2007'den Bugüne 74,783 Tavsiye, 24,656 Uzman ve 16,927 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Feriha KANTEMÜR

[Dyt.Feriha KANTEMÜR siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

Çanakkale

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Feriha KANTEMÜR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFeriha KANTEMÜR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Feriha KANTEMÜR'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Feriha KANTEMÜR Tavsiye Yazıları Feriha KANTEMÜR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 G.M. (Danışan)
 IP: 176.227.75.FZ

12-02-2018
 TavsiyeNo: 102008
Dyt. Feriha Hanımla sonbaharda tanıştık. İlk görüşmemizi telefonda yaptıktan sonra internet sitesinden kolayca ön görüşme randevusu alarak yüz yüze gorüşmemizi gerçekleştirdik. Sağlık kontrollerimi yaptırmamı söyledikten sonra sonuçlarımla birlikte tekrar görüşmeye gittim. Önce benim için yaşam tarzımı, özelliklerimi, yeme alışkanlıklarımı göz önünde bulundurdu. En önemlisi her danışanına özel bir programla ilerlemesi ve her zaman kendisine ulaşabiliyor olamamdı. Listemde anlamadığım kısımları, anlık değişim gerektiren durumları sormak için çekinmeden her zaman arayabiliyor ve muhakkak kendisinden yanıt alabiliyordum. 76kg ile basladigim kilo verme sürecimde; kendisinin disiplinli çalışma şekli ve kişiye özel beslenme programıyla zorlanmadan tam 17.5kg yağdan olmak üzere 18 kiloyu geride bıraktık. Aç kalmadan, zaman zaman izin verdiği kaçamaklarla, her hafta düzenli takibiyle, motive edici ancak gerçekçi ve bilimsel yaklaşımıyla keyifli bir dönemdi. Kendisinin Çanakkale için bir şans olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 yusuf (Danışan)
 IP: 78.190.95.YZF

06-12-2015
 TavsiyeNo: 83886
Ne yaptıysam kurtulamadığım kilolarımla vermiş olduğum emeklerim boşa giderken iyice inancımı yitirdiğimde Feriha hanımla tanışma fırsatını buldum. Kurtulamadığım kilolarımdan 5 ay gibi bir süre içerisinde toplamda 20 kilo vererek özgüvenimin arttığını ve hayata bakış açısının değiştiğini gördüm ve vermiş olduğum kilolarımın kalıcı olmasının verdiği mutluluk hayattaki en güzel şey yalnız bu arada kilo veremi sağlan tek diyet değil diyetin yanında Feriha hanımın yakın takibi, güler yüzü ve pozitif enerjisidir.
     7 Beğeni    

 A.A. (Danışan)
 IP: 88.236.245.ZJ

10-10-2015
 TavsiyeNo: 82017
Hayatım zor bir dönemden geçiyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Diyetisyen Feriha Kantemür ile tanıştım. Can'a yakın dostluğuyla iyi bir diyetisyen olan Feriha Hanım'ı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Her hafta kilolarımdan kurtuldum ve bunu farketmenin mutluluğunu hep yaşadım. Diğer diyetisyenlere nazaran kendimi çok daha rahat ve evimde gibi hissettim. Yaptığımız 3 aylık programda 17 kg verdim ve şimdi kendisi ile barışık bir insan oldum. Feriha hanıma minnetlerimi sunarım.
     7 Beğeni    


Feriha KANTEMÜR siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Feriha KANTEMÜR'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Diyetisyen hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Feriha KANTEMÜR'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Feriha KANTEMÜR Mesleki Videolar Videoları
-


12:13
Top