2007'den Bugüne 80,290 Tavsiye, 25,606 Uzman ve 17,922 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beliz EREREN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Beliz EREREN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBeliz EREREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beliz EREREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Deniz DOĞRUÖZUzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz Bey ile aldığımız ortak eğitimler vasıtası ile tanışma imkanı buldum. Kendisiyle birlikte çalışmam dolayısıyla iş disiplinine, danışanlarına kar...

Beliz EREREN Tavsiye Yazıları Beliz EREREN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-05-2019
 TavsiyeNo: 109732
Beliz Hanım ile yaklaşık 3 yıl önce Klinik Psikoloji yüksek lisans programında tanıştık. Psikoterapi alanında uzmanlaşmış olmak için bir konuyu tüm detayları ile araştırıp, sade ve rahat anlaşılır bir şekilde sunabilmek vardır. Beliz Hanım, etkileyici sunumları ile hem bilgiyi kullanılabilir şekilde aktarır hem de bir laf kalabalığı yapmadan konunun özünü psikoterapist olarak iyileşme için size sunar. Bu özellikleri ile mesleki açıdan tutkuyla işine bağlı, detayları alamayan ve istikrarlı bir yapısı vardır. Geçtiğimiz yıl, Dedio Psikoloji ekibimize katıldı. Özellikle, zorluklar yaşayan çocuk, genç, yetişkin, aile ve çiftlerle yaptığı çalışmalar ile insanların hayatlarını olumlu anlamda değişikliklere sebep olmuştur. Beliz Hanım'ın ekibimizde olması bizler için büyük bir şans. Gelecekte bu alanda ismini sıklıkla duyacağınız bir isim olacağına eminim. Destek arayan kişilere, Beliz Hanım'ı rahatlıkla tavsiye edebilirim...
     Beğenin    

 S.S (Danışan)
 IP: 31.145.77.YW

14-05-2019
 TavsiyeNo: 109712
Erkek arkadaşım ile evlenmeden önce bir süre birbirimizi daha iyi tanımak için ayrı eve çıkma planları yaparken bir anda işlerin ciddiye binmesiyle aramızda bir şeylerin koptuğunu hissettik ve danışmanlık almaya karar verdik. Danışmanımızın kadın olması erkek arkadaşımda her ne kadar başta olumsuz etki oluştursa da sonradan endişesinin boşa çıktığını anladı. Bazen sadece konuşmak ve bir yabancıya en baştan kendisini anlatmak bile çok iyi geliyor insana. Daha önceden bireysel terapi deneyimim olduğu halde ilk kez çift terapisine katıldım ve etkilerini de yaşadım. Karşımdakinden önce kendi yanlışlarımı gördüm. Yolunda gitmeyen şeyleri ve nasıl düzeltebileceğimizi öğrendik terapi aşamasında. Çok keyifli bir süreçti. Yardımları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    

 A.K. (Danışan)
 IP: 178.243.5.LZ

13-05-2019
 TavsiyeNo: 109697
Yaklaşık 3 ay öncesinde kızımın sınav kaygısı yaşaması sebebi ile tanıştığımız terapistimiz. Kızımın “Doktora mı gideceğim? Gitmek istemiyorum.” gibi söylemlerinden “ Anne bu hafta daha erken gitsek olmaz mı?” noktasına kadar gelen sürecimiz... Ve sınava haftalar kala kızımın daralıp sıkıldığında konuşabileceği, içini dökebileceği ona ait bir alan. Güleryüzü, samimiyeti ve işbirliği sayesinde bu sancılı süreci çok daha kolay atlattık. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    

 E.O. (Danışan)
 IP: 46.197.49.YLC

02-05-2019
 TavsiyeNo: 109550
Beliz Hanım ile geçen sene bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Zor bir dönemden geçiyor, hayatta hiçbir şeyden zevk alamıyordum. Bazı şeyler için artık çok geç olduğuna inanıyordum. Beliz Hanım güler yüzlü ve sıcak bir şekilde karşıladı beni. Konu ne olursa olsun yargısız ve anlayışla yaklaştı bana. Kendisi danışanını anlayan ve sabırla dinleyen birisi. Genç yaşının verdiği avantajla beni daha iyi anladı. Çözüm odaklı olması hızla sonuca ulaşmamı sağladı. Birçok şeyi fark ettim sayesinde. Artık hayata çok farklı bakıyorum ve hayattan daha fazla keyif alabiliyorum. Önceden elimdekilere nasıl bakacağımı bilemiyor ve değerlendiremiyorken şimdi nasıl bakmam gerektiğini ve üstesinden gelmeyi öğrendim. Artık mutlu ve hiçbir şey için geç değil diyorum. Kesinlikle Beliz Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dedio Danışmanlık
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gardenya Plaza 7/1 Kat:5 Daire:32 Ataşehir istanbul ● (Doğu Ataşehir Migros)
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(537) 443 00 09  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(27 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2017
Yüksek Lisans
ISTANBUL ESENYURT ÜNIVERSITESI SOSYAL BILIMLER ENSTITÜSÜ KLINIK PSIKOLOJI Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Beliz EREREN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beliz EREREN Mesleki Videolar Videoları
-15:21
Top