2007'den Bugüne 76,246 Tavsiye, 24,881 Uzman ve 17,105 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

M. Emin BAYRAKTAR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.M. Emin BAYRAKTAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarM. Emin BAYRAKTAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar M. Emin BAYRAKTAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Volkan DEMİRUzm.Volkan DEMİR
Volkan bey ile bir eğitimde tanıştık. Tecrübesi ve bilgisiyle kalitesini göstermekteydi. Daha sonra eğitimlerde ki rastlaşmamız bizi daha yakın arkada...
Çağla Ebru AYUzm.Psk.Çağla Ebru AY
çağla ile 2011 yılında okulumuzun ilk senesinde tanıştık. Yıllar geçtikçe dostluğumuzda gelişti. Hem mesleki hem de arkadaş olarak birbirimizi çok iyi...
Saadet UÇANPsk.Saadet UÇAN
Saadet hanım aile dostumdur.Kendisin psikolog olması benim onunla ilişkimi kuvvetlendirdi. psikoloji öğrencisi olarak onunla bir çok konuda konuşma ve...
Esra BAYRAKTAR SÜNGÜUzm.Psk.Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ
Psikolog Esra Bayraktar Süngü ablamdır . Tüm hayatım boyunca beraberdik onu tanıdığım için çok mutluyum . Ablam konuşma, dinleme ve aktarma yetenekler...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Ben Psikolog Emin BAYRAKTAR İstanbul Psikoterapi Merkezi'nde siz değerli danışanlarıma haftanın altı günü psikoterapi hizmeti vermekteyim. İletişim için cep ve ofis numaraları veya e-posta üzerinden ulaşabilirsiniz.

M. Emin BAYRAKTAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Ergen Psikolojisi
Depresyon
Fobiler
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Alkol ve Madde Bağımlılığı
Panik Bozukluk
Vajinusmus
denetimsiz (erken) boşalma
Hipnoz ve Hipnoterapi
Sınav Kaygısı
Spor ve Sporcu Psikolojisi
Çocuk ve Ergenlere Yönelik Bilişsel Testler ( Goodenough Haris Bir İnsan Çiz Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Luisa Duss Psikanalitik Öykü Tamamlama Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Kent E.G.Y Testi, Catell 2A Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Amerikan P.D. Hiperaktivite Ölçeği, WISC-R
MMPI Testi
RORSCHACH Testi

M. Emin BAYRAKTAR Özgeçmiş CV Psk.M. Emin BAYRAKTAR'ın Özgeçmişi
1993 Üsküdar doğumluyum. Memur bir baba, ev hanımı bir ailenin üçüncü çocuklarıyım. İlk ve orta öğretimimi Pendik'de tamamladıktan sonra Fatih Sultan Mehmet Üniversitesini birçok başarı, onur ve yüksek onur belgeleri ile tamamladım. Askerlik görevim boyunca yüzlerce danışan ile binlerce görüşme yaptım. Askerliğimi tamamladıktan sonra tekrar İstanbul'a İstanbul Psikoterapi Merkezine döndüm. Bu merkezde psikolog olarak çalışmaya devam etmekteyim. Çeşitli eğitimler almakta ve yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

M. Emin BAYRAKTAR Tavsiye Yazıları M. Emin BAYRAKTAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Onur atik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.177.YY

18-07-2017
 TavsiyeNo: 97975
Emin çok yakın bir arkadaşımdır. Kendisi Çalışkan azimli ve güvenilir birisidir. Onunla ne zaman bir plan yapsak her zaman eğitime gideceğim çalışma yapacağım gibi bahaneler üretir ancak akşamları müsait olurdu. Sürekli kitap okurdu okumayı ve kendini geliştirmeye oldukça açık birisidir. Arkadaşımın kardeşi psikolog aradığında ilk Emin'in adını verdim ve kardeşimizin durumundaki olumlu değişimi yakından gördüm. İşini iyi yaptığı konusunda hiç şüphem yok herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Ramazan ormanoglu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.11.YJ

17-07-2017
 TavsiyeNo: 97961
Emin ile cocukluktan beri arkadasiz. Kendisini cok yakindan tanirim. Dunyanin en iyi insanlarindan biridir. Her zaman iyi niyetli biri oldu herkese yardim ederdi. Psikoloji okumaya baslayinca kendisine cok uygun bir meslek sectigini dusundum. Cocuklugundan beri arkadazlar arasi ilkskileri her zaman cok iyiydi. Herkesle iyi anlasirdi.Onun kisiligi psikologluk icin yaratilmis. Cok bilgili ve caliskan bir o kadar da alcakgonullu bir kardesimdir. Tanidigim en iyi insandir. Psikolog arayisi icinde olan herkese onerlm.
     Beğenin    

 Merve (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.57.YZB

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97928
Bazen öyle birşey oluyorki duygularını, düşüncelerini, hissettiklerini ne kendine anlatabiliyorsun ne ailene anlatabiliyorsun ne de arkadaşlarına. Hayatın yorgunluklarını, kendin ile olan savaşını, mücadeleni, sevinçlerini, üzüntülerini, sıkıntılarını anlatmak istediğin birisi oluyor. Seni sen olduğun için yargılamadan anlayacak birisi olur. Işte onlardan biriside Emin Bey. Onun pozitif enerjisi, sıcakkanlılığı, insanları yargılamadan olduğu gibi kabul etmesi onu bambaşka biri yapıyor. Samimiyeti ile bizlere huzur veriyor. Emin Bey herşeyden önce bir psikolog olarak değil bir arkadaş olarak bizlere yardımcı oluyor. İşte bu yüzden ilk tercih kesinlikle Emin Bey.
     2 Beğeni    

 Kardelen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.57.YZB

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97925
Emin Beyi arkadaşım vasıtasıyla tanıdım ve gerçekten hayran kaldığım biridir. Emin Bey mesleki açıdan kendini geliştiren ve araştırma yapmayı çok seven biridir. Sürekli kendini geliştiren tek bir sonuca bağlı kalmayıp her yolu deneyen biridir. Emin Bey bir psikologda olması gereken bütün özelliklere sahip. Çok iyi bir dinleyici. Mesleğinde başarılı, özverili, calışkan, empati yetenegi oldukca gelismis, saygılı, dürüst, planlı ve programlı calısan iyi bir psikologtur. Emin Bey herkes ile iyi anlaşabilen biridir. Zamanı iyi değerlendirir. İhtıyacı olan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Volkan DEMİR Fotoğraf  Uzm.Volkan DEMİR
İstanbul - Psikoloji Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-07-2017
 TavsiyeNo: 97835
Emin Bey ile bir eğitim sırasında tanıştık. Mesleğine dair idealleri olan ve onlara ulaşmak için çaba gösteren ve aldığı pek çok eğitimler sonucunda yeni mezun olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde genç meslektaşlarından kuramsal ve pratik bilgi açısından şaşırtacak kadar farklı olan bir meslektaşım. Empatik yaklaşımı ve kurduğu sıcak ilişki doğrultusunda çocuk ve ergen danışanlarına çok fayda sağlayacağı kanaatindeyim. Daha önce kendisine yönlendirmiş olduğum danışanların hepsinden çok güzel, olumlu geri bildirimler aldım. Hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Kübra Ergüne (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.206.155.YBL

09-07-2017
 TavsiyeNo: 97818
Muhammed Emin BAYRAKTAR 'ın arkadaşıyım. Bayraktar genç , dinamik bir o kadar da profesyonel kişiliğiyle ön plana çıkar . Kendini geliştirmeye ve yeniliklere her zaman açıktır .Çevresine olan duyarlılığı farklı bakış açısı arkadaşlığımız boyunca bana çok şey kazandırdı. Samimi yaklaşımı ve çocuklarla kurduğu dialoğu bana onun bu işte ne kadar iyi olduğunu gösterdi . Alanında uzman olan arkadaşıma gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Çocuk ve ergen psikologu arayanlara tavsiye ederim .
     2 Beğeni    

Çağla Ebru AY Fotoğraf  Uzm.Psk.Çağla Ebru AY
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-07-2017
 TavsiyeNo: 97816
Emin Bayraktar ile üniversitede tanıştık. Mesleki anlamda birçok idealimizin benzer olması, kısa sürede dostluk kurmamızı sağladı. Kendisi oldukça sıcakkanlı, dürüst ve gelişime açık bir kişiliğe sahiptir. Emin, iyi bir psikoterapist olmasının yanında kendisini geliştirmek için sürekli eğitimler alarak alandaki başarısını arttırmaktadır. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile meslektaşım Psk. Emin Bayraktar'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Sevgi Nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.3.ZBW

08-07-2017
 TavsiyeNo: 97808
Bazı insanlar öğretmen olmak için doğmuştur. Bazı insanlar polis olmak için doğmuştur. Bazı insanlar fotoğrafçı olmak için doğmuştur. Bazı insanlar inşaatçı bazıları ise marangoz olmak için doğmuştur. Emin ise kesinlikle psikolog olmak için doğmuş... Meslegine aşık olarak doğmuş, mesleği ile bir bütün olmuş. Mesleği için her türlü fedakârlığı göze alabilecek birisi. Mesleğini çok seven, araştırmalar yapan ve sürekli çabalayan birisi. İnsanların her konuda yardımına koşabilecek birisi. Yardım etmeyi çok seven, insanları çok seven, sabırlı birisi. Bu yüzden ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa, hayatın omuzlarınıza yüklediği yükten yorulduğunuz zaman derin bir nefes alıp yeniden hayat ile savaşmak isterseniz size bu gücü verecek ve yanınızda sizle birlikte savaşacak tek kişi süphesiz Psikolog Emin Bayraktar olacaktır. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz..
     1 Beğeni    

 Uğurcan Yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.57.YDZ

02-07-2017
 TavsiyeNo: 97696
Emin ile tanışmamız üniversite zamanında oldu. Oldukça çalışkan ve biridiydi. Arkadaşlığımız zamanla ilerlerken onun ne kadar olgun birisi olduğunu ve psikolog kimliğini benimsemiş olduğunu gördüm. Yakın arkadaş olmamızdan dolayı kendini geliştirmesine de yakından şahit oldum. Kendini geliştirmeye açık ve güvenilir birisidir. Pdikologluk mesleğinin Emin kardeşime çok uygun olduğunu düşünüyorum. Çoğu zaman ilişkilere bakış açısı bana oldukça fayda sağladı. Emin kardeşimi psikolojik destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ Fotoğraf  Uzm.Psk.Esra BAYRAKTAR SÜNGÜ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-06-2017
 TavsiyeNo: 97646
Psikolog Emin Bayraktar meslektaşım ve biricik kardeşimdir. Psikoloji merakı çok erken yaşlarda başlamıştır. Lise yıllarında psikolog olmaya kesin karar vermiştir ve bu tarihten itibaren psikoloji alaninda araştırmalara başlamıştir. Başarı ile lisans eğitimini bitirmiştir. Lisans eğitimi süresince alaninda uzman bir çok hocadan eğitimler almış ve almaya devam etmektedir. Insan sevgisi dürüstlüğü entellektüel birikimi ve hayata geniş açıdan bakmasi onun meslegini yapmasını kolaylastiran özelliklerinden bazılarıdır. Işini titizlikle yapmaya özen gösteren psikolog Emin Bayraktar'i özellikle çocuk ve ergen psikolog arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

M. Emin BAYRAKTAR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : spor, sanat, edebiyat, tarih» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Psikoterapi Merkezi
Bağdat Cad. Hamiyet Yüceses Sok. Köşk Apt. No:24 D:11 Şaşkınbakkal-Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(551) 417 06 03  
(Kişisel Telefonum)

Telefon 2 :
(216) 358 69 62  
(Ofis Telefonum)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

M. Emin BAYRAKTAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


M. Emin BAYRAKTAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

M. Emin BAYRAKTAR Mesleki Videolar Videoları
-


03:36
Top