2007'den Bugüne 92,165 Tavsiye, 28,191 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Eren İNCE ÇİFTÇİ
Sosyolog - İstanbul
Aile ve Çift Danışmanı/Yazar

Eren İNCE ÇİFTÇİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mimaroba Mah. 
İstanbul
Eren İNCE ÇİFTÇİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1972 (52 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü (2023 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eren İNCE ÇİFTÇİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
AİLE VE ÇİFT DANIŞMANLIĞI
EVLİLİK DANIŞMANLIĞI
ERGEN DANIŞMANLIĞI
ÇOCUK ODAKLI OYUN TERAPİSİ
MASAL TERAPİSİ

Eren İNCE ÇİFTÇİ Özgeçmis CV Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Özgeçmişi
Kamu yönetimi ve İşletme bölümlerinde iki ayrı lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisansını İşletme alanında yaptı. Yüksek öğretim kurumlarında onbeş yıl süresince ders verdi.
Akademisyen olarak görev yaptığı dönemde, pek çok öğrencisinin aile sorunları ve ilişki problemleriyle danışman olarak ilgilenen Çiftçi, akademik tecrübesinin ardından, Sosyoloji bölümünü ve Aile Danışmanlığı programını bitirmiştir.
Aile Sosyolojisi ve Evlilik alanında ulusal ve uluslararası eğitim programlarına katılan Çiftçi, aynı zamanda İstanbul Aile Danışmanları Derneği üyesidir. Eren İnce Çiftçi şu anda Aile ve Evlilik Danışmanlığı alanında çalışmaktadır.
Aynı zaman da denizci ve yelkenci kimliği olan Eren İnce Çiftçi, yelkenciliğe olan ilgisini, eşi Eftal Çiftçi sayesinde kazanmıştır. Yelkencilik, mana dünyasında da Çiftçi’ye çok şey katmış, çıktıkları mavi yolculuklar içinde üç tane eseri okuyucusuyla buluşmuştur....[Devamı...]

Eren İNCE ÇİFTÇİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Güneş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127238
Eren Hanım ile 1,5 aya yakın terapi seansımız oldu. Başta her nekadar kaygılı olsamda etkisi olacağına kısa sürede çok şey öğrendim kendisinden. Gerçekten sesiyle , önerdiği yöntemlerle ve terapisiyle bana çok ama çok iyi geldi. Kendimi daha zinde, kaygıları azalmış, öfke kontrolünü sağlayabilen, kendiyle mutlu olabilen ve kendini değerli hisseden biri haline geldim. Aslında amacım çift terapisti almaktı. Ama çok zor eşim asla kabul etmez demeyin. Bende böyle kaygılı ve çaresizdim fakat Eren Hanım bana bu yolda öyle güzel adım adım ilerleyecek bir yön gösterdiki şimdi eşimle birlikte terapi alıyoruz. Hayatıma bir mucizevi destek oldu adeta. Bana kendimi iyi hissettiğimde diğer şeylerin daha kolay halledebileceğini ögretti ve öyle de oldu. Terapi almaya devam ediyorum ve en mutlu olduğum şey ise şu oldu ; size sadece 50 dk seans verip diğer seansa kadar sizinle para ödemediğiniz takdirde iletişimi kesen bir insan değil. Zor anımda arayıp seans dışında bile destek sağladı bana. Ben iyi ki tanımışım ve kendisine de söylediğim gibi ailemden biri gibi oldu ve ben kendimi böyle daha güçlü hissediyorum. İnsanın kendisini bulması, kendi içinde yaşadıklarıyla nasıl baş edeceği, eşi ile sorunları.... İnanın hiçbiri zor değil yeterki İNANIN ve bu yola koşulsuz çıkıp Eren Hanım ile girdiğiniz yolun sonunda kendinizi bulacaksınız. Ben buldum ve bulmaya devam ediyorum.. İyi ki dediğim ve onun danışanı olmaktan mutlu olduğum birisi. Teşekkürler...
     1 Beğeni    
Seher Kızılkaya
14.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127170
Merhaba.Eren İnce Çiftçi hanımı yıllardır tanırım.Çevresinde çok sevilen ,yardımseverliğiyle, yaşama pozitif bakışıyla, olaylara yaklaşımıyla ,hayatı ciddiye alışıyla ve dürüstlüğü ile örnek bir insandır... Bende sıkıntılı bir dönemden geçerken kendisinin yardımlarını çok gördüm.Ayrıca diksiyonu ve ikna kabiliyeti çok yüksektir..Bu özellikleri ile sıkıntılı dönemimde yardımlarını gördüm..Sevdiklerimizi kaybettiğim zamanlarda acımı paylaşıp ışık tutup,yol gösterici olmuştur.Bu nedenle paylaşımlarının çok faydalı olacağını düşünüyorum...Kendisine teşekkürlerimi iletir ,çıktığı bu yolda başarılar dilerim...sevgiler..
     2 Beğeni    
FaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127165
Bir seneye yakındır kendisini tanıyorum. Profesyonel olarak kendisinden danışmanlık aldım. Sevgilimle yaşadığımız bazı sorunlarda rahatsızlık duyduğum konularda açıkça dile getirmem konusunda beni cesaretlendirdi ve yol gösterdi. Sorunlarıma karşı hasas davranışı çözüm odaklı olmasıyla birlikde dinleme ve rahatlatma şekli beni ziyadesiyle memnun etti.Sohbeti, ılımlı yaklaşması, hep pozitif tarafından bakması ve güler yüzü için ve de bana kattığı farkındalık için kendisine burdan birkez daha teşekkürlerimi iletmek isterim.
     1 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127115
Kendilerinden baya memnun kaldım bilgili ve donanımlı bir danışman, güler yüzlü sempatikler. İlk kendileriyle tanıştığımda çok kötü bir durumdaydım baya yol katettim aldığım seanslarla. Sabırlı , iyi bir dinleyici ve iyi tespitlerde bulunarak sorunları çözerler. 7/24 saat ulaşabilmem de ayrı bir güven yarattı bende ani bir duygu değişiminde kendilerine ulaşabilmem ayrı bir rahatlık hissi veriyor. O kadar pozitiflerki ilk seansta kendimi çok iyi hissettim pozitif düşünmeye başladım karamsarlığım baya gitti daha pozitif olumlu düşünmeye başladım ve iyi hissetmeye başladım iyi ki tanıdım .
     3 Beğeni    
T.G.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126993
Sıkışmışlığımın tam ortasında rastladım kendisine.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım.Gerçekten işini hakkıyla yapan,tecrübeli,samimi ve güven veren biri.Nokta atışı sorularıyla içimde çözemediğim pek çok sorunun cevabını bulmama yardım etti.Yaşadığım olayları değiştiremiyeceğimi fakat o olaylarla nasıl başedeceğimi deniyimlemem konusunda,büyük katkı sağladı.Sürecim hala devam etmekte bir sonraki seansı heyecanla bekliyorum.Yoluma ışık olduğu için Eren hanıma sonsuz kez teşekkürler.
     3 Beğeni    
Serap Akçetin
12.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126980
Eren hanımı uzun zamandır tanıyorum. Eğitim alanında aynı kurumda beraber çalıştık. Kendisi danışma konusunda uzman aynı zamanda iyi ve başarılı bir eğitmen ve yazar. Yumuşak ve rahatlatıcı ses tonu , bilgisi ve dikkatli dinleyişi ile insana güven verir ve sorununuzu çözmeye çalışır. Hassas kişiliği ve gelişmiş duyarlılığı ile aile içi problemleri çözmekte ve yol göstermekte gayret gösterir. Ancak her insanın sorunu farklı ve çeşitlidir. Umarım siz de kendisi ile tanışıp size yararlı olacak bilgiyi alırsınız. Saygılarımla..
     3 Beğeni    
Özlem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126979
Kendisi pozitif enerjisi ve güler yüzüyle harika bir danışman.Kesinlikle yardima ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.Ben çok memnun kaldım.Kendisi öngörü ve bilgisiyle yoluma ışık oldu.Çok profesyonel randevularına çok sadık .Ben online olarak görüştüm görüşme sonlarında ev ödevleri verdi.Onlarda çok faydalı oldu.Her seans da yeni bir bakış açısı oldu benim icin.Hatta seansları inanın iple çektim.Cunku seans sonrası çok mutlu uyanmaya başlamıştım.Kaygilarimdan ciddi anlamda kurtuldum.Bu da hem eşime hem de çocuklarıma daha iyi yansıdı. Acikcasi gönül rahatligiyla onerebliirim.Yardim ve desteğiniz için teşekkürler Eren hanim
     2 Beğeni    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126914
Eren Hanım ile yaklaşık 2 ay önce iletişim kurdum ve kendisinden (kaygı-korku-anksiyete ) danışmanlık almaya başladım.Verdiğim en doğru kararlardan biriymiş. Naif tarzı , sizi derinden dinleyişi ve sorduğu sorularla hissettiğiniz aydınlanma bir sonraki seansı iple çekmenize neden oluyor . Bazen biz bir konunun içine dalmış yaşarken büyük resmî hep kaçırıyoruz .Ancak danışmanlık almaya başladığım günden beri Eren Hanım sayesinde resmin bütününe odaklanmaya başladım . Özellikle onu dinlemek bile ilk seans itibari ile farkındalığınızı arttırmaya başlayacak . Tekrar , iyi ki Eren Hanım ‘ ı tercih etmişim 🙏
     3 Beğeni    
Behiye
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126912
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanışarak seanslara başladık. Ben kendimi koskoca bir enkaz altında sıkışmış hissederken; kullandığı teknikler ve anlayışı sayesinde nasıl olduğunu ben bile anlamadan hayatımın yönü değişti. Yeniden nefes alabildik eşimle birlikte. Mesleki sorumluluğu ve bilgisi yüksek, ciddi ve samimi bir yaklaşımı oldu. Özellikle insan ilişkileri konusunda özel bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. Genelde insanlarla iletişim kurarken sorunlar yaşarım. Ama Eren Hoca’nın yaklaşımı bana kendimi yeniden keşfettirdi. Emeğiniz ödenmez hocam. Çok teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

Eren İNCE ÇİFTÇİ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Deniz ve Yelkencilik,Dalış,Nefes Terapisi


Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Kitap ve Yayinlari Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
İÇİNDEN DENİZ GEÇEN ŞİİRLER
YEDİ DENİZİN MASALI
MAVİ DERGAH

Eren İNCE ÇİFTÇİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İSTANBUL AİLE DANIŞMANLARI DERNEĞİ

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mimaroba Mah. 
İstanbul
Eren İNCE ÇİFTÇİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 715 72 77  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1972
(52 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2023
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Eren İNCE ÇİFTÇİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Eren İNCE ÇİFTÇİ Mesleki Videolar Videoları
-

01:10
Top