2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Dr.Semahat ALTUHUL
Diyetisyen - Konya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Dr.Semahat ALTUHUL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

55
(%58.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Semahat ALTUHUL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Semahat ALTUHUL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dr.Semahat ALTUHUL'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe (1980 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Semahat ALTUHUL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Seval D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
13.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24817
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
H. Tevfik İnan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2008
TavsiyeNo: 17942
Semahat hanıma 22-10-2008 tarihinde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Gitmeden önce her türlü spor faaliyetlerini yaparak zayıflamaya kalktım fakat başarılı olamamıştım. Artık bütün umutlarım sönüyordu ki Semahat hanımla tanıştım. Eşim diyet listesini gördüğünde çok şaşırmıştı. Ben 187 cm boyunda ve 120 kiloydum. Fakat bugün itibariyle 12 kilo verdim. Beni halsiz bırakmadan bana 12 kilo verdirdi vermeye de devam ediyorum. Semahat hanıma çok teşekkür ediyorum. Semahat Hanım, Yrd.Doç. kariyerini tümüyle hak eden bir akademisyen ve işini severek yapıyor. İYİKİ VARSINIZ ......:)))))
     22 Beğeni    
Hasret Özkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14113
Merbahabalar. Danışan arkadaşlarımın yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum.Semahat Hoca yoğun iş tempomun içerisinde beni halsiz bırakmadan,yıkmadan bana 12 kilo verdirdi.Hayatımın hiç bir döneminde bu kadar çok yemek yediğimi hatırlamıyorum.Halbuki zayıflamak adına sürekli aç gezen bir insandım.Hocam o kadar bilinçli ve bilgili ki. İlk görüşmemizden çıktığımda çok şaşırdım çünkü tam 1 saat görüşme yapmışız.Ben sıradan bir diyet listesi alacağımı sanıyordum oysa ki çalışırken ne yerim,evde ne yerim,hangi yiyecekleri severim ve daha bir sürü şeyin ayrıntılarını belirliyor.Aynı zamanda arkadaşta oluyorsunuz.Ne zaman görüşürseniz görüşün kişilik özelliklerinizi unutmadığını görüyorsunuz. Hocam sayenizde çok mutluyum çünkü pantalonlara, eteklere kemer kullanabiliyorum,ayakkabılarım ayağıma bol bol geliyor terlik gibi,yüzüm gülüyor.İyi ki varsınız.kendinizi çok iyi yetiştirdiğiniz ve güzel bir hizmet verdiğiniz için size teşekür ediyorum.Yemek yemek hayatımızın bir parçası fakat doğru beslenmeyi öğrenmek isteyen ve ideal kilosuna ulaşmak isteyen herkese Yrd.Dç.Dr. Semahat Altuhul Hoca yı tavsiye ediyorum.
     19 Beğeni    
Yeşim Koşal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12511
merhabalar ben semahat hanımla 2005 yılında tanıştım bir arkadaşımın önerisi üzere tanıştım. O zamanlar bir bebeğim yoktu. Kendisine 69 kilo ile gittim ve kısa bir sürede ki nasıl olduğunu ben bile anlamadım aç kalmadan 61 kiloya kadar düştüm. Hemen ardından hamile kaldım derken bebeğim oldu ve ben senahat hanıma tekrar gitmek istedim.fakat kendisinin hastane değiştirdiğini öğrendim. Derken bir başka diyeisyene gittim verdiği listeyi 1 hafta uyguladım ve bıraktım uzun zaman semahat hanımı aradım ve tesadüfen bu siteden çalıştığı hastanenin konya hospital olduğunu öğrendim. İnanılmaz mutlu oldum 31 mayıs için ta 15 gün öncesinden randevu aldım ve geçen hafta sonu buluştuk bu gün ilk günüm açıkçası biraz zorlandım ama onun pozitif yaklaşımı beni bir kez daha cesaretlendirdi. İnşallah bir kaç ay sonra buraya aldığım sonuçlarıda yazacağım. bu arada şu anda 77 kiloyum:( sonuçlarıda yazalım ve bence bir form oluşturalım böylece birbirimiz hem takip ederiz hemde tatlı tatlı rekabet edriz.herkese öneriyorum mutlaka SEMAHAT HANIM a gidin emin olun boş dönmeyecekmisiniz ve nasıl verdiğini anlamayacaksınız.sevgiyle kalın.
     5 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12415
Fazla kilolarımdan dolayı semahat hanıma başvurdum ve çok memnun kaldım.onun sayesinde hem kilolarımdan kurtuldum hemde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandım.onun diyet listeleri alışılmışın dışında insanı diyetten soğutmuyor. Bir kere özel diyet yemekleri diye bir şey yok herşeyden ölçülü yiyebiliyorsunuz en güzelide bu bence.güleryüzü ve sıcaklığıda insanı çok etkiliyor.eşim ve kuzenlerimde semahat hanımın hastası onlarda istedikleri neticeyi aldılar ve hala da almaya devam ediyorlar.herkese tavsiye ediyorum sağlıklı hayat tarzı için mutlaka gidilmeli.
     6 Beğeni    
Fazıl Özdere
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12106
Aşırı kilolarımdan dolayı Yrd. Doç. Dr. Semahat ALTUHUL hanımefendiden yardım aldım. Sempatik, güler yüzlü kişiliği ve hastaları ile pozitif iletişimi sayesinde alışılmış doktor statüsünün üzerinde bir yaklaşımı vardı. Damak zevkimi değiştirmeden hazırlamış olduğu diyet listesi ile iki ayda 15 kilo verdim. Babil yasaları gibi hazırlanan diyet listelerinden oldukça farklı bir liste idi. Mesleğinde bir ekol. Tavsiye ettiğim tüm dostlarım da benim gibi düşünüyor. Bu güne kadar taşıdığım ağır yükten kurtardığı ve sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.
     4 Beğeni    
Zafer KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11843
Değerli bir tanıdığın tavsiyesi üzerine kendisine müracaat ettim. 90 kiloydum, orta yaştaydım, sürekli kilo alıyordum ve on yıldır şahsi gayretlerim kilo almama engel olamamıştı. Semahat Hanım'ın diyetiyle dört ayda 15 kilo verdim ve iki aydır zorlanmadan koruyorum. Annem ve eşim de 12'şer kilo verdiler. Üstelik damak zevkimizden taviz vermeden. Semahat Hanım, Yrd.Doç. kariyerini tümüyle hak eden bir akademisyen. Konuya hakim, ne istediğini biliyor, kişinin özel durumunu mutlaka değerlendiriyor. Sorularımıza açık ve cevapları tatmin edici. Diyete dair isteklerimize beklentimizin üzerinde "evet" diyor ancak, nerede duracağını çok iyi biliyor. "Hayır" demiyor, ancak ne kadar olacağını ve sebebini öyle kararlılıkla ifade ediyor ki, ikna oluyorsunuz. Tüm beslenme öğelerini dengeli bir şekilde veriyor. Semahat Hanım, daima güleryüzlü. Karşısındakine değer veriyor. İfadelerinde dengeli, ölçülü ve kibar; kırmıyor, incitmiyor. Üstelik oldukça sabırlı. Hem mütevazı, hem seviyeli. Uygulamalarında yerine göre esnek, gerektiğinde kararlı. Güven veriyor. Tüm bunlar yanında hasta hekim seviyesini bilgece koruyor. 15 yıl önceki kiloma kavuştum ancak çok daha sağlıklıyım. Her fırsatta kendisini tavsiye ediyorum ve özetli şunu söylüyorum: "Biz Semahat Hanım'dan doğru beslenmeyi öğrendik."
     4 Beğeni    
Emsal Işık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11083
Semahat Hanım a tesadüfen gittim 91 kg idim ve gebelik için tedavi görüyordum. 5 kg verdim ve güzel bir sürprizle hamile olduğumu öğrendim. Hamileliğim ilk 3 ayında düzenli kontrol altındaydık ve sayesinde aşırı hamilelik kilosu almadan bebeğimi doğru besledim. Semahat Hanım inanılmaz derecede cesaret veren bir doktor.Doktor olduğunu da özellikle yazıyorum diyet uzmanı değil diyet doktoru.Standart bir diyet listesi yok(Kilo problemi olanlar bilir bazı diyet uzmanlarının bilgisayar çıktısı diyet listeleri olur onlar üzerinde küçük oynamalarla size özel hale getirilir) dakikalarca konuşarak midenize ne dokunur,kronik hastalıklarınız var mı(mesela bende ülser gastrit reflü anemi vardı ve listem ona göre hazırlşanmıştı) ne yemekten zevk alırsınız, gezme ya da dışarda yeme alışkanlıklarınız neler didikleye didikleye listeniz hazırlanır.Kolaya kaçıp light ürünleri de vermez asla. Üstelik listenize uymakta asla zorlanmazsanız
     5 Beğeni    
Saniye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2008
TavsiyeNo: 10999
merabalar ben semahat hanımın hastasıyım doktor hanımla tanışalı birbuçuk ay oldu. tabiki benim derdimde yıllardır vermek isteyipte veremediğim kilolarımdı.bu yüzden tavsiye üzerine semahat hanıma gittim iyikide gitmişim çünkü kendisi çok kibar güleryüzlü ve işini iyi yapan birisi,ben doktor hanım sayesinde aç kalmadan nerdeyse istediğim herşeyi yiyerek birbuçuk ayda 10 kilo 300 gram verdim.ben konyada yaşayıp kilo sorunu olan yada dengeli beslenmek istiyen herkesin doktor hanıma gitmelerini tavsiye ediyorum.eminim giden herkes benim gibi aldığı sonuç karşısında çok sevinecektir.semahat hanıma bana gösterdiği güleryüz ve yakınlık için çok teşekkür ederim iyiki doktor olarak sizi seçmişim.
     7 Beğeni    
Aysun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2008
TavsiyeNo: 9996
Sayın dr.Semahat hanımı birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine Konya Hosbital hastanesinde olduğunu öğrendim ve hemen randevu alıp kendisiyle görüştüm.Öncelikle çok pozitif bir insan. 76 kilo ile başladım her hafta kontrole gittim.Şu anda 63 kiloyum ve 3 ay sürdü diyetim.hiç aç kalmadan yiyerek de zayıflanabiliyormuş.Sayın hocam gerek yüzyüze gerek telefonla her sorumu yanıtladı farklı tavsiyelerde bulundu. Kilolu iseniz ve zayıflamayı gerçekten istiyorsanız kesinlikle SEMAHAT ALTUHUL ile görüşmelisiniz. Memnuniyetim ve mutluluğum sonsuz.Zayıflamak harika. Hocama sonsuz teşekkürler...
     28 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
1980
(44 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Dyt.Semahat ALTUHUL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dr.Semahat ALTUHUL Mesleki Videolar Videoları
-

19:57
Top