2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Dnş.Ayla KETRE'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Dnş.Ayla KETRE hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Dnş.Ayla KETRE'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Dnş.Ayla KETRE
(Önceki 195 özel mesajı okuma oranı: %69.7]
Meslek :
Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 18.207.240.77
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Dnş.Ayla KETRE'nin Size Özel bir Notu Var:

Sevgili Site Ziyaretçisi, Yardım edebileceğim konu başlıkları ana sayfamda yer almaktadır. Bu başlıklardan birinde yardıma/rehberliğe ihtiyaç duyuyorsan hiç çekinmeden mesaj atabilirsin. Ancak unutma ki yaşam temposu içinde mesajına geç cevap verebilme ya da verememe ihtimalim de var. Böyle bir durumda bana ayzep@hotmail.com mailinden de ulaşabilirsin Esenlik ve Sağlık DilerimMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

03:52
Top