2007'den Bugüne 73,588 Tavsiye, 24,419 Uzman ve 16,667 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Celal SAYIN
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog/Çocuk-Ergen-Yetişkin Terapisti/Bilişsel Davranışçı Psikoterapist

Celal SAYIN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Celal SAYIN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Celal SAYIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarCelal SAYIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Celal SAYIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Deniz DOĞRUÖZPsk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz bey ile aynı ofiste çalışıyorum. Kendisi hem arkadaşım hem de mesleki sohbetler ettiğim başarılı bir terapist. Bilgi birikimi, insani duruşu ve ...
Cem KAYAPsk.Dnş.Cem KAYA
Cem bey ile 2004 yılında AÇEV’ in Baba Destek Programı’ nın, Eğitici Eğitiminde tanışma şansım oldu. Mesleğine olan sevgisi, ekip çalışmasının önemin...

Celal SAYIN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Terapisi, Yetişkin Terapisi, Aile danışmanlığı,Zeka Testleri

Celal SAYIN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Celal SAYIN'ın Özgeçmişi
Çocuk ve Ergenlerle çalışırken sıklıkla karşılaştıkları; Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Davranış sorunları, kaygı-korkular, sınav kaygısı, iletişim sorunları, aile çatışmaları, özgüven sorunları, boşanma vb. konularda çalışmalar yapıyorum. Seanslarımda Psikodinamik Terapi, Mindfulness (Bilinçli Farkındalık), Bilişsel Varoluşçu Terapi, Çözüm Odaklı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemlerini kullanıyorum.

Terapi tekniklerimin yanında özellikle çocuk ve ergenlerin sorun kaynaklarını (Duygusal, Davranışsal, Öğrenme) daha ayrıntılı incelemek ve değerlendirmek için CAS( Cognitive Assesment System ), WİSC-R, S. BİNET, MMPI testlerini uyguluyorum.

2004 yılından beri Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)’ in Baba Destek Programı’nın eğitim liderliğini sürdürerek babaların çocuk eğitimindeki rollerini güçlendirmeye çalışıyorum.
...[Devamı...]

Celal SAYIN Tavsiye Yazıları Celal SAYIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 H.... D... (Danışan)
 IP: 176.42.168.YLW

21-10-2017
 TavsiyeNo: 99769
Merhaba. Celal Beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Eşimle sorunlar yaşıyordum ve kendisinde bu konuda destek almak için başvurdum. İlk defa bir psikologdan destek alacaktım bu yüzden açıkçası biraz endişeliydim. Ancak Celal bey'in güven veren veren yaklaşımı, güler yüzü ve içten davranışı beni rahatlattı. Yaşadığım sorunları değerlendirme yaptıktan sonra seansları planlamaya başladık. Kendimin bile farkında olmadığım, yüzleşmekten korktuğum birçok kaygımı Celal bey ile kısa zamanda çözüme kavuşturduk. Eşimle olan problemlerimiz her geçen gün daha da iyiye gitmeye başladı ve şu an bir çok problemimizi toparlamış durumdayız. Terapilerden sonra olaylara daha iyi bakabiliyorum çevremle ve eşimle ilişkim de daha iyiye gitmeye başladı.Artık kendimi daha iyi hissediyorum. Her türlü sorununuzda Celal bey'i şiddetle öneririm.
     1 Beğeni    

 Nalan Önder (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.32.CF

06-10-2017
 TavsiyeNo: 99516
Celal Bey, yapmış olduğu çalışmalar ile mesleki anlamda biz meslektaşlarını doyurmuş ve her zaman destek olmuştur. Katıldığımız eğitimlerdeki duruşu itibariyle alandaki bilgi ve becerilerini insanlığın gelişimi için ortaya koymuştur. Kullandığı terapötik yöntemler ile hem çocuklara hem de yetişkinlere ulaşmıştır. Ataşehir bölgesinde bir psikoloğa ihtiyacınız olduğunda yardım alabileceğiniz değerli bir isimdir. Bizlere sağladığı destekten dolayı teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Pınar YAYLACI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.250.121.ZY

21-12-2016
 TavsiyeNo: 93011
Celal Sayın, aynı kurumda çalışma şansına sahip olduğum bir meslektaşımdır. Kişisel hırslardan uzak, kendini daima geliştirirken aynı zamanda etrafına da ışık tutmayı bilen bir kişiliğe sahiptir. Güler yüzlü, güven veren ve profesyonel yaklaşımıyla danışanlarına maksimum fayda sağlar. Her türlü sorununuzda gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz yetkin bir uzmandır. Profesyonel başarısının yanında aynı zamanda çok iyi bir aile babası olan meslektaşımın başarılarının devamını diliyorum...
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ckde Danışmanlık
Atatürk Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Gardenya Konutları 7/1 Kat 3 D 19 Ataşehir/İstanbul (Ataşehir Migros Çaprazı, Mc Donalds’ın Üstü)
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 271 41 77

Telefon 2 :
(532) 455 59 03
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2001
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Celal SAYIN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Celal SAYIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Celal SAYIN Mesleki Videolar Videoları
-19:36
Top