2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL
(Önceki 442 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Uzman Diyetisyen - Saç Bakım & Güzellik Uzmanı
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 34.226.244.70
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Dyt.Zühal AYNACI BAYEL'in Size Özel bir Notu Var:

Şu anda Türkiyede çok az sayıda olan, DİYETETİK UZMANI DİYETİSYEN den birisine ( Bölgede ise tek) ulaştınız.0 324 341 6219 VE 532 265 23 16 nolu telefon dan kendisi ile irtibata geçmeniz mümkün olacaktır.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

05:44
Top