TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!İnci KAVİ
Kişisel Gelişim Uzmanı - İstanbul

İnci KAVİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İnci KAVİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Kişisel Gelişim Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.İnci KAVİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İnci KAVİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Danışmanlık hayatım boyunca pek çok insanın acılarına, mutsuz ruhlarına dokundum. Bir kısmının ise daha kaliteli, daha üretken, daha mutlu bir hayat yaşaması için destek verdim. Bütün bunları yaparken fark ettim ki dünyada ne kadar insan varsa o kadar farklı ruh, duygu ve düşünce var. Fakat bu farklılıklar bir yerde birleşiyorlar. Herkesin temel derdi değerlilik, yeterlilik ve sevile bilirlik. İnsanlar birbirlerinden tamamen farklı ve bir o kadar da aynı. Bu farklılığı çözmek bir süreçtir ve bu ...

İnci KAVİ'in Makaleleri İnci KAVİ Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
7 Makale
► Öfke

İnci KAVİ Tavsiye Yazıları İnci KAVİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Serpil (Danışan)
 IP: 85.104.194.YWD

15-04-2016
 TavsiyeNo: 87245
4 yıl önce tanıştım İnci Kavi'yle. Herşeyinizi rahatça konuşabileceğiniz,konuştukça rahatlayacağınız biri.Ben,onunla birlikte,kendimi,annemi,babamı,ilişkide olduğum insanları da daha iyi tanımaya başladım. Neleri niçin yaptığımızı,neler hissettiğimizi daha iyi anladım ve Anladıkça daha çok sevdim;kendimi,insanları..Yazdığı 'Aslında Annem Doğmamı Hiç İstememiş' kitabı bunu daha da perçinledi. Aklıma takılan şeyler olursa, ona ulaşabileceğimi bilmek beni öyle rahatlatıyor ve mutlu ediyor ki anlatamam.. Sizlere da tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Harun (Danışan)
 IP: 176.54.108.YBF

06-04-2016
 TavsiyeNo: 87053
İnci hanımı okuduğum bir kitaptan tanıdım kitap kendisini aitti kitabını okuduktan sonra ondan etkilendim ve bazı sıkıntılarım olduğu için kendisinden danışmanlık hizmeti almaya karar verdim kendisiyle tanıştığım da ne kadar doğru bir karar aldığımı daha iyi anladım kendisi hem çok iyi bir insan hemde işinde çok iyi bir uzman denemek amaçlı bile olsa enaz bir kere gidilmesi gerektiğini düşünüyorum iyi tanımışım inci kavi'yi kendisi çok iyi bir piskolog.
     Beğenin    

 özkan (Danışan)
 IP: 78.188.220.Y

09-10-2015
 TavsiyeNo: 81980
İnci hanımı bundan 3 sene önce tanıdım. Samimi içten ve güler yüzlü birisi. Hayatımı İnci Kavi' den öncesi ve sonrası diye ikiye ayırabilirim ondan öncesinde çocukluk dönemlerimde yaşamış olduğum ağır tramvaların etkisiyle hayatım çekilmez bir hale gelmişti sebepsiz mutsuzlukluklar durduk yere ağlamalar içe kapanıklık insanlar ile iletişim kuramama sosyal fobi vs. örenkleri çoğaltabilirim. İnci hanımı tanıdıkktan sonra adeta bir sihirli değnek değmiş gibi hayatım değişti:) kullanmış olduğu hipno terapi (hipnoz) Eft gibi teknikleri kullanarak ve kendine has zekası ve becerisinide buna ekleyerek yaşamış olduğum bu tramvaları bir bir çözdük ve artık hayata daha pozitif bakıyorum ve çok mutluyum kendisiyle hala görüşüyorum o benim için bir pisikolog bir terapistten öte kazandığım harika bir insan çevremdeki bir çok insana tavsiye ettim hepsinden olumlu geri dönüş aldım. Buradan da tavsiye ediyorumki bence İnci hanımı tanıyın ve hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulun...
     3 Beğeni    

 sırna (Danışan)
 IP: 178.240.206.YBY

30-08-2015
 TavsiyeNo: 81021
İnci hanımla bir arkadaşımın önerisi üzerine tanıştım. Hipnoterapiyle 18 kilo verdiğini ve sadece kilosuyla değil birçok konudaki sıkıntısıyla özenle ilgilendiğini anlatmıştı. Benim uykuda konuşma problemim vardı. Hipnoterapinin işe yarayabileceği düşüncesiyle görüşmeye gittim. Gittiğimde beklentim sadece hipnoterapi yapıp sıkıntımı düzelteceğiydi. Fakat başladığımda ilk önce konunun kaynağını belirleyip sonra düzeltme yoluna gidersek çalışmanın daha etkili olacağını söyledi. Bu durum benim de aklıma yattı. Çünkü benim kafamda canlandırdığım çalışma geçici bir çözümdü. Terapilere başladığımızda sorunlarımın zannettiğimden büyük olduğunu bana farkettirdi. Her seanstan biraz daha şaşırarak ayrılıyordum. Benim sıkıntılarımı o kadar iyi tespit ediyordu ki kendimi göremiyormuşum. İnsan hayat koşuşturmacası içine girdiğinde kendini ertelemeye başlıyor. Bir süreden sonra da özbenliğimizi göremez hale geliyoruz. İnci hanım problemlerimi tespit ederken karşımda sıradan bir terapist danışan ilişkisi kurmuyor. Bu işi yaparken yüreğini ortaya koyuyor. İyi ki onu tanımışım. Herkese tavsiye ederim :)
     4 Beğeni    

 Kürşat (Danışan)
 IP: 88.241.42.YDB

29-08-2015
 TavsiyeNo: 81002
İnci KAVİ ile tanışıklığımız bir kaç yılı buluyor.. psikologlara karşı inancımı yıkmama sebep oldu, bir çok seans yaptık, başarılı birey olmama yardımcı oldu kendime olan inancımı yerine getirdi, uzun zamandır sınavlarda başarılı değildim bunları açıkça söyleyebilirim.. onun desteği ile sınav kaygısını hayatımdan çıkardım başarıya ulaştım.. en önemlisi kilo alamıyordum bu konuyu aşacağıma da inanmıyordum zaman içinde herşeyin üstesinden geldik ve bu problemi aşmam da benim en büyük yardımcımdır İnci KAVi tek bir alan da değil bir çok konu da yardımcı oldu bana ona ne kadar teşekkür etsem azdır.. kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Gülnur (Danışan)
 IP: 78.190.174.YZ

29-08-2015
 TavsiyeNo: 81001
Tavsiye üzerine tanışma fırsatım oldu hizmet kalitesi açısından çok memnun olduğumu belirtmek isterim öncelikle kendinizi daha iyi hissetmeniz gerektiğini size kesinlikle veriyor ve bu sayede kendinizi daha anlamlı ve önemli hissedebiliyorsunuz kendinizde tanışmanızı sağlıyor. inci hanımla konuşup memnun kalmamanız mümkün değil ve farkkını şöyle özetlemek isterimki sizinle gerçekten konuşuyor ve tavsiyelerden çok ne yapmanız gerektiğini size farkettirmesi benim kendimle olan sorunlarımda yardımcı oldu ve iyikide inci hanımı tanıdım diyebiliyorum .kendisi fazlasıyla donanım sahibi biri bence ve mesleğinide en iyi şekilde severek yaptığı izlenimini aldım güleryüzlü sempatik ve en önemlisi konuşkan ben kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer olduğunu söylemek isterim inci hanım bu konuda gerçekten çok başarılı
     Beğenin    

 Özkan (Danışan)
 IP: 178.240.175.YLL

27-08-2015
 TavsiyeNo: 80945
Inci Hanımı bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine buldum. Özgüven eksikliği, toplumda konuşamama, Konuşurken terleme, kalabalık ortamlara girememe,sosyal fobi gibi bir sorunum vardı. Inci hanımdan terapiler aldım bilinç altı teknikler uygulayarak benim bu problemden sonsuza kadar kurtulmamı sağladı. Hipnoterapi ve bilinç altı teknikler bu sorunu aşmaya çok yardımcı oluyor. Inci hanım işinde çok başarılı ve çok samimi, içten ve çok güleryüzlü, sosyal fobi veya diğer psikolojik sorunlar için kesinlikle önerebileceğim çok iyi bir psikolog.
     1 Beğeni    

İnci KAVİ Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Arel Üniversitesi Psikoloji alanında yüksek lisansını bitiren İnci Kavi, 2010 yılından beri kendi özel ofisinde danışanlarını kabul etmektedir. Yüksek lisans tezini “Obezitenin nedenleri ve tedavi yöntemleri” üzerine hazırlamıştır. Yüksek lisans eğitiminde kazandığı birikimlerin yanı sıra halen Nefes, Trans, EFT gibi yaklaşımları da bütünleştirici bir tarzda kullanmaktadır.

Süreç içinde insanların psikolojik kaynaklı problem çözüm taleplerine daha etkin bir şekilde yardımcı olabilmek için uzmanlık alanında derinleşmeye Dr. Gül Çörüş’ten Bilişsel Eğitim, Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Eğitimi, Dr. Bülent Uran’dan Regresyon ve Trans, Mehmet Başkak’tan trans Eğitimleri, Psikoloji Bilim Uzmanı Mustafa Gürsoy’dan Bilimsel Araştırma/Yazarlık ve Birçok Profesyonel Kurumdan Danışmanlık ve Koçluk Eğitimleri, Mustafa Kartal'dan Nefes ve Koçluk Eğitimi alarak devam etmiştir.

İnci Kavi bireysel danışanların her hangi bir tıbbi tedavi gerektiren hastalıklarına müdahale etmemekte ve etik sınırlar dâhilinde bu tür hastalıkları ilgili uzmanlara yönlendirmekte sadece kendi uzmanlık alanı olan konularda sağlıklı bireylerin kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda, daha iyi hissetmek, kendileri ile barışık olmak, başarılı olmak, rahat olmak gibi hedeflerine ulaşma yollarında karşılaştıkları problemlerinin çözüm yollarını kalıcı olacak şekilde içselleştirmelerini hızlandıracak, yaşam kalitelerini ve başarılarını artıracak, yaşadıkları tıkanmışlıkları aşmalarını sağlayacak koçluk, kişisel gelişim ve psikoloji bilim uzmanlığı sınırları içerisinde farkındalık ve yeni düşünme süreçleri ve dinamikleri kazandıracak bireye özgü eğitim programları düzenlemektedir.

İnci KAVİ Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
Aslında Annem Doğmamı Hiç İstememiş - Büyükada Yayıncılık -1. basım aralık 2015


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kavi Danışmanlık - İnci Kavi
Cennet Mah. Hürriyet Cad. No:52 Kat :3 D:14 K.Çekmece
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 456 71 94

Telefon 2 :
(212) 580 98 04
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

İnci KAVİ Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

İnci KAVİ Mesleki Videolar Videolar
9 Mesleki ve Kişisel Video

İnci KAVİ  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
hipnoz, hipnoterapi, zayıflama, sağlıklı zayıflama, holoterapi, nefes, sosyal fobi, sınav kaygısı, ilişki sorunları, cinsel sorunlar, doğru nefes, korku, kaygı, özgüven eksikliği, duygusal arınma, sigarayı bırakma, endişe, evham, bilinçaltı temzliği, öfke kontrolü, ders çalışamama, konsatrasyon, motivasyon, unutkanlık, çekingenlik, utangaçlık

13:45
Top