2007'den Bugüne 91,839 Tavsiye, 28,136 Uzman ve 19,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Beril ÖZSOY
Psikolojik Danışman - İzmir

Beril ÖZSOY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beril ÖZSOY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Beril ÖZSOY'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beril ÖZSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dila ISITANUzm.Psk.Dila ISITAN
Dila Hanım ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Güleryüzlü oluşu ve güven verici bir iletişim sağlaması en önemli özelliklerindendir. Bununla bir...
Gamze GÜDERPsk.Dnş.Gamze GÜDER
Gamze ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Çalışma disiplini ve çalışkanlığı ile birçok konuda kendini göstermektedir. İşini severek yapması ve i...
Ayşe Nur AKBULUTUzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Ayşenur Hanım ile bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisini çocuk konusunda oldukça geliştirmiş ve çıkan yeniliklere ilgili geliştirmeye de devam et...
Bayram ŞİMŞEKPsk.Bayram ŞİMŞEK
Bayram Bey ile çok uzun yıllardır tanışıklığımız var. Öğrencilik hayatımda tanıştığım ve sonra meslek hayatımda da birlikte çalışma şansını yakaladım....
Kağan AYPsk.Kağan AY
Kağan Bey ile İzmir’de süpervizyon eğitiminde tanıştık. Meslektaşlarına ve bu işe olan saygısı hemen farkedilmektedir. Yetişkin, çift ve ergen danışan...
Deniz DOĞRUÖZUzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz Bey ile Klinik Psikolog Bayram Şimşek ile çalışırken tanışma imkanımız oldu, kendini son derece yardımsever kişiliği ile iletişim konusunda çok ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba ben Beril Özsoy, psikolojik danışmanım. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum. Hayatınıza istediğiniz yönde dokunuşlar yapmak ve birlikte bir yolda yürümek için buradayım.
 
Beril ÖZSOY'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir
Adres 2:
Alsancak
Konak, Alsancak Mah. Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No: 80 K:1 D:4, 35220 İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Ofis Randevu Numarası)
Telefon 3 :
(Sabit Telefon)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1996 (27 yaşında)
Doğum Yeri : Aliağa/İzmir
Yabancı Dil : İngilizce-B2 Seviyesinde Biliyorum.
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beril ÖZSOY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk psikolojisi üzerinde birçok çalışmalar yaptım.

Beril ÖZSOY Özgeçmis CV Psk.Dnş.Beril ÖZSOY'un Özgeçmişi
Ad Soyad: Beril Özsoy
Doğum Yeri: İzmir/Aliağa
Adres: Kazım Dirik Mahallesi 283. Sokak No:19/1 Aliağa / İZMİR
Mail:beril.ozsoy@hotmail.com

Eğitim:
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 2017/2018 Mezunu (3.53/4)
İzmir Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi 2013/2014 Mezunu (80/100)
Katıldığım eğitim ve seminerler:
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nin düzenlenmesinde görev almıştır.
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nde dinleyici olarak yer almıştır.
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nde 'Üniversite'den mezun olunca sizi neler bekliyor? Derslerde öğrenemeyeceğiniz bilgiler. ' çalıştayına katılmıştır.
Güzel ve Etkili Konuşma, Beden Dili, Etkili İnsan İletişimi sertifikalı eğitimleri Fatih Portakal tarafından verilmiştir.
Resim Yorumlama ve Psikolojik Testler Eğitimi...[Devamı...]

Beril ÖZSOY'un Makaleleri Beril ÖZSOY'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Beril ÖZSOY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Barış CANBAY Fotoğraf
Psk.Dnş.Barış CANBAY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116775
Beril Hanımın çalıştığı kurumda stajyerim. Kendisinin danışanları ile olan ilişkisini bizzat görmekteyim. Gayet güler yüzlü, çocukları seven, işini ciddiyetle etik kurallar içerisinde yapan bir danışman. Kendisini çocuk konusunda inanılmaz geliştiren ve bilgi seviyesi gayet iyi biri. Çocuklarını bir pedagoga götürmek isteyen ailelere kesinlikle tavsiye ederim. Son derece profesyonel bir şekilde çalışmakta olup, danışanlarının sorunlarını çözmek için özverili bir şekilde çalışmaktadır.
     Beğenin    
Y.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2020
TavsiyeNo: 113975
2 aydır Beril hanımın danışanıyım. Uzun yıllardır çözüm bulamadığım panik atak sorunuma EMDR yöntemi ile çözüm buldum. İlk terapiden sonra bile etkisini gördüm. Hayatımın sonuna kadar panik atakla mücadele edeceğimi düşünüyordum ta ki Beril hanım ile EMDR uygulamaya başlayana kadar.Şuana kadar toplamda 3 seans yapmamıza rağmen hayatımda büyük değişiklik var. EMDR konusun da çekincelerim vardı. Beril hanımın güler yüzlü, sıcak kanlı olması da rahat olmanızı sağlıyor. Hayatıma devam edebilmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Beril hanımı mutlaka tanımalısınız.
     Beğenin    
Ömre ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113729
Beril hanim ile kisa sure once oglum icin tanistik dikkat daginikligi ve odaklanamama problemi var ayrica anne ve babaya karsi inatlasiyordu.4 seans olmasina ragmen etkisini faydasini oldukca farkedilir sekilde gorduk destek almayada halen devam edecegiz.Guler yuzlu sevecen bilgili ve ilgili bir uzman.Sadece cocugumuza degil bizlere verdigi tavsiye ve bilgilerlede bilincli ebeveyn olmamizi sagladigi icin tesekkurler.Calistigi kurum ve kendisinin ilgi alakasi guvenilirligi cok iyi. Uzman ariyorsaniz tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    
Dila ISITAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112851
Beril gibi güler yüzlü ve samimi bir terapistle aynı kurumda çalışmak oldukça keyif verici. Çocuklarla kurduğu iletişimin oldukça iyi olduğunu gözlemliyorum. Kendisi alanında uzman, disiplinli ve çalışkandır. Kendini geliştirmenin bilincindedir; en önemlisi de her zaman kendini güncel tutmaya özen gösterir. Bunu yaptığınız sohbetlerden de rahatça anlayabilirsiniz. Çözüm odaklı bakış açısı onu önemli bir terapist yapıyor. Beril'i herkese samimiyetle tavsiye ederim, pişman olmazsınız .
     Beğenin    
Gamze GÜDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112833
Beril hanımla bir süredir beraber çalışmakla birlikte daha öncesinden de tanıdığım bir arkadaşımdır. Kendisi güler yüzü, olaylara bakış açısı ve profesyonel duruşuyla ailelere tavsiye edeceğim, çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri bir uzman. Mesleki açıdan çok yeterli bulduğum, sorumluluk sahibi ve güven verici bir uzmandır. Çalıştığı kuruma ve iş arkadaşlarına bir şeyler katmayı ve almayı sever yapısıyla gelişime çok açıktır. Daha görür görmez çok samimi ve güler yüzlü bulacağınızdan eminim. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Gökçe SÜMEKÇİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112821
Beril'le bir süre beraber çalışma imkanımız oldu. çocuk ve ergenlerle çalışmalarına şahit olduğum başarılı bir meslektaşımdır. Kendisini her daim geliştiren ve özverili çalışmalarıyla danışanlarına destek olan bir çalışma arkadaşı. Mesleki başarılarına güven duyduğum, güler yüzlü, anlayışlı meslektaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Mesleğine olan saygı ve özverisini takdir edebilirim. İzmir'de danışmanlık hizmeti için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
     Beğenin    
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf
Psk.Bayram ŞİMŞEK
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112815
Beril i tanımam Ortaokul da onun rehber öğretmeni olarak çalışmamla başladı psikoloji eğitimini aldı, ilk öğrencilerimden birisiyle aynı kurumda çalışmak çok hoş bir duygu. Beril Samimi, sıcak, çalışkan, eğitim altyapısı sağlam, güvenle ve çabucak ilişki kurabileceğiniz, işinde son derece özverili biridir. Özellikle çocukluk dönemi problemleri ile ilgili oldukça deneyimli ve bilgilidir. Ayrıca, sürekli olarak kendisini geliştirme çabası içindedir. Danışanlarına altyapısı ve deneyimleri ile çok şey katacağına ve işine gönül vereceğine emin olduğumdan kendisine hiç şüphesiz danışmanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf
Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog - Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111596
Beril Hanım ile aynı merkezde çalışmaktayız. Beril Hanım oldukça pozitif, güler yüzlü, cana yakın, içten, çocuk ve ergenlerle iletişimi kuvvetli ve onlarla çalışmaktan çok keyif alan bir uzmandır. Kendini geliştirmek adına pek çok eğitim almış ve almaya devam etmekte olup kendisini geliştirme çabası olan bir meslektaşım. Beraber çalıştığımız süre boyunca mesleki becerilerini gözlemleyebildiğim ve alanında başarılı bulduğum için kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Simge Mortaş
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110875
Beril Hanım ile dostluğumuz uzun yıllardır devam etmektedir. Kendisini tanıdığım 10 yılı aşkın bu süre zarfında yıllardır çalışkanlığı ve pozitifliği ile çevresine samimi bir enerji yayar. Etrafındaki herkesi manevi olarak iyileştirmeye, onlara kendilerine ve çevrelerine yönelik daha olumlu bir bakış açısı kazandırmaya ve onların farkındalıklarını, kişisel gelişimlerini desteklemeye çalışır. Bu yüzden aslında tam da kendi kişiliğine ve becerilerine yakışır bir meslek olan psikolojik danışmanlığı tercih etmiştir ve bu alanda başarılı bir profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sizi pür dikkat dinler, bilgilerini akıllıca kullanır ve konu ne olursa olsun elinden gelen her şeyi sizi daha iyi anlamak için sarf eder; bu sebeple ona ve güler yüzlü danışmanlığına gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     Beğenin    
Ilgım Boyacı
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110871
Beril Hanım ile arkadaşlığımız çok eskiye dayanmaktadır. Birlikte eğitim gördüğümüz lise ve üniversite yılları süresince aklında her zaman psikolojik danışman olarak her yaştan insana yardımcı olabilmek vardı. Şimdi ise bütün o yıllar hayalini kurup emek emek işlediği mesleğiyle danışanlarına faydalı olmaya devam ediyor. Kendisi güler yüzlülüğü ve cana yakınlığıyla her zaman benim ve arkadaşlarımızın rahatlıkla konuşabildiği, sorunlarımızla başa çıkarken anlayışla elimizi tutan bir arkadaş olmuştur. Güzel ruhlu canım arkadaşımın işine duyduğu saygı, severek verdiği enerjisi ve özverisiyle işinde daima başarılı olacağına bütün yüreğimle inanıyorum.
     Beğenin    
Kağan AY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110676
Beril Hanım'la beraber süpervizyonda tanıştık. Aliağa ve İzmir'de çocuk ve ergen danışanlarını görmekte. İsmini birçok kez duymuştum fakat tanışma imkanımız da oldu. Güleryüzlü, anlamaya odaklı ve birikimini danışanlarına nasıl kanalize edeceğinin hesabında. Sürekli üstüne koyarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Çocuk ve ergen sahibi ebeveynlerin herhangi bir konuda kafa karışıklığı yaşaması sonucu rahatlıkla Beril Hanım'a danışıp bir sürece başlamaları yararlı olacaktır. Profesyonel dinamiği yanında sıcakkanlılığı ve çocuk - ergenlerle çalışan uzmanlarda bulunması hayati olan anlayış, empati ve kabul gibi donanımlara sahip olması büyük avantaj. İzmir'de olanlar için büyük şans.
     3 Beğeni    
Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110660
Psikolojik Danışman Beril Özsoy ile tanışıklığımız, Klinik Psikolog Bayram Şimşek dostuma İzmir Aliağa'da benden tavsiye isteyen bir aileyi yonlendirebilecegim güvenilir bir psikoterapist önerisi için danistigimda gerçekleşti. Özel eğitim alanında da deneyimi olan uygulamaya, mesleki etik ilkelere kurallara uyan ve de mesleki açıdan danisanlarina faydalı olabilecek bir kişi olduğunu gozlemledim. Sıcak yaklaşımı ile danışanınin problemini aktarırken ona yapılandırılmış bir iyileşme süreci sunuyor. Yonlendirdigim aile çocuğu ile ilgili olan zor bir konuyu aşmış, Beril Hanım'dan faydalandiklarini benimle paylaşmışlardır. Kendisini mesleki açıdan rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

Beril ÖZSOY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beril ÖZSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dila ISITAN
Uzm.Psk.Dila ISITAN
Dila Hanım ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Güleryüzlü oluşu ve güven verici bir iletişim sağlaması en önemli özelliklerindendir. Bununla bir...
Gamze GÜDER
Psk.Dnş.Gamze GÜDER
Gamze ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Çalışma disiplini ve çalışkanlığı ile birçok konuda kendini göstermektedir. İşini severek yapması ve i...
Ayşe Nur AKBULUT
Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Ayşenur Hanım ile bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisini çocuk konusunda oldukça geliştirmiş ve çıkan yeniliklere ilgili geliştirmeye de devam et...
Bayram ŞİMŞEK
Psk.Bayram ŞİMŞEK
Bayram Bey ile çok uzun yıllardır tanışıklığımız var. Öğrencilik hayatımda tanıştığım ve sonra meslek hayatımda da birlikte çalışma şansını yakaladım....
Kağan AY
Psk.Kağan AY
Kağan Bey ile İzmir’de süpervizyon eğitiminde tanıştık. Meslektaşlarına ve bu işe olan saygısı hemen farkedilmektedir. Yetişkin, çift ve ergen danışan...
Deniz DOĞRUÖZ
Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz Bey ile Klinik Psikolog Bayram Şimşek ile çalışırken tanışma imkanımız oldu, kendini son derece yardımsever kişiliği ile iletişim konusunda çok ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir
Adres 2:
Alsancak
Konak, Alsancak Mah. Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No: 80 K:1 D:4, 35220 İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 439 95 76
Telefon 2 :
0(538) 442 93 88
(Ofis Randevu Numarası)
Telefon 3 :
0(232) 381 28 32
(Sabit Telefon)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1996
(27 yaşında)
Doğum Yeri
Aliağa/İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Beril ÖZSOY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-B2 Seviyesinde Biliyorum.

Beril ÖZSOY Mesleki Videolar Videoları
-

16:05
Top