2007'den Bugüne 92,575 Tavsiye, 28,262 Uzman ve 20,023 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ayşe Selin ÖZMEN
Uzman Psikolog - İstanbul
Aile ve Çift Danışmanı-Oyun Terapisti

Ayşe Selin ÖZMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi30 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

30

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe Selin ÖZMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayşe Selin ÖZMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşe Selin ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin BAYRAKTARUzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
Merhabalar, Emin bey ile danışan görmekte olduğu merkezden tanışıyoruz. Kendisi yetenekli ve gelişime açık, iletişim kurmakta çok başarılı bir Klinik ...
Zeynep GÖRENOĞLUPsk.Zeynep GÖRENOĞLU
Psikolog Zeynep Görenoğlu ile kurumumuzda staj yapıyor olması vasıtasıyla tanıştık. Kendisi işini çok seven,hakkıyla yapan güleryüzlü ve pozitif bir p...
Benan ŞAHİNBAŞUzm.Psk.Benan ŞAHİNBAŞ
Uzm. Klinik Psk. Benan Şahinbaş ile katıldığımız eğitimler aracılığı ile tanıştık. Kendisi disiplinli, iletişim becerileri yüksek, samimi, sevecen son...

 
Ayşe Selin ÖZMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Zi&on Psikiyatri Akademisi
Mim Kemal Öke Caddesi, No:9/5 nişantaşı / İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce,almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Kültür Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşe Selin ÖZMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Danışmanlığı
Oyun Terapisi (Theraplay)
Bilişsel Davranışçı Terapi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Çocuklar ile Bilişsel Davranışçı Terapi
Uyguladığı Psikolojik Testler:
WISC-R :Çocuklar için Zeka Ölçeği
Denver II Gelişim Envanteri
MMPI : Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Peabody Resim Kelime Testi
Klinik çalışma alanları
Çocukluk Çağı ve Ergenlik Dönemi sorunları, Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk,Depresyon, Kaygı Bozuklukları,Dil ve Konuşma sorunları, Özgüven ve Sosyalleşme sorunları, Zihinsel gelişimsel, ruhsal değerlendirme, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Okula Uyum sorunları, Aile İçi İletişim sorunları, Öfke Kontrolü, Fobiler, Stresle Baş Edebilme Yöntemleri olarak sıralanabilir.

Ayşe Selin ÖZMEN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ayşe Selin ÖZMEN'in Özgeçmişi
2010 yılında İstek Vakfı Bilge Kağan Anadolu Lisesi’nden, 2014 yılında ise Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Lisans bitirme projesini ‘’Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Kaygının Anne-Baba Tutumları ve İçedönüklük-Dışadönüklük Kişilik Özellikleri Bağlamında İncelenmesi’’ konulu çalışmasıyla tamamlamışır....[Devamı...]

Ayşe Selin ÖZMEN'in Makaleleri Ayşe Selin ÖZMEN'in Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Ayşe Selin ÖZMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Temmuz.2024
TavsiyeNo: 127949
Merhabalar Psikolog Selin hanım ile referans üzerine randevu oluşturduk. Güleryüzlü iletişimi güçlü bir hoca. Oğlum değişime kapalı ve içine kapanık bir çocuktu. Yabancı ortamlarda yanımdan asla ayrılmaz ve hiç konuşmazdı daha önce selektif mutizm olduğunu söyleyenler olmuştu. Selin hoca ile oyun terapisi ve kum terapisi seansları yaptılar bizede ebeveyn olarak değiştirmeniz gerekenleri anlattı. Selin hocamız ile geçirdiğimiz süreç sonrası oğlum daha esnek ve girişken bir çocuk oldu iletişim problemlerini büyük ölçüde aştı. Her şey için çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    
Semra NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122018
Selin hanım ile staj yaptığım psikolojik danışmanlık ofisinden tanışıyoruz. Kendisi çocuk ergen ve yetişkinlerle çalışıyor. Kendisi terapilerinde çocuk merkezini oyun terapi, şema terapi, bilişsel davranışçı terapiler gibi birçok terapi tekniğini kullanıyor. İşinin ehli ve profesyonel bir psikologdur. Kendisine mesleki anlamda geliştirmek adına sürekli farklı disiplinlerden eğitimler aldığına ve okumalar yaptığına şahidim. Psikolojik sorunlarla ilgili kendisine başvurmayı düşünenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Gözde BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121258
Selin hanımı cevremden duydum ve kendisinden çocuğumuz için danışmanlık aldım. Profesyonel olmayı elden bırakmadan, cana yakın, samimi, kendinizi rahat hisettiren bir yapısı var. Birkaç seanstan sonra her hafta bir öncekinden daha da iyi hissederek ilerleme gösterebildik.Ebeveyn olarak kendi iç yolculuğumuza çıkmamıza ve tanımamıza yardımcı oldu diyebilirim. Oğlum okulda içine kapanık davranışlar gösteriyordu ve okulda yapılan çalışmalarda çoğunlukla sınıfın gerisinde kalıyordu.Selin Hanım bir takım testler uyguladı ve çocuğum ile onun iç dünyasını anlamaya yönelik bir takım çalışmalar yaptı. Kendisi oğlum ve anne baba olarak bizim ebeveyn tutumlarımızla alakalı olarak çok doğru tespitlerde bulundu. Çok teşekkür ederiz sevgiler.
     Beğenin    
Cuneyt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120893
Selin hanım ile pedagog yönlendirmesi üzerine tanıştım.Daha önceki senelerde de oğlumla ilgili görüştüğüm pedagoglar olmuştu..Özellikle kaka tutma sorunu uzun zaman bizi zorladı.İlk gittiğimizde hayatımızdaki herşey ,çocuğumuzla olan ilişkimiz,kaygı sorunları ,o kadar had safhaya ulaşmıştı ki bugun geldiğimiz nokta gerçek mucize.Selin hanım ile çok kısa zamanda çok yol katettik.Oğlumuz oyun ablasına gideceği günleri sabırsızlıkla beklemeye başladı.Selin hanım sadece bize çocuğumuza nasıl yaklaşmamız nasıl oyun oynamamız gerektiğini anlatmakla kalmadı bize nasıl mutlu ebeveyn olunur nasıl mutlu aile olunur onuda öğretti.Her seansımızdan sonra hafiflemiş mutlu ve huzurlu olarak ayrıldık yanından. Kendisine çok teşekkür ediyor ve bizim gibi sorunlar yaşayan tüm ailelere tavsiye ediyoruz.
     Beğenin    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120892
Psikolog Selin Hanım'a tavsiye üzerine gittim. Çocuğum yıllardır dikkat eksikliği tanısıyla ilaç kullanıyordu ve davranış sorunları gösteriyordu. Oğlumla sorunlarımız çoğalmaya başladı ve son zamanlarda git gide bizden uzaklaşıyordu. Selin hanımla henüz bir kaç oyun terapisi seansı sonrasında çocuğumda olumlu değişiklikler olmaya başladı. Oğlumla olan ilişkisinden ve bize olan yardımlarından memnun kaldım. Oğlum ne zaman gidecez Selin ablaya diye soruyor:) Çok hızlı gelişme kaydettik.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her oyun terapistiyim diyene güvenmeyin. Selin hanıma çocuğunuzu rahatlıkla emanet edebilirsiniz.Gerçekten işinin ehli bir oyun terapisti.
     Beğenin    
Aslı
26.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118713
Merhabalar.Selin hanımla yeğenimin okulda yaşadığı sorunlar üzerine rehberliğinin oyun terapisine ihtiyacı var demesi üzerine tanıştık. Kendisine instagramdaki hesabından ulaştım. Yeğenim okula gitmek istemeyen ve sosyal kaygısı yüksek olan bir çocuktu . Psikolog Selin hanımın doğru tespitleri ve yönlendirmeleri sayesinde çocuğumuz okul kaygısından kurtuldu. Şu an severek okula gidiyor. Bunlar ile ilgili oyun terapisi seansları sonrası çok kısa surede degisimler gözlemledik. Hangi konuda takilsak bize tavsiye ettigi doğru oyunlar ve kitaplarla sorunlarımız daha da kısa surede çözüme ulaşıyor. . İyi ki Selin hanımla yollarımız kesişmiş. Kendisine bu vesileyle çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118699
Merhaba, boşanma aşamasında oğlumun gözlemlenmesi ve oluşabilecek muhtemel sıkıntılara karşı önlem alabilmek amacıyla instagramda yapmış olduğum araştırmalar ile Selin Hanım ile seanslara başlamaya karar verdim. Bu konuda Selin Hanım oğlum ile çok iyi bir iletişim kurdu. Düşünün ki oğlum ne zaman Selin Abla ya gidiyoruz diye sormaya başladı.Selin Hanım hem mesleğini hemde çocukları çok seven bir Psikolog.Bunu zaten ilk tanışmanızda anlayabiliyorsunuz. Samimi ve sevecen olması en göze çarpan özelliklerinden diyebiliriz. Kullanmakta olduğu oyun terapisi ve diğer terapi yöntemleride gayet başarılı. Bu konularda kendisi zaten detaylı bilgileri kitap önerilerini sizinle paylaşıyor.Selin hanıma çocuklarınız ile ilgili en ufak soru işaretinde başvurabilirsiniz.Kendisini tavsiye eder ve saygılarımızı sunarım.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118698
Öncelikle merhaba bu yorumu okuyan ve çocukları için en iyisini düşünen ebeveynler. Eğer çocuğunuz için onun dilinden anlayan çocuklarla iletişimi kuvvetli bir çocuk psikoloğu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Selin hanım bana çocuğuma nasıl bir tutum sergilemem gerektiğini mükkemmel bir şekilde anlattı. Yardımları için çok teşekkür ediyorum. Özellikle oğlumda tuvaletini tutması ve korkması konusunda sorun yaşıyoruduk.Buna bağlı olarak gece uyku terörü ve öfke ile alakali problemlerimiz vardi.Bu konuda ki yardımlarını gözardı edemem. Selin hanımın pozitif enerjisi, güler yüzü ve etkili iletişimi sayesinde uyku ve öfke konusunda bir problemimiz kalmadı. Tuvalet tutma konusunda da yol aldık diyebilirim. Oyun terapilerine devam ediyoruz. Anne babalar çocuğunuzdaki problemleri küçümsemeyin lütfen. Herkese tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız.
     Beğenin    
E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118532
Psikolog Selin hanım ile internet üzerinden tanıştım. 5 yaşındaki kızımın korku ve kaygıları vardı. Anaokulundaki öğretmeni yönlendirmişti. Okulda da bazı sorun ve sıkıntılar yaşıyorduk. Bu yüzden oyun terapisi desteği almak isterken Selin hanımla tanıştım. Daha ilk günden korkularımız azalmaya başladı. İyi ki tanışmışız kendisiyle. Terapilerimize devam ediyoruz. Bilgilendirmesi, detaylı açıklamaları ve içtenliği için kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Esma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118351
Selin hanıma 1 ay önce oyun terapisti arayışındayken instagram hesabından denk geldim. Kızım benden hiç ayrılmıyor yabancılarla konuşurken çekiniyor farklı bir ortama girdiğinde hiç konuşmuyordu. Bunların yanında gece uykularında yalnız uyuyamıyor bizden ayrılmakta büyük problem yaşıyordu.Selin hanımla tedavi sürecimiz ve seanslarımız başladıktan sonra doğru yaklaşım yöntemlerini öğrendik. Güler yüzlü samimi konuşmaları ve doğru yaklaşımı ile hem bizim hem kızımın güvenimizi kazandı. . En beğendiğim yönü çocukların dilinden anlayıp kızıma da yaklaşım tarzıyla kendisi sevdirmesi oldu. Selin hanım ile çalışmalarımızı devam ettirirken alanında iyi bir uzman olduğunu belirtir size de cocugunuza ve kendinize yardım etmek istiyorsanız kendisiyle tanışmanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ayşegül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118279
Merhabalar Selin hanımı pedagoğumuzun tavsiyesi ile tanıdım. Oğlum yoğun korku ve kaygıları yüzünden artık ne uyuyabiliyor ne de bizden ayrılabiliyordu.İlk seansta bizi ayrıntılı olarak dinledi gelişimsel dönem ile ilgili ve hamilelik döneminden itibaren bize sorular sordu sonrasında çocuğumuzu gözlemledi. İlk seansın sonunda oyun terapisi ile devam etmeye karar verdik.Özellikle oyun terapisi konusunda kendisi deneyimli bir uzman. Biz yapılan oyun terapileri sonrası çocuğumuzdaki kaygı ve korkuların azaldığını kendisine güveninin yerine geldiğini gözlemledik. Oğlum normalde yabancılarla iletişim kurmakta çok zorlanmasına rağmen oyun ablasına gitmek için sabırsızlanıyor:)En önemliside artık yalnız uyuyabiliyor ve daha rahat hareket ediyor. Bundan sonrada çocuğumuz ve ailemiz ile ilgili bir sorun yaşadığımızda kendisine başvurmayı düşünüyoruz.Selin hanımın bilgisine tecrubesine güveniyor ve tavsiye ediyoruz
     Beğenin    
Hülya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118243
Merhabalar Selin Hanım'a 4 yaşındaki oğlumuzu götürdük, kendisini bir arkadaşımız tavsiye etti, hakkında yazılanları da okuduktan sonra gitmeye karar verdik. Çocuğumuz çok inatçıydı, sürekli öfke krizleri çıkarıyor, bizi çok yoruyordu. İlk seans önce ayrıntılı olarak bizden çocukla ilgili ve ailemizle ilgili bütün bilgileri aldı. Sonrasında bize neler yapmamız gerektiğini söyledi. Daha sonra haftada bir oğlumuzu Selin Hanım'a oyun terapilerine götürmeye başladık. Kendisi aile olarak hem bizimle görüşüyor, yapmamız gerekenleri her hafta söylüyor, hem de oğlumuzla oyun terapisi yapıyordu. Söylediklerini uyguladık ve kısa sürede olumlu sonuç aldık. Eğer çocuğunuzla ilgili kendinizi yetersiz hissediyorsanız size de Selin hanımı tavsiye ederim. Kendisine teşekkürlerimi iletiyor ve bizim gibi problem yaşayan tüm ailelere kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Büşra DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118217
Selin hanımı bu site üzerinden oyun terapisti ararken buldum. Kardeşimin davranış problemleri ve okul yaşantısında akademik sorunları vardı.Selin hanım hem bize nasıl davranmamız gerektiği konusunda destek olurken hem de kardeşimle yaptığı oyun terapileri davranış sorunlarında etkili oldu. Biz de süreci nasıl yönetmemiz gerektiğini öğrendik.Bu yolda bize destek veren Selin hanıma çok teşekkür ediyoruz. Artık ihtiyacımız olduğunda güvenle başvurabileceğimiz bir uzmanımız olduğu içinde çok daha mutluyuz. Deneyimime dayanarak kendisini bizim gibi sıkıntılar yasayan kişilere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ilhan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118081
Selin hanımla tanışmadan önce 5 yaşındaki kızım için Pedagog görüşmesi yapmıştım. Kendisi oyun terapisi desteğine ve dikkat eğitimine ihtiyacı olduğunu söylemişti. Selin hanım gayet güler yüzlü, çocukları seven, işini etik kurallar içerisinde yapan bir Uzman. Kızımın dikkat eksikliği ve odaklanamama problemi vardı. Ayrıca ev içinde bizimle çok inatlasiyordu. Selin hanım gerekli testleri ve gözlemleri yaptıktan sonra kızımla terapilere başladı. Aldığımız seanslar ve psikoeğitim sonrasında hem davranış problemlerimizde ilerleme kaydettik hem de dikkat eksikliği konusunda artık daha iyi bir seviyedeyiz. Sadece cocugumuza degil bizlere verdigi bilgilerlede bilincli ebeveyn olmamizi sagladigi icin tesekkurler.Uzman ariyorsaniz Selin hanımı bu tarz konularda sorun yaşayan tüm ebeveynlere tavsiye ediyorum🙂
     Beğenin    
Oe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117874
Uzun süredir Selin hanımın danışanıyım.Enerjisi ve güleryüzü ile seans odasına girdiğiniz andan itibaren sizde motive oluyorsunuz. Kendisiyle iletişime geçmeden önce yaptığım araştırmalar sonucunda gerek aldığı eğitimler, gerekse kişisel donanımı bende olumlu etki bıraktı. Kendisi çok sabırlı ve dikkatli bir dinleyici. Benim Selin hanıma başvurma nedenim son zamanlarda ev ve iş konusundaki sorumluluklarımın ağır gelmesi yaşadığım ilişki problemlerinden ötürü, çevremdeki insanlarla konuşmak dahi istememem hayatıma odaklanamamdı..Kendimi son derece güçsüz hissettiğim bir dönemde kisiligimin güçlü yanlarını onun sayesinde keşfettim ve bu içinde bulunduğum durumu atlatmamda bana oldukça yardımcı oldu. Seanslarımız sırasında benim beklentilerime yönelik pek çok yararlı kitap tavsiyesinde de bulundu. Bilgisi, tecrübesi ve donanımı son derece yüksek. Kendisinin yargısız yaklaşımı benimde olaylara objektif yaklaşmamı sağladı. Seanslarıma aralıklıda olsa devam ediyorum ve kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115885
Psikolog Selin hanımla tanışmam ondan danışmanlık alan bir yakınımız sayesinde oldu.Hayatımda sorunlarımı artık aşamayacağımı düşündüğüm bir dönemde destek almaya karar verdim.. Uzun süre yardım almamak konusunda direnmiştim.Şimdi düşündüğümde çok daha önceden gitmem gerektiğini görüyorum.Sorunu olanlar benim gibi yıllarca beklemesin hemen yardım alsınlar.. Yıllardır zorlandığım,ilaçlarla kurtulmaya çalıştığım travmalarımın bugüne olan yansımalarıyla baş etmemde oldukça katkısı oldu.Depresyon ve Panik Atak sorunlarımda kendisi nokta atışı bir şekilde bana yardımcı oldu.Güler yüzlülüğü, içtenliği ve bilgi birikimi ile size tedavi sürecinizde ihtiyacınız olan ortamı sağlıyor. Selin hanımı güvenle herkese tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115876
Anksiyete bozukluğu nedeniyle psikolog ararken Selin hanımı keşfettim.Selin hanım işinin uzmanı alanında bir çok terapi yaklaşımı eğitimi almış bir Psikolog. İçten ve samimi tavırları ile karşısındakine güven veren bir yapıya sahiptir.EMDR terapileri sayesinde kısa sürede hızlı sonuç aldığımı düşünüyorum.. Zihnimden yaşanmış olaylar tam olarak silinmesede etkisi kalmadı ve olaylara karşı duyarsızlaştım hayatıma daha kaliteli bir şekilde devam edebildim.Kendisine çok teşekkür ediyor benim gibi anksiyete sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Arda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115560
Selin hanımla ilişki sorunlarım nedeniyle psikolog arayışım olduğu bir dönemde arkadaşımın önerisi sayesinde tanıştım. Özel yaşamımdaki kararsızlığıma ve kız arkadaşım ile olan sorunlarıma objektif yaklaşarak seçimlerimde doğru yol almamı sağladı. Kendisi Şema Terapi tekniğini kullanarak olumsuz düşücelerimi işe yarar düşünceler ile değiştirmeme ve tekrar eden yaşamıma zaran veren döngüden çıkmama yardımcı oldu..Sakin ve samimi olması dolayısıyla görüşme sonrası kendimi rahatlamış ve güvende hissediyorum. Çalışma ofisi rahat ulaşılabilir ve güvenilir. Kendisini özellikle ilişkiler konusunda sorun yaşayan herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115557
Selin Hanım ile kızımın yaşadığı korkular sebebiyle tanıştım. Kendisi samimi, içten, güler güzlü; tavrı ile kızımla güvenli bir ilişki kurdu. Selin Hanım hiç bir detayı atlamadan bizimle ön görüşme yaptıktan sonra kızımla oyun terapisi seanslarına başladı.Kısa sürede kızım korkularından kurtulmakla kalmadı okul yaşantısında ve arkadaşlık ilişkilerinde de daha özgüvenli olmaya başladı. Kendisi işini severek yapan profesyonel birisidir. Kızım için kendisinden destek aldığımız dönemde aile olarak nasıl yaklaşmamız gerektiği konusunda bana da vermiş olduğu bilgiler sayesinde çok olumlu sonuçlar aldık.İyi ki varsınız, her şey için teşekkürler.
     Beğenin    
M. Emin BAYRAKTAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112411
Selin Hanım ile eski iş yerimden tanışıyoruz. Kendisi ile çalıştığım süre içinde oldukça ilkeli, işini önemseyen ve kendini geliştiren bir psikolog olduğunu gözlemledim. Birlikte pek çok eğitimlere ve süpervizyon toplantılarına katıldık. Akran süpervizyonları düzenledik. bir psikolog olarak sahip olunması gereken tüm vasıfları taşıyan bir terapist arkadaşımdır. Çalışmalarına yakından şahit olduğum için kendisini psikolog arayışı içinde olan herkese gönül rahatlığı ile öneririm.
     Beğenin    
D.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110604
Psikolog Selin hnm ile onun danışanı olan bir arkadaşım sayesinde tanıştık.Kendisi mesleğini çok severek yapan bilgili ve alaninda uzman bir Psikolog. İlk seanslarda kendimi ifade etmekte zorlansamda Selin hanımın pozitif ve cana yakın tavrı sayesinde daha rahat kendimi ifade etmeye başladım. Kendisinden yaşadığım depresyon ve kaygı sorunlarım için destek aldım. İşlerime yoğunlaşmakta ve dikkatimi toplamakta güçlük yaşıyordum. Sosyal hayatımdan arkadaşlık ilişkilerimden çok uzaklaşmıştım. Terapi sürecinde kendimle ve çevremle barıştım diyebilirim. Her gittiğim seanstan sonra daha güçlü ve güvenli olarak çıktım. Kendisine sonsuz teşekkürler eder güvenle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sinem Th
20.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107397
Selin hanımla özel bir kurumda bir süre stajerliğini yaparak tanıştım.Terapilerde kullandığı doğru yöntemler sayesinde bir cok kazanımım oldu.Zeka testlerinin ve gelişim testlerininde uygulayıcısı olup dikkat eğitimleri konusunda eğitimleri mevcuttur.Özellikle çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite,kaygı ve korku sorunları, öfke kontrol ve okula uyum sorunlarında bir çok çocukla çalıştığını gözlemledim.Çocukların ihtiyacını yönelik olarak hem bilişsel davranışsal terapi hem de şema terapi,oyun terapisi ve çözüm odaklı terapiler hakkında bilgi sahibi.Merak edip sorduğum her konuda bana profesyonel olarak cevap verdi. Mesleki açıdan kendini geliştirmeye de açık.Bu alana ciddi anlamda gönül vermiş, işini severek yapan birisidir.Gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin    
Selay
20.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107396
Psikolog Selin hnm ile bir süre çalışma arkadaşı olmamız dolayısıyla tanışıyoruz.Gerek konuşma terapisiyle gerekse yaptığı testlerle alanında gayet başarılı.Kendisi bir çok farklı terapi ekolüne hakim. Özellikle çocuklarda oyun terapisi,şema terapi,dinamik terapi ve bilişsel davranışçı terapi ekollerini uzmanlıkla kullanıyor.Aynı zamanda gelişim,dikkat testlerinin ve zeka testlerininde uygulayıcısı.Çocuklarla ve aileleriyle iletişiminin çok iyi olması olması, onu özellikle çocuk psikolojisi alanında güvenilir bir uzman yapmaktadır. Aile danışmanı olması sebebiylede ailelere bir çok alanda önerilerede bulunup destek olmaktadır.Pek çok alanda verdiği seminerler ve yazdığı makalelerde son derece yararlıdır. Danışanlarına bakış açısı, etik kuralları göz önünde bulundurması, mesleki yeterliliği açısından bir psikolog için gereken bir çok özelliğe sahiptir.Gözünüz kapalı her türlü güvenebilirsiniz.Kendisiyle birlikte çalışmaktan ve kendisini tanımış olmaktan dolayı mutluyum.
     1 Beğeni    
Beyza
19.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107374
Selin hanımın yanında staj yapma olanağında bulunmuştum.Staj yaparken deneyimlerini bizlerle paylaştı ve bize çok şey kattı.Kendisini geliştirmeye devam eden ve işi severek yapan bir psikolog alanında yeni çıkan gelişmeleri ve eğitimleri takip ediyor.Her çocuğa şefkat ile ihtiyacına uygun terapi yöntemleriyle yaklaşıyor.Çocuklara karşı çok ilgili.Uyguladığı terapi yöntemleri arasında bilişsel davranışçi terapi,şema terapi,dinamik terapi,oyun terapisi ve çözüm odaklı terapi bulunuyor. Aynı zamanda kendisi aile danışmanı. Ailelerin de çocuklarıyla etkili iletişim becerileri kazanması için samimiyetle çalışıyor. Bunların yanında çocukların gelişim ve zeka testlerinide yapıyor.İşinde gerçekten çok başarılı.Umarım yolu hep açık olur. Kendisini içtenlikle tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mert ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107269
Kendisinin bizzat hastası olmasamda hayatımdaki önemli olaylarda kendisinin profesyonel desteği ve telkinleri sayesinde birçok problemimi çözümleyebildim. En önemli özelliği sizin göremediğiniz sorunlar hakkında farkındalık yaratmak.Her şeyi konuşabileceğinize inanın çünkü sizi koşulsuz dinler ve yardım eder... Bana çok faydası oldu. Gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ederim.Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde bilimsel yaklaşımlarla çalışır ve güncel bilgileri takip eder. Kendisini hem mesleki konularda hem de diğer konularda sürekli olarak geliştirmeye çalışan ve mesleğini severek hakkıyla yapan bir psikologdur.
     Beğenin    
Zeynep GÖRENOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103185
Psikolog Selin Hanım ile staj yaptığım bir kurumda tanıştık. Kendisi Zeka ve Gelişim Testleri uygulamanın yanı sıra çocuklarla Oyun Terapisi üzerinden danışmanlık hizmeti sürdürmektedir. Kaygı, korku, sosyal fobi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, özgül fobiler... ve dahası çalıştığı konulardır. Kendisiyle görüştükçe oturur sohbet ederiz, ne zaman kendisine bir konu hakkında danışsam büyük bir ilgiyle yaklaşır ve yardım etmeye çalışır. Çok sempatik ve canayakın bir kişiliği olmasının yanı sıra işini de büyük bir titizlikle yapma gayreti içindedir. Meslektaş olmanın gururu içersindeyim ve kendisinden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Eğer birgün çocuğum olsa ve psikoloğa ihtiyaç duysam hiç şüphem yok ki Selin Hanım’a getirdiğimde kendi çocuğu’nun sıkıntısı olsa nasıl yaklaşacaksa danışan’ı olan çocuğun sıkıntısına da o şekilde çözüm arayışı içersinde olacaktır:) Tanıştığım için mutluyum, herkese tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
İpek Şener Elgin
7.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99523
Psikolog Selin Hanımla çalışmakta olduğum ana okulunda tanıştık. Kendisi, kurumda psikolog olarak görev almakta olup tüm çocukların bedensel,psikolojik ve zihinsel gelişimleri ile tek tek ilgilenmekte ve işinde son derece başarılı ve güvenilir bir uzmandır. Selin hanım özellikle çocukların sosyalleşme , öfke krizi,yemek yeme,uyku,adaptasyon gibi süreçleri ile yakından ilgilenmiş,anne ve babalarına ther zaman geri bildirimlerde bulunmuştur.Kendisi görüş ve teşhislerini kişiye özel yapmış olduğu testlerle desteklemiştir.Bunların yanısıra sıcakkanlı ve güleryüzlü kişiliği ile özellikle okul öncesi çocuğu olan ailelerin ve kurumların danışmanlık hizmeti alması gereken bir uzmandır. Bunların yanında kendi çocuğum hakkında sık sık görüş aldığım,fikirlerine ve görüşlerine saygı duyduğum, yakın çevremdeki pek çok çocuğun gelişiminde sağlamış olduğu olumlu katkıları bizzat gözlemlediğim biridir. Selin hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Ateş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99145
Merhabalar Selin hanım ile hem kendi yaşadığım yaygın anksiyete bozukluğu hem de 7 yaşında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan kuzenime faydalı olabilmek adına ulaştım. Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde hiç yabancılık çekmedik. Kuzenim ile her hafta düzenli olarak çalıştılar.Her şeyden sıkılan kuzenim bile ne zaman Selin Abla'ya gideceğiz diye soruyor. Kendisinin verdiği ipuçları ile şu an kendisiyle ailesi ve bende daha verimli zaman geçirebiliyorum.Bunun yanında ben de bir danışan olarak olarak yaşadığım kaygı durumunu ile başa çıkmayı öğrendim. Gönül rahatlığı ile tecrübesine ve bilgisine güvendiğim Selin Hanım ı sizlere tavsiye ederim.
     Beğenin    
Yağmur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99096
Merhabalar Selin hanım ile ailem ve arkadaşlarımla aramdaki birtakım problemler ve tartışmalar ile ilişkilerimizin kötüye gitmesi vesilesiyle tanıştık.ilk seansta sanki tanıdığım bir arkadaşımla konuşuyor gibi rahattım. Kendisi samimi ve sıcakkanlı bir insan.Sonra yavaş yavaş sorunlarımı konusmaya,ailemle ve arkadaşlarımla olan sorunlarımı birer birer yoluna koymaya başladık, Selin hanım farklı açılardan bakarak, gerektiği yerlerde yol gösterici olarak bana sorunlarımın çözümünün kendi elimde olduğunu gösterdi. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum, hayatımda başıma gelen şeylerle çok daha rahat başa çıkabiliyorum.Selin hanımı tekrardan hayata mutlulukla ve kendime güvenli bir şekilde bakmamı sağladığı için tavsiye ederim.
     Beğenin    
Benan ŞAHİNBAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98838
Meslektaşım Selin Hanım kendini işine adamış etik çerçeveler içinde işini son derece iyi yapan bir psikolog arkadaşımdır. Kendisini mesleki anlamda sürekli geliştirmesi, gelişen ve değişen psikoloji dünyasını yakından takip etmesi kendisinin en büyük artılarından biridir. Kendisi ile tanışıklığım eğitimlerimiz sırasında olmuştur. Yeniliklere açık , araştırmacı yapısı mesleğinde ilerlemesinde kendisine çok büyük katkılar sunmuştur. İçten, güleryüzlü, rahatlatıcı bir psikoloğa gitmeye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ayşe Selin ÖZMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşe Selin ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Emin BAYRAKTAR
Uzm.Psk.M. Emin BAYRAKTAR
Merhabalar, Emin bey ile danışan görmekte olduğu merkezden tanışıyoruz. Kendisi yetenekli ve gelişime açık, iletişim kurmakta çok başarılı bir Klinik ...
Zeynep GÖRENOĞLU
Psk.Zeynep GÖRENOĞLU
Psikolog Zeynep Görenoğlu ile kurumumuzda staj yapıyor olması vasıtasıyla tanıştık. Kendisi işini çok seven,hakkıyla yapan güleryüzlü ve pozitif bir p...
Benan ŞAHİNBAŞ
Uzm.Psk.Benan ŞAHİNBAŞ
Uzm. Klinik Psk. Benan Şahinbaş ile katıldığımız eğitimler aracılığı ile tanıştık. Kendisi disiplinli, iletişim becerileri yüksek, samimi, sevecen son...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Zi&on Psikiyatri Akademisi
Mim Kemal Öke Caddesi, No:9/5 nişantaşı / İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 288 45 30
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ayşe Selin ÖZMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce,almanca

Ayşe Selin ÖZMEN Mesleki Videolar Videoları
-

09:46
Top