2007'den Bugüne 79,684 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,811 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İpek EROL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.İpek EROL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılarİpek EROL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İpek EROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tamer KARAOKÇUUzm.Psk.Tamer KARAOKÇU
Uzman Klinik Psikolog Tamer beyle bir sosyal duyarlılık projesi sırasında tanıştık. Kendisi akademik anlamda da klinik anlamda da oldukça başarılı ve ...
Mehmet Ali TEKEŞUzm.Psk.Mehmet Ali TEKEŞ
Sayın Mehmet Ali Tekeş ile uzun soluklu bir eğitim olan Masterson yaklaşımı eğitimi sırasında tanıştık. Eğitim sırasında gerek katkıları gerek bilgi b...
Kübra Nur UZUNPsk.Kübra Nur UZUN
Kübra hanımla uzun soluklu bir terapi eğitiminde tanışma şansımız oldu. Aldığımız eğitim psikanalitik yönelimli bir eğitim olduğu için Kübra'nın iç d...
Ahmet IŞINUzm.Psk.Ahmet IŞIN
Terapi eğitimi sırasında tanıştığım mesleki gelişimim ve ilerlemem konusunda desteğini esirgemeyen değerli meslektaşımdır. Eğitim süresince danışanlar...

İpek EROL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
• Kişilik Bozuklukları
• Depresyon
• Psikosomatik Bozukluklar
• Obsesif Kompulsif Bozukluk
• Sosyal Fobi
• Panik Bozukluk
• Çocuk ve Ergenlerde Sınav Kaygısı
• Ergenlikte Kimlik Karmaşası

İpek EROL Özgeçmiş CV Psk.İpek EROL'un Özgeçmişi
Psikolog İpek Erol psikoloji lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesinde burslu olarak tamamlamıştır. Şu anda Klinik Psikoloji ve Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans eğitimlerine devam etmektedir. Lisans eğitimi sırasında pek çok danışmanlık merkezinde stajyer psikolog olarak deneyim kazanmıştır. Klinik psikoloji stajlarını Çapa Tıp Fakültesi Liyezon Psikiyatrisi biriminde ve NP İstanbul hastanesinde tamamlamıştır. Np Feneryolu Tıp merkezinde stajyer psikolog olarak görev yapmış ve bilişsel davranışçı terapiler alanında tecrübe kazanmıştır. Şu anda Üsküdar Üniversitesi psikolojik danışmanlık biriminde haftada bir gün psikolog olarak seanslarına devam etmektedir. Çocuk, ergen ve yetişkin psikoterapisi alanında hizmet vermektedir. Aldığı eğitimler doğrultusunda seanslarında psikanalitik yaklaşım veya bilişsel davranışçı yaklaşımı tercih etmekte ve sanat terapisi tekniklerini kullanmaktadır. Türk Psikologlar Derneği üyesidir.
...[Devamı...]

İpek EROL Tavsiye Yazıları İpek EROL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Tamer KARAOKÇU Fotoğraf  Uzm.Psk.Tamer KARAOKÇU
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-04-2019
 TavsiyeNo: 109158
Klinik Psikolog İpek EROL Hanım ile ortak yürütülen bir sosyal duyarlılık çalışması esnasında tanıştık. Kendisi klinik anlamda çok deneyimli bir psikolog ve danışanlarına karşı daima güler yüzlü ve yardımsever birisi. Bunun yanında bağımlılık ve sanat terapisi gibi alan ve ekollerle de ilgilenmekte ve kendini sürekli geliştirmektedir. Klinik Psikolog İpek EROL bunun yanında sosyal anlamda dışa dönük ve entelektüel olarak kendini geliştiren, alanı takip eden bir uzman. Danışanlara rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 Hatice Çiğdem Karaca (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.37.YBL

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106992
Empati yeteneği yüksek, olaylara uzman görüşüyle yaklaşıp doğru ve yerinde tavsiyeler verebilen, en önemlisi sizi gerçekten dinleyen, söylediklerinizi kulak ardı etmeden değerlendiren, güleryüzlü, meslek içi eğitime gerçekten önem veren, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip bir psikolog. Kendisinin yaptığı değerlendirmeleri hayatıma entegre edip mutlu olmaya giden doğru yolu keşfettim. Bundan sonra daha sık iletişimde bulunup kendisinden tavsiyeler almaya devam edeceğim. Meslek hayatında yolu ve önü açık olacak bu genç psikologu içtenlikle tavsiye ediyorum ve çalışma hayatında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    

Ahmet IŞIN Fotoğraf  Uzm.Psk.Ahmet IŞIN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101987
İpek Hanımla Masterson Enstitüsü'nde düzenlenen Kişilik Bozuklukları eğitiminde tanıştım. Yaklaşık 1 yıldır aynı eğitim grubunda birlikte eğitim almaktayız. Gerek vaka süpervizyonlarında gerekse mesleki sohbetlerimizde birçok vakaya farklı ve ufuk açıcı bir perspektiften bakabildiğine tanık oldum. İpek Hanımın duygusal zekasının ve empati yeteneğinin olağanüstü olduğunu, bu durumun da kendisini diğer meslektaşlarına göre ciddi manada ön plana çıkardığını söyleyebilirim. Sahip olduğu bilgi ve becerilerle, danışanlarının yaşamına olumlu ve çok değerli katkılar sunacağına olan inancım tamdır. Bu nedenle kendisini psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese içtenlikle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Dr.Meltem EROL
İstanbul - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-02-2018
 TavsiyeNo: 101852
Daha yolunun başında olmana rağmen attığın sağlam adımlarla, danışanlarına faydalı olabilmek adına aldığın eğitimlerle önünün daha da açılacağına inanıyorum. Her zaman çalışkan, samimi, güleryüzlü ve sempatik tavırlarınla bu meslekte başarılı olacağına inancım tamdı ve beni haklı çıkardın. Bir uzmanı tavsiye etmek etik kurallar çerçevesinde olması gereken ciddi bir şeydir ve çalışmalarını gözlemlediğim kadarıyla içtenlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog oldun. Özellikle çocuk ve ergen alanında terapist arayanlara samimiyetle tavsiye ettiğim canım kızım, umarım hep böyle başarılı devam edersin.
     8 Beğeni    

 Merve GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.24.77.YZB

19-01-2018
 TavsiyeNo: 101504
İpek hanımla 1.5 ay önce bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım haftada 1 kez olmak üzere seanslarımız devam ediyor. Terapiye başlama nedenim ilişkilerimde yaşadığım problemler ve genel kaygı bozukluğu ve bu kaygıların genel hayatımı olumsuz yönde etkilemesiydi. Kendimde büyük gelişmeler farkettim ve çok memnun kaldım. Kendisi çok tatlı bir psikolog. Daha önce bir kez daha danışmanlık almıştım başka bir psikologtan ve yönlendirmeler yapmıştı bana. Aslında bunun ne kadar yanlış olduğunu İpek hanımla başladıktan sonra farkettim. Zararın neresinden dönersek kar. Tavsiye ediyorum.. Teşekkürler ipek hanım.
     5 Beğeni    

İpek EROL'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Kaçuv
1yardım1hayat


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Temas Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Atatürk Mahallesi. Sedef Caddesi. 36.Ada Ata 2-4 Blok ataşehir
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 455 02 56  

Telefon 2 :
0(543) 366 43 79  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

İpek EROL'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


İpek EROL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İpek EROL Mesleki Videolar Videoları
-


22:00
Top