2007'den Bugüne 88,130 Tavsiye, 27,304 Uzman ve 19,447 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Volkan DEMİR
Doktor Psikoloji Uzmanı - İstanbul

Volkan DEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Volkan DEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Dr.Volkan DEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Volkan DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin BAYRAKTARUzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
Emin Bey ile bir eğitim sırasında tanıştık. Mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren ve aldığı pek çok eğitimler sonucunda y...
Özge DEVEZER USLUUzm.Psk.Özge DEVEZER USLU
Özge ile uzun yıllara dayanan dostluğumuzdan yola çıkarak söyleyebilirim ki mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren, kararl...

Dr.Volkan DEMİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1983 (38 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi (2005 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi / Psikoloji (2014 Mezunu)
Doktora
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Doktora (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Volkan DEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Bozukluğu
Obsesif Kopulsif Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Fobiler
Bipolar Bozulukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Madde Bağımlılığı
Cinsel İşlev Bozuklukları
Denetimsiz Boşalma (Erken Boşalma)
Vajinusmus
Erkeklerde ve Kadınlarda Orgazm Sorunu (Anorgazmi)
Aile ve Çift Terapisi
Sınav Kaygısı
Hipnoz ile Sigara Bıraktırma

Dr.Volkan DEMİR Özgeçmis CV Dr.Volkan DEMİR'in Özgeçmişi
Volkan DEMİR, 1983 İstanbul doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini ‘Bilinçli Farkındalık Temelli Hazırlanan Eğitim Programının Bireylerin Depresyon ve Stres Düzeylerine Etkisi’ adlı tez konusu ile tamamladı. Yüksek lisans tez çalışmasını ‘International Counseling and Education Conference’ta sundu. Üsküdar Üniversitesi psikoloji doktora öğrenimine devam etmektedir. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsünde doktora programına misafir öğrenci olarak katılmıştır.

ULUSAL & ULUSLARARASI HAKEMLİ DERGİLERDE YAYIMLANAN MAKALELER:

Demir, V., Demir, A., Algedik, P., & Ataseven, E. (2019). Travma Sonrası Bilişleri Azaltmaya Yönelik Sanatla Terapi Programının Etkisi. International Journal of Social Science, 2(1), 74-89.
...[Devamı...]

Dr.Volkan DEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hilal
18.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103363
Volkan Bey’in içtenliği, samimiyeti ve danışanlarıyla ilişkisi gerçekten çok etkileyicidir. Kendisi ile eğitimleri esnasında tanıştık. Gerçekten alan konusundaki donanımı ve yeterliliği oldukça kuvvetlidir. Kendisinden terapi alan tanıdıklarımın hepsi ondan çok memnun kaldılar. Aynı alanda olduğumuz için bana katkısı da çok büyük olmuştur. Volkan Bey’den çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Danışanlara karşı olan hümanist yaklaşımı beni çok etkilemiştir. Kendisinden terapi veya eğitim alma şansı yakalamış her bireyin çok şanslı olduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Psk.Ali SİNE
10.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98413
Volkan Bey'i katıldığım eğitimler esnasında tanıdım. Alanına çok hakim, kendisini sürekli yenileyen birisi. Eğitimler esnasında aktardığı bilgileri oldukça değerli buldum ve kendisine hayran kaldım. Mesleği dışında insani ilişkileri ve sıcakkanlılığı diğer bir pozitif yönü. Düzenlediği eğitimlere mümkün olduğunca katılmaya özen gösteriyorum çünkü o eğitimlerin mesleki anlamda bana katkısı oldukça fazla. Güvenle kendisinden psikolojik yardım talebinde bulunabilirsiniz. Volkan Bey'in aynı özveriyle terapi seanslarını da yürüttüğünü düşünüyorum.
     4 Beğeni    
M. Emin BAYRAKTAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97836
Volkan bey ile bir eğitimde tanıştık. Tecrübesi ve bilgisiyle kalitesini göstermekteydi. Daha sonra eğitimlerde ki rastlaşmamız bizi daha yakın arkadaş yaptı. Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde çalıştığım sırada şizofreni hastaları ile yaptığı çalışma ülkemizde bir ilk olup literatüre önemli katkı sağlayacak niteliktedir. Akademik çalışmaları ve klinik tecrübesi onun en özel yeteneklerinden biridir. Kendisinin çok iyi bir terapist olduğunu ve psikolojik destek almak isteyen her bireyin isteyeceği bir Terapist olduğunu düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Pelin HAZER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93654
Volkan bey sıcakkanlılığı , bilgileri paylaşımındaki cömertliği, danışanlara karşı olan iletişim şekli ve mesleki anlamda bilgisi açısından oldukça başarılı bir terapisttir. kendisine gelen danışanlar oldukça memnunlar. bir çok gönüllü çalışmasıyla terapi dünyasına bir çok şey kattığı kanaatindeyim. Kendisiyle olan çalışma sürecimden de gördüğüm ve bildiğim kadarıyla terapist kimliğinin dışında da oldukça güvenilirdir. Güçlü empati yeteneğiyle insanların sorunlarında kısa sürede çözüm bulmalarını sağlamaktadır.
     2 Beğeni    
Yasin GÖÇER Fotoğraf
Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90985
volkan hocamdan bir kaç ders dinlemiştim. genç yaşına rağmen muhteşem bilgisi var ve bir o kadarda mütevazı birisi kendisi. tatlı dili, sakin konuşması ile insanı rahatlatır ve muhteşem sorularla danışanlarına fazlasıyla yardımcı olacağını düşünüyorum. bir çok kurama vakıf olan ve bunları vakalara çok rahat uygulayabilen ve hatta bu bilgilerini hiç bilmeyenlere bile basit ama püf noktaları ile öğretmesi en hayran olduğum özelliklerinden. hoş sohbet bir arkadaş, bilgili bir uzman, anlayan ve dinleyen danışman. ülkemizizn nadide psikoloji emekçilerinden olduğunu düşünüyotum. girişimci ve başarılı volkan hocamın eğitimlerini her zaman takip ediyorum ve hem uzman arkadaşlara biran önce tanışmaları, cömert bilgisinden nasiplenmelerini hem de terapist arayanlara gönül rahatlığı hatta ısrarla tavsiye ederim. ya arkadaşlığını, ya derslerini yada terapileri ile tanışın derim.
     4 Beğeni    
Özcan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83206
İlk olarak hipnoz eğitimi sırasında tanıdım. Eğitici kimliğinden etkilendim. Daha sonra grup terapisine katıldım. Yaklaşık 8 yıldır aldığım terapilerden daha fazla katkıda bulunduğunu düşünüyorum. Samimi, içten,saygılı davranışları güven veriyor. Neredeyse aklımı okuyor. Sorduğu sorularla çok isabetli atışlar yaparak aydınlatıyor. Neredeyse sihirli bir el değmiş gibi sorunumu çözüverdi. Nasıl yaptığını anlayabilmiş değilim. Bütün bunları çok kısa sürede yapması da şaşırtıcı. O yetenekli bir terapist bence.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Elif HACIHAMZAOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82285
Volkan Hocami lisans hayatımın ilk yıllında bir eğitime gidip orada tanıştığım ve suan son senemde bile hala eğitimlerimde bana yardımcı olan,destegini elini üzerimden hiç çekmeyen.Tereddütlerimde her zaman güler yüzle cevap veren canim hocam.Sıcak bir klinik ortamı ile kahve eşliğinde saatlerce psikoloji hakkinda konusabilecek bilgisine hayran kaldığım psikoterapist.Eğitimlerine ve danışmanlığına hayran kalacaksiniz eminim,bazı psikoterapistlerin yapamadığını yapıyor cünkü . :..
     2 Beğeni    
Toğrul SALAMZADE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82194
Üniversite eğitimim sırasında kendisinden Hipnoz eğitimi aldım. Oldukça yararlı ve verimli bir eğitimdi. Kendisinden daha sonra İstanbul'da eğitimler aldım ve sonrasında ise psikoterapi sürecine girdik. Yaşamış olduğum bazı atlatamadığım sorunları Volkan hocadan aldığım psikoterapiyle ve kendisinin samimi duruşuyla atlatabildim. Verdiği eğitimlerde de oldukça verimli olan Volkan hoca, birçok "eğitmenin" yapamadığı şeyi, yani bilgi aktarımını mükemmel bir şekilde yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Özge Devezer
14.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82155
Volkan, hem akademik katkıları hem gönüllü calismalari hem de açılmasına vesile oldugu belki yüzlerce egitim ile Türk psikoloji alanina oldukça katkida bulunmus ve daha da bulunacak olan meslektaşımdır. Kendisi çok iyi bir dost ve bilgi açısından cömert bir insandir, bilginin paylaşılmasi en gerekli sey olduğunu bilir ve mesleki anlamda surekli bir uretim icindedir. Psikoterapist olarak ortak grup çalışmalarımızda gözlemleyip dikkat ettigim en temel noktalar empati yetenegi ve insanlara karsi koşulsuz sevgisidir. Değerli bir psikolog ve psikoterapisttir, şiddetle tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Aliye Mürvet
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82094
Volkanı yüksek lisans sırasında tanıdım, renkli kişiliği,analitik yorumları,empatik tavrı ile terapistler arasında bile en dikkat çeken kişiydi. Her zaman danışanlarına yaklaşımı samimi ve açıktır. Kaygı,yeme bozuklukları,yas,depresyon konularında çalışmaları biz meslektaşlarına da hep örnek oldu. Güleryüzlü, her daim kendini mesleki anlamda geliştiren, fayda odaklı, iç görüsü yüksek bir insandır. Terapist mesafesini danışanlarına hissettirmez, hipnoz ve sanat terapi de farklı çalışmaları vardır.
     7 Beğeni    
İlknur Ortaacar
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82091
Volkan hocamı 3 yıl önce tanıdım. Tesadüfen eğitim programını buldum ve gitmeden de ön bir araştırma yaptım. Kendisinin araştırmaya öğrenmeye ne kadar açık biri olduğunu gördüm ve eğitimlerine katıldım. Sadece 1 eğitime katılacağımı düşünüyordum ta ki Volkan hocamı tanıyana kadar. Her fırsatta verdiği eğitimlere katılmaya çalışıyorum hala. Eğitmenliğinin yanı sıra harika bir insandır kendisi. Güler yüzlülüğü, mizah anlayışı, yardım severliği ve bir çok şey.. Bu alanda çalışan kişiler kesinlikle kendisinden eğitim almalısınız.. Sizler de tanıdıktan sonra kendisini yakınlarınıza tavsiyede bulunabileceğiniz birisi olduğunu göreceksiniz..
     3 Beğeni    
Merve
12.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82079
Kendisiyle ilk olarak, verdigi egitimde tanismistik. Diger katildigim egitimlerin aksine egitim hem farkli hem de cozum odakliydi. Bilgiler havada kalmayip anlattiklari gercekten yol gostericiydi. Benim icin oldukca faydaliydi. Kendisi hem meslegini iyi yapan hem de en onemlisi bugunlerde her seyi para icin yapan terapistlerin aksine once insanin sagligina onem veren duyarli biri. Hem eglenceli hem de samimi. Bunlari ofisine de yansitan guzel kisilik.
     3 Beğeni    
Kübra
11.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82033
Volkan hocamızı kurumundan aldığım eğitimle tanıdığım.Tanıdığım içinde çok mutlu ve şansılıyım. Samimiyeti,mesleğindeki profesyonelliği,güler yüzü,pozitif enerjisi ve hoşgörüsü benim bu yazıyı yazmamdaki en önemli etkenlerden birkaçı. Çalışma ortamındaki güzel ve samimi havayı adımınızı attığınız andan itibaren alacağınız ve iyiki geldim diyebileceğiniz bir kurum.Alanına oldukça hakim ve daima kendini geliştiren bir eğitimci.Hayatınıza güzel dokunuşlar yapacağından eminim. Kesinlikle tanıyıp bilgilerinden ve sohbetinden faydalanmanızı tavsiye ederim...
     4 Beğeni    
Zeynep Çolpan
10.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82019
Volkan Bey'in eğitimlerine katılmış biri olarak, bilgisi, tecrübesi, prarik zekâsı, anlayışlı ve içten kişiliğiyle, mesleğinin hakkını tam anlamıyla verebilen bir profesyonel olduğunu söylemem gerekir. Onunla konuştuğunuzda "anlaşıldığınızı" hissedersiniz. Kendisinden hizmet almış tanıdıklarım var ve hepsinin Volkan Bey'le ilgili düşünceleri çok olumlu yönde. Kendinizi bulma yolunda anlayışlı, aydınlatıcı, bilgilendirici, içten, umut ve ilham veren tarzıyla iyi bir rehber, iyi bir psikolog. Tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Hava
10.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82015
Bir davranis bilimci ve psikoloji ogrencisi olarak katilmis oldugum grup terapisinden sonra ve bu alanda yapmis oldugu bir cok bilimsel calismalari sonrasinda edindigi bilgi birikimini sinirsiz paylasimindan ve hayatimdaki olumlu degisimlerden dolayi Volkan beye tesekkur ediyorum. Klinik ve Adli Psikoloji Dernegi ve Psikiyatri ve Psikoloji Bilimleri Enstitusunde yapmis oldugu hem terapi hizmetlerine hem de egitimlerine katilmanizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Neşe Gözen
10.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82006
İyi geceler. Volkan hocamın özgeçmişine incelerken bir psikolog adayı ve kendisinden eğitim almış bir öğrenci olarak gurur duydum. Her konuda bilgisi olan kendini geliştiren araştırmaktan bu işe vakit harcamaktan kaçınmayan bir insan olarak bizlerin önündeki en güzel örneklerden biridir. Kendisinden aldığım eğitimler sayesinde meslek hayatıma 1-0 önde başlayacağım ve sadece eğitim verip çekilen tek düze bir insan olmadığı içinde öğrenirken eğleniyorum. Kendi enerjisini de bildikleriyle beraber karşısında ki insana aktarıyor ve insan onun yanında geçirdiği 5 dakikada bile mutlaka birşeyler öğreniyor. Bu donanım sizin enerjiniz ve anlatma kabiliyetinizle birleştiği için bizler çok şanslıyız. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum! Psikolog olarakta eğitimci olarakta karşınıza böyle iyisi çıkmamıştır. Eminim :)
     10 Beğeni    
Caner
9.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82002
Lisans eğitimim döneminde taniştigim, eğitimim boyunca kendisinden birçok şey öğrendiğim, açtıgı egitim programlarına (grup terapisi, travma , hipnoz, bdt, cinsel terapiler)büyük bir istek ve zevkle katıldığım değerli, Volkan Hocam... Mesleki hayatıma adım atarken en samimi haliyle desteğini sürekli hissettiren, her konu da sizinle işbirliği içerisinde olan, bir araya geldiginizde saatlerce psikolojik tahliller yapip zamanin nasil geçtiğini anlamadıgıniz sıcak bir klinik ortamı olan en samimi psikoterapist...
     6 Beğeni    
Beyza Kılıç
9.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82001
Eğitim hayatım boyunca, gerek üniversite gerek yükseklisansta birçok hocayla karşılaştım. Öğretim görevlisinden tutun profesörüne kadar bir çok eğitimci bilgilerini aktardı. Fakat kurucusu olduğu kurumunda Volkan Hoca'dan aldığım eğitimin doyuruculuğu inanın ki çoğunda yoktu. Bilgilerini aktarırken son derece samimi ve cömert davranan, alan hakimiyeti için kısa sürede sizi donanımlandırabilecek değerli bir eğitmen. Muhakkak eğitimlerindeki lezzeti bir tadın derim..Sevgiler
     4 Beğeni    

Dr.Volkan DEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Volkan DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin BAYRAKTAR
Uzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
Emin Bey ile bir eğitim sırasında tanıştık. Mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren ve aldığı pek çok eğitimler sonucunda y...
Özge DEVEZER USLU
Uzm.Psk.Özge DEVEZER USLU
Özge ile uzun yıllara dayanan dostluğumuzdan yola çıkarak söyleyebilirim ki mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren, kararl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(38 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi / Psikoloji (2014 Mezunu)
Doktora
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Doktora (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Volkan DEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dr.Volkan DEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

11:26
Top