2007'den Bugüne 92,300 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Yasemin AYDIN
Uzman Psikolog - İzmir
Psikolog Çocuk, Aile ve Çift Danışmanı, Cinsel Terapist Www.Ailedanismanim.Org (Editör)

Yasemin AYDIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi32 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

32

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yasemin AYDIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

259
(%91.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Yasemin AYDIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yasemin AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KANTARProf.Dr.Mehmet KANTAR
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dr.Zeynep RUA ÖZHAN
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
MERHABA Psikolojik Destek, Aile-Çocuk, Evlilik ve Cinsel Sorunlar Danışmanlığı, Yaşam ve Öğrenci Koçluğu Bireysel Eğitim çalışmaları yapmaktayız. Sitemizde konu başlığı bulunan konularla ile ilgili dilediğiniz zaman, soru ve sorunlarınız bölümümüzden soru ve sorunlarınızı bize ulaştırabilir, iletişim bölümümüzden ya da danışma hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz Psikolog Yasemin AYDIN www.ailedanismanim.org
Yasemin AYDIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Www.Ailedanismanim.Org
Şair Eşref Bulvarı /Alsancak
İzmir
Uzm.Psk.Yasemin AYDIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel skype hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1974 (50 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji (1997 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yasemin AYDIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Evlilik ve Aile Danışmanlığı
Boşanma ve Boşanma Sonrası Danışmanlığı
Boşanma ve Çocuk Danışmanlığı
İlişkiler ve Sorunları
Patolojik Kıskançlık ve Aldatma
Kadın Cinsel Sorunları Danışmanlığı
Sınav Kaygısı ve Stresle Başa Çıkma Danışmanlığı
Cinsel Sorunlar Danışmanlığı
Psikodrama
Yas Danışmanlığı

Yasemin AYDIN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Yasemin AYDIN'ın Özgeçmişi
1974 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde dünyaya gelen Yasemin AYDIN ilk, orta ve lise eğitimini Torbalı'da tamamladıktan sonra 1993 yılında Ege Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü'nde eğitimine devam etmiş ve 1997 yılında mezun olmuştur.
Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde aile danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmış ve sonrasında Uzman Psikolog unvanını almıştır.
Yüksek öğrenim yıllarında otizm üzerine çalışmalarda bulunmuş, üniversite bitirme seminerini de otizm üzerine yapmıştır.
Profesyonel çalışma hayatına 1997 yılında Işık Özel Eğitim Merkezi'nde eğitimci olarak başlamıştır. Burada otizmli çocukların ailelerine yönelik etkileşim grubu çalışmalarında Co-terapist olarak görev yapmıştır.
2000 yılında Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde çalışmaya başlayan Yasemin AYDIN burada görev yaptığı süre boyunca diyaliz merkezinde tedavi gören hastaların günlük yaşam ve hayata uyum konuları üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Takip eden yıllarda Psikoterapi Danışmanlık Merkezi'nde çalışmaya devam etmiş, aile danışmanlığı üzerine yoğunlaşmıştır. Halen bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.
2014 yılında EMDR Edinburg Conference & Workshop Confirmation, 2016 yılında 41. Uluslararası Psikoterapileri ve 42. Uluslararası Katılımlı Grup Psikoterapileri kongrelerine katılmıştır. Halen Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'ne bağlı eğitimci grubuna aktif katılımcı olarak devam etmekte olan Uzman Psikolog Yasemin AYDIN, evli ve 1'i kız, 1'i erkek olmak üzere 2 çocuk annesidir.

Yasemin AYDIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126841
Merhabalar , Ben Yasemin AYDIN ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladım. Bundan yaklaşık 2 yıldır kadar önce kendisi ile tanıştım. Depresyondaydım ve Yasemin hanım sayesinde ; kendimi tanımadığımı fark ettim. Bana inanılmaz farkındalık kazandırdı. 1 yıl aradan sonra kendisi ile yeniden görüşmeye başladım. Çünkü hem enerjisini hem de bana gene kazandırdığı farkındalığı daha net bir çözüme ulaştırıyorum. Kendisi benim için daha çok dost gibi , bu enerjiyi çok güzel sağlıyor. Yasemin Hanımla ile görüşmek gideceğim günler mutlu oluyorum. Ve seanstan çıktıktan belirli bir sonra hayatımda olumlu bir değişim oluyor. Alanında başarılı olan bir çok insan vardır. Ama Yasemin hanımın benim için yeri çok farklı ve bu farkındalığı kazanmak isteyen herkese kendisini öneririm.
     2 Beğeni    
Sibel S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126631
Yasemin Hanım'dan psikolojik destek aldığımdan bu yana hayatımda yaşadığım zorluklarla çok daha iyi başa çıkıyorum. Çocuk sahibi olduğumdan beri eşimle ciddi tartışmalar yaşıyordum. Çocuğumun destek aradığı gelişimsel dönemlerinde zorluk yaşıyordum. Yasemin Hanım bana hem aile ve eş ilişkilerimde hem de kişisel olarak yaşadığım sorunlarda çok yardımcı oldu. Çok iyi ilerleme yaşadım ve kendimle barışık biri haline geldim. Evliliğimi, bitme noktasında iken kurtardım. Çocuğumun davranış bozukluklarıni nasıl çözeceğimi öğrendim. Yasemin Hanım sorunları saptamakta ve çözmekte uzman bir psikolog. Daha önce 3 psikolog ile görüşmüştüm fakat bu kadar iyi sonuç alamamıştım. Tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ö. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124603
Yasemin Hanım'a internetten ulaşım. Tereddütlerle gittim. Kendisiyle konuşmaya başladığımın 30.saniyesinde doğru yerde olduğumu anladım.Her şeyden evvel müthiş bir zeka örneği. Analiz yeteneği, konuyu değerlendirme açısı, ufkunun genişliği, anlamsız sorulara girmeyişi, kendinde güveni, alanına hakimiyeti, ses tonu, çözüm odaklı yaklaşımı ve yeri geldiğinde bir cümlesi ile sizi yerden kaldırması hayranlık uyandırıcı. Her anlamda donanımlı, nüktedan , yola ışık tutan , dobra bir uzman. ruhumu, aklımı,kalbimi anlıyor.analitik bir bakış kazandırıyor.Fazlasıyla güvende hissedip profesyonel bir yardım aldım. Daha sonra 2 defa daha çaldım kapısını. Ömrüm boyunca da destek alacağım. Yönlendirdiğim yakınlarım şok içinde aradılar beni. Tek seansta bile sizi belli bir yere taşıyor. Bildiğiniz eli çenesinde anlıyorum diye dinleyen, geçicek diyip uğurlayan birini aramıyorsanız,aşamadığınız, konuşamadığınız, atlatamadığınız her konu için Yasemin Hanım'ı can-ı gönülden tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Bora
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121138
Ben ve nişanlım evliliğimize giden yolda sorunlar yaşıyorduk. sorunlar öyle büyüdü ki beraberliğimizi bitirme noktasına geldik. Bir birimizi çok sevdiğimizi düşündüğümüz halde bir sorunlar yumağının içine girdik. Sonra Yasemin Hanımı internetten buldum. Sayfasındaki yazdıkları, açıklamaları bende son kez bunu da deneyelim düşüncesini yarattı. Nişanlımı ikna edip gittik. İlk görüşmeden sonra bile kendimizi farklı hissetmeye, sorun dediğimiz konulara farklı bakmaya başladık. Bundan sonra kendisiyle düzenli görüşmelerimiz oldu ve sorun dediğimiz şeylerin sorun olmadan hayatımızı dışında kalabileceğini bize gösterdi. Şimdi her şey şükür gayet güzel ve yolunda. Evlilik hazırlıklarımız bitmek üzere. kendisine buradan nişanlım ve kendim adıma teşekkür etmek istedim. Yasemin hanım çok teşekkürler.
     8 Beğeni    
Ayşenur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113547
Evliliğimizde eşimle yaşamaya başladığımız sorunları çözmek ve her geçen gün kötüye giden ilişkimizi kurtarmak için Yasemin Hanımla tanıştık. Kendini bir arkadaşımızın kardeşinin tavsiyesi ile bulduk. Düzenli görüşmelerimiz oldu ve süreç sonunda biz eşimle birbirimizi yeniden bulduk. Hayatımızda eksik olan, göremediğimiz birçok şeyi tamamladık. Sonuçta umutsuzca bir sona doğru sürüklenen evliliğimizi kurtardık, yeniden bir aile olduk. İnsani yönleri yüksek, işinde profesyonel ve çok başarılı olan Yasemin Hanıma gerçekten çok şey borçluyuz, kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. İhtiyacı olan herkese Yasemin Hanım’a gitmelerini tavsiye ediyoruz.
     7 Beğeni    
Aslıca
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113337
Annemi kaybettikten sonra yaşadığım ve -darmadağın- olarak adlandırdığım süreçte Yasemin Hanımı tanıdım. Bir arkadaşım vesilesi ile kendisine gittim. tamamen hayattan kopmuş ve bir daha mutlu olamayacağım düşüncesi sarmıştı beni. Sanki yaşamın anlamı kalmamıştı benim için. Fakat Yasemin Hanım ile görüşmeye başladığım ilk andan itibaren güler yüzü ve sıcak abla tavırları bana çok iyi gelmeye başladı. Onu sanki uzun yıllardır tanıyormuşum gibi hissetmeye başladım. Devam eden görüşmelerde Yasemin Hanımın işinde uzmanlığı ve becerisi sayesinde ben o hayattan kopmuş ben olmaktan çıktım ve yeniden yaşamayı, mutlu olmayı keşfettim. Kendisine buradan minnetlerimi sunmak istiyorum, iyi ki tanımışım kendisini. Hayatında bu anlamda desteğe ihtiyacı olan herkese Yasemin Hanım ile görüşmelerini öneriyorum.
     11 Beğeni    
Özkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113331
Yasemin Hanım’a oğlumun ergenlik döneminde tavsiye üzerine gittik. Çok zor bir dönem geçiriyorduk ama Yasemin Hanım’ın yardımları sayesinde oğlumun bu dönemi kısa sayılacak bir sürede aştık. Yasemin Hanım gerçekten işine hakim, güler yüzlü bir uzman. Kendisi ile tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Her gidişimizde daha rahatlamış olarak ayrıldık kendisinden. Emekleri ve hayatımıza dokunuşları için çok teşekkür ederiz. Bu anlamda yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.
     9 Beğeni    
Selahaddin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 104037
Yasemin hanıma Eşimle sorunlarımızın yoğun olduğu ve boşanmaya karar verdiğimiz dönemde eski bir danışanın tavsiyesi üzerine gittik. Kendisi ilişkimizde yaşadığımız sorunların sebeplerini sonuçlarını tespit edip,kendi bireysel payımıza düşeni görmemizi sağladı. Değistirebileceklerimiz ve kabul edemeyeceklerimiz üzerinde durdu. İlişkimize başka bir gözle bakmamızı sağladı. İlişkimizin sallantıda olduğu bu süreçten oldukça olumsuz etkilenen 3 yaşındaki kızımızla da ilgilendi ve onunla ilgili olarak da almamız gereken önlemlerden söz etti. Biz savrulduk ama evliliğimiz bitmedi,genel olarak artık iyi gidiyor. Kendisine eşim kendim ve kızım adına teşekkür ederim. Kendisi başım her sıkıştığında başvurabileceğim ve uzmanlığına güvendiğim tek adres psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.Kendisine teşekkürü borç bildiğim için bunu paylaşıyorum:)
     12 Beğeni    
Halil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103598
Mesleğinde Yetkin Bir Uzman, Yasemin Hanım eşimle yaşadığımız problemler sonrası, eşime arkadaşları tarafından tavsiye edilmesi üzerine gittiği bir psikologdu. Seansların ilerlemesi ile birlikte beni de davet etmişlerdi. Ancak benim Yasemin Hanım'a gidişim biraz geç oldu. Sorunlarımızın başladığı ilk dönemde psikoloğa gitmeyi reddetmiştim. Sonrasında sorunlarımızın devam etmesi üzerine seanslara katılmayı kabul ettim. Hayatımda ki en doğru kararlardan biriydi "seanslara başlamış olmam" Sorunların içinde olanlar sorunların nedenlerini fark edemiyorlar veya görmek istemiyorlar. Yada farkında olduklarını sanıyorlar. Yasemin Hanım hastalarını sorunları ile yüzleştirebilen bir psikolog. Sorunların tespiti ve çözümleri hakkında çok derin bir bilgiye sahip. Bilimin dışına çıkmadan mesleki ciddiyeti üst seviyede bir insan. Biz hastaların en büyük sorunu danışmanınızın samimiyeti ve bize yaklaşımlarıdır. Yasemin Hanım bu konuda beni kendimi keşfetmem ve sorunlarımı doğru analiz etmem konusunda tedavi etmiştir. Çocukluğumdan buyana devam eden ve farkında olmadığım davranış bozukluklarım ile yüzleşmemi ve onları nasıl yeneceğim konusunda çözüm önerileri ile benim hayatımda çok ama çok önemli dönüm noktası olmuştur. Bazı seanslar çok yorucu ve sarsıcı geçse de hastasını kaybetme pahasına mesleğinden taviz vermeyerek tedavisine devam etmiştir. Artık hayatıma bakışım "Yasemin Hanımdan önce ve sonra" diye ikiye ayrılabilecek kadar değişmiştir. Yasemin Hanım,soğukkanlı, ciddi ancak güler yüzlü, işine konsantre ve mesleğinde çok bilgili bir insandır. Daha önce gitmiş olduğum psikologlara göre hem para merkezli değil hem de seanslarının ücreti o seviyede bir psikolog için oldukça uygun. Çalıştığı ortam ve yardımcıları da kendisi gibi güler yüzlü ve ilgili insanlar. Kesinlikle psikolog arayan her hastanın güvenle gideceği ve sorunlarının tedavisine karşılık bulabileceği bir insandır. Buradan kendisine bir kere daha hayatıma katkıları için şükranlarımı sunuyorum..
     17 Beğeni    
Ati
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96405
Yasemin hanımla kız arkadaşımdan ayrıldığım ve yaşadığım sorunların içinden bir türlü çıkamadığım bir dönemde,bir arkadaşımın ısrarı sonucu tanıştım.Kendisinin sıcak kanlı ve kendinden emin,mesleğine hakim yaklaşımlarını gördükten sonra da doğru yerde olduğumu anladım.İçinde bulunduğum süreci kolay atlatmamı sağladığı gibi farkında olmadığım birçok sorunumla da yüzleşmeme vesile oldu.Kendisini psikoloğa gitmeye inanan İnanmayan herkese tavsiye ederim.İyi ki varsınız Yasemin Hanım,Sevgiler Ati...
     13 Beğeni    
Kutup_11
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2017
TavsiyeNo: 95476
Merhabalar... Yasemin Hanımı 2007 yılında google üzerinden bulmuştum... İzmir e yeni taşındığım için tavsiyeleri dikkate almamıştım... şimdi iyi ki dikkate almamışım diyorum... :) Güleryüzlü,samimi,dobra ve her ne durumda olursam olayım beni geri çevirmeyen bir insan... Ben on yıldır danışanıyım ve özellikle kendisi ile yaptığımız psikolojik çalışmalar (EMDR•favorim•) benim dünyamı genişletti... tüm takıntılarımdan,insanlardan,üzüntülerimden,gözümde büyüttüğüm herşeyden mutlu olmayı öğretti...Şu an o kadar hafifledim ki... Bunların hepsi Yasemin Hanım sayesinde oldu... Size başka bir pencere açıyor... öyle olumlu konuşup sizi pohpohlamıyor... Neyse O.. En çokta bu özelliği hoşuma gitmişti. Bir ara beni eleştirdiği için 6-7 ay ara versemde yollarımız yine kesişti... Döndüğümde herşeyi hatırlamış (not almamasına rağmen) ve yine güleryüzünü eksik etmemişti... İşte o günden bu yana 15 günde bir ziyaret ettiğim işinde uzman ve kesinlikle güvenebileceğiniz bir PSİKOLOG... Şu an bir çok sorunumu çözdüm..Daha iyiyim...Ve bunların hepsi Yasemin Hanım sayesinde...İyi ki Varsınız... İyi ki tüm duygularımı açabilmişim size... iyi ki etrafıma ördüğüm duvarları yıkmama yardım ettiniz... SİZİ ÇOK SEWİYORUM.... Sevgiler :)
     22 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70925
Bir psikoloğa gitmek istediğimde çocuk terapisti bir arkadaşımı aradım. Zeki, işini seven ve işini iyi bilen bir psikolog aradığımı söyledim. Arkadaşım bir süre araştırdı ve psikolog Yasemin Aydın'ın adını vererek, tam aradığım biri olduğunu söyledi. Randevu aldım, gittim ve gerçekten bana çok iyi geldi. Ben de psikolojiden anlayan, farkındalığı yüksek biriyim. Ancak insanın kendi sorunlarında 3. Ve profosyonel bir gözün dışarıdan bakması gerekiyor. Yasemin Hanım tam bir profosyone, ama bunun yanında da insan! . Bana kendimi çok iyi hissettirdi. Gerçek kararımın ortaya çıkmasına ve bu kararımla yürümemde destek oldu. Bana beni buldurdu. Onu herkese tavsiye ediyorum. Giderseniz kendinizi çok iyi hissedeceğinizi ve kendinizle ilgili gerçeği göreceğinizi rahatça söyleyebilirim.
     19 Beğeni    
Sezer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56104
Ben Yasemin hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum, ailesiyle ilgili sıkıntıları vardı ve ona gitmişti. Bana da Yasemin hanımı o tavsiye etti. Yasemin hanımla tanışmadan önce psikolog nedir onu bile bilmiyordum. Sorunlarımı dinledikten sonra uzun uzun bana ne yapacağımızı ve kim olduğunu bana nasıl yardım edeceğini anlattı. Bir kaç görüşme sonra baya bir rahatlamıştım, ailemle çatışmalarım azalmıştı, artık ilişkimi de düzenleyebiliyordum, düzelen çok şey oldu. Çok insan biri güzel biri ve güzel konuşuyor, etkiliyor insanı. Ben de psikolog Yasemin AYDIN SARISOY'u burdan tavsiye etmek kararı aldım. Memnunum, teşekkür ederim. Çocuklarını da öperim çok şekerler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     20 Beğeni    
Saten
29.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55049
Merhabalar... Ben Yasemin Aydın Sarısoy'la 3 yıl önce aynı kurumda çalışma fırsatı buldum. O sırada oradaki görevime yeni başlamıştım ve çok heyecanlıydım Yasemin hanım bende ki bu heyecanı daha ilk gün farketti ve tedirginliğim geçsin diye elinden geleni yaptı. Orada onun gerçek bir psikolog olduğunu anladım, çok güleryüzlüdür kendisi, hani güldükçe yüzünde güller açan cinsten bir insan ve ben onu psikolog rayan herkese buradan tavsiye ederim. Çok saolun Yasemin abla ben sizi hiç unutmayacağım meslek yaşantınızda daha uzun yıllar ve size başarılar dilerim.
     19 Beğeni    
Z.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55040
Ben Yasemin AYDIN SARISOY'u psikolog ararken internetten buldum. Önce eşi psikolog Murat Bey'i bulmuştum ama erkek mi bayan mı olsun derken eşi Yasemin Hanımı farkettim ve tercih ettim. Çok tatlı, çok bakımlı, çok şık, nezih ve zarif bir insan kendisi ve beni çok iyi anladı. Dinledi uzun uzun önce sonra yorumlarına başladığında içim irkildi teker teker hatalarımı gördüm diyebilirim ama bunları öyle tatlı tatlı yaptı ki hiç rahatsız olmadım. Kendisine ve ailesine sonsuz sevgi ve saygılarımı yoluyorum ve onu özellikle bayan psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    
Hasan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2012
TavsiyeNo: 49117
Sevgili üyeler ve site takipçileri; Bu yasemin hanım olağanüstü bir psikolog bana ve oğluma çok yardımcı oldu. Ben boşandım ve oğlumla yalnız yaşayan bir babayım eşim beni ve oğlumu çok üzdü psikolojik zararlar verdi. Ben de o ve kendim için psikolog ararken internetten Yasemin Aydın Sarısoy'u buldum. oğlum Yasemin hanımı çok sevdi, kendisi bize çok yakın davrandı bizzat ilgilendi. Bir ara ben de kendisiyle kısa bir süre görüştüm beni çok iyi yönlendirdi. Şimdi oğlum ve ben hayatımızdan çok memnunuz birbirimize sıkı sıkı bağlandık çok çok saolun Yasemin hanım... Elinize dilinize sağlık...
     13 Beğeni    
Şule
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2012
TavsiyeNo: 49055
merhabalar... Yasemin Hanımı tanıdığım için çok mutluyum... Ondan almış olduğum desteği hiç bir zaman unutmayacağım..! Çocukluğum,ergenlik dönemim,erişkinliğe geçiş dönemim ve en önemlisi de evliliğimde yaşadığım problemleri bana farklı bir açıdan gösterdiği için çok müteşekkirim... Güleryüzlü,anlayışlı ve benim hayata bağlanmam da çok etkisi olmuştur... teşekkürlerr Yasemin Hanım... sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum...
     17 Beğeni    
Mertc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48457
Merhabalar; İnternette oğlumuz için psikolog ararken Sarısoy çifti ile tanıştık ve Sayın Yasemin Aydın SARISOY'la görüşme fırsatımız oldu. Yasemin Hanım o sıralarda bebek bekliyordu ama ona rağmen oğlumuz ve bizim için inanılmaz bir performans sergiledi. Teker teker hepimizle görüştü, oğlumuzla uzun uzun konuştu. Bize sorunun olası nedenlerini anlattı ve söylediklerinin hepsinde haklı çıktı. Yanlış anne baba tutumları bizi bu hale getirmişti. Sorunlarımızı yasemin hanım sayesinde çözdük. Şimdi Yasemin hanım kızıyla meşgul zaman zaman biz telefon yoluyla onlara ulaşıyoruz. Murat Bey de Yasemin hanım da çok kibar alçak gönüllü insanlar, kibirli değiller Yasemin hanıma ve bebeğine sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Sevgilerimizle...
     16 Beğeni    
Arzum
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44235
Merhaba mesleğim gereği bütün gün hastanede olan biriyim ve güvenilir bir uzman bulmanın hele büyük şehirlerde çok zor olduğunu çok iyi bilen biriyim. Yasemin hanımla birlikte çalıştığımız eşi Murat bey sayesinde tanıştık, Murat bey ilkelerine bağlı olduğu ve birlikte çalışmamız nedeniyle kendi yardımının kızım ve benim üzerimde daha az etkili olacağı için beni eşine yönlendirdi. Ertesi gün tanıştık, çok şeker bir insan tam bir anne ve ve tam bir kadın, bakımlı, güzel, akıllı bir insan. Kızımın sorunlarına benim hiç beklemediğim pratik çözümler buldu. Beni de eşimi de rahatlattı, kızım onu çok seviyor. Bence belki de en iyi psikologlardan biri. İzmir'de çocuk ve aile psikoloğu arıyorsanız ben size yasemin hanımı gönül rahatlığıyla çok çok tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     15 Beğeni    
Ferhat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44019
Selamlar Herkese; Psikolog Yasemin hanımla sıkıntılı bir döneminde tanıştım, her şey çok zordu bana herşey, herkes batıyordu, annemle babamla sürekli kavga ediyordum, sevdiğim kimse yok gibiydi, kendimden ve herkesten nefret ediyordum. Yasemin hanımla ilk görüşmemiz ben de resmen şok etkisi yarattı, sarsıldım ve kendime geldim bana beni gösterdi. Beni tekrar buldum, meğerse ben ben de değilmişim ama şimdi çok mutluyum, sakinim istediğim bölüme geçtim, rahatım. oh başka ne isterim ki, bir de psikolog yasemin hanımı size tavsiye etmek isterim. Saolun yasemin hanım size eşinize ve çocuklarınıza sonsuz mutluluklar ve başarı dilerim... Ferhat.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     18 Beğeni    
Sadık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2011
TavsiyeNo: 43998
Merhaba merhaba merhaba; Ben Psikolog Yasemin abladan yardım aldım, çok şeker ve güzel bir bayan olan Yasemin abla açık konuşan, doğru bilgi veren ve insanı sıkmadan anlayan bir insan sınav stresimde bana çok yardımcı oldu ve beni çok rahatlattı. Yanlış düşüncelerimi tek tek değiştirdi. Annem, babam hatta öğretmenlerim bende ki bu değişime inanamadılar, çok sevindiler. Şimdi yakında kuzenimde ona gidecek ona ben tavsiye ettim ve size de tavsiye ederim. Yasemin ablayı zaten bu siteden bulmuştum, bu siteye de teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     11 Beğeni    
Emine Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33132
herkese merhaba; Yasemin hanımla bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık, arkadaşım 1 yıldır ona gidiyordu ve çok memnun olduğunu söyledi. Ben de hemen internetten araştırmaya başladım ve bu siteyi buldum hahkkında yazılmış mütevazi tavsiyeleri okudum, hadi dedim çok tavsiye almamış ama arkadaşımın hatrı da var bir gideyim görüşeyim ne kaybederim. Hiç bir şey kaybetmediğim gibi çok şey kazandım ve çok etkilendim, bu ne sadelik, bu ne asillik allah bu insanı psikolog olsun diye yaratmış. Bu kadar mı mesleğine uygun olur bir insan hala şaşkınım şu site de yazılan nacizane tavsiyelerine ben de katkı da bulunmak istedim beni anlayışla karşılar umarım ki o burada yazılanlara sadece güldüğünü söyleyen bir insan. Gülüşünüz daim olsun Yasemin hanım size, eşinize, çocuğunuza sonsuz sevgiler.
     16 Beğeni    
Tuçe H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33110
Merhabalar; Yasemin abla için buradayım ve yazıyorum. Çünkü onun danışanı oldum, sınav kaygım vardı ve artık yok bu sene ki sınavlarım süper geçti. beni kaygılarımla yüzleştirdi, çok basit teknikler ve örneklerle anlaşılır bir şekilde sorunumu çözdü. Çok tatlı, çok güler yüzlü, çok sade ve çok kendisi gibi biri, bir psikologtan çok bir abla. Hep yanında ve hep yakınında olduğunu hissettiriyor insana ve gerçekten de öyle arayıp bir şey danışınca kapris yapmıyor. Çok sevdim ben onu ve herkese tavsiye ediyorum gerçekten.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     14 Beğeni    
Meltem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27169
Herkese merhaba; Bu siteyi Yasemin hanım hakkında bilgi almak için daha önceden de kullanmıştım. Şimdi yazılanların tamamının eksik bile olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten de son derece hoş bir insan, iyi bir psikolog, yakın, samimi ama bir o kadar da profesyonel biri. Kendisine ikinci ablam diyebilirim yol gösteren bir insan üniversitenin son döneminde olduğum ve kariyer ve gelecek anlamında endişeli olduğum şu yıllarda bana çok desteği oldu. Gerçeklerle ve kendimle yüzleşmemi sağladı. Aynı zamanda çok uzun süredir içinden çıkamadığım kördüğüm olmuş yakın ilişkim konusunda gerçekleri görmemi sağladı. Artık huzurlu ve güvenliyim ve kendime güveniyorum diyebilirim. Çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     21 Beğeni    
H.A.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 26031
Merhabalar; eşimle ben 19 yıllık evliyiz, birbirine çok yakın yaşlarda iki oğlumuz var. Geçtiğimiz 6 ay önce artık evimizdeki eski huzuru özlemeye başlamıştık. Kimi zaman çocuklar üzerinden, kimi zamanda kendi aramızdaki bazı sorunlardan sık sık tartışmaya giriyorduk. Bu tartışmalar çoğu zaman tatlıya bir türlü bağlanamıyordu. Yani tadımız tuzumuz kalmamıştı. İşte böyle bir dönemde bir arkadaşımız Yasemin Hanımı ve eşini bize tavsiye etti. Yasemin hanım önce eşimle beni sonra iki oğlumuzu uzun uzun dinledi ve bize uygun bir 15 günde bir görüşme programı çıkardı. İki ya da üç görüşme sonrasında evimizdeki tansiyon düşmeye başlamıştı. Geçtiğimiz hafta görüşmeleri birlikte bitirmeye karar verdik. Şu anda kendimizi çok daha iyi hissediyoruz, tadımız tuzumuz geri geldi. Arada bir çıkan sorunları çocuklarımız ve biz artık kendimiz çözmeyi öğrendik. Yasemin Hanım bence mesleğinde çok iyi ve akıllı bir insan herkese tavsiye ederim.
     20 Beğeni    
Şilay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2008
TavsiyeNo: 17782
Ben psikoloji bölümü öğrencisiyim ve bu konularda ince eleyip sık dokuyan bir insanım. Ayrıca konu kardeşim oluca çok daha hassas bir durumdayken, Yasemin Hanımla kendisi gibi çok iyi bir psikolog olan eşi Murat Bey vasıtasıyla tanıştık. Kendisi gelişim konusunda gayet yetkin. Kardeşim ergenlik dönemini oldukça sorunlu geçiriyordu, fakat Yasemin Hanım sayesinde bireyin hayatında belirleyici dönemlerden biri olan ergenlik dönemini çok daha iyi bir şekilde atlattık. Sorunlarla başedemediğimiz yerde bir uzmandan yardım almak, çok daha büyük sorunların oluşmasını engeller. Yasemin Hanım sayesinde kardeşim kendini daha ifade edebiliyor ve aile içindeki iletişimi daha iyi oldu. Yasemin Hanım ın pozitifliği ve pofesyonelliği sayesinde şu an çok daha iyi durumdayız. Herkese en azından Yasemin Hanımı bir görmelerini tavsiye ediyorum. Kendiniz zaten devamını getirmek isteyeceksiniz, onun yardımıyla herşey çok daha kolaylaşacaktır.
     19 Beğeni    
Levent S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2008
TavsiyeNo: 17769
Yasemin hanım ve eşi murat beyle siteleri vasıtasıyla tanıştık. Önceleri ben ve eşim bu konuda biraz ürkektik ama onları özellikle yasemin hanımı tanıdıkça başta terapiye çok karşı çıkan eşim oldukça rahatladı. Yasemin hanım çok disiplinli bir insan ama bir o kadar da esnek biri randevularımız ve hatta ücret konusunda bile çok yardımcı oldu. Gariptir ki artık eşim ve ben onu bir arkadaş gibi seviyoruz. ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. ayrıca yasemin hanımın örnek bir insan olduğunu düşünüyoruz.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     15 Beğeni    
İsmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2008
TavsiyeNo: 10751
Merhaba; Yasemin AYDIN SARISOY ile bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Halen 14 yaşında olan oğlumuzun aşırı sinirlilik, gerginlik, geçimsizlik gibi sorunları vardı. Yasemin hanım bizi oğlumuz ve 5 yaşındaki kızımızla ilgili olarak tavsiyelerde bulundu. Uygulamaya başlamamızdan 2-3 hafta içinde oğlumuz daha sakin ve olumlu davranmaya başladı. Yasemin hanım bize bunun sebebinin aile içi iletişim sorunları olduğunu söylemişti ve sanırım haklı da çıktı. Kendisine teşekkürü borç biliyoruz, umarım sizler de fayda görürsünüz. Sağolun Yasemin hanım, çok sağolun.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     22 Beğeni    
Meram
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2008
TavsiyeNo: 10731
Merhaba; Yasemin hanımı, yıllardır tanıdığımız birlikte çalıştığımız sevgili murat sarısoy'un tavsiyesi ile bulduk. Daha doğrusu sevgili Murat Bey tanışıklığımızın 16 yaşındaki kızımızı rahatsız edebileceğini düşündüğünden bize sevgili eşini tavsiye etti. Herşeyden önce yasemin hanımın büyüleyici güzelliğine vuruldu kızımız ve bize sürekli ondan bahsetmeye başladı. İlginçtir ki herhalde doğru psikoloğu bulduğumuzdan kızımın bizimle ilişkisi ve davranışları olumlu yönde hızla değişmeye başladı. Şu anda eskiye oranla çok daha iyi bir iletişimimiz var, o da biz de oldukça mutluyuz. Yasemin hanım eğer sizin içinde doğru psikologsa yarar göreceksiniz eminim.
     18 Beğeni    
Hakan Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2008
TavsiyeNo: 9639
Yasemin hanım ile 4 sene önce tanıştık. O sıralar evliliğimiz son derece bunalımlı bir hal almıştı ve ayrılmayı bile düşünmeye başlamıştık. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık,bize aile danışmalığı almamız gerektiğini söyledi. Görüşemelere başladık 3-4 görüşme sonrasında artık eşimle birbirimizi daha iyi anlamaya başladığımız gün gibi ortada idi. Kendisinden son derece memnun kaldık makul ve mantıklı bir insan, olaylara soğuk kanlı yaklaşıyor ve karşı tarafa da bunu çok iyi öğretiyor. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Güler yüzü ve işindeki bilgisi ile profesyonelliği kesinlikle tartışılmaz.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimiz tarafından kapatıldı.
     13 Beğeni    
Yeliz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8745
Sevgili Yasemin Aydın Sarısoy, görüşme yaptığımız 2 yıl boyunca çözümleyemediğimiz problemlerimizi çözmemizi sağladınız. İçimizdeki derinlikleri ve gizlerimizi ortaya çıkardınız. Sayenizde iyi bir anne iyi bir baba olduk. Işığımız olup hayat yolumuzu aydınlattınız. Sorunları olan, çocuğu olan ya da sorunları olmadığını düşünen herkese Yasemin Hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum. Sadece görüşmeler sırasında değil görüşmeleriniz bittikten sonra da yanınızda olan , yüz yüze görüşemeyeceğiniz zamanlarda telefondan imdadınıza yetişen , bilgili , kültürlü , alanında yetkin isimle mutlaka tanışmalısınız.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     20 Beğeni    
Şeyda A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2007
TavsiyeNo: 219
Yasemin Hanım, mesleki açıdan oldukça gelişkin bir psikolog, alanına oldukça hakim, tüm sorularınızı kafanızda soru işareti yaratmadan yanıtlayabiliyor. Diğer meslek grubundakilerle karşılaştırdığımda profesyonel bir ruhu sevgi ve saygı dolu bir yaklaşımla birleştirmiş olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kişisel özelliklerine geldiğimde ise oldukça güleryüzlü, samimi, anlayışlı son derece pozitif bir insan. Bize eşimle birlikte aile terapisi ve danışmanlığı hizmeti verdi. Yaklaşık 12-13 seans bir çalışmamız oldu daha 5-6 seansat bizim değişikliğimiz dışarıdan bakan herkes tarafından rahatlıkla algılanabiliyordu. Artık bir sorunumuz yok ve mutluyuz.
     46 Beğeni    

Yasemin AYDIN'ın Önerdigi Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
ailedanismanim.org
Çocuk Ergen Aile Danışmanlığı ve Bireysel sorunlar
psikologumveben.net

Yasemin AYDIN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Yasemin AYDIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yasemin AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mehmet KANTAR
Prof.Dr.Mehmet KANTAR
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Zeynep RUA ÖZHAN
Dr.Zeynep RUA ÖZHAN
İzmir
Doktor
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Www.Ailedanismanim.Org
Şair Eşref Bulvarı /Alsancak
İzmir
Uzm.Psk.Yasemin AYDIN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 279 35 70  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1974
(50 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1997
(27 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Yasemin AYDIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yasemin AYDIN'ın Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Yasemin AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, psikolog izmir, izmir psikolog, aile terapisti, cinsel terapist, çift terapisti, aile terapisi, çift terapisi, evlilik terapisti, evlilik danışmanı, danışman psikolog, uzman psikolog, uzman psikolog izmir, aile terapisi izmir, evlilik terapisi izmir, evlilik danışmanı izmir, vajinismus, vajinismus psikolog, depresyon psikolog izmir, vajinismus tedavisi, çocuk psikolog izmir, çocuk psikolog, izmir çocuk psikolog, pedagog izmir, izmir pedagog, depresyon, depresyon psikolog, psikolog depresyon, depresyon izmir, emdr, emdr izmir, hipnoz psikolog, psikolog hipnoz, aile danışmanı, hipnoterapi izmir, ergen psikolog, ergen psikolog izmir, alsancak psikolog, psikolog alsancak, kıskançlık psikolog, sınav kaygısı psikolog, sınav stresi psikolog, sbs kaygısı, aile psikoloğu, sınav kaygısı izmir, izmir sınav kaygısı, cinsel terapi izmir, demans, sosyal fobi, sosyal fobi psikolog

22:30
Top