2007'den Bugüne 81,686 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,152 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Serap SEZER
Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı - Ankara
Uzman Konuşma ve Ses Bozuklukları Terapisti

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diğer
İsim

Serap SEZER

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Uzm.Serap SEZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serap SEZER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Serap SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Serap SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Serap SEZER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Gecikmiş Dil ve Konuşma
*Artikülasyon Bozuklukları
*Kekemelik
*Motor Konuşma Bozuklukları
*İşitme Kaybına Bağılı Dil ve Konuşma Bozuklukları
*Yarık Damak-Dudak
*Yutma ve Beslenme Bozuklukları
*Afazi
*Otizm
*Serebral Palsi

Serap SEZER Özgeçmiş CV Uzm.Serap SEZER'in Özgeçmişi
Serap Sezer 2014 yılında Başkent Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmuştur. 2016 yılında ise Başkent Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma-Ses bozuklukları master programını tamamlamıştır. Aldığı eğitimler/seminerler:

*TILLS Uygulayıcı Sertifika Eğitimi (13-14 ekim,2018)
*Montessori, Waldorf, Reggio Emilia, Orff Uygulamalı eğitim
(22-23 Eylül, 2018)
*I. Uluslararası Katılımlı Duyu Bütünleme Sempozyumu
'Otizme Duyusal Bakış' (4 Mart, 2018)
*TİFALDİ (Türkçe İfade Edici ve Alıcı Dil Testi- 28 Ekim, 2017)
*Başkent II. Otoloji-Odyoloji Sempozyumu ,(5-6 Haziran, 2016)
*TKBBV Başkent Üniversitesi ‘SES’ Semineri (9 Mayıs,2016)
*Speech Academy Ankara Dil-Konuşma ve Artikülasyon semineri
*Lax-Vox Ses Terapisi(İlter Denizoğlu) (12 Ocak,2016)
*Scott Yaruss Çocuk ve Yetişkinlerde Kekemelik- Tanı ve Tedavi
(11-12 Aralık, 2016)...[Devamı...]

Serap SEZER Tavsiye Yazıları Serap SEZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Neslihan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 94.55.146.YLJ

23-08-2019
 TavsiyeNo: 111127
Serap hocamizla gittiğimiz özel egitim kurumunda tanıştık. Kızım da yüzde 40 yaygın gelişim bozukluğu tanisi vardı .2 yıl başka birinden eğitim almisti .doktorlar dil terapistine gitmemizi söyledi serap hocamizla oyle yollarımız kesişti .6 ay kizimla çalıştı .kısa sürede büyük gelismeler oldu .sözcük sayısı arttı. Daha uzun ve anlaşılır konuşmaya başladı .arkadaş iliskilerinde artış oldu .hocamız r harfine de çalıştı . Çocuklara tutumu sevecendir guleryuzludur. Alanında uzmandır .Biz çok memnun kaldık .gitmek isteyenlere tavsiye ederim .
     1 Beğeni    

 Handan ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 81.213.93.BD

13-06-2019
 TavsiyeNo: 110120
Serap hanim ilk başladığımız günden bugüne her bir dersinden tam anlamıyla verim aldığımız harika öğretmenimiz..Ne kadar yazsam da onun bir dersindeki etkisini görmeden anlamanız imkansız...Elif Ikra 3.5 yaşındaydı yaman şirinler özel egitim ve rehabilitasyon merkezine basladigimizda ve Serap öğretmenimizle kurumda tanistigimizda..Bizim en büyük şansımızdı serap öğretmenle eğitime başlamamız.. 3 yaşında kreşe başlatmamıza rağmen kızım asla konuşmuyor anne baba haricinde kelime çıkartmıyordu.Serap öğretmenimiz ile tanıştığı gün Elif ikramın hayati da değişti.Ilk bir iki haftada bile çokça kelime konuşmaya çabalamaya başlamıştı. Şimdi 1 senemiz bitti ve Elif ikra herşeyi çok güzel konuşuyor..Bir iki harf üzerinde duruyoruz artık onları da duzelttigimizde mükemmel düzeyde yasitlarinin da önünde olacağından eminiz.Iyiki serap öğretmenimle yollarimiz kesişti.Herkese tavsiye ediyorum..🙏
     3 Beğeni    

 Servet Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 178.247.41.ZCB

07-06-2019
 TavsiyeNo: 110066
Biz Serap hanımla konuşma bozukluğu için gittiğimiz özel eğitim merkezinde tanıştık. Oglumda kekemelik ve buna eşlik eden ikincil hareketleri vardı. Serap hanımın sayesinde 1yıl gibi kisa zamanda tüm sıkıntılarımızdan kurtulduk.......Eğitimimizin kısa zamanda bitmesinin ve başarılı olmamızın baş kahramanı tabiki de serap hanimdir 😍Mesleğini bu denli sevgi ve aşkla yapan baska bir eğitimci tanımadım.Serap hanım özverili,samimi,neşeli,güleryüzlü bir eğitimci. Serap hanımla tanıştığımız çok şanslıyız ve mutluyuz 😍 Her zaman tecrube ve bilgilerinden yararlanacagimiz bir eğitimci kazandık.......
     3 Beğeni    

 H.Ş (Müşteri)
 IP: 37.155.194.D

19-12-2018
 TavsiyeNo: 107381
Bir sene önce çocugumun yaşına göre konuşma geriliğiyle sebebiyle Serap hnm ın çalıştığı kurumda eğitim almaya başladık..Serap hnm ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim .Ama o sihirli dokunuşunu çocugumun üzerine değmeye başladığı anda değişimimiz başladı.Çocugumun konuşmadaki ilerlemesi fark edilir bir hale gelmeye başlayınca çok doğru kişinin elinde olmanın rahatlığı beni mutlu etti.Yanlız eğitim değil çocuğum derslerinde kendini güvenli ortamda hissetmesi bir anne yada abla sevgisi gibi his vererek çocugumun alıcı dilini daha fazlalaştırdı.Serap hnm bana göre bu işi hakkında yapan nadir kişiler kategorisinde.Sizi seviyoruz Serap hnm hep böyle kalın mutlu neşeli güler yüzlü ışığınız ve ögrettiklerinizle bir çok ihtiyaç duyan çocukların iyilik Meleği olacaksınız....
     3 Beğeni    

 Tülay TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.50.YBF

19-12-2018
 TavsiyeNo: 107377
Merhaba oğlum Meriç için Serap SEZER Hanımla tanışmıştık 2015 ten 2018 yılına kadar süren bir konuşma terapisi yapmıştı Serap hanim. Ilk tanistigimizda bize dediği Ben Meriç 'e nasıl kendini kontrol altına alması gerektiğini öğreteceğim ve çok uzun bir yolumuz var demişti. Serap hanıma iki buçuk yıl kadar gittik çocuğum ilk birinci yılda ilerlemişti. Bizim rahatsızlığınız gördüğü rüyadan dolayı bir tranva sonucu kekeme olmustu ve 4 yaşındaydı hiç bir kelimeyi tam çıkaramıyordu benim hiç umudum kalmamıştı çünkü konuşması nerdeyse durmuştu Serap hanim öğle güzel Arkadaş güler yüzlü ve kalbi o kadar güzelki çocuğum neredeyse hiç konuşma bozukluğu kalmadı eğitimi ve bilgisi sayesinde çocuğuma ve bize o kadar çok katkısı oldu ki sayesinde. Serap hanıma çok teşekkür ediyorum .iyiki tanımışız iyiki hayatımıza girmiş ve öyle içten yaklaştı ki şu günlerimiz daha güzel ve çocuğumu konuşma terapisi yapmadı sadece yeri geldi arkadaşı yeri geldi ablası yeri geldi öğretmeni oldu hayatımıza cook şey katı bir kez daha teşekkür ederiz. Iyi ki gelip özel eğitimde sizinle karşılaşmışız bulunduğu kurum sayesinde bizde memnun kaldık tanımanızı çok isterim tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 H.Ş. (Müşteri)
 IP: 88.231.54.ZJL

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107135
Bundan 2 sene önce tanıştık serap hanımla. 3.5 yaşındaki oğlum 3 kelime dışında konusamiyordu.bir anne olarak haliyle endişeliydim. 2 sene içinde emin olun çok güzel konuşacak dediği zaman bana hayal gibi gelmişti. Ama serap hanımın bu konudaki bilgisi çocukla olan iletişimi aileye olan doğru telkinleriyle çok şükür oğlum şimdi konuşuyor.bu zor surecte aileye ve cocuga doğru mesajları pozitif olarak vermek demoralize etmeden adım adım ilerlemek çok önemliydi ve serap hanim bunu başardı.bu süreçte sadece cocugu konuşturma odaklı degil genel olarak değerlendirip farklı uzmanlara yönlendirip destek almamızi sağladı.su anda eğitim sürecimizin bitmesine rağmen hala bilgi birikim ve tecrübelerinden yararlanıyorum.bizim hayatımıza bir ışık tuttunuz inşallah bizim gibi ailelerede ışık olmaniz dileğiyle...
     4 Beğeni    

 Filiz erSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 5.176.180.YDL

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107131
Serap hanım büyük oğlumun gittiği özel eğitim merkezinde işini en iyi yapmaya calısan sevgi ve emek harcayan saygıdeğer bir eğitmendir.onunla çalışmak hem beni hem oğlumu cok mutlu etmiştir🌸 oğlum onun dersine isteyerek katılmış ve mutlu bir şekilde dersten ayrılmıstır.eğitim merkezinde görebileceğiniz sayılı güler yüzlü öğretmenlerden birisidir.oğlum ve ben onu cok seviyoruz 💫💫💫 onunla oğlunun gecikmiş konusmasında eğitim aldık ve 1 sene çalıştık.zaten daha sonra oğluma verdiği emeğin karşılığını görüp devam etmedik özel eğitime.en cok zorlandığımız s ve ş harfini bile oğluma sevgiyle ve oyunlarıyla bir haftada gecirmiştir.
     4 Beğeni    

 Yagiz (Müşteri)
 IP: 88.227.131.ZBD

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107130
Serap hanım işitme engeli olan oğlumla derse başlayalı 2,5 sene oldu. Konuştuğunu benden başka kimse anlamıyordu icine kapanik konusmak istemiyordu tedirgindi ve kelime haznesi çok azdı ama onun kaliteli dersi ,iletişimi ,sayasinde oğlum çok güzel bir yol aldı.Şimdi yasitlariyla aynı sınıfta ders görüyor konuştuğunu herkes anliyor icine kapanikligi gitti, artik hic susmuyor ogrendiklerini herkese ogretmeye calisiyor cok guzel acildi herkes tarafindan anlasilmak onu cok mutlu ediyor bunlarin hepsi seraap hanim sayesinde oldu.serap hanımdan ders aldığımız için kendimizi çok şanslı hissediyorum.
     4 Beğeni    

 Sultan (Müşteri)
 IP: 78.190.27.YZB

13-11-2018
 TavsiyeNo: 106665
6 yaşında konuşma bozukluğu olan bir oğlum var. Serap hanımla 2 ay önce çalıştığı kurumda tanıştık. Oğlum takılarak konuştuğundan ilk tanıdığı insanlarla iletişim kurmak istemeyen içine kapanık , kendine güveni olmayan bir çocuktu. Serap hanımı ilk gördüğümüzde samimi davranışı, Güler yüzüyle, sevecenliğiyle, çocuklara olan yaklaşımıyla bizi kendine hayran bıraktı. O kadar içtendiki. İnsana güven veren bir duruşu vardı. Oğlumda bir ay içerisinde büyük değişimler oldu. Konuşurken takılmaları azaldı. Nasılsın diyenlerle sohbet etmeye başladı. Kendine güveni geldi. Arkadaş çevresi genişledi. Serap hanımın bilgileriyle, özenli çalışması ve ilgisiyle oğlum artık takılarak konuşacak diye konuşmaktan korkmuyor. Kendini çok güzel ifade edebiliyor. Takıldığında nefesini nasıl kontrol edeceğini biliyor. 2 ayda o kadar güzel şeyler olduki.Serap hanım oğlumun hayatına öyle güzel bir dokunuş yaptı ki. Ona minnettarım. İyiki varsınız Serap hanım. İyiki tanıdık sizi.
     4 Beğeni    

 merve (Müşteri)
 IP: 37.155.215.YFJ

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106483
Mrb.Ben 2 sene önce çocuğum 3 kelimeden başka birşey söyleyememesi üzerine özel eğitime başladık Bu süre içinde 6 ay sonra hocamızla devam etmeye başladık ve benim oğlum 6 ayda ilerleme sağladığını hocamız 3 ayda tamamladı tek başına ve benim oğlum 1 senenin sonunda bazı harfleri yutsada birsürü kelimelerle cümle kurabiliyor ve görenler çok şaşırıyor Hocamız dan allah razı olsun birçok şey hakkında okumuş bilgisi çok fazla söyledikleri asla kulak arkası olmayacak şeylerdir Uğraşı çok planlayarak ilerliyor çocuklarla kendi canından kanindan mis gibi ilgileniyor çocuğumun yolunu açarak ilerleme sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz Rabbim yolunu açık etsin Allah bir değil bin kere razi olsun çocuklarımızin yollarını açtığı için Şimdi benim oğlum süper dahada iyi olacak önce Rabbimin izniyle daha sonrada Serap Hocam sayesinde inşallah Rabbim gönlüne göre versin
     5 Beğeni    

 Aydın C. (Müşteri)
 IP: 88.229.75.ZCB

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106472
2017 yılı ortalarında oğlumuzda konuşma bozukluğu olduğunu fark ettik . Şiddeti de sürekli artmaya başlamıştı. Araştırmalara başladık tavsiye üzerine güvenilir bir kurum bulduk. Serap hanımla orada tanıştık. Oğlumuz çekingen ve yeni tanıdığı insanlarla pek fazla iletişim kurmayan bir yapısı vardı. Serap hanımın güler yüzü sevecenliği candan davranışı sayesinde ilk günden ona alışmaya başladı. Değişik ve kendine özgü metotları ile hem oğlumuza hem bize nasıl üstesinden geleceğimizi çok güzel öğretti. Oğlumuz daha öz güvenli oldu. Sadece eğitim seanslarında değil diğer tüm zamanlarda sıkılmadan ilgisini kesmeden bize yol gösterdi, bizi dinledi. Sıkılmadan, sıkmadan çok güzel ve akıcı şekilde yardımcı oldu. 6-7 aylık bir terapi ile çok güzel yol katettik oğlumuz çok sağlıklı. Uzun zamandır oğlumuzda konuşma bozukluğu olmadı. Fazla heyecanlandığında yada olumsuz bir şeyler yaşadığında artık nasıl bunla savaşacağımızı oğlumuzda bizde biliyoruz. Oğlumuz 5 yaşına girdi. Konuşma bozukluğunun farkında değil ama nasıl baş edebileceğini biliyor. Serap SEZER hanım size çok teşekkür eder ve sizi herkese gözü kapalı tavsiye ederiz. Umarım hiç bir aile baba bu sorunlarla karşılaşmaz, ama sizin gibi değerli, bilgili, sevecen ve ne yaptığını çok iyi bilen Fizyoterapistler sayesinde bu sorunları baş ederek, bu sorunlardan kurtulabilirler. İyi ki varsınız!.. Hiç sorunumuz kalmasa da, sadece terapilerde değil aralıklarla bizi arayarak, bizimle ve çocuğumuzla ilgileniyorsunuz . Fizyoterapist Serap SEZER; İyi ki sizi tanımışız. Oğlumuz sizi çok seviyor. Teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    

 Eda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 78.178.63.Z

25-10-2018
 TavsiyeNo: 106313
Oğlumun konuşma problemi nedeniyle başvurduğumuz kurumda Serap hanımla tanıştık.Iyikide tanışmışız oğlum şuanda herşeyi söyleyip kendini daha rahat ifade edebiliyor.Güler yüzlülüğü,sempatikliği,çocuklara karşı sevecen ve olumlu tavırları ile beni ve oğlumu kendine hayran bıraktı.Her derste degisik materyaller kullanmaya çalışması kendini ve karşısındaki cocugu geliştirmeye çalışması ayrı bir artı.Oglum öğretmenini cok seviyor ve derse girerken cok mutlu oluyor.Benim icin en önemlisi bu.
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İceberg Çocuk Gelişim Merkezi
Cinnah Caddesi Kuloğlu Sokak No:15 Hisar Apartmanı Daire No:10 Çankaya Ankara
 

Adres 2:
Yaman Şirinler Konuşma Merkezi
Sezgin Cad. Şehit Mehmet Altanlar Sk. No:26 İncirli-Keçiören/Ankara
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 826 34 46
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(29 yaşında)
Doğum Yeri
Antalya
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Ünivesitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Başkent Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Ses Bozuklukları Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Serap SEZER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Serap SEZER Mesleki Videolar Videoları
-


03:40
Top