2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Arzu ÇALIŞGAN
Doktor Biyoistatistik Uzmanı - İstanbul

Arzu ÇALIŞGAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diğer
İsim

Dr.Arzu ÇALIŞGAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Biyoistatistik Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dr.Arzu ÇALIŞGAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Arzu ÇALIŞGAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.Arzu ÇALIŞGAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Arzu ÇALIŞGAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Arzu ÇALIŞGAN Tavsiye Yazıları Dr.Arzu ÇALIŞGAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 selma (Müşteri)
 IP: 212.156.152.YC

25-07-2016
 TavsiyeNo: 89385
sevgili Arzu Hanımla yaklaşık 1 yıldır tanışıyorum ve birlikte bir çok çalışmamın istatistiğini yaptırma fırsatım oldu. Kendi alanında akademik olarak ilerlemiş olması, işini sevmesi, ilgili, alakalı, güler yüzlü, sevecen olması ve daha da ötesinde iyi bir insan olması O'nu değerli kılmaktadır. Çalışmalarıma yaptığı bilimsel destekler sayesinde birçok araştırmam yurt dışı kongrelerde sözel bildiri olarak, birçoğu kaliteli dergilerde makale olma şansını yakalamıştır. Kurumum ve şahsım adına kendisine çok teşekkür ederim. Arzu hanımla çalışmak bir ayrıcalıktır.
     Beğenin    

 Ecem Sevim Çalık (Müşteri)
 IP: 212.156.152.YC

09-05-2016
 TavsiyeNo: 87746
Arzu hanımla bir süredir çalışma fırsatım oldu. Kendisi çalışmakta olduğum hastanenin biyoistatistik danışmanı. Benim ve tanıdığım pek çok arkadaşımın çalışmalarında hem yol gösterici oldu hem de çok ilgili davrandı. İlgisinden, taleplerime hızlı ve etkin dönüşlerinden gayet memnunum. Birlikte çalışması kolay, çalışkan, akıllı ve kibar bir insan. Profesyonelliği benim çalışmalarımı daha da kolaylaştırdı. Başarıya giden her yolda çalışma arkadaşlarımızın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Dr.rıdvan sivritepe (Müşteri)
 IP: 5.47.227.ZBD

04-05-2016
 TavsiyeNo: 87636
Hastanemiz arzu hanim ile kurumsal bir anlasma yapmistir ve kendisiyle bu projede birlikte çalıştım. Bu mesajı olanca samimiyetimle yazıyorum, bir eminlik arayıp merakla yorumlarda göz gezdirecek olursanız benim gibi.. deneyimlemiş ve benden sonrakilere gönül rahatlığıyla referans olmasını ümit ederek biraz uzunca yazıyorum. Merak eden buyursun! Biyoistatistik uzmani Arzu hanım size ve çalismalariniza bütünüyle odaklanmış, butuncul bir yaklaşıma sahip, alanında yetkin, etik kurallara uyan, samimi, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan ve oldukça pozitif biri. Doğru analizler ve sağlıklı istatistiksel veriler ile yaptiginiz calismada sonucu sizin için görmenizi sağlayarak farkındalık edindirmesi etkilendiğim yonü. Mesleğini severek, insanlara gerçekten fayda sağlamak gayesiyle yapan nadir insanlardan. Mesleki tecrübesi, güleryüzlü olması ve istatistiksel analizlerdeki hizli ve verimli sonuclara ulastirmasi gercekten takdire şayan, başarılarının devamını diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Leyla Özyiğit (Müşteri)
 IP: 195.87.13.ZY

04-05-2016
 TavsiyeNo: 87635
Arzu Hanım ile yapmış olduğum birçok akademik çalışma sürecinde yardım aldım. Kendisi çalışmanın tasarlanma aşamasında, istatistiklerin yapılması, ayrıca tablo ve grafikler konusunda son derece özenli, deneyimli, titiz ve yardımcıdır. Herzaman ulaşılabilir ve her işini en iyi şekilde yapar. Zamanlama konusunda da ayrıca oldukça titiz ve dikkatli olduğunu belirtmek isterim. Buradan kendisine teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 FİDAN alakuş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.10.YL

03-05-2016
 TavsiyeNo: 87620
SEVGİLİ arzu Hn la yaklaşık 3 senedir calısıyorum.Ortodontı uzmanı olarak bır kurumda yrd.doc olarak gorev yapıyorum.A tıpı dergılerde makaleyi tum yonlerıyle hazırlaması ne kadar zor ve meşakatlı bır durum oldugunu herkes cok ıyı bılmektedır. Bu aşamalardan en onemlısı olan ıstatıksel degerlendirme bolumu hakemlerın son derece tıtızlıkle ınceledıgı ve acımasızca elestırdıgını tum meslektaşlarım cok ıyı bılırler. Bılımsel makalelerımın ıstatıstıklerını kendısıne yaptırıyorum.SCI kapsamında bır cok calısmamın sıkıntısız bır sekilde kabul olmasında fedakâr ve her aşamada kı katkılarından dolayı kendisine mınnettarım.Bu konuda sıkıntı yasayan tum meslektaşlarımı arzu Hn ı tanımasını şıddetle tavsiye ediyorum. ıyı varsınız arzu Hn. cım.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Medstats Danışmanlık
Taksim, Elhamra Han
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(850) 228 86 83

Telefon 2 :
0(507) 779 14 22
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Biyoistatistik Ana Bilim Dalı (2010 Mezunu)
Doktora
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Biyoistatistik Ana Bilim Dalı (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Dr.Arzu ÇALIŞGAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Arzu ÇALIŞGAN Mesleki Videolar Videoları
-08:39
Top