2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Funda ÖKSÜZ

Şehir

Zonguldak

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Funda ÖKSÜZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda ÖKSÜZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Funda ÖKSÜZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Funda ÖKSÜZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla hocamız, Çağla ablamız... Dersimize girdiği ilk günden beri sevgisini,samimiyetini bizden esirgemeyen canım hocamız. Çağla hocamızın yürüttüğü b...

Funda ÖKSÜZ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Funda ÖKSÜZ'ün Özgeçmişi
Psikolog Funda Öksüz 1994 yılında Zonguldak'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Zonguldak'ta tamamlamıştır. 2016 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. 2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans programından yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. 2017 yılında Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi programına başlamış olup eğitimine devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi sırasında Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi'nde asistan psikolog olarak görev yapmıştır.

Eğitim hayatı sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, NP Beyin Hastanesi ve Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezinde staj yapmıştır. Birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır.
...[Devamı...]

Funda ÖKSÜZ Tavsiye Yazıları Funda ÖKSÜZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özlem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.61.ZBD

02-08-2018
 TavsiyeNo: 104971
Çocukluğundan beri tanıdığım,ilkokuldan beri bağımızın kopmadığı, her zaman yanımda olan dostum koskoca 24 yılım olur kendisi ve şuan karşımda hayallerini gerçekleştirmek için adım adım ilerleyip alanının hakkını vermek için kendini geliştirip daha iyi bir psikolog olmak için eğitimden eğitime koşan mesleğinin hakkını en iyi şekilde verdiğini bizzat kendim görüyorum ve gözüm kapalı sizlere tavsiye ediyorum.En büyük hayali kendi kliniğini açmak alanını en iyi şekilde etik çerçeve içinde işini yapmakti ve şimdi bu hayal gerçekleşti. Eğitim hayatında gösterdiği başarıyı mesleğinde de göstermeye devam etmektedir.Özellikle çocuklarınız için alanının en iyisi diyebilirim.Çocuk alanında ilerleyip onları en iyi şekilde anlayan dinleyen bir psikolog
     Beğenin    

 Yağmur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.105.ZZ

02-08-2018
 TavsiyeNo: 104969
Uzun yıllar tanıdığım lise ve üniversite arkadaşım. Meslektaşım. İçtenliği, psikolojiye yıllardır olan ilgisi, güler yüzlülüğü aldığı eğitimler ile harika bir psikolog oldu.Ayrıca insanlarla güçlü iletişimi olan, etik ilkelere sıkı sokıya bağlı olan, Eğitim aşkı bitmeyen kendini daim olarak geliştirmeyi hedefleyen güzel psikolog.İnsanlarla olan iletişimi ve hayata bakış açısıyla daha çok gelişeceğini ve iyi yerlere geleceğini biliyorum. Başarılarının devamını diler herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-03-2018
 TavsiyeNo: 102750
Uzman Psikolog Funda Öksüz benim üniversitede öğrencim oldu. O; önce keyifle dersi takip eden bir öğrenci, ardından çocuklara şifa veren bir projede katılımcı, ofisimizde stajer ve en sonunda da gurur duyduğum bir meslektaşım oldu. Onun gelişimini adeta bir fidenin büyümesi ve çiçek açmasını izler gibi izledim. Hangi eğitimi önerdiysem gidip kendini geliştirmeye çalıştı. Hem yüksek lisans yapıp, hem danışan görmeye başladı. Önceleri ürkek bir güvercinken şimdi kendi kanatlarıyla uçabileceğini kanıtlayan ve farklı denizlere açılma cesareti gösteren bir martı oldu. Özellikle Zonguldak civarında destek almak isteyenlere gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Psk.Nehir YILMAZ
Muğla - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-10-2017
 TavsiyeNo: 99928
Funda ile üniversitede tanıştık. Küçüklükten beri hayalinin psikoloji okumak olduğunu söylemişti bana. Bazı insanlar bazı meslekler için yaratılmıştır, Funda da onlardan biri. Zaten yeteneği olan bir alanda teorik eğitimini de tamamlayıp nihayet hayaline kavuştu. Hiçbir zaman etik değerlerinden şaşmadan, ilk günkü çizgisinden devam etmektedir. Bir psikolog olarak; iyi bir psikolog olmanın önce kendi çevrenden, insan ilişkilerinden ve insanlığa olan bakış açından ve yüreğinden geçtiğini düşünüyorum. Okulun ilk günü tanışıp 5 yıldır devam eden hiç kopmayan arkadaşlık bağımızla ve her verdiği sözü ya da geç tutmasıyla özetleyebilirim Funda'yı. Bazı insanları geç tanısanız bile yıllardır tanıyormuş gibi hissedersiniz, bu karşılıklı iletişimin kuvvetindedir. İyi bir terapi de iyi bir iletişimden geçer. Bir psikolog olarak Funda Öksüz'ü kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü; empati kelimesinin karşılığını tam anlamıyla bulacağınızı düşünüyorum .
     1 Beğeni    

 feyza s. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.147.YJZ

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99859
Canım Fundacımla üniversite hayatında kesişti yollarımız..ve iyikide kesişti. hem iyi bir arkadaş hemde iyi, işinde başarılı, azimli bir meslektaş kazanmış oldum. Fundacım okul hayatında olduğu gibi mesleğinde de başarılı bir arkadaşımdır. Kendisine yönlendirmiş olduğum bir çok tanıdığım kişilerden her zaman olumlu geri dönüşler aldım. Her biri Fundayı danıştıkları için ve birlikte çalıştıkları için çok memnunlar.. artık onlarda kendi tanıdıklarına psikolog olarak Fundayı öneriyorlar. Her şeyden önce insani duyguları gelişmiş, empati kurmayı bilen ve mesleğinde başarılı bir psikologla çalışmak, danışmak isterseniz, arkadaşım, meslektaşım Fundanın Zonguldaktaki danışma merkezinin kapısını gönül rahatlığıyla çalabilirsiniz.
     8 Beğeni    

 AEC (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.64.224.YCB

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99845
Kendisiyle 10 yıla yakın arkadaşlığımız bulunmaktadır, lisedeyken her gün gördüğüm yüzünden gülen yüz hiç eksilmeyen her zaman çalışkan bir arkadaşımdır. Arkadaşlığımız üniversitelerimiz bittiğinde dahi hala devam etmektedir. Bir psikologun bence en önemli özelliklerinden biri uzun süre ilişki kurup kuramamasıdır çünkü belki danışan olarak yıllarca devam etmek isteyebilirsiniz. Keza Psk. Funda Öksüz'ün sağlıklı ve uzun süreli arkadaşlıklar kurabiliyor olması, kendisiyle uzun süreli olarak çalışabileceğinizin göstergesidir. Azimli, istikrarlı sürekli kendini geliştirmeye çalışan ve yeniliklere açık şekilde çalıştığını bilmekteyim. Kendisi lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimini de bitirmiş bulunmaktadır. Ayrıca edindiğim tecrübeye göre bir psikologda aradığınız hem samimiyeti hem güvenilirliği kendisinde tamamıyla bulabilirsiniz. Danışan olarak umarım memnun kalırsanız...
     2 Beğeni    

 Sinem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.14.7.ZJF

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99842
Aldığı eğitimler ve geçirdiği öğrenim yaşantısıyla iyibir uzman Klinik psikologdur kendisi, tavsiye ederim. Kendi terapötik oetamında danışanlar almakta Onlarla belirli süreli oturumlar gerçekleştirmektedir, güler yüzü, içtenliği ve samimiyetini Bildiğim bir arkadaşım olarak kendisi iyi bir insan ilişkileri iletişime sahiptir, iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı bir insandır, insanın kendini kolayşıkşa açabildiği sorunlarını paylaşabildiği, tüm bunları güven ve gizlilik çerçevesinde koruduğuna inandığım bir psikolog arkadaşımdır kendisi, tüm bu bahsettiklerimle birlikte tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mithatpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Caddesi Westalife Rezidans Kat:3 No:23
Zonguldak

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 635 97 78
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Zonguldak
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Funda ÖKSÜZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Funda ÖKSÜZ Mesleki Videolar Videoları
-02:43
Top