordu tabiki ama daha sonra öğrendim mesleğini. Ticaret dünyasında yaptığı işlerde emin, güvenilir bir insan, her şeyden önce sözünde duruyor. Psikolog olarak da bu özelliğinin öne çıktığına ve onu bir adım öne geçirdiğine eminim. Kesinlikle tanışmanız illa destek için olmasa bile fikirlerinden istifa etmeniz gereken bir insan. Emin olun tanıştığınıza pişman olmayacaksınız.
     1 Beğeni    
Ş.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82357
Merhaba, Cemile hanımdan kısa bir süre önce 9 yaşındaki kızım için yardım aldık. Kendisi son derece sıcak ve samimi bir şekilde bizi karşıladı. İşinde iyi olduğunu söyleyebilirim. İstediğiniz zaman cepten veya whatsuptan kendisine ulaşabilirsiniz. Müsait değilse bile muhakkak geri dönecektir. Küçük bir ayrıntı ama gelen misafirler için masaya konulmuş küçük ikramlar çocuklar için çok cazip. O ortama istemeyerek gelen çocuk bunları görünce fikrini değiştirebilir.Ayrıca ofisin ev ortamı havasında dizayn edilmiş olması insanın kendisini daha rahat hissetmesini sağlıyor.Ben Cemile hanımı herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Cengiz
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82276
Merhaba. Cemile’yi çocukluğundan beri tanırım aile dostumuzun kızıdır demek daha doğru olur. İnsanlara karşı olan sabrını her zaman takdir etmişimdir. Eskiden beri büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşı sevgili, çok sakin görünse de kendi haklarını ve başkalarının haklarını korumak gerektiğinde için sesini yükseltebilen bir kızdır. Bana bugün biraz yaptığı oyun terapilerinden bahsetti. Çok güzel çalışmaları var. Güzel bir ofisi var. Başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Nilgün Mercan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82255
Cemile Akdağ ile birlikte çalışıyorum.Danışanlarıyla çözüm odaklı çalıştığı için kendisini çok başarılı buluyorum.Hem hızlı düşünüp hem çok rahat hareket ettiği için karşısındakine güven dugusu hissetiren başarılı bir uzman.Ayrıca bizim işimizde güleryüz çok önemlidir ve gerçekten mesleğini sevip önemseyenler ancak gerçek duruş seregileyebilirler.Cemile hanımın yüzünde kalbinin güzelliğini görürsünüz.Özellikle okul çağındaki danışanlarımızın ,kendisine "Cemile Abla " diye hitab etmeleri onun gerçek cana yakınlık ve samimiyet derecesini ortaya koymaktadır bence.Sorunlarını içinde biriktirip yüklenmek yerine ,kolay çözüm arayan blinçli ailelere tavsiye edebileceğim ,işinde uzman bir aile terapistidir Cemile Akdağ Çebi.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82235
Cemile Hanımı tavsiyediyorum.com aracılığı ile tanıdım. Bir gün buraya tavsiye yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Mesleğim gereği otoriter ve biraz da mesafeli davranmak zorunda kalıyorum, pek çok problemi, ailevi problemleri içime atıyorum. Haliyle bir süre sonra insan dolup taşıyor. Cemile Hanım çok alçak gönüllü ve sıcakkanlı bir uzman. Psikoterapi sürecimiz çok uzun sürmediği halde kendimi daha iyi, daha rahatlamış hissediyorum. İnsanın karşısında kendisini anlayan birinin olması seanslara koşar adım gelmenizi sağlıyor. Cemile Hanıma gittiğinizde zaten aradaki farkı göreceksiniz, karşınızda sizi anlayan birini bulacaksınız.
     2 Beğeni    
Rahmi Akdağ
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82219
Kişiliğiyle, akademik bilgisi ile, kültürüyle velhasıl birçok açıdan kendisini tavsiye edebileceğim uzman insan. Dikkatimi çeken özelliklerinden birisi kendisini sürekli yenileme cihetidir. Ayrıca kendisi üniversite eğitimini yurtdışında (ABD'de) yapmış olmanın getirdiği geniş ufukluluğa sahiptir. Bir başka özelliği ise gayet özgürlükçü bir yaklaşıma sahip olması ve farklı anlayışlara karşı hoşgörüsüdür diyebilirim. Güleryüzü, kibar ve alçakgönüllü davranışları ile çevresine olumlu bir hava kattığını görürsünüz. Düşünürken orijinal fikirler üretmesi dikkat çeken başka bir özelliğidir. Bir diğer özelliği ise bir insanı anlamaya çalışırken gayet empatik olabişmesidir. .
     2 Beğeni    
Nevin Gul
14.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82162
Cemileyi 20 sene once aileye gelin olarak geldiğimde tanıdım. Dayisinin ove ove bitiremedigi kucuk bir kiz cocuguydu.yillar gecip cemile genc kiz olmaya basladiginda girisken sicak kanli biri olmaya basladi.basarili bir ogrencilik donemi gecirdi.yurtdışına gidip geldikten sonra cemile tamamen yegen olmaktan cikmis bir dost olmuştu. Yasina göre çok olgundu.kendisini cok iyi yetistirmis sanki yeni mezun degil tecrubeli bir psikologdu.mesleki bilgisinden ogrendigim konulari aileme uyguladim ve çok memnun kaldim.
     Beğenin    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82116
Kendisini danışanı olarak tanımış olsam da bir abla gibi görmüşümdür. Üniversiteye hazırlandığım dönemde en sıkıştığım anlarda, hatta ailemin annemin babamın bana ulaşamadığı kimseyle konuşmak istemediğim zamanlarda Cemile abla her zaman yardımıma koşmuştur. İçten ve samimi bir şekilde sorunlarımı çözmeme yardımcı olmuştur. Bence insanın yakını ya da terapisti olsun birine açılırken baktığı en önemli şey o kişinin güvenilir olmasıdır. Diğer bütün özellikler daha sonra gelir çünkü zaten güvenmiyorsanız o kişiye açılamazsınız. Ben Cemile Ablada bu güveni hissettiğim ve dertlerimi paylaşmaya cesaret ettiğim için önümdeki dağ gibi sorunlarla tek başıma savaşmadım. Bu sayede de başarılı olduğumu hissettim. Güven özelliğini ve daha pek çok olumlu özelliği kendisinde taşıdı için sorununuz ne olursa olsun Cemile Hanımı bir danışman olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mehmet Recai Gül
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82106
Çocukluğundan beri sevgi yumağı olan yeğenim cemile için hep buyumuste kuculmus denilen o cümleyi kullandık. Çocukken en buyuk zaafı canlilara karşı sevgisiydi.başarılı bir okul geçmişi yaşadı. Ve psikolog oldu.psikolog olduktan sonra o bizim yegenimiz değil de bir hocamizmis gibi ona saygı duymaya ve onu dinlemeye basladik.çocuklarimla ve eşimle olan problemleri ben ve esim ona danışarak akil aldik.aile mutluluğumuzda azimsanmayacak bir payı vardır.
     1 Beğeni    
Yağmur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82081
Depresyon tanısı aldıktan ve ilaca başladıktan sonra doktorumun ve ailemin de ısrarıyla psikoterapist arayışına girmiştim. Terapiden çok bir şey ümit etmiyordum çünkü daha önce de diğer arkadaşlarımdan duyduklarım psikologların uzun uzun sizi dinlemekle kaldığı, seanstan çıktığınızda ise eski halinize dertlerinize geri döndüğünüzdü. Kimse bana dertlerimi başka bir gözle göreceğimi, hatta hayatı başka bir gözle göreceğimi söylememişti. Hayatımda çok şey değişti. Bu değişimlerin en önemlileri de psikoterapi sayesinde oldu. Cemile hanıma bu yazımla teşekkür etmeyi borç biliyorum.
     1 Beğeni    
Şeymaa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80864
Cemile abla dersanem olduğu için gelemediğim zamanlarda pazar günü bile seans yaparak beni ne kadar düşündüğünü gördüğüm hissettiğim mesajla her zaman ulaşabildiğim abla dediğim kişidir. Görüşmelerimiz bir seneyi geçmesine rağmen bana dün gibi geliyor. Kendisini tanımış olmaktan ondan destek almaktan çok mutluyum. Sanırım terapi sürecimizi bittiği için bir süre görüşmeyeceğiz ama ben onu her zaman ziyaret edeceğim. Özellikle sorunlarını kendileri aşamayan gençlere bir psikologdan çok bir abla olarak onu tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80761
Cemile Hanımla üniversite yıllarımda bana ettiği yardımlardan ötürü tanışıyoruz. Kendisi her zaman takdir ettiğim ve benden yardımlarını esirgemeyen bir insandır. En önemli özelliklerinden biri içiniz rahat ederek her türlü konuda kendisiyle konuşabilecek olmanızdır. Ahlaki açıdan da değerlerimizi ve meselelerimizi iyi kavramış, bu konularda da özellikle hayatımı şekillendiğim dönemlerde kendisinden büyük ölçüde destek aldığım bir kişidir. Bu tarafı da benim için önemli bir tercih sebebidir. Kendisini sürekli güncellemesi, her sorun karşısında soğukkanlılığını kaybetmemesi ve yeniliğe açık olması bence kendisini gönül rahatlığıyla danışabileceğiniz bir psikolog yapıyor. Onu ve beni tanıştırdığı ekibini insan olarak sevdim ve yakınlık hissettim. Benden tavsiye istediğinde de seve sev kabul ettim. Tabi ki destek ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
M E
19.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80760
Cemile Hanımla kendisi Tohum Otizm Vakfı okulunda çalışırken tanıştım. Hem çocukların hem de velilerin çalışmaktan memnun olduğu, yapıcı ve pratik çözümleriyle bana hayat felsefem açısından örnek olan biriydi. Dalgalı bir denizde yol alıyormuş gibi hissettiğiniz anlarda gerçekten size iyi gelen, sizi sakinleştirmeyi bilen ama bunu samimiyetle ve gerektiğinde de hatalarınızı söyleyerek, hayal dünyasında yaşamanızı engelleyerek yapan bir insan kendisi. Anadolu yakasında merkez açtığını duyduğumda önce üzüldüm, çünkü yaşadığım yere uzak olacaktı. Ama ziyaret ettiğimde gördüm ki gerçekten iyi bir ekiple yine güzel işler yapmak üzere toplanılmış. çok memnun oldum niyet iyi olunca gerçekten gerisinin geldiğine inanıyorum. İnşallah ben de ileride yaptığım işi bu kadar severim ve çalıştığım yerlerde insanların güvendiği, desteklendiği bir konuma gelirim. Pozitif enerjinin ve bilgi birikiminin insanın çalıştığı yere ve kişilere de yansıdığına inanıyorum. İyi bir danışman arayan herkese özellikle gençlere kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şeyma
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80725
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ram
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80724
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yahya
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80723
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Havva
16.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80722
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Şafak AĞACA KEMAL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Mart.2015
TavsiyeNo: 77256
Cemile Hanımla aile ve çift terapisi eğitimleri sırasında tanıştık. kendisi girişken yapısıyla kalabalık ortamda tanışma fırsatımız oldu ve sonrasında beraber çalışma fırsatları yakaladık. oldukça donanımlı, bilgi sahibi, mesleğe hakimdir. bir çok danışan görmesi nedeniyle sorunlara pratik çözümler üretebilir. bu yüzdende psikoterapiyi çok değişik şekillerde şekillendirir. hem türkiye'da yaşayan insanları hemde yurtdışındaki bir çok etnik kökenli insanlar hakkında gözlemleri mevcuttur. bu sebeple kişileri çok iyi analiz eder, tarifler ve çözümler. Türkiye'deki psikoloji camiasını, psikoloji hakkında bilgileri yakından takip etmektedir. gönül rahatlığı ile tanıdıklarımı ve bana psikolog soranları meslektaşım Cemile Hanım'a yönlendirmekteyim. çalışkan, prensipli ve etik çalışan meslektaşım arkadaş canlısı, olgun, konuşkan ve dışa dönük bir insandır
     4 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2015
TavsiyeNo: 77091
Cemile Hanımla ilk randevumuzdan itibaren kendime inancım ve güvenim geldi. O ilk anda bile çok büyük bi rahatlama yaşıyorsunuz herkesin başına bir dünya olumsuzluk geliyor ama sizde benim bu doğru kararım gibi doğru karar vererek bi psikoloktan yardım alabilirsiniz. Cemile hanım verdiği o büyük güven ve empatiyle üzerimdeki bütün yükü aldı diyebilirim. Muayenesinin o sıcak huzurlu ortamı aranızdaki bütün resmiyeti kaldırıyor ve bir yandanda profesyonel bi hizmet almanızı sağlıyor. Herkese sağlıklı günler diliyorum.
     2 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2015
TavsiyeNo: 76997
Ben devlet kurumunda öğretmen olarak çalışıyorum, Cemile hanımla tanışmam çok sevdiğim bir öğretmen bir arkadaşımın arkadaşımın çocuğuyla ilgili görüşmelerinden olumlu sonuç alması ve bana tavsiyesi sonucunda tanıştım. yaklaşık 8 ay önceya kadar 5 yaşında olan kızım Reyyanın yemek yememesi üzerine cemile hanıma gitmeye karar verdik. Reyyan yemek yemeği sevmiyor, ve yediği zaman tercihi makarna veya patates kızartması yada köfte oluyordu, eğer bunlar olmazsa sadece süt içmekle yetiniyordu. yemeği gördüğünde çığlık atan ve ağlamaya başlayan bir çocuktu, bu durum ebeveynleri olarak bizi ciddi anlamda üzüyordu, üzüldükçe daha çok üzerine düşüyorduk. ve bu durumda onun daha şımarık bir çocuk olmasının önünü açtı. tam ne yapacağımızı bilemediğimiz bir durumda cemile hanıma gittik, anne baba olarak çocuğumuzu çok severken ona ne kadar zarar verdiğimiz konusunda ki farkındalığımızı arttıran ve şu anda kızımızın makarna köfte ve patates haricinde bir şeyler yemesi konusunda bize yardımcı olan cemile hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. biz cemile hanım ile tanıştıktan sonra şunu farkettik, biz çocuk olmuşuz Reyyan ise bizim ebeveynimiz, sadece yemek yeme konusunda değil, ona olan davranış ve tutumlarımız konusundaki desteği için ona minnettarım, bu yüzdende kendisini tavsiye etmeyi bir borç olarak biliyorum, başarılarının devamını diliyorum ve tekrar teşekkürler, Cemile hanım sizinle iyiki tanıştım...
     2 Beğeni    
Sebnem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2015
TavsiyeNo: 76859
Merhaba, bir üniversite öğrencisi olarak lise sonda yaşadığım stres şimdi bana ne kadar uzak görünse de o zamanlar çok gerçekti ve yardım almak ihtiyacı duymuştum. Kuzenimin bir arkadaşı olarak Cemile Hanım'dan yardım almaya başladığımda da aslında ne başarılı olacağıma ne de kaygılarımın azalacağına dair pek bir umudum yoktu. Seanslar boyunca çevrenin ve özellikle bazı dersane hocalarımın içimde nasıl bir siyah-beyaz çizgiler oluşturmama neden olduğunu gördüm. Sanki sınavı kazanamamak dünyanın sonu olacak, her şey siyaha boyanacaktı! Burdan bu tavsiyeyi okuyan ebeveynlere ve liseli arkadaşlarıma söylüyorum. Hiç bir şey sizin hayatınızdan, mutluluğunuzdan önemli değil. Sınavdaki sonuç her zaman hayattaki sonuçla bir değil. Evet, ben istediğim bölümü kazandım. Ama sımava girdiğimde sınav kaygımdan kurtulduğum, üstümdeki kaygıyı attığım için kazandım. Sınavlarda, denemelerde bildiklerini unutuyor yapamıyorsanız bir uzmana görünmeyi ihmal etmeyin. Ben Cemile Hanımı bu alanda problem yaşayan öğrencilere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Oktay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2015
TavsiyeNo: 76782
Cemile Hanım'a tavsiye üzerine gittim. Çocuğumdaki takıntılar nedeni ile psikiyatri uzmanının , psikolojik tedavinin ilaçla beraber daha etkili olacağı tavsiyesi ile Cemil'e hanıma gittim ve kısa süre de de faydasını gördüm. Verilen randevu saatlerine oaln hassasiyeti, güler yüzü, çocuğa yaklaşımı, sorgulayan, eleştiren bir tarzda değil de, çocukla bir abla kardeş mesabesinde, çocuğu tam bir güven duygusu aşılayan, (ki biz ilk tedaviye başladığımızda, çocuk kendisinin ilaçla da olsa düzelemeyeceğini kendisinde olan takıntıların sürekli devam edeceğini söylüyor, kısaca iyileşemeyeceğine inanıyordu). gerek aileye yaklaşımı ve gerekse çocuğa yaklaşımıyla tam bir profesyonel. Çocukla olan diyaloğu kısa sürede netice verdi. Kendisi, işinin uzmanı, bu bağlamda kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Ayse Hanim
6.Mart.2015
TavsiyeNo: 76779
Merhaba. Cemile Hanım profesyonel olarak bir terapi yapmış olmasa da aile dostumuz olduğu için çocuk yetiştirmede pek çok konuda bize yön gösterdi. Esasında kendisiyle olan diyaloğumuzdan sonra farkettiğimiz en önemli şey, çocuklarımıza bakmakla görmenin farklı şeyler oluşuydu. Oğlum iyi bir not alınca televizyondan gözümü ayırmadan başını okşarken aslında ona hiç bir zaman gerçek bir motivasyon sağlamış olmuyordum. İnsanın kendi eksiklerini görüp düzeltmesi gerçekten zor olsa da düzelttiğinizde geri dönüşü size çok daha iyi oluyor. Cemile Hanım aslında bizleri anne baba olarak kendi eksiklerimizle yüzleştirmiş oldu. Hem de bunu hiç kırmadan, dökmeden bizim anlayacağımız bir dille anlattı. Sonuç: Evde huzur, huzur, huzur... Şimdi eskiden yaptığım hataları nasıl yapıyormuşum diye kendime soruyorum. Kendisini değerli bir kardeşim olarak bütün psikolog arayışı içindeki arkadaşlarıma tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2015
TavsiyeNo: 76775
Merhaba. Cemile ile aynı kursta eğitim aldık. Cemile oldukça donanımlı, çalışkan, konusuna hakim bir uzmandır. Her zaman güler yüzlü ve iyi niyetlidir. En sevdiğim tarafı da kendi konusuna, alanına her zaman çalışarak gelmesidir. O yüzden onu uzmanı olduğu alanda hazırlıksız yakalamanız ve tartışmada alt etmeniz zordur. Kendisiyle pek çok konuda ortak bilgi birikimimiz olmasıyla beraber, aile terapisi konusunda yurt dışındaki gelişmeleri ve yayınları da okuduğu ve takip ettiği için benden daha fazla bilgi sahibi olduğuny düşünüyorum. Kendisine danışmaktan ve yardım almaktan her zaman keyif aldım. Umarım seneler geçtikçe doktorasını da tamamlar ve bu alanın duayenlerinden bir hoca olarak karşımıza çıkar. Kendisine ömür boyu başarı diliyorum ve burdan sevgilerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    
Yasemin
6.Mart.2015
TavsiyeNo: 76762
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Ümit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2015
TavsiyeNo: 76714
Cemile hanımı canımın en çok yandığı, desteğe ihtiyacım olduğu dönemde tanıdım. Bir başka arkadaşım da kendisinden destek alıyordu ve o terapiden çok memnun olduğu için ben de kendisinden randevu aldım. Sorunlarımı burada uzun uzun anlatmak istemiyorum ama kısacası kötü deneyimlerle geçmiş zor bir çocukluk ve ardından bunun izlerinin kalması, aileme ilişkime yansıması ve hep izlerinin kalacağını düşünmem. Mutsuzluk bir kader değildir arkadaşlar! Kendi mutsuzluğumuzla ümitsizliğimizle ailemize de zarar veriyoruz. Ben Cemile Hanımla devam eden terapi sürecimde kendime cesaret vermeyi, çözüm için beklemeyi değil didinip gerekirse acı çekip doğru kararlar almayı öğrendim. Bu dünyada irade diye bir şey varmış, çaresizlik diye bir şey yokmuş. Kendisine teşekkür ederim. Daha yolun başlangıcı, daha da kendimi geliştireceğim...
     2 Beğeni    
Güzin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75794
(Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Eray
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75745
Cemile'yi üniversiteden tanıyorum. Kendisini anlatmak gerekirse fedakar ve paylaşımcı bir insandır, elinde ne varsa yanındakiyle paylaşmaktan hiç çekinmez. Yeniliklere çok açıktır, özellikle grup çalışmalarında bı özelliğinden dolayı hızlı a çözüm bulduğuna şahit olmuşumdur. Soğukkanlıdır. Önyargısı hiç bir insana karşı yok gibidir diyebilirim. Karakteri meslek olarak en iyi psikolog olmaya müsaittir diye düşünüyorum. Aile terapisi ve çift terapisi yaptığını biliyorum. Kendisine başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75641
Cemile Hanımı tavsiye ediyorum sitesinden ablam bulmuş. Siteden özelliklerini okuyunca bizim yeğenimiz faydası olacağını düşünerek beni aradı ve randevuya beraber gitmek istediğini söyledi. Ben de kabı ettim. Yeğenimin gerçekten çok sorunları vardı. 7 Sınıfa gidiyordu ve ne derslerle ne de okul ile hiç ilgisi yoktu. Hiçbir şekilde arkadaşlık kuramıyordu ve çok yalnızdı. Hatta Odasında kendi kendine yastığıylankonuşuyordu bu durum bizi çok panikletti. Cemile hanım olayı o kadar sakin ve profesyonelce karşıladı ki onun Soğukkanlı yaklaşımı içimize su serpti. Yeğenimde kendisini çok sevdi ve inanılmaz bir gelişme gösterdi biz bile bu kadar kısa sürede böyle bir gelişim beklemiyorduk. Okulda artık Konuşuyor ve arkadaşlık kurabiliyordu ki bu bizim hayal dahi edemedimğimiz bir şeydi. Cemile hanım ile çok kısa bir sürede bu gelişim sağlandı bu durum beni çok etkilediği için Cemile Hanım'dan ben de kendi sorunlarım için yardım istedim ancak kendisi beni aile terapisti olan Arkadaşı Serra Hanım'a yönlendirdi. eşim ve ben de Serra Hanım'dan çok fayda gördük . Kendilerine herşeyi için çok tşkür ediyoruz.
     2 Beğeni    
Ahmed Ö.
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75625
Cemile Hanım'la aile terapisi üzerine katıldığımız sertifika programında tanışmıştık. Çok şeker, yüzü hep gülen, çocuk davranışları hakkında muazzem bilgisi olan bir psikologdur. Aile terapisi üzerine çalışırken, pek çok pratik bilgiyi, ince noktayı Cemile Hanım'dan öğrenmişimdir. Çocuklarla etkileşimi mükemmeldir, nerdeyse hiç tanışıp kendini sevdirmediği çocuk görmemişimdir. Aile kurumuna ayrı bir önem verir, ailenin temel yapı taşının saygı olduğuna inanır. Özellikle İstanbul'da Anadolu yakasında iyi bir psikolog ve aile terapisti arayanlar için kendisini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Zeliha Boz.
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75623
Merhaba; Cemileyi uzun yıllardır tanırım ama anlatacak o kadar şey var ki nerden başlasam bilemedim.Cemile'nin ruh sağlığına merakı çok küçük yıllarda babasının psikiyatri kitaplarını okuyarak başlamış İnsanlara destek olmayı ve daha iyi hissettirmeyi o yaşından beri amaçlaması gelecekte iyi bir psikolog olacağının habercisiydi.Aradan yıllar geçti ama şimdi baktığımda karşımda hala çok meraklı ve kendini geliştirmeye devam eden bir insan görüyorum. Psikolog olmasaydı da insanla uğraşan başka bir meslek seçseydi eminim onda da çok başarılı olurdu.Çünkü insana, karşısındaki kişiye değer vererek ilişki kurduğunu düşünüyorum.Umarım burada bu tavsiyeleri okuyan pek çok kişiye yardımcı olur ve iyi gelir.Başarılarının devamını diliyorum. iyi ki varsın.
     1 Beğeni    
Fatma K.
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75621
Cemile'yi tanıdığım dönemde Ankara'da özel bir klinikte psikolog olarak çalışıyordu. İhtiyaçlı bir dostumu ona yönlendirdiğimde hemen ilgilenerek indirim yaptırmıştı. O zaman teşekkür için odasını ziyaret etmeye gittim ve gördüğüm sıkı çalışan, terapisinden çıkanların da memnuniyetle ayrıldığı bir psikologdu. Kişisel hayatından bahsetmek gerekirse Cemile çok okur, çok yazar, çok gezer. Pek çok ülkeyi ziyaret etmiş ve yaşamış olması da eminim hayata bakışının değişmesinde ve mesleki gelişimde önemli rol oynamıştır.
     1 Beğeni    
H Ö
22.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75360
Cemile, Amerika'dan beri tanıdığımız bir arkadaşımızdır. Pek çok yönde farklı kabiliyetleri vardır. Şiir yazar, resim çizer, engin bir film ve kitap kültürü vardır. Yurt dışında yaşarken de çok aktif ve çalışkandı. Türkiye'de sivil toplum örgütleriyle olan çalışmalarını duyunca hiç şaşırmadım. Cemile durağanlığı hiç sevmediği ve sürekli kendini geliştirmeye çalıştığı için iyi bir psikolog olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü gerçekten ben de yakın bir alanda çalıştığım için biliyorum ki sosyal bilimlerde kendinizi yenilemezseniz geride kalırsınız. Her zaman okumanız ve bilgilerinizi güncellemeniz gerekli. Cemile'yi bunu başarabilen bir kişi olarak gördüğüm için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
E.F.
12.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74945
Cemile Hanım'ı kliniğinde düzenlediği psikoloji okumaları etkinlikleri ile tanıma şansı buldum. Kendisi yurtiçi ve yurtdışında aldığı üst düzey eğitimi yetenek ve gayretiyle birleştirebilen özverili bir psikologdur. Terapi çalışmalarının yanısıra okuma, söyleşi, film gösterimi gibi etkinliklerle danışanlar haricinde genel ilgili kitlesine yönelik çalışmaları da bulunmaktadır. Cemile Hanım'ın düzenlediği etkinlikte psikoloji üzerine yazılmış vaka kitaplarını inceledik. Grup içerisinde fikir ayrılıklarımız olsa da ruhsal hastalıklar konusunda pek çok bilgi edindim. Aklıma gelen soruları Cemile Hanım'la da paylaşıyordum ve beni tatmin eden derin cevaplar alarak bilgilerimi pekiştiriyordum. Kendisinin karakter olarak psikologluk mesleğine uygun olduğunu düşünüyorum çünkü gerçekten dinlemeyi bilen bir kişi ve bu özelliğin bir psikologda bulunması gereken birincil özellik olduğunu düşünüyorum. Ne yazık ki günlük hayatımızda sevdiklerimizi bile dinlemek bazen bize bir külfet ve zaman kaybı gibi geliyor. Bu açıdan Cemile gibi iyi psikologların toplumdaki bu dinleme ve sorunu paylaşma eksikliğini kapattığını düşünüyorum. Kendisine işinde ve hayatında başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Esra
9.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74887
Aile bireylerimden birinin basina gelen bi olayla ilgili. Kendisinden yardim almistim bi kac uzmandan yardim almistik yasadigin. Olayi sadece senin basina gelmis bi sekilde hissetmistim ama cemile hanimdam yardim aldiktam sonra sayinin fazlalagi olayi normallestirmiyor ve bi çok nokta tavsiye etmemin nedeni birincisi güven vermesi ve ayni zamanda sanki ailemdem biriymis gibi davranip samimiyeti çok kaliteli bi şekilde empati kurmasi olayi değerlendirirken en iyi ve kişilerin zarar görmeden tamamen çözüm odakli ve ileriye donuk insanin yasam kalitesini yukarıya tasimasi
     Beğenin    
S K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74189
Psikolog Cemile Hanım’a ilk defa lisede yaşadığım bir takıntı problemiyle gitmiştim. Kendisine takıntılarım çok azaldıktan sonra da devam ettim. Özellikle üniversiteye hazırlık zamanında çok yardımcı oldu. İçimdeki gereksiz kaygıyı ve asla başaramayacağım duygusunu aşmamı sağladı. Genelde psikologlar hep dinler, ama Cemile Hanım sadece dinlemeyip aynı zamanda yol gösteriyor, eğitiyor. En önemlisi terapi sürecinde kendinize sorular sormayı ve problemleriniz karşısında çaresiz kalmak yerine çözüm araştırmayı öğreniyorsunuz. Psikoterapiye ve kendini geliştirmeye ihtiyaç duyan herkese Cemile Hanım'ı yol arkadaşı olarak almalarını tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Süheyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74188
Ben erkek arkadaşımla olan problemlerim sebebiyle Cemile Hanım'a başvurmuştum. Erkek arkadaşım çok asabiydi ve bana fiziksel olarak da zarar vermesinden korkuyordum. Terapide geçen ilk 3 aydan sonra yeni bir ilişki dünyasına gözümü açtım diyebilirim. Hem benim hem erkek arkadaşım açısından büyük bir değişim be farkındalık oldu. Psikolojik destek almak için beklemek sadece içinizdeki volkanın büyümesi anlamına geliyor. Cemile Hanım gibi em güzel hem güleryüzlü bir terapist bulduğum için çok şanslıyım. Onun profesyonel yardımına kendinizi rahatça bırakmanızı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Serpil YILMAN KAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74124
Cemile hanım ile bir yıldan fazla süredir aynı merkezde çalışıyoruz. Cemile hanım özellikle çocuklarla çalışmakta ve çocuklarla kurduğu iletişim çok başarılıdır.onların seviyelerine çok rahat inebilmekte ve onlarla güçl bir iletişim kurmaktadır. Çocuklarla çalışmak aynı zamanda aile ile de çalışmayı içermektedir. Cemile hanım çocuklar ile çalışırken gösterdiği başarıyı aile ile çalışırken de göstermektedir. Tabii bunlar benim merkezdeki gözlemlerim. Aynı zamanda kendisine yönlendirmiş olduğu. Danışanlar da çok fayda bulduklarınıve sorunlarının çözümünde cemile hanımın yapmış olduğu terapilerin çok etkili olduğunu söylemektedirler. Kendisineçalışmalarındaki samimiyetinin sevgisinin ve başarısının artarak devam etmesi dileğiyle
     4 Beğeni    
Salih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74120
Cemile Hanımla daha önceden terapiye gelmiş bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Seaslara başlamamda arkadaşımın anlattıkları değil onun değişmiş ruh hali ve kendine güveni etkili oldu diyebilirim. Çünkü ben de kendimde tam bunu arıyordum. Bazen ailem ve arkadaşlarım arasında rahat ve mutluyken, bazen sanki bir toz bulutu etrafımı sarıyor, kendini çaresiz ve güçsüz hisseden bir insana dönüşüyordum. İşin komiği seanslara başlamadan önce bu yaşadığım özgüven krizlerinin normal ve hayatımın bir parçası olduğunu zannediyordum. Cemile Hanım her şeyden önce o toz bulutuna mahkum olmamam gerektiğini ve daha fazlasını yapabileceğimi bana öğretti. Yaklaşık 1 sene boyunca aralıklarla süren görüşmelerimiz sonucunda bir çok sorunu aştığımı düşünüyorum. Yine de onun yanımda yürümesinin beni her zaman geliştireceğini düşünüyorum; bu yüzden seanslara devam etmekte kararlıyım.
     2 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74111
Cemile Hanım, arkadaşımın eşidir. Yakın bir akrabamızın aile içi sorunları olduğunda kendisine götürmüştük. Daha ilk seanstan itibaren sevdiklerimizin daha iyi olduklarını gördük, biz de sevindik. Yeni bebeğimiz doğduktan sonra biz de eşimle kendisiyle görüşmeye karar verdik. Çünkü bir anda bütün düzeniniz değişiyor. 6 ay süreyle gördüğümüz aile terapisinden sonra çok doğru yönlendirmeler yaptığını ve önümüzü görmemizi sağladığını söyleyebilirim. Kendisine yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Mervee
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74110
Merhaba, Cemile Hanıma Sosyal Fobi tanısı aldıktan sonra bilişsel davranışçı terapi almak amacıyla başvurdum. Başlangıçta değil toplum içinde konuşmak, kalabalık bir yere gitmek bile benim için bir kabustu. Ne zaman yeni biriyle konuşmak istesem ellerim titriyor, yüzüm kızarıyordu. Bakkaldan ev ihtiyaçlarımı almaya gitmeye bile çekiniyordum. Arkadaş deseniz zaten bir tane bile yoktu. Terapiye gitmek de aslında benim için bir hayaldi ama nasıl olduysa oldu. Bir gün aileme bile haber vermeden evimize yakın olan Therapica'ya atlayıp geldim ve daha önce forumlardan çok arastırdığım için bilişsel davranışçı terapi almak istediğimi söyledim. Terapiyle kendimi çok geliştirdim, herşeyden önce kendimin, vücudumun verdiği tepkilerin ve yaşadıklarımın farkına vardım. Pek çok korkumu yavaş yavaş üzerine giderek aştım. Arkadaştan öte güzel dostluklar kurmayı öğrendim. Cemile Hanımı da bana ettiği yardımlardan ötürü her zaman yalnıza psikoloğum değil, iyi kalpli bir dostum olarak gördüm. Kendisine hayat boyu başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74090
Merhaba, burada tavsiye yazmadan önce kendi yaşadıklarımı anlatmak isterim. Yaratılış olarak hem okulda hem ailede sinirli bir gencim. Özellikle son 1 senede kendime hiç hakim olamamaya başlamıştım. Hem kız arkadaşıma hem aileme vuruyor, çok sinirlenince kırıp dökmeye başlıyordum. Doktor ilaç verince biraz daha kendime hakim oldum, ama içimdeki huzursuzluk dinmedi. Birilerine ne hissettiğimi anlatmam gerektiğini anladım. Cemile Hanımdan bir aile dostumuz olduğu için profesyonel yardım alma fikri önce saçma geldi, başka bir psikoloğa da mümkün değil gitmezdim. Sonunda kendimi Üsküdar'daTherapica Merkezi'nde buldum. Karakter itibariyle içe kapanık birisiyim. Problemler hakkında konuşabilmek bile benim için çok zorken şimdi seanslardan sonra çok daha açıldığımı, eskisi kadar da fevri davranmadığımı düşünüyorum. Gerçekten anlayışlı ve içinizi dökebileceğiniz bir psikolog.
     3 Beğeni    
S.Y.K
15.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72440
Cemile hanımı bir yıldır tanıyorum ve ona yönlendirdiğimiz danışanlarımızın hep memmmuniyet söylemlerini işitmişimdir. Özellikle çocuklarla çalışırken onlarla kurduğu yüksek bağ ve onlara ulaşabilmesi bu alandaki başarısını daha da yukarı taşımıştır. Çocuklarla çalışmadında ki titiz ve onların seviyelerine inip onların duygularını sağlıklı bir şekilde aileye yansıtması ve çözüm odaklı çalışması da benim onun bu alanda ki tecrübe ve yetisiyle alakalıdır. Kendisine iş hayatında başarılar diliyorum
     Beğenin    
Hazel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71999
Cemile Hanımla hayatımın zor bir döneminde tanıştım. Özel hayatımla ilgili çözmem gereken sorunlar o kadar birikmişti ki, bana çok iyi geldi. Vermem gereken kararları da, kendi hatalarımı da aslında biliyordum ama cesaret gerekiyordu. Sanırım psikoloğum en çok bu konuda yardımcı oldu. Meğer aslında kendi içimde yaşadığım sorunların çözümünü çok alakasız şeylerde arıyormuşum. Bana kendiyle barışık bir insanın her şeyin üstesinden gelebileceğini öğretti. Kendisi hem sakinleştiren hem de hayatınıza dışarıdan bakmayı öğretebilen birisi. Size çözüm yollarını gösteriyor ama hangi yolu seçeceğinize sonuçta siz karar veriyorsunuz. Meğer o kadar ümitsizliğe, üzülmeye değmezmiş bunu terapiyle birlikte gördüm. Benim özellikle ilk seanslardaki kriz tavrımın karşısında gösterdiği sabır ve metanet için kendisine ayriyeten teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar dilerim.
     4 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 19 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Cemile AKDAĞ ÇEBİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cemile AKDAĞ ÇEBİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Serpil YILMAN KAYA
Psk.Serpil YILMAN KAYA
Serpil Hanım'la çalıştığımız son bir senedir kendisine eğitim koçluğu için yönlendirdiğim tüm danışanlarımın büyük bir fayda sağladığını gördüm. Bu öz...
Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Uzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Galiba bizim meslektaşlarımız arasında şöyle bir şey var: İşinin hakkını vermek için çabalayan bir terapist görürseniz takdir ediyorsunuz. İşini iyi y...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Beştepe Mah. 33. Sk No:1
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 766 21 83
(Randevu ve bilgi için asistanımla iletişime geçebilirsiniz)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Baruch Collge - The City University Of New York
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Cemile AKDAĞ ÇEBİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İtalyanca, Arapça

Cemile AKDAĞ ÇEBİ Mesleki Videolar Videoları
-
psikoterapist, aile problemleri, ebeveynlik, çocuk psikoloğu, psikolog, motivasyon, ergen psikoloğu, stresle başa çıkma, anksiyete, yas süreci, kaygı bozukluğu, uykusuzluk, travma, aile terapisti, kardeş kıskançlığı, huzursuzluk, karanlık korkusu, anadolu yakası psikolog, alt ıslatma, okul kaygısı, takıntı, istanbul psikolog, zeka testi, arkadaş ilişkileri, fobi, üsküdar psikolog, öğrenme güçlüğü, sınav hazırlığı, psikolog istanbul, öfke kontrolü, depresyon, hamilelik, psikolog anadolu yakası, sınav kaygısı, doğum sonrası depresyon, oyun terapisi, acıbadem psikolog, kadıköy psikolog, okul korkusu, okul başarısızlığı, takıntılı düşünceler, kaygı, pedagog, obsesif, akasya psikolog, performans kaygısı, aile, aile danışmanı, ergenlik, terapika

14:32
Top