2007'den Bugüne 88,440 Tavsiye, 27,376 Uzman ve 19,492 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Yasemin AYDIN'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Yasemin AYDIN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Yasemin AYDIN'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Yasemin AYDIN
(Önceki 256 özel mesajı okuma oranı: %91.8]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 18.212.120.195
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Yasemin AYDIN'ın Size Özel bir Notu Var:

Merhaba; Mesajınızı yazarken lütfen size ulaşabileceğim bir telefon numarası ekleyiniz. Mesajınız ulaştığında size mümkün olan en kısa zamanda telefon yoluyla ulaşacağım. Ancak geçerli bir telefon numarası belirtmediyseniz size ulaşmam mümkün olmayacaktır. Siz de bu arada http://www.ailedanismanim.org adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ya da dilerseniz sitedeki telefonlarımızdan bana ulaşabilirsiniz. Saygılarımla...Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

05:43
Top