2007'den Bugüne 77,828 Tavsiye, 25,218 Uzman ve 17,448 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Serap SEZER
Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı - Ankara

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diğer
İsim

Serap SEZER

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Serap SEZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSerap SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Serap SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Serap SEZER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Gecikmiş Dil ve Konuşma
*Artikülasyon Bozuklukları
*Kekemelik
*Motor Konuşma Bozuklukları
*İşitme Kaybına Bağılı Dil ve Konuşma Bozuklukları
*Yarık Damak-Dudak
*Yutma ve Beslenme Bozuklukları
*Afazi
*Otizm
*Serebral Palsi

Serap SEZER Özgeçmiş CV Uzm.Serap SEZER'in Özgeçmişi
Serap Sezer 2014 yılında Başkent Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmuştur. 2016 yılında ise Başkent Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma-Ses bozuklukları master programını tamamlamıştır. Aldığı eğitimler/seminerler:

*TILLS Uygulayıcı Sertifika Eğitimi (13-14 ekim,2018)
*Montessori, Waldorf, Reggio Emilia, Orff Uygulamalı eğitim
(22-23 Eylül, 2018)
*I. Uluslararası Katılımlı Duyu Bütünleme Sempozyumu
'Otizme Duyusal Bakış' (4 Mart, 2018)
*TİFALDİ (Türkçe İfade Edici ve Alıcı Dil Testi- 28 Ekim, 2017)
*Başkent II. Otoloji-Odyoloji Sempozyumu ,(5-6 Haziran, 2016)
*TKBBV Başkent Üniversitesi ‘SES’ Semineri (9 Mayıs,2016)
*Speech Academy Ankara Dil-Konuşma ve Artikülasyon semineri
*Lax-Vox Ses Terapisi(İlter Denizoğlu) (12 Ocak,2016)
*Scott Yaruss Çocuk ve Yetişkinlerde Kekemelik- Tanı ve Tedavi
(11-12 Aralık, 2016)...[Devamı...]

Serap SEZER Tavsiye Yazıları Serap SEZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sultan (Müşteri)
 IP: 78.190.27.YZB

13-11-2018
 TavsiyeNo: 106665
6 yaşında konuşma bozukluğu olan bir oğlum var. Serap hanımla 2 ay önce çalıştığı kurumda tanıştık. Oğlum takılarak konuştuğundan ilk tanıdığı insanlarla iletişim kurmak istemeyen içine kapanık , kendine güveni olmayan bir çocuktu. Serap hanımı ilk gördüğümüzde samimi davranışı, Güler yüzüyle, sevecenliğiyle, çocuklara olan yaklaşımıyla bizi kendine hayran bıraktı. O kadar içtendiki. İnsana güven veren bir duruşu vardı. Oğlumda bir ay içerisinde büyük değişimler oldu. Konuşurken takılmaları azaldı. Nasılsın diyenlerle sohbet etmeye başladı. Kendine güveni geldi. Arkadaş çevresi genişledi. Serap hanımın bilgileriyle, özenli çalışması ve ilgisiyle oğlum artık takılarak konuşacak diye konuşmaktan korkmuyor. Kendini çok güzel ifade edebiliyor. Takıldığında nefesini nasıl kontrol edeceğini biliyor. 2 ayda o kadar güzel şeyler olduki.Serap hanım oğlumun hayatına öyle güzel bir dokunuş yaptı ki. Ona minnettarım. İyiki varsınız Serap hanım. İyiki tanıdık sizi.
     1 Beğeni    

 merve (Müşteri)
 IP: 37.155.215.YFJ

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106483
Mrb.Ben 2 sene önce çocuğum 3 kelimeden başka birşey söyleyememesi üzerine özel eğitime başladık Bu süre içinde 6 ay sonra hocamızla devam etmeye başladık ve benim oğlum 6 ayda ilerleme sağladığını hocamız 3 ayda tamamladı tek başına ve benim oğlum 1 senenin sonunda bazı harfleri yutsada birsürü kelimelerle cümle kurabiliyor ve görenler çok şaşırıyor Hocamız dan allah razı olsun birçok şey hakkında okumuş bilgisi çok fazla söyledikleri asla kulak arkası olmayacak şeylerdir Uğraşı çok planlayarak ilerliyor çocuklarla kendi canından kanindan mis gibi ilgileniyor çocuğumun yolunu açarak ilerleme sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz Rabbim yolunu açık etsin Allah bir değil bin kere razi olsun çocuklarımızin yollarını açtığı için Şimdi benim oğlum süper dahada iyi olacak önce Rabbimin izniyle daha sonrada Serap Hocam sayesinde inşallah Rabbim gönlüne göre versin
     2 Beğeni    

 Aydın C. (Müşteri)
 IP: 88.229.75.ZCB

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106472
2017 yılı ortalarında oğlumuzda konuşma bozukluğu olduğunu fark ettik . Şiddeti de sürekli artmaya başlamıştı. Araştırmalara başladık tavsiye üzerine güvenilir bir kurum bulduk. Serap hanımla orada tanıştık. Oğlumuz çekingen ve yeni tanıdığı insanlarla pek fazla iletişim kurmayan bir yapısı vardı. Serap hanımın güler yüzü sevecenliği candan davranışı sayesinde ilk günden ona alışmaya başladı. Değişik ve kendine özgü metotları ile hem oğlumuza hem bize nasıl üstesinden geleceğimizi çok güzel öğretti. Oğlumuz daha öz güvenli oldu. Sadece eğitim seanslarında değil diğer tüm zamanlarda sıkılmadan ilgisini kesmeden bize yol gösterdi, bizi dinledi. Sıkılmadan, sıkmadan çok güzel ve akıcı şekilde yardımcı oldu. 6-7 aylık bir terapi ile çok güzel yol katettik oğlumuz çok sağlıklı. Uzun zamandır oğlumuzda konuşma bozukluğu olmadı. Fazla heyecanlandığında yada olumsuz bir şeyler yaşadığında artık nasıl bunla savaşacağımızı oğlumuzda bizde biliyoruz. Oğlumuz 5 yaşına girdi. Konuşma bozukluğunun farkında değil ama nasıl baş edebileceğini biliyor. Serap SEZER hanım size çok teşekkür eder ve sizi herkese gözü kapalı tavsiye ederiz. Umarım hiç bir aile baba bu sorunlarla karşılaşmaz, ama sizin gibi değerli, bilgili, sevecen ve ne yaptığını çok iyi bilen Fizyoterapistler sayesinde bu sorunları baş ederek, bu sorunlardan kurtulabilirler. İyi ki varsınız!.. Hiç sorunumuz kalmasa da, sadece terapilerde değil aralıklarla bizi arayarak, bizimle ve çocuğumuzla ilgileniyorsunuz . Fizyoterapist Serap SEZER; İyi ki sizi tanımışız. Oğlumuz sizi çok seviyor. Teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

 Eda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 78.178.63.Z

25-10-2018
 TavsiyeNo: 106313
Oğlumun konuşma problemi nedeniyle başvurduğumuz kurumda Serap hanımla tanıştık.Iyikide tanışmışız oğlum şuanda herşeyi söyleyip kendini daha rahat ifade edebiliyor.Güler yüzlülüğü,sempatikliği,çocuklara karşı sevecen ve olumlu tavırları ile beni ve oğlumu kendine hayran bıraktı.Her derste degisik materyaller kullanmaya çalışması kendini ve karşısındaki cocugu geliştirmeye çalışması ayrı bir artı.Oglum öğretmenini cok seviyor ve derse girerken cok mutlu oluyor.Benim icin en önemlisi bu.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(531) 826 34 46  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Ünivesitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2014
Yüksek Lisans
Başkent Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Ses Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Serap SEZER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Serap SEZER Mesleki Videolar Videoları
-


18:01
Top