2007'den Bugüne 83,116 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,432 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


TavsiyeEdiyorum.com'da niçin bazı meslekler ve şehirler yok?

TavsiyeEdiyorum.com Yardım ve Bilgi Sayfaları
Bilgi Sayfalarımız
Sıkça Sorulan Sorular
Sitemizi kurarken amacımız site ziyaretçilerimizin en sıklıkla ihtiyaç duyduğu meslekler için tavsiye kategorileri yaratmaktı. Bu nedenle başlangıçta bazı meslek gruplarını sitemize dahil etmedik. Ancak zaman içinde ihtiyaç oldukça ve talep geldikçe yeni meslek grupları için de tavsiye kategorileri yaratacağız.


Keza sitemiz içinde yer verdiğimiz şehirler için de hedefimiz talebe göre şehirleri belirlemekti. Bu nedenle sitemiz ilk kurulurken tavsiye listelerimizi sadece büyük şehirlerimiz için oluştururken, zaman içinde talep geldikçe pekçok diğer şehri de listemize dahil ettik. Listemizde henüz bulunmayan şehirler için de talep geldikçe listemizi genişleteceğiz.

Eğer sitemizde listelenmeyen bir şehirdeki bir uzmanı tavsiye etmek istiyorsanız, bunu yapmanız mümkündür. Tavsiye yazınızı yazarken yazı içinde uzmanın çalıştığı şehri belirtirseniz, o şehir otomatik olarak listemize eklenecektir. Dolayısıyla sitemizde bazı şehirlerin bulunmaması o şehirden hiçbir uzmanın henüz tavsiye edilmemesi nedeniyledir.

19881 okuyucu tarafından okundu.


08:57
Top