2007'den Bugüne 92,571 Tavsiye, 28,260 Uzman ve 20,019 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Sonnur KÜKÜRT'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Sonnur KÜKÜRT hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Sonnur KÜKÜRT'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Sonnur KÜKÜRT
(Önceki 256 özel mesajı okuma oranı: %99.2]
Meslek :
Pedagog - Klinik Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 44.211.31.134
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Sonnur KÜKÜRT'ün Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, mesajınızın danışma amaçlı olacağını düşündüğümden yanıtımın da herhangi bir tedavi unsuru niteliği taşımayacağını bildiririm. En fazla üç mesajınıza yanıt verme durumunda olacağımdan lütfen Çocuk ve gerekiyorsa aile bireyleri hakkında detaylı bilgi veriniz. Size en kısa zamanda destek olabilmek dileği ile... Pedagog SONNUR KÜKÜRTMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

14:32
Top