2007'den Bugüne 75,597 Tavsiye, 24,802 Uzman ve 17,010 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Nihal ÖZDEMİR

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Dyt.Nihal ÖZDEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nihal ÖZDEMİR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

17
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNihal ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nihal ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nihal ÖZDEMİR Tavsiye Yazıları Nihal ÖZDEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Şiar Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.133.YZW

27-11-2012
 TavsiyeNo: 55795
Uzmanımızı yakın bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım. Tanıştıktan ve onun yardımıyla 3 ayda 18 kg. verdikten sonra daha önce diyetisyene giden arkadaşlarıma yapmış olduğum bütün hafif de olsa küçümseme içeren esprilerimden dolayı utandım ve hepsini tek tek arayarak özeleştiri verdim. Hocamız konunun bütün boyutlarına (insan bünyesi, gıdaların yapı ve niteliği, birbirleriyle etkileşimi, diyetin sadece fizyolojik-kimyasal değil psikolojik boyutu) hâkim ve bundan da öte insana güven ve rahatlık aşılayan sıcakkanlı, kibar ve zeki bir insan. Sayesinde gıdalarla ilişkim çok iyi bir noktaya geldi. Deyim yerindeyse artık bütün yiyeceklerle; klasik kalıplara sıkışmış bir evlilik değil, özlem ve heyecanın egemen olduğu bir aşk ve sevgililik ilişkisi var aramızda. Özlüyorum, heyecanlanıyorum, arıyorum, bekliyorum ve her anın tadını çıkarıyorum. Sporla da birlikte kendimi çok iyi hissediyorum. Nitekim 44 yaşında olmama rağmen yaptırmış olduğum check-up'ta tüm değerlerim, 30'lu yaşların başında profesyonel sporcu değerleri gibi çıktı. Hocamızın gerçekten güleryüzlü, duyarlı ve moral verici yaklaşımı sayesinde. Ama ekibini(asistan ve sekreter meleklerini) de unutmamak lâzım. Onlar da çok kibar, güleryüzlü ve disiplinli.
     5 Beğeni    

 Sibel K (Danışan)
 IP: 178.233.69.YF

02-06-2012
 TavsiyeNo: 51621
Merhaba ben Adana'dan Sibel .10 yıldır düzensiz beslenme yüzünden bir türlü kilo veremiyordum . Kilom her yıl dahada artıyordu , 1 Ay önce Nihal Hanım la tanıştım.1 Ayda 5 kilo verdim .Bana sağlıklı beslenme konusunda çok şey öğretti . Çok güler yüzlü insani motive ediyor. Hiç aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ediyorum . 79 kilodan 74 kiloya düştüm.Bilinçsizce yaptığım diyetler hiç bir işe yaramadı.Zayıflamak isteyenlere Nihal hanımı tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 FARUK kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.135.YW

01-06-2012
 TavsiyeNo: 51611
Selamlar. Uzun zamandır kilolu olduğum için çeşitli sağlık sorunları yaşadım.Gittiğim tüm hekimler sağlık sorunlarıma esas neden kilolarım olduğunu söylediler. Doğal olarak ta kilo vermemin sağlığım açısından son derece önemli olduğunu fark ettim .Ancak Adana da yaşıyorsanız yemek kültürünüz et ve türevleri ise kilo vermek zordur buralarda.İyi olacak hastanın ayağına doktor gelirmiş misali Nihal hanımla tanıştım.Nihal hanımla konuştum.Çok güvendim.Oturduk diyet programı yaptık.Bu arada hep çekinmişimdir diyetisyenlerden.Her şeyi yasaklayacaklar diye.Hiçte öyle olmadı yaşam tarzıma uygun yapabileceğim programı hazırladı ve şu anda emin adımlarla ilerliyoruz. 7. haftadayız 10 kilo gitti bile ,Sizi iyi ki tanıdım sağolun Nihal hanım.
     8 Beğeni    

 Ebru (Danışan)
 IP: 195.174.64.YJC

22-05-2012
 TavsiyeNo: 51363
merhaba, ben Adana dan Ebru YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı benim 2 senedir kilo problemim vardı,gün geçtikçe daha da kilo alıyordum bu durum beni psikolojikmen de etkiledi umudum da bitmişti kilo vermede, taki muhteşem diyetisyenim Nihal Özdemir ile tanışana kadar.Kendisi önce bana moral verdi , çok tatlı güler yüzlü birisi. kendisiyle tanışalı 1,5 ay oldu ve ben bu süreçte 9 kilo verdim bana sağlıklı yaşamak,sağlıklı beslenme konusunda çok şey öğretti hala da kilo vermeye devam ediyorum çok sağlıklı bi şekilde,kendimi çok iyi hissediyorum hem bedenen hemde ruhen.Benim gibi kilo problemi yaşayan herkese Nihal Hanım'ı tavsiye ediyorum.Nihal Hanım'a çook teşekkür ediyorum, iyiki sizi tanımışım.
     5 Beğeni    

 seren ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.244.71.YJC

04-04-2012
 TavsiyeNo: 50019
nihal hanım karşılaştığım en güler yüzlü ve sağlıklı bir şekilde kilo verdirebilen bir diyetisyen 70 kiloydum kendisine başvurdugum da şimdi 62 kilo yum öğrenci olduğum ıcın ve yurtta kaldığım ıcın verdiği şeylerin hepsini yapmakta güçlük çekiyordum başta ama daha sonraları bana göre ayarlamaya başladı programları okulla birlikte güzelce yürütebil dim ve hala onun verdiği diyet programlariyla devam ediyorum verdiği diyet programlarının sayesinde çok sıkılmadan ve her istediği mi yiyerek zayıfla dim benim en korktuğum şey veremediğim zamanlar da bana sert davranılmasiydi ama nihal hanım tam tersine beni sürekli motive etti kilo vermenin sağlıklı bir şekilde olmasını istiyorsanız ve mutlu bir şekilde kilo vermek istiyorsanız nihal hanım benim ıcın bu konuda uzmandır herkese tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    

 F.(Danışan) (Danışan)
 IP: 195.175.73.YBD

23-02-2012
 TavsiyeNo: 48663
Türkiye de çeşitli illerde bulundum. Her ilde çeşitli diyetisyenlerle kilo alıp, verdim. Her seferinde spor yaptığım halde yüzümde çökmeler sarkmalar oldu. Geçirdiğim ameliyat ve sigarayı bırakma sonrası hayatım boyunca çıkmadığım 75 kiloya geldiğimi görünce ümitsizliğe kapıldım. Sistemi biliyorum diyerek kendim diyet yapmaya başladım, YAŞASIN (81 kilo olmuşum) inanamadım yanlışın neredeydi tekrar denedim vücudum 81 kiloyu benimsemiş görünüyordu çaresiz bir şekilde telefona sarılıp daha önce kilo verdiğim Bornova Tıp Merkezini aradım. Nihal Hanımla telefonla görüştürdüler sevimli pozitif bir ses, güven verdi bana tanıştık…. testler yapıldı benim eski bilgilerime bir sünger çekti neden derseniz yaşım ilerlemişti. 40 gün içinde süper bir ilerleme, hiç acıkmıyorum, atıştırma ihtiyacı hissetmiyorum, sürekli tokum her gören inanamıyor yüzüm de sarkma bir yana acayip toparlandı moralimi sorarsanız süper Nihal hanım mesleğinizde yolunuz açık olsun. Mutlu ve enerjik olmak demek. Nihal hanımla tanışmak, onun güzel sonuç veren bilgilerinden yararlanmak demek Teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    

 FATİH (Danışan)
 IP: 176.41.6.FZ

18-02-2012
 TavsiyeNo: 48501
iş hayatımdaki tamamen düzensiz beslenmeden ötürü kollestrolüm 300 olmuş bu nedenle doktora gittim bana kilo vermem gerektiğini ve düzenli beslenmem gerektiğini söyledi, bende bunun üzerine araştırırken tavsiyediyorum diye bir sitenin varlığından haberdar oldum ve burdan tavsiyeleri okuyarak nihal hanımı buldum ve kendisine ilk gittiğimde yaklaşık 90 kilo idim önce ilk görüşte bu düdük makarnasımı beni düzene sokacak dedim;) sonra aradan ikibuçuk ay geçti her hafta dietimi tam bana göre ayarladı hayatımı düzene soktu yemek yiyerek araöğünllerle hemde 7 öğün yiyerek sağlıma kavuştum; bu arada yeme kültürüm değişti doyma oranlarım değişti eskiden canımın fazlasıyla çektiği şeyleri artık vücudum eskisi kadar istemiyor, etrafımda diyetisyene daha önce giden insanlara bende gidiyorum dediğimde onu yeme bunu yeme diyecek geç bunları dediler ama öyle değilmiş işin aslı yeme diye bişey yok, ye ama ölçülü ye hayatında yemediklerinide yanında ye zaten vücudun dengeyi buluyor çok yediklerini az yer oluyorsun işte bu dengeyi kurmana diyetisyen yardımcı oluyor ve şimdi 80 kiloyum hedef 75 inanıyorum 2 yada 3 hafta içinde hedefe ulaşacağız. Kendisine gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederim ve herkeze şiddetle Nihal hanıma gitmelerini tavsiye ederim ama önce aklınızda bu iş başaracağınıza inanmalısınız; ki Nihal hanımın tavsiyeleri işe yarasın yapmayacak olduktan sonra Nihal hanımda sihirli deynek yok... Fazla beklenti bozar insanı... ETRAFIMDA DİYETİSYENE GİDİP BIRAKANLARI HALA DİNLİYORUM NİHAL HANIMIN UZMANLIĞI BU KONUDA TARTIŞILMAZ...
     7 Beğeni    

 Faik ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.167.LD

24-10-2011
 TavsiyeNo: 45053
Ben daha önce Bornova Tıpta Diyet programına devam ederken,Sn.Nihal Özdemir ile tanıştık.Nihal Hanım ile birlikte 1-1,5 ay kadar kilo verme programına devam ettim.Bu süre zarfında vermem gereken fazla kilolarımı çok rahat,hiç zorlanmadan verdim.Gerek bana yazdığı beslenme programı,gerekse bu programı yazarken benim isteklerimi göz önünde bulundurarak haftalık programlar oluşturdu .Hala Nihal Hanım ile koruma programı uygulamaktayım. Samimi,iyi niyetli ve başarılı bir diyetisyen.Şu an kendimi çok iyi hissetmemdeki ve bundan sonrada yaşamımda, bu beslenme alışkanlığı bilincini Sn.Nihal Özdemir'e borçluyum.Kendisine, bana yapmış olduğu olumlu katlılardan dolayı teşekkür ediyorum.
     11 Beğeni    

 s.c (Danışan)
 IP: 78.161.110.YLD

06-09-2011
 TavsiyeNo: 44003
Hamileliğimde 22 kg aldım,doğumdan sonra 11 kg kaldı,aç kaldığım sağlıksız diyetler,zayıflama hapları işe yarıyomuş gibi gözüksede verdiğimin 2-3 katını yine alıyodum,sonra bir arkadaşım aracılığıyla nihal hanımla tanıştım,bana özel yazdığı diyet programıyla 3 ayda 10 kg verdim,en önemlisi sağlıklı,sıkı ve aç kalmadan verdim bu kiloyu,aç kalmadığım için sinirlerim de bozulmuyordu,miktarını ve zamanını doğru ayarladığım sürece istediğim herşeyi yiyebileceğimi öğrendim,sık sık beslenerek metebolizmamı hızlandırabileceğimi öğrendim,nihal hanım beni harika bir şekilde motive ediyordu,bu da benim için çok önemliydi,bu geçici bir diyet olarak kalmadı,şimdi ailecek bu şekilde besleniyoruz ve eşim de ben de kilo problemi yasamıyoruz,çocuğum da gayet sağlıklı büyüyor,nihal hanımı şiddetle tavsiye ediyorum,hayatınızın değişeceğini göreceksiniz...
     20 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(322) 454 44 30
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Nihal ÖZDEMİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nihal ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-


01:56
Top