2007'den Bugüne 82,728 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Damla KAYA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

58

[Dyt.Damla KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Damla KAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%40.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDamla KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Damla KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Damla KAYA Özgeçmiş CV Dyt.Damla KAYA'nın Özgeçmişi
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Lisans Mezunuyum. Uzmanlığımın tez aşamasındayım. Daha önce Yeditepe Üniversitesi ve Gebze Medical Park Hastanesinde tecrübelerim oldu...[Devamı...]

Damla KAYA Tavsiye Yazıları Damla KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 NERMİN (Danışan)
 IP: 178.233.220.YLJ

01-02-2020
 TavsiyeNo: 113368
Merhabalar, Benim gibi ilk kez diyet yapacak ve diyetisyenden dişçi gibi korkan biri olarak ihtiyacı olan herkese Damla Kaya'yı kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim 4 aylık diyet programım bugün itibariyle bitti. Ekim 2019 da 78.7 kg olarak başladığım süreç 64.2 kg (kayıp 14.5 kg / 12 kg yağdan) olarak sonlandı. Sağlıklı kilo nasıl verilirmiş, nasıl doğru beslenirmiş öğrendim. Bundan sonra koruma programına devam edeceğim. Mutlu, hafiflemiş ve sağlıklı hissediyorum. Güleryüzlü, samimi ve son derece motive edici tavırlarıyla ben Damla hanımı çok sevdim ve güvendim. Damla Hanım ve sevgili asistanı Şerife Hanım a çok teşekkürler.
     Beğenin    

 OYA (Danışan)
 IP: 78.173.79.LD

14-10-2019
 TavsiyeNo: 111833
Damla hanımı tavsiye ediyorum da yazılan tavsiyeler üzerine seçtim.İnanılmaz güleryüzlü ,doğal ve sevgi dolu.Öyle güzel ''canım'' diyor ki samimiyetine ve ilgisine bayıldımm :) Kendimi arkadaşımla buluşmaya gidiyormuş gibi hissederek gittim her randevuya.Bir kere diğer diyetisyenler gibi kasmıyor sizi.Fazla kilolarım için hedeflediğimiz sürede aç kalmadan zayıfladım.Bunu sadece ben değil Damla hanımın bilgisi ve işine duyduğu aşkla başardık.Ve zayıflamayı kafasına koyan herkese tek kelimeyle TAVSİYE EDİYORUM.
     Beğenin    

 yeliz kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.234.LY

08-10-2019
 TavsiyeNo: 111759
Ben canım diyetisyenimi oturduğum bölgeye yakın diyetisyenleri ararken buldum. iyi ki bulmuşum. Doğru yönlendirmeleri, bilgilendirmeleri sayesinde çok uzun zamandır benimle birlikte olan doğumdan kalan fazla kilolarıma veda ettim ve 69 kilodan 55 kiloya düştüm. bana benden daha çok inandı. her hafta beni kocaman bir gülümsemeyle karşıladı. samimi,içten ve cana yakın biri. şimdi koruma programındayım artık. kendisiyle daha az görüşebileceğim ama doğru ve sağlıklı beslenme ile söylediği her şey aklımda yazılı. kendisine her şey için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 alev eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.194.99.ZJB

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111548
Sevgili diyetisyenimiz Damla Kaya'yı www.tavsiye ediyorum.com üzerinden bulmuştum. Hem kendi yavaşlayan metabolizmam için hem de eşimin fazla kilolarından kurtulmak için kendisiyle bağlantıya geçtik. Damla Hanım hem sıcakkanlı ve güleryüzlü hem de işinin gerçekten uzmanı. Ben 2, eşim 4 ay içinde bütün fazlalıklarımızdan kurtulduk ve korumaya geçtik. Bu süreçte kısmen uygulamakta olduğumuz sağlıklı beslenme konusunda da değerli bilgiler edindik. Kendisine çok teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Onur ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.94.YCW

24-09-2019
 TavsiyeNo: 111526
Damla Hanım'a, eşimle beraber kilo vermeye karar verdikten sonra yaptığımız araştırma neticesinde ulaştık. Güler yüzü, tatlı dili ve anlayışlılığı ile bizi etkiledi. Verdiği programları iş seyahatleri, tatiller vb. sebebi ile tam yerine getiremesek de, netice itibarı ile yaklaşık 6 ayda 18 kg vermeyi başardım. Tavsiyelerini ve programlarını takip ederek kilomu muhafaza edeceğime inanıyorum. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 Hülya kutlay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.245.245.YZD

28-07-2019
 TavsiyeNo: 110805
kendisini doktor yönlendirmesiyle tanıdım, ilk günden itibaren aşırı güleryüzlü ve sıcak davrandı, aşırı sabırlı biri. Mesleğini hakkıyla yapıyor, aşırı ilgili ve alakalı sorularınızı her daim yanıtlamaya çalışıyor. Damla Hanımı diyetisyen arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendisine buradan da teşekkürklerimi sunuyorum. umarım severek yaptığı bu meslekte daha güzel, onu her zaman mutlu edecek şekilde devam eder. bir diyetisyen olduğu kadar yakın bir arkadaş gibi.
     Beğenin    

 Neslihan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.171.JJ

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110549
Damla Hanımla birkaç arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Arkadaşlarım önemli miktarda kilo verebilmişlerdi. Güleryüzlü ve samimi yaklaşımı ilk kez bir diyetisyenle çalışma kararı almama sebep oldu. Diyet sürecinde pozitif ve ılımlı olması motivasyon için önemli..Küçük kaçamaklar olsa da kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor..Bence en önemli özelliği sıcak ve güleryüzlü tavrı.. Senelerdir veremediğim kilo fazlamı onunla çalışarak 2 ay gibi kısa bir sürede verdim..Kendisine çok teşekkür ediyorum..
     Beğenin    

 Hazal TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.246.YCY

07-07-2019
 TavsiyeNo: 110456
Damla hanım gerçekten işinde çok iyi bir diyetisyen. Daha önce de başka bir diyetisyene gitmiştim fakat memnun kalmamıştım fazla ve verdiğim kiloları geri almıştım. Damla hanım inanılmaz sabırlı ve güleryüzlü. Bazen ben yorulduğum zamanlarda bile motivasyonumu düşürmememi sağladı. Sizinle birebir ilgileniyor. Sizin isteklerinizi dikkate alıyor. Herhangi bir sorununuz varsa ona göre her şeyi ayarlıyor. Sayesinde 20 kilo verdim. Şimdi koruma programındayım. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Yelda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.244.48.W

02-06-2019
 TavsiyeNo: 110041
Canım diyetisyenim❤️ Onunla ilk, oturduğum semte yakın diyetisyenleri araştırırken yine bu sitede karşılaştım. Tavsiyeleri okudum dedim ki ben kesinlikle bu diyetisyenle zayıflamalıyım. Yeni doğum yapmış, kilolarından inanılmaz mutsuzken (depresyon derecesinde mutsuz) ziyaretine gidip profesyonel hizmet aldım ve sadece 2buçuk ayda tekrar kendine güvenen, kıyafetleri tekrar kendine yakıştıran ve aynalara barışan biri haline geldim. Hala emzirme dönemindeyim, sütümü etkileyecek, beni zorlayacak listelerin aksine sütüme destek olacak diyetler önerdi bana. İyi ki hayatıma dokunmuş❤️ İyi ki 2buçuk ayda 12 kilo verdirerek beni tekrar musmutlu bir insana dönüştürdü. Güler yüzü, içtenliği, samimiyeti, tatlı dili de bonusu olunca tadından yenmez bir diyetisyen. Zaten her yerde tavsiye ediyorum eşime, dostuma, akrabalarıma ama burda da tavsiye edeyim belki benim gibi arayışta olan insanlara bir nebze fikir olur ❤️❤️
     Beğenin    

 Zülal ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.30.236.ZBB

27-05-2019
 TavsiyeNo: 109967
Uzun süredir araştırıyordum bu dönemlerde herkes bişey önerir, kafalar çok karışır. İş yerinde bir arkadaşımın kısa sürede zayıfladıgını gördüğümde sordum Damla Hanıma gittiğini söyledi tabi bu sohbetten uzun süre araştırdım beyin olarakta kendimi hazır hissedince ilk görüşmeye gittim. Benim için gergin bir görüşmeydi ama Damla Hanım tüm sempatikliğiyle beni rahatlattı her hafta motive etti ve iyi bir yol kat ettim 4,5 ay geçti ve sonuç mükemmeldi 29 kilo verdim 🤗🤗 Yürüyüş önerisi dışında hemen hemen her dediğini uyguladım diyebilirim. Spor yapmayı sevmeyenler için ekstra tavsiye ediyorum düşünün birde spor yaparak diyet uygulasaydım kaç kilo verirdim. Teşekkürler Damla Kaya Teşekkürler tanıştıran arkadaşım 🥰
     Beğenin    

 DUYGU ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.40.253.YCW

26-05-2019
 TavsiyeNo: 109944
Canım diyetisyenim Sevgili Damla Kaya..Öncelikle şunu belirtmeliyimki iyiki iyiki Damla hocamla yolumuz kesişmiş..Hayatımı değiştiren sağlığıma kavuşturan beni ben yapan tüm güzelliklere ulaşmamı sağlayan Damla Kaya iyiki sizi tanıdım..Hayatımda gördüğüm en bilgili en profesyonel en güleryüzlü en sıcak ve en canayakın bir uzmanla şükürler olsun 18.02.2019 günü tanıştım.10 yıldır uğraştığım  kendi kendime çabaladığım başarılı olamadığım ve sonu hep hüsranla biten diyet maceram damla hanimla mükemmel bir şekilde sonuçlanarak 3 ay 1 haftada tam 18.5 kilo verdim..13.3 kiloda yağdan verdim.Haftalık kontrollerle o güzel enerjisiyle 77 kilodan 58 kiloya kavuşmamı sağladı..Beni hayata döndürdü..Onun sayesinde kansızlık d vitamini eksikligi şeker değerlerim normale döndü sağlığıma ve fit görüntüye ulaştım.Yepyeni bir insan oldum.Allah damla hanımdan bin kere razı olsun..Kilo veremeyen vitrinlere küsmüş umudunu yitirmiş herkese ama herkese tavsiye ediyorum damla hanıma gelmeden umudunuzu yitirmeyin..Gözünüz kapalı kendinizi emanet edin.Onun güleryüzü pozitifliği sizi motive etmesi,güçlendirmesi harika sonuçlar gösteriyor..Ve sonuçları gördükçe ona benim gibi hergün dua ediceksiniz..Koruma dönemine geçtik birlikte..Bu yoldada karşılıklı enerjiyle kilolarımı verdiren hocam koruma dönemimdede o güzel enerjisiyle öğrettikleriyle hep benimle olacak..Sizi hiç bırakmıcam hocam hayatımda daima damla kaya olacak nerde olursanız olun sizinleyim❤ Iyiki varsınız hocam herşey ićin bana sağlıkli yaşamayı öğretip vitrinlerle barışmamı sağladığınız icin beni kendime getirdiginiz icin size minnattarım..Yakın ve uzak çevremde beni görenler şok yaşıyorsa bu damla hanımın üstün başarısı ve profesyonelliğindir..Rabbim bu mutlulugu herkese yaşatsın..Tercihiniz damla hanımdan olsun o zaman beni daha iyi anlayacaksınız..Sevgiler saygılar sunarım..
     Beğenin    

 Duygu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 62.134.91.YJ

25-04-2019
 TavsiyeNo: 109451
Çok çok kilo fazlalığı olmayanlar zor kilo veriyor ve de bıkıyor diyet yapmaktan.İşte ben onlardan biriydim. 10 kiloluk hedefimi avokado, matcha veya Türk usulü olmayan diyetlerle vermek istemiyordum. çalıştığım yerde mutfak bile yok! sürekli dışarda yemek yemek zorundayım :( defalarca denemiş ve sadece 6 kilo vermiştim. Damla Hanımla sözünü çok da fazla dinlemeden net 10 kilo verdim :) ve son seans da bana hayatımda kolaylık sağlayacak ipucu listesi iletti. Toplam 3 ay daha geçti. Düzensiz hayatıma rağmen ortalama 3 kilo daha verdim. Güler yüzü ve her yerde kolayca uygulayabileceğiniz tavsiyeleri ile yavaş ve kontrollü geri alınamayan kilolar verebilirsiniz :) Damla Hanım ile iletişime geçmeniz yeterli :)
     Beğenin    

 KEVSER (Danışan)
 IP: 81.213.77.YY

25-02-2019
 TavsiyeNo: 108513
hafta bir gün aç karnına gidiyorsun :) kahvaltı; Samimi ara öğün; Doğal öğlen ;Güler yüzlü ara öğün ;Sıcak akşam ;Mutlu ara öğün ; Enerjik Tavsiye üzerine tanıştım , iyi ki de tanımışım. 48 yaşında kilo verilir mi zor olur hasta olursun diyenlere inat başardık. 16 hafta sonucunda toplam 13 kilo gitti ve ben bu kiloyu en son 25 yıl önce görmüştüm, nasıl tarif edilir ki bu mutluluk. Her pazartesi motivasyonu ile başladığım bu yolda bu gün son randevumuzu gerçekleştirdik. Ama bırakmak yok tabi ki koruma döneminde kapınızı aşındıracağım , birlikte başardık ve biliyorum ki hep destek olacaksınız. Her şey için teşekkürler ilginize alakanıza güler yüzünüze samimiyetinize çok ama çok teşekkürler, yolunuz hep güzel insanlara çıksın . Yine görüşeceğiz. :)
     Beğenin    

 Nazan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.93.ZYZ

25-02-2019
 TavsiyeNo: 108512
Hemen hemen bir çoğumuzun karşılaştığı kilo problemi vardır.Bir şey olmaz veririm diyip her geçen gün kilo alıp veremiyorsanız işte ozaman bir düşünüp dur demek lazım. Herkesin olması gereken ve görmek istediği bir kilosu var.Benim de olmam gereken kiloyu aşıp, sınırı geçtiğim andan itibaren soluğu Sevgili diyetisyenim Damla Kaya da aldım. Çünkü kendi kendime değil birinin bana yol gösterip doğru beslenmeyi öğretmesi gerekiyordu. Amaç aç kalmadan fit olmak! Elbetteki tanıdıklarımın tavsiyesiyle ve onlarda ki farkıda görünce ben de denemek istedim. Diyetisyenim diyorum çünkü inanılmaz şeker, tatlı dilli, sevecen yaklaşımıyla hiç sıkılmadan, bezmeden, zevkle, mutlulukla 3 aylık programı uyguladık.Ve sonuç 10 kilo...olması gereken😇 şimdi ise koruma programı uygulayıp kendi kendime yapmaya çalışıyorum. Çünkü bana ne yapmam gerektiğini öğretmişti. Eminim kendi dalında bir çok iyi, başarılı diyetisyen vardır. Fakat bu kadar içten, cana yakın, bizden biri gibi davranan olduğunu düşünmüyorum...yine gidermiyim? Evet hiç tereddüt etmeden.Kesinlikle tavsiye ediyorum...bence hala durduğunuz kabahat😊Sevgiler💐💐
     1 Beğeni    

 Selin taSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.136.JJ

06-02-2019
 TavsiyeNo: 108187
Dogum kilolarimi vermek adina umudugumu kaybettigim sirada arkadasimin tavsiyesi ile Damla hanimla tanistik.2 ay icinde 7.5 kg vererek dogum oncesi kiloma inmeme ve tekrar eski kiyafetlerimi giymemi sagladi,ayrica sutum de hic azalmadi...Haftalik ziyaretler ve profosyenel destegi sayesinde cok kisa surede 5 kg yagdan vererek incelme sagladik. Simdi tavsiyem uzerine annem tanisti Damla hanimla..Kendisine guler yuzu ve eksilmeyen ilgisinden dolayi cok tesekkurler..Guvenimi tekrar onun sayesinde kazandim. Biliyorum tekrar gorusecegiz :)
     Beğenin    

 EVRİM İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.231.205.YYW

04-02-2019
 TavsiyeNo: 108134
Arkadaşımın kendisine randevu alırken bana hadi sende gel demesi ile gittim kendisine. İyiki de gitmişim çünki 2 ayda toplam kaçamaklara rağmen 12 kg ve bunun 8 kg ını yağdan vermemi sağladı. Güler yüzü ilgili alakası haftalık takipleri ile belki de zor dediğim kiloları kendisi sayesinde görmüş oldum. Emeğinden dolayı ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Gitmek isteyenler hiç düşünmeden gidebilirler çünkü sonraki mutluluk herşeye bedel.Herşey için teşekkürler Damla Kaya.
     Beğenin    

 Ünsal İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.83.CW

21-01-2019
 TavsiyeNo: 107945
Merhabalar, Damla Hanım' a daha önce ciddi kilo vermiş olan arkadaşımın tavsiyesi ve eşimin ısrarı ile sadece muayene için gittim. Muayene sırasında kendisinin gösterdiği samimi ve içten yaklaşımı sayesinde 4 aylık programı uygulamaya başladık. Her hafta kontroller sayesinde diyetten kopmadan devam ettik. Ilk günlerde inanmasamda sonuç ortada ve 15 kilo verdim 11 kilosu yağdan. Ustelik çok açlık hissetmeden ve orantılı şekilde kilo vermiş oldum. Kilo sorunu olan herkesin mutlaka Damla Hanım ile tanışmasını tavsiye ederim. Teşekkürler Damla Kaya
     Beğenin    

 DEMET ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.163.44.BB

09-01-2019
 TavsiyeNo: 107741
uzun zamandır her türlü diyeti denemiş biri olarak bir tanıdığımdan ismini duymam üzerine kendisi ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım çünkü 45 günde 11,5 kilo vermemi sağlayan haftalık görüşmeler ile gerekli motivasyonu ilgiyi sağlayan süper bir hekim. verdiğim kilonun 9,5 kilosu yağdan gitti. buda başarıyı gösteren en önemli unsur.biz iki arkadaş başladık ikimiz de farklı kilolardaydıy ve aynı zamanda aynı kiloyu verdik bu da başarısını gösteriyor. Şimdi 1 kişi daha artarak 3 kişi yeniden kalan son 5 er kilomuz için kendisi ile buluşacağız çok heyecanlıyım. Sana sonsuz teşekkürler Damla Kaya iyi ki varsın.
     Beğenin    

 Oktay ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.88.CZ

23-12-2018
 TavsiyeNo: 107451
Merhabalar, Maltepe Bölge hastanesinde yaptırdığım bir check-up sırasında kendisiyle tanıştım ve yıllardır yaşadığım kilo problemleri üzerine ufak bir konuşma yaptık. Aşağı yukarı 5 senedir sporla kilo vermeye çalışıp her seferinde başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra, belki de sağlık problemlerinden dolayısıyla kilo veremediğimi düşünmeye başlamışken, sayın diyetisyenim 3.5 ayda tam tamına 20 kilo vermeme vesile oldu. Güler yüzlülüğü ve mesleğine olan tutkusuyla insanları motive edip hedeflerine hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Çok çok teşekkürler :)
     1 Beğeni    

 KAAN (Danışan)
 IP: 78.181.222.FZ

13-12-2018
 TavsiyeNo: 107242
Güler yüzlü,samimi,enerjisi çok yüksek ve mükemmel bir uzman. Sayesinde 4 ayda 28 kilo verdim.(Büyük bir kısmı yağdan gitti) Damla hanımla beraber aynı yolda olduğumuz için çok mutluyum. Bu durum benim içinde çok büyük bir başarı oldu. Diyetisyenimle beraber sağlıklı yaşamanın ne demek olduğunu bir kez daha öğrendim. Diyetisyenimin hakkını nasıl ödeyebilirim diye düşünüyorum.Kendisine çok çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

 Gülşen TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.40.249.ZC

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107086
Yaptırdığım check-up sonrası tanıştım Damla Hanım’la. Aslında çevremde bir kaç kişiden duymuştum adını ve başarılarını. Tanıştığım ilk anda o enerjiyi bana da verdi kendisi. Hipotiroidi hastası olmama ve insülin direncimin çok yüksek olmasına rağmen 16 kg vermeyi başardık birlikte. 2018 de hayatımdaki fazlalıklardan kurtuldum sayesinde. Kendisine bu süreçte bana verdiği destek, motivasyan ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. İyiki kesişmiş yollarımız. Kilolarınızdan şikayetçiyseniz hiç zaman kaybetmeden tanışın kendisiyle.
     Beğenin    

 Can ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.240.110.YFL

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106995
Damla Hanım'a ne kadar teşekkür etsem az. Sayesinde 2 ay içerisinde 15 kg (çoğu yağdan olmak üzere) vermemi sağladı. Sadece kilo vermemi sağlamadı, aynı zamanda sağlıklı yaşam konusunda da gerekli tetkikler yaptırarak destek almamı sağladı. Danışanı olarak her türlü soruma içtenlikle cevap verdi. Kesinlikle hiçbir şekilde baskı yapmıyor. Taleplerinizi en uygun şekilde karşılamaya çalışıyor. Özellikle sürekli motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışarak, en sağlıklı ve sizi sıkmayacak şekilde kilo vermenizi ve sağlıklı yaşama geçişinizi sağlıyor. Kesinlikle kilo verme konusunda probleminiz varsa ve zorlanıyorsanız kendisini en azından bir seansda olsa görmenizi tavsiye ederim. Zaten sonrasına da siz kendiniz isteyerek devam edeceksiniz.
     Beğenin    

 Ege (Danışan)
 IP: 46.196.85.JZ

29-11-2018
 TavsiyeNo: 106976
Damla Kaya'ya ilk gitmem tanıdık çevremin tavsiyesi üzerine oldu ve şuana kadar aldığım en iyi tavsiye olduğunu açık yüreklilikle söyleyebilirim.İnsülin direncim olmasına rağmen 5 ay gibi kısa bir sürede 33 kilo verdim ve şimdi insülin direncim kırıldı ve ilaç içmekten kurtuldum.Öncelikle hepimizin bildiği üzere bunun çok da kolay olmadığını belirtmek isterim.Fakat bütün zorluklarına rağmen bu süreci Damla hanım sayesinde olabildiğince rahat geçirdiğimi düşünüyorum.Diyet diyince çoğumuzun aklına açlık ve ıstırap dolu bir süreç gelse de Damla hanımın listelerini yaparken böyle bir sıkıntı çekmiyorsunuz.Bunun yanı sıra her kontrolde sizi motive eden,sevecen tavrı sizde devam etme isteği uyandırıyor.Buraya daha bir çok şey yazabilirim gerek profesyonelliği olsun gerek sizin her sorunuzu yanıtlayabilecek derin bilgi haznesi vb.Sonuç olarak iyi ki senin danışanınım Damla hanım bir başkasıyla bu sonucu alabileceğimi düşünmüyorum.
     1 Beğeni    

 Canan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.88.YLD

28-11-2018
 TavsiyeNo: 106948
Mükemmel bir insan diyerek başlamak istiyorum tatli dilli çok güzel motive ediyor ve diyet programlarına uyulduğu taktirde olumlu yönde dehşet sonuclar alıyorsun ve bunu ac kalmadan yaptırıyor sempatikligide cabasıhem isinde basarili danisanlarina istedigi sonuca ulastiriyor butun önerileri diyet programı hepsi çok iyi sonuclar veriyor gerçekten hayal ettiğiniz kiloya ulaşıyorsunuz ve ben ulaştım hemde cok candan samimi icte egosu sifir butun olumlu yonler bir arada toplanmis gibi iyiki varsin damla hanim iyiki tanimisim❤😍
     Beğenin    

 Duygu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.234.158.CW

16-11-2018
 TavsiyeNo: 106725
Güler yüz ve samimi yaklaşımı ile başladık sürece. İlgisi alakası hiç bir zaman değişmedi. Hatta bir keresinde kolunda serumla bile karşıladı beni ve görüşmemizi o şekilde yaptık. Mesleğine olan saygısını asla göz ardı edemem 10 kilo verdik birlikte sürecimiz devam ediyor. 3 ay içinde hiç acaba demedim. Dediklerine uydum ve mutlu oldum. (arada kaçamaklarım da oldu saklayamadım paşa paşa azarımı da işittim :)) ) Yeni baişamayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız.
     Beğenin    

 GONCA (Danışan)
 IP: 81.214.130.YFD

08-10-2018
 TavsiyeNo: 105982
Sevgili Damla Hanıma gittiğimde kötü bir dönemden geçiyordum haliyle sağlıksız beslenmeden dolayı çok da kilo almıştım ve üstüne insülün direncim tavan yapmıştı. haliyle kötü bir psikoloji ve sağlıksız bir beden... Fakat Damla Hanım bana öyle bir dokundu ki zamanla kilo vermeye başladım hatta insülün direncim ikinci haftada düştü ve ben ilacı bıraktım. verdiği psikolojik destek her daim yüzündeki gülümseme beni sağlıklı beslenmeye daha da itti ... ve 80 kilodan 66 kiloya düştüm. bu benim hiç başaramam dediğim birşeydi ... artık koruma programına geçtik fakat ben artık sağlıklı beslenmeyi ilke edindim. kendisine sonsuuz teşekkür ederim. kilo insanın sağlını tehdit eden en önemli unsurlardan biri yapamam diye düşünüp zaman kaybetmeyin... önce kendinize sonra Damla Hanım a güvenin gerisi zaten geliyor....
     Beğenin    

 Hanife K (Danışan)
 IP: 88.237.47.YJ

29-09-2018
 TavsiyeNo: 105812
Masa başı iş yaptığımız için haliyle çok fazla hareket etme imkanı kalmayan bizler için kilo alma problemi maalesef ki çok yaşanıyor. Bu sebepten diyetisyenlerimiz bizim ilk tercihimizdir. Damla Hanım ,Eylül ayının başlarında tanışmış olduğum mükemmel diyetisyenim,çok fazla zaman geçirmemiş olmamıza rağmen sıcak kanlılığı ve samimi gülüşü ile insanı tedaviye teşvik eden bir kişiliğe sahip olması, mesleğinin eri, hakkıyla işini yapan kurtulamam dediğiniz kilolardan kurtulmak için tek doğru adres, tek tavsiyemdir.
     Beğenin    

Begüm KAPLAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Begüm KAPLAN
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-09-2018
 TavsiyeNo: 105728
Damla Hanım ile bir arkadaşımın memnuniyeti üzerine randevu alıp tanışma fırsatım oldu. Kendisi her danışanını özenle, samimi bir şekilde dinleyip danışanın isteğine uygun bir beslenme programı yazıyor. Asla güler yüzünü eksik etmiyor ancak kilo aldığınızı görürse biraz sizin adınıza üzülebilir. Çünkü işine çok özeniyor ve de aşkla yapıyor:) Ben sağlıklı beslenmeyi, hayatıma uygulamayı, maydanoz ve dereotunu limonla yeme alışkanlığını ve ara öğünlerde adetli kuruyemiş yemeği kendisinden öğrendim. Dediklerini birebir yaparsanız kilo verip kendinizi daha hafif ve sağlıklı hissedersiniz. Ayrıca süreç içerisinde bir psikolog gibi sizi motive de ediyor. Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

 Pınar ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.107.191.ZYW

25-09-2018
 TavsiyeNo: 105726
Merhaba, aslında fazla kilolardan kurtulma kararımı verme sürecimdi uzun olan... bitanecik diyetisyenim bence zor olan bu süreci bilgileri, ilgisi alakası ve motivasyonuyla destek olarak profesyonel bir şekilde yönetti ve ben her kontrolde hedefime tabikide onun desteğiyle adım adım yaklaştım... şimdi giden kilolara inat geçmişe gülümsüyorum☺ herşey için teşekkürler Uzm. Dyt. Damla Kaya Tavsiye etmekten kendimi alamıyorum 2ayda -14 sevgiler☺
     Beğenin    

 ŞERİFE KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.122.YBF

21-09-2018
 TavsiyeNo: 105682
Merhaba; Damla hanımın enerjisi ve kendime olan inancımla kilo verme sürecine başladım onun 3 ay boyunca bana bir diyetisyen gibi değil bir arkadaş gibi kilo verme sürecimde bana çok destek oldu.☺Ben ne zaman iletişime geçsem her zaman enerjisi güleryüzle karşılık vermesi muhteşem ☺İlgili ve alakalı oluşu bilgisi zaten işinde bu kadar başarılı oluşumunda açıklıyor ben tekrardan teşekkür ediyorum size iyi ki tanımışımız iyi ki yolumuz kesişmiş. kesinlikle gönül rahatlıyla tavsiye ediyorum. esen kalın:)
     Beğenin    

 Gülnur ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.247.178.DW

31-08-2018
 TavsiyeNo: 105290
Hipoglisemi var kafasıyla ani aclık ataklarıyla alınmış kiloları vermek ve rahatsızlıgımıda düzene sokmak amacıyla daha önce diyet yaptım uzman eşliğinde...ama beklediğim gibi olmadı ve motivasyonum cok düştü..ne saglık sorunum nede kilolarım gitmedi...sonrasında bu kiloların üzerine hamilelik gecirdim ve kilomun üzerine malumunuz kilolarım arttı..dogum sonrası bir kısmını atmış olsamda,hızla almaya başladım...bir dur demem gerekiyordu cünkü gidişat iyi değildi kendimi biliyorum😞sonra tavsiye üzerine(ki tavsiye eden yakınlarım bizzat damla hanımın danışanlarıydı ve muazzam değişinlerine birebir şahittim))bebeğim iki aylık olunca kendisininde uygun gördüğü zamanda tüm tetkiklerime bakarak verdiği doyurucu ve süt arttıtıcı öğünlerle,bebeğimi doyurarak kilo vermeye başladım...kaçamaklara ve düzenli yürüyememe rağmen...iki aylık paketle 10kilo verdim...suan korumadayım...dilerim bıraktıgı gibi karsısına cıkar kaldığım yerden devam ederim...eğitimini layıkıyla tamamlamış muhteşem insan❤SiZi cok seviyorum🙏🏼
     4 Beğeni    

 Özlem (Danışan)
 IP: 95.10.239.YFL

31-08-2018
 TavsiyeNo: 105289
Damla hanımın enerjisi ve kendime olan inancımla kilo verme sürecine başladım onun 1.5 ay kadar danışsın olmuş olsamda şu an ki halimin baş mimarı ☺Ben kadar zaman geçse iletişime geçsem her zaman enerjisi güleryüzle karşılık vermesi muhteşem ☺İlgili ve alakalı oluşu bilgisi zaten işinde bu kadar başarılı oluşumunda açıklıyor ben tekrardan teşekkür ediyorum size iyi ki tanımışımız iyi ki yolumuz kesişmiş sevgiyle kalın💕😘
     Beğenin    

 OYA YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.253.171.ZD

18-08-2018
 TavsiyeNo: 105197
Merhaba,benim DAMLA hanımla karşılaşmam internet üzerinden oldu. Ben sağlık açısından ilk defa 60 seans süren bir fizik tedavi gördüm genelde her sene girerdim ama bu kadar değildi. ve Doktorum bana vücudunun kemiklerine baskı yapan aşırı yükü var ki senin rahatsızlığın kemik (skolyoz)var ve ağırlık bunların asıl düşmanı biliyorsun değilmi o yüzden bu yükü atman lazım ve bir daha almaman lazım dediğinde ben dietisyen araştırmasına girmiştim. Damla hanım dikkatimi başarılarıyla çekti tam 1 sene takip ettim kendisini ve gitmeye karar verdim ve gittim çok ta doğru bir karar verdiğimi Damla Hanımla karşılaştığım an anladım gerçekten çok tatlı çok güzel yüreği var. Hastalarını o kadar içten ve sıcak karşılıyor ki o gülen yüzüyle anlatamam yaşamanız lazım gerçekten yemin ederim. Hatta hiç abartmadan söylüyorum diğer muayene gününü sabırsızlıkla bekliyorsun ve keyifle gidiyorsun. Zaten önemli olan bu değil mi hastaları için. Kendisindeki o pozitif enerjiyi alıyorsun. Diet uygulamaları da çok iyi ben keyifle yaptım.İşinde çok profesyonel disiplinli. Bana 2 ayda 10.kg verdirdi Hatta bu 10 kg yürüyüşlerimin çoğunu da yapamadığım halde verdim. Damla Hanıma bana sağlığımı keyifle geri kazandırdığı için minnettarım ve kendisini çok sevdim. Son olarak dietisyen araştırmasında olan danışanların KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE DAMLA KAYA ERDOĞAN diyorum başkada bir şey demiyorum.:))
     2 Beğeni    

 Ayten SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.13.YYZ

17-08-2018
 TavsiyeNo: 105178
Damla Hanım çok içten,samimi ve işini severek yapan biri.Kisisel ozelliklerime göre verdiği liste ve tavsiyeler sayesinde gayet rahat ve keyifli bir zayıflama sureci gecirdim.Ilk kez 1 yıl önce ideal kiloma ulasmak icin kendisine gitmiştim ve kisa bir surede sağlıklı bir şekilde zayıfladım.Daha sonra hamilelik surecinde sağlıklı bir hamilelik gecirmem ve kilo kontrolu icin birlikte çalışmaya devam ettik.Son olarak dogum sonrası ideal kiloma ulasmak icin birlikte calistik ve 3 ayda 9 kilosu yagdan olmak üzere toplam11 kilo verdim, ustelik sutum kesilmeden bebeğimi emzirmeye devam ederek.Damla Hanım ile bu süreçlerde birlikte çalışmak çok keyifli ve diyet düşüncesinin stresinden uzakta bir dostunuzla paylasim yapmak gibiydi.Ayrica işini cok ciddiye alan biri olarak sizi çok sıkı takip etmekte ve motive etmektedir.Kilo kaybı dışında sağlıklı bir bedene sahip olmanız ozellikle en önemlisi bence. Kilo problemi yaşayan herkese Damla Hanım'ı tavsiye ediyorum ve şu ana kadar tavsiyemi dinleyip gelen tanıdıklarım da çok memnun kaldılar. Şimdi kilo kontrolü uyguluyoruz ve bunda da başarılı olacağımıza eminim.Kendi adıma çok memnun kaldım ve kilo problemi yaşayan herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Aynur sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.228.ZB

14-08-2018
 TavsiyeNo: 105153
Bu bahar başında Damla hn. 3aylık bir çalışmamız oldu. Bu süreçte kişiye özel önerileriyle keyifli bir kilo verme süreci yaşadım. Verilen 16kilonun 15 kg yagdan olunca vucudum çok dengeli bir görüntüye kavuştu. Bu süreçte hiç sıvı kaybı yaşanmaması en güzel tarafı. Bir aydır kontrol dönemindeyim ve kazanılan alışkanlıklarla yag bile yakmışım. Bunlar işin sayısal kısmı her hafta Damla hn ı görmek, pozitif enerjisiyle sizi karşılaması ise bu birliktelikteki en güzel kısım. Siz inanınca dogru insanla yol alınca bu süreç keyifli bir çalışmaya dönüyor. Damlacıgım bize verdiğin degerli bilgiler için teşekkür ediyorum. Eylül de yeni bir 3aylık dönemde görüşmek üzere.. İnsanı ve işini seven insan farkı mutlu insanlar demek..
     1 Beğeni    

 Yeliz KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.2.6.YWY

11-08-2018
 TavsiyeNo: 105129
Damla hanıma hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren çıkışınıza kadar güler yüzü her daim sizi motive edecek potansiyelde oluyor ve bu her seans teklemeden karşılaştığınız pozitif bir başlangıç haline geliyor. Tansiyon şikayetim dolayısılığı ile açlık kan şekerimin yüksek çıkmış olması, beni ileriki yaşantımın kalitesi için uyarıcı etkenler olmuştu. Vücudumdaki yağ ve şeker oranını dengelememiz gerektiğini öğrendik ve bu aşamada Damla hanım ile tanışma fırsatı yakalamış olduk. 1 aylık süre zarfında %100 oranında yağdan 6 kilo vermeyi başardık. Size özel listeler hazırlayıp, şikayetlerinizi dinliyor olması, nedenleriyle kullanmak istemediğiniz ürünlerin yerine alternatif çözümler ile hızlı ve pratik tarifler önermesini tebessüm ile dinliyorsunuz. Belki de en önemlisi sizi ailesi gibi gördüğünü anlamanız oluyor. Çünkü her başarınızda sizinle mutluluğunuzu paylaşıyor. Seçici ve mükemmelliyetçi bir insan olarak aradığımı Damla hanımda buldum. İhtiyacı olan herkese şiddetle öneririm. :)
     1 Beğeni    

 ayşegül eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.234.89.YWB

10-08-2018
 TavsiyeNo: 105109
Merhaba.ben yıllardır kilo problemi yaşayan biriyim.YILLAR İÇİNDEsayısız.diyetisyene gittim,istediğim kiloya inemediğim gibi,verdiğim kiloları kısa sürede alıyordum.yaşım 50,yaklaşık 20 yıldır kilolarımla mücadele ediyorum.5 ay önce arkadaşımın tavsiyesi üzerine DAMLA hnm ile tanıştım.HAYATIMIN en güzel günlerine kavuştum,arttık istediğim kiloya düştüm.DAMLA hnm,ilk önce pozitif yaklaşımları ile bana cesaret verdi.Sakin ve sabırlı olmam için,motive etti beni.4 AYDA YAĞDAN 7,5 KİLO ,verdim ,toplamda 12 kilo verdim.Korumaya aldığı 1,5 süredirde hiç kilo almadım.DAMLA hm sayesinde mucizelerimi gerçekleştirdim. DAMLA hnm,sizi tanıdığım için çok mutluyum,benim kilo konusunda,istediğim seviyeye gelmemi sağladığınız için teşekkür ederim.Sizinle sürekli beraberiz,siz hayatımda olmalısınızki,bende kilo almıyım.sizin eserinizi hergün aynaya baktıkça mutlu oluyorum.sizede mesleğinizde başarılar,teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Yıldız SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.124.ZJD

31-07-2018
 TavsiyeNo: 104935
Merhaba, Ben kilo problemi yaşamış bir kişiyim. Damla hanımı ağabeyimin eşi vasıtasıyla tanıdım ve iyi ki de tanımışım. Toplam 4 ay kendisinden zayıflamak için danışmanlık aldım ve yarın son randevum. Boyum ve yaşıma göre toplamda 26 kg.vermem gerekiyordu. Zannediyorum ki 1 kg kadar da fazlasını verdim. Bu kadar kısa sürede nasıl başardın derseniz, tabi ki Damla hanımın her hafta yenilediği yağ yaktıran müthiş listeleri, azmim ve düzenli olarak yapmaya çalıştığım spor sayesinde. Damla hanımın başarısının sırrını, muayene odasındaki asılı olan üstün başarı ile ilgili diplomaları v.s olduğunu fark edince daha iyi anladım. Çünkü okullarını başarı ile geçen bir kişinin hırslı olduğu ve işine de aynı özeni göstereceğini düşünmeden edemiyor insan. Eminim okulda öğrendikleriyle yetinmeyip sürekli olarak yenilikleri, yeni bilgileri takip ediyor ve bu sayede danışanlarına en iyi şekilde yardımcı oluyor. Damla hanımı 3 sıfatla tanımlamak gerekirse; başarılı, hırslı ve güleryüzlü. Damla hanımı danışman olarak tercih ederseniz, söylediklerini harfiyen uyguladığınız taktirde inanın pişman olmayacaksınız. İyi ki Damla hanımla yolum kesişmiş. Kendisine başarılarının daim olmasını diliyorum. Hoşçakalın,
     2 Beğeni    

 OZCAN (Danışan)
 IP: 78.181.158.ZZ

22-07-2018
 TavsiyeNo: 104805
Merhabalar, Başka bir hastanede yaptırdığım check up sonrasında insulin direnci rahatsızlığımın olduğunu öğrendim. Sürekli Yurtdışı seyahayatleri ve iş yemekleri dolayısıylada dengesiz besleniyor ve çoğu zaman geç saatlere kalıyordum. Check up'a 108 kg ile girmiştim. Karaciğer yağlanması ve D vitamini eksikliği vardı. Damla Hanım'a tanıdık vasıtasıyla ulaştığımda 107 kiloydum. Çok anlayışlı, arkadaş canlısı ve disiplinli bir kişiliğe sahip. Programlarda aç kalmıyor tam aksine kendinizi/vücudunuzu tanıyorsunuz. Ek olarak haftada 4 gün hızlı tempo yürüyüşün inanılmaz katkısı oluyor. Uzun lafın kısası, insulin direncim tamam, tatlı-tuzlu krizlerimde yok. 107 kilodan-88 kiloya düştüm, haftada 4 gün toplamda 35 km koşabiliyor duruma geldim, Muhtemelen 3 - 4 hafta içinde 6-7 kg daha vereceğim ve 1,82 cm boy/82 kiloya düşmüş olacağım. Başlangıç tarihi 4 Nisan... Selamlar, Özcan.
     1 Beğeni    

 Esra (Danışan)
 IP: 176.33.228.ZYC

04-07-2018
 TavsiyeNo: 104559
Damla Hanımla tanışmamız check up programı sayesinde tanıştık. Ben o dönemde meşhur diyetlerle eziyet çekerek zayıflamaya çalışıyordum. Daha önceki diyetisyen tecrübelerimden dolayı hiç diyetisyene gitmek aklımdan geçmiyordu. Damla hanımın pozitif enerjisi güleryüzü yüksek motivasyonu sayesinde başladım. Kendime inanmıyordum. Dün 3 ayımız bitti ve ben tam 14 kilo verdim. Şiddetle Damla Hanımı tavsiye ederim. Ameliyat olmayı düşünenler Damla Hanımla tanışmadan karar vermeyin derim. Verdiğiniz emek motivasyon güleryüz ve bizlere inandığınız için çok teşekkür ederim. İyiki tanışmışız ve yolumuz kesişmiş. Yolunuz ve bahtınız hep açık olsun.
     3 Beğeni    

 ADİL TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.122.YBF

02-07-2018
 TavsiyeNo: 104522
merhabalar, birçok kere diyetisyene gittim. kah zayıfladım, kah bıraktım. ve en son zayıflamayı düşündüğüm zaman gidebileceğim gerçekten işini iyi bilen ve en önemlisi güler yüzlü bir diyetisyen ile bu yola çıkmaktı. damla hanıma gelmeden önce yaptığım araştırmalar da artık karar vermem gerekiyordu. bu arada iş yerinden arkadaşım tavsiye üzerine damla hanıma gitmişti. bende arkadaşıma damla hanım güler yüzlümü demiştim, aldığım cevap evet idi. bu benim için yeterli bir sebepti. çünkü daha önceden ters bir diyetisyene para verip gittiğim halde, davranışlarından memnun kalmadığım için diyeti uzun bir süre bırakmıştım. o yüzden de güler yüzlü biriyle bu yola çıkmak istiyordum. ve o an geldi çattı gerçekten danışanına huzur veren o güler yüzüyle muhatap olduğumda anladım ki ben doğru yerdeyim ve doğru karar vermişim. herkese canı gönülden tavsiyem damla hanımla her türlü sonuca ulaşırsınız. ben 4 ayda 16.5 kilo verdim. ve benim tavsiye ettiğim kişilerde damla hanımdan çok memnun kaldılar. diyette damla hanım demek çözüm demek... memnun kaldım ve memnunum. sizlerde memnun kalmak istiyorsanız. damla hanıma başvurun. selamlar ve saygılar
     6 Beğeni    

 Ebru (Danışan)
 IP: 178.243.80.YBL

19-06-2018
 TavsiyeNo: 104328
Bu yolda kesinlikle Damla hanımla ilerlemelisiniz.kilo verdiğinizde kendinizi mutlu, hırslı ve başarılı hissediyorsunuz.Tavsiyeleri ve diyet listeleri gerçekten çok başarılı olduğunu söylemek istiyorum.Damla hanımla sizde istediğiniz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Kendisini tanıdığım için çok mutluyum.çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.İş yoğunluğundan dolayı ara verdim.En kısa zamanda kendisini ziyaret edip hedefime ulaşmak için devam edeceğim.Yorumların önemli olduğunu bende araştırarak kendisiyle tanışmış olduğumdan, sizlerle kendi yorumlarımı paylaşmak istedim.
     5 Beğeni    

 Suna dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.54.YD

07-06-2018
 TavsiyeNo: 104164
Canım diyetisyenim damla kaya bu hayatta iyi ki karşıma çıktı dediğim nadir insanlardan güler yüzü ilgisi ve o enerjisiyle öyle bir dokundu ki hayatıma onun sayesinde çok şey değişti kendime güvenim yerine geldi 5 ayda 19 kilo verdim 4 aylık yeni bir paketle devam ediyorum Zayıflamak için çok cabaladim ve damla hanim sayesinde onunda desteğiyle başardık çok seviyorum sizi iyi ki de kesişti yollarımiz ve eminim ki daha çok insanın hayatına ve kalbine dokunacak.hersey için çok ama çok teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim💖💖
     7 Beğeni    

 Zehra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.253.14.YL

06-06-2018
 TavsiyeNo: 104153
Damla Kaya ile Mart başında diyetimize başladık.Eşimle beraber ortak yürüttüğümüz diyetimiz sonucunda ben 12,5 kilo, eşim de 14 kilo verdi.3 ayda diyet yüzünden sinir harbi yaşamadan sağlıklı bir şekilde fazlalıklarımızdan kurtulduk.Damla Hanım işinde son derece başarılı, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim. Karşısındaki kişinin psikolojik durumunu asla gözardı etmeden ne hissettiğini çok iyi anlayan öngörüsü çok yüksek bir yolgösterici. Artık hayatımız eskisi gibi olmayacak sayesinde. Herşey için kendisine minnettarız.
     4 Beğeni    

 sevgi eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.15.93.WB

04-06-2018
 TavsiyeNo: 104110
Damla Kaya , benim güler yüzlü diyetisyenim . Kızım sayesinde tanıdım. Mart ayında kendisiyle tanıştım . Ben tip 1 diyabet hastayım değerlerim oldukça yüksekti kendisine teşekkür ederek başlamak istiyorum . 3 ay gibi bir sürede tam 12 kilo verdim şeker değerlerim düştü ve bir düzene girdi , kendimi artık daha sağlıklı ve iyi hissediyorum . Damla hanım bu sürecte bana sağlıklı yaşamayı öğretti , kendisi oldukça güler yüzlü , ilgili , sempatik , empati kurabilen ,sizi gerçekten anlayabilen bir insan , kendisiyle daha hedefime ulaşana kadar devam etmek istiyorum . Damla hanımı tanıdığım için çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim . Gerçekten işini takdire şayan bir şekilde yapıyor. Önerileri ve yönlendirmeleri sayesinde başardım, azmetmek ve sabırla herşeyin olacabileğini gördüm. Kendisi iyiki var iyiki tanımışım. Meslek hayatında kendisine başarılar dilerim.
     5 Beğeni    

 İrem eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.15.93.WB

04-06-2018
 TavsiyeNo: 104109
Damla Kaya benim canım diyetisyenim kendisini internet araştırmalarım sayesinde buldum ve onunla birlikte tam 17 kilo verdim :)) Kendisi hem bir doktor olarak hemde güler yüzlülüğü ile mükemmel bir insan . İyiki tanımışım, iyiki onu dinlemişim .. Kesinlikle tavsiye ediyorum işinde çok titiz ve çok profesyonel bir insan . Zor zamanlarınızda pozitif desteği ile aşırı motivasyon yüklerek yola en iyi şekilde devam etmemi sağladı. Sayesinde insülin direncinden kurtuldum , sağlıma kavuştum , spor alışkanlığı edindim ve istediğim görüntüyü elde ettim.Sağlıklı yaşamayı ve beslenmeyi bana öğrettiği için ona sonsuz teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

 A.HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı & Ö.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.92.ZJ

27-05-2018
 TavsiyeNo: 103938
Bizim Damla Hanım’la buluşmamız Ocak ayında gerçekleşti. İyiki de kendisiyle tanışmışız,birlikte bu yola çıkmaktan büyük keyif aldık.Nasıl kilo verdiğimizi anlamadan başarılı sonuçlarla bitirdik.Sizin bize söyleminizle, bu muhteşem ikili ;sizin başarılarınızı her yerde anlatmaktan,kilo vermek isteyen ama umutsuz olan arkadaşlarımızı size yönlendirmekten keyif alıyor. Başarılarınız daim,danışanlarınız bol,yolunuz açık olsun. Buradan kilo vermeyi düşünenlere,hiç tereddüt etmeden hemen telefonlarına sarılıp randevu almalarını öneriyoruz. Sizi seviyoruz 💋💋❤❤
     3 Beğeni    

 FULUSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.253.DY

18-05-2018
 TavsiyeNo: 103799
Damla hanım herzaman güleryüzlü yaklaşımı ,destekleyici tavırları ve neyi neden yemeliyiz? yada neden yememeliyiz? şeklinde açıklamalarıyla diyet yapma sürecindeki beslenmenin mantığını anlamama yardımcı oldu. Kilo verme sürecindeki duraklama yada kilo verememe durumlarında da Damla hanımın pozitif enerjisi, beni olumlu etkiledi ve moralimi yükseltmeye yardımcı oldu.Daha öncesinde yaşadığım olumsuz diyetisyen tutumu ve yaklaşımları ile kıyasladığımda kendisi ile tanışmamızın büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Ve kilolara elveda deme sürecinde bilgisi ve iletişim becerilerine güveneceğiniz, en iyi yol arkadaşınız olacağını belirtmek istiyorum . Kendisi Maltepe Bölge Hastanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.
     3 Beğeni    

 Ali ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.193.WB

09-05-2018
 TavsiyeNo: 103669
4 aylık bir diyet programını yeni bitirdim. Damla Hanım sayesinde tam 13 kilo verdim. Bu kiloların 9 kilosunun sırf yağ olması ayrı bir güzel tabi. işin ilginç tarafı ise verilen programları tam manasıyla uygulayamasamda yinede bu kiloyu verebilmiş olmam. Gerçekten de Damla Hanım ne yaptığını bilen biri. Verdiği programlar mutlaka kiloda azalmayı sağlıyor. Ayrıca güleryüzlü kişiliği ile de insanda diyetisyene değilde uzun zamandır arkadaş olduğunuz birini görmeye gidiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.
     3 Beğeni    

 Ezgi ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 90.158.32.YF

22-02-2018
 TavsiyeNo: 102231
Kilo vermek ya da almak isteyenler için harika bir diyetisyendir Damla Kaya. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden randevu almıştım. İlk görüşmemizdeki konuşmasıyla kilo verme sürecinin verimli ve eğlenceli geçeceğini hissettirdi kendisi. Her hafta düzenli olarak yaptığımız görüşmelerle birlikte kendimi daha iyi hissediyorum. Kilo vermek için çıktığımız bu süreçte her geçen gün hafifleyerek ilerliyorum. Damla hocamı bulduğum için çok mutluyum.Diyetisyene gitmeyi düşünen herkes mutlaka en en kısa süre içerisinde Damla hocamla karşılaşmalı.
     2 Beğeni    

 Gökçe şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.89.YFL

05-02-2018
 TavsiyeNo: 101860
Doğum sonrası kilolarımı vermek üzere Damla Hanım’ın kapısını çaldım. Çok ümitsiz bir şekilde gittiğim Damla Hanım’ın uyguladığı diyet programıyla 3,5 ayda 12 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.ÖZellikle kilolarımı yağdan vermek beni çok mutlu ediyor.Daha önce birçok diyetisyene gitmiştim ama her seferinde ezberledikleri diyetleri önünüze koyan bazen suratınıza bile bakmayan telefonuyla oynayan sizi tartıp 5 dk. da gönderen kişilerle karşılaşınca ister istemez umutsuzluğa kapılıyorsunuz.Eğer kilo vermeyi kafanıza koyduysanız yol arkadaşı olarak Damla Hanım’dan başkasını tercih etmeyin.Her zaman motive ediyor ,asla ümitsizliğe kapılmanıza izin vermiyor ve her odasına girdiğinizde güleryüzle karşılıyor.
     1 Beğeni    

 Nazan (Danışan)
 IP: 46.196.69.YDL

02-02-2018
 TavsiyeNo: 101817
Damla hanımla 3 aydır diyet uyguluyoruz ve çok başarılı sonuçlar aldım 2 ayda 8 kilo verip gayet rahat koruyorum. Çevremden de çok olumlu tepkiler aldım, tek problem sürekli kıyafet daraltmak zorunda kalmak :) Kilo sorunu olan tanıdıklarım da beni görünce damla hanıma gitmeye karar verdiler. Gayet güleryüzlü cana yakın ve sizin anlayan ve arkadaşça size yaklaşan bir kişi olmasının da bu süreçte başarı sağlamanızın katkısı çok olmuştur. Ayrıxa uyguladığı diyet programı da kesinlikle kişiyi aç bırakmıyor, sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlıyor. kendisine buradan da teşekkür edip gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    

 Duygu DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.196.93.CC

27-01-2018
 TavsiyeNo: 101683
Damla Hanım’la yaklaşık 4 aydır tanışıyoruz. Tavsiye üzerine gittiğim Damla hanım hayatıma sihirli ellerini dokundurarak beni çok mutlu bir insan yaptı. Kilolarımdan kurtulamayacağım ve hayatım boyunca hep kilolu kalacağımı düşünürken, beni tutup o düşünceden çıkarttı. Artık hem daha mutlu hem de kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Odasına girdiğinizde aldığınız enerji herşeye değer. Daha gidecek kilolara var yolumuz devam ediyor. Ama kendisiyle hayatım boyunca hep beraber olacağımı biliyorum. Herşey için teşekkürler :)
     4 Beğeni    

 Zehra (Danışan)
 IP: 78.181.136.DB

22-01-2018
 TavsiyeNo: 101549
Sevgili Damla Hanım'ı araştırmalarım üzerine buldum. Diyete başlarken zayıflamak konusunda pek ümidim yoktu. Damla Hanim her görüşmemizde çok güleryüzlü ve kibar bir şekilde karşıladı. Diyete başladığım ilk zamanlarda zorlandığımı hissetmedim. Yaz mevsiminde başladığım için sicaklardan dolayi dondurma konusunda zorlandım. Benim için en büyük zorluk buydu sanırsam ve tabiki günlük bir saat yürüyüştü. Üç aylık süreçte bazen kilo veremedigim zamanlarda kendime olan güvenim ve inancımı yitirmeye başlamıştım ama Damla Hanim kararlılığından ve inancından asla vazgeçmedi. Kendisi tanıdığım en nazik, kibar ve güleryüzlü diyetisyen. Üç aylık süreç bitse bile kendisi hedefimizdeki kiloya ulaşmak için 20 gün ekstra verdi ve bu sayede istediğim ideal kiloya düşebildim. Kendisiyle abla kardeş gibi olduk. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Damla Hanim sayesinde şuan istediğim kilodayim. Eğer zayıflamak istiyorsanız ve aklınızda en ufak şüphe varsa istediğiniz kiloya düşmek konusunda hiç düşünmeden Damla Hanım'a gelin çünkü kendisi bütün şüphelerinizi ortadan kaldırır. Yanınızda Damla Hanım varsa eğer kilo vermek gerçekten çok kolay olur.
     2 Beğeni    

 Oya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.31.C

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101120
Damla Kaya Erdoğan ile bir tanıdığımın tavsiyesi ile tanıştım ve hayatımdaki inanılmaz değişim böyle başladi. Yaklaşık 5-6 yıl önce kilo almaya başladım tiroidlerimdeki sorunlar, sigarayi bırakmak, çok hareketli ve yoğun tempolu iş hayatıma son vermem ve ilerleyen yaşla birlikte bu yıllar icerisinde farkinda olmadan aşırı kilo aldiğimi farkettiğimde bir adim atmam gerektigini düşündum ve arastirirken tavsiyeyle Damla hanima başvurdum ve hayatimin en doğru kararlarindan biriydi güler yüzü, desteği mesleki bilgileri sayesinde suan hedefime cok az kaldi kendimi kus gibi hafiflemis enerjik ve sağlikli hissediyorum Damla hanimi tanimak hayatimin en önemli dönüm noktalarindan biriydi ona bendeki degisimdeki emegi ve destegi icin ne kadar teşekkür etsem azdir ben gönül rahatlığıyla ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim Sevgili Damla hanimi
     2 Beğeni    

 FADİME (Danışan)
 IP: 94.54.99.YZW

15-12-2017
 TavsiyeNo: 100949
Merhaba, 64 kilo olarak yağ oranımdan sızlanarak gitmiştim kendisine enerjisi ,samimiyeti ve azmi sayesinde 2 ayda hiç zorluk çekmeden kaçamaklarıma rağmen 6 kilo verdim 4 kilo yağdan :) yağ oranımı dengede tutmak için gitmiştim hem istediğim oldu hem de bilgilendirmeleri sayesinde sağlıklı beslenme bilgime bilgi katmış oldu. Yapamam edemem diyordum ama sağlıklı beslenme gibisi yok. Koruma programına geçtim umarım bu kısımda da başarılı olurum. Her şey için Damla hanıma çok teşekkür ediyorum. Samimi ,güler yüzlü bu kişiyle mutlaka tanışmalısınız diyorum :)
     2 Beğeni    

 Nilay BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.234.213.YDF

09-12-2017
 TavsiyeNo: 100757
Kesinlikle o kadar güler yüzlü o kadar tatlı biri ki ve bence meslekte en önemli olan şey bu. İnsanlarla birebir ilgileniyorsun o samimi ortam sana aktardıkları çok önemli. Güler yüz ve sevecenliğinin yanında bu serüvende 60.6 ile başladım 53.7 ile bitirdim emeği çok büyük. Ne yemek istemediysem beni kırmadı hep yardımcı oldu moralimi bozmama izin vermedi beni güçlendirdi hırslandırdı. İlk başta yapamam gibi geliyordu kendi başıma denemiştim ama başaramamıştım istikrar gerekiyordu bunu da damla kaya sağladı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Semra ıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.72.YL

13-11-2017
 TavsiyeNo: 100259
İyi günler, ben hasimato hastasıyım ve bu nedenle kilo vermem zordu ,iş yerinden bir arkadaşımın zayıfladığını fark edince nasıl başardığını sordum ve uzman diyetisyen Damla Kaya Erdoğan in ismini verdi çalıştığı hastaneyi söyledi ben de randevu aldim ve gittim. Üç aylık bir paket proğramin benim için yeterli olacaģıni soyledi ve böylelikle programa başladık kendisi güler yüzlü, ilgili,insani motive edebilen özelliği ve pes etmemesiyle istediğim kiloya ulaştım, su anda koruma programi uyguluyorum kendisine çok çok teşekkür ediyor ve bu övülesi sözleri hak ettiğini düşündüğüm için yazmadan gecemezdim.. tavsiye ediyorum memnun kalacağınizdan şüphem yon.. sevgiler
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Maltepe Bölge Hastanesi
Bağdat Cad. No: 475 Maltepe İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 441 20 20 - 4102
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Damla KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Damla KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


03:54
Top