2007'den Bugüne 76,217 Tavsiye, 24,877 Uzman ve 17,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Damla KAYA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

17

[Dyt.Damla KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla KAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDamla KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Damla KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Damla KAYA Özgeçmiş CV Dyt.Damla KAYA'nın Özgeçmişi
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Lisans Mezunuyum. Uzmanlığımın tez aşamasındayım. Daha önce Yeditepe Üniversitesi ve Gebze Medical Park Hastanesinde tecrübelerim oldu...[Devamı...]

Damla KAYA Tavsiye Yazıları Damla KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ebru (Danışan)
 IP: 178.243.80.YBL

18-06-2018
 TavsiyeNo: 104328
Bu yolda kesinlikle Damla hanımla ilerlemelisiniz.kilo verdiğinizde kendinizi mutlu, hırslı ve başarılı hissediyorsunuz.Tavsiyeleri ve diyet listeleri gerçekten çok başarılı olduğunu söylemek istiyorum.Damla hanımla sizde istediğiniz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Kendisini tanıdığım için çok mutluyum.çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.İş yoğunluğundan dolayı ara verdim.En kısa zamanda kendisini ziyaret edip hedefime ulaşmak için devam edeceğim.Yorumların önemli olduğunu bende araştırarak kendisiyle tanışmış olduğumdan, sizlerle kendi yorumlarımı paylaşmak istedim.
     Beğenin    

 Suna dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.54.YD

07-06-2018
 TavsiyeNo: 104164
Canım diyetisyenim damla kaya bu hayatta iyi ki karşıma çıktı dediğim nadir insanlardan güler yüzü ilgisi ve o enerjisiyle öyle bir dokundu ki hayatıma onun sayesinde çok şey değişti kendime güvenim yerine geldi 5 ayda 19 kilo verdim 4 aylık yeni bir paketle devam ediyorum Zayıflamak için çok cabaladim ve damla hanim sayesinde onunda desteğiyle başardık çok seviyorum sizi iyi ki de kesişti yollarımiz ve eminim ki daha çok insanın hayatına ve kalbine dokunacak.hersey için çok ama çok teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim💖💖
     2 Beğeni    

 Zehra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.253.14.YL

06-06-2018
 TavsiyeNo: 104153
Damla Kaya ile Mart başında diyetimize başladık.Eşimle beraber ortak yürüttüğümüz diyetimiz sonucunda ben 12,5 kilo, eşim de 14 kilo verdi.3 ayda diyet yüzünden sinir harbi yaşamadan sağlıklı bir şekilde fazlalıklarımızdan kurtulduk.Damla Hanım işinde son derece başarılı, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim. Karşısındaki kişinin psikolojik durumunu asla gözardı etmeden ne hissettiğini çok iyi anlayan öngörüsü çok yüksek bir yolgösterici. Artık hayatımız eskisi gibi olmayacak sayesinde. Herşey için kendisine minnettarız.
     Beğenin    

 sevgi eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.15.93.WB

04-06-2018
 TavsiyeNo: 104110
Damla Kaya , benim güler yüzlü diyetisyenim . Kızım sayesinde tanıdım. Mart ayında kendisiyle tanıştım . Ben tip 1 diyabet hastayım değerlerim oldukça yüksekti kendisine teşekkür ederek başlamak istiyorum . 3 ay gibi bir sürede tam 12 kilo verdim şeker değerlerim düştü ve bir düzene girdi , kendimi artık daha sağlıklı ve iyi hissediyorum . Damla hanım bu sürecte bana sağlıklı yaşamayı öğretti , kendisi oldukça güler yüzlü , ilgili , sempatik , empati kurabilen ,sizi gerçekten anlayabilen bir insan , kendisiyle daha hedefime ulaşana kadar devam etmek istiyorum . Damla hanımı tanıdığım için çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim . Gerçekten işini takdire şayan bir şekilde yapıyor. Önerileri ve yönlendirmeleri sayesinde başardım, azmetmek ve sabırla herşeyin olacabileğini gördüm. Kendisi iyiki var iyiki tanımışım. Meslek hayatında kendisine başarılar dilerim.
     1 Beğeni    

 İrem eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.15.93.WB

04-06-2018
 TavsiyeNo: 104109
Damla Kaya benim canım diyetisyenim kendisini internet araştırmalarım sayesinde buldum ve onunla birlikte tam 17 kilo verdim :)) Kendisi hem bir doktor olarak hemde güler yüzlülüğü ile mükemmel bir insan . İyiki tanımışım, iyiki onu dinlemişim .. Kesinlikle tavsiye ediyorum işinde çok titiz ve çok profesyonel bir insan . Zor zamanlarınızda pozitif desteği ile aşırı motivasyon yüklerek yola en iyi şekilde devam etmemi sağladı. Sayesinde insülin direncinden kurtuldum , sağlıma kavuştum , spor alışkanlığı edindim ve istediğim görüntüyü elde ettim.Sağlıklı yaşamayı ve beslenmeyi bana öğrettiği için ona sonsuz teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 A.HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı & Ö.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.92.ZJ

27-05-2018
 TavsiyeNo: 103938
Bizim Damla Hanım’la buluşmamız Ocak ayında gerçekleşti. İyiki de kendisiyle tanışmışız,birlikte bu yola çıkmaktan büyük keyif aldık.Nasıl kilo verdiğimizi anlamadan başarılı sonuçlarla bitirdik.Sizin bize söyleminizle, bu muhteşem ikili ;sizin başarılarınızı her yerde anlatmaktan,kilo vermek isteyen ama umutsuz olan arkadaşlarımızı size yönlendirmekten keyif alıyor. Başarılarınız daim,danışanlarınız bol,yolunuz açık olsun. Buradan kilo vermeyi düşünenlere,hiç tereddüt etmeden hemen telefonlarına sarılıp randevu almalarını öneriyoruz. Sizi seviyoruz 💋💋❤❤
     Beğenin    

 FULUSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.253.DY

18-05-2018
 TavsiyeNo: 103799
Damla hanım herzaman güleryüzlü yaklaşımı ,destekleyici tavırları ve neyi neden yemeliyiz? yada neden yememeliyiz? şeklinde açıklamalarıyla diyet yapma sürecindeki beslenmenin mantığını anlamama yardımcı oldu. Kilo verme sürecindeki duraklama yada kilo verememe durumlarında da Damla hanımın pozitif enerjisi, beni olumlu etkiledi ve moralimi yükseltmeye yardımcı oldu.Daha öncesinde yaşadığım olumsuz diyetisyen tutumu ve yaklaşımları ile kıyasladığımda kendisi ile tanışmamızın büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Ve kilolara elveda deme sürecinde bilgisi ve iletişim becerilerine güveneceğiniz, en iyi yol arkadaşınız olacağını belirtmek istiyorum . Kendisi Maltepe Bölge Hastanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.
     Beğenin    

 Ali ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.193.WB

09-05-2018
 TavsiyeNo: 103669
4 aylık bir diyet programını yeni bitirdim. Damla Hanım sayesinde tam 13 kilo verdim. Bu kiloların 9 kilosunun sırf yağ olması ayrı bir güzel tabi. işin ilginç tarafı ise verilen programları tam manasıyla uygulayamasamda yinede bu kiloyu verebilmiş olmam. Gerçekten de Damla Hanım ne yaptığını bilen biri. Verdiği programlar mutlaka kiloda azalmayı sağlıyor. Ayrıca güleryüzlü kişiliği ile de insanda diyetisyene değilde uzun zamandır arkadaş olduğunuz birini görmeye gidiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.
     1 Beğeni    

 Ezgi ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 90.158.32.YF

22-02-2018
 TavsiyeNo: 102231
Kilo vermek ya da almak isteyenler için harika bir diyetisyendir Damla Kaya. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden randevu almıştım. İlk görüşmemizdeki konuşmasıyla kilo verme sürecinin verimli ve eğlenceli geçeceğini hissettirdi kendisi. Her hafta düzenli olarak yaptığımız görüşmelerle birlikte kendimi daha iyi hissediyorum. Kilo vermek için çıktığımız bu süreçte her geçen gün hafifleyerek ilerliyorum. Damla hocamı bulduğum için çok mutluyum.Diyetisyene gitmeyi düşünen herkes mutlaka en en kısa süre içerisinde Damla hocamla karşılaşmalı.
     Beğenin    

 Gökçe şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.89.YFL

05-02-2018
 TavsiyeNo: 101860
Doğum sonrası kilolarımı vermek üzere Damla Hanım’ın kapısını çaldım. Çok ümitsiz bir şekilde gittiğim Damla Hanım’ın uyguladığı diyet programıyla 3,5 ayda 12 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.ÖZellikle kilolarımı yağdan vermek beni çok mutlu ediyor.Daha önce birçok diyetisyene gitmiştim ama her seferinde ezberledikleri diyetleri önünüze koyan bazen suratınıza bile bakmayan telefonuyla oynayan sizi tartıp 5 dk. da gönderen kişilerle karşılaşınca ister istemez umutsuzluğa kapılıyorsunuz.Eğer kilo vermeyi kafanıza koyduysanız yol arkadaşı olarak Damla Hanım’dan başkasını tercih etmeyin.Her zaman motive ediyor ,asla ümitsizliğe kapılmanıza izin vermiyor ve her odasına girdiğinizde güleryüzle karşılıyor.
     Beğenin    

 Nazan (Danışan)
 IP: 46.196.69.YDL

02-02-2018
 TavsiyeNo: 101817
Damla hanımla 3 aydır diyet uyguluyoruz ve çok başarılı sonuçlar aldım 2 ayda 8 kilo verip gayet rahat koruyorum. Çevremden de çok olumlu tepkiler aldım, tek problem sürekli kıyafet daraltmak zorunda kalmak :) Kilo sorunu olan tanıdıklarım da beni görünce damla hanıma gitmeye karar verdiler. Gayet güleryüzlü cana yakın ve sizin anlayan ve arkadaşça size yaklaşan bir kişi olmasının da bu süreçte başarı sağlamanızın katkısı çok olmuştur. Ayrıxa uyguladığı diyet programı da kesinlikle kişiyi aç bırakmıyor, sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlıyor. kendisine buradan da teşekkür edip gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 Duygu DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.93.CC

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101683
Damla Hanım’la yaklaşık 4 aydır tanışıyoruz. Tavsiye üzerine gittiğim Damla hanım hayatıma sihirli ellerini dokundurarak beni çok mutlu bir insan yaptı. Kilolarımdan kurtulamayacağım ve hayatım boyunca hep kilolu kalacağımı düşünürken, beni tutup o düşünceden çıkarttı. Artık hem daha mutlu hem de kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Odasına girdiğinizde aldığınız enerji herşeye değer. Daha gidecek kilolara var yolumuz devam ediyor. Ama kendisiyle hayatım boyunca hep beraber olacağımı biliyorum. Herşey için teşekkürler :)
     3 Beğeni    

 Zehra (Danışan)
 IP: 78.181.136.DB

22-01-2018
 TavsiyeNo: 101549
Sevgili Damla Hanım'ı araştırmalarım üzerine buldum. Diyete başlarken zayıflamak konusunda pek ümidim yoktu. Damla Hanim her görüşmemizde çok güleryüzlü ve kibar bir şekilde karşıladı. Diyete başladığım ilk zamanlarda zorlandığımı hissetmedim. Yaz mevsiminde başladığım için sicaklardan dolayi dondurma konusunda zorlandım. Benim için en büyük zorluk buydu sanırsam ve tabiki günlük bir saat yürüyüştü. Üç aylık süreçte bazen kilo veremedigim zamanlarda kendime olan güvenim ve inancımı yitirmeye başlamıştım ama Damla Hanim kararlılığından ve inancından asla vazgeçmedi. Kendisi tanıdığım en nazik, kibar ve güleryüzlü diyetisyen. Üç aylık süreç bitse bile kendisi hedefimizdeki kiloya ulaşmak için 20 gün ekstra verdi ve bu sayede istediğim ideal kiloya düşebildim. Kendisiyle abla kardeş gibi olduk. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Damla Hanim sayesinde şuan istediğim kilodayim. Eğer zayıflamak istiyorsanız ve aklınızda en ufak şüphe varsa istediğiniz kiloya düşmek konusunda hiç düşünmeden Damla Hanım'a gelin çünkü kendisi bütün şüphelerinizi ortadan kaldırır. Yanınızda Damla Hanım varsa eğer kilo vermek gerçekten çok kolay olur.
     1 Beğeni    

 Oya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.31.C

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101120
Damla Kaya Erdoğan ile bir tanıdığımın tavsiyesi ile tanıştım ve hayatımdaki inanılmaz değişim böyle başladi. Yaklaşık 5-6 yıl önce kilo almaya başladım tiroidlerimdeki sorunlar, sigarayi bırakmak, çok hareketli ve yoğun tempolu iş hayatıma son vermem ve ilerleyen yaşla birlikte bu yıllar icerisinde farkinda olmadan aşırı kilo aldiğimi farkettiğimde bir adim atmam gerektigini düşündum ve arastirirken tavsiyeyle Damla hanima başvurdum ve hayatimin en doğru kararlarindan biriydi güler yüzü, desteği mesleki bilgileri sayesinde suan hedefime cok az kaldi kendimi kus gibi hafiflemis enerjik ve sağlikli hissediyorum Damla hanimi tanimak hayatimin en önemli dönüm noktalarindan biriydi ona bendeki degisimdeki emegi ve destegi icin ne kadar teşekkür etsem azdir ben gönül rahatlığıyla ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim Sevgili Damla hanimi
     1 Beğeni    

 FADİME (Danışan)
 IP: 94.54.99.YZW

15-12-2017
 TavsiyeNo: 100949
Merhaba, 64 kilo olarak yağ oranımdan sızlanarak gitmiştim kendisine enerjisi ,samimiyeti ve azmi sayesinde 2 ayda hiç zorluk çekmeden kaçamaklarıma rağmen 6 kilo verdim 4 kilo yağdan :) yağ oranımı dengede tutmak için gitmiştim hem istediğim oldu hem de bilgilendirmeleri sayesinde sağlıklı beslenme bilgime bilgi katmış oldu. Yapamam edemem diyordum ama sağlıklı beslenme gibisi yok. Koruma programına geçtim umarım bu kısımda da başarılı olurum. Her şey için Damla hanıma çok teşekkür ediyorum. Samimi ,güler yüzlü bu kişiyle mutlaka tanışmalısınız diyorum :)
     1 Beğeni    

 Nilay BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.234.213.YDF

09-12-2017
 TavsiyeNo: 100757
Kesinlikle o kadar güler yüzlü o kadar tatlı biri ki ve bence meslekte en önemli olan şey bu. İnsanlarla birebir ilgileniyorsun o samimi ortam sana aktardıkları çok önemli. Güler yüz ve sevecenliğinin yanında bu serüvende 60.6 ile başladım 53.7 ile bitirdim emeği çok büyük. Ne yemek istemediysem beni kırmadı hep yardımcı oldu moralimi bozmama izin vermedi beni güçlendirdi hırslandırdı. İlk başta yapamam gibi geliyordu kendi başıma denemiştim ama başaramamıştım istikrar gerekiyordu bunu da damla kaya sağladı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Semra ıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.72.YL

13-11-2017
 TavsiyeNo: 100259
İyi günler, ben hasimato hastasıyım ve bu nedenle kilo vermem zordu ,iş yerinden bir arkadaşımın zayıfladığını fark edince nasıl başardığını sordum ve uzman diyetisyen Damla Kaya Erdoğan in ismini verdi çalıştığı hastaneyi söyledi ben de randevu aldim ve gittim. Üç aylık bir paket proğramin benim için yeterli olacaģıni soyledi ve böylelikle programa başladık kendisi güler yüzlü, ilgili,insani motive edebilen özelliği ve pes etmemesiyle istediğim kiloya ulaştım, su anda koruma programi uyguluyorum kendisine çok çok teşekkür ediyor ve bu övülesi sözleri hak ettiğini düşündüğüm için yazmadan gecemezdim.. tavsiye ediyorum memnun kalacağınizdan şüphem yon.. sevgiler
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Maltepe Bölge Hastanesi
Bağdat Cad. No: 475 Maltepe İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 441 20 20 - 4102
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-


Damla KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Damla KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


04:55
Top