2007'den Bugüne 73,596 Tavsiye, 24,425 Uzman ve 16,674 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sevde ŞİŞMAN
Sosyolog - Konya
Aile ve evlilik danışmanı

Sevde ŞİŞMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diğer
İsim

Sevde ŞİŞMAN

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Sevde ŞİŞMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Sevde ŞİŞMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sevde ŞİŞMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Erdim Hasip HAKVERİRPsk.Dnş.Erdim Hasip HAKVERİR
Kendisiyle uzun soluklu canlı yayınlar yapma fırsatım oldu... önceden herhangi bir hazırlık yapmamamıza rağmen canlı yayında her sordugumu su gibi cev...

Sevde ŞİŞMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve ergen danışmanlığı
Tup bebek tedavisi suresınce aile danısmanligi
Hamilelik,dogum,lohusalik doneminde danismanlik
Evlilik öncesi çift danısmanlığı
Evlilik danısmanlığı
Cocuk odaklı aile danısmanlıgı
Bosanma surecınde danışmanlık
Tek ebeveynlı ailelere danısmanlık
Yaslı ve hasta bakımında danısmanlık
Obezite cerrahisi öncesi ve sonrası danışmalık

Sevde ŞİŞMAN Tavsiye Yazıları Sevde ŞİŞMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Erdim Hasip HAKVERİR Fotoğraf  Psk.Dnş.Erdim Hasip HAKVERİR
Konya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-11-2017
 TavsiyeNo: 100007
Sevde Hanımı Konya Kanal 42 televizyonunda yaptığımız psikolojik sıkıntılarla ilgili programlardan tanımaktayım. Kendisinin başarılı bir sunucu olması yanında Aile Danışmanı olduğunu program arasında ki bir söyleşi sırasında belirtmişti. Aile Danışmanı olarak farklı eğitimleri almakla ilgili düşüncelerinin, bir anne ve program sunucusu olarak işini zorlaştırsa da Aile Danışmanı olarak aldığı eğitimi ileri seviyelere taşıma isteği, psikolojiye olan merakı ve bu alanda çalışma arzusu iyi bir Aile Danışmanı olacağına dair kanaat uyandırmıştı. Aile Danışmanından yardım almak isteyenlere Sevde Hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Büşra A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.67.YZF

27-06-2017
 TavsiyeNo: 97618
Sabırlı, hoşgörülü, yardımsever, alçakgönüllü her şeyden önemlisi samimi.. Kendini geliştirme konusunda ele avuca sığdıramazsınız onu sürekli öğrenme, gelişme, yenilenme peşindedir, mesleki gelişimine fazlasıyla önem verir. Mesleğine olan aşkını kelimelerle ifade etmem çok zor. O işini severek yapan, insanlara faydalı olmak için didinen nadir insanlardan biri. Bu yönü onu, mesleki gelişimine önem veren sürekli kendini geliştirmeye yönelik eğitimlere katılan başarılı bir aile danışmanı yapmıştır. Ne zaman bir desteğe ihtiyacınız olursa kendisine başvurmanızı şiddetle öneriyorum. Bilgi ve tecrübelerinden kesinlikle faydalanmalısınız. Pozitif enerjisi ve tüm samimiyetiyle size son derece verimli yardımlarının dokunacağından, ilişkinizi doyuma ulaştıran katkılarının olacağından son derece eminim.
     3 Beğeni    

 Umut umutlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.168.FD

20-02-2017
 TavsiyeNo: 94704
Sevde hanım benim on yıllık eşim. mesleğine aşık bir insan..bana göre dünyanın en iyi annesi eşi ve arkadaşı ve evladıdır. Bence bu özelliklerden bi kaç tanesini taşımayan birisi kesinlikle iyi bir aile danismani olamaz...bu vasıfların hepsini taşımasının yanında iyi bir Sırdaş ve arkadaştır..iki univrrsite bitirip cesitli yurt ici seminer kongre ve kurslarla egitimini pekistirdi.bu surecte ben hep destekledim.en kuvvetli yonu empati yapabilmesidir.siz bir aci yasiyorsaniz kendiside aynı acıyı sizinle paylaşabilir..zaten evliligimizin başarılı olma sırlarindan biride budur.aile danışmanlığı diğer meslekler gibi olduğunu düşünmüyorum. Bu mesleği başarılı bir şekilde icra edenlerin daha insancil bariscil hakkaniyet sahibi bilgiyi yonetebilme becerisine sahip bulundugu zor durumdan kurtulabilme ozelligine sahip insanlar oldugunu duaunuyorum. Bu ozelliklerin hepsinin ve daha fazlasinin esimde oldugunu dusunuyorum.onu cok seviyorum..umarim herkese faydali olur.başarılar diliyorum..
     11 Beğeni    

Nazlı ÇALIŞKAN Fotoğraf  Nazlı ÇALIŞKAN
Konya - Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Mezunu
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-08-2016
 TavsiyeNo: 89760
Sevde hanımla tanışma fırsatımız kendisinin televizyon programında olmuştu.Bu bağımız hem aile dostluğuna hem de iş arkadaşlığına taşındı. Kendisi mesleğinin ona vermiş olduğu sorumluluğun farkında olan dokunduğu kurumun aile olduğu bilincinde olan bu alanda kendini sürekli ilerleten saygı değer arkadaşımdır. Onunla aynı ofisi paylaşmak keyif veriyor. Saygılı güler yüzlü mütevazi olması da mesleğinde onu bir adım daha öne taşıyor. Kendisine buradan da başarılar diliyorum yolu daima açık olsun
     13 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Sakarya
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Universitesi Sosyoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı


Sevde ŞİŞMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sevde ŞİŞMAN Mesleki Videolar Videoları
-23:24
Top