2007'den Bugüne 83,133 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sonnur KÜKÜRT
Pedagog - Klinik Psikolog - İstanbul
Emdr Terapisti Pedagog

Sonnur KÜKÜRT Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi90 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Sonnur KÜKÜRT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Pedagog
İsim

Sonnur KÜKÜRT

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Pedagog - Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

90

[Uzm.Psk.Sonnur KÜKÜRT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sonnur KÜKÜRT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

247
(%99.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Sonnur KÜKÜRT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sonnur KÜKÜRT'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kemal TUNCERPsk.Dnş.Kemal TUNCER
Psikolojik Danışman sayın Kemal Tuncer ile Ankara' da Dikkat eksikliği, Hiperaktivite ve Öğrenme Güçlüğü Derneğinin "Eğitmenlerin Eğitimi" a...
Reşit KÜKÜRTDr.Reşit KÜKÜRT
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Ülkü KOLOĞLUDt.Ülkü KOLOĞLU
İstanbul
Diş Hekimi

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Sizin için zamanı geri alabilsem, hayatınızda neyi değiştirmek isterdiniz?.. Bu soru ileride çocuğunuza sorulduğunda hiçbir şey için geç olmadan, herşeyin yolunda gitmesi amacıyla burada, sizinleyim...

Sonnur KÜKÜRT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Okul başarısızlığı,okuma, yazma ve matematik alanlarında yaşanan güçlükler, korku ve kaygılar, disleksi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite alanlarında çocuk ve gençlere destek olmaktayım. Bebekler için Gelişim Testleri ile çocuk, ergen ve yetişkinler için Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite Testi (Moxo DEHB) uygulamaktayım. Özel Öğrenme Güçlüğü olan danışanlarımla AFS Metodu ve materyalleriyle Dikkat, Algı ve Hafıza çalışmaları yaparken travmatik yaşantısı olan danışanlarımla da EMDR Terapisi ile başarılı sonuçlar almaktayım. (0212) 542 82 46 nolu telefondan randevu alabilirsiniz..

Sonnur KÜKÜRT Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Sonnur KÜKÜRT'ün Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Pedagoji Bölümünden mezun oldum. Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde Yüksek Lisansımı yaptım.
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Çapa Çocuk Psikiyatri Kliniği, Türk Spastik Çocuklar Derneği, Otistik Çocuklar Derneği, Kırmızı Balık Çocukevi ve kendi mezun olduğum lise olan Maltepe Lisesinde stajlarımı yaptım.
Özel Küçükbahçe Çocukevinde Zihinsel engelli ve otistik Çocuklarla 4 yıl çalıştıktan sonra Bakırköy' de Gelişim adıyla ilk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini kurdum. Daha sonra Süper Gelişim Çocuk Yuvası ve Kardeşim Çocukevi kurucusu, aynı zamanda sorumlu müdür şeklinde kariyerime devam ettim. Eşimle birlikte Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezini kurduktan sonra şu anda Pedamed Çocuk, Genç ve Aile Akademisinde çocuklara, ailelere, öğretmenlere, rehberlere ve mesleğimizle ilgili alanlarda okuyan öğrencilere danışmanlık yapıyorum.
Mesleğimle ilgili sayısız seminer, sempozyum ve kongrelere katıldım. Kendim de Çınar Kolejinde "Ev hanımlarının Sorunları- çocuk bakımı", Balkan Hastanesinde " Çocuk Psikolojisi ve eğitimi", Vatan Hastanesinde "Çocuk Gelişimi ve Gelişim Testleri"
Alman Hastanesinde "Anne-baba eğitimi" konulu konferanslar verdim. TVde Ümit Usta' nın Mutfağı programına konuk olarak "karne günü ve yaz okulları", "23 Nisan çocuk programı", HTV de "günümüz çocuklarının sorunları", NTVde ise "okul başarısızlığında ailenin tepkisi ve karne günü yaşanan travmalar" gibi konularda söyleşilerim oldu.
Ankara Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite ve Özel Öğrenme Güçlüğü Derneği tarafından düzenlenen "Eğitmenlerin Eğitimi" konulu üç aşamalı programı tamamladım. Süpervizyonlarımı da alarak Disleksi Eğitmeni oldum.
Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Yüksek Lisans Öğrencilerinin Çapa'da aldığı "Öğrenme Bozukluğu" derslerine bir eğitim yılı boyunca dışarıdan katıldım. Davranış Bilimleri Enstitüsünden Travma Eğitimi ve EMDR Terapisi I ve II modülü de alarak yetişkinlere EMDR Terapisi uygulayıcısı oldum. Ardından Fide Danışmanlık Merkezinden aldığım eğitimle Çocuk ve Ergenlere yönelik EMDR Terapisi yapmaya yetki kazandım. Ardından 'Erken dönem travmaları ve EMDR', 'Fibromiyerji ve EMDR' ve 'Migren ve EMDR' belgelerimi aldım.
Dr. Abdülkadir Özbek' ten Psikodrama, eşim Dr. Reşit Kükürt' den Bilişsel ve Davranış Terapisi, Psikolog Emre Konuk' tan Aile Danışmanlığı, Dr. Bülent Madi' den çocuk nörolojisinde bilmemiz gerekenler, eşi psikolog Nuran Madi' den epileptik ve CP.li çocukların eğitimi, Prof.Dr. Kalbiye Yalaz' dan Denver Gelişim Testi, Doç.Dr.Özlem Ersoy' dan Geçda Gelişim Testi, Prof.Dr. Ümran Korkmazlar'dan ise otistik çocukların eğitimi, dikkat eksikliği, hiperaktif çocukların eğitimi, öğrenme bozukluğu ile çocuklarda travmatik deneyimlerin EMDR ile terapisi gibi meslek hayatımda gereken her tür bilgiyi aldım ve almaya devam ediyorum.
TEŞEKKÜRLER.........
Pdg. SONNUR KÜKÜRT

Sonnur KÜKÜRT Tavsiye Yazıları Sonnur KÜKÜRT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nihal (Danışan)
 IP: 78.167.213.FW

15-02-2016
 TavsiyeNo: 85830
Eveeet arkadaşlar bu yazımı okuyorsanız siz araştırmacı iyi bir anne iyi bir baba iyi bir akraba veya bireysiniz. Doğru noktaya az kalmış yani hayatınızı değiştirecek olan sonnur hanımı tanımaya bir adım kalmış demektir ben bütün samimiyetimle başımızdan geçenleri kısaca paylaşıcam oğlum gurur 11 yaşında bir çocuk doğduğundan beri hareketli olan yerinde duramayan enerjisine hayran bırakan bir evlat tabiki bu beni ve babasını çok yordu gurur 2 yaşında çok hareketliliği sebebi ile ilk pedagog ablasıyla tanıştı 2 yaşında olmasına rağmen 3 yaş 4 yaş gibi hep bir farkla doktor değiştirmeler falan derken 11 yaşına gelene kadar tabii bu arada her gittiğimiz doktor yeni bir teşhisti bizim için biz maddi manevi yıpranmaya devam ederken çocuğumada yeni yeni korkular eklenmeye başladı korkusu ve tedirginliğinden dolayıda terleme baş ağrısı gibi rahatsızlıklarda eklenince çocuk doktorumuz olan sihirli değneyi olduğunu düşündüğümüz 😊dr.Site Editörleri Tarafından Kapatıldı beye götürdüm bir kaç tahlil yazdı ama sonuçların normal çıkacağınıda belirterek durumun psikolojik olduğunu normalde enerjik bir çocuk bu çocuğun 1 veya 2 seanslık terapi görmesini söyleyip bizi sonnur kükürt hanıma yönlendirdi ilk seansımız birbirimizi tanıma oldu ve ikinci seansta terapi sonrası sonnur hanım ve oğlumun o mutluluğunu keşke görme fırsatınız olsaydı da görseydiniz yani 2. Seans sonunda nasıl o karmaşık arap saçına dönmüş 9 yıldan beri çözümlenemeyen şey nasıl olduda çözüldü yani düğümler açıldı ve o arap saçı olmuş karmaşayı dümdüz hale getirmeden de bizi yanlız bırakmayacağını anladık ve o güveni aldık şimdi bizim 2. Sihirli değneyi olan doktorumuz oldu çok çooook mutluyuz allah kurtuluş bey ve sonnur hanımdan razı olsun böyle uzmanlarımız varken herşey daha kolay atlatılır iyiki tanıdık ve iyiki varlar burdan da kendisine çok ama teşekkür ediyoruz (ailece)işte şimdi maddi manevi çöküntü yaşamadan sonnur hanımla tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum eğer tanışırsanızda haklı olduğumu görüceksiniz kurtuluş bey ve sonnur hanımın aldığı dualardan belki bizde nasipleniriz😜😜 herkeze sağlıklı mutlu huzurlu yıllar dilerim.bu arada çalışanları ve ofisi harika kendinizi doktorda değil evinizde gibi hissediyorsunuz yardımcısı sati hanıma da sevgiler
     26 Beğeni    

 Neriman (Danışan)
 IP: 78.182.207.CZ

14-04-2015
 TavsiyeNo: 78021
ilk öncelikle ben Sonnur hanımı bu site üzerinden oğlum için Pedagog ararken buldum ve iyiki buldum iyiki yazılan güzel yorumları okuyup yorumlar üzerinden Sonnur hanımdan Randevu aldım . şuan tedavimiz devam etmekde ama ben şimdiye kadar olan izlenimlerimi aktarmak istiyorum . Sonnur hanımı ilk gördüğümüzde sanki yıllardır tanıdıgımız Doktorumuz Arkadasımız gibi hissettik oğlumda ilk seanstan sonra ' anne hep buraya gelelim ' diye söyleyince içimdeki his beni gercekten yanıltmadıgımı söyledi . Oğlum Sonnur hanımın Tavsiyelerini anlattıklarını cok iyi dinliyor , ve uygulamaya calısıyor . Sonnur Hanımın yaklasımı cok farklı gercekten samimiyetle söylüyorum iyiki bu site üzerinden Sonnur hanıma karar vermişim. ilerki zamanlarda tedaviyle ilgili sonuclarını ve gelişmeleri tekrar aktaracagım .
     22 Beğeni    

 özlem (Danışan)
 IP: 78.180.193.YCC

20-01-2009
 TavsiyeNo: 19130
MERHABA Oğlumun tedavisi için yaklaşık 7 ay doğru insan, doğru teşhis, doğru tedavi aradık. O zaman içinde çocuğuma neler söylediler. Otistik, duyu bütünleme, dikkat eksikliği ve hiper aktivite. Sonuç psikolojik bir çöküntü ve zaman kaybı. Son bir umut çocuk doktorumuzun tavsiyesi Sonnur Kükürt randevu aldık. Tarih 11 haziran 2008 saat 16:00 tanışma oğluma olan ilgisi sıcaklığı bakışı çok farklı diğer gittiğimiz yerlerdeki bakışlar yok ön yargılı karşılama yok bu çok önemli çünkü çocuklar bunu hem anlıyorlar ve tavırları değişiyor. Benim oğlum disleksi adayı. Doğru tedaviye başladık. Her hafta birer saatlik seanslar ve geldiğimiz nokta inanılmaz bi başarı tedaviye devam yolun sonu neresi bilemiyoruz. Fakat doğru yoldayız ve emin adımlarla ilerliyoruz. Anneler çocuklarınızı iyi gözlemleyin öğretmenleri tarafındanda iyi gözlemlenip gözlenmediğine dikkat edin. Çünkü bir çok öğretmenin disleksinin ne demek olduğunu bilmediğini gördüm. Sizlere tavsiyem sizin ve çocuğunuzun psikolojisi sarsılmadan zarar görmeden doğru tedavi için Sonnur Kükürt [Aşağıdaki bölüm 26.12.2009 tarihinde ilave edilmiştir:] merhaba geçen sene bu zamanlardı sizlere oğlumla ilgili yazımı yazdığımda çözümü Sonnur hn. da bulduğumuzu anlatığımda veeee şimdi meyvelerini toplamaya başladık oğlum okula başladı birinci sınıfta okuma yazmayı, matematiği hatta almanca derslerinde bile zorlanmıyor. öğretmenle ilk toplantımız yüreğim yerinden çıkacak neler düşünüyorum amaaa sorunlarımızla ilgili disleksi ile ilgili hiç ama hiçbişey konuşulmuyor ve toplantı sona eriyor ve "öğretmenin söylediği korkularınızdan hiçbiri yok endişelenmeyin" ooo mutluluk inanılmaz hepimizin mutluluğu benim gibi umutsuz olduğunu düşünen anneler bu sevincin ne demek olduğunu ne kadar kıymetli olduğunu bilirler TEŞEKKÜRLER SONNUR KÜKÜRT MİLYONLARCA TEŞEKKÜR
     75 Beğeni    

 Şadiye KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.180.217.YCF

26-04-2010
 TavsiyeNo: 32716
Merhaba, Ben Sonnur Hanım'la 2000 yılından beri tanışıyorum. Oğlum anaokuluna başlarken kendisinden destek aldım. Sosyalleşmesi gerekiyordu çok hırçın ve çok hareketliydi. Sonnur Hanım'ın Pedagog kimliği oğlum için destek güvencesiydi. Ne tür bir sorun olursa olsun doğru yönlendirir düşüncesiyle görüşmeye gittim. Çok tatlı sohbeti olan bir bayandı. Zor günlerimizi onunla atlattık. Oğlum 14 yaşında ve anaokulu günlerini hala mutlu bir şekilde hatırlıyor. Kendisinin tekrar bu alanlarda gerçek pedagog kimliğine uygun bir iş yapıyor olması beni ayrıca mutlu etti. Başarılarının devamını diliyorum. Sonnur Hanım'la her görüşmemde aynı samimiyeti ve sevecenliğini hissedebiliyorum. Ömrüm boyunca hiç unutamayacağım insanlardan biridir. Kendisine hayatımıza kattığı değerlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.
     41 Beğeni    

 NADİDE Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 57.90.241.YYB

02-12-2009
 TavsiyeNo: 28639
yaklaşık 2 yıldır destek almaktayım. sonnur kükürtü tanıdığımızda bizler ailece çok çöküntü içindeydik şimdi ne yapıcaz durumuz neolacak gibi bir sürü sıkıntımız vardı.sonra internete yaptığım aramalar sonucunda disleksi konusunda başarı ve deneyimli olan sonnur hanımla tanıştık okuma ve yazmadan nefret eden oğlum sonnur hanımın güleryüzlü ve sabrı sayesinde bu sıkıntılarını aştı ve şimdi kendine bu konuda güveniyor. sonnur hanım oğluma ve bizlere gösterdiği sabır için ayrıca teşşekkür ederim.
     35 Beğeni    

 SEMRA K. (Danışan)
 IP: 212.253.38.ZB

12-06-2010
 TavsiyeNo: 33776
Merhaba,ben ve kızım yaklaşık 4 aydır Sonnur hn.dan destek alıyoruz. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile 6,5 yaşındaki kızım için başvurduğum Sonnur hn.la tanıştıktan sonra,başladığımız okul maratonundaki mücadelemizde teşhisi ve yardımlarıyla bize çok iyi bir rehber oldu.Ayrıca sempatik ve konuşkan yönüyle kızımla kurduğu iletişim sayesinde bir çok problemi aştık.Erken tanısı ile, konusunda uzman olan Sonnur hn.ın akademik desteği ve rehberliğiyle,kızımın disleksiyi aşacağına inanıyorum.Görsel sanatlarda yetenekli ve ilgili olan kızımı yönlendirdiği için kendisine çok teşekkür ederim.
     34 Beğeni    

 Aynur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.233.151.CY

18-10-2016
 TavsiyeNo: 91150
merhabalar Sonnur Hanım ile yaklaşık 6 ay önce tanıştık.11 yaşında kaygıları olan oğlum için uzman arayisindaydim.İnternet aracılığı ile Sonnur hanım a ulaştım.İyiki de ulasmis im.Gerçekten çok teşekkür ederim kendisine.Oğlum çok ciddi bir gelişim gösterdi.Kaygılarını yenmeye başladı özgüven kazanmaya başladı.Çevremde herkese anlatmaya çalışıyorum.İçinde bulunduğumuz zaman çocuklarımızın gelişimi için endişe verici.onların sağlıklı ozguvenli bireyler olabilmeleri için destek almalı ve en doğru adres sonnur kükürt.kendisine minnettarım sonsuz teşekkürler
     23 Beğeni    

 Özgür (Danışan)
 IP: 92.45.131.ZC

27-10-2010
 TavsiyeNo: 36866
Merhaba ben 2.sınıfa giden oğlumun bir gün öğretmeninin beni okula çağırıp oğlumun arkadaşlarından daha yavaş okuduğunu söylediği andan itibaren internetten yaptığım araştırmalardan sonraki süreçte tanıştık ve Sonnur hanımın güleryüzlü samimi sıcak yaklaşımı ve doğru teşhis ile yedi aydır görüşüyoruz.Oğlum Sonnur hanımı çok seviyor ve severek isteyerek gidiyor.Dersleri çok çok güzel bizi ve oğlumuzu çok rahatlattığı için kendisine teşekkür ediyorum ve problemi olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     34 Beğeni    

 Esra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.197.FF

02-09-2016
 TavsiyeNo: 90012
Sonnur Hanımı instagram hesabından tanıdım.Kızım okula başlayacağı için genel olarak durum değerlendirmesi yapmak ve önümüzdeki sorunları ortadan kaldırmak istiyorduk. İlk randevumuzda kızımın önce korkularını yenmesi gerektiğini ve bu nedenle terapi yapılması gerektiğini söyledi.Daha ilk seansta kızım korkuları ile önemli bir aşama katetti. Çocuklarla iletişimi çok güzel ve işinde son derece titiz ve uzman. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..
     23 Beğeni    

 Dilara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.90.YBD

09-03-2020
 TavsiyeNo: 114057
Kardeşimin çeşitli korkuları vardı. Gece tek yatamıyor, bu korkuları onun sosyal hayatını olumsuz etkiliyordu. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Klinik Psikolog Sonnur Kükürt’e geldik. Bizi cok sıcak karşıladı,sabırla dinledi.Kardeşimle konuştu terapi yaptı çeşitli önerilerde bulundu. Bir kaç seanstan sonra arkadaşımda olumlu yönde değişmeler oldu.Korkuları hafiflemeye başladı.Artık kendi yatağında yatmaya başladı.Sonnur Kükürt’ü mutlaka herkese tavsiye ediyorum.:)
     1 Beğeni    

 B.A (Danışan)
 IP: 37.154.168.ZJD

24-02-2020
 TavsiyeNo: 113826
Merhabalar ben oğlum için 7 yıldır uğraşıyordum.Hep yanlış teşhis ve zaman kaybı ile vakit geçirdik.Aslında oğlumun tembel yada dikkat eksikliği olmadıği gibi aksine çok zeki bir çocuk olduğunu Hocamız Sonnur Kükürt sayesinde öğrendik.Bunlari yapılan dikkat eksikliği moxo dikkat testi ve zeka testlerinin de yapılmasıyla hocamla yol almaya başladık. Çocuğumun disleksi sorunu olduğunu ögrendim.Bu durumun tedavi edilebildiğine tanık oldum.Haziran ayından itibaren ayda bir eğitim desteğini alıyoruz.Çok büyük mesafe katettik.Oglum hem çok mutlu,hem başarılarıyla kendisine olan özgüveni daha da arttı.Okul başarısı ve öğretmenlerinin görüşleri iyi yönde gelişti.Her gelişimizde yeni ve katkı sağlayan eğitici iyi bilgiler alıyoruz. Sonnur Kükürt Hocamıza çok minnettarım.Hocam size çok çok teşekkür ediyorum.Tavsiye kesinlikle ediyorum.Asistanınız Sati Şen ' e yardımcı olduğu için teşekkür ederim. PEDAMED Çocuk Genç ve Aile Akademisine teşekkürler.
     2 Beğeni    

 Aydın dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.152.ZBC

19-02-2020
 TavsiyeNo: 113719
Oğlumu yarıyıl tatilinde malatyaya gönderdim orada dedesinin ve baba annesinin yanındayken depremden etkilenip kortu korkma sonucunu ayak sallaması hareketlerinde değişiklikler meydana geldi. Kalp çarpıntısı. Yersiz gülme ve ağlama oluştu bunun üzerine zaman kaybetmeden. Malatyadan gelirken. Otobüste önümüzde oturan beyfendi ve eşinin tavsiyesiyle Sonnur Hoca ya geldik. Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisinde Pedagog klinik psikolog Sonnur Kükürt oğluma deprem korkusuyla ilgili EMDR seansını yaptı. Oğlum artık rahat uyuyabiliyor, korkuları geçti, ayak sallaması geçti. Kendisini bu konuda rahatsızlığı olan çocuk ve büyük herkese tavsiye ediyor teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 E (Danışan)
 IP: 178.240.212.ZJF

17-02-2020
 TavsiyeNo: 113674
Merhaba, Sonnur hanimla 2016 senesinde ilk kez tanistik. Bosanma surecim sirasinda ozaman 4 yasinda olan kizimin bu zorlu sureci atlatmasi ve benimde nasil bir yol izlemem gerektigi hakkinda yardimci olmasi icin basvurdum. Kendisi bu donemde bana yol gostermis, cocuga nasil yaklasmam konusunda profesyonel bir destek olmustur. Oldukca guleryuzlu ve icten yaklasimlari sayesinde kizim cekinmeden iletisim kurmustur. Halen duzenli olarak Sonnur hanima basvuruyorum ve okul surecinde karsilastigim durumlarda ozellikle gece karanliktan korkma gibi cocuk dunyasinda yarattigi olaylara karsi neler yapmam gerektigi konularinda yardim aliyorum. Cocugu ayni durumlari yasayan uzman destegi almak isteyen annelere Sonnur hanimi tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Ebru (Danışan)
 IP: 178.247.178.JB

14-02-2020
 TavsiyeNo: 113635
Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisine okulumuzda destek alan aile aracılığıyla ulaştım.Kurumun hem sahibi hemde uzmanı Pedagog/Klinik Psikolog Sonnur Kükürt hocama tavsiye üzerine geldik oğlumuzda dikkat dağınıklığı odaklanma sorunu ve de anne baba ayrılığı üzerinde ki olumsuz etkilerin önüne geçebilmek adına geldik ve de ilk iki seans da olumlu geri dönüşleri hem okul hem de biz almaya başladık hala devam ediyoruz ve de edicez burası son derece doğru bi adres çocuklar için her şey düşünülmüş mutlaka gelin ve çocuklarınızı getirin teşekkürler Sonnur Kükürt teşekkürler Pedamed
     5 Beğeni    

 Akın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.125.WY

13-02-2020
 TavsiyeNo: 113598
Pedamed Çocuk Genç Aile Akademisinde tanıştığım Sonnur Kükürt hem pedagog olduğu için çocuklarla çalışıyor hem de klinik psikolojide yüksek lisans yaptığı için yetişkinlerle ve çocukların ebeveynleri ile de çalışıyor. Kendisi güler yüzlü ilgili sıcakkanlı mesleğinde yaratıcı ve yılların tecrübesiyle bu günün yeni gelişmelerini takip eden hiçbir kongreyi kaçırmayan bir uzmandır. Çalıştığı alanlar öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, korku ve kaygılar, duygusal sorunlar, psikolojik travmalar, sınav kaygısı gibi bir çok konulardır. Çocuğu daha iyi değerlendirmek açısından aile görüşmeleri psikolojik testler, moxo(dikkat testi) ,zeka testleri, gelişim testleri, oyun terapileri, EMDR kendisi ve ekibi tarafından uygulanmaktadır. Benim gözlemim herhangi bir sıkıntıyla gelen ailenin buradan çözüm bularak ve mutlu ayrıldığıdır. Bu da Sonnur Kükürt'e olan güvenimi daha da arttırdı. Kendisini çocuk ve ailelere önermekteyim.
     5 Beğeni    

 Ty (Danışan)
 IP: 94.54.240.YW

06-02-2020
 TavsiyeNo: 113464
Sonnur Hanımı internetten araştırarak bulmuştum. Gerçekten işinde çok başarılı bir pedagog. İlgili,güleryüzlü biri. Kliniği tam çocuklar için uygun. Oyuncak var çocukla oynayacak ilgili bayan var bu konuda çok güzel. Oyun terapisi ile güzel bir iletişim oluşturuyor. Gerek kişiliği gerekse işinde çok başarılı. Biz fayda görüyoruz her dediği cümleleri dikkate alıyoruz. Bu yüzden herkesin fayda göreceğini düşünüyorum. Ben yeğenimi getirdim gelişim testleri de yapıyor içiniz rahat olsun. Tavsiye ediyorum kesinlikle :)
     7 Beğeni    

 N. S (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.146.ZF

31-01-2020
 TavsiyeNo: 113357
Kln. Psk. Sonnur Kükürt , çocuk alanında gerçekten çok yetkin. Ergen ve yetişkin alanında inanılmaz çözümler üreten, danışanlarını her zaman güler yüzle karşılayan ve danışanları için çözüm odaklı düşünen yaratıcı ve tanıdığım en zeki uzmanlardan biridir. Aileyi bütün olarak ele alır. Danışanlar ona yıllar boyu farklı sorunlarla tekrar tekrar başvurur. Aralarındaki profesyonel ilişki uzun yıllar hiç bozulmadan devam eder. Ben anaokulunda iken davranış bozuklukları ile danışan bir çocuğun ilkokulda okul başarısızlığı ve daha sonra liseye hazırlık aşamasında geldiğine ve her seferinde sorunlarının kalıcı bir şekilde çözümlendiğine, ailenin bana verdiği beyanla öğrenmiş oldum. Aynı zamanda Pedagog olan Sonnur Kükürt 'E çok teşekkür eder, çocuk genç ve ailelere gönül rahatlığıyla öneririm.
     8 Beğeni    

 İpek (Danışan)
 IP: 176.54.81.CZ

25-01-2020
 TavsiyeNo: 113270
10 yaşındaki kuzenimde ciddi korku ve kaygılar vardı. Daha önceden bir kaç yere daha götürmüştük fakat sonuç alamadık. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi aracalığıyla Sonnur Hanıma geldik. Kuzenime karşı gerçekten çok sabırlıydı. Bizi de çok sıcak ve hoşgörü ile karşıladı. Bir kaç görüşme ve seanstan sonra kuzenimde pozitif yönde ciddi farklılıklar olduğunu söyleyebilirim. Gerçekten çok memnun kaldık. Sabır ve hoşgörünüz için teşekkürler Sonnur Hanım.
     8 Beğeni    

 Nurdan (Danışan)
 IP: 37.154.151.DC

25-01-2020
 TavsiyeNo: 113269
4,5Yaşında konuşmama durumu özellikle seçici mutizm durumumuz vardı.Y almak için ve ne yapmam gerektiğini öğrenmek tedavi almak için geldim.İlk görüşmemizde sıcak ortam ilgi alakası beni ve kızımı çok mutlu etti.İlk seansta artık ailemiz dışında da konuşmaya başladı.Okulda arkadaşları ve öğretmenleriyle iletişim kurdu.Oyunlara aktif alarak katılmaya başladı.Bu konuda yakınması olan anne babalara kesinlikle tavsiye ederim.Önce sizi ayrıntılarıyla dinleyip ona göre nasıl bir yol alınması gerektiğini anlatıyor.Zaten sıkıntıyla geldiğim üzüldüğüm kızımın selektif mutizm durumu artık yok şükür ki bu konunun uzmanı biriyle karşılaştım.Sonnur Kükürt hanımı tavsiye ederim.Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.Kızımda bende Sizi seviyoruz❣
     9 Beğeni    

 Burak c. (Danışan)
 IP: 5.46.205.YDC

11-01-2020
 TavsiyeNo: 113079
Komşumuzun kızı yerinde duramıyor evde ailesiyle tartışıyordu sürekli okulda sorunlar yaşıyor hatta sıraya dahi oturmuyordu.Yaklaşık 5-6 ay önce Pedamed Çocuk Aile Akademisine götürdük. Ekip halinde ;çocuk psikiyatristi,uzman pedagolar birlikte çalışmaktalar. Biz Sonnur hanıma götürdük,kendisi mesleki açıdan son derece donanımlı biri alanının en iyilerinden diyebiliriz.Kızımız çok kısa sürede değişim gösterdi ev içindeki sorunları bitti,derslerinde inanılmaz derecede başarı göstermeye başladı. Başta Sonnur Kükürt olmak üzere tüm pedamed ailesine teşekkür ederiz...
     7 Beğeni    

 K. (Danışan)
 IP: 5.176.85.YFW

11-01-2020
 TavsiyeNo: 113076
Sonnür hanım bizimle çok fazla ilgilendi çok yardımsever biri diğer tüm danışanlarıyla ilgilendiği gibi kimseye ayrımcılık yapmayan biri, samimi, sorun çözmeye odaklı, kibar ve alanında çok başarılı bir psikolog olduğunu bize ilk günden itibaren gösterdi ikinci gidişimizden sonra kardeşimdeki farkı ve olumlu izlenimi gördük kendisine çok teşekkür ediyoruz ve ayrıca kardeşimde dikkat eksikliği belirtilerini azaldığını gördük sizinde tanıdığınızda bu gibi şikayetler varsa mutlaka gitmelisiniz, kalite ve çok şirin bir yer şiddetle tavsiye ediyorum....
     8 Beğeni    

 Meral (Danışan)
 IP: 176.30.245.YBD

03-11-2019
 TavsiyeNo: 112120
Merhaba 9 yaşındaki kızım için sonnur hanımla tanıştım ve danışanı olduk.Kızımın süre gelen heyecanlanınca kaygılanınca kendini kontrol edemeyip ağlamaya başlıyordu.Çok şükür bir ay olmadan sonnur hanım sayesinde kızımın kendine güveni geldi duygularını kontrol etmeye başladı ve yaşadığım o sorunlarımız hemen hemen azalmaya başladı.Sonnur hanımı herkese tavsiye ediyorum.Çocuklara yaklaşım biçimi tavrı değerlendirilemeyecek kadar iyi.Kızım neredeyse sonnur hanımla buluşmak için gün sayıyor.herşey için kendisine teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

 Melike Nur Öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.76.WC

13-09-2019
 TavsiyeNo: 111371
Pedagog ve Klinik Psikolog Sonnur hocamı staj yapmakta olduğum Pedamed Çocuk-Genç-Aile Akademisinden tanımaktayım. Sonnur hocam gerçekten de işinin hakkını veren, kendisini mesleğine adamış ve mesleğini severek yapan bir pedagog. Kendimi burada staj yaptığım için gerçekten şanslı hissediyorum. Gerek çocukların durumuna göre eğitim saatleri olsun gerek bireysel terapi olsun çocuklarla iletişimi gerçekten çok güzel, hatta yeri geldiğinde çocuklarla çocuk olabilen onları mutlu etmek için özveriyle işini yapan bir pedogog. Çocuklarla iletişiminde başarılı olması onu gerçekten de iyi ve başarılı bir pedagog yapıyor çünkü her terapi bitimi sonrasında çocuklar mutlu bir şekilde kısa bir sürede sorunu hallolmuş bir şekilde ayrılıyorlar. O yüzden gerçekten de herkese tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum, mutlaka gelin eminim ki çok memnun ayrılacaksınız...
     10 Beğeni    

 E.K. (Danışan)
 IP: 5.176.75.FD

30-08-2019
 TavsiyeNo: 111207
Sonnur Hanıma internette tavsiyeleri görmem üzerine gittim. Oğlumun derslerde başarısının gitgide düştüğü bir dönemde internetten bir çare araştırırken kendisini buldum. Kendisi son derece sıcakkanlı bir şekilde karşıladı bizi klinikte. Oğlum ilk seanstan itibaren Sonnur Hanımı çok sevdi ve ikisi çok iyi bir iletişim kurdular. İlk seanslardan itibaren oğlumun derslerinde gözle görülür bir başarı artışı oldu, öğretmenleri de bu değişikliği fark edip bunu belirttiler. Artık kendi isteğiyle biz söylemeden oturup ders çalışıyor. Dersleriyle beraber özgüveninde de artış oldu. İyi ki bulmuşuz burayı. Buradan herkese gönül rahatlığıyla Sonnur Hanımı öneriyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    

 Ayşe Hacıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.221.ZY

02-08-2019
 TavsiyeNo: 110892
Üniversitemde ki Kariyer Merkezimizin ve danışman hocamın yönlendirmesi sonucunda Pedamed Çocuk Genç & Aile Akademisinde saygıdeğer Klinik Psikolog Pedagog Sonnur Kükürt Hocamızın yanında uzun bir süredir staj yapmaktayım. Klinik Psikolog ve Pedagog ünvanı ile bütünleşmiş her iki alanda da deneyim sahibi olduğu için çocuklara olan yaklaşımı, klinik çerçeve konusunda ki hassasiyetini kendi mesleki hayatıma ışık tutacağına inanıp bu alanda öğrendiklerimin mesleki hayatıma iyi bir tecrübe ve katkı sağlayacağından eminim. Staj yaptığım bu süreçte öğrendiğim eğitim ve test uygulamalarının yanında Sonnur Hoca, Disleksi eğitmeni olup, okul başarısızlığı, okuma, yazma ve matematik alanlarında yaşanan güçlükleri, korku ve kaygıları, dikkat eksikliği ve hiperaktivite noktasında çocuk ve gençlere destek vermektedir. Bebekler için gelişim testleri ile ergen ve yetişkinler için ise dikkat eksikliği ve hiperaktivite testi (Moxo DEHB) uygulamaktadır. Özel çocuklara yönelik, öğrenme güçlüğü olarak gelen danışmanları ile AFS metodu ve materyalleri ile dikkat, algı ve hafıza çalışmalarının yanında travmatik yaşantısı olan danışanlara yönelik EMDR terapisi vermektedir. Staj deneyimim boyunca bütün bu alanlarda gözlem yapma şansı buldum. Danışmanlarıyla arasındaki iletişim ve durumlar karşısındaki duruşuyla her zaman örnek aldığım bir kişi olacak. Verdiğiniz tüm emekler için ve sıcacık Pedamed Çocuk Genç & Aile Akademisi ailesiyle tanıştığım için çok teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

 Hatice ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.144.ZJ

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110830
Pedamed çocuk,genç ve aile akademisi ve Sonnur Kükürt’ü arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum.7 yaşındaki kızımın günlük hayatımızı oldukça çok etkileyen korkuları vardı.Tarantuladan,gördüğü bir film afişinden korkuyordu ve ağlıyordu.Sık sık dışkısını inat ederek tutuyor veya kaçırıyordu.İstediği bir şeyi yapmadığımızda oldukça agresifleşiyor bize vurmaya başlıyordu.Çok kaygılandığında tırnaklarını yiyordu.Oldukça zor geçen bu dönemin ardından Sonnur Kükürt bana çare Seansa ilk geldiğinde girmek istemeyen kızım şimdi seve seve Sonnur hanıma gitmek istiyor. İlk görüşmede çok kaygılıydım ve Sonnur hanımın beni bilgilendirmesi ve güleryüzlülüğü sayesinde kaygısı azaldı.Sonnur Kükürt’ün mesleki deneyimi,özgeçmişi,kuvvetli iletişimini başarılı buldum.Bir seansta EMDR tekniği uygulandı ve kızımın o seanstan sonra korkularının daha da azaldığını fark ettim. Her şey için Sonnur Kükürt’e ve Pedamed genç,çocuk ve aile akademesine çok teşekkür ediyorum.
     11 Beğeni    

 Beyza (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.82.Z

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110822
Uzman klinik psikolog Sonnur Kükürt ile psikoloji staj aracılığıyla tanıştık, staj süreci boyunca öğrenciyi her yönden destekleyen ve teorik bilgisiyle destek olmaya çabalayan bir psikolog. Pedamed çocuk ve aile akademisi bünyesinde çalışmalarını sürdüren psk. Sonnur Kükürt öğrenme güçlüğü olan çocuklar için özel eğitim,dikkat eksikliği ve hiperaktivite ve çocuklar için Emdr gibi bir çok alanda psikolojik destek veriyor.Kendisine ve pedamed ailesine çok teşekkür ederim.Staj süresince alanımla ilgili oldukça değerli kazanımlar elde etmemde bana yol gösterdiler.
     8 Beğeni    

 Sibel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.227.111.ZY

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110821
Pedagog Sonnur Kükürt'ü Pedamed Çocuk, Genç ve Aile Akademisinde staj yapan kuzenimin tavsiyesiyle tanıdım. 5.5 yaşındaki çocuğumun tırnak yemeye başlaması beni kaygılandırmıştı fakat yine de bunun için psikoloğa gitmeyi düşünmüyordum. Sonnur hanımın yıllardır bu mesleği yapıyor olması özgeçmişi ve hakkında yazılanlardan etkilenerek çocuğumu seansa götürmeye karar verdim. Sonnur hanımın ilgili ve profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldım, ilk gittiğimde çocuğumu seansa almadan önce benimle görüştü. Yaklaşık yirmi dakika konuştuk ve yirmi dakikada bile birçok şeyin farkına varmama yardımcı oldu. Çocuğuma yanlış yaklaştığım konularda bilinçlendim ve bu farkındalıkla ile ben de psikolojik destek almaya karar verdim. Sonnur hanım benim anlattıklarımdan yola çıkarak çocuğumun üstün potansiyelli olabileceğini ve test yapılmasını istediğini söyledi. Ben bu konuda geç kaldığımı düşünüyorum. Sonnur hanımla daha önceden tanışmayı isterdim, sizin de çocuğunuzla ilgili kaygılarınız varsa ya da çocuğunuzu daha iyi tanıyarak ona göre bir hayat sunmak istiyorsanız Pedamed çocuk genç ve aile akademisine başvurabilirsiniz.
     7 Beğeni    

 Ayça yaren derin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.233.Y

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110819
Psikoloji bölümü öğrencisiyim. Sonnur hanım alanında oldukça bilgili,klinik alanında mastır yapmış bir pedagog.Onun yanında pedamed adlı kurumda staj yapma imkanı bulduğum için çok şanslıyım.Günümüzde psikolji alanında çalışmalar yapmakta olan birçok kurum,psikoloji öğrencilerine yeterli ölçüde uygulamalı pratik yapma şansı sunmuyor.Ancak Sonur hanım deneyimleri,,bilgi ve becerileriyle bizim gibi bu alanlarda yetişmekte olan öğrencilere ışık tutuyor.Onun sayesinde bir aylık staj sürecim boyunca ileride mesleki alanda bana fayda sağlayacak çok şey öğrendim.Kendisi öğrencilere birşeyler öğretmeyi,onların alanlarında güzel başarılar elde etmesini hedeflediği gibi insanlarla iletişim konusunda da oldukça başarılırdır.Pedamed çocuk ve aile akademisine gelen danışanların ve ailelerin daha sağlıklı ve mutlu ayrıldığı bir kurum.Herşey için Sonnur Kükürt’e ve pedamed ailesine teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    

 Burçin (Danışan)
 IP: 5.24.70.B

24-07-2019
 TavsiyeNo: 110733
Sonnur Hanıma internetten araştırmalarım sonucu ulaştım. 11 yaşındaki kızımın çok büyük korkuları vardı vere annesi olarak ben bunları bilmiyordum , bu korkular 3,4 yıldır hayatındayı ailesi olarak bize anlattığında biZler yeterli olamadık çözmesinde . Bu korkular üç harftiler dediklerimiz ,karanlık , ve halüsülasyon gördüğünü söylemesiydi .Tek başına asla uyuyamıyorum sürekli. Ağlama krizlerine giriyordu , kendi evinin içinde bile arkasına bakarak yürüyordu dolaplar cisimler onun gözüne başka türlü gözüküyordu ve bulma benzer ayrıntılı birsürü durum . Sonnur hocaya seanslara başladığımızdan beri 2.seans itibariyle Kızım da olumlu yönde gelişim olmaya başladı özellikle bu konuyla ilgili sıkıntılı olanlara kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Bu uzun bir süreç yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerliyoruz Kızım yanında çokmrahat sonnur hanım çok ilgili Güleryüzlü .benim memnuniyetim dışında kızım için bu yaklaşım çok çok önemliydi çünkü sıkılıyordu aynı zamanda ama sonnur Hn o çok seviyor :) umarım bu yazım sizlere bir faydası olur Teşekkürler .
     10 Beğeni    

 Merve (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

24-06-2019
 TavsiyeNo: 110274
Sonnur hocayı bi arkadaşımın ailesinden duydum. Çok memnun kaldıklarını ve kesinlikle tavsiye ettiklerini söylediler. Kardeşim 2. Sınıfa geçmesine rağmen okumayı hala tam olarak sökememiş durumdaydı ve evde özellikle annemden ayrılmakta güçlük çekiyodu. İlk seansın sonunda sonnur hocayla yakaladıkları uyumu görümce gözlerimize inanamadık çünkü uyum sorunumuz da vardı. Sonnur hanımın güler yüzlü ve güven veren tavrının bu konuda çok büyük bi etken olduğunu düşünüyoruz. Disleksi ve dehb konusunda gerçekten çok başarılı bi pedogog olduğunu düşünüyorum. Kurumdaki diğer çalışanlar da olmak üzere gerçekten çok güler yüzlü, ilgili ve nezih bi çalışma ortamı var. Kendimizi evimizde gibi hissettik ilk andan itibaren. Sonnur hanımın çocuklarla ve ailelerle olan güzel diyaloğu ve çocuktaki gözle görünür değişim insana güven veriyo. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve herşey için teşekkür ediyorum ☺️☺️
     8 Beğeni    

 Tani (Danışan)
 IP: 176.55.222.ZBJ

19-06-2019
 TavsiyeNo: 110199
Oğlum 25 aylıkken arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim biraz endişelerim vardı acaba otizm mi diye tabiki birşey olmadığından içim biraz rahattı ama aşırı tv izlediği için biraz kafaya takıyordum taki arkadaşım sonnur hanımı tavsiye etti ilk geldiğimde sonnur hanım kesinlikle tv ve telefon vs izletmeyin ilk tavsiyesi buydu sonnur hanımın eve geldik ilk işimiz tv açmamak oldu kendimiz dahil tv izlemedik artık şimdi o olayın üstünden 4 ay geçiyor sonnur hanımın sayesinde evde tv tamamen kapattık ve izlemedik gerçekten oğlumun kelime sayısı baya çoğaldı. baya gelişimini gördüm tabiki sadece tv değildi bizi kalabalık yerle götürmemizi istedi oyun guruplarına kendileri baya zeka oyunları tavsiyesinde bulundular. hepsini yaptık ve acayıp farkını gördük bu arada oğlunuz otistik çoçuk değil dediler ama eksiklerimiz vardı onları sonnur hanımın yardımıyla düzelttik ve gelişiminde ne kadar farkı olduğunda dikkatimizi çekti. iyiki böyle pedagoglar var iyiki geldim ve tekrar kafamda ne sorular olursa gelmeye devam edeceğim.bu arada sonnur hamının o güler yüzü her sorumuzu sakinlikle dinlemesini benim için önemli noktalardan biriydi tekrar iyiki geldim ve gelmeye devam edeceğim 💞🙏🏼
     10 Beğeni    

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.182.13.YLY

26-05-2019
 TavsiyeNo: 109953
Sonnur hanım ile yeğenim için uzman arayışı içine girdiğimiz zamanlarda internetten araştırmalarım ve tavsiyeleri okumam üzerine tanışma fırsatı buldum. Yeğenimin kaygı ve korkuları vardı. Bu durum okul başarısını olumsuz yönde etkiliyordu. Yeğenim okula gitmek istemiyordu, arkadaşlarıyla iletişim kurmaktan kaçınıyordu. Bu süreçte Sonnur hanım ile tanışmamız bizim için çok büyük bir şanstı. Sonnur hanımın yeğenime karşı içtenliği, güleryüzlü yaklaşımı, motive edici bir şekilde konuşması ve sayamadığım bir çok güzellikleri yeğenimin çok hoşuna gitmişti, tekrar gelmek istediğini söylüyordu. Çalışmalar sonucunda yeğenim kaygı ve korkularından kurtulmuştu. Kendine güveni gelmişti. Bu süreçte yeğenimdeki değişimleri görmek bizi çok mutlu ediyordu. Sonnur hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarınızı emanet edebileceğiniz güvenirliğinden şüphe duymayacağınız bir kişi olarak Sonnur hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Lale (Danışan)
 IP: 78.184.139.Y

11-05-2019
 TavsiyeNo: 109671
İkizlerimden birinde davranış bozukluğu, öfke kontrolü ve vardı bunun yanısıra gece tuvalet alışkanlığını (6,5 yaşında)4 yıldır çok uğraşmamıza rağmen bir türlü çözememiştik. Sonnur hanıma gittik ve bu sorunu 1 hafta süre içerisinde çözmesi ile bizleri çok mutlu etti.Çok büyük bir yükten kurtardı bizi ,çok teşekkür ediyorum .Oğlum her seansa koşarak gidiyor. inşallah ilerleyen seanslarda davranış bozukluğunu da yenecek.İşinde uzman kişilere çocuğumuzu emanet etmeliyiz, onlar bizim en değerli varlıklarımız
     10 Beğeni    

 Ebru (Danışan)
 IP: 176.227.118.YLF

21-03-2019
 TavsiyeNo: 108907
Merhaba doktorumuz Kurtuluş Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ve arkadaşımın tavsiyesiyle sonnur hocamla tanıştık.Oğlum çok hareketliyliydi ve 1 saniye yerinde duramıyordu,okula gitmek istemiyordu artık çaresizlikten ne yapacağımı bilemiyordum Sonnur hanım sayesinde oğlumun çok özel bir çocuk olduğunu öğrendik 6 aylık seansımız sayesinde bütün kaygılarımızdan kurtulduk okul adaptasyon sorunumuzdan kurtulduk.Sonnur teyzesinin seanslarını sabırsızla bekleyen bir oğlum var onu çok seviyoruz iyiki hayatımıza dail oldu her ebeveynin tanışmasını şiddetle tavsiye ediyorum iyiki varsınız Sonnur hocam🙏
     10 Beğeni    

 Öznur inSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.178.C

19-03-2019
 TavsiyeNo: 108877
Merhabalar, Eğer sizlerde Sonnur hanım’la tanışma fırsatını bulan bir ebeveyn iseniz doğru yerde, çocuğu emin ellerde olan şanslı kişilerdensiniz. Kendisi ile 1,5 yıl önce kafamda deli sorularla gittiğim, acaba oğlum üstün yetenekli bir çocukmu öyleyse ne yaparım diye gittiğim klinikten öyle mutlu ayrıldımki. Evet oğlum üstün yetenekli bir çocuktu ama biz Sonnur hanım sayesinde karşılaştığımız her zorluğun üstesinden çok çabuk geçmeyi, ilerlemeyi başardık. Oğlumun Sonnur teyzesi, sırdaşı arkadaşı çok seviyoruz kendilerini. bizden desteğini hiç esirgemeyen, her daim sorularımıza, sorunlarımıza çözüm bulan harika bir ebeveyn dostu bence. Eğer sizlerde çocuğunuz ile ilgili bir pedagog ihtiyacı duyuyorsanız ki (bence her çocuk gitmeli çünkü çocuklar kendisinin yanından öyle özgüvenli çıkıyorlar ki kendilerini bulmuş şekilde Sonnur hanımla mutlaka tanışmalısınız. Kendilerinize her şey için teşekkür ediyoruz, yeni seansımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
     10 Beğeni    

 Bahar (Danışan)
 IP: 176.54.70.FB

31-01-2019
 TavsiyeNo: 108080
Kardeşimin korkuları olduğu için 2 ay önce başka bir psikoloğun yönlendirmesiyle tanıştık Sonnur Hanım'la. Kendisi yıllardır bu işi yapmakta olan alanında en uzman kisilerdendir. Kardeşimin korkuları sayesinde kısa süre içinde yok oldu. Dikkat dağınıklığı da bir süre sonra ortadan kalktı ve akademik başarısında da çok büyük artış oldu. Kaç yıldır geçmesi için ordan oraya kosturdugumuz tüm sorunlar çözüldü. Burdan da yeniden çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiyemdir.
     13 Beğeni    

 Benay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.233.139.YZC

02-01-2019
 TavsiyeNo: 107637
Merhaba.Ben veteriner hekimiyim.Gecen ay birdenbire 7 yaşındaki oğlumda zehirlenme, kanser olma ve ölüm kaygısı başladı.Sanırım izlediği televizyon tablet ya da bir sohbet bu korkuyu başlatmıştı ve korku artık kaygıya dönüşmüştü Çocuk ne yemek yiyordu ne gülüyordu ne oyun oynuyordu Sürekli sorular sormaya başladıktan sonra 4.gun internetten pedagog aramaya başladım.Benim icin yorumlar önemliydi.Sonnur hanımda oldukça iyi yorumlar vardı.Ben de hemen arayıp randevu aldım. Ilk seans tanışma olarak geçiyor.Ikinci seansı hemen birkac gün sonrasına talep ettim çünkü çocuğun durumu beni üzüyordu.Yogun kaygı yaşıyordu.Ikinci seanstan sonra rahat bir hafta geçirdik.Üçüncü seanstan sonra cok daha iyiydi.Dördüncü seans gecen haftaydı. Ve dördüncü seansa giderken oğlum cok iyiydi.Gözlerime inanamadım. Bu kadar kısa sürede böyle olumlu sonuç. Sonnur hanımı tanıdığımız icin çok sansliyiz. Oğlumla öyle güzel, öyle neseli, öyle pozitif bir diyalog kurdu ki evde de adını sevgiyle anıyoruz.Ben de yorum tavsiyeleri ile gitmistim. Şimdi ben de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 sevgi (Danışan)
 IP: 78.174.160.YZY

10-11-2018
 TavsiyeNo: 106628
Sonnur Hanım'a tavsiye üzerine gittim.Kendisinden çok memnun kaldım.Bana yaptığı emdr tedavisi sayesinde yeniden hayata başladım.Kesinlikle gözlerinizi kapatıp kendisine sonsuz güvenebilirsiniz.Ama bir tedaviye başlamadan önce kesinlikle şunu unutmamalısınız doktorunuz ne kadar iyi olursa olsun eğer siz iyileşmek istiyorsanız iyileşiyorsunuz yani her şey sizin elinizde.Ben okb yi yendim ama bu bir kere Sonnur Hanım'a gitmekle olmadı.Sonnur Hanım'ın bana verdiği sürede gidip geliyordum ve kesinlikle seanslarımı aksatmadım ve Sonnur Hanımın dediklerini harfiyen yaptım.Bu yola çıkacaksanız ilk önce kendinizi sonrada danışmanınıza güveniniz.
     11 Beğeni    

 zehra (Danışan)
 IP: 94.54.251.ZD

26-10-2018
 TavsiyeNo: 106325
Merhabalar, ben Sonnur hanımlar 9 yaşındayken tanıştım şimdi 12 yaşındayım ve çok iyi sonuçlar aldım.Şimdi hala gidiyorum problemlerini çözmeye bana çok yardımcı oluyor ve severek gidiyorum.Benim yaşındaki arkadaşlarıma aşamayacağı sorunlar olduğunda gitmelerini tavsiye ediyorum.Çok güleryüzlü ve beni cok iyi anlıyor ve beni dinleyip sorunlarımi birlikte çozüyoruz.Ben oradan çıktıktan sonra kendime güveniyorum ve daha iyi hissediyorum kaygılarım tamamen bitiyor.Kendimi çok mutlu hissediyorum.Çok iyi sonuçlar alacağınıza eminim.Herkese tavsiye ederim.Onu çok seviyorum ve buradan teşekkür ediyorum.😘
     9 Beğeni    

M. Emin BAYRAKTAR Fotoğraf  Uzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-10-2018
 TavsiyeNo: 105972
Sonnur Hanım ile klinik psikoloji yüksek lisansımızda tanıştık. Kendisi çok sıcakkanlı, tatlı ve güleryüzlü bir hanımefendiydi. Kendisiyle bir buçuk sene beraber yüksek lisans programımızı tamamladık. beraber süpervizyon ekibimizi kurduk mesleki eğitim programlarına gittik. Her birinde onun tecrübe ve bilgilerinden faydalanma şansı buldum. Kendisini sürekli geliştiren ve güncelleyen birisi. Harika bilgi ve tecrübesi ile başvuran tüm danışanlara en iyi katkıyı vereceğine eminim. Pedagog arayışı içinde olan herkese Sonnur Hanım'ı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Günnur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.250.ZJ

07-08-2018
 TavsiyeNo: 105055
Merhabalar, Pedamed Çocuk, Genç ve Akademisinde Sonnur Hanımla tanışma fırsatını onun stajyeri olarak yakaladım ve bu fırsatı bana tanıdığı için kendimi çok şanslı hissediyorum, ayrıca bunun içinde kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü kendisi gerçekten bu alanda gördüğüm, çok iyi eğitim almış en özverili uzmanlardan birisi ve en önemlisi mesleğini 'severek' ve 'titizlikle' yapıyor ve bununla da kalmayarak bu alanda çalışacak öğrenciler için çok iyi bir eğitim durağı. Alan bilgisinden çok iyi faydalanabileceğiniz bir öğretmen. Bir çocukla nasıl iyi bir iletişim kurulmalı, nelere dikkat edilmeli, nasıl yaklaşılmalı her detayı tüm bilgisiyle öğrencilerine aktaran, onlara da öğretmekten zevk alan bir öğretmendir. Her sabah güleryüzüyle, sıcaklığıyla danışanlarını karşılayarak onların kendini rahat ve 'Emin Ellerde' olduklarını hissetmelerini sağlıyor. Gerçekten bu alanda bilgisine ve tecrübesine sonsuz güvenebileceğiniz bir pedagogtur. Çocukların en çok ihtiyaç duyduğu, kendilerini mutlu ve güvende hissedebilmelerini sağlayan, ilk görüşte çocukları ortama ve kendisine alıştıracak bir gülümsemeye sahip. Çocukların dilinden gerçekten iyi anlıyor. Özellikle DEHB, Disleksi, Öğrenme Güçlüğü, Korku ve Kaygılar, okul başarısızlığı ve EMDR alanlarında tecrübe ve bilgileri diğer meslektaşlarından fark yarattığını düşünüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca bu alana girecek yeni öğrencilere de çok iyi danışmanlık yapıyor. İyiki Sonnur Hanımı tanımışım diyorum ve cümlelerimi sonlandırıyorum. :) Güvenle Pedamed'e çocuklarınızı getirebilirsiniz :)
     11 Beğeni    

Zeynep GÖRENOĞLU Fotoğraf  Psk.Zeynep GÖRENOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-07-2018
 TavsiyeNo: 104733
Sonnur Hanım ile yollarımızın kesişmesi tam da ihtiyaç duyduğum anda gerçekleşti. Lisans eğitimimi yeni bitirmiştim ve teorik bilgilerimi pratikte kendisinden öğrenceğim mesleğinde uzman bir hocaya ihtiyacım vardı. Tam da bu süreçte stajyer olarak yanına gittim. Hayatımın en büyük şanslarından biriydi bu. Tüm tecrübelerini , bilgilerini benimle paylaştı. Sıcakkanlılığı, samimiyeti ve meslek hayatındaki tecrübelerini aktarmadaki cömertliği ile yanında bulunduğum vakitler çok keyifli ve istifadeli geçti. Çocuklara davranışları benim için tam bir örnek teşkil ediyordu. Kendisinin davranış ve tutumlarını model alarak meslek hayatıma geçirdim. Tuhaf bir şekilde enerjisi ile tüm çocuklara iyi geliyordu. Oraya gelenin bir daha bırakmak istemediğine aylar boyu şahit oldum. Mesleğine karşı aşkı, şevki, azmi, çabası zaman zaman beni hayrete düşürüyor ve çoğu zaman kendisine benzeme isteği uyandırıyordu:) Sonnur Hanım ile yollarımızın kesişmesi benim için gerçekten büyük bir lütuftu. Buradan herkese gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ediyorum... ve herkesin önünde Hocama çok teşekkür ediyorum :)
     11 Beğeni    

İrem OTURAKLIOĞLU Fotoğraf  Psk.İrem OTURAKLIOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-07-2018
 TavsiyeNo: 104726
Herkese Merhabalar, eğer çocuklarınız için bir uzman arayışı içerisindeyseniz, doğru sayfadasınız. Sonnur Hocayla yüksek lisansta tanışma fırsatı edindim. Fırsat diyorum çünkü daha sonra bizzat kendisinin yanında staj yapma imkanı edindim. Sayfada Sonnur Hanım'ın kurumundaki işleyişten ve çalışmalarından çokça bahsedilmiş zaten. Hepsine katılmanın yanında, 1 sene önce yanında ona dair gözlemlerimi kendisine aktardığım gibi sizlere de aktarmak isterim... Evet yanında psikolog olarak staja gidiyordum, Sonnur Hanım'ın 30 senelik tecrübesinden faydalanmak istemiştim. Seansları gözlemlerken bir zaman sonra çocuğu izlemek yerine Sonnur Hocayı izlerken buluyordum kendimi. Bir anda çocukla birlikte oyuna dahil olup ben kazanacağım hırsına giren, çocukla birlikte kahkaha atan, kaç yaşında olduğunu çocuğa hissettirmeyen biri. Seanslarda gerçekten çok verici, sürekli anlatır EMDR terapisinde şu şekilde uygulama yaparız, Dislektik çocuklarda bu görülür, sen de şu şekilde çalışmalısın gibi sürekli bilgilendirmelerde bulunur. Evet ama yine de Sonnur Hanım'ın yanında en çok ne öğrendim sorusunu "daima güler yüzle ve aşkla çalışmak" şeklinde cevaplamak isterim. Tavsiye kısmına gelecek olursak; 30 yıllık tecrübeli güleryüzlü bir pedagog, danışanlarıyla gözle görülür başarı oranına sahipse, danışanlarının PEDAMED'den ayrılırken umutlu gözleri ve gülüşlerini görmüşsem nasıl tavsiye etmem... Sonnur Hocam kesinlikle tavsiyemdir...
     12 Beğeni    

 kübra cankara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

25-06-2018
 TavsiyeNo: 104416
çok değerli pedagog sonnur hanım pedamed çocuk ve aile akademisinde bana staj imkanı sağlamıştır. pedamed çocuk ve aile akademisinde değerli pedogogumuz emdr ve bdt terapilerini en özenli ve yetkin şekilde uygulanmaktadır. kurumda gerek pedagog , psikyatri ve uzm. psikologları ile konumu ve özenli hizmetiyle yürütülmektedir. aynı zamanda tıp, psikoloji ve pdr öğrencilerine vaka analizleri ve eğitimler uygulanmaktadır. ayrıca birçok psikoloji öğrencisine staj imkanı sağlanmaktadır. pedamed çocuk ve aile akademisinde emdr , oyun terapisi , wisc - ar , objectif ve projectif testler uygulanmaktadır. hiperaktivite bozukluğu , disleksi gibi birçok bozukluğun tedavisi yapılmaktadır.
     13 Beğeni    

 Muhammed (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

25-06-2018
 TavsiyeNo: 104414
Sonnur Hocamla, şuan staj gordugum pedamed cocuk, genç ve aile akademisinde tanışma fırsatını yakaladım. Kendisinin hem bizlere hem de danışanlara son derece samimi ve içten bjr yaklaşımı var. Kendisi özellikle çocuk ve ergen danışanlar üzerinde hizmet vermekle birlikte, yetişkin danisanları da bulunmaktadır. Kendisinin kurduğu Pedamed çocuk, genç ve aile akademisinde aktif olarak danışan görmektedir. Bu merkeze genellikle 3-18 yaş arası çocuk ve ergen danisanlar gelmektedir. Bu merkeze danisanlar ağırlıkla dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, özgül korkular, disleksi, öğrenme güçlüğü, anne baba ve arkadaş çevresi ile uyumsuzluk gibi problemlerle başvurmaktadırlar. Burada çocukların problemlerinin çözümlerine ve ihtiyaçlarına yonelik olarak emdr terapisi, oyun terapisi, dehb için dikkat arttırıcı materyaller ile eğitimler vs uygulanmaktadır. Sonnur Hanım alanında son derece yetkin ve uzman bir pedagog-psikologtur. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Emek (Danışan)
 IP: 178.243.55.ZY

18-04-2018
 TavsiyeNo: 103371
İlk okul 2 ye giden bir oğlum var okulda performansı ve başarı oranı çok düşüktü Sonnur hanıma tavsiyeüzerinegelmiştik. Çocuğumuz söz konusu olunca kaygılarımız çok fazlaydı fakat Sonnur hanım la üçüncü dersimiz den sonra çok net bir şeylerin değiştiğini gördüm .Yaklaşık olarak iki aydır Sonnur hanımla çalışıyoruz okulda sınav notları yükseldi muhakeme yeteneği gelişti genel anlamda örneğin ders çalıştırma konusunda Çok sıkıntı yaşıyorduk bu sorunumuz tamamen bitti okul kaygıları kalmadı bizi de çok doğru anlamda yönlendirdiği için her şey çok güzel gidiyor böyle bir kurum la ve Sonnur hanımla çalıştığımı için çok şanslı olduğumu düşünüyorum ve çevremde herkeze tavsiye ediyorum. İyiki Sonnur hanımla tanıştım gerçekten bulunduğum durumu ciddiye almasaydım oğlumu akademik anlamda kaybwdebilirdim çünkü oğlum yapamadığını ve başarısız olduğunu düşünüyordu artık nasıl yapması gerektiğini biliyor kendine güveniyor .Sonnur hanımı tavsiye ediyorum çünkü çalışanlarıyla birlikte güler yüzlü ilgili ve başarılılar bu kadar kısa sürede iyi sonuçlar almamız bizim hayatımızı olumlu yönde değiştirdiği için çok teşekkür ediyorum .
     14 Beğeni    

 Elizabeth (Danışan)
 IP: 178.246.181.JC

05-02-2018
 TavsiyeNo: 101862
Merhabalar, öncelikle kızım Liza’ daki dikkat eksikliği nedeniyle uzman arayışına girdiğimde arkadaşlarım Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezini tavsiye etti.Bizde Psikiyatrist Dr.Akif Taşdemir’den randevu alıp görüşmeye geldik.Görüşme esnasındaki açıklamalarda Özel Öğrenme Güçlüğü çıktı.Bu nedenle de bizi Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisi’ne Kurum eğitmeni Pedagog Sonnur Kükürt’e yönlendirdi.Liza için Sonnur Hanımdan hafta da bir özel öğrenme güçlüğü eğitimlerimizi almaya başladık.Bu eğitimler zaman içinde ayda bire döndüğünde kızım Liza’ da değişiklikler okul da ve evde ders çalışırken görmeye başladık.Artık yardım almadan okuyabiliyordu.Ve bu da kendine artı bir özgüven kazanmasını sağladı.Pedagog Sonnur Kükürt hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     11 Beğeni    

 CAN (Danışan)
 IP: 85.105.124.ZD

25-10-2017
 TavsiyeNo: 99856
merhabalar, oğlumun ; ilkokul ikinci sınıfın ikinci döneminde yapılan veli toplantısında derslerde resim yapmaya başladığını, derslerde dikkatinin çok çabuk dağıldığını ve arkadaşlarından çok kolay etkilendiğini öğretmenlerinden duyunca eşim ve ben şok yaşadık. Aslında bize okuldaki tüm öğretmenlerinden ve hatta okul müdüründen nefret ettiğini söylerdi, ders yapmak istemezdi ama biz bu durumun okulda çok yorulduğundan ya da bize şımarıklık yaptığından zannederdik. Yıkıldığımız veli toplantısından hemen sonra internetten uzman arayışına girdim ve Sonnur hanıma ulaştım.Kendisi ilk önce bizimle konuşup daha sonra oğlumla seans gerçekleştirdi.Daha sonra yapılan çeşitli testlerle oğlumun aslında üstün potansiyelli olduğu ve dikkat dağılımının normal olduğunu öğrendik biz rahatladık ve oğlumuzu Sonnur hanıma emanet ettik.Kendisi ile görüşmemiz devam ediyor oğlum 3.sınıfa çok rahat başladı herhangi bir sıkıntı yaşamıyor, derslerini kendi yapıyor, derslerde resim yapmıyor, gece uyuma korkusu vardı o bitti. Ailecek Sonnur hanımı tanımaktan çok mutluyuz ve kolay kolay kendisini bırakmamaya da niyetliyiz. Ayrıca Yardımcısı Satı hanıma da yardımları ve anlayışı için sonsuz teşekkürler...
     16 Beğeni    

 Şerife (Danışan)
 IP: 5.46.154.C

24-10-2017
 TavsiyeNo: 99839
Merhaba Tavsiye ediyorum.com okuyucuları biz yaklaşık 3ay once yakın tanıdıgımızın tavsiyesiyle tanıştık. İlk izlenimimpozitif guler yuzlu bir insan olarak gordum. Anlattıklarımı buyuk bir ozenle dinlemesi, ilk guzel ızlenımlerımden sadece bir tanesi...7yasındakı oglum icin hep bir arayıslardaydım.2.sınıfa gectıgı halde okuma hızlanmadı ve okumak ıstemıyor ogrenme guclugu cekıyordu. Bı takım testler yapıldı.Teste sonuc olarak dikkat eksikliği ve ısıtsel zeka...... Basarırsızlıgın buyuk bi bolumu dikkat eksikliğine baglıymıs. Oglum akılll bir cocuk ama neden ogrenemıyor dıye Kendı kendimi yiyipduruyordum. Suandakı durum onemlı Bi aşama kaydettik. Sonnur hanıma gelmeden önce en kucuk bi seye bile dikkati dagılıyordu. Sonra toparlamak o kadar zordukı...suanda ise uzun bir metini okuyabiliyor, okumayı sevdiğini, okula gidip bıranonce ders çalışmak istedıgını soylemesı inanın benım icin dunyalara bedel. Daha bir cok alandada ilerleme kaydettik.Cocuklarla iletisimi Kendı cocugu gibi ilgilenmesi,bızımle sevinip bizimle uzulmesi bu degerler cok onemlı...Durustlugun uzerıne bısey yoktur. TECRÜBE,DURUSTLUK,BİLGİ.........samimi guler yuzlu.. Satı hanımın herzaman guler yuzlu davranması ve ilgili olması memnun ediyor tesekkur ediyorum.Duzenli olarak her hafta seanslarımıza devam ediyoruz. Cok daha guzel gunler bekliyor önce Allahın izniyle sonra Sonnur hanımın vesilesiyle. Ben gonul rahatlılıgıyla tavsiye ediyorum. Cocuklarımız bızım herseyımız ihmale gelmez. Sonnur hanımın cozemeyecegı bısey oldugunu dusunmuyorum. Allahın izniyle. Basarılarınızın kat kat çoğalması dileğiyle
     20 Beğeni    

 FATMA OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.108.YZ

12-10-2017
 TavsiyeNo: 99598
Merhaba; biz sonnur hanımı çocuk doktorumuz K.Hallaç bey tarafından tavsiye alarak tanıdık. Allahım-a şükürler olsun ki oğlumu doktora götürme ihtiyacı duyduğumda Kurtuluş bey'i aramak aklıma geldi ve oda Sonnur hanım'ı tavsiye etti. benim oğlum 12 yaşında. uykusunda uyurken bağırtı halinde sayıklamaları vardı. uyurgezerlik ve evde yalnızken korkuyordu.hatta biz evdeyken bile korkusundan tek olarak tuvalete gidemiyordu. hep yanında ben gidiyordum. Kendi odasını kardeşiyle paylaşmasına rağmen geceleri odasında korkudan yatamıyordu. Nihayet Sonnur Hanım'a gitmeye başladık. ve 4.seansta oğlum nerdeyse tamamen iyileşti. mucize gibi.... Allah Sonnur Hanım'dan razı olsun.Çok kıymetli bir uzman. Lütfen değerini bilelim herkese de tavsiye edelim. Benim gibi zor durumda olan herkes faydalansın. Çok teşekkür ederim. iyi günler...
     13 Beğeni    

 Esra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.253.YW

29-04-2017
 TavsiyeNo: 96372
Sonnur Hanım’ı, onun yanında staj yaptığım süre zarfında yakından tanıma fırsatı buldum. Kendisi sevgi dolu, güler yüzlü, samimi, tecrübeli, bilgili, içten, anlayışlı bir insan. Hem kendisiyle olsun hem yanında çalışanlarla olsun çok iyi vakit geçirdim. Orada olduğum süre boyunca her şey karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesindeydi. Sonnur Hanım bana çok güzel şeyler öğretti, çok güzel bilgiler verdi. Çokça onun çocuklarla olan iletişimini gözlemleme fırsatım oldu. Kendisi gerçekten alanında uzman bir isim özellikle öğrenme güçlüğü, hiperaktivite, öğrenme bozukluğu, dikkat bozukluğu, disleksi, fobiler ve EMDR konusunda. Yaptığı eğitim ve uygulamalar sonucunda çocuklardaki farklılığı gördüğünüz zaman çok mutlu oluyorsunuz. Sonnur Hanım gerçekten çocukları çok seven ve onların dilinden anlayan bir pedagog. Eğer çocuğunuzla ilgili danışmak istediğiniz bir konu varsa gönül rahatlığıyla ona danışabilirsiniz.
     11 Beğeni    

 Serpil (Danışan)
 IP: 213.161.132.YCF

12-04-2017
 TavsiyeNo: 95921
Merhaba, biz Sonnur hanım'la 2016 Ağustos gibi tanıştık. Oğlum çocukluğundan itibaren kaygısı yüksek bir çocuktu. 15 Temmuzdan sonra bu durum daha da arttı. Çok sevdiğimiz ve çok güvendiğimiz çocuk doktorumuz sevgili Kurtuluş Site Editörleri Tarafından Kapatıldı'ın tavsiyesiyle, Sonnur hanım'la tanışma fırsatı bulduk. Bize ve oğlumuza yaklaşımı, doğru teşhis ve tedavisi sayesinde, oğlum ciddi bir gelişme gösterdi. Özgüven kazandı ve kaygılarını yendi. Sonnur hanım, güler yüzlü,işini son derece ciddiye alan ve büyük özenle yapan biri. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 İlayda Büyükakçam (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

17-02-2017
 TavsiyeNo: 94657
Ben Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü son sınıf öğrencisi olarak yaklaşık 3 ay önce Sonnur Hanım'ın yanında staj yapmaya başladım. Samimi olmak adına öncelikle kendimden yola çıkarak yorumlarımı ve değerlendirmelerimi yapmak istiyorum. Staj yapmak; kendimizi 'saha'da geliştirmek ve teorik bilgilerimizle vakaları yorumlayabilme, sentezleyebilme yeteneklerimizi geliştirmek adına başvurduğumuz bir durumdur. Sonnur Hanım'ın bu konuda oldukça öğretici ve ilgili davrandığını söyleyebilirim. Kendisiyle ilk tanıştığımdaki şaşkınlığım bu yüzdendir hatta. Sadece kendi kendime ne gözlem yapabilirsem onu katarım kendime diyordum fakat tam tersine benimle bütün vakaları paylaşması, durumlara yaklaşımı, benim yaklaşımımı inceleyip yönlendirmesi, beni sürekli geliştirmeye çalışması bu 3 ay içinde kendimin ve etrafımdakilerin de fark edebildiği bir değişiklik yarattı bende. Sonnur Hanım'ın süpervizyonluğunda çocuklara nasıl yaklaşacağımı, farklı durumlarda tutumumu nasıl o kişiye göre farklılaştıracağımı, sakin kalıp bir durumu hem küçük ayrıntılarını yakalayarak hem de büyük tabloya bakarak nasıl değerlendireceğimi ve bütün bunları adım adım yapmam gerektiğini öğrendim. Kariyerimin ilk adımında kendisi bana harika bir öğretmen oldu. Bu nedenle buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum. Sonnur Hanım benim hayat çizgimde asla unutamayacağım bir insan artık. Yanında gözlemlediğim ve kendimi geliştirdiğim bir vaka türünden bahsetmek istiyorum. Bu tür aslında olmamasına rağmen otizm teşhisi konulmuş çocukların aslında bağlanma sorunundan kaynaklı benzer davranışları gösterdiği durumlardır. Böyle yanlış bir teşhis çocuğun hayatının devamında çok büyük negatif durumlar getirir. Bu nedenle bu teşhisi çok kritik buluyorum ve ailelerin bu konuda çok hassas olmalarını öneriyorum. Sonnur Hanım her seferinde bakılması gereken ayrıntıları öğretti bana. Nasıl yaklaşılması gerektiğini gösterdi. Bir çok çocuğun hayatını değiştirdiğini gördüm. Teşhis koyup kestirip atmak yerine gözlemlerini uzun zamana yayarak daha sağlıklı bir yoruma ulaşmak adına neler yapılması gerektiğini öğretti. Hiç konuşmayan, iletişim kurmayan -otizm şüphesi veya teşhisi konmuş- çocuklarla bir süre sonra gülerek oyunlar oynamaya paylaşımlar yapmaya başladık burada Sonnur Hanım sayesinde. Kendisini ayrıca disleksi, hiperaktivite, selektif mutizm, travma ve daha bir çok konuda da hakim buluyor ve öğrenebildiğim kadar öğrenmeye çalışıyorum ondan. Hatta öğrendiğim bütün vakaları buraya yazmak istedim ama sanırım o kadar alanım yok bu platformda. Sonnur Hanım'ın çalışma prensiplerini, yaklaşımını kendime örnek alıyorum ve kendisini hem danışanlara hem de benim gibi staj yapacak öğrenci arkadaşlarıma öneriyorum. Kendisi alanda tecrübe kazanmak isteyenler için harika bir öğretmen!
     17 Beğeni    

 Seniha Gümüşoğlu (Danışan)
 IP: 81.215.216.YW

16-02-2017
 TavsiyeNo: 94635
Sonnur Kükürt hocamın yanında stajyer olarak başladım.Hastalarla güleryüzlü olması ve ilgilenmesi onlara gereken yardımı sağlaması çok hoşuma gitti.Çocukların merkezimize geldiğinde buradan ayrılmak istemediklerini gördüm.Sonnur hocamın ilgisi onların burayı evi gibi görmelerini sağladı.Burada ki ortamı görseniz sizde buraya koşa koşa gelirsiniz çünkü ben öyle yapıyorum.Eğerki ileride çoçuğum olursa kendimden sonra güvenip getirebileceğim pedagoglardan biri.Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.😊
     14 Beğeni    

 Sezin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.199.JC

14-02-2017
 TavsiyeNo: 94577
Merhaba, Yaklaşık 6 ay evvel 4 yaşındaki kızımızın uçak sesi,gök gürültüsü sesi gibi yüksek seslere ve hatta motosiklet sesi gibi ani oluşan seslere karşı oluşan aşırı hassasiyeti / korkusu sebebiyle Sonnur hanım'a başvurduk.Sonnur hanım önce anne babası olarak bizi dinledi.Çocuk eğitimi hakkında , belki bildiğimiz ama uygulamakta zorluk çektiğimiz konuların ne kadar önemli olduğu konusunda bize tavsiyelerde bulundu.Ardından da 4 seans boyunca kızımız ile beraber terapi yaptılar.Ve bu terapilerin sonucunda yüksek seslere karşı olan bütün hassasiyetlerden kurtuldu kızımız.Uçak sesi olan herhangi bir yerden geçemezken artık kızımız neredeyse o sesleri duymaz oldu :) Bunun için Sonnur hanıma çok teşekkür ediyoruz:)) Kendisi çok sevecen ve çok sakin,öyle güzel anlatıyor öyle yapıcı yorumlar yapıyor ki çocuğunuzda ciddi bir problem olmasa bile zaman zaman yaşanan bazı sorunlarda nasıl hareket edileceği konusunda bile kesinlikle büyük yardımı olacaktır.
     13 Beğeni    

 Şiirnaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.49.ZZ

12-02-2017
 TavsiyeNo: 94526
Merhabalar isimden dolayı çıkaranlar olacaktır ama bilmeyenler için söyleyeyim ben Sonnur Hanım'ın kızıyım. 21 yaşındayım ve üniversite 3. sınıf tıp öğrencisiyim. Ben belki de annemin en büyük başarısıyımdır. O kendi söküğünü (yani beni) bile dikebilen bir terzidir. Başarılarımın, çalışmalarımın ama en önemlisi de kişiliğimin hepsi onun sayesinde ortaya çıkmıştır. Bu yazıyı görünce eminim ki çok duygulanacak, çünkü öyle duygusaldır da o... Yaptığı işi bu kadar iyi yapmasının sebebi de bence budur, çünkü yıllardır tek çocuk olmama rağmen sanki 100lerce kardeşim varmış gibi yetiştirdi beni. Her gün bana kendi gününden bahsederken 'ali bugün bunu yapmış, veli takdir aldı, ayşe ise matematik sorununu sonunda çözdü' diye mutluluklarını ve küçük başarılarını anlatırdı. Öğrencilerine kızına verdiği sevgiyi ve ilgiyi veren, öğrencisi hastayken uykuları kaçan, başarısız olduğunda mutsuz başarılı olduğunda ise velinin kendisinden bile daha çok sevinen bir öğretmen benim annem. Bana öğrettiği ilk şey (ve bence öğrencilerine aşıladığı şey de bu) düşündüğüm her şeyin önemli olduğuydu. Çocuğa bir birey olduğunu hissettirmek, onun her söylediğini pür dikkat dinlemek, ona önem vermek annemin en güçlü yanı. O böyle bir sevgi ve güven bağı kurunca çocuk hem daha rahat hem de öğrenmeye daha açık oluyor bence. Bence değil zaten ben ilk elden yaşadım, deneyimledim ve gördüm. O benim ilk öğretmenim ve en iyi anne. Ben de onunla gurur duyuyorum.
     25 Beğeni    

 çağla söker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

08-02-2017
 TavsiyeNo: 94415
Sonnur Kükürt alanında uzman bir pedagog ve ben onun danışmanlık merkezi olan Pedamed Çocuk, Genç ve Aile Akademisinde staj yaptım. Sonnur Kükürtle Pedamed'de tanıştım, öncesinde de adını duymuştum. Stajım boyunca alanla ilgili her fırsatta ben ve diğer stajyer arkadaşlarımla bilgilerini paylaştı. Hem bilgi sahibi hem de sabırlı ve yardımsever biri. Merkezinde kullandığı Moxo testi, EMDR terapisi ve farklı bilişsel gelişim oyunlarını ayrıntılı olarak bizlere tanıttı. Sonnur Kükürt sayesinde alanımızla ilgili somut bilgiler edinebildik. Sonnur Kükürt çocuklarda dikkat dağınıklığı, EMDR terapisi, disleksi uzmanlığıyla hem belgeleriyle göz dolduruyor hem de sürekli bu konularda uygulama yapıyor. Diğer uzmanlarla karşılaştırıldığında Sonnur Kükürt birçok alanda uzmanlık sahibi olmasıyla öne çıkıyor. Sonnur Kükürt yenilikçi, uzman ve güvenilir bir pedagog. Kişisel özellikleri olarak da her zaman güler yüzlü, enerjik, sakin ve kararlı biridir. Pedamed ise fiziksel olarak modern ve danışmaya uygun materyallere sahip bir merkez. Bu merkezde çalışan herkes gerçekten güler yüzlü ve güvenilir insanlar. Herkesin Sonnur Kükürt ile çalışma fırsatı bulmasını umarım. Pedamed ve Sonnur Kükürt'ü tüm ailelere ve gençlere tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

 Sati (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

29-12-2016
 TavsiyeNo: 93366
Merhabalar, Sonnur Hanımın asistanıyım ve kendisi ile çalışmaktan dolayı mutlu olduğum en iyi pedagog, EMDR terapisti ve Disleksi uzmanıdır.Sonnur Hanım Çocuklarda kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, arkadaş ilişkileri, tikler ( tırnak yeme vb ) uyku , tuvalet ve yeme bozuklukları dikkat eksikliği, hiperaktivite (MOXO Testi )ve tetkiklerde aileleri bilinçlendirme ve bu sorunlara sahip çocuklarda eğitim konusunda tecrübeli uzmandır. Sonnur Hanım ile çalışırken vakalara bakış açısı aileleri yönlendirmede ki tutum ve davranışları insanın kendi çocuğu gibi sahiplenip doğru yönlendirmesindeki başarısı ve danışanlarımızın bu süreç de bizimle işbirliğine açık olup devam ettirmesi ile çocuklarımızdaki başarı her geçen gün katlanarak artıyor.Sevecen ve yüzündeki sıcak gülümse ile hem çocuklarımıza hemde danışanlarımıza pozitif enerji dağıtan,mesleğini severek yapan nadir uzmanlardan biridir.Paylaşımcı yapısı sayesinde bilgi ve birikimlerini kendisinden destek almak isteyen herkesle paylaşır. Kurum dışında ilk ve orta dereceli okullara öğrenci ve velilere yönelik seminerler düzenlemektedir.Sonnur Hanım sonuç odaklı çalıştığı için her çocuğumuzda eli üstündedir.
     17 Beğeni    

 dilan aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

24-12-2016
 TavsiyeNo: 93118
pedamed aile ve çocuk akademisini sosyal medya üzerinden buldum ve akrabama tavsiye ettim çocuklarının teog korkusu ve okulda başarısız olma gibi kaygıları vardı fakat Sonnur hanımla tanıştıktan sonra çocuktaki kaygı seanslardan seanslara azaldı ve gözlemlediğimiz üzere okul başarısı arttı.EMDR terapisi çocuğa gerçekten çok faydalı oldu ve bu işi de uzmanına bıraktığımız için bizim de içimiz rahat etti çocuğumuz şu anda devam ediyor okulda ve sosyal hayatında daha mutlu, o da memnun biz de çok memnunuz. Sonnur Hanımın tecrübesine, aileyle kurduğu işbirliğine, samimiyetine sonsuz hayranız ben bu yüzden gönül rahatlığıyla Sonnur Kükürt'ü tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

 Arife SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.215.216.YW

23-12-2016
 TavsiyeNo: 93068
Biz Pedamed Çocuk Akademisı ile kreş öğretmenimizin tavsiyesi ile tanıştık .Çocuğumun diğer arkadaş grubuna göre farklı olduğunu gözlemlediğim için Pedagog Sonnur Hanıma gelip çocugumuzun durumu hakkında gözlemlerinde dikkat eksikliği , konusamamazlik, şiddet egilimiçeren kurumumuzda yapılan moxo dikkat eksikliği ve hiperaktivite testinin sonucu yapılan eğitimler ve yaşadığı korku ve kaygıları için de EMDR Terapisi ile bu korkularından kurtuldu.Eğitimlerin devamında işitsel algı güçlendirildi.Eğitimlerin devamında konuşma süreci hızlandı.konuşmaya başladı.Obsesif davranışlarında kelimeler yetmez anlatmaya insanin evladina korkusuzca sarilmasi baska birseyle anlatilamaz.Bugünlerı yaşattığı için Sonnur Hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.Bütün ailelere de Pedagog Sonnur Kükürt 'ü tavsiye ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Ziyaretçimiz bu yazıyı oğlu seanstayken Pedamed'den gönderdiğini belirtmiştir
     16 Beğeni    

 Ceyda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.68.FW

21-12-2016
 TavsiyeNo: 93013
Merhaba Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisinde yaptığım staj sayesinde Sonnur Kükürt hocamı tanıma imkanı buldum.Sonnur Hanım korku,kaygı,disleksi,dikkat eksikliği ve hiperaktivite gibi alanlarda güçlük yaşayan bireylere gerekli desteği sağlamaktadır.Dikkat eksikliği ve hiperaktivitenin dört ana semptomu olan dikkat eksikliği,zamanlama problemi,dürtüsellik ve hiperaktifliğin objektif olarak ölçülmesi için Moxo testi uygulanmaktadır.Staj süreci zarfında bireylerin yaşadığı güçlüklerin üstesinden gelmesinde uzman desteğinin taşıdığı büyük öneme şahit olduğum için Sonnur Hanım' ı tavsiye ediyorum.Lütfen sizler de yaşanılan sorunu ihmal etmeyip yardım alınız.
     14 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 176.55.167.LZ

08-12-2016
 TavsiyeNo: 92647
4 yaşındaki yeğenim çevresindeki insanların sorusuna cevap vermezdi yalnızca en yakını gördüğü annesiyle konuşurdu fakat başkalarının yanındayken annesine bile cevap vermediği oluyordu. Yeğenimi Sonnur Kükürt Hanıma getirdik. Sellektif mutizmle ilgili şüpheleri olduğunu düşünerek bizi bir psikiyatriste yönlendirdi. Pedamed Çocuk Akademisi'nde oyun terapisi seanslarına devam ettikten sonra sorunlarımızın çözülmeye başladığını gördük. Yeğenim artık sosyal açıdan daha girişken ve başarılı , özgüveni yüksek . Sonnur Hanım'a çok teşekkür ediyorum, çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyorum:)
     20 Beğeni    

 Ayşenur Yurtsever (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.79.ZZB

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92033
Merhabalar. Pedamed Çocuk, Genç ve Aile Akademisinde yaptığım stajda Sonnur Hanımı tanıdım. Kendisi çok sıcakkanlı ve çok deneyimli biri. Yanında staj yaparken danışanları gözlemleme imkanı buldum. Matematik güçlüğü yaşayan (discalculi) bir danışamıza yaptığı uygulamayı gözlemleme fırsatım oldu ve danışanın güçlüğü aşmasını ve ilerlemesini görmüş oldum. Özellikle dikkat eksikliği ve hiperaktive olan çocuklardan Moxo DEHB testinde çıkan sonuçlara göre nasıl bir yöntem ve program izlediğini ve bir süre sonra çocuğun dikkatini arttığını, tepkisel davranışlarının yok olduğunu gözlemledim. Genellikle okul Rehberlik Uzmanları Sonnur Hanımı yönlendiriyor. Çocuğun eğitimsel tedavisinden kısa süre sonra okullardan ve çocuğun ailesinden teşekkür ve takdirleri aldığına tanık oldum. Burda yaşadığım tecrübelerle ve Sonnur Hanımın meslek gelişimimde kendi tecrübelerini benimle paylaşarak okulda öğrendiğim teorik bilginin yanında uygulama alanında da kendimi geliştirmiş oldum. Eğer çoçuğunuzda korku, kaygı, dikkat, hiperaktivite veya davranış sorunları varsa Pedagog Sonnur Kükürt'ü tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Melisa Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

11-11-2016
 TavsiyeNo: 91894
Pedamed Çocuk Akademisinde Pedagog Sonnur Kükürt'ün yanında staj yapma imkanı bulduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Çocuklarla iletişimi olsun,onlara verdiği destek olsun her şekilde örnek alacağım bir Hocam olduğunu söyleyebilirim. Yanında olduğum süre zarfında birçok danışan görmüş oldum ve bir çocuğun gelişiminde uzman desteğinin ne kadar büyük önem taşıdığını farkettim. Mesela disgrafisi olan bir çocukla yapılan çalışmalarda çocuğun yazısının düzeldiğini, ilerlediğini izleme fırsatı buldum. Moxo dikkat eksikliği ve hiperaktivite testiyle çocuğun hangi alanda sorun yaşadığını görüp ona göre bir destek planı oluşturulduğunu; çocuğun eğitim öğretim hayatında daha başarılı olabileceğinin ve sağlıklı bir birey olarak yetişmeye devam edebileceğinin farkındalığını ailelerin kazandığına tanık oldum. Okul, aile ve arkadaş ortamında uyum sorunu yaşayan çocuklar için Pedagog Sonnur Kükürt'ü tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Nur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.13.171.C

02-01-2016
 TavsiyeNo: 84597
Sonnur Hanım'la tanışmamıza tavsiyeediyorum.com sitesi vesile oldu. Şimdi geriye dönüp baktığımda iyi ki danışan tavsiyelerine kulak vermişim diyorum. Evimiz Sonnur Hanım'ın kliniğine oldukça uzak olmasına rağmen her hafta büyük bir motivasyon ve istekle onu görmeye geliyoruz. Bu sıcak ve ilgi dolu ortamdan her seferinde mutlulukla ayrılan bir çocuğun ebeveyni olmaktan daha keyifli bir şey yok. Kızımız her seanstan sonra yeni kazanımlarla donanıyor. Şimdiden kendine güven, başarma azmi ve problem çözme yeteneklerinde büyük gelişmeler var. Sonnur Hanım'la hertürlü sıkıntısını hiç çekinmeden iç rahatlığıyla paylaşabiliyor ve karşılığında hayata kolayca geçirebileceği çözüm yöntemleri ediniyor. Bütün bunların yanı sıra işini severek yapan, amacı para kazanmak değil pozitif enerji üretmek olan sıcacık bir insanla ve onun harika çalışanları ile tanışmış ve kızımı da tanıştırmış olmaktan çok ama çok mutluyum. Eminim ki bize ve kızımıza hayat boyu katmadeğer üretecek kazanımlarımız hergeçen gün artarak devam edecek. Evladına İyi bir pedagog arayan tüm ebeveynlere gönül rahatlığıyla ve bir akademisyen titizliğyle Sonnur Hanım'ı tavsiye ediyorum. Emin olmak için fotoğrafına bakmanız yeterli, güzel enerjisi gözlerinden okunuyor :)
     22 Beğeni    

 ilkay sevgi (Danışan)
 IP: 94.122.103.YCY

07-12-2011
 TavsiyeNo: 46037
Sonnur Kükürt'ün makalesi yıllardır sorduğumuz sorulara cevap olan ayrıntılı ve güzel bir makale. ingilizce kaynakları da tarıyorum ancak en çok yararlandığım makale Sonnur hanımın makalesi oldu. Türkiye'de fazlaca bilinmeyen disleksi hakkında yazdıkları anne baba olarak bize yön gösterdi ve kafamızdaki karışıklıkları giderdi. Kendisini kişisel olarak tanımıyorum sadece yazılarını okudum ve kendisine danıştım. Ancak profesyonel destek aldığım birçok uzmandan daha fazla fayda gördüm. Bence titiz, araştırmacı ve çok zeki bir pedagog. Üstelik diğer uzmanlara göre kalıpların dışında düşünebilen, pozitif bakabilen bir tavrı olduğunu hissettim.
     25 Beğeni    

 Sevgi TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.198.DC

16-08-2016
 TavsiyeNo: 89744
Merhabalar ,Sonnur Hanımı eşimin işyeri arkadaşı tavsiyesiyle tanıdık. Bizim 3.seansımız ama şimdiden Sonnur Hanımı tanıdığımıza çok memnunuz. Sonnur Hanımın işindeki başarısının yanında içten ve güleryüzlü tavırlarıyla ilk günden güvenimizi kazandı. Özellikle çocuklarla olan iletişim çok güçlü. Biz yolun başında çok şeyler katetmeye başladık. İleriki zamanlarda daha da güzel sonuçlar alacağımıza inandığımız için Sonnur Hanıma ailece çok teşekkür ediyoruz. İyiki sizi tanımışız. Sorunu olsun olmasın her çocuğa, her anneye ve babaya kesinlikle Sonnur Hanımı tavsiye ediyorum. Sizde gelip tanıdığınızda gerçekten doğru yere geldiğinize çok sevineceksiniz.
     45 Beğeni    

 simge (Danışan)
 IP: 78.183.159.YWJ

11-09-2013
 TavsiyeNo: 62843
Ben Sonnur hanıma başladığımda henüz anaokuluna gidiyordum. Sonnur Hanımın seansında çok eğleniyorduk. Yuvada öğrenemediklerimi Sonnur Öğretmenim bana öğretiyordu. Sonnur Hanım oyunlarda bana bir sürü konular öğretiyordu . Okula başladığımda biraz zorlanmıştım. Haftada bir gün düzenli devam ettim. KENDİMDE FARK ETTİĞİM ŞEYLER : Dikkatim dağılıyordu , Düşüncelerimi toparlayamıyordum, Duyduğum halde anlayamıyordum, Anladıklarımı çabuk unutuyordum, Şu an altıncı sınıfa başladım. Geçen yıl sınıf birincisi olmuştum. Şu an çok mutluyum. Bahsettiğim sorunlardan hiçbiri kalmadı. Ama ben kendimi geliştirmek ve özel sorunlarımı paylaşmak için on beş günde bir devam ediyorum ve ben Sonnur Öğretmenimi çoook seviyorum,ve ondan hiç ayrılmak istemiyorum
     25 Beğeni    

 B. E (Danışan)
 IP: 188.3.240.YY

22-05-2016
 TavsiyeNo: 88094
Merhabalar, Sonnur Hanımı internet üzerinden araştırarak buldum ve tavsiyeleri okuyarak cesaret bulup Emdr terapisi için gittim yaklaşık 3 seans da yaşadığım sorunlarla nasıl başa çıkabileceğimi öğrendim ve beni sürekli rahatsız eden aklımdaki zihnimdeki resimler artık çok net değil onlardan tamamen kurtulduğumun bilincindeyim bu gerçekten inanılmaz Sonnur Hanımın elinde sihirli bir değnek olsa anca bu kadar olurdu kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum ve hayatınız da yaşadığınız unutmak istediğiniz ne varsa bunun için mutlaka Sonnur Hanımın kapısını çalın derim hayatınızı kendinize zehir etmelerine izin vermeyin Sonnur Hanım'a gidin ipler sizin elinizde olsun. Sevgiler
     17 Beğeni    

 Sibel SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.194.ZJL

17-06-2016
 TavsiyeNo: 88716
Sonnur Hanım ile eşimin işi nedeniyle tanışıklığım oldu. Kızımın dersleri iyi olmasına rağmen ders yada benzer bir dikkat isteyen iş yapacağı sırada sorun yaşadığını görüyordum. Zamanını iyi kullanmadığını da görüyordum. Aynı zamanda ev içinde diğer odalara geçerken birlikte gitmek istiyordu. Kendine güveni düşük bir kızdı. Sonnur Hanım ile görüşmeye daha başladığımızın ilk zamanından itibaren kızımda bariz bir farklılık görmeye başladık. Örneğin daha önce komşumuzun kızı ile oyunlarında arkadaşı ne derse onu yapmaya çalışırken Zeynep, Sonnur Hanım ile görüşmelerinden sonra arkadaşına kendi isteklerini çok rahat bir şekilde iletmeye başladı. Evde yaşadığı karanlık korkusu ortadan kalktı. Sonnur Hanım, dikkatinin değil aslında korkularının ( özellikle babasına karşı duyduğu yüksek miktardaki saygının onu çekingen yaptığını ve özgüven konusunda sorun yaşattığını belirterek bu konuda çalıştığını söyledi. Bununla ilgili emdr denilen ses ile terapi yaptığını belirtti. Kızım onun yanından çıktıktan sonra "artık kendime güveniyorum." diye cümleler kurdu. Artık derste yada farklı konularda hata yapsa bile heyecanlanmadan bunu dile getirebiliyor. Korkmuyor. Sonnur Hanım'a bize yaptığı iyilikten dolayı çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle ne yaptığını iyi bilen biri.
     15 Beğeni    

 Taner (Danışan)
 IP: 88.234.210.DW

17-06-2010
 TavsiyeNo: 33867
Merhaba,ben 8.sınıf öğrencisiyim.Dikkat eksikliği için oraya gittim.Birkaç seansta dikkat eksikliğim azaldı.Bana bir test yapıldı orada.İşitsel ve görsel duyularım düşük çıkmıştı.Halen devam etmekteyim.Şimdi İşitsel ve görsel duyularımda arttı.SBS puanım 350 civarı geliyordu.Birkaç seansla dikkat eksikliğim azaldı.İşitsel ve görsel duyularım arttı.Bu yılki SBS'den 430 puan civarı olarak hesapladım.Yıl sonu başarı puanı ile birlikte 430 puan civarı gelecek.Yıl sonu başarı puanı da yaklaşık 20 puan.Ben çok memnun kaldım.Sizlerde giderseniz yararını görebilirsiniz.Keşke daha önceden gitmiş olsaydım daha yüksek puanlarda alabilirdim.
     35 Beğeni    

 Sena ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.216.ZZC

16-05-2016
 TavsiyeNo: 87953
Sonnur hanım hastasına en içten ilgiyle yaklaşıp güler yüzünü eksik etmeyen karşısındakine muhabbetini özel hissettiren iyiki gelmişim dedirten nadir psikologlardan. Sıkıntılarımı anlattıktan sonra asıl sorunu yakalayıp tek cümleyle bana fark edemediğim noktaları gösterdi. Ben sorunu yüzeyde zannedip kendim halletmeye çalışırken derinlerde ki ana sebepleri bulup çözmeme çok yardımcı oldu. Çoğu kişinin yanlış yerden tutup düzeltmeye çalıştığı travmaları doğru uçtan çekip çıkardı. Bende sonnur hanıma tavsiye üzerine gittim ve pişman olmadım eminim sizde olmayacaksınız.
     16 Beğeni    

 Sibel (Danışan)
 IP: 217.64.209.Y

27-03-2014
 TavsiyeNo: 67627
Merhaba 8 yaşındaki oğlum için özel öğrenme güçlüğü teşhisi konulduktan sonra bu konuda uzman birine ihtiyacımız oldu. İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda Sonnur Kükürt hanım için yazılan olumlu tavsiyelere ulaştım ve randevu almaya karar verdim. Şubat 2014'ten beri haftada bir kendisinden disleksi ve disgrafi konusunda profesyonel destek alıyoruz. Şimdiden oğlumdaki ve derslerindeki olumlu etkisi bizi gerçekten çok sevindiriyor. Samimi, sıcak ve sevecen olması sebebiyle oğlum da kendisini çok seviyor. Sonnur hanıma çok teşekkürler. İyi ki varsınız..
     22 Beğeni    

 gizem aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.103.78.L

17-11-2010
 TavsiyeNo: 37336
kardeşimin öss hazırlık döneminde meslek seçimi ve sınav kaygısı nedeniyle Sonnur Hanıma başvurduk.Kendisinin yakın ilgisi ve sevecenliğiyle gerçekten bize çok destek oldu.Kardeşim birsüre sonra kendisi gidip gelmeye başladı,kaygılarının azaldığını farketti. Sınav dönemine kadar hem endişesini azaltmasını hem de sosyal yaşantısını aksatmadan hayatına devam etmesini sağladığı için Sonnur Hanıma çok teşekkür ediyorum burdan birkez daha.Lise son öğrensinin kendisini tanıması çok zor olur ancak kardeşim Sonnur Hanımla tedaviye başladıktan sonra kendiyle ilgili yeteneklerini çözdü,mühendisliğe olan ilgisini anladı ve kaygılarının yokolmasıyla kendine güveni arttı.Sonnur Hanımla girdiğimiz sınav maratonundan da başarıyla çıkarak çok istediği mühendislik fakültesini, üstelik istanbul üniversitesinde kazandı. Burdan diğer velilere de Sonnur Hanımın uzmanlığından yararlanmayı tavsiye ediyorum.
     24 Beğeni    

 UmTGrR (Danışan)
 IP: 88.247.108.YC

06-03-2011
 TavsiyeNo: 40066
Merhaba; Oğlum 9 yaşında. Dikkat ve Öğrenme Bozukluğu olduğu konusunda şüphelerimiz vardı. Bir uzmandan destek almaya karar verdik. "tavisyeediyorum.com" sitesini inceleyerek Sonnur hanımla tanıştık. İyikide tanışmışız :) 2 ay haftada 1 olacak şekilde destek aldık. Sonnur hanımında onayı ile şimdilik süreci tamamladık. Biz başta oğlum olmak üzere çok mutluyuz. Çünkü Sonnur hanımın desteği ve danışmanlığı ile başardık. Benim şahsi görüşümüde belirtmek isterim. Bu ve benzeri sorunlarda; önce ailenin motivasyonu kendilerini ve çocuğunu sürece iyi hazırlaması ve hep beraber motive olunması önemli. Yani başta çocuk sonra aile neyi ne için ve neden yaptığını bilmeli, yaptığına inanmalı. Ardından iyi ve tecrubeli bir uzmandan destek alınmalı. Bu konudada Sonnur KÜKÜRT bence çok doğru bir tercih. Saygılarımla,
     26 Beğeni    

 Eda (Danışan)
 IP: 94.123.20.ZBW

19-04-2011
 TavsiyeNo: 41259
2 Sene kadar uzun bir süredir 7 yaşındaki kızım için, bir kere başladığımız da menun kalabileceğimiz bir pedagog arıyordum. Pedagog ve Jinekolog benim için önemlidir. 29 yaşına gelmiş olmama ramen hâlâ bir jinekolog bulamamış olsamda, siteniz sayesinde pedagoloğumuzu bulduğumuza inanıyorum. Sonnur hanımın fotoğrafını ve öz geçmişini görür görmez kendisine içim ısındı ve kendisiyle karşılaştıktan sonra kesinlikle hayal kırıklığına uğramadığımı anladım. O, aradığımız uzmandı... Kızım türlü sebeplerden dolayı daha öncesinde anaokuluna gitmeye fırsat bulamadı. Bunun üzerine bir de e-okul kapsamında, 1 yaş erken okula başlamak zorunda kalınca okula uyum konusunda bayağı zorluk yaşadık. Sonnur hanım kızıma test uyguladıktan sonra, söylediği ilk şey kendini uzman zanneden başkalarının aksine, bu durumun ana okuluna gitmemekten kaynaklı olmadığıydı. O saniyeden itibaren benim hiç konuşmama gerek kalmamıştı zaten; Sonur hanım benim söylemek istediğim herşeyi ağzımdan ilmek ilmek çözüyordu adeta. Falcı gibiydi... Sanki bütün yaşadıklarımızı, problemlerimizi, hissettiklerimizi önceden biliyor gibiydi. Bunları bilen bir insanın tam olarak neye ihtiyacımız olduğunu da bilidiğine emin oldum ve şu anda hâlâ devam eden küçük yolculuğumuzda kızımı güvenle kendisine teslim ettim. Bu hafta itibariyle toplamda 6 haftadır Sonnur hanımla birlikteyiz ve okulu kesinlikle sevmeyen, sınıfta sürekli huysuzluk edip derslerine çalışmayan kızım, artık bir gün dahi okuldan uzak kalmayı istemediği gibi sınıfta derslere katılım sağlıyor ve en önemlisi sınavları herkesten önce bitirip öğretmene teslim ediyor. Evde kesinlikle ders çalışmayı ve yazı yazmayı redden çocuğumun harıl harıl ders yaptığına şahit oldum ve bu bizim için gerçekten ileri bir seviye. Bunun haricinde evdeki kurallarla ilgi büyük problemler yaşıyorduk. Ellerini yıkamaktan tutunda yerdeki eşyasını kaldırmaya kadar hiçbirşeye yanaşmıyordu kızım. Ve şimdi artık ben hiç uyarı da bulunmadan ellerini yıkamanın yanı sıra, ayakkabılarını ben çıkarmazsan dakikalarca eşikte oturan çocuk şimdi benim söylememe bile gerek kalmadan ayakabılarını çıkarıyor hatta dolaba kendi koyuyor. Ev ve okul kurallarıyla ilgili hiçbir sorunumuz kalmadı. Ve bunların tümü sadece 6 seansta gerçekleşti. Sonnur hanım, verdiği etkin eğitimler sayesinde veliyi de etkinliklerin içine dahil ederek çocuklara gerekli kazanımı sunuyor. İşine son derece bağlı ve samimi bir insan. Karşısındaki insana daha ilk karşılaşmada, her insanın doktorundan beklediği ve her doktorda bulunmayan o güven duygusunu aşılıyor; cesaret veriyor. Sonnur hanım kesinlikle tavsiyemdir.
     26 Beğeni    

 Psk.Kübra Eriş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.201.ZL

20-02-2016
 TavsiyeNo: 85977
Sonnur hanımla, klinik psikoloji eğitimimin tez süreci esnasında klinik gözlem yapma amaçlı olarak bir hocamın vasıtasıyla tanıdım.Kendisinin çocukları ne kadar sevdiğine ve onlara yaptığı müdahalelerin birebir içten bir dokunuş olduğuna şahit olmuş biriyim.Özellikle akademik destek alması gereken öğrencilerimi güvenle yönlendirdiğim ve somut olarak faydasını gördüğümüz istanbuldaki sayılı uzmanlardandır.Kısa süreli de olsa kendisinin engin bilgilerinden faydalanma fırsatı buldum. Teşekkür ederim.
     16 Beğeni    

 Ceren (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.182.176.ZJZ

09-09-2016
 TavsiyeNo: 90199
Sonnur Hanım'ın yanında stajyer olarak bulunmaktayım.Henüz çok uzun bir süre geçirmesek de, kendisinin ne denli bilgi sahibi ve tecrübeli olduğunu anlamamak imkansız. Çocuklar ile arasındaki iletişim çok kuvvetli. İçine kapanıklık, dikkat bozukluğu, hiperaktivite,disleksi gibi birçok konuda kendini geliştirmiş bir uzmandır. Tecrübelerini her fırsat bulduğunda aktarmaktan çekinmeyen, hem bana hem de danışanlarına karşı çok ilgili ve çok sıcakkanlıdır. Güleryüzünü,ilgisini, bilgisini sizden ve çocuğunuzdan asla esirgemeyecek bir pedagog arıyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz.
     15 Beğeni    

 PSK. SELİN ÖZMEN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

15-05-2015
 TavsiyeNo: 78746
Sonnur Hanımla yanında staj yaparak tanışma fırsatı buldum. İleride çocuk alanında kendimi geliştirmek istediğim için özellikle kendisiyle çalışmak onun deneyimlerinden faydalanmak istedim. Kendisi bizimde ileride daha bilinçli psikologlar olmamız ve daha sağlıklı nesiller yetiştirmemiz için kendi deneyimlerini bize her fırsatta en güzel şekilde aktararak alanda daha kullanılabilir bilgilere sahip olmamızı sağladı. Vermiş olduğu ipuçları ve tavsiyeler için kendisine çok teşekkür ediyorum . Farkındalığımın artmasına yardımcı oldu. Uzmanımız Sonnur Hanım mesleki açıdan kendisini sürekli geliştiren, değişen tüm süreçleri takip eden alanında gerçekten uzman ve çok başarılı biri. Çocuklarda okul başarısızlığı, okuma-yazma sorunları, kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında kendisini geliştirmiş bir uzmandır. Aynı zamanda bu konularda gerekli olan test eğitimlerine de sahiptir. Kendisine dikkat eksikliği ile başvuran danışanlarına Moxo DEHB testi uyguluyor. Böylece dikkat sorunlarının hiperaktivite ya da dürtüsellikten mi kaynaklandığını belirliyor. Bazen de zamanlama sorunu olan danışanda da dikkat sorunu ile karşılaşabilindiği için bu ayrımları test sayesinde çok kolay yapıyor. Bende burada bulunduğumdan beri kendisinin bu konularda olan bilgisi, profesyonel tutumu , güler yüzü, samimi tavrı, yaptığı işe gösterdiği saygı ve sevgi sayesinde ailelerin ve çocukların çok memnun bir şekilde ayrıldıklarını gözlemlemiş olduğumdan Sonnur Hanımı tavsiye ederim.
     19 Beğeni    

 BEGÜM GÜN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

06-06-2016
 TavsiyeNo: 88439
Psikoloji Lisans Eğitimimdeki stajımı Sonnur Hanımın yanında yapmaya karar verdim. Kendisinden örnek alarak kariyer hayatım boyunca uygulayabileceğim pek çok bilgi edindim. Sonnur Hanımın çocuklarla kurduğu iletişim ve onlara yaklaşımı gerçekten takdire değer. Ebeveynleri olarak çocukları anlamak kimi zamanlarda oldukça zorlaşabiliyor. Onlar için endişe eden anne-baba tutumları bazen sorunların çözümü için etkisiz kalabiliyor. Sonnur Hanımda gördüğüm iletişim becerileri çocuklara farkındalık kazandırma, okul başarıları ve kişisel gelişimlerini en iyi seviyeye çıkararak onlara toplum ve ailesi için yararlı, mutlu bireyler olma imkanı vermesi, her türlü zorluğun bir çözümü olduğunu ve kendisinin her bakımdan yetkin yeterli ve güvenilir bir pedagog olduğunu görmemi sağladı. Dolayısıyla en zor vakalarda bile etkin çözüm için, Sonnur Hanımı gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.
     16 Beğeni    

 Burcu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

12-05-2015
 TavsiyeNo: 78658
Merhabalar, Sonnur hanımın Asistanıyım kendisi tanıdığım en iyi pedegog lardan birisidir. Pratik ve hızlı zekasıyla olaylara bakış açısı daha özgündür. Danışanına öneride bulunurken yöntem, tutum ve davranış konusunda kendi çocuğuymuş gibi davranırken içtendir.Çocuklarda kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, arkadaş ilişkileri, tikler ( tırnak yeme vb ) uyku , tuvalet ve yeme bozuklukları dikkat eksikliği, hiperaktivite ve bunlara ait test ve tetkiklerde aileleri bilinçlendirme ve bu sorunlara sahip çocuklarda eğitim konusunda kendisini geliştirmiş işinin ehli bir uzman dır. Güler yüzlü paylaşımcı ve sevecen tutumu ile kendisinden destek almak isteyen herkese yardımcı olur. Kurum dışında ilk ve orta dereceli okullara öğrenci ve velilere yönelik seminerler düzenlemektedir. Sonuç odaklı çalışmaktadır. Danışan çocuğun neye ihtiyacı var ise yönlendirme konusunda başarılıdır. Çocuklar da korku ve kaygı durumlarında dikkat eğitimine almadan önce EMDR Terapisi uygulamaktadır. Böylece çocuk geçmiş yaşam travmalarından kurtulup kendine özgü tavır tutum geliştirebilmekte derslerine daha iyi konsantre olabilmekte açıkçası kendisine özgüveni yükselmektedir.
     21 Beğeni    

 GİZEM VARDARLI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88178
Sonnur Hanımla yanında staj yaptığım dönemde tanışma fırsatı buldum.Ben burda bulunduğum müddetçe dikkat eksikliği ve hiperaktivitesi olan,dislektik ya da kaygılı çocuklarla ayrı ayrı nasıl özenle çalıştığına birebir tanık oldum.Dikkat eksikliği bulunan çocuklarımıza MOXO dikkat ve hiperaktif testini uyguladı.Sınav korkusu olan çocuklara EMDR terapisi yapıyor ve gözle görülür iyileşmeler nedeniyle çocuk ve aileler çok mutlu.Cumartesi günleri matematik eğitimleri,akademik sorunları olan öğrencilere ise okula yönelik çalışmalar yapılıyor.Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisinde meslek hayatıma başladığım ve akademik anlamda bana yardımlarını esirgemediği için Pedagog Sonnur Kükürt ve ekibine teşekkür ederim.
     16 Beğeni    

 nazlıcan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

24-03-2016
 TavsiyeNo: 86764
Ben psikoloji son sınıf öğrencisiyim. Sonnur hanıma bir tanıdığımızın 1. sınıfa giden oğlunu yönlendirdim. Çocuğa daha önceden dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı konmuş ve çocuk psikiyatristi tarafından ilaç başlanılmıştı. Fakat öğretmeninin sınıf içindeki davranış sorunlarına yönelik şikayetleri bir türlü bitmek bilmiyordu. Yazı yazmıyor, ödevlerini almıyor, derste sürekli konuşuyor, teneffüste arkadaşlarını rahatsız ediyordu. Sonnur hanım öğrenciye Moxo DEHB Testi uyguladı ve Hiperaktivitenin yerine testte Dürtü Kontrol Bozukluğu olma olasılığı yüksek çıktı. Bu konuda doktorunu hemen bilgilendirdi. Ayrıca testin grafiğindeki fluktuasyonlar nedeniyle emosyonel süreçlere de dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Görüşmeler sonrasında korku ve kaygılarının olduğunu bu nedenle dikkatini yoğunlaştırmakta güçlük yaşayabileceğini vurguladı. Kendisine uygulanan EMDR Terapisi ile çocuk rahatladı, gece uykuları düzene girdi. Bu hafta korkmadan okula gidip gelebiliyor. Öğretmeni de derslerine olan ilgisinin gün geçtikçe arttığını söylüyor. Şimdi bir ay sonrası için randevu verdi. Eminim ki davranış sorunlarından sonra, akademik sorunları için de Sonnur hanımın bizim için bir planı var:) Benim tavsiyem kendi çocuğunuz veya yakınlarınız için Pedagog arıyorsanız, lütfen Sonnur Kükürt ile tanışın ve kendinizi ona teslim edin. Seanslarınıza düzenli olarak devam edin. Göreceksiniz siz kazançlı çıkacaksınız. Herkese iyi günler...
     19 Beğeni    

 Cansu Yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

28-09-2015
 TavsiyeNo: 81665
Ben Sonnur Hanımın stajyeriyim, bir hocam aracılığıyla kendisiyle tanıştım. Benim dikkatimi çeken, Sonnur Hanımın çocuklarla kurduğu iletişimin ve güven ilişkisinin gücü. İçekapanık, sessiz, özgüvensiz çocukların nasıl cesaretlendiğini ve özgüvenle başarılarının arttığını gördüm. Çocuklara nasihat vermek günümüzde en hatalı davranışlardan biridir. Esas önemli olan çocukları anlamak ve onların diliyle konuşabilmektir. Sonnur Hanımın çocuklarla iletişimi çok güçlü. Benim dikkatimi çeken bazı danışanlar oldu. Biri geldiğinde aşırı hiperaktif ve dürtüsel davranışları vardı. Annesinin yanında bazı davranım bozuklukları gözlemlemiştik. Sonnur Hanımın seansları sonunda çocukta inanılmaz değişimler oldu. Artık kendisini anlayan ve dinleyen biri vardı, güveniyordu, mutluydu. Aile de aldıkları ipuçları sayesinde çocuklarının değişimine birebir tanık oldu. Diğer danışan içekapanık, özgüven eksikliği, konuşma geriliği olan bir çocuktu. Ailesinin söylemine göre Sonnur Hanıma Otizm tanısıyla getirdiklerini öğrendim. Özellikle anne depresyonda olduğunu, doktorların söyledikleriyle hiç düzelme olmayacağına inandığını, fakat Sonnur Hanımın her zaman pozitif düşündüğünü ve çocuklarının önce konuşmaya başladığını, ardından da kendi dünyasından yavaş yavaş çıktığını anlattı. Şuan eğitimsel tedavisi sürmekte ve günden güne iyiye gitmekte olduğunu söyleyebilirim. Konu çocuklarınız olduğunda birine güvenmek oldukça zor, ama Sonnur Hanım güveninizi asla boşa çıkarmaz; çocuğunuzun mutlu, başarılı, güçlü, çevresiyle uyumlu bir birey olma yolunda görebileceği en iyi desteği sağlar. Hiçbir problem gözünüzü korkutmasın, burada her probleminize bir çözüm var. Sonnur Hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     17 Beğeni    

 Abdulsettar (Danışan)
 IP: 78.183.2.ZCB

28-06-2015
 TavsiyeNo: 79825
Kendisi akademik yönden oldukça bilgili ve donanım sahibi biri kendisiyle staj döneminde tanışma fırsatı buldum onunla çalıştıgım dönem boyunca bilgilerinden faydalanma fırsatı buldum pedagog olarak çocuklarla olan iletişim agı onların sorunlarına kalıcı çözümler saglamak sossyal hayata çevresiyle uyum saglamasını etkin hale getirmek için elinden geleni yapmaktadır. terapilerini en etkin şekilde yapmaktadır. Çözüm odaklı etkili yöntemler kullanarak terapilerini yapıyor. Danışanlar da yanlarında gelen aileleride oldukça memnun bir şekilde ayrılıyorlar güler yüzlü samimi bir sohbet ortamı oluşmuş bir kurum da çalışan sonnur hanım danışanlarını en iyi şekilde agırlar yanında asık suratla ayrılmak imkansız gibi birşey.
     18 Beğeni    

 RUKİYE (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

06-05-2015
 TavsiyeNo: 78527
Merhabalar, Sonnur Hanım çocuklarda kaygı ve korku, okul fobisi, davranım ve uyum bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü, disleksi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında aileleri bilinçlendirme ve bu sorunlara sahip çocuklarda eğitim konusunda kendisini geliştirmiş bir uzmandır. Yanında staj yapma fırsatı buldum. Paylaşımcı ve sevecen tutumu sayesinde pedagojik anlamda birçok deneyim kazandım. Pedamed çocuk merkezindeki Sonnur Hanımın çocuk ve ailelere yönelik çalışmalarından faydalanan danışanlarıyla birebir sohbet etmek motivasyonumu yükseltti.
     19 Beğeni    

 Çalışan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.58.YZD

19-03-2010
 TavsiyeNo: 31603
Ben 2 yıldır Sonnur hanımın yanında çalışmaktayım. Daha önce de başka doktorların yanında çalışıyordum. Dikkatimi çeken bir şey vardı.Onu paylaşmak istedim.Tanıdığım doktorlar seans süresi bittiğinde görüşmeyi kesiyorlardı. Oysa Sonnur hanım elinden geldiğince süreyi uzatıyor ve çocuğa ne kadar çok zaman ayırabilirse o kadar çok ilgileniyor. Hele iki seans arasında boşluk varsa ve dışarıda bekleyen birileri yoksa o zamanı dinlenerek geçirme yerine mutlaka aileye rehberlik ederek dolduruyor. Ayrıca ilk başvurduğunda düz duvara tırmanan bir çocuk bile Sonnur hanımla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor, eve gitmek istemiyor. Bir kaç seanstan sonra çocukların gittiği okuldan arayıp teşekkür eden öğretmenler oluyor. Sonnur hanım sanki sihirli bir değnekle çocukları baştan yaratıyor. Böylece çocuk başarılı olduğunda sadece kendisi değil okul da, aile de mutlu oluyor. Her gün bu tür örnekleri birebir yaşadığım için danışanlarımızdan aldığımız övgülerin ne kadar haklı olduğunu sizlerle paylaşmak istedim. Ben gerçekten Sonnur hanıma ulaşabilen aileleri çok şanslı buluyorum.
     24 Beğeni    

Kemal TUNCER Fotoğraf  Psk.Dnş.Kemal TUNCER
Denizli - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-12-2010
 TavsiyeNo: 37883
Sevgili meslekdaşım Sonnur Hanımla 4yıl önce bir seminerde başlayan tanışıklığımız halen devam etmektedir.İşini bu kadar seven adeta mesleğiyle özdeşleşmiş nadir insanlardandır.Bunca yıllık deneyimine rağmen hala yeni mezun bir öğrencideki heyecana ve yeni bilgilere ulaşma açlığına şaşırmamak mümkün değil.İnanılmaz bir enerjiyle danışanlarına daha fazla ne verebilirim sorusunun peşinde durmadan koşmakta ve bu mesleki başarısının mihenk taşlarından birini oluşturmaktadır.Özellikle özel öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliğindeki uzmanlığı gerçekten onu İstanbul gibi büyük bir şehirde diğer uzmanların bir adım önüne geçirmekte.İhtiyacı olan herkesin gönül rahatlığıyla yararlanması dileklerimle...
     20 Beğeni    

 Mehtap (Danışan)
 IP: 88.238.58.YZD

17-03-2010
 TavsiyeNo: 31537
Ben Sonnur hanımın eşinin asistanıyım. Uzun yıllardır yanlarında çalışıyorum. Beş yaşındaki yeğenim hakkında kafamıza takılan sorunlar vardı. Sonnur hanıma danıştık. Çocuğu oyun ortamında izledikten sonra annesine önerilerde bulundu. Anaokulu tavsiye etti ve uyum sağlayana kadar yuva ile temas kurdu. Ayrıca gelişimi için bir test yaptı. Sonuçlarını hem bizimle hem yuvayla paylaştı.Böylece önümüzdeki aylarda neler çalıştırmamız gerektiğini biliyorduk. Kısa bir süre sonra konuşmasında açılma oldu ve çocuktaki hırçınlık sona erdi. Zaten gelenlerden hep olumlu sonuçlar aldığını biliyordum ama kendi başımıza gelince Sonnur hanıma daha da güvenim arttı. Artık onun üstüne uzman tanımıyorum. Mehtap
     22 Beğeni    

Sonnur KÜKÜRT'ün Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
pedamedcocuk.com
Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış makaleler ve güncel duyurular kendiniz, çocuğunuz ve tüm aileniz için yol göstericidir.

Sonnur KÜKÜRT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Yoga, Meditasyon

Sevdiği Sözler : "Geleceğin cahili okuyamayan değil; nasıl öğreneceğini bilmeyen kişi olacaktır.” A. Toffler "Okumayı sevmek, hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlerle değiştirmektir." Montesquieu


Sonnur KÜKÜRT'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pedamed Çocuk, Genç ve Aile Akademisi
Zuhuratbaba Mah. Yüce Tarla Cad. No:3/1 Bakırköy
İstanbul

Uzm.Psk.Sonnur KÜKÜRT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 542 82 46
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İst.
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Pedagoji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1988
(32 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sonnur KÜKÜRT'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca


Sonnur KÜKÜRT'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • Yazı Yazmaktan Nefret Ediyordu

  • Sonnur KÜKÜRT Mesleki Videolar Videoları
    -    17:16
    Top