2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Psk.Eser ÖLÇER'in Tavsiyeleri
105 tavsiye, 0 eleştiri.
Damla Akdag
3.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101235
Eser Bey ile bir eğitim aracılıyla tanışma firsatım oldu.Kendini cok iyi yetiştirmiş bir terapist olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Aynı alanda yetişmekte olan biri olarak bilgi,beceri ve tecrübelerinin katkısı büyük oldu.Rahatlıkla danışanlarımı yönlendirebildiğim güvenilir bir terapisttir.Benimde okuma firsatını edindiğim Çocuk ve Her Şey kitabını özellikle ebeveynlere öneriyorum. Mesleki anlamda diğer pek cok uzmandan ayrılan noktası samimiyeti ve size içtenlikle yaklaşıp sizi dinlemesidir. Eser Bey siz onun danışanı olun ya da olmayın karşınızda size yaklaşımıyla dinlemesiyle odaklanmasıyla ona içtenlikle olan güveninizi karşılayacak bir insandır. Eser Bey' in kliniği Anima Psikoloji Eğitim ve Danışma Merkezine ziyarette bulundum.Ben şehir dışından gelmeme rağmen klinik Adana' nın merkezinde bulunup kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada.Kapıdan girdiğiniz anda sizi sıcak güler yüzlü bir karşılamada bulunan Eser Bey' in asistanı ve üstüne gelen sıcak soğuk içecek servisleriyle orada ki samimi ortamı hemen yakalayabiliyorsunuz.:) Klinikte rahatça hareket edebileceğiniz bir sürü oda, ferah bir balkon ve sürekli kaynamakta olan çayınızı kendiniz alarak istediğiniz noktada rahatça bekleyebilirsiniz. Meslektaşım Eser Bey' e teşekkür ederim tüm samimiyeti ve danışanlarına olan ilgi ve alakasından dolayı şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada pek çok konferans vermekte olup Adana da yolunuz düşerse bir kere katılımda bulunup dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    
M.İ.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93548
Eser Bey'in kliniği işyerimin yakınında bir yerde bulunuyordu. İşlerim nedeniyle gelip geçerken kliniğin tabelasını görmem vasıtasıyla tanışma şansını yakaladım. Konuşma Bozukluğu rahatsızlığım nedeniyle kendisinden psikoterapi, konuşma becerilerini geliştirici bir takım eğitimler ve psikolojik destek aldım. Memnun kaldığımı belirtmek isterim. Eser Bey, gerçekten mesleğini severek ve özveriyle yapan bir kişi. İşinin erbabı diyebilirim. Hem mesleki anlamda hem de insani açıdan çok iyi birisidir. Alçak gönüllü ve dost canlısı bir insandır. Kendisi bir telefon uzağınızdadır. Her türlü sorunuza cevap alabileceğiz bir psikoterapisttir. Hastalığınız yanında kendisinden özel hayatınızla ilgili atacağınız adımlar,eş seçimi, evlilik sorunlarınızla ilgili vs. bir çok konuda kendisine danışabilir fikir alabilirsiniz. Tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ayşegül U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92718
Merhaba Psikolog Eser Ölçer Beyi internette psikolog arayışında iken siteniz aracılığı ile buldum. Daha sonra kendisinden randevu aldım. Problemim dogrultusunda görüşme sagladık. Eser bey işinde son derece uzman birisi olduğunu daha ilk görüşmede hissettirdi. Ofisi son derece şık dizayn edilmişti. Ofisinde garip bir olumlu enerji hissediyorsunuz. Eser bey son derece titiz çalışan bilgili hoşgörülü bir uzman. Seanslarımız bir süre devam etti ve ben problemlerimi tamamiyle çözdüm. Eser beye bana kattıkları için minnettarım. Birini tavsiye etmek bir sorumluluktur. Bence Eser Hocam bu tavsiyeyi kesinlikle hakeden bir uzman. Kendisini problem yaşayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Eser hocam iyi ki varsınız ve iyi ki sizinle tanışma şansım olmuş. Herkese sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyor ve sitenize bana bu şansı verdiği için de teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Gönül TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92546
Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde bir arkadaşım sayesinde tanıştım eser beyle..Kendisinden yardım almaya karar verdim.Eser beyden aldığım seanslardan sonra olaylara daha farklı açılardan bakabilmeyi öğrendim.Kendimi tekrar iyi hissetmede çok yardımcı oldu.Eser bey insanları çok dikkatle dinleyen,sorunlarının derinlerine inip sorunu kökünden çözmeye yardımcı olan bir psikolog.Zamanla sadece sorunlarım değil insanlara yaklaşma ve empati kurma konusunda da kendimi geliştirmeye çok yardımcı oldu.Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Esmeray KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92541
Eser bey ile bir seminerde tanıştım. Gitmiş olduğum seminer sonrasında kendisi ile sohbet etme imkanı buldum.Eser beyin güven veren duruşu, içtenliği ile kendisini çok güvenilir buldum..Ihtiyacım olduğu bir dönemde onunla tanışmak bir şanstı benim için.Gerçekten işinin ehli uzman bir psikolog hocası Adana için büyük bir şanstır eser bey.. Aşamadığım konuları onun desteği ile kolaylıkla aşabildim. Eser beye burdan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.Herkese içtenlikle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Filiz GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92513
Eser hocamı yaklaşık bir yıldır tanıyorum.Çok donanımlı,tecrübeli ve deneyimleri ile bir çok kişiye yardımcı olmuş ve olmaya devam eden piskologluk meslegini gururla taşıyan ve ögrencilerine idol olabilecek çok değerli bir uzman.Ben ihtiyacım olduğu bir zamanda tanıştım kendisiyle destegi ile bir çok şeyi başardım.Son derece sıcak,yetenekli,deneyimli.Karşısında olduğunuzda ilgisinin ve yardımlarının ne kadar degerli oldugunu hissedebileceğiniz,güven verici,samimi ve sevgi dolu uzmanlardan biri.Kendisine çok içten teşekkürlerimi sunuyorum ve tüm içtenliğimle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Pınar KAYA DÖŞLÜ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91875
Sevgili Eser Ölçer hocamı bir seminerde tanıma şansım olmuştu fakat sohbet etme şansımız olmamıştı..ama hep kendi kendime seminer bitse de bir sohbet ortamı oluştursam diye düşnüyordum o gün cok zamanımız olmadı seminer sonrası kendisine olan ilgi o kadar yoğundu ki ben soru bile soramamıştım .. Daha sonra hasbel kader eğitim sırasında tanışma ve sohbet etme şansımız oldu ve daha sonra deneyimlerimizi paylaştık ve aynı iş yerinde çalışma fırsatı yakaladım ve ilk günden beri çok şanslıyım diye düşünüyorum ... Adana ve çevresi için çok iyi bir Psikolog,Psikoterapist olan Eser Hocam danışmanlık süreçlerine şahit olduğum için herkesin mutlaka danışması gereken bir Psikolog tur. Hem işi gereği bu alanı tanıyan biri olarak hem de bir anne olarak Eser Bey in bir psikologun taşıması gereken tüm vasıflara haiz olduğunu gönül rahatlığıyla belirtmek isterim. İnsan sağlığının söz konusu olduğu alanlarda hizmet vermenin bedeli, hiç bitmeyen bir eğitim hayatıdır. Eser Bey bu hususta da son derece bilinçli ve hassas. Bu da benim ayrıca gönlümü fethetti. Çocuklarımızın sosyal ve psikolojik olarak sağlıklı büyümeleri mutlaka ki paha biçilemez. İşte bu noktada da, bir sorun ortaya çıktığında doğru uzmanı bulmak ciddi bir sıkıntı teşkil ediyor. Eser Bey, aldığı eğitimler, danışanlarına yaklaşımı ve mesleğine olan aşkıyla yeterli farkı yaratıyor. Siz de kendisini ilk ziyaretinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız eminim. gündemi takip edip, ona yanıt arayan yönü kendisini mesleğinde başarılı kılmış. -Çok pozitif birisi. Bu da insanı kendisiyle rahat konuşmasını sağlıyor. -Ofisi oldukça zevkli döşenmiş; insanı rahatlatan bir renk seçimi var. - Son derece sabırlı olduğunu da eklemeliyim. Kendisine başarılar diliyorum
     3 Beğeni    
Seda E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91515
Eser bey'i bir tanıdığın tavsiyesiyle internette araştırdım ve buldum. Dikkat eksikliği ile ilgili problemler yaşıyordum ve bununla ilgili çeşitli çalışmalar yaptık, seanstan seansa bu konudaki değişimi fark etmeye başladım. Eser bey; ne yönde hareket edeceğini bilen çok iyi bir psikolog. Güvenilir, güleryüzlü ve çok dürüst birisi. Kesinlikle bu konu hakkında problemi olan varsa gitmelerini tavsiye ediyorum. Çalıştığı yer huzur dolu bunu da eklemeden geçemeyeceğim. :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mürüvvet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89330
Eser Ölçer ile vermiş olduğu 'aile içi iletişim' adlı seminerde tanıştım. Seminer bizim ailemiz için ciddi bir sorunu çözmemize vesile oldu. Oğlumda dikkat dağınıklığı olduğunun farkındaydım ama ilaç kullanmamak için hep erteliyor hiç bir uzmandan yardım almıyordum. Ödev yapmak ders çalışmak bizim için ciddi derece sinir bozucu olmaya başlamıştı. Semir sonrası Eser beyle görüşmeye karar verdim ve daha ilk görüşmede doğru yerde olduğumdan emin olmuştum.Uyguladığı ilaçsız yöntemler ve dikkat çalışmalarıyla kısa zamanda oğlum dikkat problemini aştı. Bu tarz problem yaşayan ailelere Eser Beyi ısrarla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Erkan A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88802
Herkese merhabalar. Eser Ölçer Hocamla bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Çocuğumla ilgili yaşadığımız dikkat problemi nedeniyle kendisinden randevu aldım. Eser hocamın ofisi son derece sade ve şık. Çalışanlarındaki güleryüz, içtenlik ilk girişte beni fazlasıyla etkiledi. Bu etki Eser Hocamı tanıma ile daha da arttı. Eser Bey son derece konusuna hakim bir uzman. Neyi merak ettiysek hepsine doyurucu cevaplar aldık. Bunun dışında Eser Bey'in en dikkat çeken özelliği ise şu oldu; Eser Bey zaman konusunda asla cimri davranmayan bir uzman. Sadece çocuğu tanımak için çocuğumuzun okuluna gitti, evimize ziyarette bulundu, bizlerden detaylı bilgiler-videolar-resimler aldı. Bunlardan sonra çocuğumuzla ilgili değerlendirmeler yaptı. Sonrasını sanırım anlatmama gerek yok. Çok keyifli bir eğitimle bizim çocuğu dikkat probleminden, hem de ilaç kullanmamıza gerek bırakmadan, kurtardı. Kendisine bir kez daha sizin aracılığınızla teşekkürü bir borç bilirim. Eğer dikkat problemi yaşayan çocuğunuz varsa ve ilaç aldırmak istemiyorsanız Eser Hocamı mutlaka tanımalısınız. Herkese iyi günler diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85013
Eser bey kararlı,saygılı,mesleğini ve insanları çok seven sakin kişiliği duruşu bilgisi ve sağlam karekteri sayesinde kendinizi çok iyi ve güvende hissetmenize yardımcı oluyor.Seanslarında ikna gücü çook kuvvetli olup çözülebilir, halledilebilir rahatlığıyla hiç acele etmeyip amaca ulaşmayı sağlayor ! Aynı zamanda çocuklar ve yetişkinlerle çeşitli kurslarla sınav kaygısını ortadan kaldırmaya yönelik çalışmaları çok başarılı sonuçlar elde ediyor.Tüm seanslarında olduğu gibi özellikle çocukta dikkat dağınıklığı konusundaki testlerini tüm hassasiyetiyle aileyle öğretmenle dayanışmalı bir biçimde gerçekleştirmesi gerçekten güven dolu.Kekemede sabırla biraz zaman sonra seanslarında nasıl başarılı olduğuna şahidim.Ben bilirim havasıyla değil seanslarında birlikte yapabiliriz dayanışmasıyla çocuk ve yetişkin farketmeksizin çözüme ulaşma başarıları danışanların yüzünü güldürüyor.Kendisine başarılarının devamını diliyorum :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yağmur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82844
(Psk.Eser ÖLÇER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Adem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77739
Herkese merhabalar. Eser Ölçer hocamla bir yakınımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatım oldu. Hani derler ya her şey bir vesile; benimki de öyle bir tanışma oldu. Yaşadığım bir problem nedeniyle Eser hocamdan randevu aldım. Eser hocam sayesinde bu problemden kurtuldum ve kelimenin tam anlamıyla hayatım değişti diyebilirim. Eser bey de benim ilk dikkatimi çeken şey sonsuz bir güven duygusu vermesi oldu. Her şeyden önemli olanın umudu kaybetmemek olduğumu öğrendim. Eser bey güven veren duruşu, içtenliği, kültürü ve sıcakkanlılığıyla fark katan bir uzman. Eğer bir problem yaşıyorsanız kesinlikle tanışan derim. Tekrar her şey için teşekkürler Eser hocam. Iyi varsınız ve iyi ki sizi tanıma fırsatım oldu. Herkese iyi gunler diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
G.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77588
Herkese merhabalar. Eser hocam ile tanişmam internet araciligi ile oldu. Kendisine çocugumun dikkat ile ilgili yaşadiği bir problem nedeniyle ulastim. Eser beyin son derece guzel bir ofise sahip oldugunu gordum. Eser bey isinin ehli ve cok iyi bir profesyonel. Samimiyeti ictenligi ve isine verdigi onem ilk dikkatimi ceken ozellikleri oldu. Sayet dikkat ile ilgili bir problem yasiyor ve Adana ve cevresinde bulunuyorsaniz hic cekinmeden Eser beyden yardim alabilirsiniz. Eser beye buradan bir kez daha tesekkurlerimi sunuyor ve kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hakan USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
20.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70338
Sn. Eser ÖLÇER Psikolog kurs eğitiminde tanıdım. Açıklayıcı konu anlatımı, yerinde dinleyici, detaylı ve anlaşılır şekilde açıklamları, samimi yaklaşımı, öneri ve tavsiyelerde bulunması,psikolog eğitiminde tam bilgi vermesi ile gerçekten prefosyonel bir eğitim sunduğundan tavsiye ediyorum. Konu anlatımı ve ifade etmesi çok başarılı seviyeli ve samimi yaklaşımı çok başarılı eğitim vermesi ve konu detaylarına girmesi çok başarılı İyi niyetli ve cana yakın tutumu çok başarlı Yerinde dinleyiciliği ile cevap tutumu çok başarılı Sn. Eser beyi; Erkan eğitim kurumlarında ÖGG kimlik yenileme kursundan psikolog eğitiminde tanıdım.
     Beğenin    
Emre
20.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69620
Merhaba Eser hocamla güvenlik kursundan tanışıyoruz kendisi çok bilgili güler yüzlü medeni insanı rahatlatan konuşmalarla düzgün duruşuyla öğrencilerinin sevgisini kazanmıştır eğitimini en iyi şekilde veriyor herkese yardımcı oluyor gerçekten tam bir psikolog hocası kendisini severek can kulağıyla dinliyoruz dersini seviyoruz ben şahsen tanıştığıma çok memnun oldum. psikolog ihtiyacı olan insanlarımıza öneririm çok faydalı oluyor. Kendisine görevinde başarılar dilerim. Saygılarımla.
     1 Beğeni    
Mustafa Atarcık
20.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69618
Kendisiyle özel güvenlik kursunda tanıştım etkili iletişim adlı dersimizde bizlere yardımcı oldu işini en iyi şekilde yapan ve aynı zamanda duruşuyla güler yüzlü oluşuyla konuşmasıyla insanları etkileyen birisidir. Çok iyi bir psikolog olduğundan da hiçbir şüphem yok Eser Bey gerçekten psikolojik destek ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum iyi bir destek almak isteyenler mutlaka Eser Bey'e gitmeliler eksiksiz kusursuz dört dörtlük bir hizmet vermektedir...
     1 Beğeni    
Mahmut ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68057
mrb sayın eser ÖLÇER hacamla bir özel güvenlik kursundan tanışıyorum.Etkili iletişim dersi aldım çok etkileyeci ders anlatışı var.Ben gece nöbetinden çıkıp yorgun ve uykusuz bir şekilde dersine girdim ders anlatışı karşısında ne bir yorgunluk hisettim nede bir bitkinlik sekiz saat nasıl geçti bile anlamdım bir insan bu kadar mı etkileyeci ders anlatır..cana yakınlığı,insanlara iyimser yaklaşımı veve insana güven verici duruşu.arkadaş canlısı,güleryüzlü,kendisi ve insanlar arasındaki mesafeleri kaldıran ciddi bir insandır...hep böyle güler yüzlü kalmasını temenni eder.meslek hayatında başarılar diler.bu meslek hayatında cenabı allah yar ve yardımcısı olsun
     2 Beğeni    
Miktat
3.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67823
eser bey le tanışmamız 1990 yılında ortaokul ve lise yıllarında ve buğüne kadar devam etmekte olan bir arkadaşlığımız var. Geçen yıl kız kardeşimin kocası eniştemiz emboli hastalığından yatalak duruma düştü ve etrafı ile iletişim kuramaz hale geldi, yegenim de 5 yaşında olması ve baba'ya düşkünlüğünden dolayı baba ile iletişim kuramama bu durumu kabullenemedi ve etraftaki insanlarla iletişim eksikliği,altına kaçırma, içe kapanma, geriye gitme, anti sosyal bir çoçuk oldu, bu proplemlerle biz psikolog eser bey'e geldik ve yapmış olduğu seanslarla yegenime bu durumu kabulenebilmeyi öğreterek bir çok propleminden kurtulmasına vesile oldu, kendisine teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Sevinç Gök Şahin
29.Mart.2014
TavsiyeNo: 67690
Eser Ölçer, özel eğitim kurumlarında çalışmaya başladığım ilk yıllarımda tanıdığım 'özel' insanlardan birisidir, şöyle ki kimseden onun hakkında kötü bir şey duyamazsınız... Bir psikologda bulunması gereken kişisel özellikleri yeterince taşıdığını düşünüyorum; en önemli özelliği 'insana sadece insan olduğu için değer vermesidir', işini severek ve hakkıyla yaptığını söyleyebilirim.. Çalışkan, dürüst, güvenilir, araştırmacı ve sürekli kendini geliştirme çabası içinde olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim... Bir arkadaş olarak benim hayata bakışımda farklılıklar yaratmıştır, onun bakış açılarından kendime kattığım önemli değerlerim olmuştur. Bir psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa onu mutlaka ziyaret etmelisiniz, bir danışmana ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız dahi onu tanımanızı şiddetle tavsiye edebilirim...
     Beğenin    
Gökhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2014
TavsiyeNo: 67671
Öncelikle herkese selamlar. Psikolog Eser Ölçer Bey ile bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Oğlumuzun dikkat ile ilgili problemleri nedeniyle kendisinden randevu aldık. Eser Bey dikkat ile ilgili çok uzun bir değerlendirme yapacağını belirtmişti. Bizlerden önbilgiler aldıktan sonra başka bir gün çocukla ilgili bir değerlendirme yaptı. Sonrasında çocuğumuzun okuluna kadar giderek yüz yüze öğretmeniyle görüştü. Çocuğumuzla ilgili video kayıtlar yaptırıp onları seyrederek bilgiler çıkarttı. Bunlar yetmezmiş gibi evimize kadar gelerek oğlumuzun ev ortamını gözlemledi. En sonunda ikinci bir değerlendirme daha yaparak sonuçları bizimle paylaştı. Bu kadar yapılan şeyler karşısında tabi biz de şaşkındık. Sadece tanıma amaçlı bu kadar özverili çalışan başka bir uzman var mıdır bilemiyorum. Ama bence yoktur. sonrasındaki çalışmalarından bahsetmeme bile gerek yok sanırım. Eser beye yaptığı her şey için sonsuz teşekkürler sunuyorum. Ve yakınımızın neden tavsiye ettiğini de anlamış olduk. Ben de buradan sorunu olan ailelere ve insanlara sesleniyorum. Eser bey ile mutlaka tanışın. Pişman olmayacaksınız. Herkese mutlu günler dilerim.
     2 Beğeni    
Gülay OKUTUCU KARAMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67609
Çok sevgili arkadaşım Eser Ölçer'le üniversiteyi birlikte okuduk.Kendisi o dönemde de öğrenim gördüğümüz alana karşı son derece ilgili ve meraklıydı.Bölüm içinde düzenlenen kongre,sempozyum ve bölümümüzde çıkardığımız dergi için büyük emekler sarfetmiş,çalışmaları yürüten temel ekipler içinde yer almıştır.Mesleğine ve bu alanda kendini geliştirmeye yönelik bu gayreti mezun olduktan sonra da devam etmiş,alanın da özel eğitim,dikkat gelişimi,bilişsel süreçler gibi pek çok başlıkta başarılı çalışmalarını sürdürmüştür. Halen Anima Danışmanlık Merkezi'nde çalışmalarını yürütmekte olan meslektaşımı tüm danışanlara tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67608
Psikolog Eser ÖLÇER bey"le 2009 yılında Avukat Taner Site Editörleri Tarafından Kapatıldı aracılığı ile tanıştık. Kendileriyle hafta da bir de olsa değişik sosyal aktivitelerde ve farklı STK"larda bir araya geldik. Güleryüzlü, samimi ve mükemmel bilgiye sahip olduğunu gördüm. Bundan 2 yıl önce de, ortaokula giden çocuğumun bir rahatsızlığını hissettim. Hemen Eser beye durumu ilettim, kendileride müsait bir günde çocuğumuzu getirmemizi ve teşhis koyup acilen tedavi edilmesi gerektiğini söylediler. Bende en kısa zamanda çocuğumuzu götürdüm. Zaten götürdüğümde de, harika bir ofis ve çalışma mekanına sahip olduğunu gördüm. Bu da benim daha da, doğru bir karar verdiğimin göstergesiydi. Tedaviden bir kaç ay sonra Allah a şükürler çocuğumuzda hiç bir rahatsızlık kalmadığını gördüm. Bu sayede burdan Eser bey"e tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
     Beğenin    
Esra Naz Özel
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67585
Eser ÖLÇER ile psikologlara yönelik düzenlemiş oldukları bir eğitim sayesinde tanıştım. Düzenlenen eğitimlerin gerçekten sadece o alanla ilgilenen meslek uzmanlarına yönelik olması mesleğimiz adına hayati önem taşımaktadır. Bu noktada da eğitimi düzenleyen uzmanların duyarlılıkları alanın istismarını önlemek adına belirleyici bir faktördür. Yani bir diğer deyişle; alana katkı aşkının maddi kaygının önüne geçmesi gerekir. Bu yüzden sadece bu konuya olan duyarlılığı bile meslektaşımı tavsiye etmem için yeter de artar bile. Sevdiği işi yapan, gerçekten duyarlı olan ve son derece özverili çalışan bir psikolog. Başarılarının devamı dileklerimle..
     Beğenin    
Cabbar Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67578
Her insan kafası bozulduğunda yada bir sorunu olduğunda , kendisini mutlaka huzur içinde bulabileceği bir yerlere kaçmak ister veya acı tatlı anılarını paylaşabileceği bir insan olmasını ister. Günümüzde insanlar iyi bir dinleyici ve yorumcuyu bulmakta güçlük çekiyor. Eser hocama hem iyi bir dinleyici hemde iyi bir yorumcu , dost , arkadaş olduğu için teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Eser... Diğer seansta görüşmek ümidi ile hoşçakal Cabbar Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
M.G
25.Mart.2014
TavsiyeNo: 67537
Eser Olcer ile 19 Mayis Universitesi Psikoloji bolumunde beraber okuduk. Kendisi sicakkanli, samimi, icten, yardimsever ve iyi niyetli bir kisiliktir. Okul donemimizde hem arkadaslik hem de akademik yonden etkili ve yararli paylasimlarimiz olmustur. Meslek hayatinda da ayni verimliligi surdurmektedir. Dikkat daginikligi,kekemelik, gec konusma, hizli okuma teknikleri, okul basarisizligi, sinav kaygisi alanin da ve aile terapisti olarak hizmet vermektedir. Ayrica Cocuk Ve Her Sey adli bir kitabi bulunmaktadir. Kendinizden birseyler bulacaginiz ve farkli bakis acisi gelistirmenize yardimci olacak bir yardimci kaynak. Ayni sehirde meslegimizi icra ediyor olsaydik beraber calismayi ve fikir paylasiminda bulunmak isteyecegim bir uzmandir.
     Beğenin    
Neriman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67529
herkese merhaba... hayattan neler istersiniz bilemem.. yada hayat size neler verdi neler aldı hesaplayamam.. ama hepimizin ortak yaşadığı yaşam mücadelesi adı altında koştuşturmacalı bir hayatın içindeyiz.. kimi zaman çok mutlu kimi zaman cok hüzünlü kimi zaman kararsız,kimsesiz,tutarsız ve sanki tek başına sadece sizin hayatınız var gibi düşünür ve yaşarsınız.. işte o dönemlerde tanıştım ANİMA PSİKOLOJİ kurucu sayın ESER hocamla... takiben 3 yılldır tanırım... ben çok memnun kaldım çok mutlu oldum ve ne olursa olsun hangi şartlarda olursanız olun mutlka eser hocamın iş yerini ziyaret edin geniş bilgi birikimi ve eğimde sunacağı altarnetiflerle tanışın...
     Beğenin    
Bahar DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67526
Eser Bey'den psikolojik destek aldım ve hayata farklı bir açıdan yaklaşmayı başardım. Artık daha huzurlu, daha sakin hissediyorum kendimi. Aynı dili konuşabildiğim, beni anlayan bir insanla sohbet edebilmek, ona fikir danışabilmek büyük bir şans. Eser Bey güleryüzlü, samimi bir kişidir. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle işyerine gittim ve hemen bir randevu ayarladık. 4 ay düzenli olarak görüşmelere gittim. Gözlemlerime göre sürekli okuyan, araştıran, kendini geliştirme çabası içerisinde olan bir beyfendidir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nihal Özcan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67524
Arkadaşım, meslektaşım sevgili Eser ÖLÇER, uzun yıllar alanda farklı kurumlarda sürdürdüğü çalışmalarını, yerinde bir kararla halen kendi ofisinde Adana ve bölgesinde sürdürmektedir. Kurucusu olduğu Anima Danışmanlık Merkezi'nde özellikle dikkat dağınıklığı, hızlı okuma, konuşma problemleri, otizm, okul başarısızlığı, sınav kaygısı konularında danışanlarına hizmet vermektedir. Kendisi "Çocuk ve Herşey" kitabının yazarı olarak hem meslektaşlarının hem danışanlarının, hem de konuyla ilgili olan okuyucunun ufkunu genişletmiştir. İşini gönülden yaptığını bildiğim ender insanlardan olan arkadaşımın çalışmalarını takdirle izliyorum. Bulunduğu bölgede alanında yetkin bir uzman olarak kendisini tavsiye ediyorum. Uzm.Psikolog Nihal SATIR ÖZCAN
     1 Beğeni    
Tuğba Demirkıran
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67520
Eser beyle kendisinin sahip oldugu anima psikolojinin duzenledigi bir egitim organizasyonu sirasinda tanismistik. Egitim sirasindaki bize karsi tutumu ve daha sonra kendisini tanidigim kadariyla hem insani hem de mesleki olarak etik degerlerine bagli birisi oldugunu dusundum. Kendisini cok icten sicak kanli ogrenmeye acik tutumuyla tanimis oldum. Cocuk ve ergenlerle yaptigi calismalarla adini cok defa duydugum eser bey meslektasim olarak takdir edebilecegim bir insan. Alaninda danismanlik almak isteyenlere tavsiye edecegim bir psikologdur.
     Beğenin    
Yasin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67517
Eser beyi çocukluğumda abimin vasıtasıyla tanıdım ve uzun yıllardır ara arada olsa kendisiyle konuşma fırsatı bulabiliyor ve kendimi şanslı hissediyorum. Psikolojik anlamda kendimi yetersiz hissettiğim birçok konuda verdiği telkinler her zaman işe yarayan ve beni daha güçlü hissettiren cümleler oldular. Dinlemesini bilen, araştıran, yenilikçi, giyim kuşamına dikkat eden, mizah anlayışı çok iyi olan, eleştirilere açık ve işini çok seven duruşuyla mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Devamlı değişen dünyada araştırmacı ve yenilikçi olması ve size verdiği güven duygusu onu diğer uzmanlardan farklı kılıyor. İşine olan saygı ve sevgisi devam ettiği sürece mükemmel işler yapacağını biliyorum. Eser beyi 3 sıfatla tanımlarsam; anlayışlı, başarılı ve güvenilir. Kişisel özellikleri; espirili, güler yüzlü, yaşamaktan keyif alır, arkadaşlarına özen gösterir ve neyi ne zaman yapacağını bilen güçlü bir kişiliğe sahiptir. Çalıştığı yer oldukça modern, ferah ortalamanın üstünde biyer. Yanında çalışan insanlarda sizden tebessümü eksik etmeyen ve işlerinde gerçekten başarılı insanlar. Eser beye meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Mehmet FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67509
Psikolog Eser ÖLÇER ile sitenizdeki yorumlardan etkilenip ofisine giderek görüşmeye başladık.İlk gördüğüm andan itibaren samimiyetine, güven verici sesine güven duyarak dertlerimi,baş edemediğim sıkıntılarımı anlattım. Ofisinin dekorasyonu, ofisindeki ikramları, konukseverliği, sekreterinin ilgili davranışları çok başarılı. İlk görüşmemizden itibaren yaklaşık 2 aydır gitmekteyim.Kendimi daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Desteklerinden, içime verdiği huzurdan, kendime olan güvenimin artmasını sağladığı için ona çok şey borçluyum. Allah ona kalbi gibi güzel hayat versin. Onunla ömür boyu görüşebilmek ayrıcalıktır bence. Ayrıca kendisinin kaleme aldığı "ÇOCUK VE HER ŞEY" adlı kitabını da alıp okudum. Gerçekten çok güzel yazılmış bir kitap ve çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda başucu kitabım oldu diyebilirim. Her şey için bir kez daha teşekkürler Eser Bey. Kendisini canı gönülden herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hasan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67505
Eser Olcer kuzenim olur. İlkeli, dürüst, çalışkan, yardımsever olması onun mesleğinde olması gereken meziyetlerden ve kendisinde fazlasıyla olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.Kendisi sürekli okuyan,araştırmacı ruha sahip birisidir.Ben 14 yildir yurtusunda yasayan birisiyim eseri teyzeme sordugum gecen 14 yilda geldigi yere azmi ve inanciyla kendisinin ne kadar azimli biri oldugunu gormek beni burda mutlu etti.ve bundan sonraki yillarda kendisinden ayni azim ve inancinin devam edeceginden hicmi ama hic supem yok.Bir insanin yaptiklari yapacaklarinin teminatidir ata sozunude soylemeden gecemiyecegim.
     2 Beğeni    
Perizade GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67497
Kendisiyle özel güvenlik kursunda tanıştım etkili iletişim adlı dersimizde bizlere yardımcı oldu işini en iyi şekilde yapan ve aynı zamanda duruşuyla güler yüzlü oluşuyla konuşmasıyla insanları etkileyen birisidir. Çok iyi bir psikolog oldugunuda Eser Bey'den psikolojik destek alan bir arkadaşımdan biliyorum çok büyük faydalar sağladı gerçekten ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum iyi bir destek almak isteyenler mutlaka Eser Bey'e gitmeliler eksiksiz kusursuz dört dörtlük bir hizmet vermektedir...
     Beğenin    
Nefise MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67492
Psikolog,danışman,eğitim koçu,hızlı okuma ve okuduğunu anlama rehberi Eser Hocam'a teşekkürlerimi iletiyorum.Sınavlarda zamanınız yetişmiyor mu veya okuduğunuzu hemen anlamak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.Bana üniversite sınavına hazırlık aşamasında büyük desteği oldu hocamın.Türkçedeki uzun paragraflar zamanımın önemli bir kısmını götürüyordu ve bu da motivasyonumu azaltıyordu.Kendisinden aldığım eğitim sayesinde özellikle okuma hızım arttı ve sınavda zaman arttırma olan önemli bir kısmı Eser Hocam sayesinde başardım ve şuan çok şükür hedeflediğim bölüm olan eczacılık fakültesindeyim.Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum.Böyle bir uzmandan faydalanmanızı hepinize tavsiye ediyorum.TEŞEKKÜRLER ESER HOCAM.
     Beğenin    
Ömer Faruk Çakmak
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67491
Kendisi üniversiteden arkadaşımdır..Yaptığı işi titiz yapan,insan ilişkilerinde davranışın hassasiyetine maksimum özen gösteren,güncel gelişmeleri yakından takip eden,pozitif enerjisiyle çevresine güç katan,azimli,mücadeleci ve sabırlı kişiliğiyle dikkat çeken bir yapısı vardır....Yapacağı işleri başarıyla bitirmek için elinden geleni yapmaya çalışan,güçlüklerle ,engellerle mücadele etmekten haz duyan bir yapısı vardır..Danışanlarına ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyorum.Kendisini tercih edenlerin memnuniyetle ayrılacaklarından dolayı herkese tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
D.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67489
Daha önce yardım alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendilerini buldum. Yeğenimin dikkat eksikliği ve hiperaktivite problemi ile kendisine başvurduk. İlacın yan etkilerinden dolayı kaygılıydık ve ilaç kullanmak istemiyorduk. Dikkati ve konsantrasyonu arttıran çalışmalar yaptı, yaklaşık 3 aydır devam ediyoruz.Yeğenim dikkatinin yanısıra sorumlulukları ile de ilgili gelişmeler katetti. Yeğenimle kurduğu ilişki ve bizlere bu konudaki tavsiyeleri hepimize iyi geldi.
     2 Beğeni    
Aylin ToSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2014
TavsiyeNo: 67479
Eser bey zeka gelişimi ve zekanın kullanımı konusunda uzman bir psikolog.. Çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.. Özellikle zeka geliştirici oyunlar ve materyaller ile en zekı geçinen insanları bile bu oyunlarla şaşkına çevirebiliyor.. Bana uyguladığı testin üzerimde etkisi çok büyük oldu ve benim üstümde kullandığı oyunları satın aldım hala evimde oynuyorum çözemediğim leveller çok fazla:) Eser bey sayesinde olaylara daha farklı bakabiliyorum adeta bakış açım değişti ve artık olayları çözümlenekte zorluk çekmediğim için çok daha huzurluyum... Tesekkürler.. Herkese tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
H.Tek
20.Mart.2014
TavsiyeNo: 67406
Sevgili eser ölçer abimi çocukluğumdan beri taniyorum o yasimdan bugüne kadar hangi yasta olursam olayım muhabbet duyarim kendisine. Çünkü kendisi büyükle büyük çocukla çocuk olacak kadar yüce gönüllüdür. Tatlı dilli sevgi dolu konuşmasıyla insanı muhabbetinden memnun bırakır. Küçük bi kız çocuğu annesi olarak basım sıkıştığında danışıp fikir alabileceğim bi abim olması beni çok rahatlatıyor. Kariyerindeki başarılarını mutlulukla takip ediyorum ve bütün hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum...
     Beğenin    
E.Ş
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67389
Kendisiyle ogretmen olarak birlikte bir eğitim kurumunda çalıştık. Kendisi alaninda bilgili kendini yetistirmis ve hala yetistirmeye devam eden bir psikolojik danismandir. Egitimli bilgili caliskan bir arkadaşımdır. bilgisi dahilinde her konuda bana ve diger arkadaslarima yardımcı olmaya çalışan iyi bir dinleyici, bilgili ve yardimsever bir danisman ve iyi bir dosttur. Gerçekten işini çok severek ve titizlikle yaptığını son derece başarılı olduğunu düşünmekteyim .sıcak kanlı ,sakin,kararlı,amaca ulaşmayı iyi bilen,ikna gücü çok kuvvetli mesleğini ve insanları çok seven saygılı ve çok başarılı bir psikoloğdur .kendisinden aile terapisi aldım ,kendimi ve eşimi daha iyi tanımamı sağladı.çözümsüzlükler içinden sıyrılabilmeme destek verdi en önemlisi eşimde aynı dili konuşmamızı sağladığı için çok teşekkürederim . Ilgilenenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Suat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67369
Yıllardan beri kişiliğine kadar tanıyorum. Müsbettir karakteri ve iş etiği. Ne zaman soru olarak yazılı veya sözlü soruma cevap buluyor, çözüme ulaşıyorum. Sosyal normların dışına çıkmadan bilimsel çözümlemeleri nokta atışları ile nihayetlenririyor. Diğer uzamanlara göre, sorunlarla bire bir ilgilenip çözüm sürecinin takipçisi oluyor. Daha profesyönel bir ortam ve labaratuvarı olsa daha verimli olur kanaatindeyim. Ağırbaşlı, sevecen ve kariyer basamaklarına münhasır biri. Çalışanları orta derecede başarılı ve ortamı standartların üstünde...
     Beğenin    
Buket
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67345
Eser Bey ile bir dostumuzun tavsiyesi ile tanıştık. Aile danışmanlığı konusunda eşimle bana çok yardımcı oldu. Onun engin bilgisinden ve uzmanlığından yararlandık. Aldığımız psikolojik yardımla evliliğimiz kurtuldu. Ayrıca kendisinden çocuğumuzun gelişimiyle ilgili de destek almaya devam ediyoruz .Mesleki açıdan donanımı ve yaklaşımı mükemmel, kendisi profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunuyor. Sorunlarımızın çözümünü kısa vadede alabilmemiz bizim için en önemli tercih sebebidir.Ekibi de kendisi gibi profesyonel ilgili ve takipçi. Eser beye ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ailemiz olarak.
     Beğenin    
Filiz Akköse
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67340
Eser beyle 2006 yıllında aynı okulda çalışmıtım. Bilgisi ve öğrencilere yaklaşımı çok hoşuma gidiyordu. Daha sonra farkli yerkerde çalışmaya başladık. Ne zaman bir sıkıntım olsa beni dinler ve elinden geleni yapar. Geçenlerde bir arkadaşımın 6 yaşındaki kızıyla ilgili bir sıkıntı oldu. Hemen aklıma Eser bey geldi. Ben Muğla Milas'tayım eser bey Adana'da. Hemen aradık sağolsun telefonda dinledi ve arkadaşımın ne yapması gerektiğini ve nasıl bir yol izlemesi gerektiğini söyledi. Böyle bir kişiyi tanıdığım için çok şanslıyım. Teşekkürler Eser Ölçer...
     Beğenin    
Hakan
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67337
Eser Ölçer'le üniversite yıllarında aynı sınıfta okuduk. Arkadaş olarak tanıdığım eser çok dürüst, arkadaş canlısı, fedakar ve bilgi birikimi açısından mutlaka faydalanılması gereken birisidir. Uzun yıllardır bir araya gelemesek de Eser'in başarılarını takip ediyorum. Üniversite yıllarından çok başarılı bir danışman olacağı belli olan arkadaşımın özellikle yaptığı çalışmaları takdir ediyorum. Yeniliğe açık bir kişiliğe sahip olması ve insanlara yardım etmek için verdiği özveriyi meslek hayatında da sürdüreceğinden emin olduğum için çok başarılı bir meslek hayatı olduğuna inanıyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim.
     Beğenin    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67332
İyi bir psikolog bulmak dört yapraklı yonca bulmaya benzer. Ben bu dört yapraklı yoncayı Eser Bey'i çok üzüntülü ve sıkıntılı bir anımda bir internet sitesinden buldum. Randevu almak için çalıştığı yeri aradığımda bana direkt cep telefonunu verdiler. çok şaşırdım. Telefonumu cevap verdiğinde ikinci bir şaşkınlık yaşadım. Çünkü bilirsiniz seanslar dışında psikologunuzla görüşmeniz mümkün değildir! Kendisi 6 yaşındaki oğlumun ilk seanstan itibaren sevgili Eser Abisi oldu. Eser Abiye gidiyoruz dediğimde Yuppiiiii...... diye havalara zıplıyor. Eser Bey bilgili, zeki, yaşının çok ilerisinde, olculu, cana yakin, samimi, aileden biri gibi. Hani insanin başı sıkıştığında aradığı can dostu bir arkadaşı vardır ve onun varlığı insana her zaman güç verir ya iste Eser Bey benim için öyle. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edeceğiniz mükemmel bir insan. Eğer kendisine rastlamışsanız içiniz rahat olsun sorununuz mutlaka çözülecektir. "İddia ediyorum gelecekte psikolojinin Dr. Mehmet Öz'ü olacak." Bundan emin olun. Bizim için gösterdiği çabalara binlerce kez teşekkürler ediyorum. Sevgilerimle.
     1 Beğeni    
Psk.Gülşah Kılıç
17.Mart.2014
TavsiyeNo: 67285
Eser Bey 1996-1998 yılları arasında üniversiden Psikoloji bölümünden arkadaşımdır. Kendisinin başarılı bir öğrencilik hayatı olmuştur. Mezun olduğu günden beri, alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek çalışmalarına devam etmiştir. Güvenilir kişiliği ve mesleki başarıları her zaman takdir edilmiştir. Mesleki hayatını Adana'da sürdüren arkadaşım özellikle çocuklarla ilgili geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu alanda "Çocuk ve Herşey" kitabını tavsiye edebilirim. Kendisini profesyonel olarak tavsiye ediyorum ve arkadaşıma meslek hayatında başarılar diliyorum...
     Beğenin    
Havva BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2014
TavsiyeNo: 67275
Herkese Selam. Eser beyi yaklaşık olarak 4 yıl kadar önce tanıdım. Kendisinden 1 yılı aşkın bir süre terapi aldım. Eser bey hayatıma çok farklı bakış açıları kattı. Kesinlikle ön yargısız bir psikolog. Psikolog Eser beyin sabrını da gözardı etmem doğru olmaz. Eser bey son derece sabırlı, ön yargısız, dinlemesini bilen ve insana kendini iyi, özel ve değerli hissettiren bir uzman. Tabir yerinde ise Eser bey, "benim fenerim" oldu. Yaklaşık üç yıldır danışanı değilim çünkü güvenim arttı, hayata bakışım değişti. Her şey için buradan bir kez daha teşekkür ediyorum ve kendisini problemi olan olmayan herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız Eser bey.
     Beğenin    
Hediye Korkmaz
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67225
eser beyle yaklaşık 6-7 yıl önce tanışıp bir eğitim kurumunda birlikte çalıştım. hem çalışma arkadaşı olarak hem de bi danışılan olarak zaman zaman kendisiyle sohbetlerimiz oldu. şunları samimiyetle söyleyebilirim ki; eser bey 6-7 yıllık zaman diliminde bir çok başarılar kat etmiş ve daha da kat edeceğine inandığım bi arkadaşımdır. sadece işi gereği değil, günlük hayatında da analiz yapan, insan ilişkilerinde dikkatli, empati kuran, gerek kişiliğiyle, duruşuyla, işine gösterdiği özenle, atılımcı, radikal düşünen ve çözümler bulabilen, sosyal olarakta gayet aktiftir. toplum değerlerine, aile yaşantısına önem veren ve bir çok yönüyle de beğeniyi hak eden biridir...
     Beğenin    
Kemal Garipoğlu
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67207
Kendimiz olabilir miyiz? Bu dünyada gerçekleştirilmesi en zor olan şeylerin başında kişinin kendisi olmayı başarması geliyor sanıyorum. İşte Eser bey de her koşulda ve her şartta kendisi olmayı başaran, kendisini sürekli geliştiren ve kaliteli kişiliğiyle göze çarpan ender insanlardandır. Kendisi paylaşımcı, güvenilir, adaletli ve her koşulda gerçekçi biridir. Kendinizi güvende hissedeceğinize ve gerçekten profesyonel bir yardım alacağınıza emin olun.
     1 Beğeni    
Emrah Narinoğlu
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67196
Eser Bey ile bir eğitim kurumunda ÖZel Güvenlik Eğitimi sırasında tanışdık.Eser Bey'in girmiş olduğu psikoloji derslerimiz son derece eğlenceli ve öğretici geçmekteydi.Eser Bey'in çevresine yaydığı pozitif enerji uygulamalı ve anlaşılır ders anlatımları ile bizleri insan psikolojisi hakkında gayet sağlam bilgilerle donattı.Gerek öğrencileri ile olan iletişimi gerekse tüm öğrencileri etki alanına alan ve herkesin derse katılmasını sağlayan metodları ile hem eğlenip hem öğrenmemizi sağladı.Eser Bey işini severek yapan bilgi ve birikimlerini karşı tarafa çok açık ve anlaşılır bir şekilde aktaran ve uzman kelimesinin hakkını veren bir psikolog.
     Beğenin    
Hidayet Mert
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67194
Yüksek enerjisi ve kendini geliştirme arzusu ile çalışma hayatına her zaman yatırım yapmaya çalışır.Düzenlenen kongre ve seminerleri yakından takip eder ve elinden geldiğince katılmaya çalışır.Danışanlarına olan saygısı ve ilgisi her zaman dikkatimi çekmiştir.Yılların tecrübesiyle birlikte, yılların bilgi birikimi profesyonel hizmet almanıza yetecektir.;1-Kendini geliştirmeye ve yenilemeye sürekli açık 2-Adalet duygusu çok gelişmiş 3- Alanında nitelikli- vasıflı Kişisel özellik olarak ; hümanist,paylaşımcı,güvenilir ve kendini doğru ifade eden bir kişilik Eser Ölçer bu ülke için bir değerdir,büyük bir kazanımdır şahsiyeti ve kişiliğiyle
     Beğenin    
Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Mart.2014
TavsiyeNo: 67175
Sayın Psikolog Eser Ölçer ile bir eğitim organizasyonu sırasında tanıştım. Kendisi ve kurumu Anima Psikoloji ile 3 farklı eğitim düzenledik. Bütün eğitimler de oldukça güzel geçti. Bu eğitimlerin organizasyonu dolayısıyla kendisini gerek insani boyut ile gerek de mesleki kimliği ile gözlemleme şansım oldu. Öncelikle dürüst, çalışkan ve hakkaniyetli bir meslektaşım kendisi. Eğitim ve seminer vermedeki başarısı, seanslardaki danışan memnuniyeti ile birleşince Adana için kendisini en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. Hızlı Okuma konusunda eğitim almak istiyorsanız, ruhsal sorunlarınız var ve çözüm bulamıyorsanız hem donanımlı bir psikolog hem de beyefendi bir şahsiyet olan Eser Bey'den destek almanızı şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Savas Koksal
13.Mart.2014
TavsiyeNo: 67156
Kendisiyle ozel bir kurumda Tanistim.bende o kurumda daha sonradan fizyoterapist olarak gorev yaptim ve kendisini daha yakindan tanima firsati buldum.mesleki anlamda alanina hakim olan eser beyi herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim.kendisinin olaylara yaklasimi ve olaylara bakis acisi beni her zaman sasirtmis olup cozumlemelerine her zaman guven duymusumdur.mesleki anlamda yeniliklere acik.ve pozitif bir dusunce yapisi olmasindan kaynakli her durumda bir cozumlemesi olurdu ve gene saskinlik icindeizlerdim.
     Beğenin    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67137
Eser beyden dikkat odaklanma ve hızlı okuma eğitimi aldım ve çok memnun kaldım...ilgi alaka ve işindeki profesyonelliği ön plana çıkıyor farketmemek imkansız. Güleryüzlü, arkadaş canlısı, konuşkan ve en önemlisi ciddi ve kuralcı..benim için disiplin ve kuralcı ve bilgilerini karşısındaki aktarabilmesi önemlidir...bilgiyi bilmek öğrenmek başka bir şey bildiğini aktarabilmek çok başka birşeydir...ve bunu yeterince yerine getirebilen bir yeteneğe sahip mükembel bir insandır... gelecekteki hayatta başaraılarının devamını diler saygılar sunarım..
     Beğenin    
Burak Kırkali
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67135
5yil ozel egitimde beraber calistigim cok degerli meslek elamanidir.hem kurumumuzun Müdürlüğünü hemde psikoloklugunu yapmıştır. Calismalariyla, ailelere ve cocuklara yaklasimiyla taktir toplamistir.bu deneyimlerini toplayarak kendi merkezinde hizmet verme karari almıştır. Isine duydugu saygı mesleginde ilerlemesine neden olmustur.ailelere yaklasimi oldukca sicak iyi dinleyen ve cozume giden bir anlayis iceresindedir.cok vaka çalışmasını görmüş biri olarak Çocuklarınızı guvenrek emanet edebileceginiz iyi bir arkadastir.
     Beğenin    
Zübeyir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67133
Merhabalar, 1 Yıl önce Kolon kanserine yakalandım.Ameliyat oldum. Benim için zor bir dönemdi. 12 kur kemoterapi gördüm.Bu zorlu süreç içerisinde çok kötü bir durumdaydım. Bir arkadaşımın sayesinde Eser Bey ile tanıştım.Söz konusu hastalığın içinde bulunduğumuz şartlar göz önüne alındığında tıbbı tedavi ile birlikte moral ve motivasyonun uzman kişilerce takip edilmesinin çok faydalı olacağını belirttiler. Ortalama 7 ay boyunca düzenli ve hiç aksatmadan vermiş olduğu terapileri uygulayıp,hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmadan yenebileceğimi bıkıp usanmadan anlattı. Eser Bey'in vermiş olduğu Psikolojik destek ile çok şükür yendim. Geçen Ay PET sonuçlarım temiz çıktı. Kendisine çok teşekkür eder, Saygılarımı sunarım.
     Beğenin    
Şükriye VAROL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67125
Sevgili Eser,OMÜ'den öğrencimdir.Öğrencilik yıllarında onu hep efendi,saygılı,derslerinde başarılı olmak için çaba gösteren,başarılı,kişiler arası ilişkileri iyi bir öğrencim olarak hatırlıyorum.Şimdi,aradan yıllar geçtikten sonra,izliyor ve görüyorum ki Eser,çalışkanlığını artırarak devam ettiriyor ve başarılı bir şekilde mesleğin de ilerliyor.Eser'in,bir "eser" de (Çocuk ve Her Şey) yazmış olması bunun kanıtıdır. Psişik sorunların çözümünde,danışanlarına destek vermede,Eser'i bilgisi,deneyimi,sakinliği,güler yüzü,içten davranışları ile tavsiye ediyorum. Eser'ciğim başarılarının devamını diliyorum.Sevgilerimle.
     2 Beğeni    
Ü.İlay Öktem.
10.Mart.2014
TavsiyeNo: 67051
Tanımlamak, bilgi sahibi olmakla reel bir değer kazanır elbette... İş hayatına atıldığım ilk yıllarda kurumsal acemiliğimi hafifleten,desteğiyle ve samimiyetiyle uzun yollar katetmemde emeğini inkar edemeyeceğim;sağlam, istikrarlı azmiyle gıpta ettiğim,kurduğu mesafesi ve güvenilirliğiyle tereddütsüz parmakla gösterebileceğim bir psikolog.Zaten sağlıklı bir ilişkiyi uzun soluklu tutabilmenin temel taşı da realist yaklaşımlardan geçmez mi?...Şartlarınız,imkanlarınız kısacası yaşantınız değişse bile ve bununla birlikte aynı çatı altında çalışmaya devam etmeseniz de,başınız sıkıştığında ulaşabileceğiniz ya da birikimsel tecrübelerinden bir parça esinlenmek isteyeceğiniz eski dostlarınızın varlığı eminim herkesi onure eder...Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında mesleki tecrübesiyle gurur duyduğum,aydınlandığım,tereddütsüz ulaşmak isteyebileceğim başta iyi bir psikolog,sağlam bir dost ve olaylara objektif yaklaşımıyla bilgilerimi bütünleştirebildiğim bir uzman ve tecrübelerini somutlaştırabilen iyi bir yazar ve baba...Cesaretin,tecrübelerin,istikrarlı iş ahlakın,hümanist yaklaşımın,araştırmacı ve yenilikçi ruhun bugün başarılı bir Anasınıfı Öğretmeni olmamda ışık olmuştur.Elbette, başarılı bir neslin varlığı, doğru bir aktarımla mümkündür.
     Beğenin    
İ.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2014
TavsiyeNo: 67014
kendisi benim akrabam olur.benim aile içi bir takım problemlerimiz vardı eser beye konuyu açtığımda bu konuyu çözebileceklerini söyleyip kliniğe davet etti eşimle birlikte gittik ve önce birlikte sohbet ettik daha sonra ayrı zamanlarda ayrı ayrı görüşmelerimiz oldu ve bir kaç seans sonrası bazı problemleri aştığımızı farkettik . aslında biz daha önce başka bir piskoloğada gitmiştik ama doğrusu aynı sonucu alamamıştık.şimdi aklıma geldikçe dua ediyorum .ve herkese tavsiye ediyorum konusuna tam hakim ve inançla biz birlikte çözeceğiz diyerek başayıp daha sonra ben bir şey yapmadım aslında siz çözdünüz diyerek mütavazılık gösterdiği içinde teşekkür ediyorum
     Beğenin    
Hasan Göçer
8.Mart.2014
TavsiyeNo: 67013
Psikolog Eser ÖLÇER hocamla üç yıl öncesinde Özel Eğitim Kurumunda yöneticilik yaptığım dönemde meslekten arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanışmıştım. Yöneticiliğini yaptığımız kurumda beraber kendi branşı ile ilgili çok başarılı dersler vermektedir. Kendi çocuklarımız dahil bir çok yakın çevremizdeki arkadaşlarımızın çocuklarına eğitim vermiştir. Eser ÖLÇER hocam kendi konusunda gayet başarılı olup insani ilişkileri çok güçlü ve insana insan olduğu için değer veren iletişimi güçlü inançlı kararlı kişilik sahibi bir arkadaşımızdır. Bütün eş dost ve arkadaş çevremize tavsiye eder değerlendirmelerini tavsiye ederiz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Naime Ceyha
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 67001
İş ortaminda taniştğım saygili, insanlara değer veren, yaptiğı işin hakkını veren, dürüst bir bey efendi. Tam anlamıyla cevresindeki insanlara güven veren nadir biri. Şimdiye kadar yaptığı islerde başarılı olan Eser Bey'in bundan sonra yapacağı işlerde de başarılı olup, adından söz ettireceğine eminim. Öğrencilerine gösterdiği ilgiyi, sevgiyi, özveriyi bundan sonra da çevresindeki insanlara göstereceğinden hiç şüphem yok. Çünkü başarılı bir insanda olması gereken bütün vasıflari taşıdığına inaniyorum
     Beğenin    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66998
Kendisiyle bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık ve daha önce niye tanımamışım dedim kendime. Çok cana yakın ve samimi birisi.İlk gittiğimizde kızım istemez diye düşünmüştüm ama çocuklara nasıl yaklaşılacağını çok iyi biliyor hemen kaynaştılar ve ilk haftadan itibaren kızımda olumlu gelişmeler gördüm bu aynı zamanda okuldaki başarısınıda olumlu yönde etkiledi.Ayrıca çocuğumla birlikte banada çocuklarla ilgili tavsiyelerini uyguladım memnun kaldım. Konusuna hakim birkişi tavsiye ederim.
     Beğenin    
Alpay Türkoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66996
Hızlı okuma konusunda çok faydalı çalışmalar yaptık. Eser bey ve ekibinin verdiği eğitim çoğunlukla uygulamalı çalışmalar içerdiği için maksimum fayda sağladık. Okumayı yavaşlatan etkenleri, anlamayı zorlaştıran faktörleri daha iyi öğrenmiş olduk. Eğitim sonunda sınavlarda soruları daha hızlı ve anlayarak okumaya başladık. Böylece basit hataları en aza indirmiş olduk. İşyeri olarakda yerlerinin Adana'nın merkezinde olması bize ekstra kolaylık sağladı. Eser beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Şerif Demir
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66994
Ben tıp fakültesi fizyolji bölümünde doçentim. Eser samsun psikoloji bölümünden öğrencimdir. Psikofizyoloji derslerine girdim. Derslerinde başarılı bir öğrenciydi.Derse olan ilgi ve merakı beni çok memnun ederdi. Derslerinin iyiliğinin yanında sağlam karakterli samimi, vefalı bir öğrenciydi. Ardan onca yıl geçmesine rağmen irtibatını koparmayan arasıra bilimsel olguları değerlendirdiğim alanında başarılı bir uzmandır. Etik değerlere saygılı maddeden önce insanı hayatının merkezine koymuş bir insandır.
     Beğenin    
Kunter Kurt
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66993
Psikolog Eser Ölçer,verdiği güven ve olaylara karşı yaklaşımıyla çözüm üreten bir uzman.Kendi gücümüzü kullanmaya yönelik vermiş olduğu tekniklerle kendimizi tanımamızı sağlayan bir yol izlemekte.Bu nedenle gelen tüm danışanlar karşılaştıkları sorunlara çözüm üretmeyi öğrendikleri için tavsiye edilmekte.Kendisine,verdiği güven ve hızlı sonuç almamızı sağlayan teknikleri bize öğrettiği için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Selay Karaman
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66991
Psikoloji öğrencisi olmama rağmen, mesleğim konusundaki bilgim yetersizdi. Hayat karşıma Eser hocamı çıkardı. Bilgisi ve donanımı bakımından standartın çok üstündeydi. Mesleğimi tanımamda ve sevmemde katkısı azımsanamayacak kadar çoktur sayın hocamın. Gerek danışanlarına olan gülen yüzü, gerek öğrencilerine özellikle de şahsıma olan yüksek sabrı sayesinde herkes tarafından sevilen bir uzmandır kendisi. Yaşam boyu gelişim ilkesini benimsemiş biri olan sayın Ölçer hocamın başarılarındaki devamı dilemiyor buna tüm kalbimle inanıyorum.
     Beğenin    
Y. G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66626
Eser bey ile tanışmamız çocuğumuzun problemi ile ilgili internet araştırması yaparken oldu. Kendisinden randevu alıp ofisine gittik. Eser beyin ofisi son derece güzel dizayn edilmiş bir yer. İçeri girdiğinizde kendinizi evinizde hissedebileciğiniz bir yer. Çocuğumuz 3. sınıfa geçmesine rağmen okuması oldukça zayıftı. Eser bey yaptığı çalışmalarla 1 ay gibi kısa bir sürede çocuğumuzun okuma seviyesini tam 4 katına çıkarttı. Sonsuz teşekkürler Eser bey. Iyi ki varsınız. Kendisini can-ı gönülden tavsiye ediyorum. Onunla tanıştığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Merve Nur Güney
23.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66622
ESER ÖLÇER benim kurstan tanıdığım bir hocam.Ama iyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan biri. Gördüğüm en iyi psikolog. Karanlık bir odada aydınlık bir pencerem oldu artık. Söylenecek çok bir şeyde yok aslında; kelimelerle anlatılmaz, cümlelere sığmaz, yaptığı işi en iyi şekilde yapan, dürüst, güler yüzlü, sevgi dolu bir insan. Garip bir huzur var bakışında, gülüşünde... Saatlerce hatta günlerce konuşsun sıkılmadan bıkmadan dinleyeceğim tek insan. Pozitif enerjisi ile hayata karşı bakış açımı değiştirdi. Mükemmel ötesi bir insan.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Turgay Çorok
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66618
Eser Ölçer benim okuldan arkadaşım ve 25 yıllık dostum ve kardeş olarak gördüğüm birisidir. Eser son derece dürüst, çalışkan ve işinin uzmanı bir psikologdur. Danışanlarıyla çalıştığı konularda son derece titiz hareket eder. Uzmanlığı ile ilgili konularda yapılan araştırmaları takip eden, işini seven ve gereklerini eksiksiz yapan bir uzmandır. Eser ile ilgili anlatılacaklar buraya sığamayacak kadar çoktur aslında. Eğer psikolojik anlamda bir sıkıntı yaşıyor ve bu sıkıntı Eser in uzmanlık alanında bir konu ise hiç düşünmeden kendisine danışabilirsiniz. Kendisini problemi olan herkese canı gönülden tavsiye ediyor ve bana bu şansı verdiğiniz için sitenize teşekkürü borç biliyorum.
     1 Beğeni    
Nurhayat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66606
Eser ölçerin hastası olan arkadaş tavslyesiyle seçtim.içlnden çıkamayacagım sorunum hakkında destegini almak istedim kendislne yaşadıgım sorun ve sıkıntılarımı birebir anlattlm kendlside bana yardım olacak her türlü destegi, yöntemi uyguladık.Eser bey mesleglni seven ,hastalarıyla ilgilenen, Gayet arkadaş canlısı ,güler yüzlü bir lnsan mesleglndeki lyi bilgileriyle sorunumdan kurtuldum hayata daha güçlü baglandım. Eser beye teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
     Beğenin    
Betul Asik
16.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66452
Eser bey benim hocamdir cok psikolog gordum ama hocam gibisini ilkkez gordum insan canlisi duygularini yansitimi espirileri her konusmasinda kendisini karsisindakinin yerine koyarak cvp vermesi karsisindakine pozitif bir enerji vermesi hic bir ders bana bu kadar zevk vermemisti sekiz saat nasil gecti inanin ki nasil gecti hiç bi sey anlamadim bir sekiz saat daha anlatsa yine ayni heyacanla dinlerdim ogun hocamin bilgilerinden herkeslerin faydalanmasini istiyorum mutlaka hocamla tanisin hic pisman olmayacaksinizdir .
     1 Beğeni    
Adem USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66441
Herkese merhabalar. Oncelikle sunu belirtmek isterim ki kendisine sonsuz minnettarim. Eser bey ile tanismamiz bu site araciligi ile oldu. Burdan siteye de tesekkurlerimi iletiyorum. Cocugumun dikkat daginikligi ve okula basarisizligi nedeni ile kendisine basvurduk. Ilk basta faydali olur mu olmaz mi kaygilarim olmadi degil. ama sonuc umdugumdan farkli oldu.cocugum artik derslerinde daha basarili ve etrafinda olup biten olaylarla daha ilgili alakali ve kendisine olan özgüveni artmis durumda. Kendisini isinde gercekten basarili buluyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
M. Güven
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66440
Eser bey ile bir tanıdık tavsiyesi üzerine tanıştık. Çocuğumuzun dikkat dağınıklığı yaşadığı bir dönemde kendisine başvurduk. Yapılan tetkikler sonucunda çocuğumuzla ilgili bir dizi çalışmalar yapıldı. Bu çalışmalar sonucunda çocuğumuzun dikkatinde önemli bir gelişme gözlemledik. Eser bey işinde son derece uzman bir psikolog. Bunu tanıştığımız andan çalışmaların bittiği ana kadar her konuda yaşadığımızı belirtmek istiyor ve Eser beyi dikkat problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Volkan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65984
Eser ÖLÇER ile bir akrabamız vesilesi ile tanıştım. Anima Psikoloji'nin ilk kurulduğu yıllarda kendisiyle çalışma fırsatı buldum ve bu konuda da kendimi şanşlı olarak görüyorum. Güler yüzü,pozitif enerjisiyle insanı etkileyen ve paylaşmaya yönlendiren,güven veren ve her anınınızda sizi doğru yerde olduğunuzu hissettiren son derece müthiş bir karakter,bir insandan daha fazlası... İşinde de son derece titiz,özverili ve fedakar olduğunu;Çocuk ve her şey isimli eserini hazırlarken bir çok anında bizzat şahit olduğumu özellikle belirtmek isterim. Ne kadar yoğun da olsa mutlaka size ayıracak zamanı vardır.Mutlaka tanışılması gereken ender insan, Her şey için çok ama çok teşekkürler Eser ÖLÇER...
     2 Beğeni    
S.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65549
Eser Bey'i internette uzman araştırırken bulduk. Kızımın dikkat ile ilgili sorunları nedeniyle kendisinden randevu aldık. Eser Bey kızımızla ilgili oldukça geniş zamanlı bir değerlendirme yaptı. Bu kadar ilgiyi açıkcası beklemiyorduk. Sonrasında ise keyifli; keyifli olduğu kadar da bilgilendirici bir 10 seanslık eğitime başladık. Kızım da gözle görülür, hissedilir farklar olmaya başladı. Eser Bey konusunda gerçekten bir uzman. Sorduğumuz hiç bir soru karşılıksız kalmadı. Son derece donanımlı bir psikolog. Adana ve çevresi için bulunmaz bir uzman olduğunu düşünüyorum. Dikkat problemi yaşayan ailelere buradan seslenmek istiyorum. Eğer çocuklarınız ilaçsız tedavi görsün istiyorsanız mutlaka Eser Hocamla tanışmalısınız. Eser Hocam iyi ki varsınız. Teşekkürler her şey için.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
İbrahim HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65247
öncelikle kendisinden gayet memnun kaldım antlatığı bir konuyu anlamamıza gayet yardımcı oldu. ben bugüne kadar en az 4 psikolojk doktor değiştirdim , cidden en memnun kaldığım ve sorunlarıma çözümlerle yani problemlerime soru olarak değil cevap olarak yaklaştığı için onu tebrik ederim ve teşekürlerimi sunarım saygılarımla. eser bey konuşkanlığıyla ve efendiğiyle takdir edilecek kişilerin arasında. mesleki bilgisinin gayet iyi ve yeterli olduğunu düşünüyorum ve tüm adana ve çevredeki halklara tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Fahriye O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65104
Eser bey ile bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Kendisine ailevi problemler yaşadığımız bir süreçte ulaştık. İlk görüşmeden itibaren ne kadar doğru bir yere geldiğimizi anladık. Eser bey daha ilk görüşmede biz de önemli bir etki bıraktı. Problemlerimizin aslında sandıklarımızdan daha farklı olduğunu idrak ettik. Engin tecrübesi, kültürü, güler yüzlü oluşu bizde olumlu izler bıraktı. Şayet problemleriniz sizin de yaşamlarınızı etkilemeye başladıysa ve içinden çıkılmaz bir hal aldıysa Eser bey ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ne demek istediğimi kendisiyle tanıştığınızda daha iyi anlayacaksınız. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim Eser bey. İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Aysun KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64980
Mükemmel demek yanlis olur bence mükemmel ötesi inanılmaz yorumları ve çözümleri olan bir psikolog çözümsüz bir sorun kalmadı psikologlar hakkında farklı düşüncelere sahiptim bu düşüncelerimi syn. eser by inanılmaz derecede çürüttü bazi olaylari tek basimiza cozmemiz imkansiz muhakkak destek almamiz gerekiyor dogru kiside psikologunuz eser by olmali sizi tanidigima çok mutluyum calismalarinizda başarılar dilerim. Değerli hocam Durusu gülüşü sorunlara bakis acisi iletisimi çözüm hizi ve farklı bakis acilari ile de size güç veriyor......
     1 Beğeni    
Sercan Türkeş
18.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64863
Özel güvenlik dersimizde öğretmen olarak dersimize giriş yapıyor orada tanıştık. Gerçekten fazlasıyla iyi bir uzman iyi bir hoca iyi bir kişiliğe sahip bir insan. Kendisi dersime giriyor etkili bir anlatımı olduğunu düşünüyorum. Hafızası çok kuvvetli bir insanı kolay kolay unutmuyor. Güler yüzlü sevecen fazlasıyla sakin bir kişiliğe sahip. En çok garipsediğim durumu da iletişim dersi hocası olmasına rağmen bazen, çok nadir kekeme olması Genel olarak gerçekten beğenilebilir bir hocadır...
     Beğenin    
Mehmet Durmusoglu
17.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64854
Eser bey ile ozel guvenlik kursunda iletisim dersinde tanistik gercekten iletisim ve ikili konusma konusunda cok mukemmel anlatim sekline sahiptir.yeri geliyor guler yuzlu yeri geliyor ciddi sorulan sorulara kisa ve oz sekilde cevap vermektedir ve tabiki bize cok yardimci oluyor.begendigim en guzel ozelliklerinden biri tabi ki bilgili olmasidir.her konu hakkinda bilgi alabilirsiniz ve eser beyden yardim alacak kisilere simdiden hayirli olmasi dilegi ile yeniden eser olcer beye verdigi bilgilerden dolayi tesekkur ederim.
     2 Beğeni    
Esat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64658
Bir kurs ortamında tanışma fırsatımız oldu.kurs esnasında iletişim teknikleri ile kursiyerlerin çabuk kaynaşmasını ilgili ve güler yüzü ile derse olan adaptasyonu artırışı dikat çekiciydi.arkadaş canlısı olması ayrı yeten insanların çekingenligini yenmesine yardımcı oldu.kurs esnasın da vermiş oldugu küçük notlar insan pisikolojisini bildigini ve gerçekten olumsuz düşüncelerde olan kişilerin negatif olan piskolojik altyapısını pozitife çevirebilecek enerjisi olduguna inandım kurs esnasında oluşturmuş oldugu pozitif enerji için ayrıyeten teşşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Barıs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64569
Eser beyi universiteden bir ogretim uyesinin tavsiyesi uzerine ofisine gittik.bizimle ilgilenmesi olaylari neslel boyutta bakmasi ve en onemlisi kafama takilan sorunda beni rahatlatmasi beni son derece memnun etti.son olarak sunu ifade edebilirim ki.Adana gibi buyuksehirlerde bu gibi klinklerin olmasi ve eser bey gibi donamli pskoloklarin bu kliniklerde calismasi adanalilar icin son derece yararli buluyorum. Herkese tavsiye ediyorum.. Iyi calimalar.
     Beğenin    
Emine
5.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64512
deneyımlerınden yararlanbılecegınız dıkat eksıklıgı hızlı okuma kekemelık ve otızım konusunda ustun basarı gostermıs nadır psıkologlarımızdan bırıdır.ayrıca cocuk ve hersey adlı kıtabının mutlaka okunmasını tavsıye ederım..eser beyı 1 yıldır tanırım duzgun kısılıgı ve ısındekı basarısı takdır edılecek tarzda..ailenızde ıhtıyacı olan dıkat odaklanma hızlı okuma kursuna gelmelerını tavsıye ederım.. ayrıca okul semınerlerınde denk gelırse mutlaka ızleyın hem eglencelı hem ogretıcı bır egıtım almıs olursunuz.
     1 Beğeni    
Hatice Yıldırım
4.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64505
mrb arkadaşlar ESER hocamızı ders de can kulağıyla dinledim ve bende çok inanılmaz değişmelere yardımcı oldu emin olun ondan öğreneceğimiz çok şey var ben kısaca size özet geçeceğim Çocuğun sağlıklı bir gelişim göstermesi ve sağlam bir kişilik kazanması için ailede düzenli bir yaşam biçimi sürdürmesini, Aile içinde eşler arasında zaman zaman yaşanan kavga ve tartışmalar çocukları olumsuz yönde etkilediğini, Özellikle küçük yaşlardaki çocuklar anne baba arasında süregiden tartışmalara sıklıkla tanık oluyorlarsa dışa vuramadıkları duyguları; anne babanın tartışma sonucunda ayrılacağı ve kendilerinin ortada kalacağı duygusunu, Bunun yanı sıra çocukların büyük bir çoğunluğu kavgalara kendilerinin neden olduğu duygusuna kapılarak kendilerini suçlama eğilimine girmesini kesin olarak tavsiye ediyorum beni dikkate alırsanız sevinirim.
     1 Beğeni    
Emrah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64429
Eser Bey'i gittiğim bir kursta tanıdım. Yaşı genç olmasına rağmen pozitif kişiliği, hayata bakış açısı ve konulara hakimiyeti ile taraflı tarafsız tüm kursiyer arkadaşlarımın beğenisini kazandı.Şahsım olarak bire bir yapmış olduğum görüşme esnasında da yardımlarını esirgememiş ve problemimize mantıklı çözümler bularak bizi doğru yola sevk etmiştir. ayrıca gerek kişiliği gerekse beyefendi duruşu bize güven vermiştir. kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum ve ihtiyaç duyan tüm insanlara şiddetle tavsiye ediyorum....
     Beğenin    
Muhammet OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64401
Merhabalar arkadaşımın tavsiyesi üzerine eser beyle tanışma fırsatı buldum ve sosyal hayatımda bir çok değişikliklerin olduğunu fark ettim kendimi kartal gibi hissetim :) ve herkese gönül rahatlığıyla eser beyi tavsiye ederim. Zaten eser beyle tanışdığıızda kendisinin ne kadar güler yüzlü samimi içten ve karşısındaki ile çok iyi empati kurabilen bir insan olduğunu ve bu enerjisini size aktarabileceğini göreceksiniz. ser beyi tanıdığım ıçın cok mutluyum
     1 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64353
İnsanlar psikoloğa gitmeden önce o kadar çok içsel süreçten geçiyor ve tükenmiş bir noktaya geliyorlar ki sonunda yardım alacağı insanı belki de hayatlarındaki son çare olarak görüyorlar.Yardım almaya karar vermekle birlikte, danışanların kafasındaki bir sonraki soru, doğru psikolog seçimi oluyor. psikologluğun diplomaların çok ötesinde bir meslek olduğunu düşünüyorum.Öncelikle yardım alacakları kişinin kendisi ile ilgili süreçlerini tamamlamış olması gerekir. eser beyde kendi alanın`da çok donanımlı bir bilgiye sahip olmasından dolayı herkese tavsiye ediyorum. ve eser beyi daha ıyi yerlerde göreceğimize inanıyorum. teşekkürler
     1 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64043
eser beyi tanıdığım için cok mutluyum...dünyadaki orjinal insanlardan biridir.kişiliğyle yaptığı calışmalarıyla cok daha fazla insanın mutlu edebileceğinden eminim .mesleki acıdan iletişimi cok doğru yapabilmesi branşıyla ilgili konuda toplumsal gözlemlerinin cok iyi olması empati gücü ve kocaman bir yüreği olduğu için diğerlerinden daha farklı olduğunu düşünüyorum...gercekten cok istediği konularda enerjisinin daha cok yüksek tutacağına inanıyorum...eser beyi akıllı saygılı bilge olarak tanıtabilirim.....yaptığı çalışmalarnın ve başarılarnın devamını diliyorum...
     1 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63798
Eser Bey ile sorunlarımın tüm sosyal hayatımın, insanlarla ilişkilerimin bozulduğu bir dönemde daha önce kendisinden psikolojik destek alan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kliniğine gitmemle tanıştık. Hem ilk karşılaştığımız ,tanıştığımız anda hem de ilerleyen seanslarda sürdürdüğü anlayışlı ve samimi tavrı ve yine gerek kullandığı dil ve hitap şekli ile gerekse mesleki bilgisi ile hayatımı tekrar rayına oturtmamda en büyük desteği gördüm. Daha önce gittiğim, danışanlarını birer hastalıklı hücre olarak gören diğer psikologlarla karşılaştırılması söz konusu bile olamayacak derecede iyi bir psikolog olduğuna eminim. Nasıl desem..Teşekkürler teşekkürler teşekkürler.
     1 Beğeni    
Tuğba Karaköse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63720
Herkese merhaba ben yaklaşık 1 yıl önce tıp fakültesinden mezun oldum.Son zamanlarda dikkatimi toplamakta sıkıntı çekiyordum.Birazda hızlı okumak istediğim için Eser Bey in verdiği kursa katılmaya karar verdimKursun inanılmaz faydasını gördüm Artık önceki okumama göre daha hızlıyım.5 hafta gibi kısa bir sürede ve ödevlerimi tam yapmama rağmen :) okuduğum kelime sayısı 2 kattan da fazla arttı. Dikkat eksikliğim büyük ölçüde azaldı.Üstelik bu 5 hafta içinde öğrenme teknikleri ile ilgili de bilgilendim.Ben Eser Bey den aldığım eğitimden çok memnun kaldım.Bu tarz konularda sıkıntı çeken herkesin hiç çekinmeden gitmesini tavsiye ederim...
     Beğenin    
Tamer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60718
Bu hocamiz gunluk yasantimiz. Bagli oldugumuz kurgularimdan kurtulmamiza ve hayata bakis acimizin olumlu acidan etkilediginden oturu tesekkurubir borc bilirim. Vermis oldugu egitimler ve etkileyici teknikleriyle yasam ve ogrenimimizde kolaylik sagladigi izlenimini gordum. Akici anlatimiyla zihnimize pekisen yonleri dogrultusunda hayata bakis acimiz olumlu yonde etkileniyor.bir insan hayati boyu cevre si etkisi altinda kalip bilinci ve dusunceleri bulundugu veya yasadigi alan kadariyla sinirli kalmistir. Ogrenilenler yeti yasananlar yetinilmismistir. Lakin bilincimizin ne kadar genis oldugu yapabileceklerimizin bir siniri olmadigi insan bilincin bunlarin disinda hocamiz anlatarak bizlere ufkumuzu ve bilincimizin olumlu yonlerini kullanarak genis bir kullanim alani saglamistir. Bunun sonucunu bir cok kiside gormek ayrica mutluluk verici bir durumdur
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Halil Kocagöz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60428
.....eser ölçer hocamdan 2 gün kurstan ders aldım ...hocam müthişsiniz.insanlarla olan diyaloğu kardeşliği arkadaşlığı süper bilgisini hiç tartışmıyorum bile.eminim ki bulundu uzmanlık alanında bile profosyönel. ve bizim bilmediklerimizi sadece 2 günde iletişim dersinde öğrendim.umarım dostluğumuz bitmez...sevgiler hocam tafsiye etmekten gurur duyuyorum çün ki çocukların ve aile bireylerinin kişisel gelişimi için bulunmaz bir fırsattır kendisi 3. güne gerek yok...saygılar hocam 10 NUMARASINIZ....
     2 Beğeni    
Yusuf Güngör
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60245
kendisini özel güvenlik kursundan tanıyorum etkili iletişim dersimizin hocasıydı bilgisiyle kendisinin ne kadar farklı biri olduğunu gösterdi söz konusu eser hocaysa düşünmeden kabul edilmesi gerekildigini ve kendisinden çok memnun kaldığımı belirtmekle birlikte dalında uzman biri güler yüzlü sempatik ki en önemlisi empati kelimesinin anlamını tam olarak kavramış çok iyi bir psikologtur ve işini sadece maddiyata bağlamayan biridir iş bitti diye kimseyle ilişkisini kesmeyen gelecege yatırımını yapabilen biridir kesinlikle tavsiye ediyorum kendisine teşekür ederim
     Beğenin    
Üzeyir Çulha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2013
TavsiyeNo: 58803
Eser Hocamla ofisinin önünden geçerken tamamen tesadüfen tanıştım. Dikkat dağınıklığı ve hızlı okuma konusunda nasıl bir eğitim verdiğini öğrendikten sonra bana da yardımcı olmasını rica ettim. 24 saatlik eğitim sırasında bende de bir çok şeyin değiştiğini algıladım. Eğitim süresince gözlemlediğim konusunda uzman olmasının yanında iyi bir eğitici olması. Güleryüzlü, sevecen bir insan. Kurs boyunca hiç sıkılmayacağınızı hatta derslerinizin çok zevki geçeceğinin garantisini verebilirim. Kişisel gelişimiz için kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğitime başladıktan sonra kurs süresi içerisinde sizde bir çok şeyin değiştiğini fark edeceksiniz. Kısaca size de fark katacağına inanıyorum.
     2 Beğeni    
Neziha GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2013
TavsiyeNo: 58743
Eser Bey i ilk kez 2001 yılında tanıdım.Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde farklı konumlarda kısa sürelide olsa çalışma imkanımız olmuştu.Çok kitap okuyan, tam bir iletisim uzmanı, saygın duruşu , rahatlatıcı ve ikna edici konusmasıyla huzur dağıtan bi adam.Kabus sonrası uyanmaya calıştığımız 2011 yılında , parcalanmış her ailenin duydugu ihtiyaç yüzünden kızım ve benim danışmanımız oldu sayesinde hayata tekrar tutunduk.Özel egitim gerektiren cocuklara gösterdigi sefkat, aile danışmalığındaki uzmanlığı ,icindeki insan sevgisinin sahidiyken "Cocuk ve Hersey" adli kitabi bu düşüncelerimin pekişmesine neden oldu.Eser Ölçer mutlaka tanışılması gereken bir insan başarılarının devamını diliyorum ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Eylem Baba
5.Mart.2013
TavsiyeNo: 58636
eser beyle rehabilitasyon merkezinde ,10yıl önce yeni başladıgım iş yerinde calışma arkadaşı olarak tanıyorum. iş yerindeki okul çocuklarının egitimi hakkında çok yardımlarını gordum eser beyin tavsiyeleri sayesinde çocuklarla daha iyi iletişim kurmayı ögrendim.bize iş hayatında gösterdigi yardımları,arkadaşlıgı,ayrıca iş yerinde yaşadıgımız sıkıntıların üstesinden gelmeyi ögrettigi icin teşekür ederim.kendisine mesleginde başarılar diliyor herkeze tüm ictenlikle tevsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ahmet USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2013
TavsiyeNo: 58611
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yeğenimi Eser ÖLÇER beye götürdük . Yeğenim çok hiperaktif adeta düz duvara tırmanan bir çocuktu . Oyun oynarken arkadaşlarına agresif davranıyor oyuncaklarını kırıyordu . Çok faydasını gördük . Yeğenim her hafta biraz daha uysal bir çocuk oldu . Okulda arkadaşları ile geçimi mükemmele yakın duruma geldi . Sonra komşumuzun çocuğuna da tavsiye ettik onlar da memnun kaldı . Ayrıca insanlara yaklaşımı çok mükemmeldi . Hiperaktif çocuğun eğitimi konusunda tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
Davut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2013
TavsiyeNo: 58610
kendisini özel güvenlik kursundan tanıyorum etkili iletişim dersimizin hocasıydı bilgisiyle kendisinin ne kadar farklı biri olduğunu gösterdi söz konusu eser hocaysa düşünmeden kabul edilmesi gerekildigini ve kendisinden çok memnun kaldığımı belirtmekle birlikte dalında uzman biri güler yüzlü sempatik ki en önemlisi empati kelimesinin anlamını tam olarak kavramış çok iyi bir psikologtur ve işini sadece maddiyata bağlamayan biridir iş bitti diye kimseyle ilişkisini kesmeyen gelecege yatırımını yapabilen biridir kesinlikle tavsiye ediyorum ...
     Beğenin    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58592
Merhabalar psıkolog Eser ÖLCER isinin üstadı denilen cümleyi hakkı ile yaşatan bır uzman kendısıne tesekkur'u bır borc bılırım burda kısa da olsa dusuncelerımı sızınle paylasmak ıstıyorum Eser bey herseyden ónce hasta/ ve danısanlarını vermis oldugu o gùven ve samımı enerjısı ıle herseyın gúzel olucagını en basta belırtıyor ve yanılmadan dusuncelerınız olumlu sonuclanıyor ben calısanlarını ofısını kendısını Cok ıcten samımı buldum ve mutlu olarak ayrıldım ıyıkı tanımısım kendısını bızzat kendısını tanıyınca demek ıstedıklerımı yasayınca cok daha ıyı anlıcaksınız. Saglıklı mutlu gunler dılerım.
     Beğenin    
Nihal
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58575
Eser beyle 3-4 yıl önce yeni başladığım iş yerinde tanışmıştık işinde gerçekten çok iyi işimle ilgili bir çok şeyi ben kendisinden öğrendim yardımlarını hiç bir zaman unutamam iş hayatımda bana neler yapmam gerektiğini nelere dikkat etmem gerektiğini öğretti sorunlarla nasıl baş edebileceğimi bir abi bir psikolog bir arkadaş olarak yol gösterdi psikolog arayışında olanlar için kesinlikle tavsiye ederim çünkü yeri geldi bizim sorunlarımıza da çözüm buldu çok teşekkür ederim kendisine kendini tanıdığıma çok memnunum anima'yla da harikalar yaratacağına eminim işinde çok iyi biri olduğu için buna şüphe duymak gereksiz bence tavsiye edilebilecek en mükemmel psikolog
     Beğenin    
A. B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58565
Psikolog Eser Ölçer Bey ile bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Kızımızın dikkat ile ilgili problemleri nedeniyle kendisine başvurduk. Eser Bey dikkat ile ilgili çok uzun bir değerlendirme yapacağını belirtmişti. O kadar ki biz kendi içimizden "acaba, sadece tanımak için bu kadar çalışmayı yapacak mı?" gibi bir şüphe geçmedi değil. Ancak Eser Bey zaman noktasında asla cimri davranmadı ve kızımızı tanıyana kadar inanılmaz bir çaba gösterdi. Değerlendirme bittiğinde de çalışmalara başlandı. O kadar eğlenceli, etkileyici ve sonuca odaklı çalışmalar yapıldı ki kızım artık Eser Bey'in sayesinde dikkat problemlerini aştı. Kendisine minnettarız. Şayet dikkat ile ilgili çocuklarınızda problemler yaşıyorsanız ve ilaç kullanmak istemiyorsanız gözünüz kapalı Eser Bey'den yardım alabilirsiniz. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve kendisini canı gönülden tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Nur
24.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58325
Eser Bey ile Anima Psikoloji'de çalışmak için başvurduğumda tanıştım. Kurum sahibi olarak kurumda çalışan meslektaşlarına elinden gelen imkanları sunan, dürüst ve samimi bir insandır. Kendisini mesleğine adamış, özverili bir meslektaşımdır. Eser Beyin aynı zamanda hali hazırda büyük çaba ve uğraşlar sonucu çocuk gelişimi üzerine kaynak niteliğinde bir eseri de bulunmaktadır. "Çocuk ve Her Şey" isimli kitap çocuk gelişimi ve davranış bozuklukları üzerine referans niteliğinde bir eserdir. Çocuklar üzerine ve aile içi iletişim konusunda uzun süre hizmet vermekte olup, kekemelik ve konuşma bozuklukları üzerine çalışmakta olup, dikkat artırma ve hızlı okuma konusunda kurslarını yıllardır sürdürmektedir. Anima Psikoloji'nin hizmet verdiği yeri tam bir klinik ve eğitim merkezi şeklinde dizayn etmiş, elit bir merkez haline getirmiştir.
     Beğenin    
Mehmet DUMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58074
Eser Bey ile kasım-aralık döneminde tanıştım. Adana da Anima Psikoloji ile adını zaten duyuyordum. Tanıştıktan ve beraber çalışmaya başladıktan sonra özellikle Dikkat Eksikliği Tedavisinde kullandığı ilaçsız yöntemler ve Hızlı Okuma Kurslarındaki Eğitmen rolü ile mesleğinin hakkını veren, çalıştığı alanlarda hakkında duyduğum olumlu geri bildirimleriyle herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir meslektaşım. Adana ve çevresinde çalışabileceğiniz mesleğinde uzman bir psikolog arıyorsanız, alternatiflere bakmadan önce Psikolog Eser Ölçer in bir çayını içmenizi tavsiye ederim. Gelemeyecek kadar uzaktaysanız "Çocuk ve Herşey" isimli kitabını da okuyabilirsiniz.
     3 Beğeni    
E.Sevil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58048
Eser Bey ile yaşadığımız bir problemle ilgili çözüm arayışındayken bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Eser Bey henüz ilk görüşmede duruşu, konuşma tarzı ve yaklaşımıyla bizleri etkiledi ve doğru yere geldiğimiz kanaatini yaşattı. Derin bilgi birikimi ve olaylara farklı bakış açısıyla bize; problemlere farklı açılardan bakabilmeyi öğretti. Sayesinde yaşamlarımız farklılaştı ve zenginleşti. Kendisine bizlere kattıklarından ötürü teşekkür ediyor ve sıkıntı yaşayan herkese canı gönülden tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Ramazan ŞİMŞEK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mart.2011
TavsiyeNo: 40546
Eser Ölçer; benim üniversiteden sınıf arkadaşım, 4 yıl boyunca aynı evi paylaştığım dostum ve meslektaşım. Eser Ölçer son derece çalışkan, çok okuyan, araştıran, her türlü fikre, çözüme, öneriye açık, hoşgörülü ve objektiftir. Emin, ehil ve uzman olmadığı bir konuya yaklaşmaz, bundan da son derece imtina eder; eğer bir konuda hizmet veriyorsa da bunu en iyi, en etik, en profesyonel şekilde yapar. Bu özelliği ise danışanları tarfından çok takdir gören bir özelliğidir. İnsan olarak anlatmakta, tarif etmede zorlanacağım kadar iyi ve herkes tarfından çok sevilen biridir. Eser'e herkes çok güvenir, Aslında Jung'un "Psikoloji öğrencisi yetiştirene kadar Psikolog olacak adam bulun" sözünü kanıtlyacak kadar bu mesleğe uygun bir insandır. tanıştığınızda onun bilgi ve gönül zenginliğinden mutlaka istifade etmeniz dileğiyle..
     23 Beğeni    

20:36
Top