2007'den Bugüne 82,375 Tavsiye, 26,094 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gamze TULUKÇU
Diyetisyen - Adana
Yüksek Lisans Öğrencisi

Gamze TULUKÇU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi30 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Gamze TULUKÇU

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

30

[Dyt.Gamze TULUKÇU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gamze TULUKÇU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Gamze TULUKÇU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gamze TULUKÇU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gamze TULUKÇU Tavsiye Yazıları Gamze TULUKÇU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Emel YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.20.JJ

14-11-2019
 TavsiyeNo: 112283
Merhaba ben Gamze hanımla arkadaşım sayesinde tanıştım. Uzun zamandır da Instagramda takip ediyordum. Doğum yaptıktan sonra fazla kilolarından kurtulmak için kendisi ile iletişime geçtim. Benim isteklerim doğrultusunda diyet listesi hazırladı. Önceleri hergün öğünlerimi takip etti. Daha sonrada her hafta listemi benim isteklerimi dikkate alarak düzenledi. Aç kalmadan 2 ay gibi kısa sürede 7 kilo verdim. Kısacası Gamze Hanımı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Amine (Danışan)
 IP: 149.140.148.ZW

18-07-2019
 TavsiyeNo: 110669
Gamze hanım benim diyetisyen anlayışımı değiştirdi. İlk başta gayet uygulanabilir ve benim isteklerimi de gozardı etmeden bi liste hazırladı ki bu sayede hiç aç kalmadan çok gzl şekilde kilo verdim.Diyet sürecinde gün gün takip etmesi baska bi gzlligi 😊 Aynı zmnda su tüketimi ile ilgili bana yaşattığı tecrübeler sayesinde 3 yıldır su tüketimi konusinda oldukca hassasım. Su tüketimi hassasiyeti ve bana verdiği gzl bilgiler sayesinde ortama bir bucuk yıldir hic yardim almama ragmen kilomu koruyorum. Buraya yazilacak cok sey var ama eger ki diyetisyen arayışı icindeyseniz muhakkak Gamze hanima ugramalisınız. Velhasil güler yüzlü, anlayışlı ve herşeyden önemlisi profosyonel olan Gamze hanımı tasiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ezel G. (Danışan)
 IP: 176.40.238.F

29-04-2019
 TavsiyeNo: 109499
Gamze hanıma bir arkadaşım vesilesiyle başladım.69 kg dan 55 kg’ya 3 ay da geldim .Gamze hanım kilo verdirirken hiçbirşeyden kısmadan hatta ben bunu yersem bu hafta kesin kilo alırım dediğim en sevdiğim çikolatayı bile :) diyet listeme ekleyerek bana kilo verdirdi.Günün her saatinde kendisine ulaşabiliyordum.Mesajlarıma mutlaka dönüş yapıyor.Bana göre her hafta diyet programı hazırlayarak hiç acıkmadan 14 kg verdim .Kendisine çok teşekkür ederim ..
     Beğenin    

 Özge Y. (Danışan)
 IP: 46.221.166.YYJ

24-02-2019
 TavsiyeNo: 108506
Gamze hanımla arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve iyi ki tanıştım diyorum.Evde yemek yapma gibi bir alışkanlığı olmayan birisine hem bunu kazandırdığı için hemde bu kadar yemek yiyip kilo verdirdiği için tekrardan cok tesekkür ederim.Sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede yaklasık 5,5 kilo verdim.Beni bu konuda sürekli motive edip amacıma ulaşmanda yol gösterdiği için ve istedigim her saat kendisine ulasıp cevap alabildigim için şiddetlee tavsiye ediyorum.İyi ki tanımışımm.
     2 Beğeni    

 Onur (Danışan)
 IP: 176.33.247.WC

12-11-2018
 TavsiyeNo: 106657
Merhaba gamze hanımla tanışalı çok olmadı. Eşim kanalı ile tanıştım. Önce beni dinledi benim hayatıma ve işime uygun listemi en kısa sürede haZırladı her hafta yemek istediğim yemeğe yönelik uygun şekli ve ölçülerle beni hiç zorlaöadı ve beni 40 günde 6 sene önceki kıyafetlerime tekrar girebilmemi sağladı.haftasonu haftaiçi farketmeden sürekli her soruma cevap verdi kilo kayıplarımı benden daha fazla merak etmesi çok etkileyiciydi.teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 ŞeymaS (Danışan)
 IP: 176.33.247.WC

12-11-2018
 TavsiyeNo: 106656
Merhaba Gamze hanımla kuzenim vasıtasıyla tanıştım iyiki tanışmışız:) yeni Doğum yapmış ve emziren bir anne olarak bana çok iyi geldi 1,5 ay gibi kısa bir sürede Doğum kilomun 6 kilo altına düşürerek çok iyi bir motivasyon sağladı bana diyet süresinde kesinlikle Aç kalmadan çok düzenli bir şekilde beslenerek bizim beslenme alışkanlıklarımızı değiştirdi. gamze hanımın ilgisi Alakası ve yaklaşımı diyetimizi takibi çok iyi ne zaman istersek kendisine ulaşabiliyor ve fikrini alabiliyoruz çok teşekkürler
     1 Beğeni    

 Sahika D. (Danışan)
 IP: 178.246.92.YJJ

18-09-2018
 TavsiyeNo: 105607
Merhabalar, Gamze Hanimla 1 ay kalori hesaplı diyet yaptık. Kendisinin Güler yüzlülüğü ve her ihtiyacınız olduğunda aranabilmesi sayesinde ne zaman diyete başlamak istesem başka kimseyi aramadan Gamze hanımı aramaktayım. Kendisiyle 76 kilodan 70 kiloya kadar 1 aylık süreçte kilo verdim. Kendisine bu yolda eşlik ettiği için teşekkür ediyorum. Biz Türk insanının en büyük beklentisi sağlıkta da olsa samimiyettir. Bu samimiyeti Gamze hanım da fazlasıyla bulabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Sabiha (Danışan)
 IP: 78.190.74.F

17-09-2018
 TavsiyeNo: 105592
Diyetisyen Gamze hanım ile uyguladığım bir detoks programı sayesinde tanıştık. Ses tonundaki naifliği ve kibarlığı ile daha ilk günden tam motivasyon ile programa başladım. Her gün arayarak programımın durumunu takip etti. Bütün sorularımı sabırla dinleyerek, nazikçe cevapladı. Kendisine ihtiyacım olduğu her an telefonun diğer ucundaydı. Danışan olarak kendisinden aldığım enerji sayesinde sorunsuz ve istediğim kilo kaybı ile programı tamamladık. Herkesin çalışmak isteyeceği, güzel sesli, güleryüzlü, bilgili ve anlayışlı bir diyetisyen bence.. Danışanları ile arasındaki iletişim ise inanılmaz güzel.. Korkulan ve çekinilen bir diyetisyenden ziyade arkadaş canlısı ve oldukça sempatik bir kişi.. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 Sibel (Danışan)
 IP: 129.93.205.WF

15-09-2018
 TavsiyeNo: 105559
Ben Gamze Hanım'ın online danışanıyım.Yurt dışındayım ve zaman farkı olmasına rağmen kendisine her ihtiyaç duyduğumda ulaşabiliyorum.Daha önce defalarca diyetisyen eşliğinde kilo vermeyi demedim fakat hiçbiri başarılı olamadı çünkü diyet programı benim çalışma şeklime hayatıma uymuyor ve sürdürebilir olmuyordu.Fakat Gamze Hanım bana o kadar hayatımı kolaylaştırıcak listeler verdiki hayatımda hiç bu kadar motive ve zevk alarak diyet yapmadım ve hayatımda hiç 7 hafta da yaklaşık 7 kilo vermedim Gamze Hanım'ı iyiki tanımışım...
     1 Beğeni    

 Nesrin Karataş NESRİN KARATAŞ
Adana - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-09-2018
 TavsiyeNo: 105558
Diyetisyen Gamze Tulukçu ile uyguladığım sıvı detokslarla birlikte tanıştım. Yaptığım detoksla ilgili doyurucu bilgiler vererek her sorumu yanıtlayarak, nazik ve ilgili davranarak, detoks dönemlerinde çok yardımları oldu. Her ihtiyacım olduğu anda kendisine ulaşabildim . Detoksun hem başında arayıp bilgilendirdi , hem ortasında hem de sonunda sürekli takipte kaldı . Güzel sesi , güleryüzü, bilgili ve anlayışlı yapısıyla Gamze hanım iyi bir diyetisyen. Ayrıca iyi bir yaşam koçu kadar destekleyici . . Tavsiye ediyorum .
     1 Beğeni    

 Ceyla (Danışan)
 IP: 88.229.123.BY

14-09-2018
 TavsiyeNo: 105530
Gamze hanımla 2 sene önce diyet yemek servisi veren bir şirket aracılığıyla tanıştık. Şehir ve iş değişikliği sebebiyle yemek düzenim çok dengesiz ve sağlıksız olmuştu. Güne mutsuz ve yorgun başlıyordum. Gamze hanımın da desteğiyle hem yemek düzenim yerine oturdu, hem de istediğim kiloya geri döndüm. 2 senedir yoğun iş temposunda en büyük kurtarıcım kendisi. Günün her saatinde bir telefon uzağımda kendisi. En ufak bir yemek sorunumda hemen kendi formüllerini ortaya koyup beni kurtarıyor. Gamze hanımı tanıdıktan sonra sosyal yaşamdan kopmadan, yemeklerimi dengeleyerek çok daha sağlıklı yaşama kavuştum.
     1 Beğeni    

 Aycan (Danışan)
 IP: 88.237.89.YFY

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105522
Merhabalar gamze hanımla bir diyet şirketi Aracılığıyla tanıştık. Gerçekten çok ilgilendi Benimle.ben çok memnun kaldım. Diyet için Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz :) diyet öncesi Ve sonrasında sürekli takip etti.güleryüzlü ve Sıcakkanlı.mesai saatleri dışında bile olsa Sabırla ilgi ve alakayla cevap verdi tüm Sorularıma ama siz mesai saatleri içinde yazın Yinede :) sonuçta herkesin özel hayatı var. İlk olarak sıvı detox programı aldım üç günde İki kilo verdim.aradan bi üç dört ay geçti Sonrasında bir haftalık bir program aldım Sonuç gayet iyi.
     1 Beğeni    

 B.D.K (Danışan)
 IP: 85.104.219.C

13-09-2018
 TavsiyeNo: 105520
Gamze Hanım’la diyetkapımda vasıtasıyla tanıştık. Gamze Hanımın verdiği doğru beslenme programları ile kısa sürede kilo verdim. Toplamda onun sayesinde 14 kilo verdim. Takipçi bir uzmandır. Güleryüzlü ve ilgilidir. Düzenli iletişimi sayesinde motivasyonunuzu her daim yüksek tutarak diyete devam etmenizi sağlıyor. Daha önceki diyetlerimi motivasyonum düştüğünde bırakıyordum. Gamze Hanım sayesinde motivasyonum düşmedi. Kişiye özel hazırladığı programlar sayesinde aç kalmadan, doyurucu porsiyonlarla sağlıklı kilo verdim. Sonrasında kilomu korumam için bana yardımcı oldu. Kendisini kesinlike tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 S.y (Danışan)
 IP: 78.161.39.ZW

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105483
Uzmanimizin en iyi özelliklerinden biri herkesle çok ilgili olması ve tüm konularda yardımcı olması Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Güler yüzlü yardımsever ve alanında çok başarılı bir birey . Konuşkan ve mesleğiyle samimiyeti orantılı kullanan birisi.kendini mesleğiyle ilgili herşeyi öğrenmeye adamış alanında yükselmek isteyen ve bunun için çabalayan biri olduğu için benim gözümde de ayriyeten değerli birisi. Gamze hanımla birkaç aylık programımız oldu Gamze hanım bu süreçte bana çok destek oldu ve çok etkili sonuçlar aldim
     1 Beğeni    

 Mehmet VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.17.CC

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105470
Merhabalar, Gamze Hanım'la Diyet Kapımda vasıtasıyla tanıştım. Diyet konusuna gerçekten çok hakim. Çok sıcakkanlı ve güleryüzlü. Bir sorun olduğunda 7/24 kendisine ulaşabiliyorum, menümle ilgili her türlü sıkıntıyı giderebiliyorum. Sorum olduğunda gayet açıklayıcı bir şekilde cevabımı alıyorum. Zorlu kilo verme sürecinde diyetisyenin iyi olması bu süreci çekilir, hatta keyifli hale getiriyor. Diyet Kapımda'yı kardeşime tavsiye etmemin sebeplerinden biri de diyetisyenleri Gamze Hanımdır.
     1 Beğeni    

 Elif şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.122.157.YBD

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105468
Gamze hanımla diyet kapımda vasıtasıyla tanıştım.oldukça samimi ve enerjisi yüksekti.ulaşmak istediğim her an ulaşabiliyordum kendisine bu çok rahatlatıcıydı.daha öncede bir çok uzmanla çalıştım ancak istediğim anda ulaşamıyordum ve o an danışmam gereken şeyleri anında soramayınca yanlış beslenmelere mal olabiliyordu.Uzun yıllar kilo alıp veren bir kişi olarak herşeye bir diyetisyen kadar hakimim ancak yine de profosyonel destek almaktan yanayım. Gamze hanımın sıkıcı olmayan diyet listesi ve motive edici tavırlarına bayıldım.Tavsiye ederim şiddetle =)
     1 Beğeni    

 Özlem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.246.YZD

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105467
Gamze Hanim Adana’da tek geçerim. Gerek bilgisi herkese dogru yönlendirmesiyle kendisinden yaklasik 3 yildiz hizmet almaktayim. Özellikle günün hangi saati olursa olsun ilgisiyle, tarzi ve sicak yaklasimiyla danisanlarinin her daim sag kolu gibi hissettirmeyi basaranlarda. Ve sonuclariyla birebir ilgilenen diyetisyenimdir. Saglikliyasam konusunda her destegini gorup bu konuda hayatumda cok seyi degistirmistir. Burdan kendisine cok tesekkur etmek Eder, basarilarinin devamini dilerim. Herkese tavsiye ederim.....
     1 Beğeni    

 Cansu (Danışan)
 IP: 46.221.241.YF

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105457
Gamze hanımla özel bir beslenme sistemi uygulayan firmanın diyetisyeni olarak tanıştık.İlk gittiğim günden itibaren güler yüzlülüğü samimiyeti ilgi alakası her koşulda yardımcı olmaya çalışan tutumu ve yüksek enerjisiyle doğru kişi olduğunu anlıyorsunuz zaten.Ara verdiğim zamanlardan sonra dahi aynı samimiyet ve sıcaklıkta aynı desteği göstermesinden çok memnun kaldım.Sıkıntılı durumlarda çözümcül yaklaşımıyla bir telefon kadar uzağınızda.Kesinlikle tavsiye ediyorum,sevgiler:)
     1 Beğeni    

 Melih GöSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.221.192.WL

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105456
Kendısı cok ılgılı biri.Kesınlıkle tavsiye edıyorum.Uzun suredır kendısı ıle calısıyorum.Çok memnunum herkese tavsıye ederım.Çok samımı biri ve motivasyonumu süreklı yukseltıyor.Diyet kapımda vasıtasıyla tanıştım.kilo vermemde önemlı bır rol oynadı.meslekı açıdan çok basarılı.Arkadas canlısı guleryuzlu ve konuskan.İnsallah kendını yerını de açarsa dahada iyi yerlerde görecegımıze eminim!Sıcak kanlı oluşu dikkatimi çekti. Çok kilolu olmama rağmen benimle çok ilgilendi Yaklaşık 2 aydır görüşüyorum. Karaciğerimde yağlanma vardı bundan dolayı gitmek istedim. İki haftada bir gidiyorum ve şuana kadar 5 kilo verdim.
     Beğenin    

 merve (Danışan)
 IP: 212.156.78.YZD

26-02-2018
 TavsiyeNo: 102301
Gamze Hanım ile bir tesadüf sonucu tanıştık. Yıllardır diyet yapan birisi ve bir çok diyetisyen ile çalışmış birisi olarak diyebilirim ki kendisi tanıştığım en ilgili, sorularıma sıkılmadan cevap veren diyetisyendir. En önemlisi benim kişisel zevklerimi damak tadımı göz önünde bulunduruyor. Diğer diyetisyenler gibi kalıplaşmış bir liste hazırlayıp bir hafta bunu uygula gel demiyor. İşe ödem ve şişkinliğimi atmak ile başladık 3 günün sonunda 3 kilo vermek gibi mükemmel bir sonuca ulaştık kendisi ile. İyi ki tanımışım seni, umarım birlikte vereceğimiz daha çok kilolarımız olur :)
     2 Beğeni    

 PINAR Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.60.ZBZ

06-12-2017
 TavsiyeNo: 100686
merhabalar,özel diyet yemekleri yapan bir şirket vasıtası ile GAMZE hanım ile tanıştım,özel ilgisi ve desteği harika,soruları sıkılmadan dinler ve tavsiyede bulunur yardımları ve pozitif yaklaşımı harika kendisiyle çalışmayı herkese tavsiye ederim.gerçekten kilo verdim hiç sıkıntıya girmeden,menüler hazırlanırken de keyif alacağımız sistem ve lezzetlere çok güzel yönlendiriyor,MESELA BENİM SEVMEDİĞİM BALIK VE LOR PEYNİRİNİ LİSTEME EKLETMEDEN HARİKA MENÜLER HAZIRLATTI BANA :)
     1 Beğeni    

 Gonca S. (Danışan)
 IP: 88.249.29.YY

18-11-2017
 TavsiyeNo: 100359
Gamze hanımı, günlük yemek paketi hazırlayan bir kurum sayesinde tanıdım.. Her gün çeşit çeşit ve leziz yemekler yiyorum. Bu yemekleri tüketirken sürekli soru sorma ihtiyacı hissediyorum; Bu yemeğin yağ yakımına katkısı var mı, besin değeri tam olarak nedir,... v.s. Gamze hanım hiçbir sorumu cevapsız bırakmıyor. Kaldı ki çok hızlı bir şeklide cevaplıyor. Mesleki bilgisinin ve danışanlarıyla konuşma şeklinin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Danışanlarının sürekli takibinde olması da çok hoş.. Yolu açık olsun..
     Beğenin    

 yasemın ıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.12.180.ZC

06-11-2017
 TavsiyeNo: 100106
Gamze hanım'la tanışmam büyük bir şanstı.Sayesinde 1 buçuk ayda 8 kilo verdim.Troıd ve insulun direncim vardı.Tatlı krizleri yaşıyordum.Hazırladıgı beslenme programı sayesinde ,tatlı krızı yasamadım,sakince hiç zorlanmadan 8 kilomu verdim.Her zaman güleryüzlü anlayışlı tavrı,iletişimdeki ve beni motive etmesindeki çabası ve deneyimi kilo verme sürecimi hızlandırdı.Her zaman benim beslenme düzenime ve isteklerime göre bir program hazırladı.Her an ulaşabildim ve sıkıntımı paylaşabildim.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Huzurlu,sıkıntısız,sakince ve doyarak fazla kilolarınızı vermek istiyorsanız.Gamze hanım diyorum..Umarım mesleki hayatında nice hayatlara dokunup mutlu bedenler,gülen yüzleri sağlar.Teşekkur ederim.
     2 Beğeni    

Ebru ÖZKURT TOPÇU Fotoğraf  Uzm.Psk.Ebru ÖZKURT TOPÇU
Adana - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-10-2017
 TavsiyeNo: 99973
Gamze hanımla çalıştığı merkezden sağlıklı beslen e&diyet konusunda danışmanlık hizmeti aldığımda tanışma fırsatımız oldu. Gamze hanımın sıcakkanlı ve güleryüzlü oluşu her aşamada danışabileceğim bir uzman desteği olduğunu hissettirdi. İçtenliği ve ilgisinin kilo verme sürecinde çok önemli bir faktörü oldu. Destekleyici tutumu ve nerede takıldığınızı fark ederek çözüm odaklı yaklaşımı motive edicidir. Sağlıklı yaşam için uygulanabilir önerileri ile de her zaman kullanabileceğim bilgiler kazandırmıştır. Kesinlikle tavsiye edediyorum.
     1 Beğeni    

 Aylin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.157.YWW

22-07-2017
 TavsiyeNo: 98031
Merhabalar; Gamze hanımla 2 aydir tanışıyoruz daha önce herhangi bir diyetisyene basvurmamistim. Gamze hanımla bir tavsiye üzerine tanıştım iyiki tanımışım işinde çok başarılı özverili bir telefon kadar uzağımda olduğunu düşündüğüm birisi. Gamze hanımla birlikte sağlıklı beslenmeyi aç kalmadan diyet yapip zayiflamayi oğrendim.Böyle birini tanıdığım için çok memnunum .Herkese şiddetle tavsiye edebileceğim bir diyetisyen .Gamze hanım yolunuz hep açık olsun herşey o güzel gönlünüzce olsun inşallah.
     3 Beğeni    

 Özde T. (Danışan)
 IP: 85.104.51.YDW

13-07-2017
 TavsiyeNo: 97894
Diyetisyen gamze tulukçu ile tanışalı neredeyse 1 ay oldu . kendisiyle bir yola çıkmak istedim ve destek aldım . güler yüzlülüğü sevecenliği benim kendimi ona yakın hissetmeme neden oldu . kırmadan incitmeden konusmaları ve her saat başı mesajlarıma sorduklarıma bıkmadan usanmadan cevap verişi kaçamaklarımı bile ertesi gün ne yapıp edip birlikte telafi ettiğimiz ve her zaman bu konuda destekleyip sabretmemi sağlayan motivasyonumun düşüklüğünü engelleyip sabretmeye yardımcı olan güzel kalpli diyetisyendir kendisi . 1 ay boyunca o kadar kaçamak yapmama rağmen 6 kilo 300 gram verdim . ölçümlerimi başta ölçmemiş olup son 1 hafta önceden ölçmüş olsam da yine de 2 cm bel göbek çevremden 3 cm de kalça bölgemden inceldim . uzun lafın kısası gözüm kapalı küçükten büyüğe her yaş kesimine tavsiye edeceğim bir diyetisyendir . iyi ki tanıdım onu çünkü bana diyetisyenden çok bir yol gösterici bir abla oldu . velhasılkelam sadece diyetin değil sağlıklı beslenmenin sevecenliğin sıcak kanlılığın adresidir Gamze Tulukçu 👍❤
     3 Beğeni    

 Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.183.ZBD

12-07-2017
 TavsiyeNo: 97864
Herkese selam biz Gamzecim ile birlikte sağlıklı beslenme adıyla çıktımız yolda çok güzel ilerledik gamzecim diyorum çünkü çok samimi çok içten yıllardır tanıdığım bir arkadaşım gibi ilgilendi canım işini iyi bilen durum ortam ne olursa olsun muhakkak ilgilenen çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim elinden gelenin fazlasını yapma gayreti ve çözüm arayışı mükemmel bir uzman düzenli bir yaşantınız ve kararlı duruşunuz varsa hiç düşünmeden kendinizi emanet edin derim👍
     2 Beğeni    

 Dr. Tuğçe K. (Danışan)
 IP: 178.246.78.ZZY

04-07-2017
 TavsiyeNo: 97725
Gamze hanım gerçekten işinde çok başarılı,samimi,özverili bir insandır.diyet yaparken bir telefon kadar uzakta olması benim motivasyonumu çok yükseltti.yoğun gece nöbetleri,hastane koşullarında bile yaşam tarzımı değiştirmemi sağladı.doktor ya da hemşire falan olanlar beni daha iyi anlayabilir zaten.diyetlerimi yaşam tarzıma göre ayarladığı için çok kolay adapte oluyorsunuz.kendinizi hiç diyette hissetmiyorsunuz.gergin olmanın aksine bir de çoook mutlu oluyorsunuz.diyet yaparken bu kadar mutlu olacağım hiç aklıma gelmezdi.2 ayda 10 kilo verdim üstelik insülin direncine rağmen.25 yaşına gelmiş hayatında hiç diyet yapmamış insan olarak gamze hanıma teşekkürü borç bilirim.artık doğru beslenmeyi gamze hanım sayesinde yaşam tarzım haline getirdim ve bu şekilde devam etmeyi hedefliyorum.
     2 Beğeni    

 Nadide (Danışan)
 IP: 89.99.4.Z

13-06-2017
 TavsiyeNo: 97353
Selamlar sevgili gamzecigimi instgramdan keşfettim onunla çok güzel bir çalışma gerçekleştşrdik onliediyet olarak birbirimizi hiç tanımadan çok sevdik kendisi sıcak samimi içten sevgi dolu yüregiyle bana her dakika yardımcı oldu herzaman incitmeden sevgiyle yaklaştı onu çok seviyorum herkese tavsiye ederimm yanlız başaramayanlara özellikle kilo sorunu yaşayan arkadaşlarıma tavsiye ederimm ben onunla iyi bir dost arkadaş olmaktan gurur duyorum onu iyiki tanıdım yurt dışında yaşadıgım için götüşemedik ama ilk fırsatta görmeyide çok arzu ediyorumm sevgiler..
     2 Beğeni    

 Rumeysa BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.36.ZD

11-06-2017
 TavsiyeNo: 97282
Merhaba ben Gamze hanımı instagramdan buldum. Aylık online diyet yardımı aldım. Ben 2 yıldır kendi çabalarımla zayıfladım ama bilirsiniz son inatçı kilolar. Ve diğer aylarıma nazaran güzel bir ay geçirdik. Diğer aylarıma nazaran diyorum çünkü sürekli diyet yaptığım için onunla yaptığım diyet en iyisiydi genel olarak bi uzmanla çalışmak en güzeli. Her yönü ayrı güzel benimle ilgilenmesi o kadar güzeldi ki. Sürekli yazdığınızda size cevap veriyor. Hep yanınızda gibi. Parasını sonuna kadar hak ediyor yaptığı iş parayla kıyaslanamayacak kadar iyi. Neden? Çünkü ben tahmin edebiliyorum diğer diyetisyenleri amacım kimseyi karalamak değil ama böyle birşey sorduğunuzda anında cevap vereceğini sanmıyorum. Gerçekten abartmıyorum yazdığınız zaman size 1-2 dakika içinde cevap veriyor. 3 sıfatla tanımlasam -samimi-başarılı-fedakar derdim. Kişisel özellikleri bence arkadaş canlısı güleryüzlü konuşan olabilir. Teşekkür ederim Gamze Hanım hayatıma dokunduğunuz için. İşinizde en güzel yerlere gelmeniz ümidiyle. Gelecek size hak ettiğiniz makamları getirsin.
     3 Beğeni    

Gamze TULUKÇU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Diyetisyenler Dünyası
World Health Organization
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mezunlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetikhasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik-Master
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Gamze TULUKÇU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gamze TULUKÇU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gamze TULUKÇU Mesleki Videolar Videoları
-


03:55
Top