2007'den Bugüne 86,878 Tavsiye, 26,964 Uzman ve 19,242 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beste KAÇAR
Diyetisyen - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Beste KAÇAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beste KAÇAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Beste KAÇAR'ın İletişim Bilgileri
Dyt.Beste KAÇAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beste KAÇAR Özgeçmis CV Dyt.Beste KAÇAR'ın Özgeçmişi
Merhaba, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Lisans tezimi "Glutensiz Diyete Yönelik Deneyimin, Algının ve Bilgi Kaynaklarının Belirlenmesi" üzerine yazdım. Aynı zamanda "Glutaminin Kanser Tedavisindeki Rolü" üzerine makale yazdım. Lisans eğitimim boyunca Acıbadem International Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Alife Sağlıklı Yaşam ve Bakım Merkezi, Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Acıbadem Atakent Hastanesi ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj yaptım. Mezun olduktan sonra yüz yüze danışmanlık hizmeti verdim.
Şu an ise online beslenme danışmanlığı hizmeti vermekte ve Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim.

www.diyetisyenbestekacar.com
info@diyetisyenbestekacar.com

Beste KAÇAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zülaysu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119004
Ben Zülay. Henüz yaşımın çok genç olmasına rağmen insülin direncim sebebiyle sağlığımdan adım adım uzaklaştığımı öğrendim. Bu dönemde kilo vermem gerektiği söylendi ve alışkanlıklarımı değiştirmem gibi köklü ve benim için korkutucu bir değişiklik de bunun devamında geliyordu.İşte bundan ortalama bir ay önce Beste Hanımla tanıştım ve bir ay kadar kısa bir sürede on kilo gibi benim için mucizevi bir kilo değişikliğim oldu. Bunların hepsi de Beste Hanımın tatlı dili, güleryüzü, samimiyeti ve sizi germeyen içten gelen ilgisi sayesinde oldu. En başında benim için düzenlediği diyet korkutucu geldi ama dedim ya hastasına bu şekilde ilgi ve sevecenlik ile yaklaşan bir doktorunuz olduğunda alışıyorsunuz. Bana benim için nelerin zararlı olduğunu etraflıca anlattı ve ailemle bununla alakalı konuştu. Kendisi gerçekten hem ciddiyetini koruyan hemde size yardımcı olacak şekilde verdiği emek takdire şayan. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
D.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118833
2019da aldığım hipotiroidi tanısı sebebi ile çeşitli diyetisyenlerle görüşmüştüm. Konu hakkındaki kısıtlı bilgileri veya iletişim sorunları nedeniyle genelde bir süre sonra diyetimi bırakıyordum. Diyetisyen Beste Kaçar'a instagram üzerinden ulaştım. Instagram'da Beste hanımın bilgilendirici ve renkli içerikleri ilgimi çekmişti. Henüz genç bir diyetisyen olmasına rağmen oldukça profesyonel ve işine bağlı biri olduğu için ücretsiz ön görüşme sonrası 4 hafta daha görüştük. Bu süreçte yaklaşık 6 kilo kaybettim. Hipotiroidi hakkındaki bilgisi ve kendisine güveni benim de kendime güvenmemi sağladı. Kendisine istediğim zaman ulaşabiliyorum, haftalık diyet düzenlemelerini detaylı açıklamalarla birlikte yaparak kafamda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyor. Hastalık durumlarında iletişimin de çok önemli olduğunu düşünüyorum, bu nedenle benim gibi tiroid hastaları için yararı olacağını umarak kendisini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116224
Beste Hanıma bir arkadaşım sayesinde ulaştım ve kendisinden online diyet desteği aldım. Her zaman güler yüzü ve samimiyetiyle aklımda her soruyu ayrıntılı bir şekilde cevapladı. İlk görüşmemizden itibaren net ve açık bir şekilde beni yönlendirdi. Kendisine her daim ulaşabileceğimi bilmek de bana güven verdi. Çalıştığımdan benim için diyete uymak oldukça zordu fakat daha önce çalıştığım diyestisyenlere göre çok daha uygulanması kolay bir diyet listesi hazırladı benim için. Aynı zamanda çok teşekkür ediyorum tüm destekleri için. Hem çok profesyonel hem de oldukça samimi ve arkadaş canlısı olduğu için kendisi her zaman gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir diyetisyen olacak.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dyt.Beste KAÇAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 242 21 12  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Beste KAÇAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Beste KAÇAR Mesleki Videolar Videoları
-

06:05
Top