2007'den Bugüne 77,160 Tavsiye, 25,059 Uzman ve 17,266 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Funda TAŞÇI TURAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

34

[Dyt.Funda TAŞÇI TURAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda TAŞÇI TURAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFunda TAŞÇI TURAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Funda TAŞÇI TURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Funda TAŞÇI TURAN Tavsiye Yazıları Funda TAŞÇI TURAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Oylun Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.40.Y

11-10-2017
 TavsiyeNo: 99580
Funda Hanımla bir danışanı sayesinde tanıştım ve iyi ki de tanıştım.29 Kasım 2016’da başladığımız sağlıklı zayıflama serüvenimizin sonuna yaklaştık.Tam bir sene olacak ve istediğim kilodan ziyade sağlığıma kavuştum. Funda Hanım bana hep kilonun değil sağlığın önemli olduğunu vurguladı ve vücut kitle indeksi istediğimiz seviyeye gelince kaç kilo olduğumun farketmeyeceğini öğretti. Bu süreç o kadar güzel,neşeli ve rahat geçti ki. Ben O’nu bir abla olarak olarak da gördüm çünkü o sıcaklıkla yaklaştı ve tavsiyeler verdi.Daha bugün bile “kışlıklarını çıkar,kendini üşütme”dedi. Funda Hanım sayesinde 22 kilo verdim,artık korumaya alıyoruz.Ama koruma bile hiç bitmese.O güzel gülüşüne,enerjisine o kadar alıştım ki. Bilmiyorum bu yazdıklarımı görebiliyor mu.Sizi çoookkk seviyorum Funda Hanım
     2 Beğeni    

 ESİN USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.70.179.Y

04-11-2016
 TavsiyeNo: 91690
Funda Turan ile bir arkadaşım sayesinde tanıştım ve hizmet aldım. Bir diyetisyen ve bir beslenme uzmanı ,bir nevi yaşam koçu olarak samimiyeti, işindeki ciddiyeti, kişiye özel beslenme programı hazırlaması ,sizi yormadan, acıktırmadan ,sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde zayıflatma yeteneği ile bu yöndeki uzmanlıgı sayesinde kısa sürede ,sağlıklı bir sekilde kilo verdim.. Bir zaman sonra yalnızca diyetisyen ya da danışman değil arkadaş da oluyorsunuz ve istediğiniz an gerek telefon ile gerekse "what's up" üzerinden verilen liste ile ilgili kafanıza takılan veya uygulayamadığınız noktaları danışabiliyorsunuz .. Diyet listesi ile ilglii sorun anında reaksiyonla değiştirip çözülebilir bir hale geliyor ,bunu bilmek bile son derece olumlu bir duygu bana göre. Kısacası kilo fazlalığı veya beslenme sorunları olan herkese Funda Turan ı şiddetle öneririm ..
     Beğenin    

 Zeynep YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.125.CZ

23-05-2015
 TavsiyeNo: 78947
Diyetisyen Funda Turan'ı netten buldum. Evime yakın olduğu için görüşmeye gittim. Samimi ve işinin ehli olduğu kanatine varıp,gitmeye başladım. Ayrıca üyelerini haftada iki gün görmesi de cazip gelmişti.Bir senedir devam ediyorum. 90 kiloyla başladım. Şimdi 59 kilodayım. 31 kilo verdim. Kişiye göre verdiği listeleri, motivasyonu ve desteğiyle çok başarılı bir diyetisyen .Çok sağlıklı ,enerjik ve güzel hissediyorum. Süreç boyunca halsiz, güçsüz hissetmemi engelledi. Vitaminler de kullandırdı. Saçıma kadar düşünüp dökülmesini engelledi. Ücreti de diğer diyetisyenlere göre gayet uygun. Çok sıcak ve insana güven veriyor. Yemek tarifleri de çok başarılı. Herkese tavsiye ederim .
     1 Beğeni    

 Nurdan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.43.105.ZYZ

07-06-2014
 TavsiyeNo: 69303
Funda Hanımla, aynı hizmeti alıp memnun kalmış kızımın bir arkadaşının önerisiyle tanıştım. Menapoz ve bir takım rahatsızlıklar sonrası almış olduğum kilolardan dolayı bırakın giyim derdini, yürümekte, hatta nefes almakta zorlanır hale gelmiştim.Ancak yaşamım boyunca doğum kilolarım için 2 kez diyetisyen gözetiminde zayıflamış ancak çok da mutlu olmamıştım.Evet kilo vermiştim ancak, veremediğim haftalarda azarlanmaktan çekindiğim için olmuştu bu! Funda Hanım diğer diyetisyenler gibi sizi katı bir programa yerleştirmiyor. Mesleki konumunuz ve zaman uygunluğunuzu göz önüne alarak beslenmenizi sağlıyor. Yolda veya derste olmanızı düşünerek ağzınıza kolayca atabileceğiniz bir erik ya da badem veriyor.Alternatifiniz bol, bu da diyetisyenimin konusuna olan hakimiyetini gösteriyor. Haftada 2 kez randevu verip tartı ve ölçüye çıkartması da diğer artı yönleri. Şu anda 1,5 yılda vermiş olduğum toplamda 18 kg ve yüzdesi ideale ulaşmış bir yağ oranım var.etrafımdaki herkes benim azmime ve diyetisyenimin uzmanlığına hayran.Bunun dışında, peşin ve taksitli ödeme kolaylıkları da diğer artılar. Cep telefonu, e posta veya sms le her an ulaşılabilir olması diğerlerine göre en beğendiğim özelliği. Muhteşem fiziği,güleryüzlü, seviyeli, ve dertortağı oluşu ile paha biçilmez bir uzman Funda Hanım.Yardımcısı Viktorya hanım ise eski voleybolcu oluşunun avantajı boy ve kilosu ile ofiste kuğu gibi süzülerek hepimizi kendileri gibi olmaya davet ediyorlar.Bu davete ben uydum, çok da mutluyum.Buradan bir kez daha onlara teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Onur SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.216.176.ZYF

06-05-2014
 TavsiyeNo: 68588
Funda Hanim ile ideal surede, ideal ve saglikli kiloma, zorluk cekmeden ulastim. Kendisi hem bir diyetisyen, hem bir arkadas, hem de bir anne gibi uyelerine ozenle yaklasan ve onlarin dusuncelerine onem veren bir uzmandir. Cevremdeki bircok kisi tavsiyemle Funda Hanim ile calisti ve hepsi son derece memnun. Funda Hanim bu alanda siddetle tavsiye ettigim bir isimdir. Funda Hanim sayesinde kilo vermemden ziyade, saglikli ve kaliteli bir hayat yasamayi ogrendim. Bu bir diyet olmaktan ziyade, bir beslenme egitimidir, bu bilgilere kendisiyle eristiyim icin de kendisine cok tesekkur ediyorum.
     Beğenin    

 Bhc ÖZ (Danışan)
 IP: 88.240.21.ZB

27-05-2013
 TavsiyeNo: 61027
Önce sağlığımı , sonra moralimi, dahası yaşama dair kendisiyle paylaştığım ne varsa , cevabını bulmamı sağlayan güzel insan....Sevgili Funda Hanım. Benden kaybettirdiklerinizle :) (ki bu 3 ayda yaklaşık 10 kilo kadar ) ve bana kazandırdıklarınızla size teşekkür ederim. Tesadüfle tanışıp ,beni hayatımda ilk kez kilo vermeye ikna eden Funda Hanım'la ,su içse bile yarayan herkesin yolunun bir gün kesişmesini umut ediyorum. Dahası elbette kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Merve ArSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.6.15.YJD

23-05-2013
 TavsiyeNo: 60935
Uzun süre anlaştırma yaptıktan sonra kendisine bir arkadaşım tavsiyesi ile ulaştım.İyi ki de ulaşmışım,Funda Hanım; işinde başarılı olmasının yanı sıra ki bence neredeyse başarı kadar önemlidir ;güler yüzlülüğü , konuş kanlılığı ,içtenliği ,samimiyetti ,doğru yerde doğru teşhisleri ve kişiye özel müdahalesi ,danışanlarına olan ilgi ve alakası ile çok başarılı bir beslenme uzmanıdır. Altı ay boyunca bana yapmış olduğu danışmanlıktan çok memnun kaldım. Bir beslenme uzmanı olarak değil bir arkadaş olarak bana yaklaştı.Çevremde olan herkese tavsiye etmekle kalmıyorum. Bana yapmış olduğu yardımları ve tavsiyeleri unutmadan hayatımın her evresinde tatbik etmeyi hedefliyorum.
     Beğenin    

 Özlem (Danışan)
 IP: 188.58.121.ZJY

19-05-2013
 TavsiyeNo: 60839
Ben uzun süredir düzenli spor yapıyorum. Bir yıl önce 3. Doğumumu yaptım yine spor, kendimce diyet yaparak belli bir kiloyu verdim. Ancak 10-12 kilo fazlam vardı ve ne yaptıysam bu kilomu veremedim. Ben şimdiye kadar hiç diyetisyene gitmemiştim artık bir diyetisyenden yardım isteme zamanım gelmişti. Eşim doktordur onunla paylaştım ve beni tanıdığı iyi bir diyetisyene yönlendireceğini söyledi. Sanırım 18 Mart Funda hanımla tanıştığımız tarihti. O gün 71,8 kg idim. Tam 1,5 ayda 10 kg verdim, hiç aç kalmadan, yaşam tarzıma uygun,sevdiğim yiyecekleri de dışında tutmadan bana yazdığı diyetlerle oldu bu. Haftalık ziyaretlerim başladı. Hızla kilo vermeye başladım. İnanılmaz güler yüzlü,insanı motive eden bir diyetisyen kendisi. Doğru beslenmeyi öğrendiğim için çok mutluyum. Bundan sonra tüm tanıdığım ve sevdiğim insanlara Funda Turan'ı şiddetle tavsiye edeceğim. Şimdi birkaç ziyaretim daha kaldı ve artık istediğim kiloda ve görünüşteyim. Teşekkürler Funda hanım
     Beğenin    

 Işın OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.248.YBZ

26-04-2013
 TavsiyeNo: 60267
Funda Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Çok fazla olmasa da bir türlü kurtulamadığım, beni çok rahatsız eden 3 kilom vardı. Belki çoğu kimseyi rahatsız etmezdi ama karın bölgemdeki fazlalık beni acayip rahatsız ediyordu. Funda Hanım'a gitmekle çok doğru bir karar vermişim. İyi ki gitmişim. Funda Hanım bir diyetisyen değilde her zaman pozitif ve güler yüzlü, müthiş motivasyon veren hoş sohbetleriyle bir dost oluveriyor hayatınızda. Haftada 2 kez hiç üşenmeden, zevkle kontrollere gittim. 2 aylık bir çalışma sonunda fazlalıklardan kurtuldum, hafifledim. Ama asıl önemlisi bu zaman içinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Tamamen doğal gıdalarla beslendim. İçinde katkı maddeleri olan besinler Funda Hanımın diyet listelerine giremiyor :) Şimdiye kadar hiç bu kadar sağlıklı beslenmemiştim. Kendimi acayip dinç hissediyorum. Bu arada kendisinden sağlıklı, pratik ve lezzetli tarifler alıyorsunuz. Diyet listeniz kişiye özel ve sadece sevdiğiniz besinlerden oluşuyor. Sağlıklı, hafif ve kaliteli bir hayat için Funda Hanım ile tanışmanızı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Y.K. (Danışan)
 IP: 165.125.178.YY

05-07-2012
 TavsiyeNo: 52292
Funda Hn ile 50 kg'ya yakın kilo verdim 1 senede, daha da önemlisi, 4-5 ay geçti üzerinden ama kilo almadım.. Bu süreçte hem her hafta Funda Hn'ın güleryüzünü görmek ve sohbet etmek için hevesle gittim kontrole hem de her tartıya çıkışımda yağlarımın azaldığını gördüm.. hem de hep sevdiğim şeyler yiyerek, hiç aç kalmadan.. Görüşmelerimizden birinde bana üyelerinin kendisine bağımlı olmadan onsuz da doğru beslenmeyi öğrenmesini istediğini söylemişti, gerçekten de öyle oldu. Hem kendisinden almış olduğum bilgi ve beslenme eğitimiyle (eğitim diyorum çünkü gerçekten cahilce yiyormuşum daha önce) hayatıma aynı şekilde devam edebiliyorum hem de çevremdeki herkesi sağlıklı beslenmeleri için yönlendiriyorum. Funda Hn sadece 10 yıl önceki kiloma dönmemi sağlamadı, aynı zamanda daha 25 yaşında kilo yüzünden sahip olduğum trigliserid, tansiyon, insülin direnci gibi birçok rahatsızlığımı da tedavi etmiş oldu. İyiki tanışmışım kendisiyle, herkese büyük bir güvenle tavsiye ediyorum!
     5 Beğeni    

 Nilüfer (Danışan)
 IP: 95.8.206.ZW

14-03-2012
 TavsiyeNo: 49356
Sevgili Funda,seni mesleğe ilk başladığın yıllarda tanıdım. O yıllarda da başarılı bir program sonunda istediğim sonuca ulaşmıştım. Ama aradan geçen yıllar sana ve kendime verdiğim sözleri bana unutturmuş olacak ki bundan 3 ay önce yine yollarımız kesişti. Programa başladığım ilk gün çekmecene koyduğum pantolonumu giyerek oradan çıkmamın beni ve seni ne kadar mutlu ettiğini buradan herkese duyurmak istiyorum. Beni program boyunca hiç aç bırakmadın. Sabırla dinledin. Hep güler yüzle karşıladın. Daima pozitiftin. Bir de üstüne bir sürü diyet yemekleri tarifi verdin. Eee daha ne olsun... Ben mutlu sen mutlu herkes mutlu olsun. Bu defa verdiğim sözü tutucam.A ma dostluğumuz baki kalsın. Sana meslek hayatında daha nice başarılar. Özel hayatında sonsuz mutluluklar diliyorum. SEVGİYLE KAL.....
     Beğenin    

 dilek (Danışan)
 IP: 94.123.218.DF

10-03-2012
 TavsiyeNo: 49201
Sevğili Funda hanım'la sağlıklı kilo kontrolünde hiç zorlanmadan,atlamadan ve her seansta yağları yakarak ilerlemek çok keyifli Verdiğiniz emeğe ve zamana değer,zorlanmadan keyifle ilerlediğimiz bir süreç oldu.işini samimi, güler yüzlü ve keyifle yapan bir beslenme uzmanıdır. diğer beslenme uzmanları gibi değil sadece işi için yapmıyor.keyifde alarak yapıyor.ve buda bizlerin daha çok hoşuna gidiyor.bu nedenle Funda Hanım'ı herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye edrim. ayrıca Funda Hanım Hacettepelidir. Hacettepeli olmak bizler için bir ayrıcalıktır.
     Beğenin    

 didem (Danışan)
 IP: 94.123.202.YZL

09-03-2012
 TavsiyeNo: 49164
Funda Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.verdiği enerji ve güleryüzü benim proğrama başlamama sebep oldu.hiç zorlanmadan açlık çekmeden ve kişeye özel veridiği diyetlerle kilo vermeye başladım.proğramım henüz bitmedi ama ben proğramım bittiği zaman kesinlikle bırakmayı düşünmüyorum.kilo koruma proğramına geçip bir daha kilo almayı hayatıma sokmuycam funda hanım sayesinde şimdi çok güzel bir fiziğe sahibim gönül rahatlığıyla funda hanımı herkeze tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Rejin (Danışan)
 IP: 78.176.228.F

07-03-2012
 TavsiyeNo: 49103
Sevgili Funda ile tanışmam hayatımı değiştirdi. Sağlıklı beslenme, kilo kontrolu üzerine bana sonsuz yardımları dokundu. Sıcak gülüşü ve sorunlara adeta bir psikolog gibi pozitif yaklaşımı en zor zamanlarımda yardımıma koştu. Funda Hanımın diyet listeleri kişiye özeldir ve asla danışanlarına sevmedikleri gıdalardan oluşan diyetler vermez. Onun diyet listeleri daima duruma özeldir, esnektir ve alternatif içerir. Asla danışanını sıkıntıya sokacak bir liste hazırlamaz. Bu yüzden danışan da mutlu bir şekilde diyet yapıp sosyal hayatını sürdürebilir. Sağloklı zayıflamayı ve sağlıklı yaşamayı isteyen herkese Funda hanımı öneriyorum. Çok memnun kalacaksınız.
     3 Beğeni    

 özgü (Danışan)
 IP: 88.243.194.ZZB

01-03-2012
 TavsiyeNo: 48918
Funda hanim , hayatımda iiyiki tanıdım dediğim bir uzman. Kendısınden saglıklı beslenme dahıl bırcok sey ogrendım. ,Bugünkü sağlığımı ona borçluyum. Kendisine ilk gittiğimde zayıflamaya , sağlıklı, güzel bir bedene dair umutlarımı yitirmiştim . Kilolu olmanın tüm sıkıntılarını, kilo verememenin tüm mutsuzluğunu çok iyi biliyorum. Funda Hanımla tanışınca doğru beslenmeyi, açlık çekmeden zayıflamayı öğrendim birçok yakınım tavsiye üzerine kendisinden yardım aldı ve çok memnun kaldılar. Bilinçli tavrı, samimi konuşması ve güven veren kişiliğiyle yardım almak isteyen herkese sağlıklı beslenmeyi öğretebileceğine gönülden inanıyorum . Yüzünden gülümseme eksik olmayan bu pozitif beslenme uzmanını tanıdığıma çok memnunum şuan 25 kilo verdim ve koruma programınada devam etmek istiyorum. Funda Hanımı kilo vermek isteyen herkese ereddütsüz avsiye ediyorum. Sektördeki samimiyetsiz ve çıkarcı uzmanlara güvenmeyin, ister 3 kilo ister 30 kilo fazlanız olsun, Funda Hanıma gözü kapalı güvenebilirsiniz.
     4 Beğeni    

 hatice (Danışan)
 IP: 88.242.172.WC

21-02-2012
 TavsiyeNo: 48572
ben funda hanım'la yaklaşık altı ay önce tanıştım bir arkadaşım tavsiye etmişti kendisi çok memnun kaldı bende doğum sonrası kilolarımı vermek istiyodum onun vesilesiyle tanıdım funda hanımı ve çok memnun kaldım funda hanıma ve arkadaşıma çok teşekkür ederim yaklaşık 10 kilo fazlam vardı 3 ayda hem çok güzel sıkılmadan kilo verdim hemde bebeğimi çok rahat emzirdim arada hala kontrole gidiyorum tekrar eski halime dönmek istemiyorum funda hanımın tavsiye ettiği her besin şuan benim ve ailemin yaşam biçimi oldu hiç yemediğim sebzeleri ve meyveleri yemeğü başladım hepsinin faydasını ve yararını çok güzel sıkılmadan nazik ve güler yüzlülükle anlattı funda hanım kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum ve gönül rahatlığıyla herkeze tavsiye ederim mutlaka funda hanım'la tanışmalısınız.
     6 Beğeni    

 sevda eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.141.134.ZZZ

22-06-2011
 TavsiyeNo: 42650
funda hanim ile cok saglikli ve hic zorlanmadan 2 ayda 10 kilo verdim, hic ac kalmadim, sevdigim yiyeceklerden olusan bir diyetim oldu hep. 2 aydir hep saglikli besinlerle besleniyorum, beslenme ile ilgili bildigim bir cok yanlisi duzelttik. ne zaman arasam hep cevap verdi her sorumu yanitladi. Kendisi sadece bir beslenme uzmani degil ayni zamanda cok da iyi bir arkadas... ilk gunden beri bana hep destek oldu, moralim bozuk oldugunda bile guzel ve rahatlatici sohbetiyle modumu degistirmeyi bildi! Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Serap YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 84.44.124.BZ

21-06-2011
 TavsiyeNo: 42620
Merhaba, 14 ay önce 93.3 kiloyla başladığım maratonumun sonunda azmim, kararlılığım, sporla haftada üç-dört kez destekleme gayretim ve Sn. Funda Turan'ın bana inanması, benim önümü açması, yaşam biçimimi tamamen değiştirme arzusu sayesinde 62.7 kiloya geldim. Halen çalışmalarım devam etmekte. 14 aydır bıkmadan haftanın iki günü kendisine gidiyor, haftanın üç-dört günü spora devam ediyorum. Bu artık benim yaşam biçimim oldu. Burada en önemlisi benim için Funda Hanım'ın bana insan olarak her daim sıcak davranması, bana zaman ayırması ve bu süreçte benim dostum olmasıdır. Bu dostluk olmasaydı belki de ben kendime bu kadar inanmayacak ve kararlılığımı bu kadar sergileyemeyecektim. Tabii insanın kendine inanması en basit ilk temel kural. Sn.Funda Turan sizin gibi değerli, enerji dolu ve ılımlı ve olumlu, hayata her yönüyle değerlendirme mantığı ve kabileyti olan bir insanla tanıştığım için şanslıyım İyi ki yollarımız kesişmiş. İyi ki varsınız. Teşekkür ederim... Saygılar, Serap YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 GÜLŞEN SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.140.183.Z

13-06-2011
 TavsiyeNo: 42456
2 ay önce 8 kilo fazlalığımdan kurtulmak amacıyla Sn. FUNDA TURAN'a başvurdum, ve bundan sonra beslenme-hayat arasındaki bağın ne denli güçlü olduğunu deneyimlemeye başladım. Bana 2 aylık bir diyet programı verdi. Her hafta ofisinde ölçüm yaparak vücut kompozisyonumu ve vücumdaki değişimi izledi. Bu arada bana yalnızca bir diyet programı değil, kolay ve kalorisi çok düşük yemek tarifleri verdi. Böylece her şey yiyebiliyor ve kilo veriyordum. Asla diyet ürün kullanmadık. Organik ekmek yedim. Her şeyin doğal ve en sağlıklı olanını yememi istiyordu ve ben de buna severek uydum. 2 ayın sonunda sadece 8 kilo fazlalığımdan kurtulmadım, kendime ve hayata bakışım değişti; vücudum ve beynim arasındaki köprüyü aldığım gıdaların oluşturduğunu farkettim. Yaşıma göre (49) ne yemem ve nasıl beslenmem konusunda bilinçlendim. Bunları haftada bir yaptığımız görüşmeler sırasındaki bilimsel sohbetlerle kazandım. Funda Hanım'ın bu konudaki derin bilgisinden herkesin yararlanmasını istediğim için bunu paylaşmayı görevim olarak görüyorum.
     3 Beğeni    

 Aylin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.33.245.YYB

02-05-2011
 TavsiyeNo: 41497
Funda Hanım'ı bir arkadaşımın vasıtası ile tanıdım. Evlendikten sonra eşim ile beraber keyifle yediğimiz yemekler,tatlılar ve içilen içkiler sonucunda yaklaşık 8- 10 kg kadar aldık! :) Hayatımda ilk defa bir diyetisyene gitme ihtiyacım oldu . 2 ayda 8 kg verdim ,hem de hiç sıkılmadan ve yorulmadan ! Çünkü Funda Hnm yapılması oldukça kolay listeler veriyor ( günlük hayatta uygulaması da oldukça kolay! ) .Normalde sürekli dışarda yemek yer ya da eve yemek sipariş ederdik ;sayesinde mutfağa girip yemek yapmaya başlar oldum... :) Güler yüzü, pozitif tavırları , zeki ve esprili muhabbeti ile oldukça keyifli görüşmeler geçirdik.Verdiği listelerle sadece bana değil, eşime de ( yaptığım sağlıklı ve az kalorili yemekler sayesinde o da zayıfladı !) katkıda bulundu ! Keyifli ve sağlık dolu sohbetleriniz için çok teşekkür ederiz Funda Hanım ! İleride ihtiyaç olması durumunda (!) ;) hiç düşünmeden geleceğim tek adres sizsiniz ... Sevgiler , Aylin ( SSite Editörleri Tarafından Kapatıldıe) :)KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    

 Gülsen TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.176.227.ZYD

09-03-2011
 TavsiyeNo: 40150
Ben Funda hanımın metini yıllardır duyordum, kızımın bir arkadaşı gitmişti, ve mükemmel zayıflamıştı ve yıllar geçmesine rağmen hiç kilo almadı.Ancak ben hep kendimce rejim yapıyordum, veya dikkat ediyordum. Ancak bırakın kilo vermeyi git gide kilo alıyordum. Çok mutsuz olmaya başlamıştım, hiç bir kiyafet olmuyor, her gören, ne olmuşsun diyor. Sonunda baktım kendim başaramiyacağım, kızımın da israrı ile Funda hanıma gitdim. Önümüzdeki hafta 6 ayım bitiyor, toplam 18 kg verdim. Rejim süresince hiç sıkılmadım ve hic aç kalmadım. Funda hanımın sistemi gereği haftada 2 kere gitdiğimden, sürekli kilo ve yağ oranım ölçülüyor.Yemeği kacırdığımda veya canım bir şey istediginde bunları hep paylaştım ve Funda hanım yeni Listeyi bunları da dikkate alarak düzenledi. Diyetim bitdikten sonra Koruma Programım başlıyor, maksat bir daha kilo almamak. Kas dan değil de yağdan kilo verdiğimden, vücüdumda hiç bir sarkma olmadı, ayrıca bu süre zarfında, hayatımda beslenmediğim kadar sağlıklı beslendim. Artık çok mutluyum.Kilo problemi olan arkadaşlarım, beni gördüğünde hemen Funda hanıma başlıyor, ve artık arkadaşlarım da çok mutlu.
     4 Beğeni    

 E.T. (Danışan)
 IP: 88.240.22.FW

06-03-2011
 TavsiyeNo: 40067
Son 3 yıldır aldığım 16 kilo benim hem fiziken hem de ruhen mutsuzlaştırmıştı. Moralim bozuldukça yemek yiyor, yedikçe şişmanlamaya devam ediyor, rejimler yapmaya çalışıyor, sonra kendimi yine abur cubur atıştırırken buluyordum. Diyetisyen denemelerim olmuştu fakat yanlış seçimlerimden dolayı "sağlıklı zayıflama" adına bir inancım kalmamıştı. Evlilik sürecine girdiğim hayatımın en güzel ve önemli döneminde, Funda Hanım'ı bir arkadaşım vasıtasıyla tanımam oldu benim için gerçekten harika bir sürecin başlangıcı oldu. Sistemi sayesinde haftada 2 kere düzenli görüşüyor olmamız beni hem motivasyonum hem de yemeklerimdeki çeşitlilik açısından çok tatmin ediyor. Verdiği süper listelerde asla yemem dediğim şeyleri yiyorum, hiç aç kalmıyorum ve her geçen gün sağlığıma kavuştuğumu hissediyorum. Ben bu hafta itibariyle 2,5 ayda 10 kilo vermiş bulunuyorum. Geriye sadece 6 kilom kaldı.. Funda Hanım'ın dediklerinin tamamını uygularsanız başarılı olamamanız için hiç bir neden yok! Sağlıklı zayıflamak istiyorsanız kendisini şiddetle tavsiye ediyorum! İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler Funda Hanım.. :)
     3 Beğeni    

 ÇiSite Editörleri Tarafından KapatıldıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.58.YYJ

04-11-2010
 TavsiyeNo: 37085
merhaba ilk diyetisyen deneyimini çok şanslıyım ki gerçek bir uzman olan Funda Turan ile gerçekleştirdim. Doğum ve tiroid sorunlarım nedeniyle artan kilolarımdan kurtulmak için kuzeniminde tavsiyesiyle Funda Hanım la tanıştım. Öncelikle bir doktor dan çok ailenizden biriymiş gibi hissettiren Funda Hanım her görüşmeye oldukça zaman ayırıp adeta bir yaşam koçu gibi sizinle ilgileniyor. Sağlıklı kilo vermenizi sağlıyor. Uyguladığınız kürler bittikten sonra bile kilonuzda (anormal bir şekilde beslenmezseniz) fazla değişiklikler olmuyor. Funda hanım sağlıklı beslenme konusunda sizi yönlendirirken her konudaki tatlı sohbetleriyle size de iyi bir arkadaş oluyor, sağlıklı beslenmeniz için yemek tarifleri veriyor.Kendisini ve güleryüzlü ekibini kesinlikle tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    

 Gökçen g. (Danışan)
 IP: 88.251.105.ZYY

25-10-2010
 TavsiyeNo: 36810
Senelerdir kilo alıp veriyordum ama hic bir zaman ideal kiloma inemedim...Dietısyenede gittim, akapunturada gittim seneler önce ama her verdiğim kiloyu cok az sure icinde aldım...Daha sonra dietisyene gitmemeye karar verdim cünkü hepsi aynı yemegi veriyor dıye dusundum ve bu konuda kendimi uzman hissettim acıkcası kilo alıp vermekten...:) Kendim rejim yaptım gene verdim ve gene aldım...Bu seneler boyunca boyle devam etti...İlk ablam funda hanıma gitti ve cok fazla kilo verdi..Seneler gecmesine ragmen kilo dönüşümü kesinlikle olmadı ..Benim için çok iyi bir örnekti acıkcası ama kendimi hazır hıssetmıyordum çünkü yemek yemesini cok sevıyorum ve her yedıgım ıcın bahaneler buluyordum... derslerım dıyordum yıyordum, morelım bozuk dıyordum yıyordum, mutluyum gene yıyodum.. bu yaz sonu artık dayanamadım ve en yakın arkadasım Funda Hanıma basladığı ıcın ve cok güzel kılo verdıgını gordugum zaman bende başladım..9 kılo verdim su anda hayatımda ilk defa bu kadar zayıfladım ve hala devam edıyorum..Hatta kendime kızıyorum neden daha önce baslamadım diye .. Ne kadar kolaymıs kilo vermek neden bu kadar kiloyu ben seneler boyunca tasımısım dıyorum.. 2 kılom kaldı vermem gereken ama ben kesınlıkle Funda Hanımı bırakmayı dusunmuyorum.. 15 te bır ayda bır gıderım kılo kontrolu ıcın.. cunku ınanılmaz bı sekılde motıve edıyor ınsanı..Funda Hanım gördüğünüz zaman, oturup konustugunuz zaman kesinlikle yemek yemek istemiyorsunuz zaten...o kadar güzel konusuyorki tamam diyorsunuz ben bu işi başarırım kilo verebilirim :) Haftanın 2 günü görüşmeye gidiyorsunuz ve 2 gün olması ınsanı daha cok motive ediyor.. kacırma, rejımı bozma imkanınız kalmıyor.. zaten onada gerek kalmıyor cunku ıstedıgınız her hangı bısey varsa ona gore rejım verıyor ve ıstedıgınız seyı yıyebılıyorsunuz.Dengelı ve duzgun yemek yemenızı saglıyor.Herseyı yıyerek, ac kalmadan zayıflayabıldıgım ve hıc bır zaman kacırmadan bozmadan yapabıldıgım dietler veriyor..Dıetı yapamadıgınız zamanlarda onlara gorede neler yemeniz gerektiğini soyluyor ve yapamadıgınızda da çok anlayışlı önemli değil simdi duzene sokarız seni dıyor ve ona gore diet veriyor.. Güler yüzüyle, samimiyetiyle, anlayışıyla, lezzetli pratik super yemek tarifleriyle, karsısındakını super bir sekilde motıve etmesıyie inanılmaz bir dietisyen...Benımle beraber 2 kisi daha basladı Funda Hanıma ve herkes cok memnun, cok güzel kilo verebiliyorlar...Ben verebildiysem kilo Funda Hanım sayesınde çooook tesekkur ederim.. Cook mutluyum... Bosuna tasımayın vucudunuzda o kadar kiloyu..Yemek yemek beni çook mutlu ederdi ama istediğimi giyebilmek beni daha çoook mutlu etti....Kendimi çok daha iyi hissediyorum ve kendime güvenim geldi..Herkese tavsiye ederim!! Funda Hanım mükemmell!!!!!!
     6 Beğeni    

 Nilüfer G. (Danışan)
 IP: 77.79.86.YJ

18-10-2010
 TavsiyeNo: 36670
Funda Hn'la tanışmam yaklaşık 1 yıl öncesine dayanıyor. Yakın bir arkadaşımın önerisi ile sadece bilgi almak üzere, tanışma amaçlı gitmiştim ilk gün. Açıkçası kendime pek güvenmiyordum. Birçok diyet uzmanı ile görüşmüş ve sonuç elde edememiştim. Arkadaşımın da desteği ile kendisinden danışmanlık hizmeti almaya karar verdim. Bir kez daha denemek istedim. Belki bu kez sonuç alabilirim diye düşündüm. Yaklaşık 15 kg fazlam vardı ve dengesiz beslenme sonucu kısa sürede kilo almıştım. Funda hn, samimi, içten ve çok ilgiliydi. En başta sizin gözünüzün içine bakarak konuşuyor, gerçekten ilgilendiğini hissediyorsunuz. Önceki diyet uzmanları gibi kafasını kağıttan kaldırmayıp liste uzatmıyor önünüze. En önemlisi kolaylıkla uygulayabileceğim listelerle bana destek oldu ki, ilk 1-2 haftalık yeni yaşam düzenime alıştıktan sonra sonuç alınca, gerisi hızla geldi. Funda hn farklıydı. Daha önce de diyetisyen, akapunktur uzmanı vb pek çok girişimim olmuştu, ancak Funda hn'la kısa sürede etkili sonuç aldım. Güzel ve sağlıklı tarifler öğrendim. İşin püf noktasının diyet ya da zayıflamak değil, sağlıklı beslenme odaklı olduğunun ayırdına vardım. Funda hn'a sonsuz teşekkürler. Bu iş gerçekten inanç, takip ve motivasyon gerektiriyor. Funda hn da bu işi çok güzel gerçekleştiriyor. Şimdi istediğim kilodayım ve çok mutluyum :) İlgilenen arkadaşlara da içtenlikle tavsiye ediyorum, deneyin ve sonucu keyifle izleyin...
     4 Beğeni    

 s.y. (Danışan)
 IP: 213.47.68.YZL

14-09-2010
 TavsiyeNo: 35798
Yurtdisinda yasadigim icin son 4 yilda her gecen gün kilo aliyordum ve istanbulda bulundugum zaman icinde burdaki diger birkac diyetisyenide deneyerek aldigim kilolardan kurtulmak icin cabaladim, sporlar yaptim power plate gittim fakat sonuc hep hüsrandi sonra birkac arkdasimdaki inanilmaz degisimleri gorunce Funda Hanima gitmeye karar verdim, diger diyetisyenlerin aksine inanilmaz güler yüzle karsilandim ve sanki annemden nasihat dinler gibi hissettim hep kendimi benimle birlikte üzülüp benimle birlikte sevinen biri vardi karsimda yanlis yaptigim zamanlarda bana sabirla dogrularini tekrar tekrar anlatti Funda hanim. Ayrica asla cok zor yiyecekler secmemesi hatta uzun zamandir yemedigim muz kavun gibi meyveleri yemekte benim icin büyük bir keyifti. yaz aylari boyunca düzenli olarak kontrollerime gittim suanda Turkiyede degilim fakat gorusmelerimiz halen devam etmekte ve her gecen gün son 4 yildir giyemedigim kiyafetleri deneyip aynanin karsinda saatlerimi harciyorum diyebilirim. Yillardir duydugum ve bazi uzmanlardan ogrendiklerimin bazen tam terslerini bazende eksik yanlarini ogrendim Funda hanimdan ve uyguladim. Sonuc gercekten mukemmel birkac ay oncesinde disari cikmamak icin turlu bahaneler bulan ben hergun bir program yapip arkadaslarimla bulusmak icin can atiyorum. Kot denemekten nefret ederken devamli kotlara ve kisa montlara bakiyorum ayrica artik esofman giymemek coook güüzel. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum sonuc harika :) Tesekkürler Funda Hanim!

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Yurtdışından yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    

 Duran PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.172.FC

02-02-2010
 TavsiyeNo: 30305
Funda Taşçı ya teşekkür.... Ben 59 yaşında bir bayanım ,yıllardır kilo sorunum vardı.Diyet yaparken aç geziyordum bırakıncada hızla verdiğimden fazlasını alıyordum...Eylül ayında karar vererek Beslenme ve diyet uzmanı Funda Taşçı hanımla diyet proğramına başladım....başladığım zaman bedenimin üst kısmı alt kısmından oldukça iriydi...göğüslerim ve üst kısmımın fazlalığından dolayı kıyafetlerimi erkek bölümünden almak zorunda kalıyordum...4 ayda 96 kilodan 80 kiloya indim üstelik spor olarak sadece yürüyüş yaptığım halde...Funda hanım güler yüzü ,tatlı sesi ve sıcak ilgisiyle bana hasta yada şişman biri olarak değilde sanki oraya kahve içmeye gitmiş giib hissettirdi bana kendimi...herşey için tşk .ler Funda hanım...Duran PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     8 Beğeni    

 Ece Budak (Danışan)
 IP: 193.255.135.Y

31-12-2009
 TavsiyeNo: 29388
Funda Hanımla beraber üç yıldır yazları Türkiyede olduğum dönemlerde beraber kilo verme sorunlarım üzerinde çalıstık. Funda Hanımın yardımlarıyla toplam 20 kiloya yakın verdim ve korumak için düzenli görüşüyoruz. Funda Hanım gerçekten işinde cok başarılı, samimi ve bilgi doludur. Her gittiğimde uzun boyluca konuşuruz ve benimle hep detaylıca ilgilenmiştir. Her hafta mutlaka bir defa görüşüyoruz ve yeni listeler hazırlayıp ihtiyaçlarıma göre programı değiştirebiliyoruz. Kilo vermeyi sadece çabuk bir karar değil ama hayat boyu sürdürülecek bir yaşam biçimi olduğunu bana öğretmiştir. Çocuklugumdan beri hep fazla kilolarım vardı ve metabolizmam da cok hızlı olmadığından sanki hiç bu fazla kilolardan kurtulamıyacakmışım gibi hissederdim.Funda Hanımla çalışmaya başladıktan sonra aslında arkamda her zaman bir destek olduğunu hissettim. Porsiyon ölçüleri, sık ama az miktarda yemek, ve en önemlisi gene dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi öğrendim. Aynı zamanda orada olan spor hocaları ve power plate imkanlarından da faydalandım ve başarımın sonuçlarını çok daha çabuk bir şekilde gördüm. Sürecin sonunda ise diyet listemden koruma listesine geçtiğimizde beraber benim hayat tarzıma ve öğrenci olmanın verdiği strese göre yeni plan hazırladık. Yurt dışında olmama rağmen her zaman bir sorumla onu uzaktan arayıp yardım alabilçeğim için çok şanslıyım. Funda Hanıma tüm desteği ve eksiksiz yardımı için teşşekür ediyorum.
     3 Beğeni    

 mükerrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.75.YF

13-08-2009
 TavsiyeNo: 25655
25 yıldır stresli ve yoğun bir tempoda çalışmaktayım.funda hanımı ilk 2000 krizinde tanıdım.o krizde bayağı bir kilo almıştım.funda hanım sayesinde bu fazlılıklarımdam kurtuldum.işim borsa olunca krizler bitmedi .2004 ve 2009 derken benim kilolarda arttı.çok araştırmacı ve titiz bir yapım olduğu için bu konuda son derece güvendiğim funda hanım dışında birine gidemedim.çünkü biliyorum ki funda hanım etik değerleri çoK yüksek ve insan psikolojisinden anlayan biri.bu işin yasaklarla olamadığını biliyor.her zaman katı rejimler yerine o kişiye uygun listeler veriyor.benim en az 15 arkadaşım gitti.ama hiç birimizin listesi aynı olmadı.hepimizin kişiliğine ,yaptığı işe ,tahlil sonuçlarımıza göre ayrı ayrı listeler verdi.funda hanım işinde oldukça titiz,gülergüzlü ve zeki...zeki olması bence çok önemli. çünkü o hafta senin psikolojini çok iyi anlıyor..bunda senedir kendisini tanıyorum,benim için piyasalarda satılan o saçma sapan ilaçlardan vermemesi çok önemli... sanırım bende uyandırdığı en önemli duygu ;güven ve mesleğindeki etik değerlere verdiği önem... ayrıca power plates hocaları eşliğinde plates de yapabilirsiniz... herkese sağlıklı yaşamlar dileklerimle..
     4 Beğeni    

 Deniz Görencan (Danışan)
 IP: 212.252.168.ZJD

17-07-2009
 TavsiyeNo: 24932
Funda Hanım'la tanışmak 2009'da kendim için yaptığım en güzel şey. Beni "diyetteyim" stresine sokmadan "incecik" yapan daha da önemlisi bunu bir yaşam biçimi haline getirmemi sağlayan Funda Hanım'la zaman geçirip sohbet etmek de ayrı bir keyif... "Bu hafta neler yiyorum" keyfiyle her hafta zevkle gittiğim ofisinde bana kendimi iyi hissettiren bu güzel insana çok şey borçluyum. Kendisiyle ona giden bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Benim problemim "birşey yemiyor olmama rağmen" kilo verememekti. Oysa problem tam da buymuş "yememek". Funda Hanım'ın verdiği listeleri "ben bu kadar nasıl yerim? Bunlar bana çok..." diyerek hayretle karşılasam da her hafta tartının üzerinde gördüğüm rakamlar beni daha da cesaretlendirdi. Yediklerimden zevk almayı, neyi neden yediğimi "yasak"lar koymadan bana öğretti. Kendimi ne bişeylerden mahrum hissettim ne de "diyetim bitsin, neler yapıcam" diye bekledim. Kendisini her zaman arayabileceğiniz ve destek alabileceğiniz hissini sizde yaratması, gerçek olduğuna inandığınız samimi ilgisi eminim nu bu mesleği yapan diğer insanlardan ayırıyor. Kendi için iyi birşeyler yapmak isteyen herkesin onu tanıması gerektiğini düşünüyorum; illa ki kilo vermek gerekmeyebilir. Çağımızda herkesin "sağlıklı beslenme" ile ilgili sorunları var; bu konuda birkaç tüyo bile almak yeter!
     5 Beğeni    

 zeynep (Danışan)
 IP: 88.251.89.ZC

17-07-2009
 TavsiyeNo: 24921
Ben Funda ablayı annemin arkadaşı Tuna teyze aracılığıyla buldum. Funda ablayla tanıştığımda 21 yaşındaydım ve kendimi bildim bileli kilo problemimle uğraşıyordum. Daha öncede kilo vermek için birkaç uzmana başvurmuştum ama başarılı bir sonuç alamamıştım.Funda ablayla uyguladığım liste diğer uzmanlarla uyguladığımdan çok farklıydı.Sadece liste yazıp beni evime yollamadı uzun vadede başarılı olabilmek için her zaman öğütler verdi. Neyi neden yapmam gerektiğini anlattı;beni bilinçlendirdi. Funda ablayla birlikte sadece diyet yapmadım;nasıl beslenmem gerektiğini de öğrendim.Asla kendii için uygun olan listeyi vermedi ya da hızlı kilo kaybetmem için olanı;hem sağlığımı hem de isteklerimi göz önünde bulundurdu liste yazarken.Benim içinde en önemlisi buydu.Gazetelerde,dergiler ya da internette kısa sürede kilo verdiren onlarca diyet bulabilirim fakat bunlar sağlıksız ve geri dönüşümlü.Funda abla sayesinde hem olduğum kiloyu koruyorum hem de sağlıklı besleniyorum. Bazı zamanlar kilo verememiş oluyorum ya da birazcık almış asla beni azarlamadan neyi nerde yanlış yaptığımı anlatıyor bana bunların olabileceğini moral bozmamam gerektiğini söylüyor;destek oluyor. Hatalarımı anlatıyor ve bende birdaha onları tekrarlamıyorum. Nasıl beslenmem gerektiğini daha iyi anlıyorum. En sevdiğim yanı Funda ablanın bana değişik gıdalar veriyor. Mesela yaban mersini daha önce hiç duymamıştım Funda abla söyleyince aldım.Sayemde ailemde alıştı artık evimizde hiç eksik olmuyor. Ya da kiraz saplarını kaynar suda demleyip içmeyi yine kendisi sayesinde öğrendim. Böyle yeni şeyleri sadece tatları için değil ne işe yaradıklarını öğrendiğim içinde beslenmemin bir parçası haline getirdim. Funda ablayı çok sevmemin ve onu şiddetle tavsiye etmemin nedeni sadece çok iyi bir diyetisyen olması değil bana ve diğer hastalarına yaklaşım biçimi.Her zaman güler yüzlü, iyi bir dinleyici, asla başından savmayıp sorduğum soruları açıklaması, her gittiğimde bana yeni birşeyler öğretmesi,isteklerimi ya da sevdiğim besinleri göz önünde bulundurması Funda ablayı tavsie etmemdeki diğer sebeplerdir.Ben birçok arkadaşıma tavsiye ettim eğer sizde sizi anlayan ve dinleyen bir uzman arıyorsanız Funda Turanla tanışın derim
     6 Beğeni    

 Füsun S. (Danışan)
 IP: 78.182.6.WL

01-04-2009
 TavsiyeNo: 21711
Merhabalar Ben Funda hanımla 1 yıl önce tanıştım. Doğum sonrası fazla 5 kilomu vermek amacıyla gittim kendisine ve bu kiloları da 2 ay içerisinde Funda hanımın yardımıyla verebildim. Çok hızlı kilo vermeyi tercih etmedim, çünkü eskiden yaptığım kafama göre diyetler veya gazetelerden, dergilerden okuduğum şok diyetlerle gerçekten hızlı kilo verdim, ama inanın bir o kadar da hızlı aldım. Bu 3.doğumumdu. İlk iki doğum sonrasında da başka diyetisyenlere gittim. Ama Funda hanım diğer diyet uzmanlarından farklı olarak, ilk gittiğimde, beni haftada mutlaka 2 kere görmek istediğini söyledi. İşimin yoğunluğu nedeniyle 1 kere gelebileceğimi belirttim, " O halde telefonda görüşelim" dedi. 2 Ay böyle devam ettim. Sık gittiğim veya sık kontrol edildiğim için söylediklerine daha çok dikkat ettim sanırım. Bir de Funda hanım farklı olarak tüm evimizin yaşam tarzımıza göre, yemek alışkanlığımızı düzenlememe faydalı oldu, daha sağlıklı beslenme, daha çeşitli beslenme, bulunduğumuz mevsimde hangi besinleri ailece daha fazla tüketmemiz gerektiğini, beslenmenin nasıl hastalıklara neden olduğunu öğrenmiş oldum. Diyet bittikten ve kilolarımı verdikten sonra, ayda 1 veya 2 kez mutlaka Funda hanıma gittim, halen de devam ediyorum. Halen aynı kilomdayım.Kendisi aslında beslenmeyi öğretiyor. Ben de çocuklarımı 1 er kez Funda hanıma götürdüm. Aslında daha sık götürmeliyim. Diyet listenizi yazarken bir çeşit yemek, salata veya aperatif tarifi de veriyor. Özellikle bu bizim mutfağımıza çok çeşitlilik kattı gerçekten. Her gitiiğimde mevsime göre değişik, çocukların da sevebileceği farklı tarifler aldım, onları saklıyorum, uyguluyorum. Kendisi hoşsohbet bir insan, giderken sanki arkadaşınıza gidiyormuşsunuz gibi oluyor. En beğendiğim nokta da kilo veremediğimde, yağ oranım arttığında, hani yumuşakça geçiştirip, "Olsun, sonraki haftalarda bu kiloları atarsınız " demedi, çok tatlı ve kibar bir dille bana dikkat etmem gerektiğini söyleyerek, diyet listemi, yapabileceğim, benim de istediğim şekilde hazırladı ve uymamı istedi. Aslında kendisinin hiçbir reklamı yok, özellikle tavsiyeyle gidiliyor. Yeri de çok kolay, Bağdat caddesi üzeri Suadiye'de. İyi Günler...
     12 Beğeni    

 Handan Ateş (Danışan)
 IP: 85.103.186.YY

27-03-2009
 TavsiyeNo: 21547
Sağlıklı beslenmek nedir? Ben nelerle beslenirsem hem hoş hem de canlı görünürüm? Hangi besini hangi zaman diliminde tüketirsem sağlığımı olması gereken seviyelerde tutarım? En önemlisi de kendimi seviyorum, önemsiyorum, ruhumun dingin olmasını istiyorum, diyorsanız, sizi karşılayan çalışanları ve Funda hanım ile sliming center tereddüt edilmeyecek bir adrestir. Ben Funda Hanımla, bir kaç yıl öncesinde bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Fazla olan kilolarımdan kurtulmak en önemliside kilomun dikkat etmezsem şayet ilerlemesine engel olmak amacıyla kendilerine başvurdum. Ve kesinlikle başarılı bir sonuç elde ettik... Yakın zaman da da kendilerini tekrar ziyaret ettim. Bunun öncelikli sebebi, sağlık problemimden dolayı nasıl beslenmem gerektiğini öğrenmek ve neleri yersem istediğim sonuca kavuşacağımı danışmak içindi... Birde almış olduğum bir kaç kiloyu verebilmek düşüncesi. Şu anda herşey çok hoş. En önemlisi Funda hanımın yakınlığı insana neden başaramayalım ki diye yaklaşması ve sizi gerçekten doğru yönde motive etmesidir. Yardımları için teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    

 meltem (Danışan)
 IP: 94.123.222.LW

24-02-2009
 TavsiyeNo: 20361
funda hanım çok mükemmel bir diyetisyen fazla kilolarımı funda hanım eşliginde çok rahat bir şekilde verdim çok başarılı bir diyetisyen son derece ilgili ve seviyeli biri funda hanım kendine öz güveni çok kendine güveni çok oldugu için üyeleride ona çok güveniyor ilk gittigimde çok korkmuştum diger diyetisyenler gibi alakasız ve ilgisiz olursa diye ama bekledigimden çok daha iyi karşılandım çalışanları ve kendisi son derece güler yüzlü ve çok sıcak insanlar ben bütün çevremdeki kilo problemi olan insanlara tavsiye ediyorum yeri çok basit yerde ama mükemmel biryer son derece ev kadar rahat olucanız bi yer çok iyi düşünmüş funda hanım kısaca ben her kilo problemi olan insana funda hanıma diyorum gerçekten çok memnun kalıcaksınız
     15 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bağdat Caddesi, Aysecavus Cad.1/7 Suadiye - Kadıköy
İstanbul
(Bagdat Caddesi Suadiye Teknosa ile ayni Bina)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 361 51 30

Telefon 2 :
(216) 362 26 95
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Universitesi
Mezuniyet Yılı
1992
(26 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Funda TAŞÇI TURAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Funda TAŞÇI TURAN Mesleki Videolar Videoları
-


23:05
Top