2007'den Bugüne 80,033 Tavsiye, 25,567 Uzman ve 17,884 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Deniz DOĞRUÖZ
Uzman Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog/ Ergen, Yetişkin, Aile , Çift Terapisti/ EMDR Uygulayıcısı / Hipnoterapist

Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi64 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Deniz DOĞRUÖZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

64

[Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Deniz DOĞRUÖZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Deniz DOĞRUÖZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Deniz DOĞRUÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sara İKEUzm.Psk.Sara İKE
Sara Hanım ile, 3 yıldır tanışıyor iki yıldır beraber çalışıyoruz. Özellikle, ergen, genç yetişkin ve yetişkinlerle ele alınması zor konuları Sara Han...
Yasemin TÜZEMENUzm.Psk.Yasemin TÜZEMEN
Yasemin Hanım ile yaklaşık 3 yıl önce tanıştık. Mesleğini tutkuyla yapan, mesleki etik ilkelere özen gösteren, en doğru mesleki bilgiyi danışanlarına ...
Beliz ERERENUzm.Psk.Beliz EREREN
Beliz Hanım ile yaklaşık 3 yıl önce Klinik Psikoloji yüksek lisans programında tanıştık. Psikoterapi alanında uzmanlaşmış olmak için bir konuyu tüm de...
Pınar EZGİNPsk.Dnş.Pınar EZGİN
Pınar Hanım ile yaklaşık 8 yıldır tanışıyoruz. Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde etkili bir şekilde yürütülen aileiçi ilişkiler, çocuk gelişimi v...
Mahmut BEKTAŞDr.Psk.Dnş.Mahmut BEKTAŞ
Mahmut Bey'i 2007 yılından beri eğitim kurumlarında çocuk, ergen ve ailelerine yönelik psikososyal destek ve danışmanlık çalışmaları sırasında tanıma ...
Ali BAHADIRPsk.Dnş.Ali BAHADIR
Hipnoterapist ve Psikolojik Danışman Ali Bahadır'ı yaklaşık 9 senedir tanıyorum. Ailelere yönelik çocuk gelişimi ve iletişimi üzerine Türkiye ve düny...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Psikolojik destek almak için harcadığınız emek, hayat yükünüzü doğru taşımanıza yardımcı olacağı için yaşamdan aldığınız keyfi arttıracaktır.

Deniz DOĞRUÖZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Terapisti,
Ergen Terapisti,
Aile Danışmanlığı,
Çift Terapisti,
Cinsel Terapist,
EMDR Uygulayıcısı,
Hipnoterapist

Deniz DOĞRUÖZ Tavsiye Yazıları Deniz DOĞRUÖZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Asena K (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.40.233.CC

19-05-2019
 TavsiyeNo: 109797
Herkese merhabalar, Deniz Bey ile Yüksek Lisans döneminde tanıştık kendisi klinik tecrübesi ve mesleki yeterliliğine güvendiğim bir isimdir. Gözlem yeteneğine ve pratik çözümlerine her zaman hayran kaldım. Mesleki tecrübesini her zaman alanda ki yeni meslektaşlarıyla sorgusuz sualsiz paylaştı. Her zaman birlik duygusuyla, herkes için bir şeyler yapmaya çalışan birisi olmuştur, kendisi çok büyük takdirleri hakediyor. Gözünüz kapalı destek alabileceğiniz bir psikologdur. Sevgilerimle..
     2 Beğeni    

Fadıl KARAKOÇ Fotoğraf  Uzm.Psk.Fadıl KARAKOÇ
Van - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-05-2019
 TavsiyeNo: 109765
Deniz hocamla klinik yüksek lisanstan tanışıyoruz. Deniz hoca insani ilişkileri, yardımseverliği ve liderlik vasfıyla hakikaten klinik eğitiminde parmakla gösterilen arkadaşlarımızdan biriydi. Bunun yan ısıra mesleki bilgi ve birikimi, uzun yıllardır danışan ve vaka görüyor olması kaliteli bir ruh sağlığı uzmanı sıfatını fazlasıyla hakkettiğini düşünenlerdenim. Kendisi İstanbul da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek ruh sağlığı uzmanlarının başında geliyor. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 YY (Danışan)
 IP: 178.243.94.YWY

14-05-2019
 TavsiyeNo: 109725
Herkese Merhaba, Deniz Doğruöz ile yaklaşık 1 sene önce tanıştım. Hepimizin zaman zaman yaşadığı gibi, benim de hayli sıkıntılı bir dönemimdi. Yardım almayı daha fazla ertelemenin faydası olmadığını anladım ve araştırmaya başladım. Deniz Bey hakkında pozitif geri bildirimlere denk geldim. Çeşitli kanallardan kendisi hakkında iletilen yorumları da araştırdım. O gün bu gündür danışanıyım. Öncelikle dikkatli ve özenli, hızlı ve doğru tespitler yapıyor kesinlikle sonuç odaklı. Yönlendirmelerinin çok başarılı olduğunu da bende yarattığı değişimden biliyorum. Tek yönlü değerlendirmeleri yok yani siz anlatırken o zaten sizi, sosyal çevrenizi, iş hayatınızı, ailenizi -geçmiş -bugün -gelecek şeklinde muazzam çözümlüyor ve yönlendirmeleri bu doneler üzerinden optimum fayda alacağınız şekilde oluyor. Haliyle ivmeli şekilde biraz da sizin gayretinizle çıkmaz sokaklar uzun ve güzel yollara dönüşüyor. Benim ailemle iletişimime, insan ilişkilerime, kendime bakış açıma çok faydalı oldu, 35 yaşındayım ve hayatımda yaptığım en güzel en faydalı şeylerden birisi de Deniz Bey ile tanışmış olmaktır. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum yorumum 1 sene önce benim olduğum durumda birine ulaşırsa ve faydam dokunursa ne mutlu bana. Saygılar ve sevgiler.
     2 Beğeni    

 Klinik Psikolog Yaşar Şenel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.1.96.B

14-05-2019
 TavsiyeNo: 109715
Merhabalar. Deniz ile yüksek lisans sırasında tanıştım. Tanıştığımızda bazı özellikleri bana ilginç gelmişti. İlginç gelen yönleri; çözüm odaklı olması, sorumluluk almayı sevmesi, kendine güvenmesi, sürekli kendisini meşgul edebilmesi oldu. Sonra arkadaş olarak da kendisini sevdim. Mesleki olarak insana değer vermesi, insanı anlayabilmesi, sevecen ama aynı zamanda ciddi olması bence onu güçlü kılıyor. Araştırmayı sevmesi ona mesleki derinlik kazandırıyor. Meslek dışı uğraşları ise kendisine zenginlik katıyor diye düşünüyorum. Başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 GÖKÇE Ç. (Danışan)
 IP: 78.173.209.YLB

11-05-2019
 TavsiyeNo: 109669
Deniz beye gitmeye başladığım dönemde hayatım adeta altüst olmuştu. Evliliğimde yaşadığım sorunlar beni ağır bir depresyona sürüklemiş, bilinç altına itilmiş bütün travmalarım bir anda su yüzüne çıkmaya başlamıştı. Toparlanmam gerektiğinin farkındaydım fakat güven duygum ve yaşama isteğim tükenmiş durumdaydı. Deniz bey uzmanlığı, deneyimi ve inceliği ile içinde bulunduğum zor dönemi daha kolay yönetebilmeme yardımcı oldu. Benliğimi zedeleyen ve benim için paylaşması çok zor olan travmalarımı hoşgörüsü, hassasiyeti ve tecrübesi ile işledik. Boşanma sürecini hem benim hemde çocuklarımın sağlıklı bir şekilde atlatmamızı sağladı. Çocuklarımı yetiştirirken onları algılayabilmemde ve uygun davranışlar geliştirmemde çok yardımcı oldu. Kendisinin anlayışlı, rahat, güvenilir ve içten yaklaşımları paylaşımı ve süreci kolaylaştırıyor. Her davranış ve hissin nedenini öğrenme ihtiyacı duyan biri olarak bilgilendirmeleri oldukça açık ve anlaşılır. Deniz bey sayesinde artık kendimi ve hislerimi daha iyi tanımlayabiliyorum. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum ve hayatıma ışık tuttuğu için çok çok teşekkür ediyorum. Her konuda tecrübesi, bilgisi ve güvenilirliği ile destek alabileceğiniz bir uzman olduğundan emin olabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Şebnem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.236.233.Z

10-05-2019
 TavsiyeNo: 109665
Deniz bey nazik, saygılı, içten bir insan. Hayatımızın çok sıkıntılı bir zamanında kendisinden destek aldık ve çok memnun kaldık. Mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bununla yetinmeyip sürekli kendini geliştirdiğini görüyorum. Mesleki uzmanlığına, sahip olduğu bir çok alandaki güzel yeteneklerini de ekleyerek, küçük-büyük tüm danışanlarının ruhlarına kalplerine ulaşıyor. Deniz beyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tüm ihtiyaç duyanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 müge (Danışan)
 IP: 85.105.21.ZB

10-05-2019
 TavsiyeNo: 109659
Deniz beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Ben 13 yaşındaki ergen oğlumu binbir dil dökerek götürdüm. Daha önceki tecrübelerimizden dolayı görüşme yapmak istemiyordu. Fakat odaya girdiğimiz anda deniz bey oğlumun kalbini çaldı bir psikolog dan ziyade ağabey gibi yaklaştı bence oğlumunda tam ihtiyacı olan buydu.Oğlum ve ben deniz bey e çok güveniyoruz ve güzel aşamalar kaydettik. Ergen çocuğunla okulda evde problem yaşayan herkese şiddetle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 M.T. (Danışan)
 IP: 176.227.19.ZJ

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109617
Kızımla olan iletişimizi güçlendirmek, günümüz koşullarında her ebeveynin yaşayabileceği ergenlik dönemi sorunlarını, geleceğe bir tortu bırakmadan aşabilmek aracıyla danışmanlık almak istedim. Deniz bey’e internet üzerinde yaptığım araştırmalardan, okuduğum tavsiyelerle ulaştım. Henüz birkaç seans gerçekleştirebildik, kızımla ayrı seanslar yürütüyorlar. Sakin, olumlu tavrı ile neden sonuç ilişkisini detaylandırarak, yaptığı yönlendirmelerden çok mutluyuz. Öncelikle bu tip danışmanlıkların gereğine inanıyorum, bu alanda Deniz Bey’i öneririm.
     2 Beğeni    

 B.C (Danışan)
 IP: 85.107.249.YYB

02-05-2019
 TavsiyeNo: 109546
Deniz Hocayla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Normalde çekingen bir yapım vardır içe dönük biriyimdir fakat Deniz hocayla ilk tanışmamızda samimi ve pozitif bakış açısıyla bana faydası olacağından emin olmuştum. Deniz hocaya gitme amacım yüksek kaygı bozukluğuydu,psikolojik bozukluklar maalesef sadece psikolojik olarak değil fiziksel olarak da hayatımı etkilemeye başlamıştı. Kaygı duyduğumda hatta kaygı duyabileceğim olayları düşündüğümde bile elim ayağım titriyor,terliyor,derin nefes almaya başlıyordum. Panik bozukluk olarak da isimlendirebiliriz. Deniz hoca ile seanslara başladıktan sonra kaygımı kontrol etmeye ve onunla savaşmamaya başladım,bana hayatın başka yönlerine bakmamı sağladı. Seanslardan sonra yüksek derecede hissettiğim panik bozukluk hafiflemiş durumda ve hayatımı daha düzenli,inanarak şekillendirmeye başladığımı farkediyorum bana gösterdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Psikoloji dalında hem teorik hem uygulamalı olarak bilgiyle donatılmış bir terapist arıyorsanız Deniz DOĞRUÖZ’ü şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Selçuk Arıcı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.5.190.YYJ

30-04-2019
 TavsiyeNo: 109507
Deniz bey iletişim konusunda son derece başarılıdır.Ondan terapi alırken sıkılmayacağınızı ve bir çözüme ulaşacağınızı söyleyebilirim.İnsancıl ve karşısındakini dinleyen ve yardımcı olmak için elinden geleni yapan kıymetli birisi.Profesyonel anlamda kendisinden faydalı bir şekilde yardım alabilirsiniz.Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Yetişkin terapisi konusunda sizi sabırla dinleyecek birisi arıyorsanız Deniz bey tam aradığınız kişi.Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

 Serkan Sarıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.7.37.BF

25-04-2019
 TavsiyeNo: 109450
Meslektaşım Deniz beyle dostluğumuz yaklaşık 20 yıl öncesine dayanıyor. Birlikte çalıştığımız dönemde bilgi ve tecrübesiyle bana çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü, güvenilirliği ve disiplinli oluşu en belirgin özellikleri. Güleryüzlülüğü, samimiyeti ve mesleki yeterliliğiyle ilk karşılaşmanızda size güven veriyor ve rahatlatıyor. Sürekli kendini yenilemesi ve geliştirmesi, ilgilendiği her alanda başarılı çalışmalar yapması, sözlü iletişim becerilerindeki gücü nedeniyle danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

Beliz EREREN Fotoğraf  Uzm.Psk.Beliz EREREN
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-04-2019
 TavsiyeNo: 109399
Deniz Bey ile aldığımız ortak eğitimler vasıtası ile tanışma imkanı buldum. Kendisiyle birlikte çalışmam dolayısıyla iş disiplinine, danışanlarına karşı olumlu yaklaşımına, onlarda yarattığı pozitif etkilere, değişimlere yakinen tanık oldum. İşindeki yetkinliği ve profesyonelliğiyle ergen ve yetişkinlere yönelik uyguladığı yöntemlerle birçok kişinin hayatına olumlu katkıları olmuş ve olmaya devam etmektedir. Sadece danışanlarına değil iş arkadaşları dahil çevresindeki birçok kişiye sağlamış olduğu katkılar yadsınamaz. Kendisiyle çalışıyor olmaktan duyduğum mutluluğu belirtmek isterim. Gerek yeniliklere olan merakı ve açıklığından gerekse işine ve danışanlarına olan saygısından kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 S.G. (Danışan)
 IP: 176.227.58.ZYL

29-03-2019
 TavsiyeNo: 109036
Deniz Bey'in yanına erkek arkadaşımla birlikte gitmekteyiz. Ikimiz de okuldan iş hayatına geçiş sürecini yaşıyoruz. Sanırım insanın hayatındaki en zor zaman dilimlerinden bir tanesi bu. Aileni, işini ve ilişkini yönetmen gereken bir süreç. Bu noktada biraz yorulduğunda ve bocaladığımız anlar olmaya başladı bunun da etkilerini ilişkimize görür olduk. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Deniz Bey'le tanışınca onun kibar, sakin ve her şeye açık tavrı sayesinde özgürce konuşup, tüm fikirlerimizi dillendirip birbirimize karşı olan sevgimizi ve saygımızı hatırlayarak birbirimize nasıl destek olmamız gerektiğini öğrendik.
     2 Beğeni    

Merve YALÇINDAĞ Fotoğraf  Psk.Merve YALÇINDAĞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-10-2018
 TavsiyeNo: 105901
Deniz bey ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Kendisi, meslek hayatında hem yetkin hem de güncel yaklaşımları takip eden yenilikçi bir meslektaşımdır. Kendisini geliştirme ve anlama yönündeki içsel disiplini çevresinde bulunan diğer meslektaşlarına da örnek olmaktadır. Kişilerin hayatındaki dönemeç noktalarında, profesyonel bir şekilde olması gerektiği yerde ve olması gerektiği gibi küçük müdahalelerle, büyük ve güzel sonuçlara ulaştığına şahit olduğum için meslektaşımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Yasemin TÜZEMEN Fotoğraf  Uzm.Psk.Yasemin TÜZEMEN
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-10-2018
 TavsiyeNo: 105919
Deniz Hocam ile yüksek lisans eğitiminden tanışmaktayım. Kendisi, alanımızda son derece donanımlı vizyoner ve profesyonel bir Klinik psikologdur. Ergen ve yetişkinlerle çalışmakta; bu alandaki tecrübesi ve yeterliliği konusunda son derece yetkin, referanslı bir isim olduğunu görmekte ve işitmekteyim. Yeniliklere açık, sürekli gelişimi hedefleyen, olaylara bakış açısı ve organizasyon kabiliyeti ile kendisine hayran bıraktıran örnek birisidir. Kendisinden danışmanlık hizmeti almayı düşünen herkese canıgönülden tavsiye ederim. Mesleğinde zaten çok başarılı olduğunu bildiğim meslektaşıma başarılarının devamını diler saygılarımı iletirim.
     Beğenin    

Özgür ÖZKAYMAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Özgür ÖZKAYMAK
Niğde - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-10-2018
 TavsiyeNo: 105861
Deniz Bey ile, klinik psikoloji üzerine eğitimim sırasında tanıştım ve birlikte danışan profillerini değerlendirme ve analiz etme fırsatımız oldu. Yetişkin ve ergen psikoterapilerinde başarısını kanıtlamış bir psikologdur. Özellikle aile ve çift terapilerindeki başarısı konusunda Deniz Bey'i tavsiye etmekteyim. Meslektaşlarına elinden geldiğince destek olan ve bilgi paylaşımlarını esirgemeyen bir meslektaşım olarak kendisiyle çalışmaktan mutluluk duymaktayım.
     1 Beğeni    

Yasemin YENİÇERİ Fotoğraf  Psk.Yasemin YENİÇERİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-09-2018
 TavsiyeNo: 105819
Deniz Doğruöz'le aldığımız eğitimler vesilesi ile tanıştık. Deniz bey işine hakim, analitik düşünme becerisine sahip, çözüm odaklı çalışan, insanların penceresinden bakabilen, anlayışı ve nezaketi ile örnek gösterilebilecek yetenekli bir psikologtur. Tecrübelerinden yararlanmak istediğim ender bulunan saygın bir meslektaşımdır. Her daim yardımsever yaklaşımları ve yol göstericiliği ile bizlere ışık tuttuğu için kendisine teşekkür ediyorum. Mesleki yeterliliği ve başarılarından ötürü psikolojik danışmanlık alanında Psk.Deniz Doğruöz'ü sizlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Psk.Melis DEMİR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-09-2018
 TavsiyeNo: 105792
Deniz Bey ile bizi ortak noktada buluşturan yüksek lisansımızdı.Bu süreçte kendisiyle uzun zaman beraber çalışma imkanını bulduk ve gerek kendisinin terapi yaklaşımlarında gerekse eğitimlerinde uzmanlığını sergilediğini görme imkanım olmuştur.Kendisi ergenlere ve yetişkinlere yönelik terapi uygular.Kendisi oldukça başarılı ve danışanlarını olumlu yönde etkileyen bir terapisttir.Danışanlarına farklı bakış açıları kazandırarak bireyleri geliştiren becerisi oldukça göze çarpar.Kendisiyle aynı mesleği paylaşmaktan onur duyduğumu söylemek isterim.Mesleğine karşı gösterdiği özen, tutum, saygı ve emekler doğrultusundan dolayı kendisini tavsiye ederim. Psikolog Melis Demir
     1 Beğeni    

Yasemin KARAMAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Yasemin KARAMAN
Bursa - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-09-2018
 TavsiyeNo: 105649
Deniz Bey ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimde tanışma şansı buldum. Mesleki becerilerinin, bilgisinin yanında en dikkat çeken özelliği yardımseverliği ve özverili olmasıdır. Bilgisini ve deneyimlerini paylaşan, mesleki eğitimlerle her zaman kendisini güncel tutan bir meslektaşımdır. Yüksek lisans eğitiminde çözüm odaklı yaklaşımı ve sağduyusu ile ön plana çıkan Deniz Bey'in danışanlarına sağlayacağı destekten hiçbir kuşkum yoktur. Bütün samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Canset TÜTÜNCÜOĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Canset TÜTÜNCÜOĞLU
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-02-2018
 TavsiyeNo: 102272
Deniz beyle yaklaşık dört yıldır aynı merkezde görev almaktayız. Mesleki bilgi ve becerisine oldukça güvendiğim bir meslektaşım olduğunu belirtmeliyim. Akademik ve profesyonel alanda kendini geliştirmek konusundaki titizliğinin yanı sıra, etik anlayışa sahip bir psikolog arkadaşım olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Sıcak, samimi ve empatik kişiliği sosyal çevresinin yanı sıra mesleki ilişkilerinde de onu bir adım öne çıkararak danışan memnuniyetinde önemli bir rol oynar. Deniz beye kendi çevremde pek çok kişiyi birçok kereler yönlendirdiğim ve bugüne kadar hiç olumsuz bir geri dönüş almadığım için, kendisini bir kez daha bu arenada gönül rahatlığıyla tavsiye etmekteyim.
     3 Beğeni    

Celal SAYIN Fotoğraf  Uzm.Psk.Celal SAYIN
İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-10-2017
 TavsiyeNo: 99767
Deniz bey ile aynı ofiste çalışıyorum. Kendisi hem arkadaşım hem de mesleki sohbetler ettiğim başarılı bir terapist. Bilgi birikimi, insani duruşu ve mesleki deneyimiyle danışanlarına ve çevresindekilere çok şey kattığını düşünüyorum. Özellikle paylaşımcı bir özelliğe sahip olmasını oldukça önemsiyorum. Tüm bilgi ve birikimleri ile birlikte güler yüzlü, sakin ve pozitif olmasının insanlara huzur veren bir tarafının olduğunu düşünüyorum. Kendisine yönlendirdiğim bir çok tanıdığımdan çok olumlu dönütler aldım. Destek ihtiyacı olan herkese öneririm.
     4 Beğeni    

 Nermin Doğruöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.212.YFJ

12-12-2016
 TavsiyeNo: 92777
Deniz hayatının 17-18 li yaşlarında psikoloji okumaya karar vermiştir. Kararı sonrasında kimse şaşırmamıştır çünkü aile içinde zaman zaman yaşanan tartışma ve sorunlarda durumu yöneten yaklaşımı ile tartışan iki tarafa da diğerinin bakış açısından bakma konusunda etki etmiştir. Hayatın farklı alanlarında bulunma ve dünyanın farklı kültür ve coğrafyalarında yaptığı egitsel çalışmaları severek yaptığına tanık olduk. Yoğunlaştığı alanında çok kafa yorar ve detaylı okumalar yapar. Işinden bize bahsetmez fakat iş arkadaşları ile birlikte yürüttükleri çalışmaların başarılı olduğunu yakınlarımızdan duyuyoruz. Ailesi olarak onunla gurur duyuyoruz.
     1 Beğeni    

 Buğra A. (Danışan)
 IP: 178.240.51.ZBY

21-11-2015
 TavsiyeNo: 83472
Ben Deniz Bey'e yuksek lisans tez aşamasında dikkatimi toparlamakta zorlandıgım bir zamanda gittim. Seanslardan sonra bir haftam verimli geciyor ve kaygılarım aZalıyordu. Seansların bu kadar etkili olacagını dusunmemiştim. 12 seans çalıstık geçtiğimiz yaz oncesinde. Keyifli ve verimli sohbetlerimizi ben sırdurmek istesem de Deniz bey sorunum azaldıgı ve terapi etkili oldugı için sonlandırmanın degişimin kalıcı olması açısından doğru olacagını belirtti. Deniz beyin en ilginç yönü onu sanki daha onceden tanıyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Yönlendirmiş olduğum arkadaşlarımdan da aynı yorumu aldım. Ben faydalandım size de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Serkan D. (Danışan)
 IP: 188.58.37.YYY

19-11-2015
 TavsiyeNo: 83396
Deniz Bey in en beğendiğim yönü gerçekten pozitif bir insan olması ve bunu karşısındaki insana da yansıtmasıdır. İnsan ilişkileri son derece başarılı ve iletişim seviyesi son derece yüksek bir insan. İnsanı anlayabilen, dinleyebilen ve yardımcı olmayı seven bir insan. Deniz beyi tanıdığıma çok memnunum... Deniz Beyin gençlerle ilişkileri çok kuvvetlidir ve hayatı anlama ve anlamlandirmaya katkısı büyüktür. Danışmanlık hizmeti almak isteyenlere onu tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ebru A. (Danışan)
 IP: 66.249.93.YFJ

15-11-2015
 TavsiyeNo: 83247
Deniz Bey'e annem babam ve kardeşlerimle yaşadığım öfkeli ilişkiler ve sonucunda öfke patlamaları ve bunun üzerine yaşadığım pişmanlık ve benzeri diğer olumsuzluklar yüzünden başvurdum. Annem Deniz Bey'e benim isteğim üzerine tavsiye sitenizden ulaşmış. Önce o tanışmış gitmek istemezsem diye. İlk randevuya istemeye istemeye gittim açık söylemem gerekirse. Kasıntı ve çok bilmiş biriyle karşılaşırım diye randevu alıp iki kez gitmedim. Beni telefonla arayıp, içimde yaşadığım duyguları tanışmamış olmamamıza rağmen bana söyledi ve kaygılandığım ve sormak istediğim bir soru olup olmadığını sordu. Konuştuk ve seansa gittim. Nasıl biri üç cümle ile ifade etsem şöyle ifade edebilirim: iyi bir dinleyici (göz temasını kesmeden, not tutmadan dinler), ses tonuyla söyledikleri akılda kalıcıdır, sözünü esirgemez ama bu sizi acıtmaz (haftaboyu sizi düşündüren şeyleri söyler). Terapim ilk kez yardım almama rağmen bemi değiştirdi diyebilirim. Deniz Bey siz başardıniz kendinizi değiştirmeyi harcadığınız emekle desede ona mutesekkürüm. Öfkemi yönetmeyi ve ifade etmeyi başarıyorum, az tökezlesem de...
     4 Beğeni    

 Nihan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.210.FZ

05-11-2015
 TavsiyeNo: 82885
Deniz Doğruöz'le çalıştığım kurumda 18-25yaş ağırlıklı bir genç yetişkin grupla yaptığımız eğitim çalışmaları sırasında 1,5 yıl önce tanıştım. ÖZellikle yapılan çalışmalarda gençlere geribildirim verme ve hizmet kalitesini arttırma üZerine birlikte çalışma yaptık. Gerek gözlemci olarak katıldığım eğitimlerden gerekse birebir yaptığımız eğitim ve geribildirim içerikli sunumlarından çok faydalandım. Eğitim sırasında çok aktif, dinlemeyi çok iyi bilen ve motivasyon gücünün yüksek biri olduğunu düşünüyorum. Geribildirim konusunda kendisinden aldığım tavsiyeleri benim kendimi geliştirmem açısından çok yararlı olduğuna inanıyorum. Insana kendisini iyi ve rahat hissettiren Deniz Doğruöz'den danışmanlık ve insan ilişkileri üzerine eğitim almak isteyen herkesin çok memnun kalacağına eminim.
     2 Beğeni    

 G.G (Danışan)
 IP: 178.240.235.YDC

28-10-2015
 TavsiyeNo: 82631
Ergenlik çağına girmiş kızımla yaşadığım sorunlar yüzünden Deniz Bey'e 3 ay kadar önce başvurdum. Daha önce gittiğim danışmanlardan farklı olarak ilaç vermedi ve sadece dinlemedi beni. Kızımla yaşadığım sorunu bir benden bir de ondan dinledi ve hafta içinde kızımla bir rayda yürüyebiliyor hale geldik. İlişkilerle ilgili sohbet ettik. Eskiden aynı rayda fakat farklı yöndeydik. Bakış açımın doğru olduğunu düşünürken hatalar yapıyor olmak bana anneliğimi sorgulattırdı. Kızımdan da bir şeyler öğreniyorum şimdilerde. 8 ya da 9 kez gidildi seanslara ama kızımda hiç değişmez dediğim değişimler gördüm. Hala babasını dahil edemedik bu çalışmaya ama kızımla aramızdaki buzlar eridi
     3 Beğeni    

 Y.G. (Danışan)
 IP: 176.219.167.BF

25-10-2015
 TavsiyeNo: 82516
Deniz abi ile 3 ay önce tanıştım. Annem psikoloğa gitmemi istedi. Ben okuldaki sinavlarla ilgili zorluk cekiyordum :( onun icin cep telefonuyla ve internetle cok vakit geciriyodum. Annem babam ve ablamla surekli kavga ediyoduk. Deniz abiye gittik. Deniz abi once benimle sonra annem ve babamla sonra hepimizle gorustu. Birlikte bir anlasma yaptik. Annem babam benim istediklerim yuzunden beni suclamayacak ben de telefonumu sadece belli zamanlarda kulanacaktim ve dersler yuzunden bana baski yapmayacaklardi. 2 ay oncesine kadar olan sikintilarimiz gecti. Evde artik daha rahatim. Sinav puanlarim yukseldi. Deniz abiye tesekkur ederim
     5 Beğeni    

 N.T (Danışan)
 IP: 188.58.100.ZJW

18-10-2015
 TavsiyeNo: 82279
Deniz Bey'e zor bir dönemimde internetten araştırma yaparak ulaştım. Yurtdışında farklı bir kültürde yaşamaya adapte olmama rağmen ilişkimde sorunlar oluştuğu ve başetmekte zorlandığım için yardım aldım. İlişkim konusunda kararsız olmak tüm yaşamımı etkilediği için çözüm aradım. Seanslarda bu kafa karışıklığı ve duygu karışıklığını Deniz Bey ile çözdük diyebilirim. İnsanın korktuğu herşey gözünü ve gönülünü bağlıyor. Bağları Deniz Bey ile açtık. Onun tarzı ve yaklaşımı cogu sorunu atlatmama yardim etti. Niye daha once gitmedim dedim.
     2 Beğeni    

 sinan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.145.YFZ

16-10-2015
 TavsiyeNo: 82225
Çocuk ve ergenlere yönelik büyük bir eğitim kurumunun açılış sürecinde personel eğitimi sürecinde Deniz Bey ile birlikte çalıştık. Kendisi hem eğitim uzmanı hem de psikolog olarak hem bilgisi hem de yaklaşım tarzıyla beni ve birçok arkadaşımı olumlu etkilemiştir. Zor durumları daha önce almış olduğum eğitimlerde ve deneyimimle atlatırken zaman zaman Deniz Bey ile birlikte kafa kafaya vermişizdir. Bir Operasyon Yöneticisi olarak kurum kültürünün oluşturulması aşamasında onunla birlikte yürümüşüzdür. Mütevazi yapısıyla, hiç yabancılık hissetmeyeceğiniz birisidir. Ne sorun olursa olsun çözüleceği hissini size aktarır. Sorunların çözümünü bulmak isteyen tüm yaştan yönetici ve çalışanın yanındadır. Sahtelik taşımayan doğal biridir. Yardım almak ve ona danışmak isteyen tüm yaştaki kişilere tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 M.E (Danışan)
 IP: 88.253.241.YZJ

13-10-2015
 TavsiyeNo: 82105
Merhabalar evet bir tavsiye üzerine deniz bey ile bağlantıya geçtim.Geçtiğimiz nisan dan bu yana etrafımda ki dostlarım ve arkadaşları,bende tuhaf bir değişikliğin olduğunu ve bu davranışlar seni yansıtmıyor diyip durmaları bi hayli rahatsızlık verdi. Evet hissettiğim bazı durumlar var ama sürekli bir biçimde bu durum ve duyguları ben yaşadığım için farkında olamıyorum Mesleki koşuşturmam ,Ülkenin içinde olduğu kaos ortamı belikli beni de etkisi altına almıştır..Bir Profesyonel den yardım almayı hep reddetmiş biri olarak bu kez ihtiyacım olduğu hissine kapıldım. Çünkü bende neler olduğunu bilmem ve var olan durumu çözmem önceliğimdi. Bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine irtibata geçtim deniz bey ile Öncelikli çok cana yakın ve pozitif bir kişiliğe sahip oluşu doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Harika bir sohbetten ile başladık o gün bu gündür kendisiyle iletişim içerisindeyim ve bir çok şeyi fark etmemde içimdeki değişimin nedenleri ile farkına varmam da yardımcı oldu. Bura dan teşekkür ediyorum kendisine.Deniz bey’i tanımak güzel.
     3 Beğeni    

 Ç.K (Danışan)
 IP: 85.105.152.WC

13-10-2015
 TavsiyeNo: 82096
Deniz Bey'i bir kuruma eğitim danışmanlığı yaptığı bir süre zarfında tanıma şansını buldum. Psikolog olduğunu sonradan öğrendiğim Deniz Bey kuruma alışmamda yardımcı olan ve zor zamanlarda danışıp fikir aldığım biridir. İş yoğunluğunun izin verdiği her durumda birlikte çalışması ve konuşması keyifli olan biridir. Sorunları etkili bir şekilde dinler ve farklı bakış açılarından bakmanıza katkıda bulunur. Çözümü hiçbir zaman size dikte etmez, çözüm ararken sizi aktif kılar. Bir çözüme ulaşırsanız siz ulaşmışsınızdır. Proaktif biridir, olası sorunlara bütünsel açıdan bakar; sorun olursa bir daha olmaması için nasıl bir yöntem geliştirebiliriz diye düşünür. İnsanları suçlamaz, sorundan çıkış yöntemini düşünür; çözüme kavuşana kadar sizinle beraber yürür. Ondan Eğitim almak isteyen ya da danışmak isteyenlere Deniz Bey'i tavsiye edebilirim.
     4 Beğeni    

 Özlem S. (Danışan)
 IP: 195.155.119.YZW

12-10-2015
 TavsiyeNo: 82089
Deniz Bey'i amcamın sağlık sorunu yaşadığı ve etrafa öfke saçtığı bir dönemde başvurdum. Amcam babamı kaybettikten sonra bize babalık etti ancak yaşlandıkça gitgide bir öfke küpüne dönüşmüştü. Herkesi kırdığı ağır laflar söylediği bir dönemde bir zaman bunu kaldıramayıp bir psikoloğa gitme ihtiyacı duydum. Tavsiye üzerine ona gittim. Kendim için gittim ama tek sorunumun bu olduğunu gördüm. Deniz Bey amcamın terapiye gelmesinin aile sistemini daha da rahatlatacağını belirtti. Amcam inatçı yapısı yüzünden psikoloğa gitmeyi reddecek biriydi. Deniz Bey ile onu seansa nasıl getireceğimiz üzerine konuştuk. Amcam seansa nihayetinde geldi. Deniz Bey ile iki ay kadar çalıştılar. Bir takımn uğraşlar edindi. Artık toprakla ve hayvanlarla ilgileniyor, stres atıyor ama artık bize değil. Biz de rahatladık diyebilirim. Deniz Bey'i her zaman ailenizden biri kadar yakın hissedebilirsiniz. Orta yaş ve üzeriyle hızlı diyalog kuruyor.
     2 Beğeni    

 AYŞEGÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.127.YBL

11-10-2015
 TavsiyeNo: 82043
Deniz Bey'i CKDE Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ndeki çalışmalarda tanıma şansı buldum. Mesleğinin hakkını vermeye çalışan profesyonel biri diyebilirim. Danışanlarının saygısını kazanmış, donanımlı biridir. Aile ve çocuk gelişimi üzerine ettiğimiz sohbetlerden işini ne kadar çok seven güncel mesleki gelişmeleri takip eden ve danışanlarını bir bakış açısı yerine onları birey olarak algılayan birisidir. İnsanın içindeki sevgi ve öfkeli enerjinin doğru kanalize edilmesinin ruh sağlığı açısından önemli olduğunu devamlı vurgulamıştır. Birlikte çalıştığımız süre boyunca karşılıklı öğrenmeye açık biri olduğunu gözlemledim. Ondan bir şey öğrenirsiniz ama o da sizden öğrenmeye çok açıktır. Bu özelliği onunla çalışmayı oldukça keyifli kılar. Ergenler, aileleri ve bireysel terapist arayanlara onu tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    

 Diğdem Y. (Danışan)
 IP: 5.25.162.FY

08-09-2015
 TavsiyeNo: 81237
Çocuğumun sigara dışında başka maddeler kullanan arkadaşları olduğunu öğrendim. Eşimle konuştuk ama ne yapacağımızı bilemedik. Çocuğumuz olumsuz etkilenmeden ona nasıl yaklaşacağımız konusunda yardım almak istedik. Internetten araştırdım kimden yardım alabiliriz diye. Deniz Bey’den randevu alıp gittik. Kaygılarımızı azaltırken; anne baba olarak nerede durmamız gerektiği konusunda bizi aydınlattı. Uyuşturucu kullanımını nasıl algılayabileceğimiz konusunda ondan bilgi aldık. Çocuğumuzla güven (makul düzeyde) ve sevgi ilişkisi devam ediyor ancak gerçekçi kuşku nedir eşim de ben de öğrendik. 2 kez seansa gittik, ihtiyaç duyduğumda tekrar danışabileceğimiz birisi. Deniz Bey, bizden bir tavsiye istediği için yazdık ancak bu konuyu yaşayan olursa (inşallah yaşanmaz) kendisini ziyaret etmesini gönülden tavsiye ediyorum
     9 Beğeni    

Ali BAHADIR Fotoğraf  Psk.Dnş.Ali BAHADIR
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-08-2015
 TavsiyeNo: 80806
Deniz Doğruöz ile zaman zaman birlikte çalışma şansım oldu.Donanımlı ve sürekli mesleki anlamda kendini geliştiren bir uzmanlık anlayışına sahip.Mesleğinde çok başarılı bulduğum Deniz Doğruöz ü gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Bir çok alanda çalışmaları olan Deniz bey hepsinde de kendisini geliştirirken öğrenmeye, araştırmaya ve gelişime olan tutkusu hayranlık uyandırmaktadır.Mesleğinde çok başarılı olduğunu düşündüğüm Deniz beyin insanı rahatlatan iletişim gücü emin olun sizede iyi gelecektir.
     9 Beğeni    

 NİLGÜL ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.8.132.ZC

20-04-2015
 TavsiyeNo: 78185
Deniz Beye bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Deniz Beyle seanslara ilk kızım başladı. Daha sonra ben devam ettim. Onun sayesinde hayatımı yeniden kazandım diyebilirim. İnsan hayatında psikolojinin bu kadar etkin olması beni çok şaşırttı. Seanslara gittikçe, etrafıma baktığımda ufacık psikolojik problemlerin çözülmedikçe ne kadar dağ gibi problemlere dönüştüğünü, insanların bu çözülmeyen problemler yüzünden ne kadar çok bedeller ödediklerini gördüm.(bende dahil) Şimdi gücüm yettiğince ne kadar çok insanı bu farkındalığa davet edersem kendimi o kadar mutlu sayıyorum. Deniz Bey size sonsuz minnet ve teşekkürlerimi gönderiyorum. İYİ Kİ VARSINIZ
     17 Beğeni    

 Dursun Güzelaydın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.152.YWF

09-04-2015
 TavsiyeNo: 77896
Deniz beyi Uzun yıllardır tanırım.İşindeki profesyonelliği sevgisi tartışılmaz.Pozitif enerjisini karşıdaki insana hemen aktarabilen ve etkileyebilen birisi.Deniz bey yetişkinlerle olduğu kadar çocuklarla da müthiş diyalog kuran çok sevilen bir abi.Aile eğitim seminerlerimiz Deniz bey sayesinde eğitici eğlendirici hatta bir sonraki egitimin ne zaman olacağı sabırsızlıkla beklenir bur hale geldi.Kendisini tanıdığım ve çalışma fırsatı bulduğum için şanslıyım ve kendisine çok teşekkür ederim...
     11 Beğeni    

 Bikem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.58.79.YLZ

11-10-2015
 TavsiyeNo: 82041
Eşimle ayrılık laflarının evde devamlı konuşulduğu bir dönemde Deniz Bey'e ulaştım. Çocuk da olduğu için kararsızdım. İlk ben gittim, eşim de geldi ama sadece ben devam ettim. Kafamda konuştukça taşlar oturmaya başladı. Eşimle birbirimizi sevsek de artık zehirlerimizi birbirimize akıtmaktansa uzlaşarak ayrılmak olduğunu gördüm. Eşimle önce tartışmaları kestik; sonra da 4 ay ayrı yaşadık eşimle. Oğlum biraz bocaladı ama şimdi eşim arkadaşım gibi boşanma davası açtık ama  ikimiz de pek umursamıyoruz. Bana, eşime ve oğluma da iyi geldi terapi. Zor zamanları atlattık, seanslarımız bitti. Boşanma sürecini çocuğunun daha az hasarla atlatmasını isteyenlere öneririz.
     6 Beğeni    

 Ş.U (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.102.CB

09-10-2015
 TavsiyeNo: 81990
Deniz ile dezavantajlı çocuk, genç ve ailelerine yönelik psikososyal destek çalışmalarında birlikte çalıştık. Yaratıcı drama çalışmalarında ondan psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlar için süpervizyon desteği aldım. Sembiyotik ilişki kurmadan destek sağlayan bir tutumu oluşturma konusunda ondan destek aldım. Deniz'i 2002'den beri tanıyorum. Danışanlarının hayrını düşünen, biraz geniş açıdan bakan biridir. Siz ağaç ve dallarla boğuşurken yanınızdadır. Ağaca çıkmaya ve düşmeden inmenize yardımcı olur ama ormanı kuşbakışı görmeye de siz istedikçe yardım eder.
     5 Beğeni    

 Derya Edis (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.155.199.CF

07-10-2015
 TavsiyeNo: 81938
Deniz ile 2009 yılından beri tanışıyoruz. Kendisi psikoloji ve pedagojinin dilini, kurumları anlama ve algılamada etkili bir şekilde kullanarak çalıştığı veya hizmet verdiği kurumların iç işleyişini ve ilişkilerini sağlıklı yönde düzenleyen bir işlev oluşturmakta oldukça hünerlidir. Çocuk ve ergenlere ve tabii ki onların ailelerine hizmet veren çeşitli kuruluşlarda onunla yollarımız kesişti. Bazı sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması sırasında görüş alışverişi yaptık. Tartışmalarımız oldukça verimli sonuçlar doğurmuştur. Kendisiyle pek yakın bir zamanda editörü olduğum gazetede psikolog olarak bir köşe oluşturmak için birlikte çalışıyoruz. Yetişkin, genç ya da çocuk sorunlarını algılama ve çözme konusunda yardım almak isteyenlere Deniz'i gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 Feyzullah (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.140.DB

07-10-2015
 TavsiyeNo: 81936
Denizle AÇEV de Baba Destek Programı içerisinde birlikte çalıştık. Programda babalar aracılığı ile çocukların gelişimlerine katkı sunmaya çalışıyoruz. Deniz'in bu süreç içerisinde programın geliştirilmesi ve uygulanmasındaki çabası bende evet çocuklar için çalışan birileri var duygusunu uyandırdı hep. Onun donanımından ve bilgisinden bende çok şeyler kattım hayatıma. Deniz'in çocuklar için oyuncaklarla yaptığı çalışmaları duyduğumda okuluma çağırıp öğrencilerimle çalışmasını istedim. O çalışmada da gördüm ki Deniz onların dünyasına giriyor. Danışmanlık yapmaya başlaması beni çok mutlu etti. Evet çocuklar için çalışan birileri var.
     3 Beğeni    

 Binnaz (Danışan)
 IP: 95.8.183.YFF

07-10-2015
 TavsiyeNo: 81904
Deniz beyle, eşimden yeni ayrıldığım, engelli bir anne olarak 3 yaşındaki kızımla birlikte yeni bir yaşam kurmanın zorluklarına dair korkularımın olduğu, aynı zamanda kızımın sürekli ben erkek olmak istiyorum demeye başladığı ve çaresiz hissettiğim bir dönemde bir yakınımın tavsiyesiyle tanıştım. Daha önceki yıllarda başka bir psikoloğun danışanı olduğum için yeni bir psikologla başlarken kuşkularım ve tedirginliklerim vardı açıkçası. Ama Deniz beyle karşılaştığım anda güler yüzüyle, sakinliğiyle, ses tonuyla bütün tedirginliklerimi unutuverdim. Danışanı olduktan çok kısa bir süre sonra onun sayesinde kendimi hatırladım ve eski güvenim yerine geldi.Kızımla ilgili yaşadığım sorunun bile aslında benim kendimi güçsüz hissetmemden kaynaklandığını ve ona nasıl yaklaşmam gerektiğini kavradım. Yani onun yardımlarıyla kızımla birlikte daha sakin daha uyumlu, hem kendimi hem çevremdekileri daha kolay anlayabildiğim bir yaşam biçimi oluşturabilir hale geldim. Danışman-danışan ilişkimiz bittikten sonra da çözümsüz kaldığım durumlarda gerek telefonla gerek yüz yüze yardımlarını esirgemedi. Benim önerimle giden arkadaşlarımın düşündükleri de çok olumlu. Başucu kitabı gibi hissettiğim Deniz beyi tanımış olmaktan çok mutluyum...
     5 Beğeni    

 M.Ö (Danışan)
 IP: 5.47.160.YLY

07-10-2015
 TavsiyeNo: 81896
Kızım sorunlı bir ergenlik geçirdi. Her kendini içine kapattığımda eşimle uyku bile uyuyamaz hale geliyorduk. Kızımı bir psikiyatristten ilaçla tedavi görüyorduk. Deniz Bey'e kızım yine içine kapandığı bir zaman tavsiye üzerine başvurduk. Ben kızım için danışmaya gittim konuştukça benim de üstüne örtü örttüğüm problemlerim olduğunu gördüm. Ben kaygılandıkça kızımla ilişkim bozuluyordu. Deniz Bey ile terapi seanslarında konuştukça kaygımı azaltabilmeyi başarınca kızımla daha güçlü bir bağ kurmayı başardım diyebilirim Deniz Bey sayesinde. Sağolun.
     5 Beğeni    

 G.İ. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.32.YJD

06-10-2015
 TavsiyeNo: 81885
Deniz’i aynı üniversitede Psikoloji okuduğumuz günlerden beri tanıyorum. Bizim üst sınıflarımızdan olan Deniz, daha o günlerden ileride iyi bir psikolog olacağını belli ederdi. Her zaman yaptığı işe önem veren ve her zaman en iyisini yapmayı isteyen bir yapısı vardı. Hem alt sınıflara örnek olan, hem kendi sınıfında lider yönü ile öne çıkan hem de hocalarımızın takdirini kazanan bir öğrenciydi. Deniz her zaman insan ilişkileri güçlü biri olmuştur. Çevresindeki insanların sorunlarıyla samimiyetle ilgilenen, arkadaşlarının güvenini kazanan ve herkesin bir zorluk anında çekinmeden yardım isteyebileceği/sorununu anlatabildiği biri olmuştur. Üniversite yıllarından beri iletişimimizin hiç kopmadığı Deniz’in bugün de yaptığı işi büyük bir özen ve güçlü bir deneyimle sürdürdüğünü görmek gurur verici. Deniz’den danışmanlık almayı düşünen genç, yetişkin ve ileri yaştaki kişiler hiç çekinmeden kendisine başvurabilirler.
     3 Beğeni    

 b.p (Danışan)
 IP: 24.133.99.L

06-10-2015
 TavsiyeNo: 81882
Hem işyerinde çalışan arkadaşlarım hem de karımla yaşamımda mutlu değildim. Normalde çocuklarımı çok severken onlara karşı sabırsızdım. Devamlı onlara bağırıyordum sonra da pişmanlık yaşıyordum. Deniz Bey’i kız kardeşim araştırıp bulup bana önerdi. İçimde o kadar çok fazla şey biriktirmişim ki, kendimi hiç duymadan, isteklerimi, hayattan beklentilerimi hep unutarak erteleyerek geçirmişim günleri. Deniz Bey, sağolsun, bilmeme rağmen bazı şeyleri bana tekrar gösterdi. İçimdeki sevgi hem kendime hem de etrafımdakilere daha iyi yansıyor.
     2 Beğeni    

 Z.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.216.YZD

04-10-2015
 TavsiyeNo: 81832
Deniz dostumla İzmir, Antalya, Van, Erzurum ve Şanlıurfa'da 2-18 yaş çocuklarının ailelerine yönelik sosyal destek projesinde birlikte çalışma imkanı buldum.  İletişimi kuvvetlidir. Daha önce tanıdığınız hissine hızla kapılırsınız. İnsan ilişkilerinin dinamiği üzerine farklı konuları kalabalık gruplarda yaptığı sunumlarını keyifle izledim. İlişkileri karşılıklıdır size öğretir ama sizden de öğrenir. Hayatla ilgili benzetmeleri çok kullanır. Bu özellikleri onunla çalışmayı keyifli kılar. Ergen ve yetişkin psikoloğu olarak çalışmalarında başarılar diler, faydalanmak isteyenlere onu tavsiye ederim.  Onunla sohbetlerimizden ben faydalandım diyebilirim.
     4 Beğeni    

 danceismylifestyle (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.128.FY

01-10-2015
 TavsiyeNo: 81761
Konservatuar sahne sanatları mezunuyum. Daha öncede kurumsal firma deneyimim pek olmadı. Genelde sahnede oldum. Veya çocuklara yönelik projelerde eğitmenlik yaptım. (Dans/Drama) 2 yılı aşkın süredir kendisiyle özel bir firmada çalışmaktayım. Şirketin kurulum aşamasında daha önce hiç almadığım eğitimleri kendisinden aldım. Bunun bende yarattığı farkındalık; bilgi, deneyim ve tecrübelerimle harmanlanınca daha bir anlam kazandı. Özellikle hitap konusunda :) Ve tabiki hayatımın her anına entegre ettiğim sandiviç yöntemi (+-+) Genelde şirket çalışanları eğitim almakta olduğu insanlara muhalif veya 'ne çok şey biliyor' gibi yaklaşabiliyor. Ancak Deniz Bey'in yaklaşımları, samimiyeti ve işini gerçekten iyi yapıyor olması bu algıyı kendimce çürüttü. Size SİZ gibi davranıp sorunlarınızı çözmenizde birebir ilgileniyor. Özel hayatlarımızla ilgili yardımları, şirkette bulunduğumuz pozisyonların vermiş olduğu baskı veya stres anlarındaki desteği herzaman olumlu yönde etki etmiştir. İnsan ilişkilerimizdeki olumlu olumsuz yönleri ölçüp tartma güdüsü ise Deniz Bey tarafından aldığımız eğitimlerin tohumları anlamına geliyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederiz..
     5 Beğeni    

 G.G (Danışan)
 IP: 94.123.229.ZY

01-10-2015
 TavsiyeNo: 81760
Deniz Bey'e evlilik öncesinde yaşadığım kararsızlık nedeniyle başvurdum. Ailemin istediği biri ile evlenme aşamasına geldiğim bir durumu yaşadım. Ailemin sevgisini kaybetmemek ancak istediğim hayatı kendim oluşturabilmek arasında kalıp, hayatımı idare edemediğim durumu Deniz Bey'den aldığım destek sayesinde çözdüm diyebilirim. Seanslarımız geçen yıl bitti. Ara ara başka konularda da görüşmelerimizde bahsi geçen bakış açılarından yararlanıyorum. Sağolsun iyiki gitmişim.
     7 Beğeni    

 Alper Doğruöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.14.77.Z

01-10-2015
 TavsiyeNo: 81754
Bir meslekte başarılı olmanın temel noktası o mesleğin tıpkı kalp atışlarınız gibi olmazsa olmaz bir parçanız haline gelmesidir. Abimin de bu mesleği içselleştirebildiğini hayatımın kritik zamanlarında ettiğimiz sohbetlerin hayatıma olan olumlu etkisi nedeniyle tereddüt etmeden söyleyebilirim. En beğendiğim yönü okuduğu yüzlerce kitabı mesleki deneyimine katarak ilerlemesi ve her ziyaretimde mesleğiyle ilgili güncel kitapları takip etmesidir. Çocuk büyüten, büyütürken zorlanan danışanlara abimi ziyaret etmelerini öneririm.
     4 Beğeni    

 Aslı Benderli Alkoç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.210.FZ

01-10-2015
 TavsiyeNo: 81745
Deniz Bey ile gençlere (bugünkü meşhur tabir “Y Kuşağı”) çalışanların yoğun olduğu bir projede çalışma fırsatı buldum. Kendisinden genç yetişkinlerin (18-25 yaş) çalıştığı bu kurumun kültürünü gençlerle çalışabilirlilik ve verimliliğini arttırmak üzerine danışmanlık hizmeti ve eğitimler aldık. Deniz Bey, ilişkiler ve ilişki dinamiklerini karmaşık olmayan günlük hayatın diliyle bizlere aktardı. Kendisinden gençlerle çalışan bir kurum olarak danışmanlık ve eğitim hizmeti almayı sürdürüyoruz. Eğitimlerinde çatışmalı konuları ustalıkla ele alıp yönetim ekibinin bilgi ve farkındalık düzeyini arttırdığını gözlemleme fırsatım oldu. Bu konuda kendisinden İnsan Kaynakları Eğitim Danışmanlığı hizmeti almak isteyenlere onunla çalışmalarını tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Gonca KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.72.ZJZ

01-10-2015
 TavsiyeNo: 81732
Deniz Bey ile danışma aldığım bir merkezde 5 ay kadar önce tanıştım. Yakın bir arkadaşımın ergenlik çağına yeni giren çocuğunun yaşadığı problemleri için terapist talebi olmuştu. Ben de tanışıp ondan bilgi almıştım. Daha önce gittiği psikologların çocuğuyla ya da kendisiyle bağ kuramadığından ve de yardımcı olacağına inanmadığından çocuğunun istemediğinden bahsetmiş ve psikoloğa gittiğim için yardımımı istemişti. Aycan'ı terapiye getirip devam ettirebildiğine çok sevindim. Yönlendirdiğim arkadaşım seanslardan sonra Aycan'ın problemlerinde ve kendi kaygılarında azalma olduğunu paylaşmıştı. Bana da teşekkür etmişti Deniz Bey'i önerdiğim için. En yakın arkadaşıma yardımcı olmamı sağladığı için ona teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 P.G. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.120.YLD

30-09-2015
 TavsiyeNo: 81722
Deniz Bey ile ilk kez 1,5 yıl önce ilişkiler üzerine verdiği bir workshop çalışmasında tanıştım. Yanında çok rahatça birçok konuyu rahatlıkla konuşabileceğiniz birisi. İki haftalık verimli bir çalışma sonrası, kendi hayatıma birçok olumlu etkisi oldu. Bazı kararlarımı değiştirdiğimi hatırlıyorum. İyi bir kişisel gelişim atölyesiydi diyebilirim.Enerjisi cok yüksek karşısındaki insanı rahatlatan tavsiyeleri ve doğruları var. Farklı konularda yaptığı benzer çalışmaları oluyor. Grup tartışması şeklinde olan atölyeleri ilk defa görme fırsatı buldum. Hayatınız boyunca mutlaka tanışmanız ve karşılıklı sohbet etmeniz gereken iyi bir psikolog. Kişisel gelişimi destekliyor, tavsiye ederim
     2 Beğeni    

 SENA ÇAKIR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.136.FC

29-09-2015
 TavsiyeNo: 81693
Deniz Bey'i üniversitede öğrencilerine yönelik kampüste verdiği bir eğitim çalışmasında tanıdım. Finansal okuryazarlık ve Self-Management konusunda yaşamdaki birçok konuda kendini yönetebilmek üzerine 1 günlük bir eğlenceli atölye çalışmasına dahil oldum. Psikolog olduğunu sonradan öğrendim ancak çok eğlenceli ve verimli bir grup eğitimi gerçekleştirdi. Oyunlarla, grup proje çalışmaları ile basit ama akılda kalıcı şekilde sundu. Psikologları sıkıcı bulurdum, ama çok sıcak ve dinleyen ve algılayan bir kişilikte. Onu tanımış olduğum için gerçekten çok memnunum.
     5 Beğeni    

 G.N.B (Danışan)
 IP: 176.219.162.YFJ

27-09-2015
 TavsiyeNo: 81660
İşyerinde geçen yıl yeni terfi ettiğim pozisyonda zorluklar yaşıyordum. Uykusuzluk, asabiyet hali hayatımı olumsuz etkiliyordu. İşi bırakmayı düşündüğüm bir sırada Deniz Bey'e bir iş arkadaşımın önerisi ile ulaştım. Seanslara gitgel derken konuştukça zihnimdeki kendi yaptığım tanımlar ve yargıların ast ve üstlerle kalıplar oluşturup samimi ilişki kurmamı engellediğini farkettim. Artık sorun olduğunda problemin sadece karşımdaki kişide olmadığını benim bakış açım katıysa benden de kaynaklanabileceğini kavradım. Artık yeni pozisyonuma alıştım, uykusuzluk ve mide ağrıları yaşamıyorum. Zorlandığımda yeniden gidebileceğim birisi. Yeni terfimi de Deniz Bey'e borçluyum. İş yaşamı ve çalışma ilişkileri konusunda destek isteyenlerin gidebileceği bir adres.
     5 Beğeni    

 E.S (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.113.BY

25-09-2015
 TavsiyeNo: 81640
İnsan ilişkileri eğitimi, ilişki dinamikleri ve çocuk-ergenlere yaklaşım konusunda ondan eğitim aldım. Çocuklarla ilişki kurmaktan çekinirdim. Şu anda eğitimimi çocuk gelişimi üzerine sürdürüyorum. Hem bilgi hem de yaklaşım üzerine Deniz Bey'in bana katkıda bulunduğunu söyleyebilirim.Bu eğitimin doğrultusunda çocukların yanında kendimi daha özgüvenli hissetmeye başladım.Bu süreçte kendi okuldaki derslerime bile bu eiğitimin yansıdığını düşünüyorum. Deniz Bey'den terapi almadım ama sohbetleri de terapi gibi geliyor insana. Faydalandım, tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Sevgi Demirkesen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.107.233.YLJ

24-09-2015
 TavsiyeNo: 81636
Deniz Bey ile 2001-2005 yılları arasında çocuk ve gençlerin yaşaması için kurulan bir çocuk köyünde birlikte çalıştık. Sorumlu olduğum 1-12 yaş çocuklarına dair eğitimcilik görevimde zorlandığım zamanlarda ondan destek aldım. Farklı yaşam geçmişlerine sahip çocukların eğitimi sırasında onlara annelik vermeye çalışırken kendisinden bu konuda çok destek gördüm. Deniz Bey bizi algılayan, çocukları tanıyan "babacan"bir amca abi gibi çalışmış ve çocukların hayatlarına etki etmiş ve benim gibi çalışan eğitimcilere katkıda bulunmuştur. Halen yaşamımda danışmak istediğim konular olduğunda kendisini arıyorum. Kendisine başarılar dilerim; danışmak isteyenlere de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 danisan (Danışan)
 IP: 5.47.248.YDW

23-09-2015
 TavsiyeNo: 81617
Deniz Bey'e annemin önerisi ile gittim. Psikologa gitmek benim için biraz stresli bir durumdu başlangıçta. Karın ağrıları yaşadım, ayakların geri geri gitme durumlarını yasadim falan. Beni etkileyen iki konu oldu. İlkini konuştukça rahatlayip üstesinden gelmeye başladım. İkincisi üzerinde Deniz Bey ile konuşmalarımiz devam ediyor. Bu konuda hala zorlansamda ilerleyebildigimi çok rahat söyleyebilirim. Deniz Bey iyi bir dinleyici. Çoğunlukla sizi dinler;ancak yaptığı yorumlar ile düsünmenizi sağlar. Dokununca çok aciyacak yanlarinizi sandiğinizdan daha az acıyla iyileşmeye zorlar. Birlikte yaptığımız seanslar öncesi, benim için duyguları, içimden geçenleri paylaşmak zordu;ama şimdi çok rahat paylasabiliyorum. Psikologa gitmek isteyip de cekinenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim...
     7 Beğeni    

 Gülay O. (Danışan)
 IP: 213.74.210.FZ

16-09-2015
 TavsiyeNo: 81479
Deniz Bey'den çocuğumun anaokuluna başlangıcı öncesinde sorun yaşadığım için danışmanlık hizmeti aldım. Oğlumun okula başlaması aileiçi ilişkilerde sorun yaratıyordu. Eşimle ilişkimizde bu konuda daha fazla işbirliği yapmaya başladık seanslar sonrasında. Kendimi ona daha rahat ifade edebilmeye başladım. Bu sayede çocuğumun adaptasyonunun bizim eşimle sorun çözme problemi düzelince kendiliğinden düzeldiğini gördüm. Oğlum okuluna artık alıştı; stresimiz azaldı. Deniz Bey'den benzer sorun yaşayanların yararlanabileceğine inanıyorum.
     6 Beğeni    

 Dilan (Danışan)
 IP: 88.253.150.ZJL

06-09-2015
 TavsiyeNo: 81207
Deniz Bey’e ilişki sorunu ve kararsızlık yüzünden şikayet ettiğim için başvurdum. Erkek arkadaşımla evlilik eşiğinde ve birbirimizi çok seviyorduk. Ancak ben devamlı bir bahane bulup evliliği erteliyordum. Çok istememe rağmen evliliğe hazırlanırken içimde kaçmak isteyen biri vardı. Deniz Bey ile sayısını hatırlamıyorum ama epeyce bir süre çalıştık, ondan da kaçmak istediğimi hatırlıyorum. O bana bazı özelliklerimi kabul etmediğimi, babamla geçmişteki meselelerin kavga halinin bugüne nasıl etki ettiğini gösterdi. Duyunca acı çektim, biraz dağıldım ilk seferde ama şu anda çocukluk ve ergenlikte kapılarımı kapattığım konuları tekrar açmaktan pek korkmuyorum. Bilmiyorum benzer sorunları olan varsa tavsiye edebilirim onu. Geçmişi ve bugünü tamir etmeme yardımcı oldu sağolsun.
     9 Beğeni    

 Elif SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.58.46.ZYL

25-08-2015
 TavsiyeNo: 80905
Deniz Bey’e ondan terapi alan bir tanıdık tavsiyesi ile ulaştım. Evliliğim kısa sürmüş ve ayrılık çok zor olmuştu. Hem işim hem de aileiçi ilişkilerimin çok kötü olduğu bir dönem yaşıyordum. 3 ay kadar kendisinden destek aldım. Bu sayede, hayattan daha çok keyif alarak yaşıyorum. Hem kendimde hem de etrafımdaki sevdiklerimde daha az kusur buluyorum. Başlarken çok zorlandım ama terapi faydalı oldu. Yeniden birisini sevebilecek bir hale geldim. Deniz Bey'i terapiden faydalanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Deniz DOĞRUÖZ'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
AÇEV,


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya Plaza 7/1 Kat:5 Daire:32 Ataşehir
İstanbul  
(Doğu Ataşehir Migros)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 746 77 14

Telefon 2 :
0(537) 443 00 09  
(Asistanım 10:00 - 19.30 Arasında)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Koç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(19 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Deniz DOĞRUÖZ'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce , Fransızca


Deniz DOĞRUÖZ'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Deniz DOĞRUÖZ Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, yetişkin terapisi kadıköy, kadıköy psikolog, ergen psikoloğu, psikolog kadıköy, aile terapisi, psikolog ataşehir, çocuk psikoloğu, ataşehir psikolog, psikolog kozyatağı, psikolog anadolu yakası, psikolog göztepe, anadolu yakası psikolog, terapist göztepe, terapist ataşehir, terapist kozyatağı, ergen terapisti ataşehir, terapist ümraniye, ergenlik, psikolog sancaktepe, ataşehirde psikolog, öfke problemi, kaygı bozukluğu, ayrılık, bdt terapisi, temizlik takıntısı, psikolog ümraniye, bilişsel davranışçı, bilişsel psikoterapi, ümraniye psikolog, opsesyon terapisi, davranışsal terapi, takıntı terapisi, pozitif psikoterapi, takıntı tedavisi, somatizasyon, sosyal fobi, cinsel terapi, mastürbasyon bağımlılığı, intihar, sınav kaygısı, boşanma sonrası destek, evlilik sorunları, uyku bozukluğu, alınganlık, bağımlı kişilik, öfke tedavisi, psikolog tavsiye, genç psikolojisi, çift terapisi


14:24
Top