2007'den Bugüne 78,597 Tavsiye, 25,344 Uzman ve 17,635 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Feriha KANTEMÜR

[Dyt.Feriha KANTEMÜR siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

Çanakkale

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dyt.Feriha KANTEMÜR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFeriha KANTEMÜR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Feriha KANTEMÜR'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Feriha KANTEMÜR Tavsiye Yazıları Feriha KANTEMÜR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Seval PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.159.ZC

07-09-2018
 TavsiyeNo: 105393
Diyetisyenle asla zayıflayamam dayanamam yerim diyeti bozarim diye düşünürken ilk gittigim gun karsilastigim pozitif enerji,guleryuz,samimiyet,ve fazlasıyla doğallıkla tabi birde profesyonellikle, o kapidan cikarken tüm kilolarımı beyin olarak vermistim😊Nasıl istiyorsam yeme şeklini o kalıba öyle güzel soktu ki hiç zorlanmadık aksine gerçekten sağlıklı ve doyarak yedim .Hiç sıkılmadan arayıp herşeyi danışabildim.Beni o kadar sıkmadan bu işi başardı ki nasıl gitti kisa zamanda o kilolar gerçekten anlamadım(25kg) .moral olarak da beni ayrıca destekledi,ki bu benim için çok önemliydi ,Hiç bir zaman sıkmadı ve sert konuşmalarda bulunmadı.sevgili Feriha cigimi herkese oneriyorum,özelliklede diyetisyenle yapamam diyenlere!Çünkü o bana gore bir diyetisyenden çoookkkk daha fazlası😉
     Beğenin    

 Pınar KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.235.BF

10-08-2018
 TavsiyeNo: 105115
Kızım ve ben almış olduğumuz kilolardan kendi gayretlerimizle kurtulamayınca bu konunun uzmanı bir kişiye danışmaya karar verdik. Danışmanımız Feriha Hanımı da internette yapmış olduğum araştırmalardaki yorumlar, iş tecrübesi, mezun olduğu okul kriterlerine dayanarak en önemlisi de bu işin eğitimini almış diplomalı bir diyetisten olmasından dolayı tercih ettik. İyi ki de Feriha Hanımı bulmuşuz. Programımız süresince ben 15 kilo vererek programı tamamladım. Kızım şu ana kadar 22 kilo verdi ve önünde vereceği 8-9 kilosu daha var. Haftalık olarak yapmış olduğumuz görüşmelerde bizi yönlendirmesi, motive etmesi ve en önemlisi güler yüzü ile bu süreci hiç zorlanmadan tamamladım. Uyguladığı programlar sadece diyet listesi olarak değil sağlıklı yaşam için beslenme alışkanlığı olarak hayatımda yerini aldı. Sağlıklı bir yaşam ve en önemlisi kendiniz için kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız Feriha Kantemür doğru seçim olacaktır.
     Beğenin    

 G.M. (Danışan)
 IP: 176.227.75.FZ

12-02-2018
 TavsiyeNo: 102008
Dyt. Feriha Hanımla sonbaharda tanıştık. İlk görüşmemizi telefonda yaptıktan sonra internet sitesinden kolayca ön görüşme randevusu alarak yüz yüze gorüşmemizi gerçekleştirdik. Sağlık kontrollerimi yaptırmamı söyledikten sonra sonuçlarımla birlikte tekrar görüşmeye gittim. Önce benim için yaşam tarzımı, özelliklerimi, yeme alışkanlıklarımı göz önünde bulundurdu. En önemlisi her danışanına özel bir programla ilerlemesi ve her zaman kendisine ulaşabiliyor olamamdı. Listemde anlamadığım kısımları, anlık değişim gerektiren durumları sormak için çekinmeden her zaman arayabiliyor ve muhakkak kendisinden yanıt alabiliyordum. 76kg ile basladigim kilo verme sürecimde; kendisinin disiplinli çalışma şekli ve kişiye özel beslenme programıyla zorlanmadan tam 17.5kg yağdan olmak üzere 18 kiloyu geride bıraktık. Aç kalmadan, zaman zaman izin verdiği kaçamaklarla, her hafta düzenli takibiyle, motive edici ancak gerçekçi ve bilimsel yaklaşımıyla keyifli bir dönemdi. Kendisinin Çanakkale için bir şans olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 yusuf (Danışan)
 IP: 78.190.95.YZF

06-12-2015
 TavsiyeNo: 83886
Ne yaptıysam kurtulamadığım kilolarımla vermiş olduğum emeklerim boşa giderken iyice inancımı yitirdiğimde Feriha hanımla tanışma fırsatını buldum. Kurtulamadığım kilolarımdan 5 ay gibi bir süre içerisinde toplamda 20 kilo vererek özgüvenimin arttığını ve hayata bakış açısının değiştiğini gördüm ve vermiş olduğum kilolarımın kalıcı olmasının verdiği mutluluk hayattaki en güzel şey yalnız bu arada kilo veremi sağlan tek diyet değil diyetin yanında Feriha hanımın yakın takibi, güler yüzü ve pozitif enerjisidir.
     7 Beğeni    

 A.A. (Danışan)
 IP: 88.236.245.ZJ

10-10-2015
 TavsiyeNo: 82017
Hayatım zor bir dönemden geçiyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Diyetisyen Feriha Kantemür ile tanıştım. Can'a yakın dostluğuyla iyi bir diyetisyen olan Feriha Hanım'ı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Her hafta kilolarımdan kurtuldum ve bunu farketmenin mutluluğunu hep yaşadım. Diğer diyetisyenlere nazaran kendimi çok daha rahat ve evimde gibi hissettim. Yaptığımız 3 aylık programda 17 kg verdim ve şimdi kendisi ile barışık bir insan oldum. Feriha hanıma minnetlerimi sunarım.
     7 Beğeni    


Feriha KANTEMÜR siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Feriha KANTEMÜR'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Diyetisyen hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Feriha KANTEMÜR'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Feriha KANTEMÜR Mesleki Videolar Videoları
-


00:07
Top