Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gamze TULUKÇU
Diyetisyen - Adana
Yüksek Lisans Öğrencisi

Gamze TULUKÇU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Gamze TULUKÇU

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Gamze TULUKÇU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Gamze TULUKÇU Tavsiye Yazıları Gamze TULUKÇU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Aylin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.157.YWW

22-07-2017
 TavsiyeNo: 98031
Merhabalar; Gamze hanımla 2 aydir tanışıyoruz daha önce herhangi bir diyetisyene basvurmamistim. Gamze hanımla bir tavsiye üzerine tanıştım iyiki tanımışım işinde çok başarılı özverili bir telefon kadar uzağımda olduğunu düşündüğüm birisi. Gamze hanımla birlikte sağlıklı beslenmeyi aç kalmadan diyet yapip zayiflamayi oğrendim.Böyle birini tanıdığım için çok memnunum .Herkese şiddetle tavsiye edebileceğim bir diyetisyen .Gamze hanım yolunuz hep açık olsun herşey o güzel gönlünüzce olsun inşallah.
     3 Beğeni    

 Özde T. (Danışan)
 IP: 85.104.51.YDW

13-07-2017
 TavsiyeNo: 97894
Diyetisyen gamze tulukçu ile tanışalı neredeyse 1 ay oldu . kendisiyle bir yola çıkmak istedim ve destek aldım . güler yüzlülüğü sevecenliği benim kendimi ona yakın hissetmeme neden oldu . kırmadan incitmeden konusmaları ve her saat başı mesajlarıma sorduklarıma bıkmadan usanmadan cevap verişi kaçamaklarımı bile ertesi gün ne yapıp edip birlikte telafi ettiğimiz ve her zaman bu konuda destekleyip sabretmemi sağlayan motivasyonumun düşüklüğünü engelleyip sabretmeye yardımcı olan güzel kalpli diyetisyendir kendisi . 1 ay boyunca o kadar kaçamak yapmama rağmen 6 kilo 300 gram verdim . ölçümlerimi başta ölçmemiş olup son 1 hafta önceden ölçmüş olsam da yine de 2 cm bel göbek çevremden 3 cm de kalça bölgemden inceldim . uzun lafın kısası gözüm kapalı küçükten büyüğe her yaş kesimine tavsiye edeceğim bir diyetisyendir . iyi ki tanıdım onu çünkü bana diyetisyenden çok bir yol gösterici bir abla oldu . velhasılkelam sadece diyetin değil sağlıklı beslenmenin sevecenliğin sıcak kanlılığın adresidir Gamze Tulukçu 👍❤
     3 Beğeni    

 Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.183.ZBD

11-07-2017
 TavsiyeNo: 97864
Herkese selam biz Gamzecim ile birlikte sağlıklı beslenme adıyla çıktımız yolda çok güzel ilerledik gamzecim diyorum çünkü çok samimi çok içten yıllardır tanıdığım bir arkadaşım gibi ilgilendi canım işini iyi bilen durum ortam ne olursa olsun muhakkak ilgilenen çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim elinden gelenin fazlasını yapma gayreti ve çözüm arayışı mükemmel bir uzman düzenli bir yaşantınız ve kararlı duruşunuz varsa hiç düşünmeden kendinizi emanet edin derim👍
     2 Beğeni    

 Dr. Tuğçe K. (Danışan)
 IP: 178.246.78.ZZY

04-07-2017
 TavsiyeNo: 97725
Gamze hanım gerçekten işinde çok başarılı,samimi,özverili bir insandır.diyet yaparken bir telefon kadar uzakta olması benim motivasyonumu çok yükseltti.yoğun gece nöbetleri,hastane koşullarında bile yaşam tarzımı değiştirmemi sağladı.doktor ya da hemşire falan olanlar beni daha iyi anlayabilir zaten.diyetlerimi yaşam tarzıma göre ayarladığı için çok kolay adapte oluyorsunuz.kendinizi hiç diyette hissetmiyorsunuz.gergin olmanın aksine bir de çoook mutlu oluyorsunuz.diyet yaparken bu kadar mutlu olacağım hiç aklıma gelmezdi.2 ayda 10 kilo verdim üstelik insülin direncine rağmen.25 yaşına gelmiş hayatında hiç diyet yapmamış insan olarak gamze hanıma teşekkürü borç bilirim.artık doğru beslenmeyi gamze hanım sayesinde yaşam tarzım haline getirdim ve bu şekilde devam etmeyi hedefliyorum.
     2 Beğeni    

 Nadide (Danışan)
 IP: 89.99.4.Z

13-06-2017
 TavsiyeNo: 97353
Selamlar sevgili gamzecigimi instgramdan keşfettim onunla çok güzel bir çalışma gerçekleştşrdik onliediyet olarak birbirimizi hiç tanımadan çok sevdik kendisi sıcak samimi içten sevgi dolu yüregiyle bana her dakika yardımcı oldu herzaman incitmeden sevgiyle yaklaştı onu çok seviyorum herkese tavsiye ederimm yanlız başaramayanlara özellikle kilo sorunu yaşayan arkadaşlarıma tavsiye ederimm ben onunla iyi bir dost arkadaş olmaktan gurur duyorum onu iyiki tanıdım yurt dışında yaşadıgım için götüşemedik ama ilk fırsatta görmeyide çok arzu ediyorumm sevgiler..
     2 Beğeni    

 Rumeysa BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.223.36.ZD

11-06-2017
 TavsiyeNo: 97282
Merhaba ben Gamze hanımı instagramdan buldum. Aylık online diyet yardımı aldım. Ben 2 yıldır kendi çabalarımla zayıfladım ama bilirsiniz son inatçı kilolar. Ve diğer aylarıma nazaran güzel bir ay geçirdik. Diğer aylarıma nazaran diyorum çünkü sürekli diyet yaptığım için onunla yaptığım diyet en iyisiydi genel olarak bi uzmanla çalışmak en güzeli. Her yönü ayrı güzel benimle ilgilenmesi o kadar güzeldi ki. Sürekli yazdığınızda size cevap veriyor. Hep yanınızda gibi. Parasını sonuna kadar hak ediyor yaptığı iş parayla kıyaslanamayacak kadar iyi. Neden? Çünkü ben tahmin edebiliyorum diğer diyetisyenleri amacım kimseyi karalamak değil ama böyle birşey sorduğunuzda anında cevap vereceğini sanmıyorum. Gerçekten abartmıyorum yazdığınız zaman size 1-2 dakika içinde cevap veriyor. 3 sıfatla tanımlasam -samimi-başarılı-fedakar derdim. Kişisel özellikleri bence arkadaş canlısı güleryüzlü konuşan olabilir. Teşekkür ederim Gamze Hanım hayatıma dokunduğunuz için. İşinizde en güzel yerlere gelmeniz ümidiyle. Gelecek size hak ettiğiniz makamları getirsin.
     3 Beğeni    

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Diyetisyenler Dünyası
World Health Organization
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mezunlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çukurova
Adana

Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetikhasan Kalyoncu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik-Master
Mezuniyet Yılı
2016
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Gamze TULUKÇU Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Gamze TULUKÇU Mesleki Videolar Videolar
-

Gamze TULUKÇU  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

03:06
Top