TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Volkan DEMİR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikoloji Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Uzm.Volkan DEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Volkan DEMİR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Volkan DEMİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Bozukluğu
Obsesif Kopulsif Bozukluk
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Fobiler
Bipolar Bozulukluk
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Madde Bağımlılığı
Cinsel İşlev Bozuklukları
Denetimsiz Boşalma (Erken Boşalma)
Vajinusmus
Erkeklerde ve Kadınlarda Orgazm Sorunu (Anorgazmi)
Aile ve Çift Terapisi
Sınav Kaygısı
Hipnoz ile Sigara Bıraktırma

Volkan DEMİR'in Makaleleri Volkan DEMİR Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Depresyon Tedavisinde Terapi Yöntemleri
 • Panik Bozukluğu ve Terapi Süreci
 • Anksiyete ve Psikoterapi Kuramları
 • Stres ve Stres ile İlgili Kuramsal Bilgiler
 • Depresyon ve Kuramsal Temelleri

 • Volkan DEMİR Tavsiye Yazıları Volkan DEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Özge Devezer (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 107.167.112.ZZZ

  14-10-2015
   TavsiyeNo: 82155
  Volkan, hem akademik katkıları hem gönüllü calismalari hem de açılmasına vesile oldugu belki yüzlerce egitim ile Türk psikoloji alanina oldukça katkida bulunmus ve daha da bulunacak olan meslektaşımdır. Kendisi çok iyi bir dost ve bilgi açısından cömert bir insandir, bilginin paylaşılmasi en gerekli sey olduğunu bilir ve mesleki anlamda surekli bir uretim icindedir. Psikoterapist olarak ortak grup çalışmalarımızda gözlemleyip dikkat ettigim en temel noktalar empati yetenegi ve insanlara karsi koşulsuz sevgisidir. Değerli bir psikolog ve psikoterapisttir, şiddetle tavsiye ederim.
       2 Beğeni    

  Toğrul SALAMZADE Fotoğraf  Psk.Toğrul SALAMZADE
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  15-10-2015
   TavsiyeNo: 82194
  Üniversite eğitimim sırasında kendisinden Hipnoz eğitimi aldım. Oldukça yararlı ve verimli bir eğitimdi. Kendisinden daha sonra İstanbul'da eğitimler aldım ve sonrasında ise psikoterapi sürecine girdik. Yaşamış olduğum bazı atlatamadığım sorunları Volkan hocadan aldığım psikoterapiyle ve kendisinin samimi duruşuyla atlatabildim. Verdiği eğitimlerde de oldukça verimli olan Volkan hoca, birçok "eğitmenin" yapamadığı şeyi, yani bilgi aktarımını mükemmel bir şekilde yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim :)
       1 Beğeni    

   Caner (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 37.154.10.ZCC

  10-10-2015
   TavsiyeNo: 82002
  Lisans eğitimim döneminde taniştigim, eğitimim boyunca kendisinden birçok şey öğrendiğim, açtıgı egitim programlarına (grup terapisi, travma , hipnoz, bdt, cinsel terapiler)büyük bir istek ve zevkle katıldığım değerli, Volkan Hocam... Mesleki hayatıma adım atarken en samimi haliyle desteğini sürekli hissettiren, her konu da sizinle işbirliği içerisinde olan, bir araya geldiginizde saatlerce psikolojik tahliller yapip zamanin nasil geçtiğini anlamadıgıniz sıcak bir klinik ortamı olan en samimi psikoterapist...
       4 Beğeni    

   Merve (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.197.29.CD

  12-10-2015
   TavsiyeNo: 82079
  Kendisiyle ilk olarak, verdigi egitimde tanismistik. Diger katildigim egitimlerin aksine egitim hem farkli hem de cozum odakliydi. Bilgiler havada kalmayip anlattiklari gercekten yol gostericiydi. Benim icin oldukca faydaliydi. Kendisi hem meslegini iyi yapan hem de en onemlisi bugunlerde her seyi para icin yapan terapistlerin aksine once insanin sagligina onem veren duyarli biri. Hem eglenceli hem de samimi. Bunlari ofisine de yansitan guzel kisilik.
       Beğenin    

   Zeynep Çolpan (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 188.58.102.ZJJ

  10-10-2015
   TavsiyeNo: 82019
  Volkan Bey'in eğitimlerine katılmış biri olarak, bilgisi, tecrübesi, prarik zekâsı, anlayışlı ve içten kişiliğiyle, mesleğinin hakkını tam anlamıyla verebilen bir profesyonel olduğunu söylemem gerekir. Onunla konuştuğunuzda "anlaşıldığınızı" hissedersiniz. Kendisinden hizmet almış tanıdıklarım var ve hepsinin Volkan Bey'le ilgili düşünceleri çok olumlu yönde. Kendinizi bulma yolunda anlayışlı, aydınlatıcı, bilgilendirici, içten, umut ve ilham veren tarzıyla iyi bir rehber, iyi bir psikolog. Tavsiye ederim.
       2 Beğeni    

   İlknur ORTAACAR (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.183.63.J

  13-10-2015
   TavsiyeNo: 82091
  Volkan hocamı 3 yıl önce tanıdım. Tesadüfen eğitim programını buldum ve gitmeden de ön bir araştırma yaptım. Kendisinin araştırmaya öğrenmeye ne kadar açık biri olduğunu gördüm ve eğitimlerine katıldım. Sadece 1 eğitime katılacağımı düşünüyordum ta ki Volkan hocamı tanıyana kadar. Her fırsatta verdiği eğitimlere katılmaya çalışıyorum hala. Eğitmenliğinin yanı sıra harika bir insandır kendisi. Güler yüzlülüğü, mizah anlayışı, yardım severliği ve bir çok şey.. Bu alanda çalışan kişiler kesinlikle kendisinden eğitim almalısınız.. Sizler de tanıdıktan sonra kendisini yakınlarınıza tavsiyede bulunabileceğiniz birisi olduğunu göreceksiniz..
       Beğenin    

   Beyza Kılıç (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.2.140.YZD

  09-10-2015
   TavsiyeNo: 82001
  Eğitim hayatım boyunca, gerek üniversite gerek yükseklisansta birçok hocayla karşılaştım. Öğretim görevlisinden tutun profesörüne kadar bir çok eğitimci bilgilerini aktardı. Fakat kurucusu olduğu kurumunda Volkan Hoca'dan aldığım eğitimin doyuruculuğu inanın ki çoğunda yoktu. Bilgilerini aktarırken son derece samimi ve cömert davranan, alan hakimiyeti için kısa sürede sizi donanımlandırabilecek değerli bir eğitmen. Muhakkak eğitimlerindeki lezzeti bir tadın derim..Sevgiler
       2 Beğeni    

   Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 82.222.75.Y

  11-10-2015
   TavsiyeNo: 82033
  Volkan hocamızı kurumundan aldığım eğitimle tanıdığım.Tanıdığım içinde çok mutlu ve şansılıyım. Samimiyeti,mesleğindeki profesyonelliği,güler yüzü,pozitif enerjisi ve hoşgörüsü benim bu yazıyı yazmamdaki en önemli etkenlerden birkaçı. Çalışma ortamındaki güzel ve samimi havayı adımınızı attığınız andan itibaren alacağınız ve iyiki geldim diyebileceğiniz bir kurum.Alanına oldukça hakim ve daima kendini geliştiren bir eğitimci.Hayatınıza güzel dokunuşlar yapacağından eminim. Kesinlikle tanıyıp bilgilerinden ve sohbetinden faydalanmanızı tavsiye ederim...
       2 Beğeni    

   Hava (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 188.58.52.BJ

  10-10-2015
   TavsiyeNo: 82015
  Bir davranis bilimci ve psikoloji ogrencisi olarak katilmis oldugum grup terapisinden sonra ve bu alanda yapmis oldugu bir cok bilimsel calismalari sonrasinda edindigi bilgi birikimini sinirsiz paylasimindan ve hayatimdaki olumlu degisimlerden dolayi Volkan beye tesekkur ediyorum. Klinik ve Adli Psikoloji Dernegi ve Psikiyatri ve Psikoloji Bilimleri Enstitusunde yapmis oldugu hem terapi hizmetlerine hem de egitimlerine katilmanizi tavsiye ederim.
       Beğenin    

  Pelin HAZER Fotoğraf  Psk.Pelin HAZER
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  10-01-2017
   TavsiyeNo: 93654
  Volkan bey sıcakkanlılığı , bilgileri paylaşımındaki cömertliği, danışanlara karşı olan iletişim şekli ve mesleki anlamda bilgisi açısından oldukça başarılı bir terapisttir. kendisine gelen danışanlar oldukça memnunlar. bir çok gönüllü çalışmasıyla terapi dünyasına bir çok şey kattığı kanaatindeyim. Kendisiyle olan çalışma sürecimden de gördüğüm ve bildiğim kadarıyla terapist kimliğinin dışında da oldukça güvenilirdir. Güçlü empati yeteneğiyle insanların sorunlarında kısa sürede çözüm bulmalarını sağlamaktadır.
       Beğenin    

  Yasin GÖÇER Fotoğraf  Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  12-10-2016
   TavsiyeNo: 90985
  volkan hocamdan bir kaç ders dinlemiştim. genç yaşına rağmen muhteşem bilgisi var ve bir o kadarda mütevazı birisi kendisi. tatlı dili, sakin konuşması ile insanı rahatlatır ve muhteşem sorularla danışanlarına fazlasıyla yardımcı olacağını düşünüyorum. bir çok kurama vakıf olan ve bunları vakalara çok rahat uygulayabilen ve hatta bu bilgilerini hiç bilmeyenlere bile basit ama püf noktaları ile öğretmesi en hayran olduğum özelliklerinden. hoş sohbet bir arkadaş, bilgili bir uzman, anlayan ve dinleyen danışman. ülkemizizn nadide psikoloji emekçilerinden olduğunu düşünüyotum. girişimci ve başarılı volkan hocamın eğitimlerini her zaman takip ediyorum ve hem uzman arkadaşlara biran önce tanışmaları, cömert bilgisinden nasiplenmelerini hem de terapist arayanlara gönül rahatlığı hatta ısrarla tavsiye ederim. ya arkadaşlığını, ya derslerini yada terapileri ile tanışın derim.
       Beğenin    

   Özcan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.181.154.ZJJ

  13-11-2015
   TavsiyeNo: 83206
  İlk olarak hipnoz eğitimi sırasında tanıdım. Eğitici kimliğinden etkilendim. Daha sonra grup terapisine katıldım. Yaklaşık 8 yıldır aldığım terapilerden daha fazla katkıda bulunduğunu düşünüyorum. Samimi, içten,saygılı davranışları güven veriyor. Neredeyse aklımı okuyor. Sorduğu sorularla çok isabetli atışlar yaparak aydınlatıyor. Neredeyse sihirli bir el değmiş gibi sorunumu çözüverdi. Nasıl yaptığını anlayabilmiş değilim. Bütün bunları çok kısa sürede yapması da şaşırtıcı. O yetenekli bir terapist bence.
       Beğenin    

   Elif (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.191.168.DD

  18-10-2015
   TavsiyeNo: 82285
  Volkan Hocami lisans hayatımın ilk yıllında bir eğitime gidip orada tanıştığım ve suan son senemde bile hala eğitimlerimde bana yardımcı olan,destegini elini üzerimden hiç çekmeyen.Tereddütlerimde her zaman güler yüzle cevap veren canim hocam.Sıcak bir klinik ortamı ile kahve eşliğinde saatlerce psikoloji hakkinda konusabilecek bilgisine hayran kaldığım psikoterapist.Eğitimlerine ve danışmanlığına hayran kalacaksiniz eminim,bazı psikoterapistlerin yapamadığını yapıyor cünkü . :..
       Beğenin    

   Aliye Mürvet (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 212.175.10.LF

  13-10-2015
   TavsiyeNo: 82094
  Volkanı yüksek lisans sırasında tanıdım, renkli kişiliği,analitik yorumları,empatik tavrı ile terapistler arasında bile en dikkat çeken kişiydi. Her zaman danışanlarına yaklaşımı samimi ve açıktır. Kaygı,yeme bozuklukları,yas,depresyon konularında çalışmaları biz meslektaşlarına da hep örnek oldu. Güleryüzlü, her daim kendini mesleki anlamda geliştiren, fayda odaklı, iç görüsü yüksek bir insandır. Terapist mesafesini danışanlarına hissettirmez, hipnoz ve sanat terapi de farklı çalışmaları vardır.
       2 Beğeni    

   Neşe GÖZEN (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.234.224.F

  10-10-2015
   TavsiyeNo: 82006
  İyi geceler. Volkan hocamın özgeçmişine incelerken bir psikolog adayı ve kendisinden eğitim almış bir öğrenci olarak gurur duydum. Her konuda bilgisi olan kendini geliştiren araştırmaktan bu işe vakit harcamaktan kaçınmayan bir insan olarak bizlerin önündeki en güzel örneklerden biridir. Kendisinden aldığım eğitimler sayesinde meslek hayatıma 1-0 önde başlayacağım ve sadece eğitim verip çekilen tek düze bir insan olmadığı içinde öğrenirken eğleniyorum. Kendi enerjisini de bildikleriyle beraber karşısında ki insana aktarıyor ve insan onun yanında geçirdiği 5 dakikada bile mutlaka birşeyler öğreniyor. Bu donanım sizin enerjiniz ve anlatma kabiliyetinizle birleştiği için bizler çok şanslıyız. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum! Psikolog olarakta eğitimci olarakta karşınıza böyle iyisi çıkmamıştır. Eminim :)
       7 Beğeni    

  Volkan DEMİR Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Vokan DEMİR, 1983 İstanbul doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini ‘Bilinçli Farkındalık Temelli Hazırlanan Eğitim Programının Bireylerin Depresyon ve Stres Düzeylerine Etkisi’ adlı tez konusu ile tamamladı. Yüksek lisans tez çalışmasını ‘International Counseling and Education Conference’ta sundu. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsünde doktora öğrenimine devam etmektedir.

  Psikoterapide psikodinamik, bilişsel – davranışçı ve varoluşçu yaklaşımların entegrasyonu ile ilgilenmektedir. Bu doğrultuda katılmış olduğu eğitimlerden başlıcaları;

  PSİKANALİZ GİRİŞ SEMİNERLERİ (2 Yıl) - İstanbul Psikanaliz Eğitim ve Danışmanlık Derneği
  PSİKANALİZ VAKA SÜPERVİZYONU (1 Yıl) - İstanbul Psikanaliz Eğitim ve Danışmanlık Derneği
  PSİKODİNAMİK PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ - Psikiyatrist Dr. Ömer OLUK
  BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİMİ - Prof. Dr. Hakan TÜRKÇAPAR
  BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ SÜPERVİZYON EĞİTİMİ - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğiticisi, Psikiyatrist Dr. Kevser AKTAŞ
  EMDR I. VE II. DÜZEY EĞİTİMİ: Psikiyatrist Dr. Onur Okan DEMİRCİ
  AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ - Psikolojik Eğitim Terapi ve Araştırma Derneği
  CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ VE SÜPERVİZYONU - Cinsel Terapist, Psikiyatrist Dr. Sema YEŞİLYURT
  OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ – Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Pınar ALGEDİK
  TEMEL KLİNİK EĞİTİMİ & PSİKOTERAPİ PROGRAMI - Psikiyatrist Dr. Ömer OLUK
  PANİK BOZUKLUĞUN BİLİŞSEL – DAVRANIŞÇI TERAPİSİ - Psikiyatrist Dr. Muzaffer UYAR
  MADDE BAĞIMLILIĞINI ÖNLEME VE MÜDAHALE EĞİTİMİ - Yrd. Doç. Dr. Itır TARI CÖMERT
  OBSESİF KOMPULSİF BOZUKLUĞUN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇITERAPİSİ - Yrd. Doç. Dr. Itır TARI CÖMERT
  BİPOLAR BOZUKLUĞUN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİSİ - Yrd. Doç. Dr. Itır TARI CÖMERT
  KİŞİLİK BOZUKLUKLARINDA GÖRÜŞME TEKNİKLERİ – Yrd. Doç. Dr. Alper ENGELER
  KLİNİK HİPNOZ UYGULAMALI E...

  Volkan DEMİR Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
  1. Demir, V. (2015). Bilinçli Farkındalık Temelli Kognitif Terapi Programının Bireylerin Depresif Belirti Düzeyleri Üzerine Etkisi. Psikoloji Çalışmaları Dergisi, 35(1), 15-26.

  2. Demir, V. (2015). Görme Engellilerde Depresif Belirtilere Yönelik Bilinçli Farkındalık Temelli Bilişsel Terapi Programının Etkililiği. Nesne, 3(6), 77-93.

  ULUSAL BİLİMSEL TOPLANTILARDA SUNULAN BİLDİRİLER:

  1. Demir, V. (2016). Dışavurumcu Sanat Terapisinin Psikolojik Belirtiler İle Bilişsel İşlevlere Etkisi. Sanatla Terapi ve Yaratıcılık Kongresi’nde sunulan bildiri.
  2. Demir, V. (2016). Sanat Terapisi Teknikleri Kullanılarak Yapılan Grup Çalışmasının Bireylerin Aleksitimi Düzeylerine Etkileri. Sanatla Terapi ve Yaratıcılık Kongresi’nde sunulan bildiri.
  3. Demir, V. (2016). Dışavurumcu Sanat Terapisinin Umutsuzluk ve Ruhsal Belirti Düzeylerine Etkisi. 1. Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresi’nde sunulan bildiri.
  4. Demir, V. (2016). Varoluşçu Yaklaşıma Dayalı Grup Terapisinin Bireylerin Ruhsal Belirti Düzeylerine Etkisi. 1. Psikiyatri Zirvesi & 8. Ulusal Anksiyete Kongresi’nde sunulan bildiri.
  5. Demir, V. & Yıldırım, B. (2016). İleri Ergenlikte Depresyon, Anksiyete ve Stres Belirtilerini Azaltmaya Yönelik Dışavurucumcu Sanat Terapisinin Etkililiği. 1. Psikiyatri Zirvesi & 8. Ulusal Anksiyete Kongresi’nde sunulan bildiri.
  6. Demir, V. (2014). Bilişsel-Davranışçı Yaklaşıma Dayalı Grup Terapisi Programının Etkililiğinin Değerlendirilmesi. 7. Ulusal Anksiyete Kongresi’nde sunulan bildiri.
  7. Demir, V. (2014). Bilinçli Farkındalık Temelli Hazırlanan Eğitim Programının Bireylerin Depresyon ve Stres Düzeylerine Etkisi. 3. Uluslararası Rehberlik Danışmanlık ve Eğitim Kongresi’nde sunulan bildiri.


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  -
  Telefon Numaraları
  -
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Erkek
  Doğum Tarihi
  1983
  (34 yaşında)
  Doğum Yeri
  İstanbul
  Mezun Olduğu Üniversite
  Anadolu Üniversitesi
  Mezuniyet Yılı
  2005
  (12 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yüksek Lisans
  İstanbul Arel Üniversitesi / Psikoloji (2014 Mezunu)
  Yabancı Dil
   

  Volkan DEMİR Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Volkan DEMİR Mesleki Videolar Videolar
  -

  Volkan DEMİR Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  panik atak, hipnozla sigara bırakma, depresyon, sınav kaygısı, bipolar bozukluk, erken boşalma, bilişsel davranışçı terap, vajinusmus, psikodinamik terapi, fobi, ölüm korkusu, sosyal fobi, migren, hipnoz, travma, kaygı bozukluğu, kadınlarda orgazm olamama, erkeklerde orgazm olamama, geç boşalma, anksiyete bozukluğu, stres

  11:21
  Top