Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşe Selin ÖZMEN
Uzman Psikolog - İstanbul
Aile ve Çift Danışmanı-Oyun Terapisti

Ayşe Selin ÖZMEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşe Selin ÖZMEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Ayşe Selin ÖZMEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Ayşe Selin ÖZMEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Danışmanlığı
Oyun Terapisi (Theraplay)
Bilişsel Davranışçı Terapi
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
Çocuklar ile Bilişsel Davranışçı Terapi
Uyguladığı Psikolojik Testler:
WISC-R :Çocuklar için Zeka Ölçeği
Denver II Gelişim Envanteri
MMPI : Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Peabody Resim Kelime Testi
Klinik çalışma alanları
Çocukluk Çağı ve Ergenlik Dönemi sorunları, Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk,Depresyon, Kaygı Bozuklukları,Dil ve Konuşma sorunları, Özgüven ve Sosyalleşme sorunları, Zihinsel gelişimsel, ruhsal değerlendirme, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Öğrenme Güçlüğü, Okula Uyum sorunları, Aile İçi İletişim sorunları, Öfke Kontrolü, Fobiler, Stresle Baş Edebilme Yöntemleri olarak sıralanabilir.

Ayşe Selin ÖZMEN Tavsiye Yazıları Ayşe Selin ÖZMEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Ateş (Danışan)
 IP: 85.96.46.ZC

18-09-2017
 TavsiyeNo: 99145
Merhabalar Selin hanım ile hem kendi yaşadığım yaygın anksiyete bozukluğu hem de 7 yaşında dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan kuzenime faydalı olabilmek adına ulaştım. Güler yüzü ve samimiyeti sayesinde hiç yabancılık çekmedik. Kuzenim ile her hafta düzenli olarak çalıştılar.Her şeyden sıkılan kuzenim bile ne zaman Selin Abla'ya gideceğiz diye soruyor. Kendisinin verdiği ipuçları ile şu an kendisiyle ailesi ve bende daha verimli zaman geçirebiliyorum.Bunun yanında ben de bir danışan olarak olarak yaşadığım kaygı durumunu ile başa çıkmayı öğrendim. Gönül rahatlığı ile tecrübesine ve bilgisine güvendiğim Selin Hanım ı sizlere tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Yağmur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.29.YJJ

15-09-2017
 TavsiyeNo: 99096
Merhabalar Selin hanım ile ailem ve arkadaşlarımla aramdaki birtakım problemler ve tartışmalar ile ilişkilerimizin kötüye gitmesi vesilesiyle tanıştık.ilk seansta sanki tanıdığım bir arkadaşımla konuşuyor gibi rahattım. Kendisi samimi ve sıcakkanlı bir insan.Sonra yavaş yavaş sorunlarımı konusmaya,ailemle ve arkadaşlarımla olan sorunlarımı birer birer yoluna koymaya başladık, Selin hanım farklı açılardan bakarak, gerektiği yerlerde yol gösterici olarak bana sorunlarımın çözümünün kendi elimde olduğunu gösterdi. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum, hayatımda başıma gelen şeylerle çok daha rahat başa çıkabiliyorum.Selin hanımı tekrardan hayata mutlulukla ve kendime güvenli bir şekilde bakmamı sağladığı için tavsiye ederim.
     Beğenin    

Benan ŞAHİNBAŞ Fotoğraf  Psk.Benan ŞAHİNBAŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-08-2017
 TavsiyeNo: 98838
Meslektaşım Selin Hanım kendini işine adamış etik çerçeveler içinde işini son derece iyi yapan bir psikolog arkadaşımdır. Kendisini mesleki anlamda sürekli geliştirmesi, gelişen ve değişen psikoloji dünyasını yakından takip etmesi kendisinin en büyük artılarından biridir. Kendisi ile tanışıklığım eğitimlerimiz sırasında olmuştur. Yeniliklere açık , araştırmacı yapısı mesleğinde ilerlemesinde kendisine çok büyük katkılar sunmuştur. İçten, güleryüzlü, rahatlatıcı bir psikoloğa gitmeye ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ayşe Selin ÖZMEN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
2010 yılında İstek Vakfı Bilge Kağan Anadolu Lisesi’nden, 2014 yılında ise Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Lisans bitirme projesini ‘’Üniversite Öğrencilerinde Sosyal Kaygının Anne-Baba Tutumları ve İçedönüklük-Dışadönüklük Kişilik Özellikleri Bağlamında İncelenmesi’’ konulu çalışmasıyla tamamlamışır.
2016 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı(Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programından mezun oldu. Yüksek Lisansını‘’Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Tanısı Almış Çocukların Annelerinde Tükenmişlik ve Stresle Başa Çıkma Tarzlarının İncelenmesi ’’ tezi ile tamamladı. Lisans öğrenimi sırasında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinde ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Psikiyatri Polikliniğinde ve Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezinde stajını tamamladı. Stajlarından ve aldığı eğitimlerden sonra çocuk, ergen ve yetişkinler ile bireysel problemler üzerine çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde ve Ana Okullarında psikolog olarak çalıştı. Psikoterapiye yönelik çalışmalarını, mezuniyetinden hemen sonra süpervizyon destekli terapi yapmaya başlayarak klinik alanda çalışmayı sürdürdü. Ailelere ve çalışanlara yönelik bilgilendirici eğitim ve seminer çalışmaları yaptı.
Aynı zamanda çocuklar için uygulanan zeka testleri ve çeşitli gelişim testlerininde uygulayıcısı olup davranış problemleri eksenli çalışmalarını sürdürmektedir. Halen Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisi'nde ve Yetenekli Eller Anaokulu’nda Uzman Psikolog olarak görevini sürdürmektedir.Psikoterapi alanıyla ilgili farklı eğitim ve kongrelere katılmaya, mesleki beceri ve deneyimini arttırmaya devam etmektedir.Aldığı eğitimlerden bazıları:
Aile ve Çift Danışmanlığı : Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi -Prof. Dr. Halil Ekşi
Oyun Terapisi (Theraplay) -Dr. Selen Ayas
Bilişsel Davranışçı Terapi-Prof. Dr. Perin Yolaç
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi-Uzm.Dr. Psikiyatrist Ferzan Gıynaş
Çocuklar ile Bilişsel Davranışçı Terapi- Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisi
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:3/1 Bakırköy/İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(538) 288 45 30
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
İngilizce,almanca
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ayşe Selin ÖZMEN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Ayşe Selin ÖZMEN Mesleki Videolar Videolar
-

Ayşe Selin ÖZMEN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

07:00
Top