2007'den Bugüne 84,906 Tavsiye, 26,561 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kübra DAL
Diyetisyen - İstanbul

Kübra DAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Kübra DAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kübra DAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Kübra DAL'ın İletişim Bilgileri
Dyt.Kübra DAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kübra DAL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Diyabette obezite de beslenme ve eğitimi,
Enteral ve parenteral nutrisyon alanlarında eğitim ve deneyim,
Yoğun bakım eğitimi,
Geriatrik Beslenme ( Yaşlılık, Beslenme yetersizliği, Beslenme desteği, Yaşlı Bakımı)
Diyet polikliniği,
Kilo alma ve kilo verme yönetimi,
Bariatrik cerrahi de beslenme,
Yatan hastaların nutrisyon planlanması ve takibi,
Gut hastalığı,
Çölyak hastalığı beslenmesi taraması,
Mutfak hizmetleri,
Menü planlama ve yönetme,
Anne ve çocuk hastalıkları beslenmesi,
Sporcu beslenmesi,
İnsülin direncinde beslenme tedavisi,
Tiroid rahatsızlıklarında beslenme tedavisi
Polikistik Over (PCOS) ve beslenme tedavisi,
Kronik hastalıklarda beslenme tedavisi,
Gebelik öncesi/gebelik sırası/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi,
Emziklilik döneminde beslenme ve kilo kontrol yönetimi,
Okul öncesi dönemde beslenme,...[Devamı...]

Kübra DAL Özgeçmis CV Dyt.Kübra DAL'ın Özgeçmişi
2017 yılında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü bitirdi. Aynı zamanda 2016 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi lisans eğitimine devam etmektedir.
Üniversite hayatı boyunca İstanbul Çapa Tıp Fakültesi, Prof. Dr Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Medigold Hastanesi, Özel Medlab Kurumsal Danışmanlıkta stajlarını tamamlayarak uygulamalı eğitimlerini aldı.
Eğitim hayatı boyunca birçok eğitim, kurs ve seminerlere katılarak;
Diyabette obezite de beslenme ve eğitimi,
Enteral ve parenteral nutrisyon alanlarında eğitim ve deneyim,
Yoğun bakım eğitimi,
Geriatrik Beslenme ( Yaşlılık, Beslenme yetersizliği, Beslenme desteği, Yaşlı Bakımı)
Diyet polikliniği,
Kilo alma ve kilo verme yönetimi,
Bariatrik cerrahi de beslenme
Yatan hastaların nutrisyon planlanması ve takibi,...[Devamı...]

Kübra DAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Müge K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116970
Yıllardır ara ara kilo vermeye çalıştığım dönemler oldu, daha önce iki ayrı diyetisyenle de çalıştım. Süreçlerimin sonu hep başarısız oldu. Verdiğim az kiloyu da hep geri aldım bir şekilde. Artık bu kez son, sonuna kadar gideceğim kararını aldığım bir noktada Kübra hanıma rastladım. Daha yola başlamadan, öyle samimi geldi ki bana; sanki tanıdık bir dost gibiydi. Şaşkındım, dürüst olmak gerekirse onunla başlamama sebep olan ilk şey bende oluşturduğu bu samimiyet hissiydi. Acabalarımın üstünü öyle bir çizdi ki, bir anda kendimi sıkı sıkıya bağlandığım bir yolda buldum. Gün içinde her an kendisine ulaşabiliyorum, bu benim daha önceden çalıştığım diyetisyenlerde arayıp bulamadığım bir şeydi. Her öğününüzü kontrol ediyor, yanlış bildiğiniz ne varsa bir öğretmen gibi öğretiyor. Daha önceleri aman nasılsa takip etmiyorlar deyip listemin dışına çıktığım çok zaman oluyordu. Ama Kübra hanım öyle bir sorumluluk duygusu aşılıyor ki size, hem kendinize inancınız artıyor hem de ona duyduğunuz sorumluluktan kaynaklı emin adımlarla ilerleme gücünü buluyorsunuz kendinizde. Çalışalı yaklaşık 2 hafta oluyor, o hep listelerin dışına çıkıp doymayan ben, bir an olsun yolumdan şaşmadım. Bu benim için o kadar büyük bir olay ki. Ve kesinlikle hiç aç kalmadım, başka şeyler yemek bile istemiyor canım. Canınızın çektiği bir şey olunca zaten listeye ekliyor, hiç sıkıntı yok. Samimiyetini o kadar çok seviyorum ki. Bu defa bu yolun sonunu göreceğime dair o kadar yoğun inancım var ki, şimdiden bol gelmeye başlayan kıyafetlerimi dağıtıyorum. Bir daha ihtiyacım olmayacağını çok derin hissediyorum. Kübra hanım benim şansım galiba, daha vermem gereken kilolarım var ama ömrüm boyunca hasretini çektiğim o hedefe varmadan durmayacağım. Kübra hanım buna izin vermez her şeyden önce, biliyorum. Kendimi çok daha iyi hissediyorum, çok daha sağlıklı. Hayatıma girdiği için çok mutluyum, samimiyetini hissettiğinizde kesinlikle abartmadığımı ve ben diyetisyenleri böyle bilmezdim fikrine sahip olmaya başladığınızı göreceksiniz. İyi ki var, hep var olsun hayatımda.
     2 Beğeni    
Elçin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116843
Kübra hanımla tanışalı neredeyse 2 hafta oluyor ve ilk haftanın bitiminde 2.5 kilo verdim. Kübra hanımdan önce çoğu kez diyetisyen deneyimlerim olmuştu ancak kübra hanım kadar ilgilenen sabırla yaklaşan ve hastasını dinleyen bir diyetisyenle karşılaşmadım.tamamiyle size yönelik diyet listesi oluşturuyor istediğiniz an istediğiniz soruyu sorabiliyorsunuz ve cidden çok bilgili bir diyetisyen.sizin motivasyonunuzun düşmemesi için elinden geleni yapıyor.ayrıca tatlı dili sayesinde size bir diyetisyenden ziyade bir dost gibi yaklaşıyor. İnsanlarla iletişimi ve hasta psikolojisini biliyor.kesinlikle önerebileceğim bir insan. Kiloyla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız ve artık umudunuzun tükendiği bir yerdeyseniz kesinlikle kübra hanımla bu sürece tekrar başlayın.asla pişman olmayacaksınız.
     1 Beğeni    
Dilara ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116671
Daha önce birçok diyetisyene gittim farklı diyetler denedim sporlar yaptım hiç birinde bir sonuç alamadım, sonra Kübra hanımla bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım ve hayatımda yaptığım en keyifli diyete başladım. Kendisi bana bir diyetisyenden çok bir abla oldu, o kadar sevimli ve tatlı ki onun verdiği tavsiyelere uymamak mümkün değil. Diyetim boyunca her öğünümde beni kontrol ediyor, günümün nasıl geçtiğini soruyor hatta bana küçük ödüller bile veriyor. Sevdiğim ve sevmediğim yiyeceklere özen gösteriyor ve en önemlisi sürekli motive edici konuşuyor ve onun bu konuşmasıyla "evet ben bunu yapabilirim" diyorsunuz. Aldığım sonuçlar müthiş, yaklaşık 4 senedir düşemediğim bir kiloya düştüm ve hala devam ediyorum. Süreç zor ve bu zorluğu en güzel şekilde atlatmama yardımcı oluyor, diyetten soğuduğum bir dönemde hiç şikayetçi bile olmadan diyet yapmama ve gerçekten sağlığıma kavuşmama yardımcı oldu. Kesinlikle tecrübelerime dayanarak söylemeliyim tavsiye edebileceğim tek ve en iyi diyetisyen.
     3 Beğeni    
Tuana TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
1.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106441
Kendisiyle şans eseri tanışıp çalışma fırsatım oldu, aska kilo veremem dediğim halde bana kilo verdirtti🙈 sürekli iletişim halinde olması ve her zaman destekleyici şekilde konuşması belkide başarmamdaki en büyük sebepti. Yapamam edememlerimi yıktı 3 haftada, kesinle tavsiye ediyorum bir diyetisyenden çok yaşam koçu gibiydi güvenerek inanarak Kübra Hanım’la başarabilirsiniz😊 ben denedim ve yavaş yavaş başarıyorum da bundan sonraki hayatımda olsun olmasın, kendimi tanıdım, kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkesin Kübra Hanım’la tanışmasını istiyorum🙏🏻
     6 Beğeni    
Nida
31.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106401
1 aylık bir ücretsiz deneme ile kendisiyle tanıştım. Çok güler yüzlü ve sevecen birisidir. Hiçbir şekilde pes etmene imkan sağlamaz sürekli takip halinde güzel bir diyet süreci geçirdim. Diyet yapmaya küskün ben keyifle diyetimi yaptım. Dürüst bir süreçti yaptığım kaçamakları hep söyledim. Her kontrolde ne istediğimi sordu ve ona yönelik isteklerime olumlu cevap verip ona göre hareket ettik.Kübra hanıma çok teşekkür ederim. 😌 Ayrıca keyifle yaşam ekibine de teşekkür ederim çok güler yüzlü insanlardı.
     5 Beğeni    
Gülbahar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106028
İnstagram sayfası karşıma çıktı ve gidip tanıştım iyikide tanışmışım çok zor kilo veren biri olmama rağmen kübra hanımın sayesinde kilo vermeyi başardım üstelik tavuk etine de alarjim olduğunu öğrendim kübra hanımın verdiği diyet listresinin sayesinde bu arada su içmeyi öğrendim çok teşekkür ederim kendisine herkese tavsiye ederim özellikle güleryüzlü çalışma ekibi ve tüm pozitif enerjisi için kendisini şiddetle öneririm . Kübra hanım işinde 1 numara kilo veremem diye düşünüyosanız kesinlikle kübra hanımla tanısmadınız demek ☺
     4 Beğeni    
Br
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106018
Sevgili  dietisyenim Kubra hanim' la cok hos bir instagramda  hediye cekilisi sayesinde tanistim. Ilk gorusmeye cekinerek gittigimi  soyliyebilirim fakat Kubra hanim' in guleryuzu ve motivasyonu sayesinde  benim icin cok zor olan diet sureci  daha kolay  ve guzel geciyor.  Duzgun ve dogru beslenmek icin neler yapmam gerektigini  kendisinden en dogru sekilde ogrenip uygulamaya calisiyorum. Cok zorlandığım ve sorup danismam gereken durumlarda aninda irtibat halinde oldugumuzdan ve bu diet suresinde gosterdigi ilgi ve ozen icin ayrica kendisine cok tesekkur ederim.
     6 Beğeni    
Ceren MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106014
Ben diyet programını çekilişte kazandım. Yoğun olarak çalıştığım ve bebeğim olduğu için ofise gidemiyorum ve bana online olarak danışmanlık vererek böyle bir çözüm buldular öncelikle bunun için teşeekkür ederim. Emzirdiğim için çok güzel ve bana uygum bir program hazırlandı. Kübra Hanım en başından beri her saat yanımda herşeyi rahatlıkla danışabiliyorum. Çekilişten kazanan biri olsam da normal bir danışanından beni ayırmıyor ve işini de gerçekten profesyonel bir şekilde yapıyor. Bu şekilde diyet uygulamak ayrı bir güzel beni ciddi motive ediyor. Çıktığımız bu yolda kübra hanımın samimiyeti beni daha da etkiledi ve ben her konuda dürüst davranıyorum. İyiki yanımda diyorum her seferinde kendisine de bunu söylüyorum. Tavsiyeleri yönlendirmeleri bir harika dostum 😊 iyiki yollarımız kesişmiş herşey için teşekkür ederim. Buarada zayıflamak isteyen çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Bu sayede oğlumun bir Kübra Teyzesi oldu. 😍
     6 Beğeni    
Nevra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105975
Kubra hanımı instagram araciligi ile tanidim hatta cekilis sonucu danisani olmaya hak kazandim. Ne mutluki bana o kadar samimi , icten , ne istedigimi bilen bir diyetisyenim vardi artik🙏🤗is hayatima ve yogun yasamima uygun oyle guzel liste hazirladiki ben uygularken hic ama hic zorlanmadim, ve keyifle sikilmadan kilo verdim. Diyete devam ederken sabah oglen aksam ve ara ogunlerimin fotograflarjni istedi ve ben bu sayefde hic kacamak yapmadim. Cok ama cok memnun kaldim. Eger tekrar ihtiyacim olursa destek alicagim diyetisyendir
     6 Beğeni    
Zg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105955
İnstagram üzerinden çekilişle ücretsiz kazandığım danışmanlığa giderken aşırı stresliydim bir yandan da fazla ilgilenmezler diyordum kendimce ama neler gördüm ben :)kapıdan girer girmez Güler yüzlü bir asistan ve mutfak barındıran bir bekleme salonu mevcut ve çok tatlı :) mükemmel bir profesyonellik ve içtenlik, her ayrıntıya değinme ve her gün WhatsApptan takip edilme neler yiyorum ,kaçamaklarım neler, kendisine her öğün ve ara öğününü yazıyorsunuz kendisi birebir cevap yazmakta ve motive etmekte .Nöbet saatlerime göre liste düzeni yazılması ,püf noktaların fazla oluşu vs. Teşekkürler Dyt. Kübra Dal <3
     7 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105951
Kendilerini sosyal medya aracılığıyla görüp takip etmeye başladım. Sosyal medyadan düzenledikleri çekilişle destek almaya hak kazandım iyikide gelmişim. Beklentilerimin çok üstünde ilgi, motivasyon, takip, güler yüz sıcacık bir ortam kesinlikle tavsiye ediyorum. Tavsiyeleri verdiği listeler çok makul uygulamakta hiç zorlanmadım, henüz başlayalı 1 hafta oldu ve çok güzel sonuçlar aldim, destek almaya devam ediyorum. İlgisi ve güler yüzü için Kübra Hanıma özellikle teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Sezen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105950
Kübra Hanım’ı Emre Uzun Bey’in sosyal medya paylaşımlarında görüp uzun bir süredir takip ediyordum. Öyle güzel tesadüftür ki bir gün bir platformda yaptıkları muhteşem kampanya 🤲 iletişim kurduğumda Kübra Hanım ile görüşeceğimi öğrendim herşey hayal gibi başladı gerçekten ...o gün geldi ve gittiğimde ise budenli samimi,içten ve güler yüzlü ki kesin dedim bu sefer olucak 👍🤗 bugüne kadar o kadar çok diyet yada saçma şeyler yaptım ki... Kübra hanım danışanına herzaman yanında olduğunu hissettiren ve bi o kadar da güvenen.... ah İnan’ın sırf onun için kendimi daha sorumlu hissediyorum yediklerimde 🤗 Hem de aç kalmama gönlü razı bile olmuyor 😂 hemen birşeyler ekliyor 😂 çok candan gidince yanına inanılmaz bir enerjisi var✌Herşey hayal yetimden de güzel hatta süper 🙏👏👏
     7 Beğeni    
Ayşegül YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105948
Kübra hanım ile sağlıklı beslenmemizde 3.haftamizdayız.diyet demiyorum çünkü kendimi 3 hafta boyunca asla diyet de hissetmedim.yasantima uygun olarak yazdığı liste ile asla açlık hissetmedim.aksam yemeklerinden sonra ozellikle canım herşeyi yemek isterdi şuan asla böyle bir durum söz konusu değil.ozellikle destegini sürekli üzerinde hissetmeniz çok güzel birsey. Her türlü sorumda telefon yolu ile cevap alabiliyorum .Kübra hanım gerçekten çok güleryüzlü, bilgili ve işini hakkını vererek yapan bir diyetisyen .verdirdiği kiloların direk yağ kaybı olarak tartiya yansıması da en büyük artım olmuş oldu.kilo verme konusunda gerçekten önerebileceğim harika bir diyetisyen kendisi
     7 Beğeni    
Feyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105946
Bir sosyal medya çekilişi sayesinde tanıştım Kübra Hanımla. Ve beklentimin çok çok üzerinde ilgi alaka gördüm. Öncelikle diyet listesi çok doyurucu enerji kaybı, halsizlik gibi durumlar olmuyor. alternatifler de sunduğu için sıkılmak gibi bi durum söz konusu değil.En önemli nokta farklı, kolay bulunmayan ya da pahalı olan ürünler değil her evde bulunan ürünlerden oluşuyor listesi. Gün içerisinde tüm sorularamı cevap veriyor ve her gün yazarak motiveyi üst seviyede tutuyor. Kübra Hanım tüm bunları yaparken ben de bir zahmet listeme uyayım :)
     8 Beğeni    
Asena HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105944
İnanılmaz olumlu ılımlı biri okadar tatlı ki sizin olmuyor dediğiniz yerde size öyle güzel destek oluyor ki her konuda yanınızda okadar tatlı ki bırakmak istediğiniz zaman Kübra Hanımı hatırlayıp diyetinize devam ediyorsunuz. Kesinlikle tavsiyemdir en azından gidip tanışın o olumlu enerjisi sizi içine alacak . Ve diyette değil sağlıklı beslenmeyi hayatıniza okadar güzel ekliyor ki diyet psikolojisine girmiyorsunuz 🌸🌸 benim hayatıma okadar pozitif geldi ki herşeye bakış açım değişti dediğim gibi diyet değil sağlıklı beslenme olarak hayatınıza devam ediyorsunuz. 🤗🤗🌸
     7 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105449
Çok değil 1 ay önce karşılaştık.. Yine başarısız bir zayıflama sürecim olacak dediğim anda elimi tutan ışıldayan gözleriyle bana güven verip enerji ışığı saçan güzel yürekli melek diyetisyenim.. 1 ay gibi kısa bir süre de 9 kilo verdim ve hiç zorlanmadan eğlenerek gitti bu kilolar çünkü her sabah mesajlarıyla destek olan bu melek hiç bir an olsun yalnız bırakmadı beni eğer sizde hedefinize ulaşmak ve gerçekten başarmak istiyorsanız Kübra hanıma kesinlikle uğrayın derim... Ve şiddetle tavsiye ediyorum.. 🤗🤗🤗
     8 Beğeni    
Ozlem.Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105448
Kubra Hanimla Instagram yoluyla tanistik.. iyi ki tanimisim ve iyi ki Kubra Hanimla calismisim.. ben aramasam bile kendisi beni arayip ilgilendi her zaman... bu cok onemli bazi hekimler uzmanlar hastalarina danisanlarina cvp vermekten bile acizken Kubra Hanim kendi arayip sorardi.. verdigi listeler de oldukca uygulanabilir ve doyurucu.. hic ac kalmadim.. kacamak da yaptim bir ayda hedefledigimiz kiloya indim.. tavsiyemdir kubra hanimi tereddutsuz tercih edebilirsiniz.
     10 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105440
Kübra hanım ı sosyal medya aracılığı ile tanıdım daha sonra kendisinden hizmet aldım güler yüzü ilgisi yaklaşımı çok iyi ben kendisini çok sevdim her konuda yardımcı oldu sayesinde daha sağlıklı yaşıyorum sağlıklı besleniyorum iletisimimiz hiç kopmadi her zaman yardımcı her zaman danışaninin yanında iyiki tanımışım sevgili diyetisyenimi😙😍👌 harika samimi bir insan💕 randevulerimizi düzenli takip eden her hafta her gün danışanla iletisimde geçer bu süreçte motive ve desteği hiç eksik etmez kübra hanım herkese tavsiye ederim sağlıklı beslenerek her hafta eksilerle gitmek çok mutlu edici 🤗
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dyt.Kübra DAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 555 10 16  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Kübra DAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Kübra DAL Mesleki Videolar Videoları
-

08:10
Top