2007'den Bugüne 81,961 Tavsiye, 25,995 Uzman ve 18,198 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN
Doktor Psikiyatri Hemşiresi - İstanbul
Aile Danışmanı - Terapist

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diğer
İsim

Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikiyatri Hemşiresi

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Özgeçmiş CV Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Özgeçmişi
Doç.Dr Celale Tangül ÖZCAN, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, HYO’dan 1991 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans, Doktora (“Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan Çocuklara Bilişsel Davranışçı Yaklaşıma Dayalı Sorun Çözme Eğitimi” doktora tezi ile), Yardımcı Doçentlik ve ardından Doçentlik ünvanını GATA’da aldı.
2005-2006 yılında Amerika /Houston The Methodist Hospital Psikiyatri servisinde observer olarak bulundu.
2008 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi teorik ve süpervizyon eğitimini tamamladı.
2010-2011 yıllarında Amerika/ Indiana- Fort Wayne CBT Center da Doç.Dr Sharon Freeman ile birlikte 326 hasta görüşmesine katılarak Bilişsel Davranışçı Terapi alanında bilgi ve deneyimini artırdı.
2013 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanlığı ünvanını aldı.
2017-Halen: İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji alanında Öğretim Üyesi olarak master öğrencilerine süpervizyon eğitimine devam etmektedir.
...[Devamı...]

Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Tavsiye Yazıları Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Özgül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.163.YD

04-10-2019
 TavsiyeNo: 111688
Bir tavsiye üzerine yeğenim için yardım aldık. Öfke kontrolü ve ikinci kardeş ile kıskançlık konusunda yardım aldık. Hiper aktivite ve dikkat eksikliği konusunda endişelerimizi giderdi. Okul kaygısı ve ödev yaparken nasıl konsantre olacağı ile ilgili de bize yardımcı oldu.Celale hocam çok sakin , konuşkan ve sıcak kanlı . Hocam çok samimi, içten ve yargılamadan bize önerilerde bulundu ve çocuk ve ailesi için çok faydalı oldu. Hocama teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 Medine (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.38.YZD

04-10-2019
 TavsiyeNo: 111683
Celale hanım işinde çok iyi, hasta yaklaşımı, iletişimi ve size özel çözüm önerileri ile kesinlikle süper. Özellikle sınav kaygısı, özgüven eksikliği ve dikkat eksikliği konularında yardım aldım, çocuklarımın üniversite sınavı hazırlıklarında ders çalışmaktan bıktıkları ve yoruldukları dönemlerde kendilerine dönmelerinde çok yardımı oldu(şimdi tıp fakültesinde). Sizi sıkmadan motivasyonunuzu artırarak, kesinlikle sorunlarınız ile başetme vb diğer konularda tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-10-2019
 TavsiyeNo: 111681
Psikoterapist Celale Tangör Özcan Hanım'ı Klinik Psikoloji alanında uzman yetiştiren bir yukseklisans programında tanıdım. Celale Hanım, psikoterapi alanında güncel yaklaşımlari yakından takip eden ve alanında dünyaca yetkin kişi ve yaklaşımlarla birlikte çalışmış değerli bir terapisttir. Yukseklisans programında kendisini belirli bir süre derslerine ve sohbetlerine dahil olarak tanıdım. Ayrıca yakın arkadaşlarım da kendisinden aldıkları derslerde Celale Hanım'dan yaklaşımı nedeniyle mesleki gelişimlerine değerleri katkılari olduğu değerlendirmelerini aldım. Ders aralarında öğrencileri yanında onun profesyonel yaklaşımından daha çok esinlendiklerini gözlemleyebilirsiniz. İnsana değer veren yaklaşımı ile danışan ve öğrencilerine nitelik katar. Bilgisini paylaşırken özellikle kişide daha fazla değişim ve gelişim isteği yaratır. Celale Hanım'dan ders seçecek öğrenci ve Ergen, Yetişkin psikoterapisi alaninda destek almak isteyen danisanlara kesinlikle Celale Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Psikoterapi alanına değerli katkıları için ayrıca kendisine sonsuz teşekkürler...
     1 Beğeni    

 ŞEYMA B. (Müşteri)
 IP: 31.145.40.YC

01-10-2019
 TavsiyeNo: 111640
İnternet üzerinden aile terapisti araştırırken tesadüfen kendisini tanıma fırsatı bulduk. Eşimle birlikte aile terapisi destegi aldık ve ilk seansta çok dogru bir tercih yaptıgımızı farkettik. Yaklaşımı , ilgisi , profesyonelligi , ve destegi bize çok iyi geldi. Hissettirdigi güven duygusu ve çözüm odaklı , yapıcı yaklaşımı çok olumlu sonuçlar almamızı sagladı. Danışanları olarak yanında çok rahat ve çok güvende hissettik. Kendisi her profesyonel destek ihtiyacı duydugumda tercih edecegim hekim olacaktır.
     2 Beğeni    

 Büşra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 176.55.217.YBY

28-09-2019
 TavsiyeNo: 111613
Okulumun yakınında klinigi vardı.Daha önceki gittiğim terapistlerden pek memnun kalmamıştım ve öğrenci olduğum için bütçemi zorluyordu.Burada öğrenci indiriminden yararlandım.Kendisinden bdt terapisini aldım.Başlangıçtaki halimden çok daha iyiyim.İlk seansta bile farklı hissettim.Diğer uzmanlara nazaran daha üslüplu ve danışanına suçluluk hissettirmeden konuşması dikkatimi çekti.Terapiye devam etmedeki motivasyonum ise kendimle ilgili farkındalıklarımın artmasıydı.
     Beğenin    

 Doç.Dr.ÇigdemYUKSEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.226.73.FF

23-05-2019
 TavsiyeNo: 109879
Kıymetli hocam Celale Tangül Özcan ile doktora eğitimim esnasında ve sonrasında uzun yıllar birlikte çalışma şansı buldum. Yıllar boyunca gerek verdiği eğitimlerin, gerek bilişsel davranışçı terapilerde verdiği supervizyonun paha biçilmez katkısından faydalandım. Sadece bir iş arkadaşı olarak değil örnek kişiliği ile daima ışık tutan bir rol model olarak da yaşamımdaki yeri çok ayrıdır. İyi bir dinleyici, güvenilir bir insan, etkili bir yardım sağlayıcıdır. Sadece benim için değil İstanbul'da yaşayanlar için de bir şans olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Meditravelist
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Cad, Nef 13 Sitesi, E Blok, Daire:17 Cevizlibağ
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 777 92 72  

Telefon 2 :
0(530) 527 56 74  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gülhane Askeri Tıp Akademisi
Mezuniyet Yılı
1991
(28 yıl önce)
Yüksek Lisans
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2002 Mezunu)
Doktora
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2007 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Doç.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Mesleki Videolar Videoları
-


06:24
Top