2007'den Bugüne 83,934 Tavsiye, 26,334 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nuray ÖZBEN AVŞAR
Uzman Psikolojik Danışman - Yurtdışı
Psikoterapist

Nuray ÖZBEN AVŞAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nuray ÖZBEN AVŞAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nuray ÖZBEN AVŞAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nuray ÖZBEN AVŞAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nuray ÖZBEN AVŞAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Avustralya - Sydney the Corso Manly 2095 
Yurtdışı
Uzm.Psk.Dnş.Nuray ÖZBEN AVŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bogazici Universitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nuray ÖZBEN AVŞAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen ve Yetişkin Danışmanlığı
Aile ve Çift Danışmanlığı
Bireysel Danışmanlık

Nuray ÖZBEN AVŞAR Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Nuray ÖZBEN AVŞAR'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimine 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde başlamış ardından Psikoloji yüksek lisans eğitimi almıştır.
Boğaziçi Üniversitesinde Prof Dr. Güzver Yıldıran’ın öğrenci asistanlığı yapmıştır.
BÜREM bünyesinde Prof. Dr. Necla Öner liderliğinde Türkiyede kullanılan psikolojik testlerin SPSS çalışmalarında görev almıştır.
12 yıl özel okullarda Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi Koordinatörlüğü yapmasının yanı sıra Psikolojik Danışmanlık merkezlerinde çalışmalarına devam etmiştir. Öğretmen, veli ve yöneticilere yönelik seminerler vermektedir. Aborjin çocuklar ve ailelerine yönelik gönüllü İngilizce psikolojik danışmanlık çalışmalarının yanı sıra Avustralya’da yaşayan Türk vatandaşlarına pandemi sürecinde online psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir....[Devamı...]

Nuray ÖZBEN AVŞAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif Atay
YENİ30.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115354
Nuray Özben Avşar ile okulumda tanıştım. Okulumuzun psikolojik danışmanıydı. Her zaman herkese karşı çok ilgiliydi. Derslerimle ve özel hayatımla alakalı yaşadığım birçok sorunun üstesinden gelmem için beni motive etti, her zaman beni destekledi. Herkesle iletişim kurabiliyordu. Onunla konuşurken ya da yanındayken hiçbir zaman sorunlarım yüzünden pişman olmadım ya da kendimi suçlamadım. Aksine, yanında kendimi hep çok rahat hissediyordum ve onunla bir şeyler paylaşmaktan çekinmiyordum. Tanıdığım başka meslektaşlarıyla yaşadıklarımın aksine onunla konuşurken baskı altında hissetmiyordum. Onu samimi, saygılı ve sıcakkanlı buluyorum.
     1 Beğeni    
Bilge Korkmaz
YENİ18.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115232
Profesyonel ve objektif bakış açısıyla işinde fark yaratan, etkili ve uzmandır. Farklı düzey ve disiplinlerle işbirliği ile vizyonunu geliştiren yenilikçi uygulamalarla uyumlu, çözümcüdür. Birlikte çalıştığımız süreçte okulumuzda oldukça geniş bir yelpazede hem psijolojij danışmanlık hem koçluk hem de mentorluk yaparak gençlerimize değerli katkılar sunmuşu, gelişim süreçlerine rehberlik yaparak o karın iyi sağlıklı birer birey olmasında önemli katkılar sunmuştur.Mesleki mahremiyete önem verir. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Duygu Karapıçak
YENİ18.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115231
3 yıl aynı kurumda görevliyken tanıştık.Ben sınıf öğretmeniydim ve çocuklarla çalışırken gözleme şansım oldu. Zaman zaman tanıdığım çocuklarla konuşup sohbet ederken onların Nuray Hanım ile ilgili fikirleri de sohbet konusu oldu. Özgürlükçü bir bakış açısı ve gerçekçi bir kişilik yapısına sahip."Çalıştığımız kurumda ilgilendiği çocuklardan duyduğum cümleler bu şekildeydi.Çocuklardan duyduğum cümleler ile benim gözlemim de örtüştüğü için iç rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Uzmanlığı sadece bilgili olmasından kaynaklanmıyor ayrıca oldukça deneyimli.
     2 Beğeni    
Ergin
YENİ18.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115228
Uzm. Psikolog Nuray Hanımla özel bir eğitim kurumunda beraber çalışma fırsatımız oldu. Kendisinin görev tanımı öğrencilerle ilgili olmasına rağmen, öğretmenlere dahil danışmanlık yaparak her anlamda profesyonelliğini göstermiştir. Mesleki açıdan uzman, sorumluluk sahibi, kişisel gizliliğe oldukça önem veren, dürüst, içten, işini severek yapan, dikkatli ve işin ehli bir psikologdur. Tavsiyeleri, önerileri bilimsel ve aynı zamanda son derece objektiftir. Karşı tarafın endişelerini ve ihtiyaçlarını anlayabilmek için empati yeteğini kullanır ve zihinsel stratejilere sahiptir. Empati kurarak karşı tarafı net olarak anlar, ele alır ve net bir şekilde yardım eder. Önyargılı değildir, her zaman yeni bir düşünceye ve fikre açıktır, Nuray Hanım inanılmaz açık görüşlüdür, en önemli özelliği de mesleki ve kişisel anlamda her zaman kendini geliştirir ve gelişime de açıktır, bu anlamda sürekli eğitimlere katılır. İç gözlem yeteğini çok gelişmiştir. Karşısındakinin kültürü, düşüncesi ve iç dünyası ne olursa olsun, o kişiyi net olarak analiz eder, bu da onun ne kadar donanımlı olduğunu gösterir. Karşındakinin ulaşılabilir kılar, karşısındaki hasta ya da başka biri ne kadar çekinceli ya da utangaç olursa olsun, Nuray Hanım bu kişilerin daha rahat konuşabilmeleri için durumlarını daha kolay ve doğal hale getiririr. Bu da güven duysunu yaratır. Zaman yönetimi çok iyidir ve iletişim gücü çok gelişmiştir. İletişim şeffaflığına da çok önem verir. Nuray Hanım 3 kelimeyle sorumluluk sahibi, profesyonel ve analitik olarak tanımyabilirim. Yanında çalışan takım arkadaşlarıyla da keza iletişimi çok güzeldir ve başarılı işler çıkarmışlardır. Herkes tarafından sevilen bir kişidir. Bulunduğu ortamda kendisini ve güçlü özelliklerini belli ederek, uzmanlığının farkına vardırır. Dinlemeyi iyi bilir ve sorulabiliecek her türlü soruya karşı hazırdır. Konuşma aralarında sessizlik içinde yeterli boşluklar bırakarak terapi ve danışmanlıklarını daha da bilgilendirici hale getirir. Kendisi kesinlikle tercih edilmesi gereken bir psikologdur, onunla sadece bir kere konuşmanız bile onun bu özelliklerinin bütününü görmenize yetecektir.
     2 Beğeni    

Nuray ÖZBEN AVŞAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
YÖRET
Türk PDR Derneği
Australian Counselling Association

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Avustralya - Sydney the Corso Manly 2095 
Yurtdışı
Uzm.Psk.Dnş.Nuray ÖZBEN AVŞAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Bogazici Universitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Nuray ÖZBEN AVŞAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nuray ÖZBEN AVŞAR Mesleki Videolar Videoları
-

22:23
Top