2007'den Bugüne 82,686 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Pedagog
İsim

Beril ÖZSOY

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Beril ÖZSOY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beril ÖZSOY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Beril ÖZSOY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beril ÖZSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dila ISITANUzm.Psk.Dila ISITAN
Dila Hanım ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Güleryüzlü oluşu ve güven verici bir iletişim sağlaması en önemli özelliklerindendir. Bununla bir...
Gamze GÜDERPsk.Dnş.Gamze GÜDER
Gamze ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Çalışma disiplini ve çalışkanlığı ile birçok konuda kendini göstermektedir. İşini severek yapması ve i...
Ayşe Nur AKBULUTUzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Ayşenur Hanım ile bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisini çocuk konusunda oldukça geliştirmiş ve çıkan yeniliklere ilgili geliştirmeye de devam et...
Bayram ŞİMŞEKUzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
Bayram Bey ile çok uzun yıllardır tanışıklığımız var. Öğrencilik hayatımda tanıştığım ve sonra meslek hayatımda da birlikte çalışma şansını yakaladım....
Kağan AYPsk.Kağan AY
Kağan Bey ile İzmir’de süpervizyon eğitiminde tanıştık. Meslektaşlarına ve bu işe olan saygısı hemen farkedilmektedir. Yetişkin, çift ve ergen danışan...
Deniz DOĞRUÖZUzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz Bey ile Klinik Psikolog Bayram Şimşek ile çalışırken tanışma imkanımız oldu, kendini son derece yardımsever kişiliği ile iletişim konusunda çok ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba ben Beril Özsoy, psikolojik danışmanım. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum. Hayatınıza istediğiniz yönde dokunuşlar yapmak ve birlikte bir yolda yürümek için buradayım.

Beril ÖZSOY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk psikolojisi üzerinde birçok çalışmalar yaptım.

Beril ÖZSOY'un Makaleleri Beril ÖZSOY'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Beril ÖZSOY Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Beril ÖZSOY'un Özgeçmişi
Ad Soyad: Beril Özsoy
Doğum Yeri: İzmir/Aliağa
Adres: Kazım Dirik Mahallesi 283. Sokak No:19/1 Aliağa / İZMİR
Mail:beril.ozsoy@hotmail.com

Eğitim:
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü 2017/2018 Mezunu (3.53/4)
İzmir Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi 2013/2014 Mezunu (80/100)
Katıldığım eğitim ve seminerler:
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nin düzenlenmesinde görev almıştır.
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nde dinleyici olarak yer almıştır.
13. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi'nde 'Üniversite'den mezun olunca sizi neler bekliyor? Derslerde öğrenemeyeceğiniz bilgiler. ' çalıştayına katılmıştır.
Güzel ve Etkili Konuşma, Beden Dili, Etkili İnsan İletişimi sertifikalı eğitimleri Fatih Portakal tarafından verilmiştir.
Resim Yorumlama ve Psikolojik Testler Eğitimi...[Devamı...]

Beril ÖZSOY Tavsiye Yazıları Beril ÖZSOY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Dila ISITAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-12-2019
 TavsiyeNo: 112851
Beril gibi güler yüzlü ve samimi bir terapistle aynı kurumda çalışmak oldukça keyif verici. Çocuklarla kurduğu iletişimin oldukça iyi olduğunu gözlemliyorum. Kendisi alanında uzman, disiplinli ve çalışkandır. Kendini geliştirmenin bilincindedir; en önemlisi de her zaman kendini güncel tutmaya özen gösterir. Bunu yaptığınız sohbetlerden de rahatça anlayabilirsiniz. Çözüm odaklı bakış açısı onu önemli bir terapist yapıyor. Beril'i herkese samimiyetle tavsiye ederim, pişman olmazsınız .
     Beğenin    

Gamze GÜDER Fotoğraf  Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-12-2019
 TavsiyeNo: 112833
Beril hanımla bir süredir beraber çalışmakla birlikte daha öncesinden de tanıdığım bir arkadaşımdır. Kendisi güler yüzü, olaylara bakış açısı ve profesyonel duruşuyla ailelere tavsiye edeceğim, çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri bir uzman. Mesleki açıdan çok yeterli bulduğum, sorumluluk sahibi ve güven verici bir uzmandır. Çalıştığı kuruma ve iş arkadaşlarına bir şeyler katmayı ve almayı sever yapısıyla gelişime çok açıktır. Daha görür görmez çok samimi ve güler yüzlü bulacağınızdan eminim. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Gökçe SÜMEKÇİ Fotoğraf  Psk.Gökçe SÜMEKÇİ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-12-2019
 TavsiyeNo: 112821
Beril'le bir süre beraber çalışma imkanımız oldu. çocuk ve ergenlerle çalışmalarına şahit olduğum başarılı bir meslektaşımdır. Kendisini her daim geliştiren ve özverili çalışmalarıyla danışanlarına destek olan bir çalışma arkadaşı. Mesleki başarılarına güven duyduğum, güler yüzlü, anlayışlı meslektaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Mesleğine olan saygı ve özverisini takdir edebilirim. İzmir'de danışmanlık hizmeti için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
     Beğenin    

Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf  Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-12-2019
 TavsiyeNo: 112815
Beril i tanımam Ortaokul da onun rehber öğretmeni olarak çalışmamla başladı psikoloji eğitimini aldı, ilk öğrencilerimden birisiyle aynı kurumda çalışmak çok hoş bir duygu. Beril Samimi, sıcak, çalışkan, eğitim altyapısı sağlam, güvenle ve çabucak ilişki kurabileceğiniz, işinde son derece özverili biridir. Özellikle çocukluk dönemi problemleri ile ilgili oldukça deneyimli ve bilgilidir. Ayrıca, sürekli olarak kendisini geliştirme çabası içindedir. Danışanlarına altyapısı ve deneyimleri ile çok şey katacağına ve işine gönül vereceğine emin olduğumdan kendisine hiç şüphesiz danışmanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf  Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
İzmir - Klinik Psikolog - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-09-2019
 TavsiyeNo: 111596
Beril Hanım ile aynı merkezde çalışmaktayız. Beril Hanım oldukça pozitif, güler yüzlü, cana yakın, içten, çocuk ve ergenlerle iletişimi kuvvetli ve onlarla çalışmaktan çok keyif alan bir uzmandır. Kendini geliştirmek adına pek çok eğitim almış ve almaya devam etmekte olup kendisini geliştirme çabası olan bir meslektaşım. Beraber çalıştığımız süre boyunca mesleki becerilerini gözlemleyebildiğim ve alanında başarılı bulduğum için kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Simge Mortaş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.29.YLY

31-07-2019
 TavsiyeNo: 110875
Beril Hanım ile dostluğumuz uzun yıllardır devam etmektedir. Kendisini tanıdığım 10 yılı aşkın bu süre zarfında yıllardır çalışkanlığı ve pozitifliği ile çevresine samimi bir enerji yayar. Etrafındaki herkesi manevi olarak iyileştirmeye, onlara kendilerine ve çevrelerine yönelik daha olumlu bir bakış açısı kazandırmaya ve onların farkındalıklarını, kişisel gelişimlerini desteklemeye çalışır. Bu yüzden aslında tam da kendi kişiliğine ve becerilerine yakışır bir meslek olan psikolojik danışmanlığı tercih etmiştir ve bu alanda başarılı bir profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sizi pür dikkat dinler, bilgilerini akıllıca kullanır ve konu ne olursa olsun elinden gelen her şeyi sizi daha iyi anlamak için sarf eder; bu sebeple ona ve güler yüzlü danışmanlığına gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     Beğenin    

 Ilgım Boyacı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.2.157.YB

31-07-2019
 TavsiyeNo: 110871
Beril Hanım ile arkadaşlığımız çok eskiye dayanmaktadır. Birlikte eğitim gördüğümüz lise ve üniversite yılları süresince aklında her zaman psikolojik danışman olarak her yaştan insana yardımcı olabilmek vardı. Şimdi ise bütün o yıllar hayalini kurup emek emek işlediği mesleğiyle danışanlarına faydalı olmaya devam ediyor. Kendisi güler yüzlülüğü ve cana yakınlığıyla her zaman benim ve arkadaşlarımızın rahatlıkla konuşabildiği, sorunlarımızla başa çıkarken anlayışla elimizi tutan bir arkadaş olmuştur. Güzel ruhlu canım arkadaşımın işine duyduğu saygı, severek verdiği enerjisi ve özverisiyle işinde daima başarılı olacağına bütün yüreğimle inanıyorum.
     Beğenin    

Kağan AY Fotoğraf  Psk.Kağan AY
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-07-2019
 TavsiyeNo: 110676
Beril Hanım'la beraber süpervizyonda tanıştık. Aliağa ve İzmir'de çocuk ve ergen danışanlarını görmekte. İsmini birçok kez duymuştum fakat tanışma imkanımız da oldu. Güleryüzlü, anlamaya odaklı ve birikimini danışanlarına nasıl kanalize edeceğinin hesabında. Sürekli üstüne koyarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Çocuk ve ergen sahibi ebeveynlerin herhangi bir konuda kafa karışıklığı yaşaması sonucu rahatlıkla Beril Hanım'a danışıp bir sürece başlamaları yararlı olacaktır. Profesyonel dinamiği yanında sıcakkanlılığı ve çocuk - ergenlerle çalışan uzmanlarda bulunması hayati olan anlayış, empati ve kabul gibi donanımlara sahip olması büyük avantaj. İzmir'de olanlar için büyük şans.
     3 Beğeni    

Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-07-2019
 TavsiyeNo: 110660
Psikolojik Danışman Beril Özsoy ile tanışıklığımız, Klinik Psikolog Bayram Şimşek dostuma İzmir Aliağa'da benden tavsiye isteyen bir aileyi yonlendirebilecegim güvenilir bir psikoterapist önerisi için danistigimda gerçekleşti. Özel eğitim alanında da deneyimi olan uygulamaya, mesleki etik ilkelere kurallara uyan ve de mesleki açıdan danisanlarina faydalı olabilecek bir kişi olduğunu gozlemledim. Sıcak yaklaşımı ile danışanınin problemini aktarırken ona yapılandırılmış bir iyileşme süreci sunuyor. Yonlendirdigim aile çocuğu ile ilgili olan zor bir konuyu aşmış, Beril Hanım'dan faydalandiklarini benimle paylaşmışlardır. Kendisini mesleki açıdan rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atatürk, 377. Sk. No:55/6, 35800 Aliağa/İzmir
 

Adres 2:
Alsancak
Konak, Alsancak Mah. Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No: 80 K:1 D:4, 35220 İzmir
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(554) 439 95 76  

Telefon 2 :
0(538) 442 93 88  
(Ofis Randevu Numarası)

Telefon 3 :
0(232) 381 28 32  
(Sabit Telefon)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1996
(24 yaşında)
Doğum Yeri
Aliağa/İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Beril ÖZSOY'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-B2 Seviyesinde Biliyorum.


Beril ÖZSOY'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beril ÖZSOY Mesleki Videolar Videoları
-


11:49
Top